Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Igaz, én még 2006-ban szerettem volna, de ez már nem fog összejönni.
Aki még szintén 2007-ben pályázik egy babóra, jöjjön ide, hogy meg tudjuk dumcsizni a dolgokat.

Tücsök

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szia Tücsök!Kép
Azt hiszem, 2006-ról már én is lecsúsztamKép
2007 az tuti?? Mert akkor jövök!!KépKép
Vendég
 


Tücsikém, mit csinálsz Te itt??? Ugye azért nem hagysz el minket!!! Nagyon hiányoznál. Kép

KépKép
titi_27
 
 

 
 

Sziasztok!
Én is jövök, 2007-ben talán összejön. Nekem maratoni ciklusaim vannak, a legutóbbi 51 napos volt! Kép De bizakodom...

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Tücsiiii!miért hagysz el minket?mondtam hogy még van remény ennyire feladtad?a dokid egy s...fej ne hallgass már rá ez a honap ugyis a tiéd akkor meg neked feleslege a 2007!és mondtam már hogy egész március végéig összejöhet a baba ahoz hogy 2006os legyen!ne csinálj ilyet velünk!gyere vissza!Nézd az én példám én ennyi idö után se adtam fel és még mindig reménykedem hogy 2006lesz akkor te is tedd azt!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Gyugyi, Timocska!

Sziasztok!
Ti mióta próbálkoztok? Mi november óta. Nagyon szerettem volna még 2006-ban szülni, de lecsúsztam róla. Májusba vár rám egy petevezeték átjárhatósági, utána meg jöhet újra a próbálkozás.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


TücsökKép
2005 márciusa óta próbálkozunk. Azt hiszem, holnap megint megjön (Kép), ma már barnázgatok. Most kezdek egy clostis hónapot, ha nem jön össze, akkor átjárhatósági.
Vendég
 


Gyugyi!

Hát igen. Én is máe csak az átjárhatóságiban bízom. Clostit nekem nem adnak, mert peteérésem van, a hormonok rendben a hőgörbe alapján, csak egyszerűen nem leszek terhes.

Tücsök

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!
Azt hiszem, most mar en is 2007-re palyazom...
Marcius elejen meg el kell mennem nehany laborvizsgalatra, aztan belevagunk.

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


TücsökKép
A hőgörbém nekem is mintaszerű. De...az UH szerint nem akkor volt a pé-m, amikor a hőgörbe szerint. És a hormonjaimmal is van valami bibi. Valami kevés. Majd meglátjuk...

ÕziKép
Mindent bele! Még nem próbálkoztatok?
Vendég
 


Gyugyi!

Ezek szerint ha jó a hőgörbe, attól még lehetnek rosszak a hormonok? Ezt nem is tudtam.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Gyugyi!

De. Az elso probalkozas utan rogton teherbe estem, de 8 hetesen kromoszoma hiba miatt elhalt a magzatunk. Kép
De most megint probalkozunk!!!

Milyen hormonod keves?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


ÕziKép
Sajnálom.Kép
21. nap:
progesteron 10.4 nml/l
oestradiol 46.9 pg/ml
Állítólag nincs elégséges peteérésem, ezért kaptam most clostit.
Vendég
 


Gyugyi!
En ezekhez nem nagyon ertek, mert nekem nincs ilyen problemam, vagy meg nem derult ki hogy van... Mindenesetre remelem hatni fog a gyogyszer nalad! Egyebkent az alacsony hormonszintnek vannak tunetei, vagy csak az, hogy nem konnyu teherbe esni?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


ÕziKép
Nem tudom, hogy az alacsony hormonok miatt van-e, de nekem rövidek a ciklusaim (22,23 napos is előfordul) és nagyon kevés az "anyag", ami távozik.(max 2nap, aztán pár nap barnázgatás). Ezt nem is bánnám, ha mellette teherbe tunék esni.
Vendég
 


Szia Tücsök!

Ha jól emlékszem nekünk legutóbb egy napon jött meg. Én beírtam a szüléskalkulátorba és nov.26-ot írta ki szülésidőpontnak. Az még 2006! Sőt még a következő is beleférhet elvileg dec. végére!

Hajrá mindenkinek!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!

Igen, tudom, de én most már nem vagyok ennyire optimista. Köszi az e-mailt.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Hello lányok!
Jöhetek?KépNálunk sem lesz már 2006-os baba.Először úgy indult,talán még 2005 végére megszületik,erre itt a következő-következő év!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Okrisz!!KépKép

2007 a tuti!Kép
Vendég
 


Gyugyi
Hát nagyon remélem nem fog áttolódni 2008-ba.Kép
Te hol tartasz?Volt már átjárhatóságid?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszti!

2008? Ne is mondj ilyet!

Tücsök

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


eltűnt az üzim...Kép
Vendég
 


Húú,de korán keltek!Kép

Nekem hétkor is nehezemre esik kimászni az ágyból.No persze,aki hajnal egyik ébren van...!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszti!

Ha ez vígasztal, én is ébren voltam 1-kor, mert Zsolti torka szakadtából üvöltött.

Tücsök

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


OkriszKép
Most clostit szedek egy hónapig, aztán lesz átjárhatósági.

TücsökKép
Zsolti a kisfiad, ugye?Kép
mennyi idős?
Vendég
 


Gyugyi!

Igen, a kisfiam. 7 hónapos múlt 1 hete.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


TücsökKép
És már a kistesón "dolgoztok"?KépKép
Egyik pici, másik kicsi...
Bár az enyémek között is csak két év van. De rég volt....Kép
Vendég
 


Huha! Itt mindenkinek van mar gyereke rajtam kivul? Most kicsit elanyatlanodtam.
Na mindegy, remelem most mar nekem sem kell soka varnom...

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Gyugyi!
Igen, kistesó projekt van, csak nem akar összejönni. Már dokinál is voltam ez ügyben. Májusig sajnos várni kell, akkor megcsinálja az átjárhatóságit. ÚÚÚÚÚgy szeretnék még egy babát!!!!

Õzi!
Mennek neked a drukkok ezerrel, hidd el, nemsokára lesz egy pici babód! Addig meg próbáld kialudni magad, mert utána jódarabig nem fogsz tudni!! Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!
Õzi!
Mi is elsőbabások vagyunk, úgyhogy nem vagy egyedül "gyerektelen"! Reméljük már sokáig nem is kell várni! Kép
Mesi!
Májusig biztos összejön a bébi spontán, csak ne izguld túl magad! Kicsit próbáld meg élvezni a párod és a kisfiad!
Mi november óta próbálkozunk, de olyan szabálytalan a ciklusom, hogy esélyem sincs kiszámítani a valószínűsített pé-t, úgyhogy még szabályozni sem tudnám, hogy mikor lenne jó együtt lenni... tehát, ti előnyben vagytok! Kép
De azért bizakodom!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timocska!
Próbáltál inni cickafark-palástfű teát! Nagyon jó ciklusszabályozó hatása van! Nekem a 32 napos ciklusomat beállította 28 naposra!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi!
Cickafark teát azt az előző ciklusomban is ittam a 10.naptól kezdve, minden este. De nem ért semmit... Lehet, hogy rosszul csinálom? Kép Vagy vegyek mellé még palástfüvet is?

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timocska!

Én úgy tudom, hogy a mensi első napjától kell inni, palástfűvel 1-1 arányban, naponta 2-3x 1-1 bögrét.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Okr,GyugyiKép
Sziasztok!Hát ti meg itt??Kép
Milyen optimizmus ez!!!Én nem bánnám ha 2007-ben szülnék,csak még idén Zebrás legyekKép
Gyugyi hiányzol ám a megjöttbőlKép
Legyetek jók!
Mindenkinek mielőbbi babásodást kivánok!!!!!
Pussz
G.
Vendég
 


EllaKép
Mi sem bánnánk, ha még az idén bezebrásodnánk!KépKép
Nem vagyok én "hűtlen", olvasok minden nap. Megyek is és megnézem, mi a helyzet ma reggel!Kép

Tücsök MesiKép
A tea gyógynövényboltban vagy patikában is kapható?
Vendég
 


Gyugyi!
Szerintem mindkét helyen, mert én legalábbis vettem már gyógyszertárban is és gyógynövényboltban is.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


sziasztok,
én is én is én isKépKépKépcsatlakozhatomKép????????????
szóval nagy nehezen eldőlt hogy idén nekiállunk kettecskének,szóval jövőre szülünk,remélemKép
eddig folyton vaciláltunk meg ezer hüleségen gondolkodzunk hogy miért is nem jó ha most jön a tesó de végül a szívünk kerekedett felül és lesz ami lesz bevállajukKép
rólunk annyit hogy a fiam juniusba lesz 2 és úgy tervezzük hogy július augusztusba megy élesbe...addig le kell vinni a prolactinszintemetKép

gigi
Vendég
 


Gigi
Szióka.A prolaktin 2 hónap alatt lemegy,aztán már jöhet is a tesó!Kép
Az én csajom augusztusban lesz 2 éves!Írtam a másik topikba neked.

Tücsök
Én úgy tudom, a cickát kell inni p.é.-ig,onnan a palástfüvet.

KépKép

KépKép
okr
 
 


okr,
én is írtam a másikbaKépde akkor települjünk át ideKépmindenkinél lemegy a prolactin 2 hónap alatt?mindegy hogy milyen magas volt?amúgy nekem is ezt mondta a dokim hogy tervezett terhesség elött 2 hónappal kontrollKépcsak nem tudtam hogy ez általános,azt hittem ez csak az én értékimre vonatkozik.....
mesélj mi ven veletek?
Vendég
 


Gigi
Úgy látom egymást kergetjükKép
Még olvass bele a másikba,aztán települjünk ide.Jó?

KépKép

KépKép
okr
 
 


na itt vagyokKép
igen,ilyen emlékem voltak hogy a 12.hétig kell szedni csak megerősítést akartam....
és kevesebb clostyt szedsz mint én annó,ááááááááááááááááááááááááááááá
nagyjából eddig is hipochonder voltamKépKépKép
szted akkor ha nekem most lement talán magától akkor is fog kelleni szedni a 12.hétig,jól sejtem?mert akkor ahogy lemegy magától úgy bármikor fel is mehet?pesze ez nekem csak féltételezés hogy lement...márciusban kiderül,brühühü
rosszul érzem magam a bőrőmbenKép
Vendég
 


Gigi
Úgy érted,bromo nélkül lement?Mert akkor nem kell szedni,minek?!
Azért kaptam mini adag clostyt,mert PCO-m van,és nehogy cisztát csináljon.

KépKép

KépKép
okr
 
 


aha,úgy értem...én azt hittem akkor is kell mert ha magától lement magától megint fel is mehet és ha ez az első 12 hétben van vetélést okozhat,nem?????
vagy szted ezek amiket felsoroltam hogy elmúltak mindegy?nem lehet hogy lement?ne reménykedjek nagyon,ez magától nem nagyon történik meg?????
clostyt értem meg nem is...értem hogy miért kaptál fél adagot csak azt nem hogy "ennyi" is elég ahhoz hogy legyen pé-d?mert feltételezem pco mellett nincsenKép
Vendég
 


Sztem lemehet magától is ,és akkor nem kell azon izgulni,hogy visszaugrik.A természet hatékonyabb,mint a gyógyszerek.
P.é-m ,mióta bromozok,hőmérő szerint van.Aztán most UH szerint is volt,bár most meg a hőmérő nem mutatta(vagyis mikorra mutatta,már nem is volt tüszőm)Fene tudja,hogy van ez!

KépKép

KépKép
okr
 
 


mikor voltál uh-n?nekem a 12-13.napon kellett mennem és akkor volt egy érett töszőm,áliász bálintKép
akkor most izgulhatunk hogy zebrás legyélKép????????????????????????
juj,de szorítokKépKépKépKép++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
mikor kéne megjönnie?

szted nem baj hogy szétOFFoljuk itt a topicotKép?

gigi
Vendég
 


Hát,nem tudom.Ha baj,biztosan szólnak!
3-án nem kéne megjöjjön!A ciklus 10-13-17-20 napján voltam UH-n.Az utolsó alklommal,már csak hűlt helye volt a tüszőnek.
(bár,sztem inkább felszívódott,mint megrepedt,uis túl kicsi volt 13mm)

KépKép

KépKép
okr
 
 


és miért kellett ilyen sokszor? a pco miatt?mert nekem csak egyszer kellett tüszőnézőbe mennem......
de ha nem reped meg akkor vmi hotmonszint alacsony,nem?és az kimutatható a hormonvizsgálattal,nem?
dokid mit mond?
Vendég
 


Gigi
Nálunk ilyen sokat kell menni,nem tudom miért.
Az UH mérvadóbb,mint a hormonvizsgálat repi ügyben,és tüsző ügyben azt hiszem.
a dokim azt mondta kicsi volt a tüsző,de mivel jó vastag a méhnyh(14mm),így valószínűleg megrepedhetett.

KépKép

KépKép
okr
 
 


okr,
nekem a dokim ki sem indult abból hogy nem reped meg.....szted az gáz??????mármint hogy ő volt felületes?vagy neked a pco miatt az is benne van a pakliban?mert b-nél sem említette meg most sem...igaz,meg is repedt mint azt a mellékelt ábra mutatjaKépKépKépgyorsan megnéztem nekem az uh adatokat és nekem 14 mm volt a tüsző és az volt rajta hogy érett,domináns tüsző.szóval az a 13mm sztem jóóóóóóóóKép
Vendég
 


Gigi
Igen,a PCO-m miatt hajlamos vagyok egy nagy ciszátát gyártaniKép
Egy egészséges hormonrendszerű embernek naná,hogy megreped!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: