Új privát üzeneted érkezett!

Köszi. bdana! Külön jót mosolyogtam a te parádon, ez nagyon aranyos!:)
Magamhoz képest mostanában egyáltalán nem paráztam,ahogy ti is mondtátok, ne foglalkozzak annyit a tünetekkel vagy a nemlétükkel, az apró változásokkal. Csak ez azért volt borzasztóan ijesztő, mert eddig volt, és hirtelen megszűnt. És tudom, hogy ez nagybajt is jelent. Más az, ha valami egyáltalán nincs, mert nem is volt, mint az, ha egyszer csak megszűnik, és azért nincs.
Közben neked megváltozott a korod? Ott tartok, hogy dec. 31. vagy, és a vonalzód mégis idősebb az enyémnél. Persze teljesen mindgey, csak sose értem ezt... és lehet, hogy már kérdeztem is
Nagyon köszönöm, hogy írtál!
(Azóta rendületlenül fájnak a melleim.)

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Pitypang
Nyugalom!!!!! Ha baj történik, nem hirtelen szűnnek meg a tünetek! A kora terhességi tüneteket a terhességi hormonok hirtelen emelkedő szintje okozza. (HCG, progeszteron). Ha baj történik, akkor ezek a hormonok nem egyik pillanatról a másikra tünnek el a szervezetből!!! Több nap kell a kiürülésükhöz! :wink:
Legfeljebb annyi történt hajnalban, hogy még nem voltál teljesen ébren, nem TUDATOSULT benned a fájdalom, érzékenység.
Viszont... a stressz nagyon ártalmas. Stresszhormonok árasztják el a szervezetedet, eljutnak a babához is!!! Vizsgálatok kimutatták, hogy a születése előtt stresszelt baba gyakrabban nyugtalan, zaklatott a születése után is!!!!

Bdana
A lényeg látszik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Szia pitypang! Hát én sem tudom...mert elvileg dec.31 vagy jan.1-et mondott a dokinő....de akkor akárhogy számolom 9 hetes vagyok..... nem értem ezt a vonalzót, meg kellett adni a szülés várható időpontját és miért ezt hozza...mindjárt megnézem :-)

Jaah a legfontosabb: NYYYUUUGGGIIIIII!!!!! :wink: :wink:
bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 

 
 

lombikbaba, :lol: :lol: :lol: , egyébként a kis szíve ahogy vert az volt a leglényegesebb, de azt nem tudom megmutatni :)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana!

Gratulálok! :) (én nem is tudom elolvasni a vonalzódat az ábra miatt :lol: )

Pitypang!

Nyugi! ;)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Köszönöm, lányok! Mindenkinek!
Megnyugodtam! Bocsi a paráért! :oops:
Köszönöm! :)

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Vááááááááááá, a sírba visz ez a vonalzóóóóóóóóóóóóó! Most megint módosítottam rajta :twisted: :twisted: csak olvasható lesz már egyszer :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Most minden gyönyörűen olvasható. :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Nagyon jók az UH-s képek!

Kép Kép KépKép
tisabelle
 
 


Huuhhhh végre sikerült :-) most az idő is rendben van, megnéztem a naptárat a hátra lévő napok az pont 2012.dec.31. :wink:

Nem is mondtam, a következő UH jún.15-én lesz, már most várom....hogy halljam megint a szívét :-) :)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana: Ilyen sűrűn? Én csak 5-én megyek majd (júli) a 18hetesre. Akkor leszek 18+4, addig nem lesz UH. Pedig szeretnék menni. De simára nem mennék, magánba meg csak azért elmenni 10ezerért, hogy megtudjam, hogy fiú-e, elég hülyeség lenne. :D :lol: :lol:

Többiek nem járnak ide? Meg uh-ra? Tök sokan voltunk, azt most minden tök halott.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Pitypang, sajnálom, hogy ilyen szarul lettél. Az az igazság, hogy az ember aggódik, ha van tünet, ha nincs, akárhogy is van. Én azt az egyet tudom tanácsolni, legalábbis nekem ez segített, hogy tételesen végig gondoltam a helyzetet, és megállapítottam, hogy én MINDENT megteszek, amit csak megtehetek. Ha ezek után is történik valami baj, az ellen sem tenni nem tudok, sem megakadályozni nem tudom, és valahogy ettől (is) jobb lett.

Nem akartam ezt így leírni, de akkor legyen. Egyrészről nagyon rossz tanácsnak tartom azt, amikor azzal jön valaki ilyen helyzetbe, hogy ne aggódj, mert a stressz árt a babának. Ez kb olaj a tűzre és csak rontani tud a helyzeten. Ugyanis a már kialakult állapot tetőzik egy rettenetes lelkiismeret furdalással, amitől csak még rosszabb lesz az egész. Nekem azon a héten, amikor írtam is, visszajött a már egyébként elmúlt pánikbetegségem. Konkrétan hétfő estétől péntek reggelig folyamatosan testi-lelki rosszullétek gyötörtek. Már azt hittem, hogy belepusztulok. Két éjszaka nem aludtam, már nem bírtam enni, hánytam, remegtem, rettenetes volt. Végül csütörtökön a kineziológus kapart össze, örökre hálás leszek neki érte, az életem leges-legrémesebb napja volt. De túl vagyok rajta, jól vagyok, már nem félek, bizakodom. És elfogadom azt, hogy ha történik valami, akkor megtörténik. Mindent megteszek, hogy ne így legyen és reménykedem.

Gondolokodtam rajta, hogy ezt priviben írjam-e meg, de úgy voltam vele, hogy inkább ide. Hogy miért? Mert amikor én rosszul voltam, nagyon rossz volt, hogy akármerre olvasgattam a neten, mindenki gondtalanul a hasát simogatva a föld fölött járkál örömében, és sehol, senki nem beszél arról, hogy ahogy az élet, a várandósság sem fenékig tejfel - még akkor sem, ha ennyire vágytunk rá, ha ennyi mindent tettünk érte.

Szóval take it easy, lesz, ahogy lesz, bízz és tegyél meg mindent :)

(Én ma egész nap görcsöltem, kicsit meg is ijedtem, remélem nem lesz semmi baj...)
viki1983
Budaörs
 
 


Bdana
Nagyon jó lett a vonalzód!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Egyébként érdemes mindenkinek valamilyen relaxációs technikát elsajátítani... jó a jóga, az autogén tréning...
http://pszichologin.blog.hu/2010/10/14/ ... _modszerek
http://www.metterapia.hu/index.php/a-me ... mazhatosag

Vagy lehet használni homeopátiás szereket (ha valaki abban hisz)

És ami még jó... el kell foglalni az embernek a gondolatait... nem folyamatosan a testünk minden rezdülését kell figyelni!

Én pl. változatlanul élem az életemet. Dolgozom, ellátom a kislányomat, rengeteget foglalkozunk vele... járok úszni. Ha 2 km-t leúszik az ember faltól-falig, akkor már nincsenek is gondolatai :oops: :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lombikbaba 2012.05.27 22:18-kor.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép
Időnként fejreáll a világ.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Viki
A stressz egészségre káros hatásai közismertek. Nem kell hozzá komoly tudományos szakirodalom se, elég a női lapokat kinyitni... Minden teli van ezzel. A baj az, ha az ember önmaga nem tanulja meg a stresszet kezelni, ha önmagában képes a stresszet gerjeszteni.

Az anyaság örökös aggódnivalók tárháza. Most aggódhatunk azon, hogy van tünet-nincs tünet, aztán majd mozog eleget-sokat mozog, közben vannak a vizsgálatok, a szülés...
Amikor megszületik a baba, akkor kezdődik az aggodalmak sorozata igazán...eszik-nem eszik, alszik-nem alszik, stb.

Nem az aggodalmak, stressz tényét kell tagadni, hanem a MEGOLDÁSRA kell koncentrálni!
Valami gőzleeresztő-technikát kell kifejleszteni! Én pl. futni megyek, ha nagyon elegem van mindenből...vagy megyek és kigazolom az egész kertet...
vagy elmegyek egy jó masszázsra...

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Ircsi
Nagyon édes :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Belefogtam a kötésbe! Egy takarót kezdtem el a babának! :lol: :wink:

Most elhatároztam, hogy ha Isten adta nekem ezt a babát, csak úgy spontán a sok IVF után, akkor biztosan meg is fog születni, egészséges, boldog gyerek lesz!
Ezért én is boldog vagyok, és kisebb-nagyobb kellemetlenségek nem tudnak kizökkenteni ebből az állapotból!

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Lombikbaba, nagyon édes :)

Én továbbra is hányok, ráadásul egyre hülyébb helyzetekben :roll: És holnap UH!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Jó reggelt!

Ha megengeditek, csatlakoznék hozzátok, bár valószínűleg, nem decemberben, hanem előbb fognak megszületni a babáim, de én nagyon bizakodó vagyok... :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.09.18 19:56-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Próbálok képet feltenni....
Kép
A+B+C :wink:

Kép
A

Kép
B

Kép
C

IVF-es babáim vannak, a 3. napon 2db 8 és 1 db 6 sejtes embriót kaptam vissza. És megtapadt mind a három! :lol: :lol: :lol: :lol:
Először elgondolkoztunk a redukción, de a végén úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk így! Bízunk Istenben, magunkban... Tudom, hogy nehéz lesz, de érzek magamban annyi erőt, hogy megbírkozzam ezzel a kihívással. És tudom, hogy mellettem áll, maximálisan támogat a férjem, az egész családom... :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.09.18 19:57-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Próbáltam magam moderálni, de muszáj leírnom:

ASSSZTZZTTTAAAAA, EZ NEM SEMMI! :o :o :o :o

Három baba egyszerre....huhhhh....hát nem irigyellek. Hogy is mondjam...mi is szeretnénk három gyereket, de nem egyszerre :lol: :lol: Hát ez mindenképpen nagyon szép és érdekes, gyönyörűek! Kérlek majd írj, hogy hogy vagy!

Gondolom nem fogod elvinni a végéig őket, biztosan korábban jönnek majd, vagy erről már beszéltetek az orvossal?

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Rebelen, igen, teljesen igazad van, nem szabad elbújni ezek elől és meg kell találni a megoldást. De amikor épp az ember benne van, akkor ez csak olaj a tűzre sajnos :(( Csak rosszabb lesz tőle, mert még nagyobb lesz a lelkiismeret furdalásod.

Én is hamarosan el akarok kezdeni a babának horgolni, csak még be akarok fejezni egy kendőt anyukámnak előtte :)

Lombikbaba, köszi a linkeket :)

Szia, Dreibabys! Wow, ez nem semmi. Asszem befogom és nem izgulok tovább, hanem igyekszem erőt meríteni a te optimizmusodból is :)
viki1983
Budaörs
 
 


Köszönöm!

Bdana
Orvossal beszélünk mindig nagyon sok dologról. Úgy vagyunk, hogy nagyon jó lesz már az is, ha 33. hétig bírjuk, de én tervezem a 35. hetet is egyben!
És hát fejben dől el minden!!! :wink:

Viki
Nem szabad hagyni, hogy elhatalmasodjamak a rossz gondolatok, félelmek! TENNI KELL ELLENÜK!
Érdemes arra törekedni, hogy a dolgokban a szépet és a jót lássuk meg! Tudod, a pohár félig teli van, nem pedig félig üres!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.09.18 19:57-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Mivel töltitek a napot?
Mi készülődünk az élményfürdőbe a keresztfiamékkal. Fürdünk, csúszdázunk, napozunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.09.18 19:58-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Drei! De jó hogy felhoztad a témát !!! Hát nekem még ez az idő kicsit hűvös.... Szeretnénk majd mi is menni strandra, csak legyen kicsit jobb az idő :-)

Tényleg csajok! Akartam is kérdezni, hogy kismama mehet strandra? Nem árt a gyógyvíz? Mi a Dagályra szoktunk menni ha megyünk,mert ott van úszómedence is meg "ázós" medence is.

:wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Kétlem, hogy ártana a gyógyvíz. De én ilyenkor nem bírom a meleget. Szóval amúgy se mennék be semmi pénzért.

Basszus 3gyerek egyszerre. :D Simán ki lehet hordani a 35. hétig. Csak lehet, hogy a végét már kórházban tölti az ember, hogy tudják figyelni folyamatosan. Ami nem olyan faja. Amikor én 18hetesen bekerültem Rózival, volt egy csaj ikrekkel aki már 3hete benn volt...és akkor még simán volt 3-4hete egyben a gyerekekkel. Hááát nem irigyeltem.

Panndi: Sok sikert holnapra. Remélem látszani fog, hogy mi van a lába között. :)

Lombikbaba: Hát gyerek mellett már nem is lehet másképp. Nincs az embernek ideje ilyenekre (és nem akarok senkit megbántani) , de én pl örülök, ha nem hányok, és nem fáj semmim, hanem tudok foglalkozni Rózival....és mellette még suli...
Anno én is többet figyeltem mindenre, de kisgyerek mellett. Hát van, hogy hajat se szárítok hónapokig, mert nincs időm.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!


Nagyon régen nem írtam :oops: :oops: Ne haragudjatok folyton olvasok de mire írnék valaki szól aztán meg el megy a nap :oops: :oops:
Kedden voltam dokinál Picur már 2 cm kaptam papirt szerdán megyek a védőnőhőz :lol: :lol: Én hol jól vagyok hol vacakul és legtöbbet este.Már van,hogy jót eszem aztán van,hogy jót ettem majd rosszul lettem.Én rájöttem a fiammal annyira rosszul voltam,hogy ki sem tudtam kelni az ágyból és most erre készültem ez a baba a nővéréhez hasonlóan nem kínoz olyan intenzíven és ez a fura így már nem agódóm:roll: :roll: :D


Pitypang!Tessék megynyugodni!!Nem lehet mindig baj!!!Higgy a babádban és magadban,hogy mindent megteszel érte és Ő veled marad!!!!


Panndi!Várjuk ám az Uh híreket!!!!Nyugi minden rendben lesz a babáddal :wink: :wink:


Izisz!Gyerekeknek elmondtátok már?Nálunk nagy volt az öröm azóta minden héten el kell olvasni mi történik a tesóval :D Július elején már szeretném ha az uh-ra eljönnének :)

Dreibabys!Üdv köztünk!Bízatás képen a mi családunkba 4-es ikrek vannak 38 hétre születtek és a legkisebb volt 2 kg :wink: :wink: Úgy,hogy szerintem simán kihúzod 35.hétig!2009 júliusiak között is volt egy 3-as ikrek kecskeméti a csaj ismerem Ők is időre születtek csak az utólsó 2-3 hónapot kórházba töltötte de minden oké a lányokkal :wink: Tök igazad van minden fejben dől el :wink: :wink: Párod mit szólt mikor megtudta rögtön nagy családosok lesztek?Gonodlom te már nem dolgozol.Úgye?

Bdana!Mi vagyunk a sereg hajtok ha jól látom :lol: :lol: Én úgy tudom termár vízbe nem szabad menni és inkább csak nyílt vízbe.Én pl nagyon hajlamos vagyok minden féle gomás dolog össze szedésére ezért inkább nem kockáztatok :oops:


Rebelen!Teszik a hozzá állásod!!!! :wink:


Lombikbaba!
Még mindig a te "szavaid" úgy megnyugtatnak :oops: :lol: Te hány órába dolgozol?Kint is néznek down kórt vagy még miket szűrnek?Gondolom ott AFP már nincs.


Lányok!Lenne egy kényes kérdésem :oops: :oops: Ti a sexxel,hogy álltok?(bocs ha valakinek kényes a kérdés).


Munka:Én szeptember végégig tervezem! :) Munka helyemen nagyon aranyosan fogadták a hírt azóta kimélnek :D Dm -be dolgozom és kasszázom árut töltők polcot rendezek ha kell így azért könnyebb,hogy segítenek és megértenek!

Nyaralás:Megyünk valószínű a közelbe!Most vettünk kocsit így most nem lesz nagy nyaralás :D

Mozgás:Én kukac vagyok a 12.hétig nem merek.Utána már szeretnék "Rékázni"A régi dvd-ken tényleg idegesítő de a mostaniakon nem.Vele fogytam 26kg és most azt tervezem megpróbálok nem vissza hízni :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Panndi
Várjuk az UH-s beszámolót!
Hányás: B6 nem segít?

Éva
Gratulálok a 3 babához! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon jók az UH-s képek! És drukkolok, hogy azért legyenek decemberi babáid! :wink:
Milyen volt az élményfürdő?

Bdana
Én úgy tudom, hogy strandolni, úszni lehet, a termálvizet nem szokták ajánlani.

Tünde
Tanuláshoz kitartást!
Bár most én is tanulok, beiratkoztam egy angol tanfolyamra :oops: :wink:

Kata
Sajnálom a rosszulléteket!
Szex: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Kata: Akkor lehet, hogy kislány. :D Bár engem a lányom "kínzott".

Szex: hogy érted, hogy hogy állunk?? Nálunk még minden ugyanúgy megy, ugyanannyiszor. De még nem is zavar egy hatalmas has.

Na megyek vizsgázni. Bár semmit se tanultam (megint :? ) , reggel még akartam kicsit, de Róza alig utána kelt fel. Így nem sok esélyem maradt. Szurkolást kérek (bár nemhiszem, hogy bármi is segíthet rajtam)

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok, alig győzöm visszaolvasni! :lol:

Éva
Nem semmi a három baba! Nagy gratula hozzájuk! :D Kíváncsi leszek, milyen érzés lesz, mikor három baba egyszerre randalírozok odabent! :lol:

Bdana
Én is úgy tudom, hogy termál vízbe nem szabad menni, mert az a bacik melegágya.

Kata
Mire gondolsz a sex-el kapcsolatosan? :wink:
Én is szeptember vége, okt. közepéig tervezek dolgozni...de várom már, hogy otthon lehessek! :lol:

Merre voltatok gyerek napon? Mi vasárnap a Margit szigeten voltunk, utána elmentünk megebédelni, aztán kicsit kipihentük magunkat (mármint csak mi, szülők), Bence pörgött nagyon. Kiment az udvarra játszani, amíg mi pihentünk. :D
Aztán ígéretemhez híven, csináltam a fiúknak egy gyümölcstortát, ők meg elmentek addig apával egy nagyot bicajozni.
Hétfőn férjem tesójáék elvitték Bencét medve parkozni, szóval jól telt a hétvége.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Van egy 6 cm-s, gyönyörű és egészséges kisbabánk :)

Hajdú Krisztinánál voltunk, azt mondta, a hydropszos baba miatt szerinte jó lenne megcsináltatni a kombinált tesztet is,bár az ultrahang tökéletes, de nem tudhatjuk, hogy anno azt mi okozta, így ultrahang után elmentünk az Istenhegyire is, gyorsan levetettem a vért, annak is megvan már az eredménye, az is tökéletes :)

Nagyon boldogok vagyunk :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi

Nagy-nagy gratula az egészséges 6 cm-es pocaklakóhoz! :lol:
És esetleg valami gyanú, hogy kisfiú v. kislány? :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Szia Kata!

Én sem teljesen értettem a kérdésedet, hogy hogy állunk a szexel?
:wink: :wink: De gondolom arra voltál kíváncsi, hogy minden ugyan ez mint előtte ?

Hát én megmondom neked, szerintem ezerszer jobb, másabb, de komolyan sokkal jobb :lol: :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


panndi! Gratula! Atyaég! Ilyen gyorsan fog nőni???? 12 hetesen már 6cm!!!!!?????!!!!???

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szia rebelen!

Igen, most olvastam erről pont, hogy érzékenyebbé válik a hüvely mindenféle fertőzésre és az nem tesz jót se a babának, se a mamának :-) Pedig imádom a termálvizet, még valamikor nyáron is:-) de akkor most hanyagolni fogjuk.... Sebaj, marad a normál úszómedence meg a természetes vizek.

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Panndi!
Nagyon gratulálok az eredményhez!!!

Éva!

Le a kalappal előtted! Az ikres kismamik, vagyis az ikrek nekem olyan felfoghatatlan csodák a szó legszebb értelmében. Már önmagában az is csoda, hogy növekszik bennünk egy baba,de az, hogy testvérkék rejtőznek bent. Ez talán nekik lehet a legnagyobb csoda!!!

Viki!

Köszönöm, amit az aggodalmakkal kapcsolatban írtál, és mindenkinek köszönök minden segítő szót.
A férjemmel is ezt beszéltük, hogy mindent megteszünk Érte, ez azért megnyugtat.
A stressz-téma tényleg érdekes. Én is tudom, hogy nem jó... Ha tudnám ezt szabályozni, akkor nem aggódnék. De nagyon igyekszem.
Lehet, hogy nem így van, de úgy gondolom, hogy aki már veszített el babát,az tudja, hogy miért fél...

Kata:
Minket az előző terhességnél eltiltottak az együttlétektől, mert a 9. héten barnáztam, aztán véreztem is. Most is "kerüljük" egymást. Aki "normálisan" működik, azoknál biztos nem okoz gondot, de nálunk okozhat, és az előzményekre való tekintettel így döntöttünk. Mindent meg szeretnénk tenni a babáért, nálunk ez is hozzátartozik a szükséges dolgokhoz. (Tudom, sokaknál nem okoz gondot!)

Holnap este megyek dokihoz. Drukkoljatok, légyszi! :oops:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Sziasztok!

Aggodalmak, stressz
Van egy nagyon kedves barátnőm, ő lassan 5 gyerekes anyuka lesz (IVF-es), mindig azt mondogatja, hogy a pozitív teszt nem a megnyugvást hozza, hanem 40 évnyi aggodalom kezdete... Az ember aggódik mindig valami miatt, de érdemes józan, paraszti ésszel végiggondolni a dolgokat :wink:

Dreababys
Gratulálok a 3 babához! Kívánom, hogy sikerüljön végigcsinálni a terhességedet, minél tovább maradjanak pocakban a babáid!

Bdana
Én járok folyamatosan úszni, járunk le a partra... termálvizet én annyira nem szeretem, de nem is igen javasolt terhesen...

Kata
Gratulálok a babácskádhoz!
Heti 2 napot dolgozom, napi 8 órában.
Itt mindenféle szűrésre van lehetőség, csak a finanszírozás kérdéses...
AFP: már Mo-n se mindenhol nézik csak magában. Pl. Kelet-Magyarországon már 2004-ben is a négyes tesztet csinálták!!!!

Szex: nálunk teljes a harmónia :lol: :wink:

Tünde
Hogy sikerült a vizsga?

Panndi
Gratulálok! :lol: :lol: :lol:

Pitypang
Drukkolok!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lehet, hogy nem így van, de úgy gondolom, hogy aki már veszített el babát,az tudja, hogy miért fél...


Biztos....
Én még babát nem veszítettem el, csak 10 évnyi küzdelem kellett ahhoz, hogy megszülessen a kislányom... :?
Abban a 10 évben nekem komolyan meg kellett küzdenem pszichésen is a dolgokkal... és amikor a lelkem helyrejött, utána sikerült a lombik is!!!!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Pitypang: Szorítunk!!! Én legalábbis mindenképp!

Lombikbaba: 10év, az bizony nagyon hosszú idő. De megérte, és lassan már 5en lesztek. :)

Palacsintát sütöttem...mindet egyedül ettem meg. :S bűntudatom van. :oops: :oops:

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Házasélet: nekem nagyon fura a tudat, hogy van ott bent valaki, de azért jó volt. Viszont én folyamatosan görcsölök az eleje óta, és múltkor, mikor együtt voltunk, akkor utána kicsit jobban éreztem, úgyhogy úgy vagyok vele, hogy pár hetet most kibírok nélküle, inkább csak együtt vagyunk, én meg tevékenyen részt veszek a dolgokban, ha értitek :oops:
Hozzáteszem, amúgy is fáradt vagyok állandóan, meg szarul vagyok. Már várom nagyon, hogy elmúljon...

Nekem az a kérdésem lányok, hogy én ugye múlt héten voltam dokinál (6+5), és következő Uh-ra a 12. hétre adott időpontot. Jövőhéten mennem kell vérvizsgálatra, de ezen kívül nem mondott semmit a doki, hogy védőnő, meg ekg, meg fogorvos meg mittomén. Ez gáz? Vagy ezek ráérnek mind a 12. hét után? Nem bánom, ha így van, csak furcsa, hogy nem mondta ezeket.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Jó reggelt!

Tünde
Kitartást a vizsgákhoz!

Kuglófka
Mi itthon voltunk. Kettesben a férjemmel... meg a kutyánkkal :lol: :wink:

Panndi
Gratulálok a gyönyörű, egészséges kisbabához!

Pitypang
Sajnos nekem volt középidős vetélésem. Tudom, milyen elveszíteni kisbabát... DE... bízni kell abban, hogy most minden rendben lesz! Nem lehet örökös félelemben élni!

Ha mindentől félnénk, amitől csak lehet, semmi okunk nem volna rá, hogy éljünk.
Seneca

Ircsi
Mi 8 éve küzdünk... és megjártuk a legsötétebb vermet is, de kikecmregtünk belőle!

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Jó reggelt :)

A tünetek hirtelen megszünése: én is úgy tudtam, hogy több nap kell a kiürüléshez, de amikor 13 hetesen volt a műtétem anno a beteg babával, a műtét reggelén még hánytam, délután meg mintha mindent elvágtak volna. Vagy ez más dolog?

bdana: a szívhang nagyon jó :) 15-e mindjárt itt van :) Én szerdán megyek a saját dokimhoz, ő mindig csinál UH-t is, úgyhogy megint látni fogom. Aztán majd négyhetente ;) Meg 4D-sre szeretnénk majd elmenni.

viki, ügyes vagy, hogy túl vagy rajta! Kitartás!

Éva, három baba, nem semmi :) Remélem jó sokáig kihúzzátok egyben! Ez ám a csoda :) Én mindig szerettem volna ikreket, de így negyedikre azért nem bánom, hogy egy baba van ;)

Szex: mi most fogjuk újra kezdeni :oops: Vérzés meg görcsök miatt nem lehetett, de így a 12. hét után már lassan beelvághatunk ;)

kuglofka, nincs gyanú, nekem mindenki 18 hetesen derült csak ki :)

pitypang: aki veszített el babát, az tudja, hogy miért fél. Ez nagyon igaz. De az is, hogy nem lehet végig félni. Születnek rossz esetek után egészséges babák, és ez a lényeg ;)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Viki
Nekem kb. a 7. héten adott az orvosom beutalókat vérvételre és EKG-ra + védőnőhöz a kiskönyvért, és ezekkel a leletekkel kellett visszamennem két hét múlva.
Fogorvossal még bőven ráérsz. :wink:
Úgy tudom, hogy a védőnőhöz 12. hétig be kell jelentkezni, szóval inkább kérdezd meg, hogy kihez tartozol és beszélj a védőnővel, tuti, ami biztos.

Rebelen
A pihenés és szuper program! :D Legalábbis nekem mostanság nagyon bejön. Milyen kuttyotok van?

Fairytale
Egészségedre! :lol: De legközelebb szóljál, mert én is szeretem a palacsintát! :wink:

Lombikbaba
De jól hangzik ez a heti két nap munka! :D Ezt én is el tudnám viselni! Na mindegy, már tervezem a szabijaimat, mert nagyon fáradt vagyok.

Pitypang
Én ha valamiért stresszes v. ideges vagyok vagy csak nagyon rossz kedvem van, akkor agykontrollal szoktam próbálkozni és általában be is jön!
DE, teljesen megértelek! Szerintem onnantól kezdve, hogy megfogant a baba, para az egész élet! :) Amikor még gyerek voltam, soha nem értettem, ha anyuék aggódtak értem, és szó szerint értetlenül álltam. Most már megértem őket! :D
Bence nekünk kicsit problémás, enyhén autisztikus tünetekkel, és van belőle bőven problémánk a suliban! Bár, most év végére, végre elértük, hogy azt mondták a tanárok, hogy kezd fölemelkedni (viselkedésileg) egy átlagos gyerek szintjére. :lol: Az eszével szerencsére nincs gond, nagyon okos!
Ezzel csak az akarom mondani, hogy minden életszakaszban van miért aggódni, ez az élet rendje! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kuglofka
Gödöllő
 
 


Kuglófka : Maradt még azért. Kb 3 db, ez lesz a reggelim. :oops: :oops:

Viki: Gondolom úgy vélte a doki, hogy ráér az még. Végülis a fogászatra úgy tudom (nálunk úgy van),hogy a védőnő ad beutalót. A 12. hét után viszont akkor rohangálhatsz mindenhova. EKG, belgyógyászat, de ha szerencséd van,akkor mindenhol előrevesznek, hisz terhes vagy.
A védőnő amúgy nem a 12. hétig van? Bár biztos nem, mert Rózával én a 13. héten mentem, már a 12 hetes papírokkal. Ismertem már a védőnőt, és Ő mondta, hogy teljesen felesleges korábban menni.

Én csak párom szabijait tervezgetem. :D Nem szeretném ha Decemberben dolgozna. Nem a pici miatt, de félek, hogy a nagyobbat nem tudom majd emelgetni a seb miatt. És azért Ő nem 3kilós, hanem már most 10. :D Úgyis jár +5nap szabi a gyerek után. Így talán meg tudjuk oldani.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Végigcsináltam egy Rékatornát. Hát nem fogok rászokni. Lenémítva ugyan, tehát nem a hangja irritált, de hogy őszinte legyek, nem mozgatott meg. Ettől nekem nem lesz jobb formám. :?

Éhes vagyok! Megint.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Huh, én ma is hánytam, sokat :(

Réka torna nekem nem jött be. Bár talán három gyerek mellett nyáron tuti nem fogok elhízni :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Lombikbaba:
Nem gondolom, hogy "könnyebb" azoknak, akiknek ilyen sok évet kell várni a babára... Minden elismerésem az övék/tietek!!!! (Egyik sem könnyebb/nehezebb, hanem más.)
Csak az én lelkemben még vannak sebhelyek, de egyre többet sikerül megnyugodnom, hogy minden rendben lesz!
Persze nagyot dob a lelkesedésemen, hogy most voltam uh-n! 35 mm a baba, és minden rendben van!!! Annyira örülök.:D
Ne haragudjatok, hogy ilyen parázós vagyok, és időnként rontom ezzel a levegőt! :oops:
Említettem a dokinak a szombati ijedtségemet, és azt mondta, hogy kezdenek enyhülni a tünetek, úgyhogy nyugi. A mellfájdalom helyett kaptam jó nagy adag hányingert, de szerencsére még nem hánytam.

És akkor most ünnepélyesen megfogadom (elsősorban magamnak
:lol:), hogy nem fogok ennyit parázni!

Viki, én sem kaptam még beutalót ekg-ra, védőnőhöz. Vérvételen már voltam, kb. mindenem alacsony... Ha legközelebb megyek, kapok vasat. Ti szedtek? Ti nem vagytok vérszegények?
Írtam egy pár napja e-mailt a védőnőnek, hogy mikor kell mennem. Tök rendes volt, még emlékezett is rám, és nagyon kedvesen gratulált,annyira jól esett. Holnap 3-ra adott időpontot. Ad kiskönyvet, így már azzal mehetek majd a 12. heti uh-ra.
Az orvos egyébként azt mondta, hogy ráérek elmenni védőnőhöz a 12. heti uh. után is. Úgyhogy szerintem ahány ház, annyi szokás - ebben is...

Tündi, hogy sikerült a vizsgád?

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Megbuktam.

De megyek pénteken is. (megbukni valszeg)
Annyi időm sincs Rózi mellett, hogy bmit kinyissak. Főzni meg takarítani van, de így el is telik a nap. :(

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Óó, sajnálom. :( Teljesen megértem, ha nincs időd tanulni... De hátha szerencséd lesz. :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: