Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Zsuzskám! Még ne vegyél mérget erre a hónapra! Hisz van még hátra 10 nap! Szoval csak nyugi és vigyázz magadra! Vagy tán magatokra???????? Én nagyon szurkolok ám neked!!!!! A bolingra meg még visszatérünk!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Drága Nócim!!!!! Igyekszem vigyázni magamra/magunkra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ma egész nap feszült a pocim alja, de most már kezd elmúlni. NEm tudom, hogy mitől lehetett :shock: :shock: :shock: :shock:
Már nagyon várom a közös bowlingot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kedves Zsuzsom! Remélem már jobban vagy! Képzeld nem rég beszéltünk msn-en! Remélem mára már jobban vagy semmi hasfeszülés meg egyebek bár nem lehet egy késöi pé??? Én is várom a bwlingot! Mikor talizzunk?? Beszéljünk róla?? Mi jót csináltok 14.-én este??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Tanulság az elírt e-mail címről:
Egy minneapolisi házaspár eldöntötte, hogy Floridába megy felmelegedni egy különösen fagyos télen. Úgy tervezték, hogy ugyanabban a hotelben szállnak meg, ahol a mézesheteiket töltötték 20 évvel azelőtt.
Mozgalmas programjuk miatt nehéz volt összeegyeztetni az utazási időpontot, ezért a férj pénteken, a feleség pedig a következő napon repült Minneapolisból Floridába.
A férj bejelentkezett a hotelbe, ahol a hotelszobában egy számítógép is volt, nem úgy mint évekkel azelőtt, és eldöntötte, hogy küld egy e-mailt feleségének. Véletlenül azonban kihagyott az e-mail címből egy betűt, s anélkül, hogy észrevette volna a tévedést, elküldte a levelet a rossz címre.
Közben ... valahol Houstonban ... egy özvegy épp a férje temetéséről érkezett haza, akit az Úr hazahívott az ő dicsőségébe, egy szívinfarktus után. Az özvegy elhatározta, hogy megnézi a barátoktól és rokonoktól érkezett e-maileket. Miután elolvasta az üzenetet, visított és elájult. Fia berohant a szobába, édesanyját a földön találta, majd felpillantott a képernyőn található szövegre:
Szerető feleségemnek
Időpont: 2005 okt.13, péntek
Tárgy: megérkeztem!
Drága szerelmem,
Tudom, meg vagy lepődve, hogy üzenetet kapsz tőlem. Már számítógépük is van az ittenieknek és lehet szeretteinknek e-mailt küldeni.
Épp most érkeztem meg és jelentkeztem be. Minden elő van készítve a holnapi érkezésedre és már nagyon várom, hogy találkozzunk.
Remélem, hogy az utazásod olyan csendes lesz, mint az enyém.
UI:Tényleg nagyon meleg van idelent!!!

június 5., 15:47

F.ö.d.e.l.m.e.s.i G [munkakö... (3034) Üzenek
MA ESTE!!!!!!!!!!!!!! KARAOKE? Vagy SALSA?
9-től SALSA a DaytoDay-ben!XI ker.Fehérvári 87.
VAGY KARAOKE?
Ingyenes KARAOKE-buli minden csütörtökön este 10 -től, a Nyugatinál a Forest Club-ban,a Party-Zone-nal!Házibuli hangulat! A Mc'Donald's mögött!
http://www.party-zone.hu info@party-zone.hu

június 5., 15:45

Kalocsai Edina [Edi,Dinka,Cs... (551) Üzenek
Jaja,nekem még vannak vizsgák,sajna:-( Diának 5ös lett a gyakszi,hnap lesz a szóbeli,és utána kozmetikus lesz :-))
Oks,mindenképp megejtünk egy olyan bulit :-))

június 5., 15:35

Kalocsai Edina [Edi,Dinka,Cs... (551) Üzenek
Erős Edinácska:hallom a szuper hírt,h szuper fodrász lettél!!! :-)))) Nagyon gratulálok hozzá!!!!!! ügyes vagy!!!!! Remélem talizunk majd,és megünnepeljük :-)
Puszi

június 5., 14:57

Zun Katalin Brigitta [Bridget] (259) Üzenek
Kata ez a Yoyogi-Parkban van
http://www.youtube.com/watch?v=6iC3b5JnSIE
Hogy talaltad?!

június 5., 12:32

AAA Vendéglátósok (5544) Üzenek
XV. ker.-i étterembe felszolgáló hölgyet/urat keresünk. Szakmai tapasztalat előnyt jelent. Érd.: 06-30-512-3289

június 5., 12:03

ElsőElőző12345678910...KövetkezőUtolsó

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bocxsika! Másoltam és más is ide került!!!! SORRYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Eladó Erdőkertesen /Bp-től 25-30 km, jó közlekedéssel/ egy 2004-ben épült tetőteres családiház. A ház egy 600 nm-es saroktelken van!

Nem akarok itt senkit untatni a részletekkel, így akit érdekel, az írjon privit, vagy emailt. /erdokerteshaz@indamail.hu/


Köszi
eladóház
 
 


Tanulságos és aranyos!

A farmon a ló belesüllyed egy mocsaras gödörbe.. Arra megy a tyúk.
A ló kéri, hogy hozzon gyorsan segítséget.
A tyúk elszalad segítségért, de nincs otthon senki, így maga beül a gazdája
sportkocsijába, és azzal kihúzza a lovat.
A ló nagyon hálás, és megígéri, hogy jó tett helyében jót várjon a tyúk.
Egyik nap, mit ad isten, a tyúk is elsüllyed egy gödörben,
és kiabál a lónak.
- Ló, légy szíves menj a sportkocsiért és húzzál ki innen.
- Nekem nincs szükségem ehhez kocsira. Odaállok, odatartom a
fütyimet, kapaszkodj bele és kihúzlak.
És tényleg kihúzza a tyúkot!

Mi ebből a tanulság?
Ha valakinek akkora van, mint egy lónak, nincs szüksége sportkocsira ahhoz,
hogy felszedjen egy tyúkot.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Két unatkozó kaszinó krupié üldögél a kockázó asztalnál, amikor egy vakítóan
gyönyörű nő lép a kaszinóba, egyenesen az asztalukhoz sétál és feltesz
ötmillió forintot egyetlen dobásra.

"Remélem nem bánják, " - mondja a szépség a két férfinak - " de sokkal
szerencsésebb vagyok, ha teljesen meztelen vagyok." Azzal egy mozdulattal
anyaszült meztelenre vetkőzik és eldobja a kockát.

Ahogy a kocka megáll az asztalon, ragyogó mosollyal felugrik és ugrabugrálni
kezd örömében: "Nyertem, nyertem!"

Mindkét krupiét szívélyesen megöleli, felveszi a nyereményét és a ruháit és
kisétál az ajtón.

A két krupié üveges tekintettel bámul az ajtóra majd egymásra hosszú percekig,
mígnem az egyik rekedt hangon megkérdezi: "Mit dobott?"

"Nem tudom, " mondja a másik - "Azt hittem, te nézed."

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mire képes a mobiltelefonod (amiről te nem is tudsz)

1. A segélyhívó szám az egész világon 112. Ez akkor is hívható, ha a telefon
billentyűi le vannak zárva. Próbáld ki!

2. A kocsiban hagytad a kulcsokat és távol vagy a lakástól, ahol a
pótkulcsot tartod? Nos az a megoldás, hogy hívd fel a lakást, és valaki
tartsa közel a telefonhoz a távirányítós pótkulcsot. Neked kb. 20 cm-re kell
tartanod a mobilodat a kocsiajtótól. Amikor otthon megnyomják a
távirányítót. Megnyílnak az autó ajtói! A csomagtérajtóval is működik. Tégy
egy próbát!

3. Lemerült a mobiltelefonod akkumulátora? Minden mobilnak van tartalék
töltés az akkujában, amely a *3370# megnyomására önmagától aktivizálódik,
így 50% póttöltést nyújtva. Amikor újra töltöd a telefonodat, automatikusan
ez is feltöltődik, így a következő alkalomra is lesz tartalékod.

4. Mit tegyél, ha ellopták a mobilodat? A mobilkereskedők azért titkolják
ezt az információt, hogy a tolvaj tovább használja a szolgáltatásukat,
fogyasszon ezáltal, a lopás áldozata pedig vegyen másikat és ő is tovább
fogyasszon.

Meg kell tudnod a készüléked sorozatszámát. Ehhez üsd be: *#06# HÍVÁS NÉLKÜL
és minden más nélkül, és a kijelzőn megjelenik egy kód. Ez az egyedi kód az
egész világon a te készüléked sorozatszáma.

Jegyezd fel és tartsd biztonságos helyen. Ha ellopják a telefonodat,
értesítsd a társaságod operátorát, és add meg neki ezt a kódot. Ez lehetővé
teszi, hogy teljesen blokkolják a telefont, még ha a tolvaj kicseréli is
benne a SIM kártyát.



Valószínűleg nem kapod vissza a telefonodat, de legalább biztos lehetsz
benne, hogy aki ellopta, sohasem fogja tudni használni.

Ebben az a legfontosabb, hogy ha mindenki ismerné ezt a trükköt, értelmetlen
volna mobilt lopni. Ezért hát küldd tovább minden ismerősödnek. És ne
felejtsd el felírni és biztos helyre tenni a sorozatszámodat.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Drágaságom!
Péntekig eltűntem, majd jövök utána. Vizsgázom .

Puszika

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az amcsi, a francia és a cigány beszélgetnek a feleségeikrol
Mondja az amcsi:
- Amikor az én drága Jennym lovagol, a lábait a földön húzza. Na persze
nem azért, mert olyan kicsi lova van, hanem mert olyan szép hosszúak a lábai.
A francia:
- Reggel a tenyereimmel átölelem a kedvesem derekát, felemelem, megpuszilom,
leteszem és elmegyek dolgozni.
No persze nem azért, mert olyan nagy lapátkezeim vannak, hanem mert
a kedvesemnek oly karcsú a dereka.
A cigány:
- Amikor reggel elmegyek dolgozni, ráütök a feleségem seggére, a segge
megrázódik, de amikor hazajövök munkából, a segge még mindig rezeg.
No persze nem azért mert olyan nagy a segge, hanem mert olyan gyorsan
hazajövök a munkából...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia drágám! Most is itt voltam! Holnap jövök! Csók Nóci!!! :D :P

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok lánykák :P !

Már rég jártam erre bocsi :oops: de itt vannak a friss hírek rólunk:

Most értünk haza a kórházból, 2100 a méhszáj, hájások vannak nyákdugó elment az előbb pisilésnél és drága kicsi fiam MEGFIORDULT FEJVÉGŰ ELMARAD A CSÁSZÁROM
BPD:99mm
Fl: 74mm
AC: 351
Bs: 3900gr

TErmészetesen szülhetek el se hiszem, biztonság kedvéért kaptam szerdára időpontot de doki és szülésznéni is úgy érzi a vizsgálat alapján, hogy talán 2-3 napon belül gyerek lesz, mert a fájások állandóak .
LEHET SZURKOLNI ÉS SZUGERÁLNI
hétvégén jó lenne szülni mert apa itthon van , hétfőn viszont dolgozik. Így most szugizom kisfiam, hogy hétvégén bújon ki.Remélem kicsit hallgat rám.

Remélem jól vagytok és ebbe a hónapban babások lesztek ti is szurkolok :wink:

tappancs28
 
 


Tappancs!

Micsoda hírek :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Megy a szurok ezerrel és csuriban mindenem, hogy hétvégén meglegyen a babótok :!: :!: :!:

Szugera szugera szugera :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Érzed már :?: :?: :?: :?: :?: :?:

És nem császár :?: :?: :?: :?: :?: :?: Hurrá :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok :D hoztam egy pocifotót de nemér nevetni rajta kicsit súúúúllllyyyooos :lol:

Kép

tappancs28
 
 


Tappancs!
Milyen szép nagy pocid van!!!!!

Egyben vagy még??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasaztok! Ujra vok!

Zsuzsukám! Vagyok drágám! És nagyon remélem, hogy holnap össze jön a sajszis napunk!

Tappancs! Mostanra már biztos kis család lettetek! Nagyon gratulálok! Szép a pocisképed! Remélem jössz és leírod nekünk is a szüléstörténetedet és beszámolsz nekünk itt is mindenről! Gratulálok nektek!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kép

Sziasztok lányok Ő a kisfiam 14-én született 4840gr és 60 cm-er
simán, sokat eszik alszik és egy kis tündér.

Puszi nektek sziasztok

tappancs28
 
 


Tappancs drága!

Hatalmas gratula a kis gyönyörűségetekhez!!!!!
Sok szeretetet, türelmet, egészséget és tejcsit kávánok nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Eladó lakást keresek a 11. és a 22. kerületben: földszint, kertkapcsolat, nappali + két háló. Max. 30M Ft-ig. Kérlek írjatok privit, ha tudtok valamit! Előre is köszi!

Kép
vargaviki
 
 


Sziasztok lányok szép estét!!!!!!!!

Drága Tappancs! Én is szívből gratulálok a kicsi fiacskádhoz! Gyönyörü baba! Nagyon sok tejcsit és sok egészséget kívánok mindannyiotoknak! De azért ide is leírhatod a szüléstörténetedet! Sok pusza nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok csajok!

Szülésem

Mint ismeretes mindenki előtt drága gyermekem kicsit se kímélt az utolsó hetekben sokat voltam rosszul, nyűglődtem.Július 10-én felmentem párommal anyósomhoz megörzésre :) , mert férjemnek dolgozni kellet 11-én pénteken és nem akart egyedül itthon hagyni, nehogy gond legyen ... folyamatosan egy jó hete 5 perces periódusokkal voltak kb. 1 perc hosszúságú fáásaim.Péntek se volt kivétel, estefele levittük anyosómmal a játszóra a gyerekeket ahol konkrétan csak a levegő vételre bírtam koncentrálni mivel úgy éreztem megszülök. Felhívtam a szülésznőmet, hogy számítson rá lehet, hogy randizunk az este . Nem baj felelte, úgy is itthon van csörögjek ha menni kel és férje bevisz bennünket a kórházba, tudnillik a szomszéd lépcsőházban lakik anyós mellett :lol: . Hazaérve megvacsiztattuk a piciket fürdetés stb...nagy bunyó után végre csönd mindenki alszik én is fürdés után készülődtem az alvasrá.
Este22.15 kor elkezdtem nézni az órát mivel intenzívebb és rövidülő időt éreztem a fájások között, hát nem csalódtam érzetemben 2 percenként tört rám és 1.-1.5 percig tartott.Hm gondoltam jó, hát lehet, hogy tényleg ma szülünk, aminek tényleg örültem mivel már nagyon szerettem volna kézben tartani a kicsit.Vártam mondván ha éjfélig megvan akkor tuti nem jósolgatok, hanem akció van és spuri a kórház, hát nem múltak a ravaszkáim...felhívtam a szülésznénim 00.40 körül, hogy mi legyen mert ezeket érzem de hát tudjuk mit játszunk hetek óta, elvégre túl vagyunk a bábakokjtélon a kézzel való tágításon és egy mmert se változott a méhszáj...megdumáltuk, hogy menjk be a koriba vizsgáljanak meg és hívjam vissza hisz mindketten tudtuk, ha valódiak lennének nem beszélgetnénk ennyire simán.Összekészültem csomó a torkomban egész végig azom járt az eszem még sos mentem egyedül szülni :( .Míg ezen keseregtem felébredtek a kicsik nehezen megnyugtattam őket elköszöntem és elindultam. A taxi nem jött én egyre idegesebb lettem míg felpörögve fogtam a 2 utazótatyómat bevágtam a kocsiba és bevezettem a 8ker. közepéből a kistarcsai kórházba....nem volt egy fákjás menet de tudtam ez a leggyorsabb a párom persze ott sipákolt a telefonba de a végén lehiggadt s megdumáltuk reggel bejön hozzám.
Megvolt az adat felvétel felértem a szülőszobára már nagyon várták a törpi születését többen is híre ment, hogy óriás. Megvizsgáltak kiderült még mindígbő 1 újnyi ( istenem mennyie utáltam ezt hallani ..)hívták a dokimat , telefonált a szülésznéni , hogy 5 perc és itt van , valamit összehozunk, hogy vége legyen enek a gyötrődésnek. Dokim is megjött , újabb vizsgálat nst sb.. éjjel 1.30-tól folyamatosan sétáltattak fájásokkal, hogy akkor a gravitáció segít tágullni, de nem ...végignéztem 5 baba születését néha segítettem a friss mamiknak vagy a szülésznőknek, néha azt latolgattam miként kéne kiugrani a z 5.-ről.
Végre reggel lett, újabb vizsgálatok a helyzet változatlan a derekam leszakad a nyelvem harapdálom de tágulni nemtudok.Kimerültem mindenkit melegebb helyre kívánok haza akarok menni mire beesik a férjem. Próbál masszírozni +nyugtatni, hogy már biztos nincs sok hátra, doki megint megvizsgál reggel 8.10 semmi, mondja nem enged haza mert 3. szülés lesz gyors lesz nem érek be és nem kockáztat. :x . Az osztályon nincs hely a szülőszoba dugig mire egy vérnyomis kismami rosszul lesz roham csaszi stb... az Ő helyére bevágnak mondván pihizzek mert közel járunk és kell az erő.Bekerültem egy 6 ágyasba ahol sírnak a bébik az én bébim meg sehol kész voltam idegileg, hogy mégcsa ez hiányzott. Ez ment 2 napig vasárnap éjjel eljutottam odáig, hogy vizsgáljanak meg mert nembírom nem hiszem el, hogy nem tágulok.Megvizsgáltak a szülésznő akinek szóltam azt mondta ez jó 3-om újnyi beküldött a szülőszobára ott a doki is megnézett szerinte 2 , már nem is érdekelt de haladtunk.Azt gondoltam innét már ki nem vágnak gyereket akarok és kész. Az ügyeletes mondta hívjam a szülésznőmet Ő hívja a dokimt előkészítés beöntés burokrepsztés és hajrá...Na király gyorsan hívtam páromat este 22.30 fele, hogy azonnal jöjjön mert szülünk és kész előtte egy órával búcsuztunk el bízva abba, hogy ezt az éjjel átalszom és csak lesz valmai.Mindenki beért hozzám, szülésznéni csillogő szemekkel, hogy tényleg célegyenesbe leszünk és kijön végre az osztály "kis óvodás legénykéje" ment a hír nómint a futótűz a személyzet között a szobatársaim is szurkoltak a párom nembírt magával , de megjött a doki ....szerinte szűk 1 újnyi még :evil: :evil: mindíg.... :evil: :evil: na kikészültem Ő nem csinál semmit, meg kell várni míg a kicsi úgy dönt jön és elindul magától a szülés, nem repeszt semmit mennyek aludni...
Egy világ dőlt össze bennem mindenki dermedten állt, a szülésznő kihallgatott egy beszélgetést az ügyeletes és a saját orvos között kiderült ugyanúgy 2 ujnyi voltam nála is már délután a vizsgálaton...befordultam alig vártam, a reggelt, tudtam hétfőn nagyviziten Főorvosi bemutatás lesz és ott mejd megkérdezem előadva a hattyú halálát miként van az , hogy egyszer 3,2,1 újnyi vagyok esetleg fájásokra nem tágulok, hanem szűkülök?Ez volt a terv
Eljött a reggel, nagyon kellett nagy Wc-nem hát agyalásztam menyjek vagy ne, de megcsörrent a mobilom így maradtam. Babuli volt érdeklődött mi újság kicsit részletesebben el,mondtam mi törtét itt nem mindent írhatok le.Közben kisfiam ey fájás alatt a hüvelyem ele boxolt de azt hittem bepisilek a fájdalomtól elnémultam, Babu is kérdezte mi van de nembírtam többet nyörni, hogy varjon.
Végül eljutottam a WC-re vissza érve megint elkellett mennem mert úgy éreztm mintha jönne valami ki belőlem :oops: .Mondtam a csajoknak a tököm tele azzal, hogy ökölre pattanok minden vizsgálatnál és utána meg a vér csak folyik belőlem. Nem vér volt, mint a hülye bakfis kérdeztem milyen amikr spontán megy el a víz mivel nekem csak repesztve volt burok így tökéletesen hülye vagyok hozzá.Kiderült, hogy Ők is mert csaszisok voltak, vagy repesztettek. A fájások mint amit elvágtak leálltak sehol egykóborka . Vissza akartam meni az ágyamba 7.46 volt a többirk kidobattak a szülésznővel a vizsgálóba ahhoz a dokihoz akit előzöleg akasztottam az "újnyi " kérdésemmel ki. Mikor meglátoot pont a saját dokimmal szidtak engem a vér kiszállt a búrájából mire közölte úgy gondolom folyik a vizem azt hittem dob egy hátast.És lám nekem volt igazam vissza hívta jófej orvosomat aki tajtékzott szerintem már ha meghallotta a nevem és közölte a hírt,végre megint kikötöttem a szülőszobán megint hívtam a férjem + szülésznénit.
Márcsak nevettek
A gáz az volt, hogy fektettek mivel bébim feje nagyon fent volt előre csúszás fenn állt a zsinórnál így oldal fekvésban volta 6 órát fájás nélkül.
Éreztük nem lesz ez fákjás menet, s kezdett világos lenni direk nem vállalta as zülést a doki vasárnap biztonságban akarta tudni magát a főorvosk mellett.
KB 8-10 főorvos vizsgált turkált vágták a pofákat rohangáltak mint a mérgezett egerek, elvittek ultrahangra stb....
13.46 kor akartak rám kötni oxitocint+antibiotikumot mert nem indul semmi semere.Erre gyorsan beindulak a fájások s kb 20 percen belül az állítólagos 1 újnyiról jutottunk a 4 -re el innét kezdve már pergett minden a saját útján.
Átvittek a vajúdó szobából egy megürült szülőszobába ahol felfeküdtem s pár fájás múlva rohantak a dokiért, hogy jön a gyerek, persze Ő még kételkedett de szülésznéni odarángatta és lám-lám jöttek a tolófájások meg egy adag sokk mikor mondták hiába jönnek nem nyomhatok mert 1 cm-es pereme van még a méhszájnakekkor 14.41-2 volt s jó 20 percig azzal kellett küzdeni, hogy vissza tartsam az agyam a parancstól, hogy nyomjam ki a törpét.Ez volt a legrosszabb mert kínomba csak sírtam és nyüszköltem, hogy lehetetlen, mire az volt a válasz ha nem bírom nyomjam de valószínű elreped a méhszáj mert nem tudnak mit tenni míg nem tűnik el totál.Hát köszi méhszáj plasztika 29 évesen szép kilátás, de végül eltünt. Végre nyomtunk első fájás alatt ami 3-om nyomás kint volt a fejecske 2.5cm-ert vágtak+ amit repedtem , de második fájásra ami szintén 3-om nyomás volt megszületett Ő törpesége :wink: :lol: .A zsinórt nem vághatta el a párom a gyereket kikapták egyből infuziót kaptam a lepényt sürgették. Sok probléma merült fel kiderült végig rám várt a csapat hátha császár lesz, s azt latolgatták elvérzek vagy nem mert 100*nagyobb volt a lepény mint egy ikresnél így túl nagy lett a sebem stbb..... csak arra emlékszem megint sokan lettek a szobában és nézték vajon mi lesz s mikor vége lett mindenki megkönnyebbülten ment a dolgára.
A következő napokban mint a falusi 5urizmusban lévő látványosságként néztek ránk s mindenki a kisóüvodás után akart leselkedni. Valahol aranyos dolog volt a sok figyelem valahol teher.A lényeg a megszületett kis ember életem legnagyobb szerelme akiért megküzdöttünk és itt szuszog nekünk éjjel nappal a melkasomon és a súlya is elindult óriás léptekkel mert 4500gr-al hoztuk haza és már 5290gr a súlya.Büszkék vagyunk rá.
Mindenkinek ezt az érzést kívánom érezni .


Bocsánat a hosszúságért de nem ment rövidebben így is sok mindent kihagytam.
Köszönöm, hogy elolvastátok. :wink:

tappancs28
 
 


Drága Tappancs!

Én élvezettel és nagy hahoták között (bocsáss meg érte :oops: :oops: ) olvastam szüléstörténetedet!
Hát nem semmi, hogy mennyire nem akat Ótörpisége kibújni :shock: :shock: :shock: :shock:
Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... highlight=

Ha anyós problémával küzdötök szívesen látunk benneteket újonnan nyitott topikunkba :D
Vendég
 


Kedves Lituka! Hálistennek nekem nagyon jó a kapcsolatom az anyosommal! Majd inkább a kedves sogornömet fogom beprotezsálni hozzátok! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok hoztam pár képet mi is ma voltunk védőbe és 5752gr 61.5 cm-r jó étvágyú és sajna már hasfájósok is vagyunk.Mosolyt nemtudok mutatni mert mindíg néhány másodperc a gép meg nincs nálam.

Képek:
Kép

Kép

apun alszom.
Kép

északai tisztába tétel:
Kép
Kép

tesókkal:
Kép

kis tokám van:
Kép

Büfike és beájulás.

Kép
Kép

cickó az enyém ne is álmodj róla, hogy eleresztem:
Kép

tappancs28
 
 


Szia Tappancs! Gyönyörü ez a kis manocska! Nagyon szépek a képek! Irigykedem, de tudom én is lassan mutogathatom nektek az ilyen és ehez hasonló gyönyörű képeket! Gratulálok a picikéhez! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Drága Tappancs!!

Gyönyörűek vagytok mindannyian!!!!!!
Azért csak akdt egy pici mosolyka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Drága Lei!

Megkuksiztam ám, hogy nálatok is lepottyantotta Csabi babát a gólya és már karjaidban tarthatod a pici csomagocskádat!!!!
NAgyon sok sok örömet kívánok nektek, jó egészséget és jó sok tejcsit :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Puszillak

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Lei! zsuzsunak köszönhetem, hogy megérkezett hozzám is a hír miszerint megérkezett a kis Csabi!!!! Nagyon nagyon gratulálok a kis családnak! Nagyon jó egészséget és rengeteg tejcsit kivánok nektek! Azért, ha majd lesz egy szuszanásnyíi idöd ránk is akkor ide is leírhetnád a szülési történeted és tehetnél fel képet! :D :D Mi is nagy szeretettel fogadnánk öket!!!! :D :D :D :D Sok ölelés és sok puszi nektek!!!!

Zsuzsu! neked köszönöm, hogy értesitettél a hírről!!! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


quote="tappancs28"]Sziasztok sajna nincs időm vissza olvasni, mert még mindíg betegek vagyunk de itt at ígért képek. Kicsit sok lesz aki nem ér rá az lapozzon tovább, amúgy fejlődünk tegnap este 7002grammot mértünk és 71 cm-ert :oops:

Az első 10 kép kb mostani az utánuk lévők 6 hetes és 5 hetes képek:
apa vicces sokat mulatunkKép Kép
családi reggel az aktuális kacatokkal ahol is apának még nagyon reggel van :lol: Kép Kép
6 hetes vagyok, neked van ekkora pocid?Én már jól laktam :) Kép Kép
így nevetekKép
indulhatunk csavarogni én már startra készen ülök :wink: Kép szugerálokKép
a család megint fal én meg csak lesem a falatomat Kép
ez jó volt anya így továbbKéphmmm micsoda tejecske alszom tőle mélyenKép
csüccs az öledbe Fancsi Kép Kép
5 hetesen váratnak a kajára,mikor kapom már meg???Kép
5 hetesen is ritkák voltak a pillanatok mikor ide kerültem :)Kép

Nos remélem volt akinek tetszettek most futnom kell tovább puszi a maáknak és a babáknak[/quote]

tappancs28
 
 


Szia Tappancs! Nagyon édi a kis család! Mekkora hatalmas poak! Ez igen!!! :D Szoval nagyon kis helyes a kis lurkó! És most már látom nagyon el tudod kapni a kis mosolyokat! Ügyik vagytok! Puszi nektek!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok:)

Bocsi, hogy távol maradtam ismét, de 7-e óta kész vagyok nemtudom miért nemenged be a babanet...
Most 2 hónaposak vagyunk ilyenek voltunk s ilyenek lettünk:)

voltam 60cm-er 4840 gr Kép

lettem 72 cm-er 7440gr:
Kép

Kép

Kép


Viszont ha nem baj teszek fel még nemvetős képet:

Kép

Kép

hát így vigyorgunk mikor jó a kedvünk :).

amúgy voltunk oltáson, nagyon ügyi volt picuri+kapott rota elleni oltóanyagot,mondtam neki ilyen drága reggelid kicsim még sose volt :lol: minden cseppje aranyat ér :P .Jó fej volt mert azon aggódtam bukni fog de hál istennek nem.
Láza se volt kicsit még mindíg náthás de ez van. Imádni való...na nem áradozok mindenki így érez saját törpje iránt.
Amúgy kialakult a napirendünk így fel se tünik, hogy 3-om van simán megy a munka ami rendrakás takarítás, főzés, sütés,+ cégdolgok.Hála égnek rugalmas a kincsem a lényeg 50 cm-nél ne legyek távolabb , de ezt is megoldom.

Alvás északa nálunk jól megy 20.30-kor fekszik 03-kor kel enni és a következő 6.15-kor van amikor visszük a srácokat oviba.
Na mennem kell mert a gyerkőcök felkeltek és kell a kajcsi nekik.

Puszika mindenkinek sziasztok

tappancs28
 
 


Szia Tappancs! Örülünk neked mindig, mégha egy kicsit hosszabb ideig nem jössz akkor is! Szoval tündéri te kis Törpid! Szépen fejlödik! És azért az az 50cm elég karcsu, de majd biztos lesz ez másképp is! Jöhet még bármikor kép jó sok! Puszi nektek! :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Tappancs! Már régen jártál errefelé! Mi ujság veletek?????? Hozhatnál képeket!!! Nagyon várjuk mi is! :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Tappancs!

Tündériek a képek!!!! Gyönyörű nagy család vagytok ám!!!!!!
További szép gyarapodást nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzsum! Szerinted mi lehet Szöszivel meg Leivel???? Biztosan nagyon édik lehetnek a babok! De jó lenne halani róluk is valamit!!! :D :D Idönként jöhetnének és írhatnának magakukról a kicsikről az anyaságról meg képeket is hozhatnának!!! Én olyan kivike vagyok rájuk!!!!!!! :D :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


szia Nócikám!
Hát igen, énis hiányolom őket. azért én be szoktam kukucskálni a topikjaikba, hogy nőnek és hogy vannak.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok hoztam egy pár képet

az elsők(4) ébredés nyunyómunyóval:

Kép
Kép
Kép
Kép

el kaptalak kacsa:

Kép

Kép

kicsit komolyan:

Kép

Kép

kukucs:

Kép

azért még tudok vigyorogni is:

Kép

s persze nővéremmel repcsizni is szeretek:


Kép


Bocsika ha sok voltam, de gondoltam hozok a 3 hós aprónéppel készült fotókból párat.8 kg 22 dkg a fiatalúr :oops:

tappancs28
 
 


Szia Tappancs!
Mint mindig most is nagyon örülünk a fényképeknek! :D :D :D :D :D Mindig nagyon szívesen vesszük őket! Nagyon édes pláne a teliszájjal mosolygoson! Olyan enni valóan édes! És már 8 kg????? Szépen fejlödik! Kérünk még sok-sok képet, mert abbol sosem elég!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Istenem Nócika most látom, hogy megzebrásodtál :D !

Hát el se tudom mondani mennyire boldog vagyok, hogy végre Te is belépsz az anyák csapatába.
Millió puszmák kis pocaknak , vigyázz magatokra ha kell sokat pihizz és Te is tájékoztass majd kérlek!!!!!!!

Puszika :P

tappancs28
 
 


Tappancs! Privi ment!!! :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Tappancs!
Hát nagyon tündéri a fiatalúr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Képek jöhetnek nyugodtan :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 



Tappancs!

Eszméletlenül ééééééééééééééééééééééédesek mindannyian!!!!!!!!!!
Úgy megzabálnám őket!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Már jó régen írtunk ide! Valyon mi lehet Szöszenettel Leivel!?? Remélem azért Ők is néha ide kukkolnak, hogy van e változás! Remélem mindannyian jól vannak és boldogan babáznak!

Tappancs! Te is már rég hoztál nekünk képet a gyerköcökről! Mint látod Zsuval nekünk is sikerült bebabásodni! Csak sikerült a zebrás Teszt! Remélem Zsu most nem harapja le a fejem, de a vonalzon ugy is ltszik! Kérünk töled képet és esemény beszámolot! Puszi nektek!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Lányok :)

Néha be szoktam ám kukkantani :D
ÉS mivel Lei-vel elég közel lakunk egymáshoz, néha beszélünk, és már egyszer sétáltunk is együtt a Picikkel :)

Nagyon el vagyok havazódva Alíz mellett, nincs időm babanetezni, de egy biztos, ha bebabásodtok, arról értesülni fogok, mert benézek :)
És alig várom, hogy végigkísérjem a terhességeteket :)

És hoztam képet:

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
szösszenet
 
 


Szia Szösszenet!

Ugy örülök, hogy benéztél hozzánk! Gyönyörüek vagytok! Most akkor már lehet is minket figyelgetni! Milyen zsép ez a nagy kislány! milyen heyles! Milyen szépen áll! Zsuzsu ma ment uhura, hogy megnézzék, hogy végül hány pincikéje van bent! Nekem tuti egy! Leiéket puszilom! És Ő is, ha tud felrakhatna pár képet mekkorák már! Azért, ha van időd szivesen vennénk rólatok az infokat! Örülök, hogy jelentkeztél! Kistesó tervben??
Legyetk jók pusza Nócika

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Köszi Nóci :)
Látom már, hogy 2009.08.24. Jajjjj de izgiiiiiiiiiii :)
Kíváncsi vagyok, milyen hírekkel jön ma Zsú :)
Jövök, amikor tudok ... ha kíváncsiak vagytok ránk :)

Kép
szösszenet
 
 


Szösszenet!!!!!!
Jaj, de jó, hogy jöttél.... mekkorák vagytok már.... és milyen szépek.... mindketten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor sztárfotó a picórokról:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: