Új privát üzeneted érkezett!

Teri!

Halk Gratula!!!Ez szuper!!!!Csak pozitívan!!!

Beze!

Már most gondolkodsz a 3.babán?Ez szuper!!!!

Annamari!

Én is szoktam a LifeNetwork-ot nézni maratoni szopiztatások alatt:)...én is láttam egy négyesikres terhességről szóló dok.filmet rajta...eszméletlen mekkora pocija lett a kismaminak!!

Angie!

Jó h jöttél és klassz h már nem sír annyira Zsombi!!

Nálunk Viola baba továbbra is eszik-aslzik stádiumban van...este 10-kor eszik utoljára,utána hajnali 4-kor...szóval egy szavam se lehet...és látszik rajta szemmel láthatóan hogy hízik a drága :wink: :wink: ...leméretni csak 1 hósan fogom a csecsemőrendelésen..annyira nem izgat a súlya,látom rajta h kiegyensúlyozott baba :wink:

Srácok meggyógyultak hál'istennek...Márkkal készülünk a szavalóversenyre,csütörtökön lesz megint a Városi.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Boldog Nőnapot kíván Gergő és Apukája
Kép
franci
 
 


Pruci!!!!!!
de jó!!!!!!Annyira örülök!!!!imádok pozitív teszteket látni!A babákat meg még jobban!!!!

Köszönjük a figyelmes nőnapi köszöntéseket!.-)

KépKépKépKép
moti
 
 

 
 

pruci: hatalmas gratula!!!

Eltűntem kicsit, elnézést...
Jól vagyunk, gyarapodunk.
Nehezen viselem az éjszakai keléseket, pedig gyorsan végzünk és Peti rögtön visszaalszik, de mégis. Estére teljesen elfáradok...
Igyekszem jönni!
Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sziasztok!

Lillanyu, Panny kérünk fotókat a picikről.

Danyu nagyon eltűntél.

Köszönjük a nőnapi köszöntéseket :).

Egy mai pocakfotó :)
Kép

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!
Nagy nehezen idetaláltam, sajna nem vagyok toppon. Péntek óta fáj a fejem. Ma reggel olyan volt mint ha az arcüregem fájna. Mostmár 6 hete köhögök, kezd elegem lenni belőle. :(
Megvan a HSG időpontja, március 17. Tele van a bugyim rendesen miatta. Felnőtt kísérőt viszek, de akkor is….

Annamari, facebookot kihagyom, már rég töröltettem volna magam a iwiwről is, ha TI nem vagytok. Az jó hogy az itteni emberek képeit ott látom, de azt utálom hogy a család is ezt használja egymás közt. Még az SMS-t is többre tartom. Aztán csodálkoznak hogy nem reagálok rá, meg nem köszöntöm fel őket. Utokatesómtól kértem anno pocakfotót, nekem nem küld, de az iwiwen ott van. Hát kösz szépen.

Szonját megfenyegetem megint hogy hazaviszem, attól mindig megjavul. :lol:

Beze, az jó hogy apa belement a 3 gyerekbe, enyém nem.

Angie, jó hogy néha itt vagy. Várjuk a képeket. Türelemmel persze.
Örülök hogy Zsombor kezd belerázódni a dolgokba.

Teri, ez nagyon jó! Doki????

Boni, jó nagyizást!

Panny, Viola egy tünemény, okos kislány.
Márknak drukkolok!

Évi, jó téged is látni. De inkább pihenj mint itt lógj.
Rendbejöttetek? Petivel minden ok? Sokat voltál megfázva, az elmúlt?
Jó vagyok, mondom hogy ne gyere, erre meg kérdezősködöm....

Moti, remek ajándéka lesz Sebinek. Igaz kicsit hangos. :D

Kri, Ákos nagyon szép név.
Pocakodat irigylem rendesen. Nagyon szép a bőröd.
franci
 
 


Franci köszi. Szerencsés vagyok ami a bőrömet illeti anyukámtól örököltem. neki se lett a szülések után egy terhes csíkja sem, eddig nekem sincs.

Mi is szeretnénk 3. babát de majd csak később. Anyagilag kicsit rendeződnünk kell előtte majd.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri, kell egy kiscsaj a csapatba. :)
franci
 
 


Kri!

A bőrőmet illetően nekem is mákom van...egyik terhesség alkalmával se lett egyetlen egy csík sem a hasamon....sztem nálunk is ez genetika mert se anyunak se a tesómnak sincs.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hűűű, de szép pocak :)

Szerintem is genetika, én is megúsztam eddig csíkok nélkül :)

Én is hoztam egy pocakfotót, tegnapi :)

Kép

Lányok betegek, Fruzsi még bárányhimlős, Zsófinak vírusos kötőhártyagyulladása van :?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, aranyos a pocid.
Csajoknak jobbulást!
franci
 
 


Panndi!

Édes pocak :wink:

Te voltál már barihimlős?

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Kri!
Nagyon szép a pocakod!!!!

Franci!
Boldog névnapot!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: (felhasználóneved alapján)
Megjavult a kisSzonja, azon a napon nem tudom, mi ütött belé. Nem adom!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Iwiw-en az ismerőseim között vagy???? nem emlékszem :oops: :oops: :oops: :oops:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panndi!
Szép pocak!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, ha én ismerlek az iwiwe, akkor te is. Vagy nem? :lol:
Sajnálom hogy megjavult Szonja, vagy megfenyegetted hogy elvissz a Franci néni. :lol:
Annak örülök hogy alszik a kisdrága. :D
franci
 
 


Franci!
:lol: :lol: :lol: :lol: most meg annyira alszik a kisdrága, hogy fel kell ébresztenem, mert mennünk kell az oviba. Gergőről már jó régi ez a kép. :D :D Jól van? Most nem sír???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci!
Az első nagy szerelmem született 10.24-én, és 35 évvel előbb. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, az a pasi se mai csirke már. :lol:

Gergő most is tud bömbölni. A mai sláger, anya vigyen be, ne apa. Mikor meg én viszem, azért megy a műsor mért nem apa viszi.
Reggel olyan műsort levágott, hogy már megörültem tőle. Apa belenyomta a fogkeféjét a fogmosó vízbe. Fogkrémes szájjal övöltött egy jó darabig.
Mikor eljöttem akkor is üvöltött, azt nem tudom miért. Gondolom kimaradt a puszi, de nagyon elegem volt belőlük.
Apa azért morgott mert szóvátettem, hogy este el lehetne mosni azt egy tányért, ne reggel foglalkozzon vele. Inkább öltöznének, és beérne hamarabb. Este meg gondolom jön majd a dumával hogy csak 8-ra ért be.
Lassan elköltözöm otthonról. :evil:
Ez jó hosszú panasz lett. Bocsi de jól esett.

Szonja ügyes kislány.
franci
 
 


Franci :(

Panny, voltam már :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm! Most kérem majd a drukkokat, nagyon izgulok h minden rendben legyen. Már reggelente émelygek, sokszor van hányingerem, rohadtul fáj a cicim, mindenféle kajától undorodom... Dokihoz lehet h pénteken bepofátlankodom, de még csak most töltöttem be az 5. hetet és ilyenkor még nem látnak sok mindent.

Kri, Panndi! Nagyon helyes a pocitok!

Franci! Kitartás! Vannak ilyen napok! Aztán majd minden jólesz! A HSG miatt ne félj, az is rendben lesz és nemsokára neked is kopogtat a góly. Lassan már jönnek ha jól tudom...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri!
Halk gratula+++++++++++++++
vagyok, teljesen kidőlve, ha életre keltem, jövök.Puszika :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Pruci, gratulálok, és nagyon drukkolok!!!!!!! Dokihoz menj nyugodtan, szép petezsákod lesz már! :D

Kri, panndi, szép pocakok!

Panny, igen, tul.képpen még pocakos voltam Marcussal, már akkor tervezgettem a 3-at. :oops:

Franci, rendben lesz minden, ne félj tőle! Hamarosan követed Prucit!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Moti!
Te szoktad emlegetni, hallottad????
http://www.origo.hu/itthon/20110310-meg ... logus.html

Franci!
Nyugodtan panaszkodj!!!! ... gyere sírj a vállamon... :lol: :lol:
Nem lehet, hogy Gergő most van a hiszti korszakban??? Bár ez kicsit későn van, általában 2 évesen szoktak mindenen sírni. :? :?
1 hét, én gondolni fogok Rád, s drukkolni!!!! remélem nem lesz annyira szar, s minden rendben lesz!!!!

Teri!
Mi van a telefonnal? Megkaptad??? Róka már jár nálatok????
Holnapi vizsgálathoz ++++++++

Angie!
Megvettétek a laptopot??? Milyet vettettek??

Beze!
És harmadikra mit szeretnél, fiút vagy lányt???

Maryka!
Sajnálom, hogy kidőltél, majd belejössz, nagyon várunk!!!!!

Panni!
Fiúk kényeztetik Violát????

Kri!
Én is irigykedek, olyan szép a bőröd!!! :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari! Semmi hír még, már keresztet is vetettem rá...
Hányingerem van, de most baromira elkezdett fájni a hasam és megijedtem nagyon. Félek h mit mond holnap a doki...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Annamari,
nem tudtam, sajnálom..nagyon bírtam az öreget.
Pruci, a hasfájás természetes, tágul a méhed, növekszik a Babó!.-)))

Kri, annyira gyönyörű a pocakod!!!!!betehetnék kedvcsinálónak a kismama magazinba!!!!.-)

KépKépKépKép
moti
 
 


Hello Lányok!
Végre megvan a gépünk, már arról is írok. Zsombor alszik, de így, hogy itt a nappaliban a laptop, le tudok arra a fél órára ülni pötyögni. Eddig ugyanis egy fél óra volt amíg bekapcsoltam a gépet (az asztalit), és idegesített, hogy nem hallottam abból a szobából rendesen Zsombort, ha sírt.
Egyébként Zsombor is 45 perceket alszik, valami mindig felpiszkálja, vagy a pocija, vagy a szomszéd kutyája (kuvasz :twisted: )

Teri!
Ez hatalmas!!!! Nagyon örülök, és remélem, nem pártolsz át a 2011-es topikba, mert neked itt a helyed :lol: Ha hányingered van, akkor minden rendben, szerintem 6 hét előtt ne menj dokihoz, mert úgysem lát semmit, és még felidegesíted magad miatta. De tutira minden rendben lesz!! Jaj, de megérdemelted már te is ezt a babát!!

Annamari!
Toshibát vett apa, középkategóriás, de nagyon jó kis gép. Nekünk nem is kell csúcs gép, úgysem tudnánk kihasználni, és azok 250e-től kezdődnek. Képeket akarok majd feltölteni rá, mert a másikon már nem fért. Na, majd akkor mutatok Szilárdról is és Zsomborról is (ja, vettem egy fényképezőt is, amivel végre normális képeket is tudok majd róluk csinálni). Majd jövő héten tudok ezekkel foglalkozni, mivel hétvégén minden napunk be van tervezve valamire. Megyünk Salgótarjánba anyósomékhoz, jönnek vendégek, anyuékhoz megyünk, és talán egyik nap itthon leszünk, kertészkedni fogunk, ha jó idő lesz.
Szonja pedig ne romoljon el :lol: :wink: :wink: Olyan ügyi lány! Az éjszakái továbbra is jók?
Zsombor is végre átalussza az éjszakát. Este fél 9-től általában reggel 5 - fél 6-ig. Van, hogy előtte megébred, de nem kell felkelnem hozzá, mert visszaalszik egy kis mocorgás után. Nappal sokszor alszik 45 perceket, egyetlen hosszabb alvása, amikor Szilárdért megyünk oviba, akkor 1,5 órát babakocsizunk. Az esték végre tök jók, mármint nincs ordítás, bepörgés, viszont továbbra is csak úgy van el, hogy fogni kell, mert már nagyon nyűgös a délutáni alvása után. Tegnap volt a védőnő, és nagyon megdícsérte, hogy minden teljesen úgy csinál, ahogy egy ekkora babának kell. Még ugyan nem forog (hasról hátra már többször is sikerült, de nem szeret hason lenni, így inkább el kezd nyafizni, és nem erőlködik). Próbálom minél több ingernek kitenni, mert úgy látom, hogy erősödik tőle.

Lánykák!
Most nem tudok visszaolvasni, mert nagyon el vagyok maradva, de ígérem, hogy mostantól felveszem a fonalat, és mindenkiről képben leszek, naprakészen :)

Sok puszi mindenkinek, és szép hosszú hétvégét. Az elején tutira jó idő lesz, gondolom, mindenki él is vele....................

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Én is sajnálom R.J-t...bírtam az öreget!!!Hozzám nagyon közel állt a gondolkodásmódja a gyerekekről!!!

Annamari!

Persze. hogy megy a kényeztetés...az összes fiú körülugrálja Violát :wink:
Én nem kaptam ebben a hónapban az egészségszámlára egy kanyit se a Postától...de hogy miért nem azt a hr-s csaj se tudja...elkezdhetek nyomozni!!

Képzeljétek elért az első mellgyulladás...már számítottam rá....fura is volt hogy eltelt már több mint két hét és semmi....nem sokáig örülhettem....Olikával ilyenkor már túl voltam kettőn...ahhoz képest ez az egy még belefér...tegnap éjfélkor arra ébredtem hogy meg se tudok mozdulni annyira fáj az egyik cici...kihatott egészen a karomig...meg se tudtam fogni a picit...úgy kellett Krisznek a kezembe adni....és elkezdtem remegni mint a nyárfalevél...kb.2 óráig ment ez a remegés,a láz előjele...aztán meg jött a láz,39,6....gyakorlatilag majd meg főttem...se algopyrin se semmi nem vittel le vagy 3 óráig.Reggel azonnal izzítottam anyut h nekem sűrgősen szerezzen Augmentin mert ez már nem játék...sajna az én esetemben nem válnak be se a népi praktikák,se borogatás se semmi...én már ilyenekkel nem kisérletezgetek mert nem szeretnék a szike alatt kikötni mint anno Márkkal....úgyhogy tegnap elkezdtem szedni a gyogyit és mára már sokkal-sokkal jobban vagyok...meg persze szoptatom belőle ezerrel és az is nagyon jó h totál kiszívja...fejni továbbra se merek mert akkor még több lesz.Tejcsökkentőt dupla adagban szedem,de lehet már az se hat.Közben babácska 4-5 órákat alszik legnagyobb nyugalomban:)

Pruci!

Ne parázz...a pocifájdogálás tök normális!!!Tudod, ne légy negatív!!:)drukkkkkkk+++++++++++++++++++++++++++

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok a pocidicsiket :):):).

Pruci, tényleg ne parázz ez teljesen normális. Mennek a drukkok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Franci, te se félj minden rendben lesz. Mennek neked is a drukkok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boni, el vagy tűnve. Mi van veletek? Drukkok neked is mennek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Panny, sajnálom a mellgyuszit :roll: Nekem is volt de szerencsére nem lett ennyire durva. Én homeopátiás szerekkel kezeltem magam nekem nagyon bevált.

Angie, jó hogy most már többet tudsz jönni :):):). Éljen a laptop :D.

Ma voltam az utolsó vérvételemen. remélem minden rendben lesz. Jövő héten megyek utoljára a dokimhoz, aztán kezdődnek az nst-k.
Hu most gondoltam csak bele nemsokára én is babázok :).

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Köszi, hogy így örülsz nekem :D
Szép a pocid! Mi is a befutó név, lemaradtam róla? :oops:

Panni!
Mellgyulladást sajnálom! Ilyen nekem nem volt. Mitől lesz? Hajlam? Most például este 9-től reggel 5-ig nem szoptatok, és mégsem keményedik durván be, csupán jól tele lesz. Napközben sajnos egyre nehezebben telik meg, délután már adnom kell egy alkalommal tápit. Ma kezdem a krumplit (védőnőm azt mondta, hogy nem feltétlenül kell a gyümivel kezdeni, főleg, hogy Zsombor hasfájós -volt-). Szerintem utálni fogja, mert még a tápszert is nehezen fogadja el, jól ki kell éheztetnem előtte, és egy kis sírás után végül beadja a derekát. De sajnos nincs elég tej, így muszáj. Hátha ki tudnám a tápszert váltani főzelék/gyümivel.

Annamari!
Egyelőre nincs tervbe, hogy felétek utaznánk. Késő tavasszal, vagy júniusban talán megyünk Rábapatyra. Oda el tudnátok jönni? Nincs Sárvártól nagyon messze. Nem tudom, jártatok-e ti ott, de van egy nagy játszótér az Outlet kertjében. Gyerkőcök jól ellennének.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Mi itthon, hétvégi utazás elmarad. Gergő belázasodott. Megfázás, és tele van az arcüreg. Remélem szerdáig kikúrálom.

R. Jenő meghalt? Kire fogok most hivatkozni???? Anyu ellen mindig vele példálóztam.

Teri, voltál ma dokinál? Mi volt? Drukkolok ezerrel!!!

Beze, nagyon szeretnék már pocakos lenné, és hogy minden rendben legyen. Talán májusban. Jó soká van még.

Annamari, nyugi, igénybe veszem még a vállatokat. Néha elég nehéz. Aki kitalálta hogy a nőknek dolgozni kell, azt most jól bokán rugdosnám. Meló,anyaság, feleség, bejárónő, szakácsnő kicsit sok egybe.
Köszi a drukkot. Most jól jött ez a hosszúhétvége, itthon nincs időm agyalni.

Angie, Szilárdnak Sok Boldog Névnapot.

Panny, sajnálom a mellgyuszit.

Kri, hajrá. Jó lesz a pici fiút a karodban tartani.
franci
 
 


Sziasztok!

Angi! Későn olvastam amit írtál. Elmentem dokihoz, nem kellett volna. Az én dokim szabin van most, meg a jövő héten és egy másik volt. Mondtam neki h ez van, megvizsgált, minden ok, uh-n is látszik már, pont 5 hetesnek megfelelő pötty látszik, és megerősíti a terhességet, 2 hét múlva uh kontroll... De, ne éljem bele magam, m a 12. hétig bármi megtörténhet. Majd ezek után még közölte h akkor érezzem magam terhesnek és semmi emelgetés, semmi stressz. De 2 hét múlva szerencsére már lesz a sajátom és remélem h addig is minden rendben lesz. Dehogy pártolok át oda! Nem is ismerem őket, és itt olyan jó a csapat h nem váltok.

Panny! Mellgyuszit sajnálom! De legalább hat a gyógyszer és az a lényeg!

Franci! Köszi! Hamarosan neked is ott lesz a 2 csíkocska!!!

Hab a tortán: Petrát április 4.-én műtik, addig nem mehet közösségbe, meg kell gyógyulnia teljesen.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci!
De jóóó! Gratulálok! Minden rendben lesz! az ilyen doki hol nyerte a diplomáját, vajon :?: :twisted:
Petrának drukkok! Legalább addig nem hoz neked haza semmit? Te dolgozol?

Panny!
De jó nektek! KÉpet kapunk??

Kri!
Szép poci! Már nem sok van hátra! Döntött apa a névről??

Panndi!
Csini pici pocak, olyan Panndis :wink: Nagyon vékony vagy!
Lányoknak jobbulást! Barihimlő ilyenkor már nem gond, de azért - gondolom - nem vagy túl nyugodt :roll:

Angie!
GRatula Zsombornak, hogy már jókat alszik éjjel! Hogy ízlett a krumpli neki??
Mi már eszünk minden gyümit, ami négy hósaknak való..üvegesre értendő, én olyan finit nem tudok..gluténmentes darált babakeksszel..s már krumpli, répa is megy-szeretjük...de mi még sokat bukunk, most ez a legnagyobb gondom...
Szilárd hogy van?? Megszokta már a kistesót??
Akkor nálatok végleg marad ennyi a családi létszám? Ja, olvastam egyszer, hogy gondolkodtok örökbefogadáson..ha vmi infod majd lesz, írd meg nekem :wink: úgy tuti lenne a kiscsaj!

Tényleg Panny!
Volt praktika Viola "gyártásnál"?? Oszd meg velünk, ha így volt..hátha beadjuk a derekunkat! :wink:
Bár én most azt érzem, hogy elég volt :oops:

Franci!
Szurkolok!!!
Gergőnek jobbulást!
Attól még tudsz hivatkozni R.Jenőre, hogy nem él szegény!

Na mentem, mert Marcizok egy kicsit, Matyi alszik...

Tegnap katpunk oltást, hat hóst, s prevenárt, kijött az első kicsi fogunk, már kocog, s érezni...tudunk hasról hátra, s hátról hasra fordulni, szóval azt hiszem, hogy jól haladunk..
tornára nem mentünk most két hete, majd jövő héten, s itthon, is hanyagoljuk, sajnos....nem tudjuk rávenni magunkat, mert úúúgy sír...bár most már jobban tudom öltöztetni, vagy segített az a három alkalom, vagy egyébként is így lett volna :roll:
Marcinak tegnap farsang volt, élvezte nagyon..úúgy örülök neki, de azt hiszem, hogy szereti az ovit.....már ezt is mondja....s kezd beszélni spanyolul....három nyelven tud tízig simán számolni, büszke vagyok rá, nagyon...s néha egy kicsit oda kell figyelni ugyan, de nagyon jó nagytestvér, imádom őket nézni, ahogy "játszanak"

Danyu!
Iwiwen tegnap láttam képeket, csodaszépek a gyerekek!!!
Hogy vagytok??

Na megyek is..Szép hétvégét, jó pihenést, aki teheti!
Akinek nem írtam név szerint, azt is soxor pusziljuk!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Teri!
Doki :twisted: :twisted: minden rendben lesz, s mire a dokidhoz mész, látni fogod a dobogó szívecskét.

Panni!
Telefonszámot tudsz???
Nekem ez van meg: 06-1/ 223-4620
Remélem sikerül kideríteni, hogy miért nem kaptál. Amúgy neked is postás vodád van??? (előfiz)

Angie!
Örülök, hogy megvan a laptop, s tudsz jönni sűrűbben!!!!
Apának említettem Rábapaty-ot, én még nem jártam ott, megbeszéljük, csak szólj időben. :wink: :wink:

Szilárdnak boldog névnapot!!!!

Franci!
Gergőnek boldog névnapot!!!!!

Kri!
Nekem így a végén már nem volt vérvétel. Persze, hogy minden rendben lesz!!!!!

Moti!
Taliztatok Marykáékkal??? Közös fotót kérünk!!!!!

Maryka!
Gyurika, hogy viseli Matyit??? Féltékenység????

Szonja körbe forog a szobába, minden hova "elmegy", ahol játékot lát. Igazi izgő-mozgó lett.

Pár kép:

Kép egy kosár Szonja

Kép copfos Szonja

Kép csak rágom, üres...

Kép

Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Pruci, ez a doki menjen a búsba!!!!!!!!! :evil: Hasfájás természetes, de ha teheted, dőlj le, nem árt többet pihenned! :wink:

Annamari, de szép ez a pici lány! :D 3-nak én is kislányt szeretnék megint.

Panny, sajnálom, remélem, azóta elmúlt a gyulladás! Nekem rengeteg volt Lexivel, szerencsére csak egyszer volt lázam, de megkínlódtam mindegyikkel, ilyenkor soha nem segített a fejés, csak a kislányom.

Szilvi, nagyon ügyes Matyi, gratulálok! Praktika: ha percre pontosan érzed, mikor repedt a tüsződ, akkor kb 6 óra múlva ha együtt lesztek, lány születik. Lexinél bejött, igaz, ő inszem segítségével fogant, de az időpont stimmel. :wink:

Franci, nagyfiadnak boldog névnapot utólag!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Délután készítettem Szonjáról:

http://www.youtube.com/watch?v=v6ox7EYOyM4

http://www.youtube.com/watch?v=6ktmkzNLtKA

http://www.youtube.com/watch?v=oziMMpu1lYY

http://www.youtube.com/watch?v=JFcsnAQxlls

Teri!
Hogy vagy??? Telefonról semmi hír??

Beze!
Köszi szépen!!!
Marci simán összejött, ő nem volt inszemes, ugye??? Látom, te is lánypárti vagy. :wink:

Többiek????

Itt szép idő lenne, ha nem fújna a szél.
Apa elvitte nagyokat anyóshoz, nem nagyon örültem neki. Szonja meg másfél órája alszik. :P :P

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Franci, Gergődnek boldog névnapot :)!

Annamari, Szonja nagyon ügyes. Kis guruló művésznő :D:D:D. na és az a sikítozás közben :D:D:D Nagyon jók a képek.

Beze, magatokról nem is írtál.

Pruci, hogy vagy? telefon ??????

Szilvi, nagyon ügyes Matyi :).

Csajok megvan a nevünk. Botond lesz a drága :).
Az idő itt is jó lett volna ha nincs az a nagy szél. Zsombi ma teljesen zizi volt. Egész nap csak rosszalkodott. Jól elfáradtunk a párommal estére.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Moti!
Tegnap főzésnél egy csomót gondoltam Rád. 1 éve olyankor kaptam tőled az sms-t. :wink: :wink: :lol: :lol:
Sebikének boldog 1. szülinapot kívánok!!!!!

Kép Kép

Kri!
Köszi szépen!
Botond szerintem is jó, mindkét gyereknek o-magánhangzós neve van. :lol: Zsombi várja már????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Sebinek boldog 1. szülinapot!!!

Gergőnek boldog névnapot!!!

Annamari, Kri! Telóról semmi hír. Már nem is várom, nem lesz belőle semmi. Így jártunk :twisted:

Kri! Nagyon szép nevet választottatok végül!

Jól vagyok, a hasam fáj sokat, hányingerem is sokat van, a cicim fáj nagyon. Na meg nagyon álmos vagyok állandóan.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Sebinek nagyon boldog 1. születésnapot!

Teri, kitartás ezek a tünetek nagyon jók :wink:

Köszi csajok a névdicsiket.
Annamari az o betűk véletlenül lettek, apa biztos tudat alatt így választott :D:D:D Hát nem volt egyszerű, de azért csak meg hozta a döntést. Azóta Zsombi is azt mondogatja hogy ő Botond :D.
Már nagyon várja a kistesóját. Ha megkérdezik tőle mi újság a kistesóval az én drágám csak annyit mond "még nem jött ki". Olyan cuki olyan meggyőződéssel tudja mindezt mondani. Mikor este megy aludni kistesó is kap puszit meg ölelést. Remélem ez a ragaszkodás kitart akkor is ha majd köztünk lesz a picur.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Sebinek boldog születésnapot!

Kri, szép nevetek lesz! :D

Teri, ezek jó jelek, örülök nagyon!

Annamari, nagyon ügyes és édes Szonja! :D Marcusnak a hasról hátra megy, a másik még nem. Igen, ő spontán fogant.

Kri, valóban nem, mert folyton sietek. Jól vagyunk, élvezem a babázást, és csodálkozom, hogy a kisi fiam simán kihúz 9 órákat éjszaka kaja nélkül, Lexi után nekem ez egyáltalán nem természetes. Gyakorlatilag az a ritkább, ha fel kell kelnem 1x, akkor is hajnalban.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Gergő köszöntéseket köszönjük.

Teri, azért lehetett volna rendesebb a doki. Nagyon drukkolok.
Jók ezek az előjelek.
Petrával ki van otthon?

Szilvi, milyen ügyes már Matyi.

Annamari, még mindig odáig vagyok Szonjáért. Kérdezni akartam hogy tartod tisztán a szőnyeget, aztán megláttam a porszívót.

Kri, nagyon szép lett a pocaklakó neve.
Olyan jó hogy ennyire várja Zsombi a tesót.

Moti, Sebinek Boldog Szülinapot. Következő ajándék: szájharmonika. Gergő kapott egyet most, nagyon bejön neki.

Beze, Marci jól belakmározhat este, ha ilyen sokáig bírja.

Egész hétvégén Gergő nap volt, így mondta a névnapját. Szombati kérdése, „Nagyi mikor jön az ajándékkal???” :lol:
franci
 
 


:cry: :cry: A holnapi HSG-m lemondva.
Tegnap reggelre belázasodtam, nagyon piros a torkom. Még az ügyeleten is jártam.
Ez van... :cry: :cry:
franci
 
 


Franci! Jobbulást! Kaptál másik időpontot? Gergő szövege haláli!
Petra ayuékkal, én meg majd a műtétkor veszek ki szabit, úgyis van 92 napom amit nem kaptam meg...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri, 92 nap????? az kitart egy darabig.
Addnak új időpontot, ha megjön hívom őket. kb április közepén kell megjönnie.
franci
 
 


Sziasztok!

Csak olvasásig jutok esténként, mire írnék addigra már lecsukódnak a szemeim. Napközben meg házimunka, tanulás, Petizés és Lillázás!
Most is csak pár percem van...
Meglátogatott piri anyó... Hihetetlen, 6 hete szültem és tegnap megjött. Kicsit várhatott volna még.
Peti picit náthás, Lilla szerencsére egészséges.
Én továbbra is lüttyösen, köhögősen. Mikor lesz ennek vége???

Pár nappal lemaradással, de nagy-nagy szeretettel kívánok Sebinek Boldog Szülinapot, és Gergőnek Boldog Névnapot!!!

Mennem kell, ébredezik a Drágám. 2 napja éjszaka műsorozik, Apának mondtam, hogy menjen át Lillához aludni amíg át nem alussza az éjszakát, de nem akar.

Igyekszem többet jönni!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Évi, örülök hogy néha itt vagy.
Nem mondanak semmit a köhögésedre.
Egy fül orr gégészhez menj el ha tudsz.
Petinek jobbulást.

Gergő nevében is köszi.
franci
 
 


Köszönjük a képhez és a videóhoz a hozzászólásokat!!!

Franci!
Kérdezni akartam hogy tartod tisztán a szőnyeget, aztán megláttam a porszívót.
ha közelebb jössz, látod, hogy nem is olyan tiszta, vannak rajta foltok. Nálunk szeretnek a szobába enni-inni, s néha a szőnyegen landol...
Jaj, úgy sajnálom, hogy le kellett mondanod az időpontot. :( :( :( muszáj volt lemondani, még mindig lázas vagy??? :( :(
Gergő nagyon jó fej, pár év múlva az összes lányról a bugyit is ledumálja. :lol: :lol:

Évi!
Örülök, hogy jelentkeztél. Ha van időd, képet rakhatnál a gyerekekről!!

Teri!
Telefont, már meg se kérdezzem, igaz??? Jövő héten akkor újra elmész a dokihoz??

Beze!
Akkor te is ki tudod pihenni magadat. :wink: :wink: Marci ügyes kislegény. :wink: :wink:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari,a mi szőnyegünk kék színű, 2 nap alatt telelesz szöszökkel. Nagyon utálom.

Mi van a társasággal? Kihalófél????
Oké, már kistesóért csak Boni (aki azt se tudom merre van) és én küzdünk.

Megyek küzdök tovább......
franci
 
 


Franci!
Ez a bordó porszívózás után 10 perccel már szöszös. Én is utálom. :lol:
Lázad van még???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: