Új privát üzeneted érkezett!

Szia Lei!

Örülök, hogy jelentkeztél és minden rendben van veletek!!!! Azért ha lezs egy kis időd, akkor kérünk képeket az elős rucikról is :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska! Vajon mi lehet Szösziékkel????? Nagyon érdekelne!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nóci!

Hát azt olvastam valamelyik topikban, hogy Alizka nappal eléggé aktív és nem nagyon akaródzik neki aludni. Mást nem tudok..... te hogy vagy?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Szia Zsuzska! Köszi én jól vagyok! Sajnálom, hogy már nem jön vissza ide a hírekkel! Én azért várom! Szerinted nem lehet ennek a topiknak azt a címet adni, hogy 2008-ról lemaradtunk, de 2009-ben tuti szülünk??Mit szolsz hozzá???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát lehet, hogy csinálni kellene egy ilyet..... megpróbáljuk???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Naná!!!! Írd meg TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Légycccciiiikkkkeeeee!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Írj privit ha megvan!!!! Oksika!!! :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci!
Kész van: 2008-ról lemaradtunk, de 2009-ben tuti szülünk :lol: :lol: :lol: :lol:
Itt keress4!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mese az emancipált nőről:



Volt egyszer messzi földön egy gyönyörű, önálló, magabiztos
hercegnő, aki egy szép napon a kastélya melletti zöldellő
mezőn a kristálytiszta tó partján , környezeti kérdésekről elmélkedve,
egyszer csakmeglátott egy békát.
A béka ráugrott a hercegnő térdére, és azt mondta:
-Oh csodálatos hölgy, valamikor daliás herceg voltam, amíg el
nem átkoztak, ha megcsókolnál, ismét jóvágású fiatal herceg
lehetnék, és akkor drágám összeházasodhatnánk,
beköltözhetnék a kastélyodba az anyámmal együtt, ahol
főzhetnél, moshatnál ránk, nevelhetnéd a gyerekeinket, és
emiatt örökké hálás és boldog lehetnél.

Aznap este, miközben a gyönyörű hercegnő könnyű vacsoraként
fehérborban és enyhe hagymamártásban megfuttatott fenséges
békacombot szopogatott, magában elmosolyodva így szólt: én
kurvára nem így gondolom...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Marha jó ez a vicc! Ez aztán tetszik nekem!!! :lol: :lol: :lol: :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jaj és a Leiről sem tudsz semmit???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nem sajnos :roll: :cry:
Dedig ígért pocis képet is....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen emlékszem rá! Azért én kis naiv azthittem, hogy néha azért még kiváncsiak lesznek ránk a Szöszi is meg Lei is!!! Be kell vallanom tévedtem!! Nagyon sajnálom mert sokat izgultam értük! De azért remélem minden rendben van mind a kettöjüknél!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát én is nagyon bízom benne..... valahol még megvan nekem Lei emil címe.... azért majd írok neki, hogy minden okés-e??? Azért izgulok értük.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska! Neked az igazi címe van meg?? Na én nem ugy találtam meg hanem itt az agusztusi babák rovatban írogat! Én ott találtam meg! De én is nagyon izgulok értük! Mondjuk tuti, hogy minden rendben lesz velük!! Sok puszi nekik így a messzi távolból!! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nóci!!
Igen, valahol van e-mail címem Lei-től.... két hónapja küldött nekem pocifotókat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MAjd jelzem, ha jött válasz rá :roll: :shock: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


OKsi!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Itt vagyok, csak nem tudok mindig írni. Minden OK, habár mostanában szokott kicsit görcsölgetni a pocim, de valszeg azért, hogy lassítsak kicsit és próbáljak meg pihenni.
De ezenkívül minden OK, holnap megyek dokihoz. Kíváncsi vagyok, nézni fog-e méhszájat, mert most többeknek kinyílt és emiatt kicsit én is aggódom, hiszen annak elvileg nincsen semmi jele, tehát csak a vizsgálattal derül ki, ha baj van.
Na mindegy, biztos minden rendben lesz.
A képeket azárt nem tudom hozni, mert a fényképező gép aksija eltört. Szóval amíg párom meg nem javítja, nem tudom behozni letölteni róla a képeket, pedig a babarucikat le fotóztam még akkor.
Szösziről én sem tudok semmit, biztos egész nap pörög a kis Alíz körül. Azért a 3 óránkénti szopizás ki tudja fárasztani az embert gondolom.
Ti meg próbálkozzatok serényen, olyan jó idő van, süt a nap!! HAJRÁ!!
lei
 
 


Szia Lei!!!
Annyira örülök, hogy jelentkeztél :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon drukkolok, hogy a dokinál minden rendben legyen+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


látom, új topikot csináltatok. Jól van, csak így tovább csajok!! :) majd azt is nézegetem.
lei
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Igen, és el kezdtünk ott szaporodni..... már négyen vagyunk az új topicban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Úgy sajnálom, hogy nem jó a gépetek... annyira kíváncsi lennék a szerzeményekre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kiengesztelésként itt egy 22. heti kép. Apukámmal ültünk a Kopaszi gáton a parkban.

Kép
lei
 
 


NAgyon cukika a pocis kismami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is vagyok, csak időm nincs .. az időrend szerinti topicunkban szoktam dumcsizni, megbeszélni, ki-mit-hogyan csinál ..
De be szoktam olvasni ide, várom, hogy valami történjen, és szorítok nektek! :)
Meglátjátok, ha babásodik valamelyikötök, azonnal fogok gratulálni - ebből is látszik majd, hogy olvasok :)

Csak én nagyon most enm tudok másról írni, csak Alízról .. 24 órában vele vagyok, vele foglalkozom :)

Íme 1-2 kép róla:

Szerelmetes, Gyönyörű Büszkeségemről:


Kép

Kép

Kép

Kép
szösszenet
 
 


Szösszenet!

Annyira örülök, hogy jelentkeztél!!!!4
Gyönyörűséges Alíz baba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És milyen??? Alvós, evős, pelusos?? Vagy síróska??? Poci nem fájdogál???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!!

Nagyon örülök nektek Szöszi és Lei, hogy adtatok magatokról életjelet! Rengeteget gondolok ám rátok!!!

Szöszi! Gyönyörü a kis Ali babóca!!! Így a képről nézegetve nagyon szépen fejlödik!!! Gyönyörű!!!!!

Lei! nagyon jól áll neked a pocika! Szépen kikerekedett a kis arcod!!! Hányos korszak megvan még???? Jól vagy?? Mocorog már jo sokat??? A dokinál meg minden rendben lesz! Nyugi!! Meg mert mért ne lenne! Írj, ha bármi is van!!

Mindenkinek sok-sok pusza!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szöszi, Lei!
Nagyon Boldog Anyák Napját kívánok nektek!!!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ezen a héten Születés Hete program országszerte!
Debrecenben ha vannak itt debreceniek:
Csütörtökön 11 órától baba-mama jóga bemutató, beszélgetések a kismama jógáról
Bemutató és előadás lesz május 9-én és 10 én a Turmalin Életmódközpontban (Csapó u. 19) a textilpelenkázás előnyeiről, gyermekorvos válaszol a kérdésekre!
Szeretettel várunk mindenkit!!!
Részletes program: www.turmalin.hu

Marica & Levi :)
www.babamosoly.hu
marica75
 
 


Köszönöm Lányok a köszöntést a számomra első anyák napján :) :)

Köszi, jól vagyunk.
Alíz szuperul fejlődik, ma voltunk a dokinál 1 hónapos vizsgálaton, és már 3750 gramm :shock: :shock: :lol: :lol:
Egyre érdekesebb hangokat ad, és egyre jobban értjük egymást :D
CSoda ez az anyaság :D

Továbbra is drukkolok nektek! Megérdemlitek!!!!! +++++++++

Puszi :D




Kép

Kép
szösszenet
 
 


Szia Szöszke!! Örülök, hogy írtál!!! Nagyon édes a kis Aliz baba! Olyan kis édes ahogy fintorog!!! Gyönyörü kis lurko! Pusika nektek

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szöszi!
Gyönyörűek vagytok mindketten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És aLíz baba fintorától teljesen oda vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szia Nócika!
Puszika neked

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaaaaaaaaa.... ÉS NINCS TEJEM VÉGRE :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszönjük!

Ha bejöttek a fintoros képek, mutatok még párat :D


Ébredezés:

Kép

Apa fárasztó poénjára válasz:

Kép

Minden érdekesebb, mint a fényképezőgép:

Kép

Gondolkozós:

Kép

Kép
szösszenet
 
 


Szöszi! Hát ez a képsorozat nagyon tuti Alízról!! :) egyébként tegnap veletek álmodtam, vagyis Te is és Szabi is benne voltatok az álmomban és Alíz már majdnem 2 éves volt, szép szőke fürtökkel. Nagyon fura álom volt. :lol: Próbáltam szoptatni a babómat, de valahogy fura volt az egész.....nyilván ezek ilyen tipikus kismamás álmok ilyenkor, hogy vajon milyen lesz majd, ha odáig jutok....hát majd kiderül :!:

én jól vagyok amúgy, hányinger már régóta nincsen szerencsére, csak néha gyomorsav jön fel esténként. A dokinál is minden rendben volt, méhszáj zárt, UH-n is láttam a babót egy picit, állítólag medence fekvésű, ami azt jelenti, hogy vízszintesen fekszik a hasamban, jobb oldalon a feje, bal oldalon a lábai. Rugdos is rendesen néha, majd bepisilek közben :) Holnap megyek terheléses vércukorvizsgálatra és vérvételre. Szóval zajlik az élet.

Puszi nektek és drukk!!!

Lei
lei
 
 


Lei!
Hatalmas drukk holnapra nektek! Remélem,nem leszel cukros,mint a barátnőm volt +++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szöszi!
Hát én akkorát röhögtem a fintorsorozaton, hogy csak na :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lei - Szőke fürtök? Kíváncsi leszek .. egyelőre úgy néz ki, hogy az én világosbarna rőzsémet örökölte :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon várom, hogy te is babázz már!! Komoly, hogy már félidőn túl vagy!
Szorítok a vércukorhoz .. bár úgysem lesz gond ;)

Zsuzska - Örülök, hogy tetszenek :lol:

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindannyian itt vagytok! :D :D :D

Lei! ezerrel drukkolok neked holnapra!!! És az álmod hamarosan valosággá válik!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Szöszi! Hát majdnem teljesen elolvadtam a képeken!!! :D :D :D Az ébredös és a gondolokodos lett a kedvencem!!! Olyan kis falni való Alizbaba!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Itt van 25. hetes pocakfotó, tegnap készült.

Kép
lei
 
 


holnap megyek a vércukor terhelésre, mert ma nem jött össze reggel a dolog. De majd írok, hogy mi volt.

Tegnap hazafelé a buszon úgy rogdosott a babó, hogy kívülről is látszott minden egyes boxolása. Olyan volt, mintha valami Alien akart volna belülről kitörni :) Furin nézett ki. :lol:
lei
 
 


Lei!
Irtó csini vagy ám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyonbüszke lehet rád párocskád..... nem szedhettél fel valami sokat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kis mázlista :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Lei! Nagyon szépen gömbölyödsz ám!!!!! Gyönyörü kismami vagy! Sehol plusz kilok! Így tök jó!!!!!!! Gyere aztán mesélj mi volt a vérvételen!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hajnalban felkel a megszállott horgász. A felesége így szól hozzá:
- Ne menj, kint esik az eső, viharos a szél!
De a horgász csak összepakol, fogja a botjait, és elindul. Kint ő is >észreveszi milyen rossz az idő, ezért visszamegy. Csöndben levetkőzik, isszabújik az ágyba, és csak annyit mormog:
- Pokoli az idő!
Erre a felesége:
- Tudom drágám, az a hülye férjem meg elment horgászni!

- Képzeld, három év együtt járás után Béla végre beszélt a házasságról.
- Tényleg, és mit mondott?
- Hogy a feleségét Beának hívják és van három gyerekük.

Hatalmas buli után így szól a férj a feleségnek:
- Nagyon berúgtam az éjjel, így nem emlékszem, hogy veled szeretkeztem a kamrában?
- Hány órakor?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Testhez simuló hosszú szoknyában a buszra készül felszállni egy szõke bombázó. De mivel a szoknya nem engedi, hátranyúl, hogy a zippzárt megigazítsa. Újabb próbálkozás de a szoknya nem enged, hátranyúlás,zippzár igazítás. Megint egy lépés felfelé, de a szoknya csak nem enged. A nõ újra hátranyúl, zipzárt igazít, de erre a mögötte levo férfi, megfogja a nõ formás fenekét és feltolja a buszra, mire a nõ felcsattan: -Mit képzel maga disznó, miért fogdos?? Erre a férfi:
- De hölgyem, mivel a sliccemet már teljesen lehúzta, azt hittem ennyit már igazán megengedhetek magamnak.


A szõke titkárnõt elsõ munkanapján elküldik kávét csinálni. Mivel még sosem fõzött kávét, lemegy a közeli presszóba egy termosszal.
- Elnézést, belefér ebbe a termoszba hat csésze kávé?
A pincér méregeti a termoszt egy kicsit, aztán felel:
- Igen, azt hiszem hat csésze pont elfér benne.
- Ó, ez nagyszerû! Akkor kérek kettõt cukorral, egyet cukor nélkül, egyet tejszínnel és két capuccinot.

- Pistike, hozzál a hentestől hurkát. De ne véreset!
A gyerek elképedve:
- Denevéreset???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cigányasszony hazavisz egy hazugságvizsgálót, ami sípol, ha valaki
hazudik.
A gyerek hazaér az iskolából:
- Hanyast kaptá fiam?
- Ötöst anyám! BIP
- Hármast! BIP
- Jó...egyest.
Anya:
- Bezzeg amikor én iskolába jártam, sose kaptam egyest! BIP
Apa:
- Bezzeg amikor én iskolába jártam... BIP
- Apa, nem jártál iskolába?
- Há ne szemtelenkeggyé fiam, az apád vagyok! BIIIIP

. . . . . . . . . . . .

A kannibálok cigányt sütnek nyárson. Pörgetik, mint az őrült, mire a
törzsfőnök azt mondja nekik :
- Lassabban, mert nem fog átsülni.
Mire a kannibálok :
- Próbáltuk ... de akkor lopkodta a krumplit!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


> A városban túlszaporodtak a galambok. Türhetetlenné vált a
nagy szemét és
> hordalék utánnuk.
> A polgármester úgy dontott hogy 1 milliót ad annak aki
kiírtja a
> galambokat
> a városból.
> Jött is egy vállalkozó és így szólt:
> - Én ennyiért elintézem a galambokat de van egy
feltételem, márpedig ,hogy
> senki nem fog kérdezni semmit, ha mégis akkor a dupláját
kérem.
> A polgármester beleegyezett.
> - A vállalkozó kivett egy sárga galambot a táskájából ,
elengedte és az
> összes galamb elrepült utánna az isten tudja hova.
> Ezt látván a polgármester megszólalt:
> - Tudom hogy ez most 1 milliónkba fog kerülni de meg kell
kérdeznem; nincs
> véletlenül a táskájában még egy sárga cigány is??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Itt is lapteeettttűűűűűűűűűűűű!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát úgy néz ki, hogy ma összeszedtem párat (hármat) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ajjjjjajjjj! ez szercsintem jelent valamit!!!! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lassan jó nagy óvódát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bár én egy darab babával is beérném :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: