Új privát üzeneted érkezett!

Henka!
Dukk a 90 naposhoz!
Amugy én ugy 6-7 kilótol szeretnék megszabadulni....de megelégszem 5 + pocak eltűnéssel is!

Véda és Viki!
Köszönjük a táblit!

d.dodó
 
 


Sziasztok!!

Csak gyorsan, mert Mütyike nyafog...

Olyan sült túrógombócot csináltam, hogy csak na! 1-es!!!!!!!!!!!!!!
Meg borsó főzeléket!! Az is 1-es!

Ugyanis vettem zabpelyhet, (ledaráltam) az ugye 1-es és a liszt helyére azt tettem a főzibe.
Nagyon finom lett!

A gombócba is azt tettem darálva, meg édesítőt. A többi megint csak 1-es ami hozzá kell. És kész is!! Annyira finom!!!!!!!!!

Na lépek! Majd jövök!

Ja, nem tudom megnyitni a táblázatot! :(

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Kata, Andi!

Lementettem, átküldtem. Remélem így már meg tudjátok nyitni. Ha még sem, akkor passzolok.

Ágim!
Szívesen a lelki támogatást. Máskor is ;)

Henka!
Ügyi vagy a biciglizéssel!

Én 20 kg-t szeretnék ledobni.

Bandesz!
Ügyesen sütkérezel!
20150601134430
 
 

 
 

Viki: hálásan köszönjük, hogy fáradtál értünk!!!!!!!!!!!!!
Nem is 20-at akarsz hanem már csak 14,7-et
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (úgye milyen jól hangzik?!)

Andi: nagyon ügyes vagy! Én is mindenbe zabpehelylisztet teszek mostanában. Én meg málnás sütit sütötem a Norbi szakácskönyvből az is 1-es (de nehéz elhinnem ezért még így is lelkifurdim van ha eszem :lol: ) Főleg ma reggel 0,3-el többet mutatott a mérleg mint tegnap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (ez csak vicc mármint az, hogy ez nem érdekel tudom van ez így)

Henka: kitartás menni fog! Főleg, hogy ilyen ügyesen tekersz! Ja én is 20 kilótól szeretnék megszabadulni, ami most már csak 14,5

Ági: hogy van a derekad?
Vendég
 


Viki: SIKERÜLT MEGNYITNI!!!!!! (most egy olyan ugrálós, pusziküldős szmájli következne) nagyon nagyon köszi!!!!!!!
Vendég
 


Véda: NEKED IS PUSZIKÜLDŐ SZMÁJLI 100X
Vendég
 


Katus!
Szívesen!

Akkor nektek régebbi excel verzió van a gépeteken. Tényleg a 14,7 kg már sokkal barátságosasbban hangzik.

Most reggelizek, ebéd kis krumpli és rántott hal lesz.
20150601134430
 
 


a tegnapi tablibol azt allapitottam meg , mindenki nagyon ugyes es kitarto!
HAjra lanyok! CSak igy tovabb!


A Norbi konyvet tanulmanyozva csomo lyan etel van amire en nem hinnem el hogy egyes de ha egyszer o azt irja hat legyen!:)
Es nem is olyan bonyolult 1es eteleket osszerakni.

Kata: neked van kulon szakacskonyved? MAjd egyszer lefenymasolhatom? Mert ebbe amit en kivettem csak a vegeben van par recept.


Meg jo hogy tegnap mondtam mostanaban reggelizek, hat most nagyon nem kivanom, szoval ma elmarad. Az ebed nem tudom mi lesz, holnapra Alekonak rekott karfiolt csinlok asszem, mara porehagymas lepenyt csinaltam, jol nez ki, majd azert megkoztolom.


Agi: most nagyon vigyazz a tornaval, ha egyaltalan birsz, a hasizomnal is mondja asszem az edzo hogy csak egeszeges dereknal....Inkban maradjon ki par nap de jojjon rendbe minthogy hosszu tavon fajjon.
Emlekszem anya is jart igy tobbszor hogy negykezlab maradt, nagyon rossz lehet, en meg a sima derek fajdalomtol is nagyon szenvedek( ami sajna minden napos)


Nagyon koszonom s borapolasos tanacsokat!
En is mindig is szenvedtem a szaraz bortol de iden valahogy nagyon viszket, pedig annyira hideg sincs.
Es meg egy kerdes: A terhesseg alatt kialakult ilyen barna pottyok mar nemfognak elmulni?
Vendég
 


Sziasztok!

Anyjuk, megkérdezhetem hogy hány cm vagy, hogy 48 kg akarsz lenni???
:shock: :lol: Én nagyon szeretnék annyi lenni amennyi Te most! :lol: :lol: :lol: :lol: Sőt az is jó lenne amennyiről indultál!:lol: :lol: :lol: Én 168 vagyok!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Sziasztok!
Nálunk ma tejfölös krumplifőzelék lesz. És talán paradicsom leves.

Andi!
Biztos tényleg fini volt a túrógombóc!

d.dodó
 
 


Anna: en 165 cm vagyok. Tudom keves a 48 de en 50 alatt erzem magam jol.
Ez van.:)
Vendég
 


Most nézem a táblit! Nekem nem nőtt a combom 54-ről 56-ra :shock: . 53 lett! :lol:

d.dodó
 
 


anyjuk1 írta:Anna: en 165 cm vagyok. Tudom keves a 48 de en 50 alatt erzem magam jol.
Ez van.:)


Megértelek, Én is úgy vagyok hogy a kg csak iránymutató! A lényeg hogy hogy érzem magam a bőrömben, és tetszek-e magamnak majd. Lehet hogy elég lesz 58 is, de lehet hogy még 53-nál sem állok meg! Jah ha eljutok odáig valaha! :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Kata,
kösz, valamivel jobb a derekam, de persze cipelem a majdnem 8 kilós kicsit fel-le a lépcsőn... úgyhogy óvatos leszek, inkább nem tornázom még egyelőre. Most diétázom addig is :roll:

KépKép
szkagi
 
 


Andi,
ügyi vagy a finom túrógombóccal! Micsoda kreativitás :wink:

KépKép
szkagi
 
 


Tamara: az a szakácskönyv van meg nekem, aminek az elérhetőségét valaki kb. egy oldallal ezelőtt felrakta, ott fent van az egész könyv. lapról lapra (nem az 1-es diéta 1 hónap alatt, hanem a másik) de persze szíven oda is adom fénymásolni!)
Vendég
 


Szép napot :P

Dodó!
Bocsi, javítottam a combodat :wink: Köv. tábliban már jól lesz!

Újak!
Pat, Henka, Anna!

Ha szeretnétek a tábliban ti is benne lenni, jöhet pü-ben minden adat! Ha nem, mi azt is megértjük, bár előttünk nincs mit szégyelnetek!

Én ma extrudált kenyeret reggeliztem sovány mortadellával, szokásos cukormentes koffeinmentes zsírszegény tejeskávémmal :D Ebéd krumplileves volt egy kis péksüteménnyel. Uzsira extrudált kenyér lesz valami sovány szalámival és sok zöldséggel, vacsi megint buláta, meg gyümölcs.
Viszont hasilag elég jól állok. A sok lábemelés meghozta az eredményét. Kezdenek a hurkák leolvadni. Jobban állnak a gatyáim is :D

Lányok!
Hol vesztek zabpehelylisztet?
TESCO, Auchan? És, ha igen melyik részlegen? A liszteknél, v. a diétás cuccoknál?
Vendég
 


Dóri!
Én a lidl-ben vettem meg a sparban. de nem lisztet, hanem egészben, csak ledaráltam. a lidl-ben olcsóbb és kisebb szemű.

sz.andi
 
 


Panaszoltam nektek, hogy Nándi nem akarja az almát. Megpróbáltam az almalevet - beledugtam az ujjam egy kis almalébe, és ő lerágta róla :roll: Fanyalgott ugyan, de azért lerágta! Ki is derült rögtön, hogy jön a felső metszőfoga, nagyon be van dagadva az ínye! Ezért ennyire nyűgös szegénykém (két napja kétóránként eszik :? ), és sokat sír :( .
Úgyhogy van esélye az almának, csak most mással van elFOGlalva Nándika 8)

Andi,
már sokat írtátok a Lidl-t, na egyszer már elmegyek én is, aztán jól bevásárolok. A következő gyedből :roll: ami marad, azt jól elvásárolom :lol:

Henka,
szia, még nem is üdvözöltelek! Nagyon elszánt vagy, hajrá!!!

Patr,
miért rontanád a statisztikánkat :roll: ? Magasról indulunk, és nekifutásból fogyunk mindannyian! De az biztos, hogy együtt sokkal könnyebb!!! Igaz, lányok?

Anna,
kész a vonalzóm (köszi!)! Majd ahogy megy le a súlyom, egyre vékonyabb figurát keresek rá :wink:

KépKép
szkagi
 
 


Véda Dóri: én a zabpehelylisztet bioboltocskában vettem és szoktam vennia spárban kapható kölln márkájút is abból a kék csomagos apróbb szemű a sárga meg nagyobb (olyat nem vettem még) de a kéket én néha darálás nélkül is beleteszem sütikbe liszt helyett.
Vendég
 


Jó reggelt!

Ma rakott kel lesz az ebédem, a reggeli vszínű szendvics.
20150601134430
 
 


Viki: jó étvágyat!

Én reggelire a málnás sütit nyomom mert nem akrom, hogy megromoljon. (bár elvileg 1-es) ja meg az elmaradhatatlan kávét! :wink:

Hú ebéd: na erre még nem is gondoltam ma annyi dolgom lesz, így lehet csak valami párolt zöldség lesz!
Vendég
 


jo reggelt

nekem most sajan par napig eleg nehez lesz valamit is koncentralnom arra mit eszek e mikor...mert anyanal nincs olyan hogy fogyokura, akkor kell enni mikor ok esznek azt amit ok, es annyit amennyit anya kimer :? Na de majd probalok resen lenni, hogy legalabb a vacsit valahogy elsinkofaljam.

Amig nem leszek mindenkinek mozgalmas fincsi evos fogyis napokat!

Ok Kata akkor letoltom onnan amit multkor Ami feltett.
Vendég
 


Tami: jó pihenést! Ismerős amit írtál! Nálunk is hasonló a helyzet otthon!
Vendég
 


Szép napot :P

Köszi a zabpehelylisztes válaszokat! Lidl van hozzánk a legközelebb. Lehet, hogy úgy csinálom, mint Andici!

Reggelire szokásos exkenyeret ettem, ebéd brokkolifőzi rántott husival, uzsi exkenyér kefírrel és zöldségekkel, vacsi brokkolifőzi, de már feltét nélkül, meg gyümi. Azért tízóraira még egy túró rudi lecsúszik majd... :roll: Imádom!!!

Tamara! Katus!
Gondold el, mi meg együttlakunk... Sokszor jön: Dórika, vacsoráztál már? Mert Apádnak sütöttem ki egy kis palacsintát... Maradt belőle... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Tami!
Jó pihenést neked!

Anyukád ilyen vasszigorú?

Nálunk szerencsére nem így működik.
20150601134430
 
 


Tami,
nálunk anyukámnál nem muszáj enni - de a kínálat sajnos nagyon vonzó... mindig a kedvenceimet csinálja, ha megyünk! De ha látja, hogy komolyan nem akarok valamit enni, akkor figyel rá (egy darabig nem hitte el, hogy nem eszem semmi tejes dolgot, és hozott palacsintát is, tejjel!)

Véda,
tetszik az exkenyér elnevezés :lol: lehet, hogy valaha tényleg kenyér volt???

Én ma reggelire megettem két szeletet a csokis kuglófból (most ettem meg, amitől eddig Viki megóvott :oops: ), délben talán párolt zöldség lesz vagy valami tésztaféle, vacsira meg pirítós kígyóuborkával.

Viki,
az avataron olyan vékony vagy az arcod alapján! Nekem már a tokámon látszik, hogy miért fogyózom... Lehet, ez is a korral jár

KépKép
szkagi
 
 


Sziasztok!

véda d. írta:Szép napot :P Újak!
Pat, Henka, Anna!

Ha szeretnétek a tábliban ti is benne lenni, jöhet pü-ben minden adat! Ha nem, mi azt is megértjük, bár előttünk nincs mit szégyelnetek!


Köszi, írhatom nem szégyenlem, de az Én adataim nyilvánosak a vonalzón mindig frissítek ha van mit! :wink: Centiket meg nem méregetek, szemmértékkel mérek! :lol:

Azért köszi, aranyos vagy!

Az Én reggelim ma 2 szelet kalács volt, egy pohár sovány tejjel.
Az ebéd marhahúsleves tészta nélkül, és a főtt húsi meggymártással, cukor és liszt nélkül! :wink:

Most alszik még Levim, dél körül megyünk a 3. prevenar szurira. De ezzel egy darabig vége a szurkálásnak! Szegénykém már vetkőzésnél tudja mi jön! :cry:

Csajok Ti is nagyon jól nyomjátok hogy ennyit fogytok, havi 4-5 kilók! :shock: Mindenki tornázik a fogyi mellett??

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Ágim!
Buta vagy!

Nekem is van tokám!
20150601134430
 
 


Én ma képzeljétek tökfőzeléket főztem (pedig régen nagyon nem szerettem (a kapor miatt)) de olyan fincsi lett és mivel nem habartam be csak tejfölt tettem bele simán ugye '-es és csináltam még hozzá gombapörköltet az is 1-es nyami. A maradékot most ettem meg vacsira.

Tegnap elmélyedtem a Norbi könyvekben és egy csomó dolgot rosszul tudtam (illetve tudjátok menetközben azért ő is módosított a kódokon) szóval a jó kis gála almám nem 1-es hanem 2-es. A puffasztott rizs szelet is 2-es és és köles és bulátagolyók is :cry: :cry: :cry: szóval jó sokat vétkeztem akkor mostanság. lehet ezért nem mennek most a kilók. Egyenlőre egy tizeddel több a súlyom az elsejeihez képest :( . Na meg rákaptam a sütögetésre. Azért nem hiszem, hogy a sütik tényleg 1-esek (mert a zab is tartalmaz azért szénhidrátot stb. ) szóval azokból kevesebb kéne meg főleg délelőtt az is!
De tegnap olyan éhség tört rám, egész este majd belehaltam ezért eszegettem, egy joghurt egy kis kölesgolyó, egy retek egy alma stb.
Vendég
 


Helló lányok!

Tegnap keményítőnapom volt,délig gyümölcs délben főtt krumpli,főtt répa egy kis "Norbis"ketcuppal.Vacsi lencsefőzelék ami rántás nélküli csak mustár hagyma és fokhagyma van benne.Ja és a 10km-bicó!!!!

Mai napom szénhidrátos nap volt:Regg,gyümi,ebéd egy kisadag tészta Norbis majonézzel és csalamádéval.Vacsi ugyanaz mint ebéd.És biciglizés.

Holnapra szorítsatok gyümölcsnapom lesz,és félek hogy nagyon nehéz lesz.Úgyhogy estére jövök egy kis bíztatásra.
Mert hát a család nem tart gyümölcsnapot így valamit főznöm kell.

Vidókata gratula a lement kilókhoz,ja és a többieknek is!!!!! :wink:

KépKép
henka76
 
 


Jó reggelt!

Henka!

Kitartást a gyümi napodhoz!

Tegnap jó uram rendelt 2 gyrost magának, én kaptam egy salátát :lol:
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Hát tegnap fél 3-ra csúszott az ebédem! :oops: És ennek köszönhetően a vacsim is csúszott. De az csak saláta volt! Reggel mértem, tartom az 55 kilot!

Ma lencsefőzelék lesz nálunk!

Henka!
Nagy drukk a gyümölcsnaphoz! Meg tudod csinálni ;)!

Viki!
Kávéfőzőt megjavították már?

d.dodó
 
 


Én most el vagyok szomorodva! egy fél kiló felcsúszott :( :( :( :( de ez azért disznóság, hogy ok egy picit többet ettem mint korábban de nem eszem cukrot nem ettem fehér lisztet, (a félrenézett dolgokat leszámítva) tartottam a kódokat is és így is tudok hízni.... szóval ez nem ér, mi lenne ha normálisan étkeznék, megint heti egy kilót híznék mint a terhesség alatt??? :shock: :shock: :shock: :shock:
És a lelkierőm is fogytán, jó ez a Norbis diéta könnyebb mint a többi de ez is megterhelő azért és sokszor nagyon éhes leszek :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A pici meg nem hízik, sőt fogyott ami kb. ugyan ennyire idegesít pedig őt meg próbálom minél kalóriadúsabb dolgokkal tömni. szóval nincs jó napom. Kész vagyok (mint a matek lecke :lol: )
Vendég
 


Dodó!
Most van szerelőnél, csak tegnap elfelejtettem érte menni.

Katus!
Ne legyél szomorú! Ne mérd magad mondennap, az csak felmérgel.

Iszol elég folyadékot? észíts kis zöldségből / gyümiből rágcsát elő, és ha megéhezel, csipegessél belőle.

Dórikánál tejpépet nem próbálsz ki? Most a betegsége miatt fogyott ő is!

Fel a fejjel!

Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem.
Bárányhimlősek a nagyok. Szenvedek a diétával is, de vagyogatok.
puszi, igyekszem majd jönni!
ML

Kép
Kép
Kép[/url
magdaléha
 
 


Magda: bárányhimlő? Az nem túl jó!
Mi is (legalábbis én is) szenvedek a diétával, gyere csak panaszkodni!

Viki: köszi!
Adok neki már 1 hete HA tejpépet de abból is csak 130-140-et eszik (mondjuk jó sűrűre csinálom) de ez sem elég!
Vendég
 


Kata!
Tegyél bele gyümit, Lacus úgy még többet eszik. Én szoktam neki délután is adni.

Magdám!
Kitartást neked! Puszilom a Pöttyösöket!
20150601134430
 
 


Helló!

Nagyon éhes vagyok!!!!!

Csak ezeket a vacak gyümölcsöket eszem ma,már ezt is nagyon únom!!!! :( Már most elegem van az egészból.

Talán Anyut rá tudom beszélni hogy jöjjön velem sétálni.Neki sem árt!Ma nincs energiám bicózni.

KépKép
henka76
 
 


Henka!
Kitartó hullámok neked!

Nem akarlak itt agitálni, csak csendben és halkan, de sztem inkább upadate-z.
20150601134430
 
 


No jó reggelt!

Henka: én is a 90 naposat akartam megint kezdeni de jó hogy a Norbira rábeszéltek a csajok mert sokkal könnyebb elviselni és látod hatásos is! (bár ebben nem nagyon hittem de elolvastam a könyveket, amiből kitűnik sok szaklektora is van a könyvnek és nem hangzik olyan rosszul) (bár abban majdnem biztos vagyok, hogy ezt nem Norbi találta ki csak adta hozzá az arcát) mellesleg lényegében a glikémiás index szerinti besoroláson alapul, amit az orvosok is használnak a túlsúlyos betegeke lefogyasztásához!

Viki: gyümit mindig teszek bele neki! de egy nap többször nem akarom adni (egyrészt mert ez van ráírva) másrészt ehhez is nagy lelkierő kellett, hogy ez adjam miközben dől a tej (csakhát az nem hízlal annyira)
Vendég
 


Henka!
Túl vagy a gyümölcsnapon! Sikerült tartanod? Milyen gyümiket ettél? Nálunk ma csak alma van itthon, már rá sem bírok nézni...

Viki,
hol az a toka??? Én nem látom :D

Vkata,
tudod, hogy van ez néha! Fél kiló fel-le. Lehet, hogy menstruáció előtti vízmegkötés van... Nekem is ez volt a múlt héten. De most már le is ment (ki is folyt, hehe) Le fog menni, ezen ne parázz!

Magda,
bárányhimlő? hajaj, kitartást a gyerkőcöknek, na meg neked! Hogy bírjátok? (Sztem stresszhelyzetben sokkal nehezebb diétázni!)

Nálunk persze újabb események: bekattant derékkal vagyok vasárnap óta, ez egy dolog. Szonja elkapta a köhögős-nátházós vírust, aztán a kicsi is meg én is. Ja, és még mensi... hát ezek. A gyerekszobában alszom a kemény földön (ott van elég hely), most már egész jól bírok mozogni, bár kicsit robotosan.
Torna nincs, diéta épp hogy van...

És holnap már megint hétvége! Ez a legnehezebb nekem!

KépKép
szkagi
 
 


Sziasztok!

Magda: jobbulást a gyerkőcöknek! A kicsi még nem kapta el? Már jobb ha túlesne rajta akkor most mind, nem?

Henka: kitartás! Én is csináltam a 90 napost, utáltam is éhezni! :wink: Főleg éhesen lefeküdni! Brrrr...... :lol:

Szagi: jobbulást Neked is, meg a skacoknak is!!

Viki: rendi az urad hogy kaptál egy salit Te is! :wink: :lol: :lol:

Hát nem tudom Nekem miért megy ilyen lassan a fogyás. 2 hétig stagnálok, aztán egyik napról a másikra lemegy egy kiló! Bezzeg tesómnak aki 75-ről indult és ugye hétfőtől én főzöm neki is a kaját a négy nap alatt ledobott 1,5 kilót! Irigy vagyok! Főleg hogy neki csak enni kell! :lol: :lol: Na jó azért örülök neki, meg aztán írta is a Norbi hogy annak akinek nincs 15 kiló feleslege annak nem is fog lemenni 10 a hónapban. Végül is ne elégedetlenkedjek, hisz májusig szeretném leadni ezt a maradék 9 kilót, addig csak sikerül, ugye??? :oops: 8)

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Ági!
Szonjának jobbulást! néha befuthatnál a másik topikba is! Hiányolunk ott is! :wink:

A menszis vízmegtartást én is megtapasztaltam. :(

Anna!
Szerencsére az uram támogat a diétámban.

A tesódnak a többől k9nnyebb fogyni, + vszínű víz is van rajta.
20150601134430
 
 


:lol: :lol: :lol: Engem is támogat. Abban hogy nem röhög ki mikor este kúszok mászok torna közben! :lol: :lol: :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Viki,
nem tudok menni a másik topikba - csak elkeserednék, hogy arra sincs időm, hogy egy oldalt elolvassak. Most pl kimentem és elégettem a kertben egy nagy halom fát meg gizgazt, amit két hete szedtünk ki a kert végében. Meg is fájdult a hátam, muszáj ledőlnöm egy kicsit... nem tudok igazán kényelmesen ülni sem.

Anna,
de jó dolga van a tesódnak! Irigylem! Te főzöl neki... ő meg lelkesen fogy!
Szerintem a fogyókúránk a tavasz közeledtével nagyobb lendületet fog kapni! Tudjátok, lekerülnek a nagykabátok :wink:
Májusig tuti fogyunk 9 kilót! Mindannyian!

KépKép
szkagi
 
 


Ági!
A kerti munka sztem baromi jót tesz a hátadnak! TE! PIHENJÉL! KÜLÖNBEN ODA MEGYEK ÉS DÁ DÁ LESZ!!!!!

Ha nem is olvasol vissza, csak írj pár szót, mert HIÁNYZOL ANYA!
20150601134430
 
 


Szép napot, drága Sorstársaim :P

Én próbálom tartani a tempót... De nehéz! Ezért maradtam 1-2 napig távol... De már vagyok!
Látom, kicsit lankadtok. Ne már! Tudjátok, Andici megmondta a tutit: MEGCSINÁLJUK!
Én meg mondtam, hogy NEM K..JUK EL!!! Se kicsit, se nagyon! Olyanok leszünk nyárra, mint a... kit is mondjak, jól van, ne a Rékát, akkor kit? :roll: Détár Enikő!
Őt mindenki szereti?
Én kedvelem, és szerintem nagyon csinos. Van cici, popsi, mégis karcsú a dereka, és izmos is. (A férje sem csúnya... :oops: )

Mit főztök a hétvégén, csajok?

Én párolt vegyeszöldésget tervezek, másnap rántott gombát, valami könnyű krémlevest...
Vendég
 


Dóri!
Őt én is kedvelem! Főleg h ő is anya, és mellette sokat dolgozik!

A krémleves jó ötlet! Én apának ígértem máglyarakást.

A rántott gombesz is jó, Sanyinál mindig van friss gomba. Más ötletem még nincs, jó lenne vmi husis étel is, mert azt az uram elvárja.
20150601134430
 
 


Ami, Andika!!!???

Képzeljétek minden nap nyomom a 100-100 felülést+lábemelést. Csabici meg rötyög, és rám mászik közben. Különösen kellemes egy 9 kilós gyerekkel a hasadon/mellkasodon felüléseket csinálni :lol: De úgy tűnik, Csabesz lesz a személyi edzőm, ő úgy látta, ideje nehezíteni a gyakorlaton :roll: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: