Új privát üzeneted érkezett!

Csajok, tök furi a mostani érésem.... mivel beindult a jobb fészkem, ki is használja az alkalmat és most az érik.... illetve remélem, hogy érik és azért fáj és zsibbadok egészen medencecsomtomtól a derekamig :roll: :roll: Ez lehet? És persze derekamis fáj most már elég rendesen :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!!
Hajrá Zsuzska!!! Irány horány apa karjaiba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


zsuzska: igen, ez a medence körüli fájdalom szerintem abszolút lehet a peteérés tünete :) úgyhogy hajrá!!!
lei
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy el vagyok tűnve .. de ez 24 órás szolgálat .. egyelőre nagyon kemény.
És 2 napja egyedül vagyok vele, Párom dolgozik délelőtt, délután meg Alíz papírjait intézi .. szóval nagyon súlyos :)

De itt van rólunk pár fotó:

Kép

Kép

Kép

Kép

Lei - Ti hogy vagytok?? Muti pocakfotót!!! :)

Kép
szösszenet
 
 


Hali szöszi!

Gondolom, hogy nem egyszerű az első napokban, főleg, ha egyedül vagy. De azért az ösztönök segítenek?
Most nincsen új pocakfotó, de majd a hétvégén csinálunk és akkor rakok be újat. :)
Nagyon édes Alíz, az egyik képen hogy nevet! Tündéri!

Ha kell segíteni valamit, szóljál ám! Tudod, hogy nem lakom messze!!

Pusz: LEi
lei
 
 


Szöszi: Nagyon szépek vagytok így együtt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lei:
Kíváncsi vagyok, nőtt-e már pocid a legutóbbi képek óta :wink: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lei: Csak az nem hagy nyugodni, hogy a hőm megnem akar változni..... három napja 36.7 :roll: :shock: Amúgy adtunk az érzésnek az utóbbi napokban rendesen..... főleg tegnap :lol: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lei - Persze, sok-sok dolog jön ösztönből :) csoda érzés!!! :)
Kemény, de nem bánom, hogy egyedül vagyok ..
CSak Szabinak örülnék, ha velünk lehetne, más segítségre nem vagyok kíváncsi .. nyűgös az ember az első időszakban ..
Azt meg, hogy Ő itthon marad velünk, sajnos nem tehetjük meg :(
Nem férne bele anyagilag.

Amúgy napról napra könnyebb!!! Egyre jobban ismerem a kis Manócskámat :) :) És hát annyira szeretem, hogy őrület .. szét puszilgatom :D :lol: Annyi erőt ad, hogy csak na :)

Várom a poci-képet!

Zsuzska - Ti meg csak ügyesen, megy a drukk!

Kép
szösszenet
 
 


Szöszi: Köszi szépen :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!!!

Szöszi!! Épp most kapcsolt a párom minuszos höfokra, mert elolvadtam szinte teljesen ezektöl az édes kis fotoktol!! Nagyon szépek vagytok!!! :D :D :D :D És mindent csak ügyesen!! nagy kitartást!!

Lei!! Én is kivike vagyok a pocidra ám!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska!! Nagy hajrá!!!!! :D :D :D :D Szeressétek egymást gyerekek!!!! :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó, hétvégén csináltatok pocak képet, és majd felrakom most már :)
lei
 
 


Lei: Nagyoooooooooooooon helyes :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nócika - Köszi :)

Lei - Én is várom!!! :)

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!!

Lei! Én is csak csatlakozni tudok!! Nagyon hellllllyyyyyyeeeeeesssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


HOL VAGYTOK CSAJSZIK?????????????????????????????????????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szép napot mindenkinek!!!!

Szerintetek mért oda rakta aa PÉ-t????? Amúgy azóta 37.8 van odabent :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ez csak azért furi, mert általában nap közben csak 4-5 tizedet szokott felugrani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Drukkoljatok, jó????? Szóval görbicsekem:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 72000_.png

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzsa: szerintem is április 6-7-8. volt peteérésed. szóval jól számol a táblázat.
Drukkolok, hogy sikerüljön a baba!! Elvileg volt rá sansz!!
lei
 
 


Lei: Hát igen, megtettünk szerintem mindent annak érdekében :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szerintem lesz baba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azt mondtam már, hogy csináltattam horoszkópot és a szerint jan. 15-én szülök :?: :lol: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Vagyis akkor mos áprilisban kell teherbe esned mindenképpen :lol: :lol:
lei
 
 


Hát avagy most a npaokban.... most volt pé-m :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jó lett az új vonalzód :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Telefonhívás



- Szia Drágám, itt Apu ... Anyu a közelben van?
- Nem, Apu. Anyu fent van a hálószobában Frank nagybácsival.

Kisszünet után Apa válaszol:

- De kicsim, neked nincs is Frank nagybácsid!
- Dehogy nincs, és éppen fent van anyuval a hálószobában.
-Uhh, rendben, szóval ... figyelj rám drágám. Tedd félre a telefont,
szaladj fel, kopogj az ajtón és kiabáld Maminak és Frank bácsinak,
hogy Apu autója épp most állt meg a ház előtt.
- Ok, Apu!

Pár perc múlva a kislány visszatér a telefonhoz.

- Azt tettem, amit mondtál Apu!
- És mi történt? - kérdi Apu.
- Hát, ... Anyu nagyon megijedt; ruha nélkül kiugrott az ágyból és
sikítozva elkezdett rohangálni, aztán megcsúszott a szőnyegen és
legurult a lépcsőn.

Azóta nem mozdul.

- Jaj ne ... és mi van Frank bácsival?

- Az is kiugrott az ágyból ruha nélkül és Ő is nagyon ijedt volt;
aztán kiugrott a hátsó ablakon át a medencébe ... de biztos
elfelejtette, hogy a múlt héten leengedted a vizet, hogy ki tudd
takarítani, így a medence aljára zuhant és azóta nem mozdul.


**** hosszú szünet ****


Végül Apu megszólal:

- Medence?????? Ez a 497-7039-es szám?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


jó ez a vicc :))))) aranyos
lei
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!!

Lei! Nagyon Jó az új vonalzod!!

Zsuzska! Én nagyon szurkolok neked, hogy most babásodj! Szerintem tuti nagyon esélyes vagy! Bár csak én is így érezhetném magam mint jelen esetben te! De én azt már most megmondhatom, hogy én ebben a hónapban sem leszek babás! Szerintem még mostanában azért sem mert most nézem, hogy a vonalzomat sem írtam át! :oops: Söt szeretjük mi is egymást apácskával, de miota elmult azota csak egyszer voltunk csak együtt! De sebaj majd talán ha tényleg nem is figyelünk rá!! Épp ma mondta a párom, hogy találkozott a kollégája nejével és pár hónapos kislányával és hogy milyen szép meg milyen aranyos meg hogy milyen különleges az a gyerek! Egy kicsit rosszul esett, hogy én nem tudom neki megadni mindazt amire vágyik, de én csak annyit mondtam neki nem baj, mert a mi tökéletes gyerekünk már uton van de eljön még a mi idönk is! :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci!

Így van!!!!! Valahol várja az ő idejét, hogy jöhessen hozzátok :wink: 8)
Hát nem tudom, mi lesz..... legbelül egy kis hang azt súgta, hogy nem lesz nekünk sem most.... pedig nagyon szugerálom magamat, meg beszélek pocinak, hogy már nagyon várjuk, jöjjön csak :roll: De jövő héten úgyis kiderül :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!!

Csajok nagyon üres így a topik nélkületek!!!! Merre vagytok????? :roll:

Zsuzska! Hidd el szívemből kivánom, hogy a pociszugerálás és a pocihoz valo beszélés bejöjjön neked!!!! nagyon drukkolok neked-nektek!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D :D :D :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szép napot mindenkinek!

Nóci: Nagyon szépen köszönöm NEked :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én is azt kívánom neked, hogy mihamarabb hozzon Neked is a gólya egy picurit+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És drukk mindenkinek, aki baba előtt áll, a babásoknak sok türelmet és tejcsit kívánok :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!

Én asszem csak mi tartjuk a topkikot!! Na jó Szöszke felmentést kapott de azért remélem mihamarabb jön élménybeszámoloval meg sok-sok képpel a pici Alizról!! :D

Lei!! Te merre jársz?? Merre vannak azok az igért hétvégi pocakképek???? Mi van veled?? :wink: :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nóci!!!!!!
Igen, úgy látszik, már csak mi vagyunk itt sűrűbben.... de ez van.... mi azért maradunk, ugyi???????

Lei: Remélem, minden rendben veletek :wink: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jogszigorlat:

Két diák elmegy vizsgázni. Az utolsó dobásuk a jogszigorlaton. A prof
lakásán van a vizsga. Felmennek. Bemegy az első.
Prof: - Húzzon tételt!

Srác kihúzza. Nem tud semmit, hebeg-habog össze vissza.
Prof: - Hát kolléga, maga nem lesz kolléga.
Diák - 1: Nézze professzor úr a családunkban nagy szégyen volna, ha nem
sikerülne a vizsgám. Adjon még egy lehetőséget. Felteszek magának három
kérdést, ha tud rá válaszolni, rúgjon ki, ha nem, akkor beírja a jelest.
Prof: - Ilyen még nem fordult elő a praxisomban, de maga annyira pofátlan,
legyen!
Diák - 1: Nos professzor úr, mi az ami törvényes, de nem jogos, nem
törvényes, de jogos és mi az ami se nem törvényes se nem jogos.
Prof gondolkozik, gondolkozik, pörögnek a lexikonok, jogszabályok az
agyában, majd azt mondja: - Tessék itt a jeles, de takarodjon, nem is
akarom látni magát!

Megy ki marha büszkén. Mutatja a másiknak, hogy ötöst kapott. Az forr
magában, hogy ez hogyan lehet, amikor sokkal hülyébb, mint ő.
Belép.

Prof: - Tudja mit, ne is húzzon tételt, felteszek magának három kérdést, ha
tud rá válaszolni, beírom a jelest, ha nem, ki van rúgva. Ugyanúgy
elmondja, mi az ami törvényes, de nem jogos, nem törvényes, de jogos és mi
az ami se nem törvényes se nem jogos.
Srác gondolkozik:

Diák - 2: - Nézze professzor úr, az, hogy ön 80 éves és van egy 20 éves
felesége, ez ugye törvényes, de lássuk be, nem jogos. Az, hogy az ön 20
éves feleségét egy 20 éves fiatalember rendszeresen kefélgeti, ez ugye nem
törvényes, de lássuk be, jogos. Az viszont, hogy ez a fiatalember az előbb
ezért magánál jelest kapott, na ez se nem törvényes se nem jogos...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A tanárnõ megkérdezi az osztályt : "Ha öt madár ül egy kerítésen és az egyiket lelövöd, hány madár marad a kerítésen?"
Pistike jelentkezik. "Egy sem, az összes elrepül a lövés dörrenésekor."
A tanárnõ bólint: "A helyes válasz 4, de tetszik a gondolkodásod."
Erre Pistike: "Tanárnõ, én is szeretnék valamit kérdezni. Három nõ ül egy padon, egy-egy fagyit esznek. Az egyik finoman oldalról nyalogatja a háromgombócos fagyit. A második fentrõl az egészet bekapva a tölcsér peremét szopogatja. A harmadik a fagyi legtetejét harapdálja le. Melyik nõ van férjnél?"

A tanárnõ tetõtõl talpig erõsen elpirul, de válaszol: "Nos, hát gondolom a második, aki föntrõl az egészet bekapva a tölcsért szopogatja."
Pistike: "A helyes válasz: amelyiknek karikagyûrû van az ujján, de tetszik a Tanárnõ gondolkodása."

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia zsuzska!!

Én tutira tartom a frontot, de ha ugy érzem egyedül maradok akkor inkább én is kiszállok!! :D De én azért türelmes leszek és maradok!!! Remélem nem hagysz magamra magányomban??????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Te egyébként nem kéne megváltoztatni a topik címét???? Mert ahogy minnél többet agyalok rajta mi már 2008-ban sehogysem szülünk!! Legalábbis én már tutira nem akarok 2008-ban szülni!! :wink: Mostmár inkább maradok 2009-es!!!!!!!! :P :P

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nóci!!!!

Vagyok én is ám!!!!!!!!

Már van egy olyan topic, hogy 2009-ben szeretnék szülni.

Meg egy beszélgetősarok- mi is gyereket szeretnénk is. Mindkettőben vagyok, de mostanábaninkább a Beszélgetősarokban.... ha van kedved, gyere te is közénk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszika

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ok Zsuzska! Megprobállak megkeresni :wink: :roll: :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja amugy a 2009-esben jártam már régebben is!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Halihó mindenkinek!

Sajna lőttek babónak, zuhanórepülésben a hőm.... meg reggel megjött az első barnás pöttyem is :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!! Ne add fel a reményt!! Én szoritok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szióóóóóóóóóóóóóóóóóóóka!!!!!

Most, hogy nézegettem a Babás görbéket, azt hiszem, hogy megint sikerült merytenem egy kis erőt és újra bízom, de nagyon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


HAJRÁ!!!!!!!! ÉN naon szorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiittttttttttttttttttttttttooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!+ Ám+++ :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


(((((((((Nócika)))))))))

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Reggel jó kis vérpaca fogadott :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ez van :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szejjjja! Láttam a görbéd! Szerintem szépen alakul!! Szerintem lakozik ott bent valaki!! Tetsztelj-tesztelj és tesztelj minnél hamarabbbbbbbbb+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P :D :D :D :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát igyekszem hétfőig kibírni most már :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!

Nagyon jó az idegrendszered, ha kibirod addig!!! Remélem ma sincs Pirkó!! :wink: :lol: :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nóci!

TEgnap megemeltem magam és fájt eléggé és estére vérzett is. Ugyan reggel még barnám sem volt, viszont a hőm eléggé leesett. Csináltam reggel tesztet, de mégy 10 pec után sem volt poz, úgyhogy kidobtam :roll: Ez van.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ne szomorkodj én azt mondom!! Szerressétek egymást sokat-sokat apácskával és majd a dokibácsi is segiteni fog meg a sok bogyo!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Meg különben is megint tied a laptető!!! Ugyhogy aggodalomra semmi ok!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok! megvagyok, csak hát pénteken szabin voltam, hétvégén meg amúgy sem tudok netezni, mert csak a melóban van gépem. Szóval minden OK velünk, csak a hátam nagyon fáj és ez kisugároz az egész oldalamra, amitől néha majd megőrülök. Most vietnámi balzsammal kenegetjük, egy kicsit jobb azóta.
Amúgy meg voltam babaruhabörzén és megvettem kisfiam első rugdalózóit. Teljesen elolvadtam azoktól a kicsi, pihepiuha illatos ruciktól, alig tudtam abbahagyni a vásárlást. Azóta is vigyorgok, ha csak az eszembe jutnak a kis cuccok :)
Kép készült a pocakról, de a fotógép otthonmaradt. Majd hozom.
Nektek meg drukkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!
lei
 
 


Szia Lei!

Örülök, hogy adtál magadról jelet pedig már azthittem, hogy löttek a topiknak!! :cry: :cry: :cry: :cry: Nagyon váom a pocifotot ugyhogy írj minnél hamarabb és persze jó sürün!! Puszi neked és nagyon vigyázz magadra-magatokra!!! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: