Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Engem az érdekelne, hogy kinél milyen korán jelentkeztek először a terhesség tünetei, és mik voltak azok? Vagyis mikor lettetek biztosak abban, hogy babát vártok.
Nekem, mikor Petit vártam, az első tünetem az alhasi fájdalom volt, pár nappal azután, hogy meg kellett volna jönnie. Vagyis Peti kb. három hetes magzat lehetett.
Most, a második csodára várva kíváncsi leszek, miből fogom tudni.Kép
Tudom, hogy külön-külön volt ezekről szó a különböző topicokban, de így összegyűjtve még nem találtam meg.
Ha van kedvetek, írjatok!

Dió
szabotimi
 
 


Szia Dió!
Nekem csak a hőemelkedés volt a tünetem, semmi más. Semmi mellfeszülés, haspuffadás. Aztán mikor pozitív lett a tesztem (szintén kb 3 hetes magzattal), utána jött a gyakori pisilési ingér, farkaséhség, mellfeszülés, majd 1-2 héttel később a hányinger, hányás.
Szerintem az elmaradt menstruáció napjáig nem-igen vannak tünetek, bár lehet, hogy ez egyénenként változó...

Andi
psandi
 
 


Szia!

Nekem semmi tünetem nem volt a mensi elmaradásáig. Az első tünet az volt hogy nem jött meg. Utána kb 2 héttel az volt az eslő igazi tünet hogy megnőtt a mellem (pedig addig sem volt túl kicsKépKép) Aztán a következő az volt hogy a buszon nem bírtam állni, mert az ájulás környékezett. Na meg az álomkór. És ezzel be is fejeződtek a tüneteim, mert semmi más nem volt. Se hányinger, se hasfeszülés.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

 
 

Dió! Nekem még az előtt, hogy elmaradt volna az első mensim, voltak nagyon rövid, de erős megszédüléseim, az egész csak egy pillanat - de soha máskor, csak terhesen. Aztán feltűnő volt még az éhséggel kombinált hányinger Kép valahogy így: nagyon éhesen mentem haza, gyönyörűen terített asztal várt csupa általam szeretett finomsággal, ránéztem, megörültem - és mielőtt leültem volna az asztalhoz, kifordultam a szobából hányni Kép Volt alhasi fájdalom pisilési ingerrel, felfázásérzettel illetve az, hogy bármin azonnal elbőgtem magam (pld ha csak arra gondoltam is, hogy vki szerzett egy kismacskát és ugyan, mit érezhet az most a mamája nélkül és a mamája őnélküle... szirénázástól, filmeken, dea híradókon is...) És csak ezek után jött, hogy a teszt is kimutatta, kb 5 hetesen őket Kép Azért jó volt, bármi tünettel is, rájönni, hogy laknak a pocakomban Kép Kép Kép

Márti
márti
 
 


Sziasztok!

Nekem a gyakori pisilés és a mellfeszülés voltak az első jelek. Persze nem gondoltam, hogy miért. Mellfeszülés nálam menses előtt is mindig volt, pisilésről meg azt gondoltam, többet iszom, azért.
Miután nem jött meg időben, csináltam egy tesztet. Utána már jött a hasfájás, később hányinger. Persze akkor már tudtam, mitől van. :-)
zsana75
 
 


Dió,
nekem a mellfeszülés volt az első tünet, és ez már pár nappal a mensi elmaradása előtt jelentkezett. Csak pár hétre rá jött a többi: hányinger, ájulásközeli állapotok, éhség és álomkór.Kép Hasfeszülés nekem sem volt. Ja, a mellem is megnőtt.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!
Igen, én is úgy tapasztaltam, hogy a mensi elmaradása előtt nem nagyon van tünet, csak olyan sokszor hallom/olvasom, hogy "azonnal tudtam, gyereket várok". Honnan? Vagy ez csak afféle megérzés?
Egyébként érdekes, mert én az alhasi fájdalmon kívül semmiféle tünetre nem emlékszem. Ja, de egyszer kellett leszállnom a földalattiról, mert majdnem elájultam.

Dió
szabotimi
 
 


Dió!

A bölcsoben most van egy pár hetes terhes anuyka, van egy nagyobb láyn ais, és ő is meséli hogy ő már másnap tudat mindkét babánál hogyterhes. Ráadásul a második véletlen baba. Azt mondja hogy olyan furcsán szurkál a hasa, és tudja hogy kész, baba leszKép
Egyébként anyukám is állítja hogy az első nap már tudta hoyg terhes. Én ténylg nem éreztem semmit, pedig nálunk lehett rá számítani mert direkt baba volt.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Anyukám meg olyasmiről számolt be, hogy 2-3 nappal az akció után, megszédült egy pillanatra. Gondolom, akkor találkozhatott a sperma és a petesejt. De szerintem akkor biztos nem tudta, hogy most terhes, inkább később, visszagondolva mondta erre, hogy ez volt az első jel.

Ez az "azonnal tudtam, hogy terhes vagyok" meg szerintem olyan lehet, hogy vki nagyon szeretne babát, érez mindenfélét, és ha utána tényleg nem jön meg és kiderül a terhesség, akkor azt mondja, hgoy igen, én éreztem. Aztán persze biztos vannak kivételek... Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Az első három gyerekemnél nagyon hamar tudtam, ui. pár nap után kizárólag krumplis kajákat tudtam megenni Kép
Az elsővel hányingerem volt és hányás is, a másodikkal émelyegtem, a harmadikkal hánytam is és émelyegtem is. A negyedikkel, ajándék-babánkkal semmilyen tünetem nem volt. Illetve feszült és fájt a mellem. Végül is ezért mentem dokihoz, mert azt hittem, valami komoly (rák) dolog van a mellemmel. Jól ki is röhögött. De a korábbiakban tényleg soha nem volt semmi mell-jel Kép

bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


SZiasztok!

Az első három gyerekemnél nagyon hamar tudtam, hogy babát várok. Néhány naposan (mint utóbb kiderült) kizárólag krumplis kajákat birtam megenni.
Az elsővel hányingerem volt és reggelente hánytam is, a másodikkal csak émelyegtem - ők ketten lányok. A harmadikkal egész nap émelyegtem és többször hánytam - ő fiú. A negyedik, ajándék-babánkkal semmi tünetem nem volt! Csak azért mentem orvoshoz, mert fájt az egyik mellem és azt hittem, valami komoly betegségem van. Jól kinevetett. De az első hárommal tényleg soha nem is éreztem a mellemet.

üdv
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Bocs, az előbb azt hittem, nem ment el... Kép
De a lényeg ugyanaz Kép

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok én hétfőn tudtam meg hogy terhes
vagyok előtte feszűlt a mellem és nagyon érzékeny voltKép Ja és fájdogál mai napig a hasam, néha megszédülök!! De most az ujabb ami nagyon megijesztett hogy délután egy kicsi barna folyásom voltKép(
Ez mitől lehetett??
Remélem nincs semmi baj a babával?
Nektek lőfordult hasonló?
Köszi válaszotokat

Kép

Kép
edinka
 
 


Szia Edinka, ne ijedj meg a barnástól, persze feltétlen menj dokihoz. Anyukámnak még három hónapig megjött, miközben terhes volt, persze ő nem tudta, hogy az, mert akkor még nem léteztek tesztek, más tüntete meg nem volt, amiből rájött volna. És ebbő lettem én.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Sziasztok!
Én, visszaszámolva kb 2 hetes terhes lehettem,,amikor este lefekvés előtt megittam 2 dc színtiszta tejszint,ami aztán ahogy be úgy ki is jött. Azelőtt semmi bajom nem volt tőle. aztán az elkövetkezendő napokban,gyomorégés,és émelygés,mintha gyomor rontásom lett volna. Először azt gondoltam,biztosan a tejszín miatt. De miután tudtam,hogy a drága férjem babát szeretne,és nem védekeztünk,ezért sanszosnak éreztem,így vettem egy tesztet,és lám ott volt DominikKép

Ezek után,és ezt most EDINKA neked is írom,a várt időpontra elkezdtem menstruálni,igaz nem olyan erősen,de hosszan,és ez így ment majdnem 4 hóapig. Menstruáció rendes időre,és köztes vérzések,minden "színpompában", barna folyás,élénk pirosKép Ilyesztgetett rendesen,de hál istennek minden rendben,és másfél éve nyüstöljük egymástKép

De még 2 sztorit ismerek,az egyik kifejezetten érdekes. Az anyósommal esett meg. Ő is kis pár hetes terhes volt semmi jele nem volt a terhességének,amikor is elájult elöntötte a vér. Rögtön kórház,ott azt mondták elment a baba,szépen rendbetették,majd távozhatott. Anyósom hazajött,a vérzés 1 hét múlva elállt,de ő tudta,hogy terhes. Azt mondja ő sem érti miért,de érezte,pedíg semmi jele nem volt,sőt ugye azt mondták elvetéllt. Ezután elment a saját nőgyógyászához. Elmesélte neki,hogy mi történt,és hogy ő tudja,hogy terhes,és lám tényleg az volt,és ebből lett a sógornőmKép

A másik,az egyik ismerősöm,akinek színtén pár hetesen,sem a teszt,sem a nőgyógyásza nem állapította meg a terhességet,de miután neki ez a 2. baba,ezért ő válltig állította,hogy az. És tényleg 4-5 hetesen beigazolódott.

Tehát tényleg kell valami ösztön szerű érzésnek lennie,ha ez már annyi nőnél megmutatkozottKép

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok
már írtam a "pár hetes terhes..." topikba is, de hátha ide is benéz valaki:
Pár hetes terhes vagyok (7), és van egy kis problémám, amiről szeretnék tájékozódni. Az 5. héten volt egy kb 8 napos barna folyásom. Azóta kiderült, hogy a baba jól van, növekszik, szóval elvileg minden ok. DE: még mindíg van folyás, bár már inkább sárga, vagy fehér és olyan furcsa nyálkás. Elképzelni nem tudom, mi lehet ez. A dokim szerint ne foglalkozzak vele, az első 12-14 hétben előfordulhat beágyazódási probléma (ezért volt a barnázás is). De engem azért érdekelne, hogy mi a szar ez a nyálka, ami mindenféle színben "pompázik".... Van valakinek ötlete???
cedrica
 
 


Sziasztok
Ma vagyok a 35ik napon amiota utojara mensin volt. Mink nagyon szeretnenk gyereket egy par honapja de sajnos meg nem jott osze.Tesztet meg nem vetem mert felek a csalodastol. Nagyon szokot fajni a hasam mintha megjonne es semi asztan meg elmulik.Legtobbszor este. Szedelegni szoktam de maskor is mert verszegeny vagyok. Es ez igy meg legalabb 3 napja. Szerintetek ez egy jel hogy terhes vagyok? Ja es egy kicsit sarga foljasom van de nagyon keves. Aki tudna hozaszolni szivesen meghalgatnam.
Betty
gomboc
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.12 11:50-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Több helyen is olvastam házi tesztről a hozzászólásokban. Létezik ilyen,vagy a patikákban kapható terhestesztre gondoltok?

Üdv, Zita
névtelen_4
 
 


Gomboc: lehet, varj meg par napot, es tesztelj!Kép

Kép
babarozsa
 
 


Hello,
Ma van 2 hete hogy nem jott meg es mar tul vagyok egy teszten es pozitiv let. Sajnos a nyogyogyaszom csak jovo szombaton jon visza a szabirol es mashoz nem szeretnek meni igyhat meg varok egy hetet es megtudom bisztosan. De azert remelem men volt hibas a teszt es tenleg babat varog.
Eleg roszul erzem magam mindig faj a hasam es eleg roszul vagyok a kajaktol. De azert eheseg irzetem is van neha.
gomboc
 
 


Szia Gomboc,
ne haragudj, csak szeretnek szolni, hoyg en mar evek ota babanetezem itt Gombóc neven. Es most megpillantottam a Te azonositodat, es attol felek, ossze fognak minket keverni (altalaban ekezet nelkul irok mindenhova). Kép
Latom az uzenetek szamabol hogy eleg uj vagy errefele, ezert mereszellek megkerni, hogy esetleg nem valasztanal jobban eltero azonositot?

Gratulalok a babahoz! Kép Bolodg es problemamentes 9 honapot kivanok! KépKépKép

Szia es koszi,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Először írok ide, mert aktuális lett a dolog!:-) Medilab tesztet használok (a Gábriel nem jött be), és három, egymást követő alkalommal is megjelent a második csík, de csak rendkívül halványan. Ez már terhességet jelent? Most a foganástól számított 9-11. napon lehetek. Azért foganás, mert érzem, hogy megvan a magzat(mellfeszülés, hasszurka, pisilési inger)
dojka
 
 


Lányok!

Tudtok bíztatót mondani? Ma is ugyanaz a helyzet, megvan a kétcsík (ez már a negyedik), de kezdek aggódni. Csütörtökön kellene megjönnie, és már meg sem tudom különböztetni, hogy a hasszurka a baba, vagy a rossz hír jele. A foganást követően hányadik nap körül lesz markáns a második csík?
Dojka
dojka
 
 


Sziasztok

En holnap leszek 5 hetes terhes a szamitasaim szerint.Szombaton megyek a dokihoz mert vegre haza jon a szabirol,remelem ugyanaszt fogja mondani.Mar 3 hetet kesig a mensim es a masodik teszt is kimutatta hogy pozitiv.Sajnos nagyon roszul viselem mert anyira faj a hasam minden nap es sokszor van hanyigerem is. Normalis ez a hasfajas vajon?

Dojka: en nem eresztem semit csak amiota meg kellet volna jojon a mensim de azoto egyfolytaba faj a hasam.Szerintem varjal meg egy picit. En meg most is agodom pedig mar 3 hete nem jott meg. Fel a fejel.

Puszi es sok sikert
Betty
gomboc
 
 


nincs mit tenni, csak varni, a halvany csik is csik!Kép
es az ido eldonti, ilyen koran meg nem is nagyon vannak tunetek, de ez egyeni is lehet
ha a reggeli ho fent van, es marad is, akkor az biztato jel
de a hanyinger is csak kesobb jon altalaban, ha jon

Kép
babarozsa
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a bíztatást mindkettőtöknek, várok türelemmel.Betty! (Gomboc): a várakozás relatív, látod, én már aggódom, pedig bár ott tartanék, ahol te:-)Hajrá!
Tapasztaltatok olyat, hogy a reggeli kellemetlen szájszag teljesen eltűnik? Ezt is érzem napok óta! Szerintetek ez terhességi tünet?
Dojka
dojka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a bíztatást mindkettőtöknek, várok türelemmel.Betty! (Gomboc): a várakozás relatív, látod, én már aggódom, pedig bár ott tartanék, ahol te:-)Hajrá!
Tapasztaltatok olyat, hogy a reggeli kellemetlen szájszag teljesen eltűnik? Ezt is érzem napok óta! Szerintetek ez terhességi tünet?
Dojka
dojka
 
 


Hello!

Szerintem a tunetek mindenkinel valtozo. Igaz nem nagyon ertek a terheseghez hiszen most vagyok eloszor terhes es edig nagyon tavol alt tolem mindem ami ehez kapcsolatos. Ezert is egy kicsit felek es most olvasgatok mindenfelet a terhesegrol.
Tud valaki olyan honlapot ahol irnak mindenfelet a terhesegrol?

Betty
gomboc
 
 


Szerintem ez a legjobb! A hozzászólásokat végigolvasva itt jutsz a legtöbb információhoz. Vagy, ha többet akarsz, akkor a www.lap.hu oldalakról kiindulva próbálkozz.
Amúgy azt hiszem, nekem újabb egy hónap szomorkodás következik...
Dojka
dojka
 
 


Szia Dió:-)))
én hétfon teszteltem pozitivat:-)))
ugy fájt a hasam mintha meg akarna jonni és mindez kb 4-5 napig de nem jott meg. mivel ilyen még sohasem volt, gyanakodni kezdtem..
most hányingerrel és álomkorsággal küzdök:-)
meara
 
 


Sziasztok,

Sombaton vegre voltam az orvosnal. BABAT VAROK. ez mar bisztos, aszt monta hogy kb.4 hetes terhes vagyok de nem nagyon lacot jol mert nem kelet volna pisilnem regel. Az en szamitasaim szerint pedig szerdan voltam 5 hetes. A heten amiutan megcsinalok vagy tiz vizsgalatot visza kel menyek es akor mar pontosabat tud mondani.
Kaptam valamien kupot mert mindig faj a hasam de en nem birom oket igyhat nem vetem be, meg nem is fajt mar oljan nagyon. Ti kaptatok iljesmit es vajon gond hogy nem hasznalom?

Ha tudok tobbet megosztom veletek is.
Betty
gomboc
 
 


Sziasztok!Én a mult héten voltam dokinál és azt mondta 51% hogy terhes vagyok.Vettem egy tesztet de negatív lett.A múlt hónapban 19 napra jött meg ebben a hónapban pedig még nem jött meg.
Én ezt nem értem. Volt már valaki hasonló helyzetben? Ráadásul időnként alhasi fájdalmat érzek. Segítsetek! Előre is köszi! Szilvi
sysy77
 
 


Hello Szilvi
Most hany napja kesik? Mivel hogy nem renceresen jon meg a mensid nem nagyon lehet tudni. Szerintem meg varjal egy kicsit mert lehet hogy terhes vagy de meg tul kicsi a magzat hogy lathato legyen.En peldaul kb. 5-6 hetes terhes vagyok de meg csak egy kis pont lacot szombaton a vizsgalaton. Ne szomorkogy es biz.
Vigyaz magadra.
Ha megtuc valamit szivesen meghalgatunk

Betty
gomboc
 
 


Szia Betty!
Hát elvileg holnap kellene megjönni de én már nem tudom hogy mikortól számoljam.Neked is vannak alhasi fájdalmaid?Olyan mintha meg akarna jönni és fellennék fázva.De a doki ezt kizártnak tartja.Azt mondta hogy megvan duzzadva a méhem és ez terhességre utal.Te mit gondolsz?
Előre is köszi!
Szilvi
sysy77
 
 


Szia Betty!
Azt elfelejtettem megírni hogy eléggé feszül a mellem és időnként nagyon ég a gyomrom akkor is ha nem eszek semmi savasat. Mit gondolsz erről?
Én már olyan tanácstalan vagyok, ez a bizonytalanság a legrosszabb.
Köszi!
Szilvi!
sysy77
 
 


Szia

Nekem is ezek voltak az elso tunetek hogy nagyon fajt a hasam , ami meg mai napig is faj, es oljan erzes volt mintha meg akarna joni.Nekem a melen nem fajt csak 2 hetel a keses utan, de szerintem ez mindekinel valtozo. A jelek ara mutatnak hogy lehetcseges hogy babat varsz. De ha igy is van ugy nez ki mivel csak ma kelene hogy megjojon hogy kb.2 hetes terhes vagy ami meg aleg kicsi.

Kulomben en ma voltam vizsgalatokon , egy csomo vert vetek tole ( szedulok is egy kicsit pedig mar etem) es holnapra megtudom az eredmenyeket. Remelem minden rendben lesz.

Ha meg van kerdesed irj nyugottan mert ha tudok segitek. Igaz en sem vagyok valami nagy jartas ezekben a dolgokba de legalab van kivel megdumalni.

Puszi
Betty
gomboc
 
 


Szia Betty!Kép
Még mindig nem jött meg és a hasfájásom sem mult el.
Sajnos ma délutánig dolgoznom kellet és már alig vártam hogy itt legyek a fórumon.
Sysy
sysy77
 
 


Sziasztok!
Érdekeseket írtok, gondoltam csatlakozom! Bár én már 20 hetes vagyok a 2.babámmal, az első már 5 éves.Végigolvastam az összes hozzászólást, és senkinél nem találkoztam a pisiléssel!!!Ti nem éreztetek gyakoribb ingert az elején? Nekem mindkét babánál ez volt az első tünet, még a mensi előtt, hogy nem tudtam végigaludni egy éjszakát pisilés nélkül.Ez persze az idő haladtával egyre rosszabb, néha már félórát sem bírok ki!A mellfeszülés nálam is megvolt, de hasfájás például nem.
Sysy! szerintem még várnod kell, ha jól számolom még csak pár napja késik!Különben szeretnétek babát?Bocs ez nem volt egyértelmű a leveleidből.Semmibe ne éld bele magad(bár ez a legnehezebb), és jővő hét elején már csinálhatsz tesztet, ha addig nem jön meg.
Sziasztok!
kriszta_28
 
 


Szia Kriszta!Kép
Az az igazság hogy még csak mennyasszony vagyok de jönne a baba megtartanám.Nekem is nagyon sokat kell pisilnem és még mindig nem jött meg.Holnap reggel megyek dokihoz mert nyugtalanít ez a hasfájás.Szoríts nekem!Egy kicsit félek!Kép
Sysy
sysy77
 
 


Sziasztok Lányok!
Mi újság hogy vagytok?
Sysy
sysy77
 
 


Sziasztok!
Szorítok Sysy, remélem lesz ott baba!A párod mit szól hozzá? Bocs ha ritkábban válaszolok, de csak a munkahelyemen van net, legközelebb hétfőn tudok majd írni! De ha most látod még itt vagyok, válaszolj!!!Mi volt a dokinál?
kriszta_28
 
 


Sziasztok!
A tegnap voltam a dokinal es minden rendben talalt. A baba jol van es mar 2 cm es 3cm burokban van. Aszt monta hogy kb. a 9 hetben vagyok es hogy kb. Sept.1-3 koszt maratam terhes. Nem tudjatok hogy szamoljak ezek a heteket mert az en szamitasaim szerint 7 hetes terhes vagyok ha Sept. 1 maratam terhes.
Va valaki tudja magyaraza mar nekem is el.

Koszi
Betty
gomboc
 
 


Szia Gombóc!
A terhességet az utolsó mensi 1.napjától számolják. Valójában tényleg 7 hetes vagy, de mivel a fogamzás dátuma nem lehet tuti biztos, a mensié viszont igen, az orvosok ehhez mérik.Ez a 2 hét bele van kalkulálva a terhességbe, eszerint van kírva a szülés.
Mi lehet Sysyvel?
szia!
kriszta_28
 
 


Koszike Krista
Mostmar kezdem kapizsgalni hogy jott ki neki a 9 het.Tehat a 9 honapban eszt a 2 hetet bele szamitjak? Anyira butus vagyok meg azekben a dolgokban, lacik hogy elso baba.
Nem tudom mi van Sysyvel, remelem azert minden rendben nala. veled mi a hejzet?

Betty
gomboc
 
 


Szia!
Igen, a 9 hónapba beleszámítják, ezért van a terhességnél hetekben megadva. 40 hét a terhesség, ami ugye valamivel több, mint 9 hónap.
Én most nagyon ideges vagyok, mert egy iskolában dolgozom, és most derült ki, hogy egy kislány skarlátos lett.Szerencsére az első harmadon túl vagyunk,(már a 21.hét), de azért így is aggódom.
Itt az ideje, hogy táppénzre menjek.
Sajnos így ritkábban fogok írni, mert otthon nincs netem, de azért megoldom.
Vigyázzatok magatokra, igyekszem jelentkezni!
Puszi
kriszta_28
 
 


Szia!
Igen, a 9 hónapba beleszámítják, ezért van a terhességnél hetekben megadva. 40 hét a terhesség, ami ugye valamivel több, mint 9 hónap.
Én most nagyon ideges vagyok, mert egy iskolában dolgozom, és most derült ki, hogy egy kislány skarlátos lett.Szerencsére az első harmadon túl vagyunk,(már a 21.hét), de azért így is aggódom.
Itt az ideje, hogy táppénzre menjek.
Sajnos így ritkábban fogok írni, mert otthon nincs netem, de azért megoldom.
Vigyázzatok magatokra, igyekszem jelentkezni!
Puszi
kriszta_28
 
 


Koszi mindent es vigyaz magadra. HA tuc irni szivesen olvasunk rolad.
Nem is kerdesztem mart lehet nalad tudni hogy fiu e vagy lany?
Sajnalom hogy nem leszel net kozelbe de az egeseged a legfontosabb.
Varunk visza es minden jot.

Puszi
Betty
gomboc
 
 


Sziasztok!
Ma még vagyok.Gombóc, nekem tuti lányom lesz(végeztek méhlepényvizsgélatot), Laura Nóra lesz a neve.Igazából a férjem ragaszkodott a Nórához, de a nagyobbik lányunk meg Dóra, így kerestünk elé egy másik nevet is.
Legyetek jók, jelentkezem majd!
kriszta_28
 
 


Szia Kriszta!

Ne haragudj hogy nem jelentkeztem de nem volt valami sok kedvem. Vasárnap megjött úgyhogy kisbaba sehol.Sajnos!Hát ez van!

Sysy
sysy77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: