Új privát üzeneted érkezett!

Lillus, óóó, hogy még van romantika is a világon (ide jönnek a szívecskék :)). Mondjuk férjemmel mi is egy csomót randizgattunk mielőtt elcsattant az első csók :)

Jess, te mint egészségügyben járatosabb, vagy ha bárki tudja, akkor szívesen várom a választ :D. Szóval a nődoki azt mondta, hogy hátrahajló méhem van. Ez befolyásolhatja, hogy milyen ütemben nő a pocakom? (mármint hogy most 17-18. héten alig látszódik még...) Vagy ez nincs összefüggésben vele?

Derékmelegítő: nekem van egy fekete tavalyról, azt szoktam hordani a begombolatlan gatyáimmal, de van itthon egy igen rugalmas piros anyagom és arra gondoltam, hogy majd abból varrok egy másikat, végülis annyira nem egy bonyolult. Már csak egyszer úgy kell átmenni szüleimhez, hogy erre is szakítsak időt, mert ott van varrógép :D
Itt amúgy van egy kis segítség is hozzá (csak arra kell figyelni azt hiszem, hogy rugalmas vagy milyen varrással készüljön):
http://blog.christyscreations.com/maternity-belly-band-tutorial/
http://diymaternity.com/pants-skirts/how-to-sew-a-belly-band/
Vagy a varrás nélküli változat:
http://diymaternity.com/pants-skirts/how-to-make-a-no-sew-belly-band/
ljankaa
Budapest
 
 


Kisruhák: én még csak egy-egy darabot vettem, egyenlőre azokat csak akkor vettem, ha valahol találtam valami jó kis akciót :) Én 56-osnál kisebbet nem veszek. Abból is sztem max 5 darabot, az még több is lesz, mint elég :D Úgyis hamar kinövik majd, így én szoktam venni nagyobbakat is, és mindig számolgatom, hogy akkora korában kb. milyen hónap és időjárás lesz :) Bár eddig sztem van max 6-7 rucink, ebből 2 ajándék a nagyitól meg a nagynénitől :)

Babamozgás: én még mindig úgy vagyok vele, hogy szerintem őt érzem, de még mindig nem vagyok benne 100%-ig biztos...tényleg lesz majd egy olyan mozgás, amikor tutira megbizonyosodom róla? Mert már alig várom, akkor biztos én is kevesebbszer aggódnék, hogy tuti minden rendben van-e?.... :)

Derékmelegítő: én eddig is szerettem őket nagyon, így gondolkodom ezen egy ezresért, szerintem jó ajánlat, főleg, ha igaz róla, hogy nem pocakosan is használható, mert én a régijeimet már nem tudom hordani, mert szorítanak.

Romantika: nos igen, az egész megismerkedésünk és kapcsolatunk egy romantikus regénybe vagy szappanoperába simán beleillik :) Annyit szoktunk magunkon viccelődni :) Hihetetlenül boldog kapcsolatban élünk, remélem ez életünk végéig kitart majd :)

Képzeljétek, tegnap nekiálltunk összerakni a kiságyat...hááát..a leírás, mondjuk, hogy nem egy IKEA-s pontosságú volt, de mivel IKEA-s bútort rengeteget tettem már össze, így ez a kicsit kevésbé részletes is elég volt nekem, amire nem tértek ki arra már tudtam következtetni :) Már épp izzítottam a fényképezőm, mert csak a fiókok betolása és a két oldalrács felcsavarozása volt vissza, és képzeljétek, rossz méretűek az oldalrácsok és valamiért a fiókok sem csúsznak be teljesen....grrr.... olyan csalódott voltam :( Szombaton jön vissza a kis csapat, összetesszük a szekrényt is, ami remélem stimmelni fog és utána hívom a céget, mert még szerencse, hogy háztól-házig garancia van rá! Azért amikor végre elkészül, persze mutatok fotókat :)

Addig nézzétek meg a színt :) Meg a bordűrt a szobában :) Kép Kép
lilllus
 
 


Lillus, nagyon klassz a szoba fala!!!! Ügyes vagy, hogy ilyen szépet kitaltál!

Krijan, azért pihenjél is!

Aki még nem áll sehogy megnyugodhat, mert szerintem mi állunk a legrosszabbul :) Tegnap elég idegbajos is lettem emiatt. Nincs még kész a gardrob ami a pince fülé épül, a héten lesz betonozva, utána még gipszkartonozás, az alját meg kell csinálni, festés egyebek. Viszont 27-én már esküvő és vagy előtte vagy azt követő hétfőn költözök, viszem a cuccaimat. Viszont 2 szobát a nagyszobát és a babaszobát addigra ki kellene festeni, hogy ne a plusz cuccokat kellett rakodni egymás tetejére hátára. Na és közben a kis lakásomat rendbe tenni, radiátort cserélni mert lukas, mindent kipakolni, eddig már sokat szortíroztam, amit nem muszáj nem viszek..aztán rendes nagy takarítás..és közben készülünk az esküvőre, páromnak még nincs ruhája, még le kell egy csomó zenét tölteni, még el kell újra menni a polgármesteri hivatalba pénzt csengetni. Röhej, semmi extrát nem kérünk, és olyan 35e lesz, ebben benne van a fotós, zene, pezsgő, gyertyagyújtás, meg ilyen baromság hogy szervezési díj!!! Ja igen, a festéshez még meg kell venni a festéket és még elképzelésem sincs milyen legyen, meg karnis kell, függöny, kapcsolók...és közben melózom, és közben jövő héten még dokihoz megyek.. Húú csajok jó lenne ledőlni, egy könyvet olvasni vagy egy filmet megnézni :)) De nem panaszkodom, mert örülök hogy zajlik az élet...
Nálam most favorit az orrvérzés és az ínyfájdalom. Tegnap vettem gingisolt, azzal ecsetltem, de ma kitaláltam hogy gézlapra rácsöpögtettem és azt tettem az ínyemre. Na persze rögtön folyamatosan csörgött a teló :))
ann74
 
 

 
 

Sziasztok!

Először is, köszönöm, jól drukkoltatok,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jessi 2013.04.17 08:39-kor.
jessi
Gyenesdiás
 
 


Jessi, szuper kiscsajszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aranyos volt, hogy megmutatta magát:))

Szamóca én is parás vagyok, nekünk 5. lombik sikerült. Igyekszem szót fogadni Jessinek én is.
ann74
 
 


Sziasztok!

Hát először is Jess GRATULA a kislányhoz :-) Minden más is rendben van? Mért ne lenne :-)

Huh Ann!
Még az olvasástól is belefáradtam abba amit Te csinálsz :-) minden tiszteletem a Tiéd és sok erőt,energiát.

Lillius!
Nagyon tetszik a fal. kiságy miatt ne aggódj ikeásak jó fejek szerintem kicserélik :-) De jól állsz a készülődéssel. Bár nekem 3 baba és nyilván nem kell annyi minden, de azért lenne mit tenni, de eddig addig jutottunk, hogy Kolos és Benedek ma délután össze költöznek :-) Így lesz helye a babának is :-) A fiúk izgatottan várják főleg, mert Benus új ágyat is kap.

Szamóca!
Üdv itt! Nem csodálom, hogy aggódsz és izgatott vagy, de ahogy sokan írták inkább élvezd :-) Fájdalom az jár vele, de megéri.

-mi is megjártuk az uh-t ujjacskák leszámolva, gerinc, szív vese, agy gyomor minden teljesen rendben és jó :-) És ami még fontos Dani maradt Dani. 246 gramm a drágám. Ja és a méhlepény arrébb ment :-) Képet majd még rakok fel.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Lillus: nagyon- nagyon romantikus volt a férjeddel leírt megismerkedés, nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kívánságod parancs!! Szóval magamról annyit, hogy 39 éves vagyok és már 3 éve intenzíven várjuk, hogy a babánk megérkezzen a családunkba!!! Mivel elég türelmetlen típus vagyok, és hát a korom is, rengeteg kivizsgáláson vagyunk túl! Az első inszemináció előtt spontás sikerült teherbe esnem, de a 6. héten sajnos elbúcsúzott tőlünk a mi kis angyalkánk: :cry:

Ezt követően mindenki azt mondta, hogy most már biztos sikerülni fog!! HÁT NEM!!!! 1 évig megint spontán próbálkoztunk eredménytelenül, majd elkezdődött az inszemek sora, amiből a 7. sikerült. Az előzmények tükrében gondolom parásabb vagyok mint az átlag...
Jessi: Gratulálok a kislányhoz!!!!!!!!!!!!!!!! Mi is kislányt szeretnénk, de ha esetleg kisfiú lesz, Őt is nagyon nagy szeretettel várjuk!!!!!!!

igazad van, 6, inszem után általában lombik, de mivel az inszeminációk alatt kiderült, hogy nagyon rosszul leszek a hormonoktól, ezért nem is kaptam szinte semmit, így azt mondták, hogy a lombik kizárt nálam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ennek ismeretében jelentkeztünk örökbefogadó szülőnek, na ez egy másik történet lesz, hogy ez milyen bonyolult, fájalmas és körülményes folyamat...:(

A 13. héttől itthon vagyok táppénzen, sokat pihenek és próbálok pozitív lenni, de amint láthattátok ha jön valami "nem várt fejlemény" akkor beparázok rendesen.

Sajnos itt Csepelen nincs jelenleg kismama klub vagy torna, ezért most rendeltem egy kismama pilates DVD-t ezt próbálom napi szinten mozogni, + van egy labrador kislány kutyusunk, akivel napi szinten elég sokat sétálok, levegőzök.


Lillus: hogy milyen csodás lett a babaszoba!!!!!!!!!!!!! Igazi szafaris kisfiús hangulatot áraszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krijan: megpróbálom megígérni, hogy mostantól nem fogok olvasgatni az interneten, remélem tartani is fogom tudni az ígéretemet, de nagyon igyekezni fogok!!!

Kisruhákról még nem tudok nyilatkozni, mert 2 pár ici-pici zoknin kívül nekünk még nincs semmi ruhánk...., babonából egyenlőre, de én is úgy gondolom, hogy az elején 56-os mérettől kezdünk el majd vásárolgatni.

Ann74: megnyugtatlak, hogy nem Ti álltok a legrosszabbul, mi is nagy műveletek előtt állunk, mielőtt megérkezik a babánk. Most október végén teljes fürdőszoba szétbombázás és csere, majd ezt követően két hátsó szoba összenyitása nekünk hálószobának (falbontás, parkettázás, tapétázás stb.) és majd csak ezt követően jön a baba szoba (ami most a mi hálónk)itt csak tapétázni szeretnénk és hát természetesen berendezni!!
Házasságodhoz pedig nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok én is, majd hozzál ám képeket, tuti nagyon szép leszel!!!!!!!!!!!!!!!
5. lombik, akkor Te is túl vagy már egy csomó szörnyűségen..

sziszianyu: Neked is köszi a szíves köszöntést, hát tényleg vannak hol itt, hol ott fájdalmak, mondjuk én nem magától a fájdalomtól félek, hanem , hogy esetleg valami gubanc van a baba körül. Ha azt mondják, hogy a babával minden rendben, akkor én bírom a fájdalmat!!!

Húúú, hát ez extra hosszúra sikerült, remélem nem hagytam ki senkit, ha igen, akkor elnézést....

Üdv: Gaib
szamoca1973
Budapest XXI. kerület
 
 


Szamóca üdv a kluba!

Lillus nagyon szép a gyerekszoba!

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Kisméretű baabruháknál esetleg érdemes megmutatni apukának, hogy hol lehet a boltban olyat találni, aztán ha a megvásárolt 2-4 darabnál több kéne (nem óriásbaba születik), akkor elküldeni aput vásárolni :D

Lillus, nagyon jó kis bordűrös szobája lesz a picinek :)

Ann, ne aggódj, biztos minden rendben le fog zajlani. Ha meg esetleg eg yideig dobozokat kell kerülni azt is kárpótolni fogja az, hogy együtt vagytok, már összeházasodva, babával a pocakban. Szóval nagyobb lesz az öröm, mint az 1-2 nyűg. (legalábbis remélem így lesz)

Jess, igen, ilyesmiket én is olvastam, teherbeeséssel tényleg nem volt gond szerencsére :D, januári vetélés előtt 2 hónap, most meg talán elsőre összejött a babó. Amúgy mivel nem fáj odabent semmi, nincs görcs meg vérezgetés, így úgy gondolom, hogy biztos, hogy jó fele növekszik. Alkatilag 170 cm magas vagyok kb, ehhez 58 kg, szóval lehet, hogy odébb tudtak a belső szervek vándorolni nagy pocak nélkül... De lehet, hogy már UH hiányom van (szept 12-én voltam utoljára), aztán azért pörgök megint ilyen hülyeségeket. No de jövő hét csütörtökön újra UH, addig meg lefoglalom magam és megtanulok horgolni :D

Lányok, találtam ilyen tornát a neten, ingyen rendelhető DVD, és pár nap alatt itt volt:
http://www.corewellness.hu/coremum-kismama-program/a-coremum-programrol/

Szamóca, itt van neten egy kis torna:
http://csinosanyukaleszek.blogspot.hu/p/videok.html
Vagy ha kellene, akkor tudok küldeni Béres Alexandrás, Rubint Rékás vagy Kállai Ildikó félét is (azok a gépemen vannak), és azt tudod otthon csinálni.
Amúgy nézz körbe, szerintem biztos van Csepelen is valami fitnessz / aerobik terem, ahol tartanak kismama tornát, ha a társasági hiányzik.
ljankaa
Budapest
 
 


Szamóca a lakásfelújítási projekt nálatok naggggyon durva!! Ehhez képest tényleg szavam sem lehet :))
ann74
 
 


szamoca1973, üdv közöttünk!

krijan, gratula a babamozgáshoz!!!

lilllus, nagyon szép a babaszoba!

jessi, de jó! Végre tudjátok a nemét :)
Nekem is hátrahajló a méhem.

Drukkoljatok, hogy holnap nekünk is megmutassa a baba a nemét! És hogy minden rendben legyen! Nagyon várom már, és izgulok is!

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Köszönjük a sok dicséretet a szobára :) Tényleg élvezem csinálgatni :) Amikor megvettük a bútorokat kicsit lelkiismeret furdalásom is volt, hogy nem tettük-e túl korán....de most, hogy belegondolok itt a félidő és közbejöhetnek ilyen előre nem látható bakik is, kicsit megnyugodtam...na meg hát hol van még a vége??!!!! Annyi minden kell még, így, hogy teljesen első baba a családban is és az ismerősi körben pedig vagy már nagyobbak vannak, akiknek a holmijai már tovább kerültek, vagy még olyan picik, hogy ők is használják...illetve a legtöbbjük lány, csupa cuki, lányos cuccal, így azt a kicsi fiunknak nem tudjuk átvenni. Így azért valóban nehéz és rengetegbe kerül, de mindent megér ez a csoda :) Szóval nagyon sok minden még hátra van, de olyan boldogan nézünk elébe :) Főleg most, hogy végre látom az esélyét és a végét, hogy tényleg hamarosan hivatalos lesz az esküvőnk itthon is és akkor végre apa is jöhet és itt lehet velünk :)

Azért ami néhányotokra még vár intézkedés és felújítás terén, hát lányok kitartást és nagyon sok boldogságot kívánok hozzá! :) És persze nehogy elfelejtsetek pihenni :)

Valamelyikőtök tervez kimenni most szombaton a HungExpo-s baba börzére?
lilllus
 
 


Liliom4: Köszi a köszöntést:)

Ljankaanak: meg külön köszönöm a tornás linket, mindjárt ki is fogom próbálni!!!!!!!!!!!!

Ann74: azért neked is van bőven teendőd, főleg most az esküvő körül! Emlékszem, hogy ez mennyire fárasztó volt anno, úgyhogy próbáld magad kímélni!!!!!!!!!!

Telefon33: neked is köszi a köszöntést, és remélem , hogy ma végre kiderül a babátok neme:)

Lilypie First Birthday tickers
szamoca1973
Budapest XXI. kerület
 
 


Lillus, Hungexpos bababörzén gondolkoztam pár hete, de végül úgy döntöttem, hogy nem megyek ki. Mondjuk ebbe inkább az játszik közre, hogy nem tudom még, hogy mennyi dolgot fogunk kapni (bár csak sógornőméktől jöhet, ott van egy 8 és 10 éves lány, szóval kérdéses is, hogy mennyire romlott le a ruhák állapota a nagy állásban...), illetve még a baba nemét se tudjuk (bár inkább uniszex színekre pályázok). De ha sok minden kell, akkor lehet, hogy érdemes kinézned, hiszen sok anyuka lesz kint árulni a holmijait, így biztos találsz sok jó dolgot.
De akkor már megint a férjed nélkül vásárolsz :D
ljankaa
Budapest
 
 


Telefon, nagyon drukkolok én is!:)

T
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jessi 2013.04.17 08:40-kor.
jessi
Gyenesdiás
 
 


Sziasztok! :)
Megvolt az ultrahang, minden szép és jó :) Csak épp a neme maradt titok :) Hétfőn ismét ultrahang... hátha kiderül :)

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


És megint módosítottak a hetek számán. Afp szerint 18. hét. A leletre meg a doki 19-20. hetet írt :) Csodálkozott is, hogy hogy lehet.

4D gondolkozom, hogy mikor is menjek. Ha úgy fekszik a baba, hogy tényleg nem látni, akkor még felesleges elmenni. De úúúúúúúgy szeretném már tudni a nemét :) :)

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Aszta milyen szégyenlős a picur, hogy még mindig titkolja a nemét :) Biztosan szeretne nektek óriási meglepit szerezni :)

Házasság honosítás: Majd október végén, mikor beviszem a hiánypótlós papírokat a Bevándorlásiakhoz, ott tudják megmondani, hogy mennyit kell még várnunk, meg megpróbálok majd a babára való tekintettel kérni egy méltányossági, gyorsított eljárást! És akkor, ha minden jól megy a Karácsonyt és Újévet már velünk tölti apa :)

Vásárlás apa nélkül: Ma megrendeltük a kanapéágyat is a szobába és örömmel hívom a férjem :) Mondja, hogy jajj milyen büszke rám, hogy ennyi mindent elintézek és, hogy mindig jókat is választok, ami neki is nagyon tetszik :) De azért hozzátette, hogy csak úgy érzi ő mindenből kimarad...mondom neki: Drágám ne aggódj, tudod ezzel a sok mindennel is még kb csak a negyedénél tartunk mindannak, amire szükség van/lesz, szóval ne aggódj, kell még majd cumisüveg, fertőtlenítő, légzésfigyelő, mellszívó, ágyneműhuzatok, ruhák és még sok-sok-sok-sok minden egyéb :) Erre ő: Huh na jó, tudod mit? Vásárolgass csak nyugodtan, de majd pár dolgot nekem is hagyj, de nem kell sok :D:D:D Hehe :D

Babamozgás: képzeljétek, tegnap este nagyon hosszú idő után először rám tört a csokiehetnék :D Így megettem pár kockát :) Ééééés a kicsi annyira beindult, hogy csak na :) Ugyanazokat a mozgásokat éreztem, amit eddig is, csak eddig nem ilyen erősen és nem voltam benne biztos, de ma reggel ismét erre keltem, így már tuti, hogy a kisfiunk volt :) Bevallom férfiasan tegnap este könnyeztem azért a boldogságtól, mert ez tényleg annyira jó érzés :)

Alig várom a jövő keddi UH-t...eddig aggódtam azért én is, hogy jujj ugye minden rendben lesz, mozogni fog, dobog majd a kis szíve, de most, hogy éreztem mozogni, picit megnyugodtam, bár még mindig számolom azért vissza a napokat keddig :) Csak jöjjön meg időben az AFP is! Ezután mikor lesz a kövi UH? Megint egy hónapot kell várni majd? Nem tudjátok?

Aki teheti, menjen sétálni ebben a szép időben :) én is voltam, annyira jól esett :) Szép napot mindenkinek :)
lilllus
 
 


lilllus, szuper, hogy érzed a babamozgást!
Nekem következő uh hétfőn lesz, mivel itt más orvos csinálja a genetikait, és más a sima uh-t. Így megyek hétfőn is. Csak az a rossz, hogy én nem látok semmit, mert a monitort csak a doki látja... :( Mondjuk ma párom megkukkolta a babát, bejött. Hát vigyorgott is rendesen :) :)

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Csajok, találtam néhány kismamakabátot: http://www.babavar.hu/kismamaruha/kismama-kabatok.html
ann74
 
 


Jó reggelt Kismamik!
Hú mennyit írtatok :lol:
Jessi!Gratula a kislányhoz :lol: Mi kedden megyünk a dokihoz, remélem nem változott a babánk neme és még mindig kislány :D Már úgy beleéltük magunkat, apuka is!!!
Lillus nagyon szép lett a szoba!Nálunk egyelőre a mi szobánkban lesz a kis Nóra!
Telefon gratula a jó eredményekhez!Remélem hamarosan megmutatja magát a kis pocaklakó!
Szamóca!Üdv. közöttünk!Jó babavárást!
Képzeljétek én esténként nagyon érzem a Babónkat!Tegnap és tegnapelőtt is akkorákat rúgott :lol: Meg is ijedtem :wink: Tegnap munka közben is érezgettem, miközben doliztam....De akkor kicsiket mocorgott!A munkatársam hozott nekünk egy kis csokit, az tetszhetett neki!
Azt szeretném kérdezni, hogy ti beoltatjátok magatokat influenza ellen?Én kedden megkérdezem a dokim, a védőnőm azt mondta, még várjunk vele, de ha nagyon magas lázzal járna, akkor jó lenne beoltatnom magam....
Töltök fel pár képet, hogy milyen lesz a kiságyunk, pelenkázónk és az ágyneműnk!Én még semmit nem vettem, de alig bírom.Novemberben lesz apa szülinapja,arra tuti,hogy veszek valami aranyos body-t felirattal:pl.: apa szeme fénye vagy ilyesmi! :)

Kép Kép Kép

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


hajni1980, hűűű nagyon szuper a kiságy!

Influenza ellen én nem oltatom be magam szerintem.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Jajj, a pelenkázó lemaradt :D Kép

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Jessi, egyszerű horgolásba kezdek belejönni. Amúgy ezt láttam meg, macimániás nővéremnek lesz, akinek januárban lesz posztgraduálisos képzéses diplomaosztója:
http://allaboutami.tumblr.com/post/6345151773/graduationteddypattern
Amikor megláttam, úgy döntöttem, hogy akkor most már épp ideje megtanulni horgolni. De ha már belekezdek, akkor karácsonyra ilyesmit tervezek adni rokonoknak:
http://www.dappertoad.com/2011/12/free-mini-snowman-crochet-pattern.html

UH-kat jó olvasni, hogy ilyen jól sikerültek az eddigiek, a jövő hetieknek is hasonlót :D

Ann, köszi a bolt tippet :)

Hajni, nagyon jó kis ágyatok lesz!

Mi voltunk sógoréknál, aztán kiderült, hogy nagyon sok mindent eltettek a két lány után (8-10 évesek). Hétvégén megnézik, hogy milyen állapotban vannak, mert egri rokonuknál a padláson van fent. Amúgy mondtak mindent, babakocsi, autósülés, utazóágy, kenguru, hordozókendő, mózeskosár, stb. A rácsoságy lehet, hogy már nem jó, de ellenőrzik. Szóval úgy tűnik, hogy nem kell sok mindent beszereznünk, mert ennél több minden amúgy se férne el :D. Aztán gondolom karácsony környékén majd elhozzuk a dolgokat vagy valamikor
ljankaa
Budapest
 
 


Telefon: annyira cuki lehetett apa, ahogy a babót figyelte :) Amikor először láttuk mozogni a picit, akkor még szerencsére apával együtt mehettünk UH-ra, hááát :) Annyira megható volt, eleve a babót látni mozogni és hallani a szívét, főleg, hogy ott derült ki egyértelműen, hogy a vérzésem után minden rendben, de apa arca....soha nem fogom elfelejteni azt a boldogságot :)Annyira cukik tudnak lenni a pasik :D

Ann: szuper kabátok, meg az oldal is tök jó :) Gondolkodom egy pár dolgon :)

Hajni: Annyira szép a kiságy, én is láttam ezt a típust, élőben is cuki :) Meg az ágynemű si nagyon édes :) És ne aggódj, a november hipp-hopp itt van :) Valahogy olyan gyorsan megy az idő most októberben :) Vagy csak én érzem így? Én is szorítok nagyon, hogy kedden nekünk is maradjon fiú a pocaklakó, pláne, mert a festés ugye már megvan :D Szóval együtt szurkolunk majd, hogy Nóra maradjon Nóra és Kamal Olivér is maradjon Kamal Olivér :)

Influenza: fogós kérdés, mert ugye a kismamákat mindig veszélyeztetve tartják számon, de én pl. eddig még egyik évben sem oltattam be magam, és sosem kaptam el, ellenben ismertem több olyat is, akik oltattak és mégis leteperte az egész családot, vagy az influenza vagy már maga az oltás, így én tartok az oltástól...Még biztos várok a döntéssel és több dokival is megbeszélem, de nem szeretnék oltatni szerintem, csak, ha kifejezetten kell...
lilllus
 
 


Janka: annyira cuki és ötletes ajándékokat tervezel adni :) És tök kis kreatív vagy, hogy meg is tudod csinálni :) Én egyszer nagy lelkesen kötni akartam megtanulni, de annyira nem ment...mondjuk elég hamar feladtam, de valahogy nem olyan volt, mint elképzeltem :D Most épp az emeleten lévő mini előszobát tervezem valahogy kidekorálni, mert már csak az az egy olyan szoba, amit eddig nem nagyon alakítottunk át itt az emeleten, mióta itt lakunk :) Már vannak ötleteim, de még nem döntöttem, bár időm az van :)
lilllus
 
 


Sziasztok Lányok!

Hú Jessi: de klassz, hogy ennyi ruha közül válogathatsz!!!!!!!!!!!!! Én is szerencsés helyzetben vagyok, mert hugoméknál 2 kisgyermek van, így ha anyu februárban hazajön tőlük, akkor tesóm küldi a babruhákat, úgyhogy abból nem igen kell venni szinte semmit. (legalább ezen lehet spórolni)

Hajni1980: köszi a köszöntést!!!
Nagyon cuki bútorokat választottatok, nekem is hasonló stílusú bútorzat jön be, amiből a kiságy már megvan (szintén macis) a többi még várat magára. Húúú az az ágynemű szett is nagyon cuki!!!
Gratula a babamozgásokhoz, akkor gondolom így már sokkal nyugodtabban telnek a napok:)

Telefon33: nagyon nagy gratula a jó eredményekhez!!! Úgy látszik, Neked is egy nagy bújócskás a babátok, akár csak nekünk, de talán hétfőn kiderül, hogy mi, vagy mi nem lapul a lábacskák között. Mi szombaton megyünk uh-ra, remélem akkor sikerül megtudnunk nekünk is a baba nemét. :D

Ljankaa: de ügyi vagy, hogy ilyen kis figurákat tudsz készíteni!!! Akkor Te is szerencsés vagy a rokonokkal, hogy sok mindent tudnak majd Nektek adni!!!!!!!! :D :lol: :lol:

Lilypie First Birthday tickers
szamoca1973
Budapest XXI. kerület
 
 


Jessi:
Gratulálok a kicsi Klementinához!Annyira cuki név.. :)

Ljanka:
Sok sikert a horgoláshoz,én is nagy horgoló fan vagyok már több mindent készítettem.
http://www.barkafonal.hu/shop/blog/horgolosuli-lecke2/
én innen tanultam anno nagyon jó alapokat ad.
Nálam épp takaró készül a nagynak.
De minap fejeztem be a 2db bagoly varrását ,+horgoltam már rengeteg állatkát is.
Lányom névnapjára ezt készítettem el.Annyira jó láttni mennyire boldog tőle ,és mennyire büszke hogy Mamuci csinálta/ja igen itthon nincs anya se apa ,Mamuci és papuci/

http://pearlpixie.blogspot.dk/2011/07/a ... latok.html
Sok sikert én imádok horgolni és varrni nagyon jól kikapcsol.

Babamozgás:
Eddig is éreztem a kis drágánkat de egy hete nagyon beindult a csöpp.
Most is érzem a kis matatását.
Mi 22-én megyünk Uhu-ra remélem most már megmutatja a nemét hogy tudjunk igazán készülni.

Hajni :
Nagyon szép bútorokat választottatok.

Na megyek vár az ebéd csinálás és a rengeteg vasalni való
:?
Utána meg irány az éjszakai állatkert látogatása!Szerintem jobban várom mint a gyerek :D

Kérdés:
Zárt topikon nem gondolkoztatok?

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Sziasztok!

Telefon, drukkolok, hogy hétfőn fény derüljön a titokra:)))

Szamóca, jobban vagy már? Elmúlt az éles fájdalom? Szerencsére holnap hazajön a Te dokid is, és megnézheted a babátokat:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jessi 2013.04.17 08:41-kor.
jessi
Gyenesdiás
 
 


Szamóca, csak 1 rokontól jöhetnek babacuccok, de mint tegnap kiderült, mindent gondosan eltettek. Mondjuk gondolom ebben nagy szerepe volt annak is, hogy rokonaikhoz el tudták vinni a padlásra, mert ha nem tudták volna hova tenni, akkor biztos eladták volna már, mert ők se egy óriás kastélyban élnek...

Influenza: én még gondolkozom rajta, védőnő annyit mondott, hogy "javasolt, bár ő nem adatta be magának, amikor terhes volt, de ezzel nem akar lebeszélni, nekünk kell átgondolni". Szóval még nődokit is megkérdezem, hogy mi a véleménye.

Liliom, lehet akár zárt topicot is csinálni, bár én nem tudom, hogy azt hogyan kell itt megvalósítani :)
ljankaa
Budapest
 
 


Hú, hogy ti mennyien tudtok horgolni!!!!!!!!!!!! Nagyon ügyesek vagytok, nekem ehhez nincs elég türelmem sajnos :oops:

Ljankaa: nem baj, hogy csak 1 rokontól jönnek a ruhák, az a lényeg, hogy jöjjenek :D :), meglásd milyen nagy segítség lesz, hogy legalább a meglévő dolgokat nem kell megvennetek.:)

Influenza: én is nagyon agyalok, hogy kell-e ez az oltás, de én is félek tőle, hogy nem tenne jót a babának:(

Lillus: ez igen, Te mindig ilyen pörgős vagy? Ezt teljesen jó értelemben kérdezem, olyan jó olvasni, hogy mennyi mindent elintéztél és teljesen egyedül!!!!! Le a kalappal, nagyon ügyes vagy!!!!

Jessi: A Klementína név nagyon különleges és nagyon szép név!!!!
Köszönöm szépen a kérdésed, hát tényleg jól vagyok!!!!!!!!!!!!!!! Képzeld el, hogy tegnap óta semmi de semmi sem fáj!!!! Azért nagyon várom a szombatot, hogy a doki megnézze picurinkat!!! Felhívtam még a javaslatodra a védőnőt, és ő mondta, hogy valószínűleg a méhszalagok nyúlnak, illetve a belek rendeződnek át ilyenkor, hogy legyen helye a babának. Szóval azóta nagyon nyugodt vagyok és hát ebben nagyon nagy szerepe van az általad leírt példamondatnak is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Még egyszer nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!!! :D
A Dévai Intézetbe és a Meddőségi Klinikára jártam, ott kezeltek, a Gonal F-től is carul voltam, illetve a Clostylbegite-ből is csak fél adagok mentek, de míg ez kiderült, hááát nem kívánom senkinek.. (Gyógyszer túlérzékenység miatt, csak erről nem tudtunk)

Liliom:De klassz ez az éjszakai állatkertezés!!!!!!! Biztos nagyon jól fogjátok magatokat érezni, csak jól öltözzetek fel, mert elég hűvös lesz este! (Mi múlt szombaton voltunk a Férjemmel az állatkertben és nagyon jól éreztük magunkat)

Liliom4: Neked is hatalmas drukk, hogy kiderüljön a baba neme!! Ezek a babók nagyon szégyenlősek.:) de legalább érzed, hogy bent "bugizik" a pocidban!! Biztos nagyon jó érzés lehet!

Ann: hatalmas drukk az esküvőhöz, de tudod, azért amennyire lehet kíméld magad és a pocaklakódat is.!! Meglásd minden rendben lesz!

Kellemes hétvégét mindeNkinek!!!!!
Gabi

Lilypie First Birthday tickers
szamoca1973
Budapest XXI. kerület
 
 


ÖÖöööö én sem tudom ám hogy kell zártá tenni egy topikot,ez csak egy kérdés volt... :oops:
De lehet jobb lenne ,mint egy nyitott a képeket is szívesebben rakna fel az ember.

Oltás:
Én nem oltatok,Annyi rosszat olvasni felőle,és le koppogom eddig egyszer sem kaptuk el.
És közvetlen környezetembe van olyan aki oltatott azt mégis elkapta vagy az oltás hatása nem tudom,de nagyon nagyon szenvedtek.
Sajnos ez is olyan mint a Rota...Ismerek dettó olyat aki oltatott ellene és mégis kórházi dili buli lett a vége...
Amúgy sem vagyok nagy oltás párti...
/De ezek mi vagyunk erre is van pro és kontra... 8) /

Szamóca:
Ne is mond a hideget...Itt van belőle bőven... :?

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Juj csajok mennyit írtatok, este rendesen végigolvasom. Klassz hogy ilyen aktívak vagytok.

Én most csak tőmondatokban, mert még dolgozom és 3 körül akarok indulni Agárdra.

Jess, igen két hét is 1 nap és esküvő:) És 2 hét és 4 nap és költözés végleg Pestről Agárdra.

Csajok, lenne 1-2 közvéleménykutatásos kérdésem.

1. Hová tervezitek tenni a pelenkázót? Fürdőbe vagy babaszobába?? Hová szokták egyáltalán?

2. Jövő szerda reggel jelenésem lesz a főnökömnél, kint volt Ausztriában a héten a tulajoknál és gondolom beszéltek a jövőmmel kapcsolatban is. Szóval szerdán kell megbeszélnem a hogyan tovább, meddig dolgozom, szülés után meddig nem dolgozom kérdést. Több minden is felmerült benne, majd este részletesen, de kicsit tanácstalan vagyok, nagyon nehéz ez.

Képzeljétek, végre tegnapelőtt meg ma is mintha éreztem volna vmi icipici mocorgás félét, inkább vmi ritmusos vmit a köldököm környékén, de tényleg nagyon gyenge. Ma vagyok pont 20 hetes, azaz félidős!! Remélem mostmár beindul picurka kislányom.

Ja igen, és a 3. téma: Fórumtali.
Mit szólnátok egy novemberi fórumtalálkához. Ha benne lennétek, egyeztetni kellene egy hétvégi időpontot aztán helyszínt. Ehhez mondjuk tényleg nem lenne rossz ha zárt lenne a topic, vagy mailen történne a szervezkedés vagy facén keresztül. Persze ha van kedvetek hozzá ;-)
ann74
 
 


Ann74
Hajrá hajrá babamozgás!
Nálunk a kiságy mellet lesz a pelenkázó,ha este bekakil vagy bepisil vagy egyéb dolog történik ne kelljen nagyon cipelgetni sehova..meg könnyebben is vissza alszik.

Viszont nekünk volt a fürdőbe is egy pelenkázó szivacs fürdetésnél elő kaptuk fel a mosógépre és ott öltöztettük fel..

De irigykedek a tali miatt...utálom hogy ilyen messze vagyok :?
így mindig mindenről lemaradok.

Amúgy a facen is tudunk csopit létrehozni ,hogy senki nem látja mit írunk oda.Se rokon se ismerős.Én egy csopinak így vagyok a tagja.

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Utánanéztem a zárt topicnak (húú de péntek van már, mert mindenre jobban fogható vagyok, mint munkára :D)

Írtam a szerkesztőnek emailt, hogy szeretnénk egy zárt topicot (beírtam magam moderátornak, úgyis sokat vagyok munka miatt gép előtt, így fel tudom venni az embereket vagy hogy hogy is van ez...), aztán most várom a választ.

Ann:
Pelenkázószekrényünk nekünk nem lesz külön, mert nem igen fér el. Én úgy tervezem, hogy egy merev pelenkázólapot fogok használni, az rátehető a kiságyra is, vagy akár mosógép... Aztán ha nem válik be az elképzelés, akkor tudom később módosítani :D
Munka - én dec. végéig biztos dolgozok, aztán gondolkoztam még, hogy január végéig is kéne vagy sem? Mondjuk lehet, hogy egy 1,5 hetes karácsonyi szünet után már nem lenne kedvem túlságosan visszaülni, de ezen még gondolkozom.

Fórumtali jó ötlet :)
ljankaa
Budapest
 
 


A facés csoportra én is gondoltam, az nem lenne rossz mert be tudnánk egymást azonosítani, viszont ha mindkét helyre írkálnánk, az szerintem zavaró lenne.

Liliom látod ilyenre nem is gondoltam, hogy mi van pl. éjjel, hogy akkor nem jó szegényt hurcolászni.
ann74
 
 


Sziasztok!

Annyit írtok minden nap, hogy alig győzöm elolvasni, írni meg már nem marad időm :)) Remélem, ez sokáig így marad :)

Szamóca: Üdv itt! Nem semmi, mennyi mindenen vagytok túl!
Felújításhoz kitartást!
Én Rubint Rékára tornázom néha, bár nem annyiszor, mint szeretném...

Lillus: Mesébe illő a történetetek!!
Nagyon szép lett a szoba színe!

Ljankaa: Ne aggódj a pici poci miatt, Bencével nekem is későn indult be. Azt mondják, a másodiknál már hamarabb látszik, már lazábbak a szalagok. Tapasztalom is!
Ügyi vagy, hogy ilyeneket készítesz!


Ann: Nem semmi, mi áll még előtted! Kitartás, minden meglesz időben!
Orrvérzés engem is elkapott valamelyik nap. Na meg az ínyem is szokott picit fogmosáskor. Csak meg kell ejtsem ezt a fogorvos dolgot...
Nekünk a szobában van a pelenkázó, a fürdőben nem is férne. Míg pici volt, a mosógépen történt fürcsi után az öltözés :)
Jajj, de utáltam ezt a meddig dolgozom kérdést... Persze, nagyjából tudtam, meddig szeretnék (minél tovább), de sose lehet tudni, hogy bírjuk... Na, és hogy mikor kezdjük újra... Ez is annyi mindentől függ. Jó, a munkahelyet is meg lehet érteni, tervezniük kell, de akkor is...
Tali jó ötlet!

Jessi: Gratula a kislányhoz! Nagyon szép a neve!

Telefon: Milyen kis titokzatos a babód! De a lényeg, hogy minden rendben!

Hajni: Én sosem oltattam influenza ellen, szerencsére nem is voltam beteg. Most sem fogok, és most, hogy így feljött a téma, furi, de nekem senki nem is vetette fel. Se dokik, se védőnő.
Nagyon szépek a bútorok!

Liliom: Jó szórakozást az állatkertbe!
Zárt topik nekem is eszembe jutott már. Kérni kell az adminoktól, és új topikot nyitnak. A Bencés topik nekünk egy ideje zárt. Viszont ott én is, többen is sokáig csak olvastunk. Ide is biztos szeretnének majd még többen csatlakozni.

Babaruha: Én is azt hittem, nem fogunk kapni semmit, ehhez képest egész sok minden összejött Bencéhez is. Most gondoltam bele, hogy nem is nagyon vettem neki i ruhát, mégis van csomó :) Bár többnyire itthonra való. Most pedig ugye, kislányban bízunk, és sok kislány is van körülöttünk, ha nem is ingyen, de remélem, jó áron sok mindenhez hozzájutunk :)
Mi jól vagyunk, ma voltam afp-n.

Jó sokat írtam, pedig nagyon sz.r a billentyűzetem, már felidegesített...
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


szamoca1973, drukkolok az uh-ra! :)

lilllus, az biztos, hogy nagyon meg tudnak hatódni az apák! :)

liliom4, neked is megy a drukk az uh miatt :)

Zárt topic tényleg jó ötlet lenne.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Jujj de kis aktíval voltatok/voltunk ma :) Annyira jóóóó :) Én is remélem, hogy így marad.

A taliban abszolút benne vagyok :) A zárt topik is jó ötlet:)

Képzeljétek, ma betelefonáltam az SZTK-ba, ahol levették az AFP-met, hááát persze, hogy nem érkezett meg az eredmény. Kedden 8 körül érdeklődhetnék megint és akkor már remélik, hogy ott lesz és akkor mehetek érte. Mindezt olyan flegmán közölte a "kiscsaj", hogy épp kiborultam anyukámnak, hogy basszus hányan keresnek munkát és mégis mennyi bunkó meg ott ül és nem tudja értékelni, meg megbecsülni, hogy van munkája és emberség meg 0!!! Na mindegy, ez volt az én kis kiborulásom :D Végülis visszahívta őket Anyukám, mert látta, mennyire aggódom az eredmény miatt, no meg az ugye kimaradt, hogy kedden 8:50-re van időpontom a nődokihoz, amit sajnos nem tudtam későbbre tetetni, mert tele van egész napra (hetente csak egyszer rendel itt nálunk) és egy újabb héttel meg annyira szomorú lettem volna áttenni az UH-t, amit már annyira várok!!! NA, lényeg, hogy Anyukám kiderítette melyik kórházban tenyésztették ki a leletet, odaszóltunk a laborba, tök kedvesek és készségesek voltak és mehettem is a leletért!

A MOM értékem, 1,66 lett. Az jónak számít, mert a normál tartomány nincs rajta a leletemen, csak az, hogy nekem mennyi az értékem. És ezen az értéken kívül számít még valamelyik másik? Hátha valamelyikőtök ért hozzá :)

Kórház után meg megjártuk az IKEA-t :) Vettem egy kényelmes széket, amiben szoptatni/altatni/pihenni lehet, meg két álló lámpát, egyet a pelenkázó mellé, egyet meg a szék mellé, hogy éjjel ne kelljen teljes lámpát kapcsolni.

A pelenkázó nálunk a babaszobába lesz, mert az én fürdőm nagyon nagyon pici, anyukám lenti fürdőszobája mondjuk nagy, de nem szeretnék mindig lerohangálni a babával a kezemben az emeletről (na meg végül kombi kiságyat választottunk, így tulajdonképpen az ágy meg a pelenkázó egyben van és később külön gyerekággyá és komóddá alakítható majd). Így nálunk pl. a fürdetés is a szobában zajlik majd, mert egy kiskádat sem tudok elhelyezni a fürdőben. Majd leterítek egy nagy strandtörcsit a kád állványa alá, így nem baj, ha kipancsolunk egy kis vizet :D

Ti szőnyeget tesztek majd a babaszobába? Én ebben vagyok kicsit tanácstalan, mert nagyon hideg a szoba parkettás padlója, mert eleve sajnos kissé hideg a szoba, mert csak egész késő délután süt be a nap, így szeretnék szőnyeget, hogy melegebbé és barátságosabbá váljon a szoba. Ugyanakkor olvastam, hogy kicsit balesetveszélyes, mert megbotolhatok benne vagy megcsúszhatok a szőnyeggel együtt én is meg később a gyerkőc is, meg állítólag, mivel nehezebb tökéletesen portalanítani, így növeli az asztma lehetőségét. Ti mit gondoltok?
lilllus
 
 


Sziasztok!

Lillus!
Teljesen jó az afp-d :-)
A tartomány: 0,8-2,5 között "kell" mozognia. Ebbe Te abszolúte bele esel :-)
Szőnyeg. Nekünk mindig volt és sose estem el :-) Na meg később majd nem mindegy neki sem mennyire hideg a föld :-) Fiúk most hogy össze költöztek is kaptak újat és a babaszobába is kinéztem az ujjat :-)

Pelenkázás.
Szerintem a kiságy mellett jó ezt rendezni. De Nekünk is van a fürdőben a mosógép tetején is egy :-)

Tali nekem ok bár a hétvége kicsit nehézkes, de megoldható...

Bocsánat hogy nem válaszolok mindenkinek, de hulla vagyok. most vannak a a glamour napok és anyukám végig rángatott a fél westend-en :-) Ami persze tök jó, mert lett poncsóm meg nagyon jó kötött pulcsim és Daninak is vásároltam egy cuki body-t meg egy nagyon édi sünis sapi és ezekkel most nagyon boldog vagyok csak borzalom fáradt is :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Jó reggelt Kismamik!
Ma reggel a kisbabónk ébresztett :D Tegnap este végre apának is rugdosott,úgyhogy nagy volt az öröm!
Nálunk a szobában lesz a pelenkázó a kiságy mellett.A fürdőbe is kitalálunk valamit, amin majd meg tudom törölgetni meg ilyesmi.
Mi kedden megyünk a dokibához, arra szerintem meglesz az AFP eredményem, de remélhetőleg jó, mert ha rossz lett volna akkor már hét elején értesítettek volna.Legalábbis a védőnőm ezt mondta :lol:
Mit csináltok ma?Nekem, ha szombat,akkor takarítás!Ebédre tejfölös gombát csinálok,nokedlivel :wink: Nyami-nyami!!!
Sajna a férjem dolizik, de este elmegyünk anyósomhoz, és ott is alszunk.Este vacsorázni visz minket apa!Várom nagyon!

Szép napot Mindenkinek :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


lilllus, nekem a leleten annyi van, hogy AFP: 1,18 (0,7 - 2,50 között a referencia tartomány) és MOM: 41,9 ng/ml.
Ezekre azt mondták, hogy jó eredmények.

Pelenkázó nálunk is a szobában lesz a kiságy mellett.

Én valami túrós sütiben gondolkozom ma :lol: de még nem tudom :lol:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Köszi az infókat lányok az afp-vel kapcsolatban, most már nyugodtabb vagyok :) És végre azt mondhatom, hogy tényleg nincs már messze az a kedd reggel :):):) Alig várom :) Meg az is annyira jó, hogy most már tényleg rendszeresen érzem mozogni a babót :) Annyira megnyugtató érzés :) És persze leírhatatlanul csodálatos is :)

Mai program: reggel voltam a Kik-ben, mert anyukám mondta, látott ott kabátokat, de sajnos nem találtam olyat, ami tetszene, így valószínű rendelek a baba vár-as oldalról! :) Délutánra pedig: bútor összeszerelés :) Jönnek a többiek segíteni, bár már nem bírtam ki és az elemeket kipakolásztam a nagy dobozokból :) Most pihizek egy órácskát, míg jönnek, utána meg palacsinta vacsit adok a segítőknek és megnézzük együtt az X-faktort :)

Egyikőtök kérdezte (bocsi nem emlékszem már :P), hogy mindig ilyen pörgős vagyok-e, nos igen :) Nagyon szeretek megszervezni dolgokat/programokat és bármit, bár a házasság terén ennek ellenére épp ellenkezőleg, én a férfi hordja a nadrágot és legyen Ő a családfő szerepet vallom és részesítem előnyben :) Azonban, amint a férjemmel megegyezünk valamiben, onnantól kezdve én szervezem le a dolgokat és ezt mindketten nagyon élvezzük így :) ÉS olyan jól esik a sok szervezkedés és pörgés után egy kis pihi :) Főleg most, hogy pihi időben általában azért érzek némi mocorgást odabentről :)

További szép szombatot mindenkinek :)
lilllus
 
 


Lillus:
Ne félj a szőnyegen nem fogsz sem megcsúszni sem elesni...
De ha így nézzük bárhol és bármikor eleshetnél.
/ez amolyan friss anyuka szindróma/ :lol:
Elsőnél én is mindig mindenen aggódtam,pedig nem kellet volna.

Szőnyeg:
Nekünk anno hab tapi volt a gyerek szobába,na azt katasztrófa takarítani és gyűjti a koszt.
Most mi szőnyeget rakunk le ,de magamat ismerve naponta 1*felszívom a gyerekszobát így is úgyis.

Párod M.országon fog dolgozni?Vagy mindig ingázik majd?Mikor jön utánatok? :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


Halihooo Mindenkinek!

Húúúúúúú milyen sokan írtatok, ez annyira jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Túl vagyunk a mai uh-n, szerencsére minden rendben van szépen (napra pontosan) fejlődik a kisbabánk. Nos, csak úgy mint telefonnál, nálunk sem hajlandó megmutatni magát a picurkánk, a köldökzsinórt igen rendesen befogta a lába közé..., így továbbra is megy a találgatás hogy kisfiú v. kislány lesz e.
Az AFP és a terheléses cukor eredményeim is teljesen rendben vannak, úgyhogy most nagyon megnyugodtam! :D

Ennek örömére ellátogattunk férjemmel a Babaexpora, de elég nagy csalódás volt részemről, mert szinte csak ruhákat árultak, ami nem baj, sőőőőt, de mivel nekünk majd anyu hozza hugitól a teljes ruhatárat, így ruhát pont nem akartunk venni, inkább babakocsikat, bababútorokat és szoba berendezéséhez nézelődtünk volna.. (Azért elárulom, hogy nem bírtam megállni, hogy ne vegyek valamit, így babácskánk kapott egy gyönyörű kötött sapit sállal)

Pelenkázót én is a babaágy mellé a szobába és egy merevített feltétet a fürdőszobába a mosógép tetejére tervezek beszerezni. Szőnyeget még nem tudom hogy teszünk e a szobába, ez még jövő kérdése, előbb legyen meg a szobája a babának.

Lilllus: igen én voltam, aki megemlítette, hogy milyen nagy iramban haladsz a teendőkkel, bárcsak már mi is itt tartanánk. Gratula a jó AFP eredményhez, és hogy ilyen ügyesen kiderítettétek az eredményt, illetve estére jó palacsintázást (nyami-nyami) és jó X-Faktor nézést kívánok! :D

telefon33: Gratula neked is a jó AFP eredményhez és továbbra is megy a drukk, hogy jövő héten kiderüljön a babátok neme
:D
Sziszianyu: neked jó pihenést kívánok, nem lehetett semmi a Westend-et végig járni a nagy tömegben, és gratula az új "beszerzésekhez"! :D

Liliom4: remélem jó volt az éjszakai állatkertezés:) és hogy jó melegen felöltöztetek, ott ilyenkor hány fok van???

Szeretném megkérdezni, hogy engem is felvennétek a Facebookos ismerősötök közé és a zárt topikba? Engem Agócs Gabriellának hívnak és egy labi kölyök van a profilképemnél. (talán így könnyebb beazonosítani!!)

További szép és napos hétvégét mindenkinek!!!
Gabi

Lilypie First Birthday tickers
szamoca1973
Budapest XXI. kerület
 
 


szamoca1973, akkor nekünk jó szégyenlős babóink vannak :) na, majd talán legközelebb.
Face jelöltelek :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára telefon33 2012.10.15 20:45-kor.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Én mindenkit jelöltem!
Szamóca:
Az állatkertezés jó volt ,gyerekek élvezték nagyon!!Meg mi is!
Hideg volt de jól beöltöztünk meg persze meleg teát ittunk.
Jó volt nagyon.
Este kb 8fok volt ha nem kevesebb...most napközbe volt 10
nagyon fúj a szél úgyhogy mi már felvettük a téli ruhákat.
Kultur napok voltak kellet venned egy ki tűzött és avval mindegyik múzeumba bemehetsz ingyen+a vonat is és a busz is ingyenes ezen a napon!

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


AFP: 1,18 és MOM: 41,9 ng/ml volt valakinek ilyen eredmény?
Vagy ehhez közeli? És fiú vagy lány? :)
Olvastam valahol, hogy elvileg ebből is lehet jósolni, bár azt is írja hogy hülyeség. De kíváncsi vagyok :) :)

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Nézzétek csajok mit találtam!! Annyira cuki falmatricák vannak ezen az oldalon :)

http://lacasadecor.hu/faltetovalasok/gyerekszoba?page=3

A pelenkázóval azért vagyok bajban, mert a pici velünk alszik majd egy szobában, de lesz külön babaszobája, és oda fér el csak a pelenkázó. Igazából el sem tudom képzelni hogy ez hogyan lesz, de párom mindenképpen ellene van annak, hogy külön aludjon picurka az elejétől fogva.

Szamóca gratula a jó eredményekhez!! Nagyon örülök neki :))
A facén elkezdtem like-olni a kutyusos képeket, aztán rájöttem hogy akár mind is like-olhatnám. Golden retriever ugye?? :)

Kicsit bajban vagyok most a facéval, mert nem tudom összekötni a nick neveket a valós nevekkel. Egyelőre még nagyon osk a dolgom, de olyan szívesen csinálnék egy táblázatot nick + valós nevekkel :)

Hajni, már biztos túl vagytok a jó hangulatú finom vacsin!! Hogy sikerült?

Lillus, anyukád mennyire szuper volt már, hogy ilyen ügyesen utánajárt a leletnek. Én sem értem, hogy egyszerűen miért jó ha undokul viselkednek az egészségügyben? Nem jobb érzéssel tölti el őket ha tudnak segíteni másoknak? SZámomra is rejtély.

Liliom, te hol is laksz, hogy ott ennyire nagyon hideg van már?

Szőnyeg téma, igen én szeretnék vmi szép kis szőnyeget a babaszobába mindenképpen.

Írtatok korábban az oltásról. Én biztos nem oltatom be magamat, eszembe sem jutott, én akkor sem oltattam be magam amikor még nem voltam babás, de én mindenképpen félteném picikét, nem akarom mérgezni a testemet, elvégre nem tudjuk hogy mik van benne. Egy nagyon jó barátnőm beoltatta magát mikor kismama volt, hát a pici lányának folyamatosan vmilyen bél problémája van. Nyilván azt nem tudhatjuk már meg sohasem, hogy anélkül vajon kialakult-e volna ez a probléma.
Szerintetek mi kismamák mennyi c vitamint szedhetünk ilyenkor ősszel??
ann74
 
 


Sziasztok:-)

Hű, de sokat írtatok :wink:

Akkor csak nagy vonalakban: nagyon klassz babakocsit néztetek ki, az egyik barátnőmnek is ilyen van és nagyon meg van vele elégedve :D

Lillus nagyon szép lesz a babaszoba, biztos szívesen nézegeti majd a kislegény az állatokat :D

Jessi gratulálok a kislányhoz:-))))) Nagyon szép nevet választottatok:-)
Mi még mindig nem döntöttük el, hogy pontosan mi lesz a neve, de apának a Panna nagyon tetszik. Nekem is, úgyhogy valószínűleg Panna lesz :D

Hajni nagyon szép bútorokat néztetek ki:-) Nekünk is macifejesek a szekrények:-))))
Én hétfőn megyek uh-ra 2x is. Reggel az sztk-ba, délelőtt mega genetikaira, és én is izgulok, hogy most már ne változtasson és tényleg kislány legyen Panni, mert már úgy beleéltem magam:-)))

Oltás: én anno épp a h1n1 dömpingben vártam az Arnit. Akkor az orvosom javaslatára beadattam azt is és a szezonálist is (14 hetes voltam akkor) és hála Istennek nem lett semmi baja! Akkor indokolta a munkahelyem is, most viszont, hogy otthon vagyok eszem ágában sincs oltatni magam.

Ann hajrá esküvő, nem kevés dolgod van még :D
Nekünk a babaszobában van a pelenkázó és szigorúan ott is aludt az első perctől.

Amiben viszont változtatni fogok most, hogy a picilányt be fogom vnni magam mellé a nagy ágyba szopi idejére, mert az Arninál fotelben szoptattam és borzasztó fárasztó volt arra koncentrálni, hogy ne aludjak el közben :roll: Első baba, a tejcsatornák sem voltak még átjárva, vagy én rontottam el vmit, nem tudom, de nekem mindig 45 percet szopizott és utána hiába vártam, nem böfizett. Tehát min. 1 órát töltöttem a fotelban és 2 óra múlva kezdődött az egész elölről. Borzasztó fárasztó volt, remélem Pannikánk majd 15-20 perc alatt "lezavarja" az egészet :lol:

A fürdőszobánk nagyon pici, úgyhogy mi a szobában fürdettük az Arnit. vettünk egy ikeás lack kisasztalt, arra tettük a babakádat és így minden helyben volt:-) Ez addig működött, amíg aztán már annyi vizet kipancsolt, hogy féltettem a laminált padlót, így bekerült a kiskád a nagyba :lol:

Szamóca üdv a csapatban:-))) Gratulálok a kisbabához :lol:

Rólunk: nagyon sokat keményedik a hasam:-( Sokat kell hajolgatni az Arnihoz, de igyekszem naponta többször is, ha csak 1 percre is, de ledőlni.
Én már szinte minden ruhát megvettem piacon, turiban és börzén, úgyhogy most már csak egy újszülött overáll hiányzik a ruhatárból. Igyekeztem vegyesen vásárolni, van talán 3-4db 50-es, több 56-os (0-3-as), és 62-sekből is néhány. Majd meglátjuk mi az, amit fel tudok használni. Én alapból is csak 160 cm vagyok, akkor még az Arni se nőtt túl gyorsan, úgyhogy hasonlóra számítok :lol:

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: