Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Pg53 ügyben csatlakozom Zsófihoz, nekem is ez a módszer vált be.

Zsuzsa!
Ha csak barnázás van, az még nem jelent semmit! Kép

Zseppy!
Örülök, hogy minden OK; tényleg jó lenne találkozni!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok,
mit szóltok az első hóhoz? Remélem még esik, mert olyan szép!

Anita: használ a gyógyszer? Lehet, hogy buta kérdés, de hogy állapította meg a doki, hogy be van gyulladva a petefészked? Jobbulást!

Cupicica: hogy érezted magad Tapolcán? Mi is Zuglóban laktunk és imádtam! Neked a szüleid is ott laknak?

Mesi: náthád gyógyulóban?

Nekem ez a hétvége olyan volt, mintha nem is lett volna. Péntek este rohantunk az úszásra, szombat de. vásárlás és szinház. Délután sütöttem, főztem, vasárnap meg jöttek a vendégek.

Fiam egy kicsit náthás, így a hét elején nem akarjuk vinni oviba, mert nemrég gond volt a fülével. Így ma 1 körül rohanok haza és holnap-holnapután pedig otthonról "szeretnék" dolgozni.

Zsuzsa: sajnálom a barnázást és had legyek én a kevésbé optimista. Nekem sajnos, ha barnázás van, akkor más is van. Én is hallottam eseteket mikor megjött valakinek mégis terhes volt, így az esély mégis megvan. Remélem nem nekem lesz igazam!!!!

Puszi és mindenkinek szép napot!

Viki
viki30
 
 


Zsuzsa,
A barnázás még elvileg tényleg nem jelent semmit. De ha igen, akkor is. Nekünk 2 év után sikeredett össze a 2. manócska. Már kezdtük feladni a dolgot és lehet tényleg az kellett ne arra koncentráljon egyikünk se, hogy na mi van már. Szóval fel a fejjel!!KépKépKép

Cupicica,
tényleg mi volt Tapolcán? És hányadik napon vagy?

A gyás-nál fontos info, hogy a prémium és a jutalom is beleszámít a kiszámításába.

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 

 
 

Viki!

Tapolca nagyon jó volt, csupa kényeztetés! Kép Sokat pihentünk, beszélgettünk, jókat ettünk...

A szüleim Budakalászon laknak, én is ott laktam kb. 25 éves koromig. Zuglóban laktak rokonaink, nekem mindig is tetszett! Kép A férjem szülei is ott laknak. Azért választottuk végül Zuglót, mert nem akartunk túl messze kerülni a belvárostól + munkahelytől, de azért a gyerekeknek egy kicsit tisztább környezetet akartunk. Az is szempont volt, hogy a szüleimtől ne legyen túl messze, mivel anyukám nyugdíjas, tehát elsősorban őrá lehet számítani a baba körül. (A többi nagyszülők még dolgoznak Kép)

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Végre én is tudok csatlakozni hozzátok. A kolléganőm szabin van és teljesen el vagyok havazva.

Viki: A gyógyszer úgy érzem használ. Már nem fáj annyira a hasam alja. A dokim úgy állapította meg, hogy megultahangozott és meg volt nagyobbodva a petefészkem, meg kézi úton nyomás érzékeny volt.
De olyan gyógyszert kaptam ami mellett lehet próbálkozni. Bár még nem jött meg, bárcsak már megjönne?!
Anita

Később még jövök.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki elfoglalt. Én is lassan megyek haza. A fiam elkapott valami bacit,remélem nem lesz lázas.
Sziasztok! További szép napot!
Puszó:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Zseppy!

Tapolca nagyon jó volt; pont veled párhuzamosan írtam róla! 28. napon vagyok, úgyhogy egyelőre várakozó állásponton vagyunk babaügyben! Kép

Cupicica
cupicica
 
 


sziasztok!

Viki!
Köszi, jobbulóban vagyok.

Szóljatok aztán, ha valakinek 2 csíkja van!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a bíztatásokat mindenkinek.
Csináltam tesztet negatív lett, és a barnázás megszünt mára.
Egyenlőre várok.

Cupicica szurkolok!

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo!
Hajrá, hajrá!

Cupicica!
Nagy drukk!

Képzeljétek, tegnap végre páfrányoztam! Aztán megbeszéltük, hogy nem várunk még 1 hónapot, és akcióba léptünk. Lehet, hogy 3 hét múlva én is csinálhatok tesztet. Bár nem hiszem, hogy rögtön elsőre sikerülne. De főpróbának jó volt!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok,
tegnap szinte egész nap nem tudtam belépni, mert nem jelent meg ez a topic. Ti láttátok?

Cupicica: anyukádék még mindig Budakalászon laknak? Szüleim Óbudán laknak és ez nagy probléma volt, mikor Zuglóban laktunk. De imádtam, és talán a következő lakást megint ott nézzük majd. Csak most már köt minket az óvoda is. Most hol laktok?

Bufo: hány napja késik? Milyen tesztet csináltál?

Anita: én is ma itthonról dolgozom, mert fiamnak folyik az orra, de szerencsére jól van. Jobbulást a fiadnak!

Mesi: micsoda hírek!!! Szuper,hogy már elkezdtétek a tesó projectet!

Remélem ma jobban működik majd a babanet...

Sziasztok!
viki30
 
 


Sziasztok!

Viki!
Tegnap egyszer én sem tudtam belépni, de aztán működött a babanet.
Anyukámék még mindig Budakalászon laknak. Ahova mi fogunk költözni (Gizella út), egyszerű lesz bejutniuk: HÉV-vel az Árpád-hídig, onnan 1-es villamossal az Egressy útig, onnan pedig 2 perc séta. Tudom, hogy van Zuglónak olyan része, ahová ennél jóval komplikáltabb eljutni (pl. ahol a férjem szülei laknak: Fűrész utca), azért nem is néztünk arra lakásokat.
Most a Liszt Ferenc térnél lakunk, az iskola=munkahely gyalog 20 perc, úgyhogy az is szempont volt, hogy ezentúl se legyen sokkal több! Kép A Gizella útról vagy a piros 7-sel kell majd menni 2 megállót, vagy a Népstadiontól metróval 3 megállót.

Köszönöm a drukkokat, egyelőre még mindig semmi, de a múltkoriból okulva (35 napos ciklus), még nem reménykedem (illetve dehogynem, csak próbálom nem beleélni magam! Kép)

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Sajna nekem is 35 napos a ciklusom, bár a vetélés után rögtön 28 napra jött meg. Ma a 29-dik van, de még semmi. Alig várom, hogy megjöjjön, mert utána mi is próbálkozhatnánk már.

A hétvégén voltam menyasszonyiruha bemutatón, hát úgy igazán kettő tetszett, de hétvégén is lesz, talán ott majd többet látok. Sajna, most minden ruha szinte pánt nélküli, és nekem nem adatott nagy mell, úgyhogy szerintem nekem az nem állna jól. De majd meglátjuk. Kép

A fiam hála az égnek mára rendbejött, tegnap se volt már vészes, úgyhogy ma már ment oviba, bár nem akart, mert nálunk ismét havazott, és nagyon örült neki.

Mi is voltunk tavaly Tapolcán a Pelionba, tényleg klassz hely, a fürdője is nagyon jó. Nekem drágának tűnt, de azért jól éreztük magunkat. Bár én nem lakom messzire tőle csak 30 km-re. Én annyira nem ismerem Pestet, de azért próbálom követni ki hova költözik.

Tegnap különben én se tudtam feljönni a topicra.
Puszi: Később jövök!
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Hova tűntek a smiley-k??? Kép

Anita!
Általában az én ciklusaim 29-31 naposak, a múltkori elég kivételes volt, azért is volt rossz!
A Pelion szerintem is nagyon drága, de a barátnőm férje megengedhette magának, hogy finanszírozza nekünk az egészet. Ha a férjemmel megyünk valahova (2 havonta mindig elmegyünk egy hosszú hétvégére), ennél olcsóbb kategóriát választunk, ugyanis a két tanári fizetésből nem lehet dőzsölni...
Ez nem panasz akart lenni, elég jól kijövünk a pénzünkből, utazni, szórakozni is szoktunk. Persze az is igaz, hogy nem iszunk, nem dohányzunk, nem tartunk fönt autót és egyelőre még nem fizetünk lakáshitelt.

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica, megprobalom megnezni...
apaKép
apa
 
 


Apa!

Köszi!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!
Tegnap nekem sem sikerült bejutnom.Kép Az összes topik eltünt, remélem ma már nem lesz ilyen.

Továbbra sincs változás, se piros se barna. Nem tudom örüljek e neki, vagy sem. Inkább az aggaszt, hogy jövő héten indulunk nyaralni és nem tudom mi lesz.

Tücsök
Gratulálok!Kép Csak így tovább. Hajrá!

Viki30
Két napja késik. Nekem mindig pontosan jött meg eddig, késés nélkül. GRAVI-HCG tesztet csináltam, azt írja az útmutató, hogy már a 3. napon eredményt mutat.

Péknéanita
Nekem sincs nagy mellem, ,de jól állt a vállnélküli ruha. Igaz az enyém hosszú ujjú volt, az pedig egy kicsit elérte a vállamat. Biztos fogsz találni neked valót, már annyi féle fazon van.

Cupicica
Továbbra is drukkolok. Jó időben voltatok jó helyen.Kép

Puszi:Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Cupicica! Nekünk sem kellett fizetni, mert egy másik cég finanszírozta az egész hétvégét. (A páromnak mélyépítési vállalkozása van.) Így minden évben meghívják valahova, ahol unalmas előadásokat kell végighallgatni, de mellette van azért idő kikapcsolódni. Mi csak kíváncsiságból néztük meg az árakat. Különben mi is szakítunk időt kikapcsolódásra, bár nekünk havonta 1-szer sikerül úgy összehangolnunk, hogy ne legyenek otthon a gyerekek és nyugodtan el tudjunk menni. Egyébként a gyerekeket is el szoktuk vinni, de valamikor szeretnénk édes kettesben lenni. Mi se élünk nagylábon, de azért nem panaszkodom , meg van mindenünk, hitelünk is mindkettőnknek Kép Kép, de éldegélünk. Anyagilag mindkettőnket megviselt a válás. Hagyott némi tartozást maga után. Dehát ez van! Na de nem dicsekszem, azért Pestet és vidéket nem lehet egylapon emlegetni, ott másak az árak.

Zsuzsa: Remélem a hétvégén találok magamhoz illő ruhát,de nem vetném meg a varratást sem, csak legyen, aki megvarrja. Az a baj, hogy elképzelésem sincs. A bőség zavara Kép!!!

Puszó:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!

A varrónő-problémát átérzem! A mi sulinkban az a szokás, hogy a lányok a szalagavatóra ruhát varratnak, és majd abban fognak ballagni is. A "lányaimmal" mi is nehezen találtunk varrónőt/nőket, végül a többségünknek egy fiatal maestro fogja varrni a ruháját, kíváncsi vagyok, hogy mit fog alkotni! Kép Kezdő fiatalemberről van szó, de nagyon lelkesnek és hozzáértőnek tűnik. Viszonylag olcsón vállalja a varrást: 6000 Ft ruhánként. Mivel ezek általában estélyi ruhák lesznek, nem olyan borzasztó az összköltség sem.

Valószínű, hogy menyasszonyi ruhát is olcsóbb varratni, mint kölcsönözni (kivéve, ha nagyon habos-királylányost szeretnélKép), ráadásul az ekrü színűt még máshová is fel tudod venni!

Ja, egyébként nagyon optimista voltam a szabónál: megbeszéltem vele, hogy két részes ruhát varr nekem, és csinál hozzá egy plusz felsőrészt, amiben majd májusban kényelmesen tudok ballagni a pocakommal...
cupicica
 
 


Sziasztok!

Anita!
Szerintem nyugodtan próbálj fel pánt nélküli rucit is, ne dönts látatlanba!
Én is azt hittem, hogy a spagettipántos nem áll jól nekem, mert túl erősek a vállaim (6 évig aerobic edzőként is dolgoztam az egyetem mellett), de az egyik szalonban az eladó rábeszélt, hogy próbáljak fel egyet, mert én ugye elvből meg se néztem a spagetti-pántosakat. És láss csodát, az egyik spagetti pántos állt a legjobban és bele is szerettem. Úgyhogy szerintem mindenféleképpen legalább próbálj fel egyet!

A "későknek"
Nagy-nagy drukk!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Cupicica!

Hát igen! Ezzel én is így vagyok. Keresem a megfelelőt, amit áprilisban ( én is) nagy pocakkal fel tudok venni. Lehet, ezért nem találom a megfelelőt. KépKülönben egy nagyon egyszerű csili-vili nélüli "A" vonalút szeretnék, amit később fel tudnék venni bálokban. Nem tudom, melyik lenne az olcsóbb, mert itt nálunk a kölcsönzés se olyan égbetörő, főleg ha nincs utána lakodalom. Így 40.000 Ft.- ért már lehet 2006-os modellt kölcsönözni. Általában most a két részes menyasszonyi ruhák mennek. A szoknya gumis ( ez nem akadály a babának) a felső meg fűzős, úgy állítom, ahogy kényelmes.Kép
Majd meglátjuk, hogy lesz.
Ebből a szempontból én is optimista vagyok.
Neked mikor jár(t) le 28-dik napod?
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Köszi a bíztatást, Mesi!
Ígérem, hétvégén megpróbálok egyet. Majd nyilatkozom.
Kép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!

Ma vagyok a 29. napon.

Cupicica
cupicica
 
 


Úgy látszik, a könyvtár egyik részlegének gépeiben volt a hiba, és azért nem láttam a smiley-kat Kép! Most feljöttem egy másik olvasóba, itt működik a rendszer!

Egyébként mára búcsúzom, mindenkinek szép estét kívánok!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Nekem nem jött be a pg53. Tegnap előtt meg tegnap is páfrányoztam, erre ma megjött. Kép
No sebaj, legalább megjött, és akkor jövő hónaptól ndulhat tényleg a tesóprojekt. Végülis decemberre jelezték nekem a kislányt! Kép

Veletek mi újság?

Készültök már karácsonyra, adventre? Én ma kipingálom az ablakokat!

Találtam tök jó linkeket, ha gondoljátok, nézzétek meg. Vannak jó letölthető sablonok üvegmatricához, stb.
http://gportal.hu/portal/moncsa1001/
http://www.peppitext.de/WiCo1/index.html

Jaj, Cupicica, azt hiszem neked még nem válaszoltam, mi a PhD témám: élelmiszeranalitika, ezen belül: sör. Egy új termék kifejlesztése és analitikája a feladatom egészen pontosan.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Tücsök: fel a fejjel, a jövő hónapban legalább indulhat a dolog.
Neked a munkahelyed támogatja a PhD-t, vagy teljesen önerőből csinálod?

Hát én sem voltam szerencsésebb, ugyanis éjszaka arra keltem, hogy megjött. Nem bánom, mert legalább nyugodtabban megyek el pihenni. A másik pedig pont a legjobb időszakban leszünk ott, így teljesen bizakodó vagyok.

Ma rohangálok beszerezni a hiányzó dolgokat a nyaraláshoz, így csak délután leszek újra.
Gyerek anyósommal van így enyém az egész nap.

Puszi mindenkinek!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Cupicica: Nekem ma van a 31-dik napom. Úgyhogy csak 1 nap különbség van köztünk. Kép Még a végén egy napra leszünk kiírva, de jó lenne Kép Igaz egy kicsit távol vagyok tőletek.Kép
Jó lenne, ha ma beteg lennék, mert hétvégén bálba megyünk, és addigra elmúlhatna félig-meddig. Olyan kínos akkor mensizni.

Mesi: Mi már készülünk a karácsonyra,az ajándékok nagy részét is már megvásároltuk. Köszi, az üvegmatricás honlapokat, nálunk a gyerekek már szorgosan festenek. Legalább tudom bővíteni a díszítést.
Kérdezhetek valamit? Ki jelezte neked a kislány decemberre?
Puszó:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!
Kislányt nekem a Jónás módszer szerinti naptár jelzett. Bár nem igazán hiszek neki, mert Zsoltika idejében is kislányt jelzett, és tessék, a fiatalúr itt szundikál.

Bufo!
Sajnálom, hogy megjött neked is.
A munkahelyem csak annyiban témogatja a PhD-t, hogy amikor még dolgoztam, elengedtek az előadásokra. Cserébe 6 évet alá kellett írni náluk. Monduk, ezt annyira nem bántam. A tandíjat nem fizették, de most azt nekem se kell a gyed miatt.

Cupicica!
Veled mi újság?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Mesi! Én sajnos nem értek angolul, és nem tudom azt a Jónás naptárat megcsinálni.Lehet, hogy egyszerű, de nem értem, és nem tudom, mit kell vele csinálni.
Pedig titkon én is kislányt szeretnék. De, ha fiú lenne az se lenne baj, csak lenne már itt a pocakomban.

Következó lenne még hozzátok a kérésem, illetve kérdésem, ha tudtok segíteni?! Kép
A fiammal én a GYES- en kívül nem kaptam semmit, mivel csak német munkaviszonyom volt, és nem fogadták el. Úgyhogy az járt alanyi jogon, csak azt kaptam. Segítsetek légyszi, ehhez hülye vagyok...
Ha most terhes lennék, valószínű egyből kiírnak táppénzre a vetélésem miatt... Az biztos, akkor jár a táppénz, de hogyan tovább?! 2003 február óta van munkaviszonyom. A bérezésem elég változatos volt az elmúlt két évben. Az idei év második felétől emelkedett meg, most br. 86.000 Ft.- nál tartok. ( nem sok tudom Kép De ez van.)
De nem tudom mi jár még. Előre is köszi a segítségeteket!!! Kép Kép Kép
Puszó:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Anita!
Sajnos pénzügyekben nem nagyon tudok segíteni, talán nézd meg a Kismama újság honlapját, hátha van ott valami róla, mert ők már többször cikkeztek ebben a témában! Ha jól rémlik a dolog, akkor a táppénz a fizetés 75%-a, 1 hónappal szülés előtt pedig már igénybe lehet venni a GYÁS-t, ami több. Talán Zseppy tud segíteni!
Tényleg jópofa lenne egyszerre várni a babókat!

Mesi!
Ez egy izgalmas téma! Melyik egyetemen csinálod?

Zsuzsa!
Aztán csak ügyesen Egyiptomban!!!Kép

Nálam még mindig semmi, de mint tudjuk, ez még nem jelent semmit...

Cupicica
cupicica
 
 


Anita!

valamikor leírtam lépésről lépésre hogyan kell megszerkeszteni a Jónas naptárt. Ha visszanézel, biztosan megtalálod. A Gyás nem több, az a fizetésed 70%-a, de jobban jársz, ha a szülés után veszed ki, mert így 1 hónapot nyersz. Aztán kapsz gyedet, ami az előző évi fizetésed 70%-a, max.bruttó 83000 Ft kb. Persze ebből még levonnak mindenféléket. Aztán jön a gyes.

Cupicica!
A Corvinus Egyetemen csinálom.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Lyányok,

A táppénz annyi ideig jár, amennyi napot ledolgoztál. Viszont a táppénz beleszámít az igazolt 180 biztosítotti napba, aminek szülés előtt két éven belül összesen kell meg lennie. A szülés várható időpontja előtt 4 héttel veheted igéénybe a Tgyást, ami (ha jól emlékszem) 24 hét összesen.(valóban nem kötelező szülés előtt kivenni az egészet) ez alatt az idő alatt az előző évben összesen megkeresett jövedelmed 70%-a. ez azért fontos, mert ebbe beleszámít az esetleges jutalom összege is. Ebből az összegből csak adóelőleget vonnak. Ezért lehet több, mint a táppénz. A Tgyás után kapod meg a GYED-et, ami a fizetésed 70-a, maximum bruttó 83.000 Ft. Ebből már mindent vonnak (adó, nyugdíj járulék stb.). Ha legalább 4 alkalommal megjelentél terhességed alatt gondozáson akkor jogosult vagy az anyasági támogatás, ami kb.50.000 Ft most. Ehhez a papírt a dokid állítja ki. Ezenkívül érdeklődjetek helyben az önkormányzatnál, mert van olyan hely, ahol adnak szülési támogatást.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Köszi Lányok a tájékozatatást. Igazán rendesek vagytok. Lassan készülök hazafele. Úgyhogy elbúcsúzom. Sziasztok!!!
További szép napot!!!
Holnap jövök!!!
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Péknéanita
A többiek, már mindent leírtak. Én annyit tennék hozzá, hogy már terhesség alatt is jár a havi 3000ft adókedvezmény, ehhez a doki igazolása kell.

A karácsonyi előkészületekkel én nem állok sehogy.Kép Ha visszajöttünk a nyaralásból akkor villámban bepótolom. De mielőtt elmegyünk a gyereknél szeretném feldíszíteni az ablakot.
Most szépen esik a hó, remélem ez karácsonykor is így lesz. Már régen volt fehér karácsony.

Puszi, még jövök!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo!
Ezt az adókedvezményt szűntették meg, nem?
Helyette emelték meg a családi pótlékot.

Cupicica!
Mi újság? Úgy drukkolok!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Tücsök
Most megfogtál. Látod ezt nem tudom, de lehet.
Elnézést ha butaságokat írtam, de én még igényeltem Dáviddal.

Cupicica
Van már valami? Lehet gratulálni?

Most olyan nyomasztó az idő, vagy csak én érzem így?
Megyek mosogatni, utánna pihizek egy kicsit, amíg a kis gézengúz fel nem ébred.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Elkezdődött a barnázás, a hőm is leesett, úgyhogy ma este vagy holnap reggel biztos megjön. KépKépKép

Nem tudom, hogy mi lehet a gond... Hiába használom a pg53-at...

Megpróbálom rávenni az ismerős nőgyógyászt, hogy csináljunk hormonvizsgálatot + UH-gal nézze majd meg, hogy tényleg van-e peteérésem, nem vagyok-e PCO-s stb...

Elég világvége hangulatom van Kép

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Utánanéztem, valóban eltörlik az adókedvezményt a jövő évtől és a családi pótlékot fogják majd megemelni. Azt még nem tudom mennyi lesz. Ha megtudom akkor megírom. Most olvastam a könyvelőnk adóújságában.
Sajnos, még én se lettem beteg, pedig már nagyon várom, így nem lehet kalkulálni.Kép Az eredményemet most kérdeztem meg a nőgyógyásztól tudjátok a cytológiát. P1 -es lett nagyon örültem neki, pláne, hogy a gyógyszert a gyulladásomra, azt is befejezhetem a hétvégén. Kép
Csak már én is lennék beteg, akkor nálunk is indulhatna a baby projekt.
Fel a fejjel lányok, ami késik nem jön időben Kép. Na csak vicceltem próbálok nyugtatni akit kell, és aki szomorú felvidítani. Én legalább jó hírt kaptam.
Na megyek vissza dolgozni.Kép
Később, ha lesz időm benézek.
Addig is sziasztok!
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok,

Családi pótlék jan 1-től: 1 gyerek után 11Eft, 2 gyerek után 12 eFt/ gyerek lesz. Azért nem is írtam az adókedvezményt, mert az már nem lesz jan.1-től.

Cupicica,
Képzeld megtaláltam az ovulációs tesztet. még van benne 8 db. Neve CORAX RapiTest LH ovulációs teszt. Odaadom szívesen, így legalább rá tudsz erősíteni a pg53-ra. Ne aggódj, még csak ez a 2.hónap. Ha gondolod és ráérsz vagy kedd, vagy szerda 10:30???

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Cupicica,
Szerda helyett persze csütörtökKépKépKépKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok,
annyi a munkám, hogy nem volt időm jönni hozzátok. De azt olvastam, hogy a hét nem hozott szerencsét eddig Kép

Cupicica: mióta próbálkoztok? Nem korai még a vizsgálódás? Ne légy elkeseredve, hidd el csak idő kérdése!

Anita: örülök, hogy jó lett az eredményed, már nekem is aktuális lenne egy vizsgálódás. Mikor kellene megjönnie?

Bufo: mikor indultok? Sajnálom, hogy megjött!

Képzeljétek, a múltkori szülőin mondták, hogy lesz az oviban karácsonyi vásár, jó lenne készíteni kis díszeket, amiket eladnának az alapitvány javára. Na én már nekiálltam megcsinálni a díszeket vagy két hete, csak nincs időm befejezni. Gondoltam mindegy, hol van még karácsony. Erre ma viszem fiamat oviba és látom, hogy tegnap és ma van a karácsonyi vásár! Hát ez jó! Mindegy, otthon lesznek szép díszeink Kép

Mit főztök hétvégén?

Állitólag szép idő lesz, jó lenne kirándulni.

Puszi nektek!
viki30
 
 


Sziasztok!

Zseppy, valószínűleg a csütörtök lesz jó, de még beszéljünk róla! Köszi a segítséget! Kép

Viki!
Ez volt a második hónap. Tudom, hogy ez nem sok, de mivel mi már másfél éve arra várunk, hogy elkezdhessük, soknak tűnik!!! Május óta kifejezetten intenzíven foglalkozunk az előkészületekkel. Ezért ez olyan érzés, mintha hónapok teltek volna el hiába!

Egyébként felhívtam a családtervezős védőnőt, csütörtökön délután fogok menni hozzá a görbéimmel meg a megfigyeléseimmel, kíváncsi vagyok, mit fog mondani. Utána jön majd a doki.

Hétvégi kaja: szombaton "nagycsaládi" banzáj lesz, és mivel a szüleim és a férjem szülei is ott lesznek, várhatóan kapunk némi "ellátmányt". Ha mégsem, akkor vasárnap tengeri halat fogok készíteni + paradicsomlevest.

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Viki
Nem vagyok elkeseredve amiért megjött, inkább megnyugodtam. Így nem kell idegeskednem azért, hogy van e valami.
Jövőhéten szerdán indulunk, reggel 6-ra kell kimenni a reptérre.
Még fogalmam sincs mit főzök. Ha anyósomékhoz megyünk akkor semmit, mert ott eszünk. Ha nem akkor bedobok valamilyen húst a fagyóból a sütőbe.
Ma főztem, tojáslevest, tökfőzeléket, és husit rá.

Cupicica
Ne légy elkenődve, fel a fejjel. Két hónap még nem sok. De ha téged megnyugtat, menj el UH-ra a pé-s napok valamelyikén, ott látszik van e érett petesejt. Próbálj meg egy kicsit másra koncentrálni, lehet, hogy a túlzott akarás is közrejátszik.
Megjött már, vagy még csak barnázol?

Mindenkinek szép hétvégét!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Zsuzsa!

Tegnap délutánra rendesen megjött...

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica: hogyhogy másfél éve tervezitek? A lakás miatt vártatok? Én is voltam a családtervezőben még fiam elött Kép A nő, aki felvette az adatokat, nagyon aranyos volt,de a nőgyógyász borzalmas. Szerencsére abban a hónapban terhes lettem, így nem mentünk vissza.

Bufo: de jó lesz nektek, hogy elutaztok! Milyen ott most az idő?

Mesi: már akartam kérdezni, nem jártok a Padmába baba-mama jógára? Nagyon tudnám ajánlani.

De jó nektek, hogy ilyen anyósaitok vannak, minket csak akkor hívnak meg, ha ünnep van és viszünk ajándékot.
viki30
 
 


Viki!

Nem, nem is hallottam a Padmáról? Mi az?

Cupicica!
Sajnálom, hogy megjött neked is, de fel a fejjel. Nem szabad elkeseredni, mert 2 hónap még tényleg nem sok. Legközelebb lehet, hogy összejön. Azért próbáljuk meg a dolog jó oldalát nézni: Ha tegyük fel, most decemberben mindnkinek sikerül, Te, Bufo, meg én is 1 napra leszünk kiírva, mert 1 napon jött meg.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi: a Bánki Donát utcában van egy jóga stúdió. Ott tartanak baba-mama jógát, sőt most olvastam,hogy van már 3-6 éveseknek is. Mi jártunk, mert fiam nagyon nyugtalan volt, és csodákat művelt a dolog. Én is nagyon élveztem, mert társaságban voltam és mozoghattam. Nézd meg, érdemes!
viki30
 
 


Viki!

Köszi, lehet, hogy megnézem.
Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

A Padmát én is csak ajánlani tudom, már több mint egy éve járok oda jógázni a férjem mamájával!Kép

Viki!
Nem a lakás miatt vártunk, hanem azért, mert nem akartam az osztályomat az utolsó évre otthagyni. Ez egy hatosztályos gimi, szerettem volna őket végigvinni. (Most már tuti, hogy így lesz.Kép) Egyébként pedig másfél éve házasodtunk össze, 1 év jegyeség után.
Sajnálom, hogy ilyen anyósod van!Kép Nekem tényleg nagy szerencsém van mindkettejükkel, nagyon jóban vagyunk; és a férjem is remekül kijön a szüleimmel.

Mesi!
Valóban jó lenne, ha egyszerre lennénk kiírva! Kép

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok lánykák!

Szeretnék nektek elmesélni valamit: hétvégén megcsináltam a tesztet és pozitív lett!!! Kép Annyira boldog vagyok! Férjem még nem tudja, majd a Miki csomagjába akarok egy levelet írni, de nem tudom hogy bírom ki addig.

Hányinger már elkezdődött és néha fáj a hasam, kicsit nehezebb így, hogy már van egy örökmozgó, aki után rohangálni kell Kép

Cupicica: remélem új osztályt már nem kell indítanod! Kép Használod már most is a PG 53-at?

Puszi mindenkinek!

Viki
viki30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: