Új privát üzeneted érkezett!

Afonya ide se BAGOOOZIK!!!Kép
Nemtom mémentel 2xa züzim...Kép
KépKépKépKépKép
Vendég
 


Nyanya, vezeted a licitet Kép
Kukacz: Németország? Hogy kerültél külföldre, munka?
Áfonya, nem törődik velünk hiába füstölgünk miatta Kép
Tegnap 2 félszálat elszívtam! A szomszéd apja ugyanis megjelent délben, amikor ebédeltettem a Manót és nekiállt lakást felújítani.. átmentem szóltam, hogy helló, hát lassan tenném aludni a gyereket és a betonfúrótól még én is betojok...
Volt némi pengeváltás, aztán megadta magát és kért szóljak át ha a babus felkellt... És ez megy már hetek óta! Egyébként a pasi tényleg nem fúrt...kalapált...
tele lett a hócipőm!

Csók:
Bellana
bellana
 
 


Bellana!

De jó neked, hogy ki tudtad harcolni a csendet!!Én hiába pampogok ezeknek!!
Nem szoktam végig szivni a cigit én sem. Mert ahogy irtam , nem esik olyan jól, de azért kell..

Kukacz!
Az utálom magam topikba szivesen benevezek!!
Szerintem c.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

 
 

Kukacz
Németország? vagy más? Kép
Nyanya
 


Nahát, lányok, csak csodálkozom, mennyire beindult a topic..nahát!
Velem minden rendben.. nem cigizem, de azért a nyálam csöpög rendesen, nincs mit szépíteni, na Kép

Megismertem magam: ne legyen a közelemben se füst, se cigi. Az igazság az, hogyha trauma ér, majd belehalok...maaaajddd!!!!! Kép

Beleolvasva a hozzászólásokba, határozott véleményem még mindig az: ha sörözgetnék, vagy éppen nyugtatóznám magam vagy kiszedetném a gyereket a hasamból a 8. hónapban, hogy meg ne nyúljon az a drága bűr a hasamon, fele olyan mocsok nem lennék, mintha rágyújtanék.
Há' evvan.

A csikket eldobó anyuka a homokozóban példáját, nem tudom anno ki írta: semmi köze a cigihez. Ez ember kérdése. Ő, ha kibontja a csokikát, elegáns mozdulattal engedi, hogy a szél a hátára kapja a csillogó selyempapírt, de gond nélkül lehugyoztatja a kutyájával a kocsim kerekét is.
Kultúrember, magyar narancs.
Itt is evvan.


Csók mindenkinek:

Fruzsi
cinderella
 
 


Fruzsi,
ezzel nem értek egyet. Szerintem éppoly megvetésbe ütközne a söröző vagy a gyógyszert szedő anyuka is, mint a cigiző. Csak talán az nem olyan feltűnő, általában nem utcán csinálják, a gyógyszernek meg még szaga sincs. Meg azt hiszem, a sörözést még kevésbé ismerné el itt bárki a neten, mint a cigit.
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Szia Fruzsi, üdv újra itt Kép
Kiváncsi, sajnos sokan isznak, gyógyszereznek, de mivel az utcán ezt nem teszik, nem is látványos...
Majd még jövök, most rohanok, csók:
Bellana
bellana
 
 


Kíváncsi, igazad van, ez ennyire kisarkítva tényleg nem igaz!
Csak sok más dolog van, ami éppoly káros, és mégsem kap annyi figyelmet, mint a dohányzás.
De megkövetem magam Kép

Csaó Bellana, megy már a babaprojekt?? Kép

Puszika,

Fruzsi
cinderella
 
 


Szia Fruzsi! Kép

Dolgozunk a projekten Kép
bellana
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Fruzsi, gratulalok a nem dohanyzasodhoz!!!Kép
Bellana, Nyanya: NEM Németorszag!!! Nem munka. Ide jöttem férjhez. Mar elsöre is...Kép Na, hova??? Fr-Svajcba.
Kivancsi!BRRR, elképzeltem 1 sörözööö mamat!!!(Német mama volt a képzeletemben...Kép)
Betti, ne utald magad!!!Kép
Na, ma ragyujtottam...Kép Talalkoztam az ex-férjemmel, akinek meghalt a mamaja. Mivel ö nagy dohanyos, kértem 1 cigit, mivel nagyon elszomoritott a hir...KépKépKép Viszont tovabbra se tudok cigit fogni...
Pusza.
Vendég
 


Kukacz,
az ex-férjed is ott lakik? Szegény, biztos kivan...
Azért egy nemdohányzó ne kísértse az ördögöt! Kép Még a végén itt megfordul a topik célja! KépKépKép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kukacz
Ott már jártam Kép Nagynéném Friburg-ban lakik.
Vigyázz, rá ne szokj. Kép

Kiváncsi
ide jönnek a nem dohányosok, hogy rágyújtsanak Kép
A "kivan..." elöször véletlen á-val olvastam, eléggé meglepödtem Kép
Kriszta
Nyanya
 


Nyanya!!! Jééé, az ex-férjem ott lakott vagy 20 évig!!! Nagyon szép, csak kissé komor varos...

Kivancsi!(Bocs, hogy kiVANcsi, de nem tudok â-t rendesen...HIHI...???)Hat, nincs jol a krapek. Megértem... En sem vagyok tul jokedvü...Kép

Nem, nem, nem, nem fogok raszokni!!! 1 fentebbi üzenetemben is olvas6o, hogy nem birom a füstöt!!! Köhögök töle...(Kép) Na, az orrom is eldugul!!!Kép Nagyvarosokban-igy Pesten is-mindig eldugul az orrom a szmogtol...Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Húúú! :-) Beindult a topic, és kötetlen, vidám csevegés folyik itt. :-)) Annyira örülök! :-) Kicsit el vagyok foglalva magammal, meg a problémáimmal, aztán közben meg kimaradok a jó dolgokból. Jól is esne egy kis cigi mostanában... És még a karácsony is olyan messze van! :-( de most már rendbe vagyok, visszatértem a rendes kerékvágásba ( köszönet Bellana! ), és figyelemmel kísérem mi folyik itt, és aktívan részt is akarok venni benne. Most puszi mindenkinek. ( bocs ha rontottam a topicot ezzel a levelemmel).:-)
rebecca
 
 


Rebecca
Örülök, hogy rendben vagy és visszajöttél hozzánk Kép Vérnyomásod és cukrod is OK? Mikorra várod a babát?

Kukacz,
ahol nagynéném lakik az engem az itteni lakótelepekre emlékeztet, de a belváros nagyon szép. Volt egy kis fajáték üzlete, lehet, hogy jártál is ott. Ez rég volt, már több mint 10 éve bezárt.

KrisztaKép
Nyanya
 


Sziasztok!

Végig olvasgattam visszamenőleg a leveleket.És megakadt a szemem egy témánál. Azt írtátok, hogy ha valaki gyógyszerezné magát, vagy sörözne, akkor azt nem bántanák ennyxire, mint a dohányost, éas valaki írta, hogy bizonyosan azt is elítélnék. Én szerintem meg az a helyzet, hogy ha egy kismama megkíván egy kupica sört, vagy bort ( és nem rendszeresen teszi), akkor azt mondják: Á! ennyi nem árthat meg. Ha viszont egy kismama megkíván egy szál cigit( és nem rendszeresen teszi ), akkor teljesen el vannak hűlve az emberek.Pedig nem dohányzik rendszeresen. Hát ennyi! Viszont nem tudom, hogy látta-e valaki a héten azt a műsort ahol olyan családanyákkal készítettek interjút, akik eléggé sanyarú sorsban éltek a családjukkal együtt .Na ott azért voltak olyan dolgok is amit sehogyan sem vesz be még az én eléggé rugalmas felfogásom sem. Anyuci szopiztatta a babucit, és közben sűrűn fújta a füstöt a gyermek arcocskájába... Rossz volt nézni. És még mi félünk fél meg két szál cigiktől...!? Én egyenesen azt hittem, hogy a gyermek el sem fogadja a tejemet ha esetleg majd cigiznék akkoriban... De azért azt mondom, hogy vannak olyan emberek akik szerintem ezt a képet látják bennünk is a két szálunkkal... Kommentárt kérek. :-))
rebecca
 
 


Rebeccám üdv újra itt!
Sajna most meg lehet, hogy én jövök ritkábban amíg nem lesz ADSL-ünk, mert nagyon túlléptem az előfizetett időt...Nem mondhatnám, hogy a férjem díjjazta. Komolyan mondom nehezebb megállni, hogy ne jöjjek hozzátok vitázni, egyetérteni, örülni, meg bánkódni, mint rágyújtani...
Na, most szokhatok le még erről is Kép
Rebecca, azért az e-mailek menni fognak , és örülök, hogy jobban vagy Kép

Kukacz! Még a végén bűnbe viszünk Kép Mi az, hogy nem tudod fogni a cigit? Én pl. jobb kezes vagyok, de mindig balkézzel cigiztem. Hülyeség, mi? A diploma szükségességét boncolgató topicban, az együgyüséget rám értetted? Nincs harag ha igen Kép , csak érdekelne, hogy mi az amit írtam és ez jött le belőle? Amúgy én eddig fél diplománál tartok...

Nyanya, ti merre laktok? Húú csajok, tegnap felhúzott a közös képviselő és elszívtam majd egy egész cigit a lépcsőházban...

Mindenkinek sok puszi:
Bellana
bellana
 
 


Bellana
profilból kiderül Kép
Kép
Nyanya
 


Bellana! NEM EN IRTAM, hogy együgyü vagy, hanem valami névtelen ökör irta mindkettönkre!!! De ez OFF. Mi is varjuk az ADSL-t...KépKépKép

Rebecca! Mikorra gyün a Baba? Igazad van abban, amit arrol irtal, mi van, ha 1 terhes vagy kisgyerekes nö iszik 1 poharkaval... Tényleg igy gondolkodnak az emberek!!!

Nyanya!KépKépKép Nem jössz mostanaban meglatogatni a Nagynénit???Kép

Csajok!(Bellana, Nyanya)! Nem visztek bünbe!!!Kép Hogy nem tudom fogni a cigit, az annyit jelent, hogy furcsan all a kezemben, ettül aztan rém hülyén nézek ki...Kép A köhögés megint bejött, de nem az éccakat köhögtem végig, hanem a mai napot. Ennyit a Cigiröl és rolam...Kép
Vendég
 


Üdv mindenkinek!

Bellana Bellana... :-))Szenvedély beteggé tesz a "szenvedélybeteg"-ség topic... :-)))Azért remélem hamarosan lesz ADSL, mert azt hiszem eléggé kulcsfigura lettél itt. :-)Tessék nyüstölni a párodat, hogy szakadatlanul tudj részt venni az itteni témákban!
Kukacz!
A babánk, akit most már nyugodtan megnevezhetek, mert személyesen láttam a nemét; szóval Petit január 10-ére várjuk, és már 2kg 10dkg! :-)) És nagyon bájos az ultrahangok szerint. Alig várom, hogy találkozzam vele. :-)
Mostanában megint nagyon cigizhetnékem, van pedig a multkor nagyon megundorodtam tőle. Most meg piszkosul tudom kívánni azt az 1mg-os rudacskát. Gondoltam is tegnap este, hogy veszek egy dobozzal, és egyet elszívok. Végül is egy szálacska csak nem árt meg, de aztán eszembe jutott, hogy így is gyógyszert szedek meg inzulinozom magam, meg minden, és akkor örülhetek, ha a babának ezektől nem lesz baja, és nem szenvedtetem még egy szál cigivel is. Így hát nem vitt rá a lelkiismeret. de azért már könnyen lebeszélem magam a cigiről. :-) Na pusza mindenkinek.
rebecca
 
 


Kukacz!

Bocsánat, tévedtem Kép Úgy tűnik az agyamra mentek a névtelenek Kép Amúgy tuti volt a gif amit névtelennek küldtélKép Abba minden benne volt amit, én hosszú ideig ecseteltem Kép Nektek milyen netetek van most? Nekünk 15 órás havonta, de az mostanában nem elég, főleg, hogy nagyon lassú...Amúgy az jó dolog ha te meg a cigi nem jöttök ki egymással Kép


Drága Rebeccám! Kitartáááááás!!!!! Hú biztos nehéz lehet megállni, főleg ha feszült az ember lánya. Ma már tényleg megy a mail, bár nem leszünk itthon délelőtt, de délután küldöm és addig is szorítok, hogy kibírd !

Mindenkinek kellemes napot!

Puszi:
Bellana
bellana
 
 


Kukacz
közben ben már válaszoltam neked a gifek topikban, pedig még a kérdést sem láttam Kép
Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok! Rebecca:kitartas!!! Jogazz!!!KépKépKépJa, és ajanljak még az akupunkturas leszokast kismamiknak.Kép
Bellana: utalom az ilyen névtelen beszolasokat, mint OTT, elveszik a kedvem a Babanettöl...Ezért ment a popoooKép
Nyanya! Megnézem. Pusza
Vendég
 


Kukacz
OK köszi
Nyanya
 


Sziasztok "örömmel" látom, hogy kiürült a topic.
Azért én csak benézegetek ide, annál is inkább, mert mostanában egyre jobban vágyom a cigire.
Úgy tűnik ez jobb nem lesz...

Puszi:
Bellana
bellana
 
 


Bellana!Kép Remélem, nem miattam, a nemdohanyzooo miatt ürült ki a topic??? Mi van Veled? Picur? Cigik??? Pusza.
Vendég
 


Rebecca!
A várandósságom alatt én is majd meg őrültem egy szál cigiért!! Volt, hogy azt álmodtam rágyújtottam, és lelkiismeretfurdalásom volt a baba miatt, de mikor felkeltem megnyugodtam.
Engem is elrettentettek a szobatársaim, hogy két szopi közt rohantak le cigizni. De nem ítéltem el őket, mert talán ők tudják, hogy mit csinálnak.
Valóban másképp állnak az egy korty pezsgőhöz, és az egy slukk cigihez! Egyik sem szép, de azzal egyet kell értenem, hogy csúnya látvány ha egy gyönyörű pocakkal rendelkező kismama füstöl. És nehogy nekem megsértődj, mert egyeltalán nem azért írtam, hogy megbántsalak!!!! Csak látványra tényleg "szebb" ha egy koktélospohár van a mami kezében, mint egy büdi cigaretta.Kép! Ez már csak egy ilyen világ.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Helló lányok!

Kukacz!
Ma veszek tesztet, úgyhogy jól be vagyok tojva.
Ha pozitív, akkor ennyi volt a bagózásom másodvirágzása. Bár a múltkor nem cigiztem és nagyon jó kislány voltam, mégis elvetéltem...
Puszi:
Bellana

Betti, puszi itt is Kép
bellana
 
 


Bellana!
Mostmár aztán tényleg ne gyújts rá!!!
Itt is GRATULÁLOK!
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Én ma találtam rá erre a topikra, és nagyon örülök neki, kicsit jobban érzem magam tőle. Előre szólok, hogy lehet, hogy hosszú leszek. Én is a dohányosok táborát szaporítom, bár még nem vagyok terhes. Nekem az a problémám, hogy hihetetlenül bűnösnek érzem magam, amiért nem tudom letenni a cigit még előtte, de nem megy. 17 éves korom óta cigizek, most már 0,1-eset szívok, nem is keveset. 1,5 éve próbálok teherbe esni, de nem sikerül, orvoshoz járunk stb., de ezzel nem akarok untatni senkit. Igazából azért érzem magam rosszul, mert kettőséget érzek abban, hogy egyrészről minden vágyam, hogy gyerekem legyen, másrészről pedig aljasnak érzem magam, hogyha ennyire akarok gyereket, miért nem bírom letenni a cigit. Ezen persze az sem segít, hogy rengeteg ismerősnek, aki tudja, hogy gyereket szeretnénk (sajnos elkövettük azt a hibát, hogy elmondtuk, hogy szeretnénk, de a gondokról nem mesélünk), az az első kérdése, hogy nem akarok-e leszokni a cigiről. Persze, hogy le akarok, de nem tudok, és persze én is piszoknak érzem magam. De elég idegesítő ez az egész hercehurca az orvosokkal, stb. Sokszor olvastam már azt a véleményt, hogy az ember gondoljon leendő gyermekére és nem igaz, hogy érte nem lehet megtenni. Én nem tudom elképzelni, ahogy múlnak a hónapok egyre kevésbé, hogy terhes leszek. Úgy érzem, ha terhes lennék, letenném, mert akkor már valóság, amiért le akarom tenni. Bízom benne, hogy itt vannak olyanok, akik megértenek, és nem gondolnak már most felelőtlen gonosz anyának, hogy nem tudom letenni a cigit teherbeesés előtt. Nekem segítség volt, hogy leírhattam, köszönöm annak aki elindította a fórumot (ha jól olvastam, Rebecca)
Nushi
nushi
 


Drága Bettim! Itt is tünemény vagy Kép És köszönöm.
Leteszem a cigit. Hoppá, már le is tettem...

Nushi: Részemről nem gondolok rólad rosszat Kép
És tök megértelek. Én is akkor tettem le a cigit mikor kiderült, hogy egy albérlő csücsül a pocimban KépElég nagy inspiráció volt az biztos! Biztos neked is menni fog!!!
Egyébként tényleg ha megtudják, hogy valaki cigizik és ráadásul valami problémája van akkor rögtön mindent a cigire fognak...Ha nem cigiznél kitalálnának valami mást.
Van egy olyan topic, aminek a címe "ma megint megjött", ott hasonló cipőben járó lányokkal beszélgethetsz a nehéz teherbeesésről.
Ide várunk máskor is, hátha tudunk segíteni Kép

Bellana

Nem vagy:

Kép
bellana
 
 


Nusi
És mi van azokkal akik nem is tervezik a gyereket, csak becsúszik, és persze addig cigiztek? Szóval azért, mert tervezett baba, még ne legyen lelkiismeretfurdalásod, de próbálj meg minél kevesebbet cigizni, mert a cigi a fogamzóképességet is csökkenti. És azért a cigi mellett szedjél elevitet, meg C vitamint is.
Kriszta
Nyanya
 


Nushi,
én nem vagyok dohányos. Vannak gyerekeim. És igen, a közvélemény el fog ítélni, ha nem teszed le a cigit. Te tudod, hogy mindent megpróbáltál (Ha valóban mindent megpróbáltál.) Ha nem megy, akkor nem megy. Ha majd beköltözik egy manó a pocidba, lehet, hogy könnyebb lesz, és sikerülni fog átmenetileg vagy teljesen leszokni a cigiről. De ha nem megy, szerintem az állandó lekiismeretfurdalás-szorongás többet árthat a kicsinek, mint a cigi. Kép Mielőtt megszületik majd a babád, érdemes lesz felkeresni a Szoptatás topicot, ott meg tudják mondani, hogy hogyan szoptass, hogy a lehető legkevesebb káros anyag menjen át a babába. Kép És ne emészd magad, csak tedd meg azt, amire képes vagy. Kép (Anyósom elment valami izére, ami nagyon sokat segített neki a leszokásban, majd kérek tőle telcsit meg árat. Kép) Puszi,

Virág
Virág
 


Hello! Bellana!Kép Lehet gratulalni, meg irigykedni???
Nushi! Fentebb irtam, én sem bagozom. Viragnak igaza van: huzz bele, amennyire tudod, fogd vissza Magad!!!Nekem 1 baratnöm akupunkturaval szokott le a cigiröl. Allitolag nagyon jo.Kép
Vendég
 


Szia Kukacz! Kép

Még várjunk a gartulákkal és egyebekkel. Majd ha túl leszek az első 3 hónapon.

Pusziözön!
Bellana
bellana
 
 


Szia Nushi!
Ismerek egy olyan természetgyógyászt, aki állítja, hogy le bír szoktatni erős dohányosokat is. Nem tudom, ez igaz-e, de más témában jártunk hozzá, és minden hitetlenségem ellenére segített az adott problémát megoldani. Ismerőseim közül is többeken segített, sőt a fiam hasfájósságával is sokat kínlódtunk, és azt is ő oldotta meg, két hét alatt. A könnycsatorna problémával is hozzá fordultunk fiam kéthónapos korában, és az is elmúlt. Pedig mondom: sosem hittem az ilyesmikben. De bejött. A dohányzás téma úgy jött elő, hogy ő maga dohányzik, és mondta, hogy sajátmagát nem tudja leszoktatni, de akik jöttek hozzá leszokás miatt kezelésre, azoknak mindnek sikerült. Szóval ha érdekel, szívesen megadom, hol és mikor rendel.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat és a konstruktív ötleteket. Az akupunktúrára már magam is gondoltam, azt még talán megpróbálnám (bár magam se nagyon hiszek az ilyen dolgokban), úgyhogy szívesen veszek elérhetőséget.
Nushi
nushi
 


Nushi! Anyukam annak idején azzal szokott le (akup.), de sajna tizenvalahany év utan megint dohanyzik...Kép

Bellana! Na, azért 1 icipici gratulka!!!Kép Meg 1 icuripicuri irigykedés!!!KépKépKép Es soksoksok drukk!!! Le azzal a cigivel!!!
Kép
Vendég
 


Kukacz: Kép
és köszönöm Kép

Bellana
bellana
 
 


Probaljatok meg letenni a cigit.
Tudom, hogy elcsepelt, de most nem csak a sajat egeszsegetekrol van szo.
A baba fuldoklik a fustos anyamehben, nem kap eleg tapanyagot, es koraszulott lesz, hogy vegre levegot tudjon kapni!
Miert akartok azon aggodni, hogy vajon megmarad-e?
Miert adtok neki mar eleve kevesebb eselyt az eletben?
Miert kell majd neki mar szuletesetol kezdve kuzdeni, hogy eletben maradjon es gyarapodjon?
Egyszer lehet szamonker majd, hogy miert nem szeretted elegge, csak a cigit kellett volna letenned, csupan 9 honapra! Nem er ennyit?
Ne legyetek ram mergesek, hogy ezt irom, csak orulnek, ha minel kevesebb kismama fustolne.
no-smoking
 


blablabla
no-comment
 


no smoking!
Igazad van.
Én sem cigiztem a várandósság alatt, sőt előtte majdnem egy évvel leszoktam, és csak akkor kezdtem el újra, mikor már nem kapott anyatejet. De azért valahogy csak meg lehet érteni azokat, akiknek ez nem olyan könnyű..

BEtti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kedves No Smoking!

Köszönjük hozzászólásod!

Viszont ha vetted volna a fáradságot és beleolvasol a topicba kicsit alaposabban, akkor észrevehetted volna, hogy itt egy terhes sem cigizik!!! A topic indítója akkor még cigizett, de azóta már régesrégen sikeresen letette!!! Hála többek között a mi kis önsegítő csoportunknak. Egyébként újfennt elmondanám, hogy az ijesztgetés és társai nem éppen segítség!
Jómagam sem cigiztem terhesen, se szoptatáskor és amikor kiderült, hogy valszeg tesó lesz akkor azt a másfél szálat is letettem amit merészeltem engedélyezni magamnak. Én nem a cigi miatt félek a vetéléstől!!! Egyébként nem igaz, hogy a cigire mindent rá lehet fogni! Ugyanis ha nincs genetikai hiba, hormonzavar, akkor írtó sokat kell cigizni, inni és esetleg drogozni, hogy károsodjon a gyerek! Nem úgy értem, hogy ezt mind egyszerre!! Még mielőtt belekötne valaki ezt sarkítva értem! Persze egyszerűbb mindent ráfogni a cigire. Legalább addig is különbnek érezheti magát az ember, nem igaz?

Egyébként nincs harag, de ha már beleírsz a topicba akkor legalább olvassd el, legalább nagyjából.

Bellana
bellana
 
 


Hajrá Bellana!!KépKép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Bellana! :-)) Imádom, hogy ennyire harcias vagy! :-)) Mindenkinek kellemes mikuláscsomagokat kívánok.
Úgy néz ki, hogy karácsonyra itt lesz a baba, mert a hasam teljesen leszállt 3 napja... A doki sem hisz már a januári szülésben... :-)
Aki szült már az mesélje el, hogy kb mennyi időm van igy "lógó" hassal? És van-e köze ehez annak, hogy időnként a combom, olyan nyilallásokon megy keresztül, hogy menni alig bírok, pedig annyi dolgom lenne... Minden esetre, én már mindent elintéztem. Oly nagyon rám jött a siethetnék, hogy alig három nap alatt kész a babaszoba, meg minden babás cucc. Bőrönd bepakolva, nagytakarítás elintézve, és holnap mézeskalácsot sütök! Viszont istenien érzem magam. Mintha látnám a dolgok végét, és ez megnyugtat. Most már nem félek attól, hogy a baba esetleg bajt szenved. Már két és fél kiló ( volt kedden), és ha megszületne sem lenne baja.. Így hát tele vagyok energiával. :-) Csak nehogy a szülésre fogyjak ki... :-))) Remélem ti is jól vagytok! Én már érzem, hogy hamarosan vége az inzulinos korszakomnak, és egyéb kellemetlenségeknek. :-)

Bellana!
Komolyan letetted a másfél cigidet? Ha igen akkor gratula! Ha nem akkor is szeretünk! :-)
Remélem a babával együtt jól vagytok. Olyan jó dolog ez! Annyira izgulok értetek! Jól vagy egyébként? Tünetek vannak, vagy semmi hányinger stb.?
Mindenkinek jó Mikulást, és gondolok rátok! És köszönöm, hogy megvéditek a topicot. Annyira jó érzés, hogy ilyen jól kialakult itt egy kis " banda"... :-))
rebecca
 
 


Bellana! Na, mi van??? Hogy birod cigi nélkül??? Ugye jol??? En tovabbra is drukkolok!!!Kép

Rebecca, Többiek! Boldog Mikulast Mindenkinek!!!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Rebeccám, mit nem mondjak hízott a májam a hozzászólásodtól! Kép Majd írok mailt, addig is puszi!

Kukacz! Nincs gond, még biztos nem szoktam vissza rá, de pszichikailag rábírnék gyújtani Kép Rá is fogok ha baj lesz és ezt most fenyegetésnek veszem Kép

Puszi nektek és köszönöm, hogy vagytok!!!
Kép
bellana
 
 


Bellana! NANANA! Vigyazz, mit mondasz!!!(Irsz!!!) Nem lesz baj, és Te nem gyujtasz ra!!! Kész passsssssssssssz!!! Jajjj, de jo, hogy én se nem dohanyzom, se terhes nem vagyok...Bar utobbi szivesen lennék, csak sajna most éppen nem aktualis a dolog... Remélem, Te is gondolsz ram, hogy sikerüljenek/rendezödjenek a dolgok körülöttem!!! Amugy jol vagy??? Nincs hanyinger, szédülés, miegymas: a terhesség örömei???
Puszik.Kép
Vendég
 


Drága Kukacz!

Édes vagy, hogy így szurkolsz, de én nagyon odavagyok pont azok hiánya miatt amit írtál. Semmi hányinger, szédülés...Pedig Danival minden volt, a múltkor meg semmi...Nagyon várom már a holnap estét a doki miatt!!!
Tudom, hogy hiába félek, mert úgyis lesz ami lesz, de képtelen vagyok megnyugodni Kép
Ne bánts emiatt, én is tudom, hogy szamár vagyok.
Viszont én is nagyon szorítok érted!!!!

Sok puszi:
Bellana
bellana
 
 


Bellana!
Majd ird meg, mit mondott a doki. Kép Ha aggodsz, akkor se gyujts ra!!! Jo, könnyü mondani...Sok nö nagyon klasszul vészeli at a terhességet: se hanyinger, se semmi!!! Es az nem jelent semmit, hogy Danival rosszul voltal: tudod, minden terhesség különbözö!!!Még ugyanannal a maminal is!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: