Új privát üzeneted érkezett!

Azt elhiszem! Én is beérném! Tényleg! Te hogy állsz az ikrek kérdéssel! Én ugy vagyok vele! Hogy szeépek-szépek, de inkább külön külön szeretném öket! pedig akkor hamar meglenne az a bizonyos ovi!!!! hihihihihihihi

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na ja.... szerencsére nincs iker a családban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én is úgy gondoltam, hogy egyszerre csak egy lesz :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Épp elég lesz vele foglalkozni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Persze ha ikrek, hát csak egészségesek legyenek :!: :!: :!: :!: :!:
Persze mindenképpen legyen/ek eégszségesek :!: :!: :!: :!: :!: :!: Ez a legfontosabb :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na ja.... szerencsére nincs iker a családban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én is úgy gondoltam, hogy egyszerre csak egy lesz :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Épp elég lesz vele foglalkozni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Persze ha ikrek, hát csak egészségesek legyenek :!: :!: :!: :!: :!:
Persze mindenképpen legyen/ek eégszségesek :!: :!: :!: :!: :!: :!: Ez a legfontosabb :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Na ja.... szerencsére nincs iker a családban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én is úgy gondoltam, hogy egyszerre csak egy lesz :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Épp elég lesz vele foglalkozni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Persze ha ikrek, hát csak egészségesek legyenek :!: :!: :!: :!: :!:
Persze mindenképpen legyen/ek eégszségesek :!: :!: :!: :!: :!: :!: Ez a legfontosabb :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Húúúúúúúúúúú! Ezt elküldted egy párszor! :wink: :wink: :wink: :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bocsika érte :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Lefagyós gép átka :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Semmi baj! Inkább igy mint egyszerse küldje el! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szióka!
Hogy vagytok??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska! Mi jól és ti??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Köszike, megvagyunk. Most takarítottam ki. Hulla vagyok. És megemeltem magamat, be is keményedett és fáj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Remélem,nem lesz baj :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia! Lehet, hogy nem kéne nagyon megeröltetni magad!!!!!! Inkább pihenj vagy csak mindent szépen nyugodtan mindent a maga idejében!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tudsz már valamit arrol, hogy milyen az az átjárhatosági???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát nem nagyon..... csak annyit, hogy hasonlóan megy, mint a röntgenes, csak itt soóldattal csinálják és uhuval követik nyomon.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Fúúúúú! Mindent mesélj el részletesen, hogy milyen volt!!!! Jóóóóóó??????? Remélem nekem ilyet nem kell végég csinálnom! Mert én pokolian félnék tőle! Bár a babáért mindent!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


zsuzsanna: majd mesélj, hogy milyen volt és mi az eredmény!!!

nócika: hogy vagy?

mi jól vagyunk, iszonyat boxolások mennek néha odabent :)
lei
 
 


Szia Lei!
Okes, majd leírok mindent.... már izgulok miatta... pedig tanulnom kellene nagyon... de valahogy nem tudok rá koncentrálni teljesen :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Sportoló lesz a törpéből :?: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok! Lei! Örülök, hogy volt ránk egy kis idöd és benéztél hozzánk! Nálunk is most felgyorsultak az események, mert mi is voltunk apácskával dokibácsinál a multhéten! Szoval nálam eddig még csak vérvétel volt és annak kedden lesz meg az erdménye! Azaz elvileg már ma meg van csak én jövö hét kedden tuok menni vele vissza a dikokához! A párom is volt urulogusnál és nála minden rendben! Szoval én teljesen kivagyok, mert félek hogy nálam van a gebasz! És szerintem Miki is lesz ebben a hónapban is, mert kezdem már érezni a pocimat! Feszül a cickom is ugyhogy ebben a hónapban sem leszek babás! :cry: :cry: :cry: De nagyon bizom a dokikában!!!!!!! Minden reményem benne van! És azt azért érzem, hogy Ő az én emberem és Ő fog nekem és a páromnak segiteni! :wink: :roll: :wink: :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


az jó, ha bízol a dokidban!! ez nagyon fontos, hogy meglegyen a bizalom iránta. Ha jó szakember, akkor biztos kideríti mi a gebasz, ha egyáltalán tényleg van gebasz. Mert hát egyáltalán nem biztos az. Nagyon sok oka lehet annak, hogy nem jön össze a baba. Akár pszichés problémák is lehetnek, vagy ilyesmi. Szóval fel a fejjel, és csak pozitívan!! :lol:

zsuzsa: OK, azért tanulj picit, ha tudsz, aztán várjuk az eredményt.
lei
 
 


Sziasztok csajszikák :D !

Jó rég írtam nektek , de azért olvasni időkét bejárok sunyikán :wink: .

Örülök, hogy jól vagytok, ZSuzska engem is érdekel mi lesz a eredmény és Nócika ne parázz nem szabad azzal foglalkozni ki miatt nincs baba az a léneg, hogy lesz babátok és ne foglalkozz vele hogyan azon agyalj, hogy lessz és punk tum.
Uncsitesómék évekig próbálkoztak s egyiküknek se volt baja s még se volt bébi.
Lombikkal esett teherbe lett egy gyönyörű fiacskájuk és kiderült pszichés oka volt annak, hogy képtelen volt teherbe esni és a második baba vállalása előtt mielőtt konzultáltak volna az újabb beültetésen, lám vannak még csodák lemondták az időpontot mert rosszul volt a csajszika és lám lám pocaklakó volt benne a pocijában csak úgy odakívánkozva.... :wink: nos ebből a kis kópéból született egy hatalmas kiscsaj aki most 7 hónapos lesz.
Szóval fel a fejjel nem az a lényeg hogyan jön össze az a lényeg , hogy lesz és kész.

Mi jól vagyunk pocak már nagy az idő még sok és nem bírom valami jól néha visítok meg sírok igazi hiszti lettem apa meg a gyerekeim örömére :oops: :wink: . No mindegy ez van tuningolják magukat a következő időre amikor már picur is itt lesz velünk :lol: .Ja 2680gr és még mindíg ül bennem nem fordul meg és valószínű így csaszi lesz a vége amitől rettegek mert mindkét kölök kibújt és nem csaszi volt, így félek kicsit.
Most mennem kell írjatok mielőbb az eredményekről !!Sziasztok cdsajszikák minden jót :wink:

tappancs28
 
 


Sziasztok kismamik és drága Zsuzska!

Kismamik! KÖszönöm a biztatást mind a kettötöknek a nevében! Arik vagytok!
Tappancs! Még 52 nap van hátra Szerintem azalatt az idő alat simán megfordulhat, hogy ne csaszi legyen! MI szurkolunk neked! Gyere te is még azért! Mesélj!

Mindekiről szeretnék pocifotot!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Tappancs!
Annyira örülök, hogy jelentkeztél és jól vagytok! Hátha megfordul a picur és nem kell császározni. Drukkolok nagyon nektek!!! Nincs már olyan sok hátra!! Kitartást!!!!

Drága Nócika!
NE izgulj, pikk pakk eltelik ez a pár nap, és kiderül az eredmény :wink: :wink: A lényeg, hogy csak pozitívan!!!!!
Én holnap leszek egyedül :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska! Akkor holnap biztos sokat leszel! Én szerintem megyek a kereszt gyermekeimhez! Muszály már látnom öket!
ár lassan 2 hete nem láttam őket! Szoval hiányoznak! És ha az idö engedi kimegyek velük a városligetbe gyereknapozni! Ha másért nem is akkor sétálni, mert még csak 2 évesek! De nagyon szívesen vinném már öket vidámparkba! Ja egyébként ők ikrek! 1 fiú 1 lány azaz Baázs és Enikö azaz Bazsi és Encike! Olyan édik! Ugy tennék fel rólúk képet, ha birnék de nem tudok mivel! 2 kis szökeség!!! Igazi rosszcsontok! :lol: :lol: :lol: :P :P :D :D :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nóci!
Tegnap kerti partyn voltunk és csak kilencre értünk haza.... isteni volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jó mulatást a gyerekekkel.... lehet, hogy délután én is átszaladok MArcihoz megdögönyözni a drágát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én sem láttam már egy hete :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Én itthonmaradtam tanulni, apácska meg elment túrázni a barátokkal :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gyöngyszemek:

- Milyen ISDN végberendezése van?
- Nézze, én egy 23 éves szőke nő vagyok, tőlem ilyet ne várjon.

- Itt alul megjelent két emberke ikonban ...
- Igen az az MSN Messenger, az Outlook Express indítja el magától ...
- Tőlem ????

- A megjelenítendő névhez mit írjak?
- A nevét ...
- Amit a Matáv adott nekem?
- Nem ... amita szülei adtak magának ...
WESTEL

- Jó napot kívánok! Mennyibe kerül egy fül-orr-gége szett a Nokiámhoz?

- Kérem, akkor vegyen elő egy papírt és ceruzát, és akkor lediktálom Önnek
...
- Kisfiam, hozd ide ... Nem, ne a tollat, a bácsi ceruzát mondott ...

- Vettem egy telefont 2 éves hűségnyilatkozattal, de sajnos a huségem
tovább tartott, mint a készülék...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


- Le szeretném tiltani az előfizetésemet!
- Ellopták, vagy eltűnt?
- Hát, az úgy történt, hogy a telefon beleesett a mosdóba, mivel vizes
lett kivettem belole a kártyát, szétszedtem a telefont, és kiraktam az
erkélyre száradni. Ezután a kártyát lefújta a szél, és most ezért
szeretném letiltani ...

- Kűggyön má' nekem csörgődallamot!

- Van egy új 3210-esem, a feleségemnek pedig egy féléves 3210-ese. Nem
találom a töltőm, használhatom a feleségemét?

- Jó napot kívánok, XY vagyok. Miben segíthetek?
- A csengohangom állítsa hangosabbra!

- Milyen típusú készüléke van?
- mocarella százhatvanas!

- Itt pecázgatunk a haverokkal, és mindegyik megkapja az SMS-t, csak
én nem. Lehet, hogy amiatt , mert én árnyékban ülök...?
VODAFONE

- Problémám van a készülékkel, stb...
- Milyen típusú készüléke van?
- Hát Vodafone!
- Értem, de a készülék típusára értettem, Motorola, Ericcson, Nokia ..?
- Mondtam, hogy Vodafone! Különben nem magukat hívtam volna.

- Telefonszám után tudakozódnék! Sajnos csak vezetéknevet tudok: Kis ,
egy s-sel...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


- És önök ott bent a központban figyelik, hogy mikor jár le a kártyám?

- Vodafone ügyfélszolgálat, jó napot kívánok, miben segíthetek?
- Maga nem az automata?
- Mit gondol?
. .. -Igen!

- Jó napot, én egy Vidamaxot akarnák főtőteni, de valami keresztet is
kér ami nincs rajta a kártyán, csak a sok szám...
- A kettos kereszt billentyut kell megnyomni, ami a telefonján van ...
- Jaaaa .... de melyik? Ez a hópehely vagy a létra?

- Hallo!
- Parancsoljon!
- Haalooo!
- Én hallom!
- HAAAALLoooooooooo!
- Hall engem?
- Na végre! Kiírja ez a telefon, hogy borítékom van. Mit csináljak ?
- Olvassa el, hogy miről szól!
- Nem szól ez semmit, csak ott figyel ...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Megy nyuszika az erdőben. Siránkozik:-Jaj, nincs pénzem, jaj nincs pénzem...
Találkozik az útja során lombbal. Nyuszi panaszkodik neki is.
-Jaj nincs pénzem, jaj nincs pénzem...
-Nyuszi ne rinyálj, adok én neked pénzt. - mondja lomb.
Nyuszi megörült, hogy most már van pénze, és hogy lomb ilyen jó lomb volt
hozzá. Megy tovább az erdőben és találkozik a macival. Maci kérdi:
-Nyuszi, miért vagy ilyen boldog?
Nyuszi válaszolt:
-Képzeld maci, nem volt pénzem, és lomb adott nekem.
Mire maci:
-Tényleg? és mennyit?
Nyuszi:
-Hát azt nem tudom, még nem volt időm megszámolni, nem tudom mennyi az a
pénz.
Erre maci:
-Hát biztos SZÁZ HA LOMB ATTA!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szejja Zsuzsum! De jó apácskának, hogy turázni ment! Bizti nagyon kifárad, de szerintem este mikor haza ér akkor szüksége lesz egy üditő és frissitő masszázsra fentről lefelé és lentről felfelé! Szoval várd egy lenge öltözetben! Amugy jó tanulást!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Köszke!
Már én is nagyon várom, hogy haza érjen, mert úgy elkapnám egy-két kör pudingra :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Puding mi???????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Puding hát :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Öreg székely ül a vonaton, belibeg a kocsiba egy hölgyike, intenzív
> illatfelhőt húzva maga után. Meg is kérdezi az öreg, hogy mi ez az illat.
> Mire a hölgy:
> - Le fragrance II. a Diortól, Párizsból 50 ml 29.800 Ft.
> Hümmög az öreg, erre nem lehet mit mondani, majd pár perc múlva enyhén
> oldalra dőlve elereszt egy kb 20 másodperces, lapos pukit.
> A hölgynek könnybe lábad a szeme, enyhén kiakadva kérdezi:
> - Jézusom, mi ez a szag?
> Mire az öreg:
> - Tarkabab, Érmihályfalváról, a Józsitól, fél kiló 180 Ft. ..
>
>
> - Idesapám! Látott már parabola antennát?
> - Hogyne, még ettem is.
> - De idesapám, az fémbűl van.
> - Hát, akkor csak láttam.
>
> Székely gyerek apjához:
> - Há édesapám! Még nem vett alsógatyát?
> - Honnan tudod fiam?
> - Há mer felsőt se vett

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Favágás
> Öreg székely meg a fia fát vágnak.

> A fiú odasuhint, hát véletlenül levágja az apja lábát.
> Erre az öreg:
> - Áron, még egy ilyen és seggbe rúglak!!!


> Vita
> A székely bácsi összeveszik az asszonnyal.
> Dühösen kimegy a házból és becsapja az ajtót. 17 év múlva visszamegy.
> Kérdi az asszony:
> - Hol voltál?
> Mire a székely:
> - Kinn!
>

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy székely és a fia elmennek a Hargitára medvére vadászni. Néhány óra
> múlva találnak is egyet, az öreg pedig gyorsan le is lövi. Nagy nehezen
> felrakják a szekérre, majd hazaindulnak.
> Útközben az öreg megszomjazik, és bemegy egy útszéli kocsmába inni, a
> szekeret pedig a fiúra bízza. Eltelik 1/4 óra, az öreg kijön, látja, hogy
> a medve sehol. Kérdi a fiát:
> - Hol van a medve?
> - Milyen medve?
> - Fiam, kimentünk a hargitára.
> - Így volt édesapám.
> - Lőttem egy nagy barnamedvét.
> - Igen, így volt.
> - Feltettük a kocsira.
> - Hát persze, édesapám.
> - Elindultunk hazafelé.
> - Igen, édesapám.
> - Én bementem a kocsmába inni.
> - Így volt.
> - Kijöttem, és a medve nem volt sehol.
> - Igen, így volt.
> - Na akkor hol a medve?
> - Milyen medve?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
kissé sok a szabadidőd de jók a viccek nekem teccik :D :lol:

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Bellanitta!
Hát nagyon összejöttek a levelek és már muszály volt olvasni őket, és hát most ne osztottam volna meg veletek :?: :lol: :lol: :lol:

Ja és gratu pocaklakóhoz :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Örülök, a pudingnak!!!!! :wink: :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok! Én is voltam ma nuni viziten! Hát a leleteimről csak annyit, hogy a vérvételen minden okés a vízeletben meg van valami baktérium ami elvileg szinte mindennapos és majdnem mindenkinek van. Ezért van nekem is! Aztán modta a doki, hogy akkor most megvizsgál: Rám nézett és azt mondta gomba! Na jó gondoltam ezt ugy is kikezeli és mehet minden a maga utján, de most jött a fekete leves! Mert a bal oldali petefészkem a legkissebb nyomásra is a doki szerint csak érzékeny, de én mondam neki, hogy ez már nem egyszerüen csak érzékeny, hanem ez FÁJ! Szoval, ha vége a mencsinek akkor pár nap alatt vége a kurának és utána kontroll! Szoval nem tudom, hogy ezután mi jön, de ennyit pityeregni?!?!?!? Szoval kicsit kész vagyok, de remélem pár nap és minden rendben lesz! Amugy mencsinek ma semmi jele sem volt!
--------------------------------------------------------------------------------



Vissza az elejére

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
Nyugi, gombát megölitek és szabad lesz az út a babához :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsu!! Remélem igazad lesz! Mert amit most játszik a testem az röhej! MIkinek semmi jele ehelyett ma egy pötty azt helló! Pedig tegnap kellett volna megjönnie azaz nem kellett volna megjönnie! Szerinted???????? :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szióka!!! Hát pedig te aztán tutira megérzed előtte mindig, hogy megjön, és ha jól emlékszem, nem szokott késni, ugye?

Mindenképpen várj pár napig a teszteléssel +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Csuriban mindenem, hogy ...... már ki sem merem mondani :D :D :D

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Történet
> Fiatal újságíró utazik Székelyföldre, interjúra. Kérdezi is az öreg
> székelyt:
> -Bátyám! Tudna egy történetet mesélni az olvasók számára?
> -Persze fiam! Ecce eltűnt a szomszéd felesége a nagy erdőbe.
> -És? Mi történt?-kérdi az újságíró
> -Mi férfiak összegyűltünk a falu főterén, fogtunk egy üveg pálinkát,oszt
> megkerestük.
> -És meglett?-kérdi az újságíró
> -Meg fiam. Megittuk az üveg pálinkát, és mindannyian a magunkévá tettük.
> -Hát ez nagyon vidám történet! Van valami más is?
> -Persze fiam! Ecce eltűnt a szomszéd birkája a nagy erdőbe.
> -És? Mi történt?-kérdi az újságíró
> -Mi férfiak összegyűltünk a falu főterén fogtunk egy üveg pálinkát,oszt
> megkerestük.
> -És meglett?-kérdi az újságíró
> -Meg fiam. Megittuk az üveg pálinkát és mindannyian a magunkévá tettük.
> -Hát ez egy kicsit morbid történet! Van valami szomorú is?
> -Van fiam! Ecce én is eltűntem a nagyerdőbe......

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy öregember üldögél egy padon, odaül mellé egy menő punkcsávó a
szivárvány színeiben játszó hajjal.
Az öreg csak bámul rá hosszasan.
Végül a punk nem bírja tovább cérnával és megkérdezi:
- Mi van tata, még soha nem csinált semmi vadat életében?
Mire az öreg:
- Dehogynem fiam, egyszer kegyetlenül berúgtam és megkeféltem egy papagájt.
Azon gondolkodtam nem vagy-e a fiam...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Móricka áll az óvoda udvaron és a karbantartó bácsira mutogat, aki a földön fekszik:
- Úgy kellett, úgy kellett!
Odajön az óvónéni:
- Móricka, nem szégyelled magad? A bácsi leesett, te meg kigúnyolod?
- Igen, mert csúnyát mondott rám.
- Mit modott?
- Azt, hogy "Ne rázd a létrát te kis szarházi!"

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Drága Zsuzskám! Igen, valoban mindig megérzem és 1-2 nap eltéréssél de mindig érzem a dolgot elöre! Szoval most nem érzek semmit sem csak egy kis cici feszülés néha émelygés és egy fura érzés magammal, hogy mintha nem én lennék! Szoval holnap patika szombaton nyugi mert a kereszt gyerekekkel megyek céges buliba és vasárnap reggel tesztelek! Már csak 3 nap és megtudom! Szerintem mindenképpen sírni fogok! Akárhogy is lesz, de szerinetem nálam a pityergés a természetes ilyenkor! :oops: :oops: :oops: Amugy egyszer már volt, hogy 37 napra jött meg és akkor iszonyuan megvolt és nagyon rosszul is voltam! Emlékszel rá??? Talán januárba?!? :roll: :roll: És beszéltem dokibácsival és mondta, hogy az lehetett egy spontán vetélés is! :cry: :( De remélem mo9st nem kell ujra ezt átélnem! :roll: :wink: Szoval csurizzál rendesen, de hidd el én is neked! Mert én nem felejtettem el ám a játszotéri randinkat!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Drága Nóci!
Mindenem csuriban van vasárnapig +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Azért próbálj magadra nagyon vigyázni :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

A homokozós randit én sem felejtettem ám el :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: A mai napig imádok homokozni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ha majd egyszer én tesztelek pozitívat, tuti,hogy bőgni fogok.... de szerintem ez természetes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia kedves! Én már most is tudnék bögni, de hogy mitől nem tudom! Ez van! Sokszor rám jön akaratlanul is! A mukahelyemen is, de én ezt nem akarom! Köszönöm, hogy ennyire zizgulsz értem! De remélem hamarosan nálad is itt tartunk! Én eddig végég azt hittem, hogy te leszel kettönk küzül az elsö akiért ennyire fogok izgulni! Szoval nagyon szertenék már tul lenni ezen a zizgulos idöszakon vagy jöjjön meg de inkább ne vagy hadjon békén mert már nagyon elegem van belöle! Szoval én már nagyon ki vagyok éhezve egy kis homok sütihez! Bár lehet, ha kimennénk a kis lurkoinkal a játszora akkor apácskának is velünk kell jönniük mert lehet, hogy mi jobban élveznénk a hintát meg a homoksütit mint a gyerköcök! hIhihihihihihihihi

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Drága! Hát vigyük a fiúkat is, ők majd addig elbeszélgetnek, amíg mi homokozunk.
Én is tegnap óta különösen érzékeny lettem... és akkora lett a cicim, hogy csak na :!: :!: :!: :!:
Remélem, este tudunk dumcsizni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia kedves barátném! Látod?? Ez a bolond élet kibabrált velem, de nem számit jön a következö honap mikor is a dokibácsi kigyogyit s majd pikk-pakk jön a kis babám! Amugy vihetjük a fukat jol ellesznek szerintem, mert míg mi homok sütit sütünk addig ők libikokázhatnak vagy hozhatnak igazi fagyit nekünk! :wink: :wink: :wink: De szivesen mennék korizni írtad, hogy szerettek boolingozni oda is elmehetnénk! Mit szolsz hozzá?? :roll: :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Drágaszágom!!! Úgy sajnálom Mikit :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Igen, mi is nagyon szeretünk bowlingozni, én is benne vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi annyi fagyikát ettünk tegnap, hogy csak na :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Meg babáztunk keresztfiunkkal is a Camponában :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tegnap délutántól estig úgy szurkáltak a fészkeim, most meg reggel óta fáj a pocim ...... úgyhogy szerintem nálunk sem lesz most sem babócska :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: