Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Szöszi! Akkor ugy látszik, hogy egy igazi kis vadmacskád lesz!! Tényleg nagyon jó lenne, ha már ezt a pár napot kibírná bent!! Én nagyon szoritok!!

Hát a tesztem az 1 csikos lett!! :( Most szerintem azért meg még tul korai, vagy azért mert nincs odabent még kis lakom!! Hát én ezt nem értem!! A párocskám is egyre jobban kezd elkenödni, hogy biztos nem ad bele apait-anyait. Erre én meg azzal probálom vigasztalni, hogy a természet játszik velünk, de sebaj mert majd a következö hónap lesz a miénk!! :wink: Legalábbis remélem!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci - Még van 6 napod .. ne aggódj :)
Simán lehet albélőd attól még, hogy most még 1 csíkos a teszt ..
Remélem nem jön piri!!! :)

Zsuzska - Köszi a drukkokat :)

Kép
szösszenet
 
 


Szöszi!! Neked legyen igazad!! De valahogy hiszek ennek az átkozott tesztnek! :evil:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Nóci: Nehogy elkenődj nekem, ha mégsem lesz duplán csíkos :roll: :roll: Hallod? De én is nagyon drukkolok neked, hogy pár napon belül az legyen6++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szejjjjjasztok!!

Nem kenödöm el!! Ez most nem annak az ideje!! Hisz annak is nagyon örülök, hogy itt körülöttem sokan babásodnak!! Söt van olyan is aki órákon belül anya lesz másoddszor is!! És van olyan kedves is aki napokon belül tarthajtja kezében első gyermekét!! Ugy hogy hidjétek el ez nekem majdnem ugyanolyan nagy öröm mikor megosztják velem!!! Mindenkinek nagyon drukkolok!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na!!!!!!!!!! Merre vagytok csajszikáim!!!!! Itt a jóidő és megáll a topik??????????????? :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika - Még mindig semmi piri? Az jó jel!!! Megy a drukk :)
Az április-májusi topicban ma megszületett a 3. kisbaba :) lecsúsztam a dobogós helyről az április 2-vel :lol:

Mi jól vagyunk .. Alíz rengeteget mocorog :)
CSak én egyre jobban félek .. a műtéttől :( .. attól, hogy mennyire fog utána fájni a hasi sebem :( .. és hogyan fogok tudni felkelni.
Meg hogy beindul-e a tejcim így, hogy Alíz nem magától érkezik meg, hanme meglepjük ..
Sok a kérdés bennem, és egyre nagyobb az izgalom mellett az aggodalom ..
Még jó, hogy ez a "para" csak az utolsó napokra talált meg .. néha pityereghetnékem is van .. de párom bíztat és sokat segít :) ez boldogít és ad erőt!!

Kép
szösszenet
 
 


szöszi!

hatalmas erőt és kitartást kívánok neked! már nem sok van. a tej miatt ne aggódj, meg fog indulni. ha meg mégse, az nem azért van mert beleszóltatok a természet dolgába. ha nem indul meg, akkor egyébként se nagoyn lenne tejed... én igy hallottam.

de bnőmnek van egy gyógyteája, ami tejserkentő. nem tudom a nevét, de megkérdezem neked. egy próbát megér! jah meg madártej!!!! az is nagyon jo.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok!

Szöszi! Ne agodj a mütét miatt! Nekem nem egy nem két barátnöm meg közeli hozzátartozom szült császárral! Volt olyan aki ugyanigy tevezett császárral szült! És rá 2 vagy 3 napra rá jött meg neki a tejcsi! De addig is volt csak nem annyi igen kevés. De a pocid az fog fájni sajna 2-3 napig, de utána szépen el fog mulni! :wink: :wink: És azmiatt se aggodj, hogy nem tudsz majd felkelni, mert ügyes leszel és az akaratoddal el fogod hessegetni a fájdalmat amit a hasi sebed miatt fogsz érezni! Hidd el Aliz biztosan sokat fog segíteni neked! Csak légy türelmes és kitarto!! Én nagyon szoritok neked és sok eröt bátorságot küldök neked a messzi távolból!! :D :D :D

Mikim még hálistennek nincs, de idönként érzem a hasamat, hogy fáj! :( Gyogyszert meg nem merek beszedni, mert ha netán mégis csak van bent valaki félek, hogy csak ártok vele! De szerintem legalábbis egxre jobban azt érzem, hogy meg fog jönni!! :(

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Timi - Köszönöm a bíztató szavakat!!! :) Vettem én is szoptatós teát, viszem is magammal a kórházba. Bízom benne, hogy megindul rendesen a tejtermelés, ha nem is azonnal .. de 1-3 nap alatt! És abban igazad van, hogyha nem indulna meg .. akkor term. úton szülésnél sem indulna .. azért izgulok nagyon!

Nócika
- Szorítok, hogy elkerüljön Miki, és mire hazajövünk a kórházból, már legyen albérlőd!!!
Igyekszem erősnek lenni, és én is hiszem, hogy Alíz egy energia-bomba lesz nekem, aki miatt mindent átvészelek, és semmilyen fájdalmat nem fogok bánni ..

Csak mondják, hogy "Ó a császár milyen könnyű út .. " stb .. ezt mind az mondja, akinek még nem vágták fel a hasát :(
De túlélem .. :)

Holnap még benézek elköszönni!

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Nócika: Remélem mikike még marha távolban van :wink:

Szöszi: Hát nagyon sok kitartást , energiát, boldogságot és sok-sok tejcsit nektek :!: :!: :!: :!: :!: :!: Nekem három uncsitesóm is császárral szült..... nekik is pár nap alatt beindult a tejcsi......úgyhogy hajrá :roll: A poci meg alkat kérdése. Az egyiknek egy hónap alatt teljesen rendbe jött, a másiknak meg három hónap kellett.... de a kórházban is fel kell majd kelned úgyis Alízkához....... nagyon drukkolok és ha lesz időd, részletes beszámolót és KÉPEKET azért kérünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Timi: Ti hogy vagytok? Látom szépen haladsz előre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szia zsuzska!

te meg szereted apát rendesen??? remélem igen ;)

igen, szépen lassan növögetünk. hétvégén, szombaton megyünk végre 4d uh-ra. remélem megtudjuk hogy puncink lesz vagy pöpösünk.
szerdán megyek védőnőhöz. azt is várom a szívhang miatt :D

tegnap volt az első nap, amikor végre nem csak éreztem, hanem láttam is hogy van bent valaki. jah és nyusziapu is látta :D ennek kifejezetten örültem, hogy végre ő is érzékelheti, és nem csak a méreteim alapján hogy bérlőm van :D :D


szöszi! 2-án iszunk nyusziapu egészségére, mert szülinapja lesz. igérem iszok a tiétekre is valami rostosat :D :D
tartunk egy tejfakasztó bulit :D :D :D nálatok van ilyen? mármint hogy amig te a kórházban dekkolsz, apa tart egy tejfakasztó bulit???? nálunk ez a szokás :D :D :D
legalább nem látják a mamák hogy az ifju apuka hogyan "lazít" a baba örömére :wink: :roll:

Kép

Kép
timi1982
 
 


Két anyuka beszélget !

- Na, hogy van a lányod?

- Nagyon jól. szuper állása van, egy nagy cégnél dolgozik közvetlenül a
főnöknek, sokszor elkíséri a külföldi útjaira is, és olyan jól dolgozik,
hogy rendszeresen kap céges ajándékokat, ékszereket, meg ilyesmi. Céges
kocsija is lesz. És a tied?

- Az is kurva

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az egyiptomiak találnak egy nem kirabolt sirt a sivatagban es a sirban egy
mumiat, de nem tudjak eldonteni, hogy melyik korbol szarmazik.
Elkuldik a franciakhoz a mumiat. Visszaerkezik a mumia egy honap mulva egy kis karcolassal a mumia koponyajan a kovetkezo uzenettel:
"A mumia korat i.e. 2000 es 3000 kozottire becsuljuk. Termeszetes halallal
halt meg. A mumiat rontgen felvetelekkel vizsgaltuk meg."
Ez nem eleg az egyiptomiaknak, elkuldik az angoloknak. Harom het mulva jon vissza a mumia ket uj karcolassal a koponyajan a kovetkezo uzenettel:
"A mumia korat i.e. 2200 es 2800 kozottire becsuljuk. Termeszetes halallal
halt meg, valoszinuleg valamilyen ulomunkat vegezhetett. Kora 25 es 30 ev korul lehetett, amikor meghalt. A mumiat rontgen es ultrahang
felvetelekkel vizsgaltuk meg."
Ez nem eleg az egyiptomiaknak, elkuld! ik az amerikaiaknak. Ket het mulva jon vissza a mumia harom uj karcolassal a koponyajan kovetkezo uzenettel:
"A mumia korat i.e . 2400 es 2500 kozottire becsuljuk. Termeszetes halallal halt meg, nagy valoszinuseggel egy oroklott szivelegtelensegben. Nagy
valoszinuseggel irnok lehetett. Kortarsaihoz kepest valoszinuleg
fejlettebb volt az agya. Kora 26 es 28 ev korul lehetett, amikor meghalt.
Jobb labara santitott. A mumiat rontgen, CT es haromdimenzios ultrahang
felvetelekkel vizsgaltuk meg."
Ez meg mindig nem eleg az egyiptomiaknak, elkuldik az oroszoknak. Egy het mulva jon vissza a mumia darabokra torve, tobb helyen egesnyomokkal, a kovetkezo uzenettel:
"A mumia i.e. 2471-ben szuletett egy gazdag sivatagi nomad csaladnal. Neve Anon Re Martuf. Apja a farao udvaraba kuldte kivetelesen ertelmes fiat, ahol hamar elso irnok lett. Egy baleset soran eltort a jobb laba, ami utan
santitani kezdett. 27 evesen halt meg szivinfarktu! sban, otthon..."
Az egyiptomiak teljesen el vannak kepedve. Megker dezik az oroszokat, hogy honnan tudtak meg ennyi mindent, mire az oroszok:
"Bevallotta..."

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Már hetedszerre sem sikerült eltalálnia a vénámat, nővérke! Döntse már el, hogy most vért vesz tőlem, vagy tetoválni akar.


Megy a paraszt a kutyájával a szekéren. Lassan megy a ló, ezért a paraszt elkezdi verni ostorral, hogy gyorsabban menjen.
Erre a ló megszólal:
- Jaj édes gazdám! Miért bántasz mindig? Lehetnél velem egy kicsivel kedvesebb is!
A paraszt beparázik, leugrik a szekérről, és fut a kutyájával, el az erdőbe.
Ott egy fa tövénél fújják ki magukat. Mire a kutya megszólal:
- Hú bazd meg! Te is megijedtél mikor a ló megszólalt?

Két béka beszélget az árokparton.
- Azért jó, hogy az összes lány megvolt a faluban.
- Ja. De azért a varazsló lányát kihagyhattuk volna...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok! Mikike még sehol nics majd holnap kéne a dátum szerint " a vonalzom az csal,mert nem jól írtam be a dolgokat" Egyébként a pocakomon érzem, hogy meg fog jönni és barnázom is mostmár elég eröteljesen!

Szöszke! Nagyon nagyon szorítok értetek!! És szerdán meg végig izgulni fogok érted-értetek! Mikor lesz a mütét?? Hány orakor?? Végik rád fogok gondolni és csak ugy küldöm majd az energiát! :D :D :D :D :D Sok puszi és sok sikert! Írok egy privit olvasd el!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok :)

Búcsúzni jöttem :)
Holnap reggel már befekszem a kórházba!
Akkor tudom meg, hogy másnap hányra vagyok kiírva műtétre .. de reggel/délelőtt ez már biztosnak tűnik.

Ha megvan Alíz, írok sms-t Nócikának :)

Puszi mindenkinek és mielőbbi babásodást!! :)

Majd jövök!!!

Kép
szösszenet
 
 


Szöszi: MEgy a drukk, hogy minden rendben legyen és énis küldök sok-sok pozitív energit++++++++++++++++

Nóci: Fránya piri :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok!

Megjöttünk a síelésből, ami fantasztikus volt. Habár én nem siklottam léceken, nagyon élveztem az egészet. Én tolmácsoltam az osztrák síoktatónak végig, meg sokat fotóztam, sétálgattam a hegyeken. Gyönyörű helyeken voltunk!!
Kép Alpok

Kép Alpok2

Kép Alpok3

szöszinek meg megy a nagy drukk a babához!! Minden rendben lesz Alízzal, ez nem kérdés!! :lol:

Sajnálomm zsuzska, hogy a teszt nem jött be, de majd legközelebb!! Ugyanez vonatkozik nócikának is!! Ne adjátok fel Csajok!!! :!:

Nálam minden OK, tegnap a védőnőnél hallgattam szívhangot, úgyhogy megnyugodtam nagyon :) már kezdem érezni néha a mocorgást, de még nem olyan igazán egyértelmű. De nem baj, türelmes vagyok :D
lei
 
 


Sziasztok!

Lei! Nagyon szép helyen voltatok! Gyönyörüek a képek!

Nálam még nincs Miki, de jele van! Sajnos!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Szöszi! Megy az energia és várom az sms-t!!!!! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


ASziasztok

Áprilisi-májusi topikba rakta fel "szőlő" Szöszi üzenetét:

Elküldve: 2008 Április 01 Kedd - 20:51

--------------------------------------------------------------------------------

Híírek Szössztől:

"Feltérképeztem itt a terepet, tök jól vagyok, mindent tudok hol van, tényleg jobb így készülni a holnapra. Az egész gyermekágy rendezett, tiszta, és eddig az összes nővér jó fej! Én most fekszem aludni. SZabi sokat itt volt. Puszilunk Titeket!"



Remélem már eldőlt mikor lesz ma a csaszija.
Remélem Ti is jól vagytok, és minden rendben.

Zsu , Nóci

remélem minnél eőbb össze jön a bébike, ne szomorkodjatok .

Lei

gyönyörű tájak ezek ahol voltatok , irígykedve néztem őket.A kicsit napról-napra jobban fogod érezni ne aggódj a végén meg nembírsz majd tőle pihizni mert egyfolytában ficánkolni fog.

Én jól vagyok, a törpike is aktív,nehézségek vannak de mindenhol majd túljutunk rajta egyszer csak.

Nos most mennem kwell majd belépek, hogy mit ír Nócika
mindenkinek szép napot sziasztok

tappancs28
 
 


Ma a kórház előtt jöttem el busszal, gondoltam Szöszire sokat!!! Biztos minden rendben lesz!!! Várom a híreket!!! :lol:

tappancs: köszi a bíztatást, igen, nem türelmetlenkedem, de azárt figyelem a belső érzéseket :P
lei
 
 


Sziasztok!!

Se jo se rossz hírrel nem tudok szolgálni, mert a mi Szöszkénk még nem írt!! Szerintem már lehet, hogy tul van rajta csak még kokadozik meg a kis családjával van!! És szerintem ez érthetö is!! Atelom állandoan mellettem van és csak várok és várok! :wink: Nekem most jött meg a Mikikém! Ez van, de nem bánkodom, mert tudom, hogy elöbb vagy utobb ugy is eljön az én idöm is!!

Tappancs! Köszi a biztatást!! Most csak egy kicsit vagyok szomoru, de ezt még talán kibirom, mert tudom,hogy valaki csak arra vár, hogy a pocimba aztán a karomba kerülhessen!! :wink:

Lei! Látom pont félidös vagy!! Hogy rohan az idő!!!!!!!!!! Pocfoto nincs???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pocakfotók :)

Kép 3. hónap

Kép 4. hónap

Kép 4,5. hónap
lei
 
 


Sziasztok!

Lei: Gyönyörű helyen voltatok :lol: :lol: :lol: :lol:

Tappancs: Köszi a híreket Szösziről :roll: Nagyon drukkolok nekik :!: :!: :!: Remélem, hamar ad magukról hírt most már :D

Nóci: Piri :evil: :evil: :evil: Kiiktathatnánk vahogy :roll: :roll: :roll: Ötletek hozzá :?: :shock: Vigyázz mgadra :!: :!:

Én sem esem kétségbe,lassan eljutok oda, hogy igazából marhára nem izgat a dolog..... meg amúgy sem tehetek semmit addig, amíg prolactinomat helyre nem hozzák :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lei: Szépen alakul pocikád :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!!

Itt vagyok a NAGY HÍRREL! Leírom az SMS-T!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok!
Örömmel értesitünk benneteket, hogy a mai napon 2008.04.02-án 14h 3kg 54cmCsányi-dienes Aliz Megérkeztem!Millio puszi mindenkinek!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Neharagudjatok, hogy ilyen késön jöttem a hírrel, de a Mikike miatt az orvosi ügyeletröl jöttem! Az még hadján de amit kaptam szurikat közölte a doki, hogy ha ez se használ akkor irány a korház!! Nem akarom!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 



Tehát mégegyszer:

[color=red]Hurrá Szöszi, gratula sok egészséget és milliónyi sok-sok tejcsikét!![/color]

tappancs28
 
 


Nóci: Reméem, nem lesz kórház a vége :roll: Hajrá gyógyszer :!: :!: :!: :!: Hass, hass, hass++++++++++++++ Köszi a híreet :lol: :lol: :lol:

Szöszi: NAgyon sok boldogságot, erőt, türelmet és nagyon sok tejcsit nektek :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A biztonsági öv lehet hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.
****
Egy nap 24 óra,
Egy ládában 24 sör...
EZ NEM LEHET VÉLETLEN!
****
Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van...
****
Ne feledd: ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze.
De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofánvágd.
****
A nyuszika a tisztáshoz ért, a farkas meg a villanyszereléshez,
- de nem nagyon.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bírósági jegyzőkönyvek

Az alábbiak szó szerinti idézetek bírósági jegyzőkönyvekből.

Kérdés: Maga szexuálisan aktív?
Válasz: Nem, én csak ott fekszem.

K: Mikor van a születésnapja?
V: Július tizedikén.
K: Melyik évben?
V: Minden évben.

K: Ez a myasthenia gravis befolyásolja a memóriáját?
V: Igen.
K: És milyen módon befolyásolja a memóriáját?
V: Nem emlékszem.
K: Szóval elfelejtette. Mégis, tudna egy példát mondani valamiről, amit elfelejtett?

K: Hány éves a fia, aki magával lakik?
V: Harmincöt vagy harmincnyolc, nem tudom pontosa.
K: Hány éve lakik magával?
V: Negyven.

K: Maga a helyszínen volt, amikor ezt a képet csinálták magáról?

K: Szóval a teherbe esés napja augusztus 8?
V: Igen.
K: És maga mit csinált ez alatt?

K: Szóval van három gyermeke, igaz?
V: Igaz
K: Hány fiú?
V: Egy sem.
K: Hány lány?
K: Hogy végződött az első házassága?
V: Halállal.
K: Kinek a halálával?

K: Tudna egy személyleírást adni az alanyról?
V: Közepes magasságú, szakállas.
K: Nő vagy férfi?

K: Tehát azt mondja, hogy a lépcső lefelé vezetett a pincébe?
V: Igen.
K: Lehetséges hogy ugyanez a lépcső felfelé is vezetett?

K: Doktor úr, hány boncolást végzett hullákon?
V: Minden boncolást hullákon végzek.

K: Kérem, hogy minden válasza legyen normális, rendben? Milyen iskolába járt.
V: Normális.

K: Emlékszik hogy mikor vizsgálta meg a holttestet?
V: A boncolás kb. Este 8:30-kor kezdődött.

K: És Kovács úr halott volt ebben az időpontban?
V: Nem, ott ült az asztalon és csodálkozott, hogy miért boncolom.

K: Doktor úr, mielőtt elkezdte a boncolást, ellenőrizte az egyénen a pulzust?
V: Nem
K: Ellenőrizte a vérnyomást?
V: Nem

K: Ellenőrizte a légzést?
V: Nem
K: Tehát lehetséges, hogy az egyén életben volt, amikor elkezdte a boncolást?
V: Nem

K: Miért olyan biztos ebben?
V: Mert az egyén agya az asztalomon volt egy vegyszertartályban.
K: Mindennek ellenére, mégis lehetséges az, hogy az egyén életben volt?
V: Igen, lehetséges, hogy az egyén életben volt és ügyvédként praktizált valahol.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!! Sikerült elkerülnöm a korházat!! Már asszem jobban vagyok!!

Lei! nagyon aranyosan gömbölyödik a pocakod!! Neveken gondolkottatok már??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


hali nóci!

Eddig az első variáció szerint az apja nevét kapja, ami Csaba. De még nem 100%, úgyhogy azért még gondolkodunk más neveken is.
jó, hogy jobban vagy! de pontosan mi is volt a baj? ez kiderült?
lei
 
 


Csodaszép napot nektek!

Tegnap nagyon jó híreket kaptam ám dokimtól :lol: :lol: :lol: :lol: Képzeljétek, beindult a jobb petefészkem :shock: :wink: És magától lejjebb ment a prolactinom egy kicsit. Estétől szedek Bromot megint...... azt mondta a dokim, hogy elég nagy esélyem van ebben a hónapban bebabásodni, mert látja nagy nagy petécskémet, ami csak az érésre vár..... és szép nagy nylh-m is van ...... most nem mondta, hogy mekkora, de azt mondta, hogy szép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: iszont a progim 15 lett, ezt 10-re le akarja vinni, de szerinte a Bromon kívül nem kell mást szednem..... és egyenlőre nem lesz HSG sem, max ha ebben a hónapban nem esem teherbe, akkor csak ilyen fiziológiás sóoldatos átmosás lesz és ha azt mutatja, hogy nem vagyok átjárható, akkor lesz csak a röntgenes..... szóval azzal biztatott, hogy ha késne a mensim esetleg, akkor nyugodtan teszteljek egyet :lol: És tetszik neki, hogy használok LH tesztet :shock: :D Ja és mennem kell majd 3. és 21. napi vérvételre kontrollra.... 3. napon prolactint néznek, 21. napon pedig progit :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


woow, ezek nagyon jó hírek zsuzska!! Remélem tényleg összejön most!! Drukkolok és nagy HAJRÁT-t küldök!! Indulhat a az akció! :lol:
lei
 
 


Lei: Köszönöm szépen...... gyorsan reggel tettünk róla, hogy legyen 9 hónap múlva kézzel fogható eredményünk :lol: :oops: :oops: Olyan szép nagy tüszőcském volt este, biztos napokon belül megérik :roll: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát akkor csak így tovább :)
lei
 
 


Elnézést az OFF-ért, hátha érdekel Benneteket is:

Sheila Kitzinger (1929), a szüléssel foglalkozó, világhírű kultúrantropológus, aki 1992-ben a magyar szülő nők, születő gyerekek és a bábák szülés körüli helyzetének humanizálására első lépésként megrendezett, Nemzetközi konferencia a születésről című konferencia egyik díszvendége volt, most ismét Magyarországra látogat.

Két előadást tart, egy könyve jelenik meg, amelynek bemutatóján részt vesz, dedikál. Az előadások szinkrontolmácsolással zajlanak. Az április 7-i konferencia akkreditálása folyamatban van szülésznők, bábák, védőnők számára. A belépőjegyek a helyszínen válthatók meg.

2008. április 5. 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Könyvbemutató és dedikálás Libri Mammut Könyváruház, 1024 Budapest, Margit krt. 87-89.

2008. április 6. 16 30-tól 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés helyzete különböző kultúrákban Előadás és beszélgetés
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 1500 Ft

2008. április 7. 9 00-tól 16 30:
A háborítatlan szülésről – kultúrák közötti megközelítés A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Konferencia
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 2500 Ft, illetve annak, aki pontszámot gyűjt, plusz 3000 Ft
További részletek a www.szules.hu oldalon.
judittka
 
 


*Mindig fogjuk egymás kezét. Ha elengedem, rögtön vásárol
valamit.
*******************************************************
A feleségem új diétát próbált ki. Kókusz és banán. Nem lett
soványabb, de fára mászni már tud.
*******************************************************
Kapott iszappakolást és két napig remekül nézett ki. Aztán
az iszap leszáradt róla.
*******************************************************
Mindennek van előnye és hátránya is. Példa erre a házasság.
előnye, hogy minden reggel ágyba hozzák a reggelit, hátránya, hogy
mindig ugyanaz hozza.
*******************************************************
- Mondd csak, biztosan tudod, hogy megcsal a feleséged?
- Biztosan nem, de már két éve nem jött haza.
*******************************************************
- Apu, miért pont anyut vetted feleségül?
- Hallod, szívem? Már a gyerek is ezt kérdezi!
*******************************************************
A világ legboldogabb asszonyává teszlek! - ígéri a férj.
Mire a feleség: - Mikor indulsz?
*******************************************************
- A feleségemet megleptem, a "Hogyan takarékoskodjunk?"
című könyvvel.
- No, és? Sikeres volt?
- Nagyon. Azóta nem dohányzom, és nem iszom.

*******************************************************
Két haver találkozik és elkezdenek beszélgetni.
- A Te feleséged hogy szeretkezik?
- Hát, van aki dicséri.
*******************************************************
- Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
- Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
- Hogyhogy?
- Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg
mindenáron velem akart jönni.
*******************************************************
- Miért nem nősülsz meg, Péter?
- Ugyan minek? Két testvér is ellát, és szüntelenül kényeztetnek.
- A testvérek nem pótolhatják a feleséget.
- Ugyan miért nem? Nem az én testvéreim!
*******************************************************
Kohn szomorú arccal állít be a kávéházba. Barátai
tudakolják, hogy mi a baja?
- Meghalt a feleségem.
Zavart csend támad, majd megszólal Grün hitetlenkedve:
- Nem is igaz! Csak azért mondod, hogy irigyeljünk!
*******************************************************
Nős ember is lehet boldog, csak a felesége rá ne jöjjön
*******************************************************
- Szörnyű! - mondja a bálban a férj - a legnagyobb idiótáknak
van a legszebb feleségük!
- Te kis hízelgő! - öleli át az asszony.
*******************************************************
Egy rendőr fekete gyászszalaggal a kabátján megy be dolgozni. A
kollegája kérdezi tőle:
- Kit gyászolsz?
- A feleségemet.
- Hát mi történt, tegnap még láttam.
- Az este elvágta a kezét.
- De abba nem szoktak belehalni!
- Nem, de lelőttem, hogy ne szenvedjen szegény!
*******************************************************
Küldd el olyan nőknek, akik szeretnének egy jót nevetni,
és olyan férfiaknak, akik ezt kibírják!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok :)

ZSuzska Hajrá a Bébi programban előre remélem már e hónapban örvendezhetünk nektek :D :P

ha mégse nehoy elkenődj de a doki is bíztat és ez már fél siker!!!!

tappancs28
 
 


Sziasztok!!

Ujra itt!!

Lei!! Szerintem szép és aranyos név az, hogy Csaba!! :D :D A doki végül is azt mondta miután megvizsgált, meghogy megkaptam a szurit, hogy ha nem mulik el a fájdalom akkor azért küld egyböl korházba mert lehet hogy méhen kivüli babám legyen! és ott nincs uh, hogy ezt ö meg tudja mondani!! De szerencsére elmult bár nem értem mért nem teljesen, mert még ma is fájt a pocim mint mikor megérzem a pémet!! De szerintem az ha méhen kivüli babom lenne akkor már rég elájultam volna valahol és már rég a kaparáson is túl lennék!! De jobb félni, mint megilyedni!! :wink: :wink: Meg képzeld el, hogy most már valahogy mulofélben van és amennyirew a mult honapban megvolt most a negyed annyira sincs meg! Eztz mondjuk nem is igazán értem de nem baj mert valahogy nagyon kivánom apácskámat!!! Olyan mintha már vagy hetetk ota nem lettünk volna együtt????!!!! Nem értem! De nem baj mert már szerintem holnap megint kisimulok!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok!

itthon vagyunk :)

nagyon-nagy a boldogság .. csoda ez az egész!!!

jelentkezem majd hírekkel .. csak bekukkantottam életjelet adni, és hoztam 2 db telóval készült mini-fotót ízelítőnek :)

Kép
Kép

Kép
szösszenet
 
 


Szia Szöszke!!

Nagyon nagy gratula nektek!! Sok-sok tejcsit kivánok nektek!! Nagyon szép a kis Alizka!! Gyere mihamarabb beszámoloval és még több képpel!! Milyen volt a csaszi?? Fáj még a pocid?? Tejcsivel hogy álltok???? :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok!


szössz nagyon édes a kis Alíz!!! édes pofa. mehetünk majd udvarolni? ;) ugyanis ma voltunk 4d-n és közölték velünk hogy Bencénk lesz :D :D
aztán mostmár csak a tejcit kell elindítani jo nagy mennyiségben. van már??? remélem már alakul

hát nem volt egy könnyű menet ez a 4d. odataláltunk egyből. nem is vártunk sokat. 2 perc se telt el és megmutatta hogy milyen nagy fütyije van. és kb ennyi...
10 perc felvétel után elküldött minket a doktornő egy 20 perces sétára. visszamentünk, kb. 10 perc felvétel (az arcát akartuk megnézni), persze megint semmit nem láttunk. teljesen belémbujt és mind két kezével és mind két lábával eltakarta az arcát, plusz belémbujt. még jo hogy mást nem tudott maga elé pakolni...
aztán a doktornő megint közölte hogy menjünk el enni, sétálni, kávézni, kólát inni, zenét hallgatni, kocsikázni, bármit csináljunk, fejen is állhatok, de ez igy nem jó. 1 óra mulva visszamentünk, és megint semmi. ujabb 15-20 perc nézelődés és nem mutatta az arcát. összesen 2 fotó készült amin ki lehet venni a pofiját, de azon is csak a felét látni.
amit még nagyon szépen megmutatott azok a hoszu ujjacskái (ezt tőlem örökölte), és az óriási talpát (nem tudom ez kitől öröklődött), és a pisze kis orrocskáját.
aztán végülis kiválasztottuk az egyik fotót. a másikat is kinyomtatta ajándékba, ha már ennyit kinlódtunk :D azt mondta hogy egy évben 1 ilyen baba van, aki ennyire szégyenlős és elbujik az anyába. hát naná hogy a miénk az! persze mit is várhatunk... örülünk hogy legalább azt nem titkolta el előlünk hogy Bence lesz :D

aztán debrecenből hazafelé még miskolcnak kanyarodtunk. hát ahhoz képest hogy megnézzük a kiságyat meg a babakocsit, de nem vesszük meg... szóval ahhoz képest a kiságyat nem is láttuk mert elfogyott, de nem is baj, mert a méret nem volt jó. átalakítható junior ággyá de igy is csak 140 cm. ugyhogy azt nem is vettük volna meg. de találtunk egy másikat. azt kinéztük de még itthon is megnézzük, mert itt is lehet ilyet kapni, vagy rendelni.
aztán egy szinttel lentebb meg megnéztük a babakocsit. már ezt is kinéztem a neten előre... nah hát az óriási csalódás volt. egyáltalán nem tetszett, és a hordozója ráadásul nehezebb volt mint maga a gyerek lesz. a szine se tetszett, meg nem is fért volna be a kocsiba összecsukva. aztán megláttunk egy másikat, abba beleszerettünk és el is hoztuk :D 80.000 Ft volt. mózes, hordozó, sport, és egy csomó vicik-vacak kiegészítő hozzá. fekete- bézs színű. majd keresek róla képet és teszek fel. vagy lefotózom :D

aztán hazafelé még anyáékhoz is beugortunk a fotót és a kocsit megmutatni :D ő meg cserébe adott madártejet :D :D :D

nah röviden ennyi, vagyis hosszan :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


jah és még annyi, hogy vettünk besafet is. vagyis nem is igazán vettük... vadi uj, áprilistól meg olyan akciójuk van, hogy 6500 ft-ot kifizetek, aztán 1 éven belül ha visszaviszem jo állapotban, akkor az árát levásárolhatom. tehát ilyen bérleti fílingje Very Happy van a dolognak. igy tökre megérte. legalább nem marad a nyakamon. ha meg elfelejtem visszavinni igy is tök jó Very Happy egyébként a vadiuj ára 10.000 ft. ugyhogy ha még itt is marad nálam, ennyiért.... tök faca Very Happy

Kép

Kép
timi1982
 
 


Szöszi: Tündéri Alíz baba :!: :lol: NAgyon sok boldogságot és sok tejcsit nektek :!: :!: :!: Aztán gyere mihamarabb a császárod történetével, nagyon kíváncsi vagyok, milyen volt :roll: Tejcsid van rendesen?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tappancs: Abszolúte nem fokek elkenődni, mert ha reálisan nézem a dolgot, akkor én majd csak május-júniusi babára szímítok.... most még tejcsim is volt megint, de csak egy csöpp szerencsére :roll: Aztán meg ha esetleg hamarabb össze jönne, akkor meg nagy lesz az öröm :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma reggel éppen öltöztem melóhoz, erre apácska nem rám ugrott :?: :oops: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szöszi: nagyon-nagyon édes Alíz! Biztosan egy csoda ez az egész. Gondolom iszonyat boldogok vagytok!! Apukája fürdeti a kicsit? Van tejed? Hogy megy a szopizás? Mennyit alszik a kicsilány?

pusssz. Lei
lei
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: