Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Elizabeth!
Nagyon édik a képek!!!! :)

Dijcsi!
Gratula a picurhoz!
Sok tejcit és egészséget kívánok!!!

Gyanixi!
Szoritok neked!!!Ez már biztos jelent valamit!!! :D :D


Pussz mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!
De jó ilyen szuper hírekre bekukkantani!!!

Dijcsi!
Gratulálok! Szép méretek!!! Siessetek haza és hozzál sok-sok képet!!!

Gyanixi!!!!
Ez már bizti az! Nagyon izgi! Ügyik legyetek majd! Azért majd tudasd ám valakivel ,ha megérkezett Réka!!! Hajrá :!: :!: :!:

Engem tegnap nem engedett be a Babanet. Egész este! Már elvonási tüneteim voltak.

Szép napot!

sch.judit
 
 


gabi.baba!

Köszi az infót, utánanézek!!!

Judit

sch.judit
 
 

 
 

Gyanixi én is nagyon drukkolok nektek,várom a híreket nagyon! :lol:

Dijcsinek nagy gratula,nem semmi nagy lett a baba! :D

Akíra[/b] lefoglaltam a szobát,én is 3 ágyasat,már csak egyszerre kellene bent lennünk.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Micsoda jó hírek. Bár én reméltem hogy végre Gyanixiról hallok , olvasok ilyen híreket, és végre megnyugodhat. De nagyon gratulálok Dijcsinek. nem semmi méretekkel rendelkezik a gyerkőc.


Gyanixi, most már tényleg te jössz. Remélem mire holnap újra benézek, már ezt fogom olvasni: Gyanixinek megszületett...........
Nagyon szorítok! Én már lassan jobban várom hogy megszülessen Rékal, mint azt hogy én megszüljek.... :P

Ma este már nem jövök, mert a sógoromnak ma lesz az eljegyzése, megyünk étterembe vacsizni. De végül is mindegy, mert esténként újabban nem tudok belépni a babanetre. Sőt már lassan délelőtt is alig. Én nem tudom mi van. De mint olvaslak benneteket, vagytok ti is így egy jópáran.

Mindenkinek további jó délutánt és estét!

berzkat
 
 


Még semmi, de rossz esetben is már csak pár nap!!Remélem!!!

Kép
gyanixi
 
 


Gyanixi, de nem szünt meg a rózsaszínes vérzéses valami vagy igen?
Komolyan mondom, már ha pár óráig nem irsz halál örülni kezdek, hogy jajj de jó biztos már szülsz, erre mindig újra megszólalsz :lol:
Már nem mintha zavarnál, de komolyan én is alig várom, hogy egyszer piros betűkkel valaki beírja, hogy megszültél :)
Feldobnád a napom az tuti :)

A babanet egyébként velem is rengetegszer szórakozik mostanság, az előbb már majdnem szétvertem a klaviatúrát :evil: :lol:
Mindenhova beengedett csak ide nem :roll:

boszibaba, hát igen, akkor reménykedjünk:)
Talán lesz akkora szerencsénk :)
Hisz jobb egy ismerőssel mint vadidegennel összekerülni :)

Na megyek takarítgatok, mosok egy kicsit!

Majd később még benézek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Dijcsi: Nagyon nagy gratula a babádhoz sok tejet kívánok és gyere hamar képekkel.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

DIJCSI! Gratulalok a kis Markhoz, sok egeszseget es tejet kivanok!!! Jelentkezz mielobb.


Gyanixi: Nyugi, ha ez vigasztal, nekem meg 77 nap van hatra... :)
Annyira ari vagy azon foton, olyan, mintha csak odaraktak volna rad azt a nagy pocakot. Szerencses alkatod van. Varom az sms-ed! :wink:

Olyan jok ezek az uj 4D-s kepek! Szep husis mindenki!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok ma utoljára!

Mi ismét buliba megyünk, most éppen Bajára rendőrbálba. Jövő héten szintén bál, de az már tényleg az utolsó (egy darabig)

Remélem holnap már arra érek ide, hogy Macsek írt jó híreket Gyanixiről! Addig is megy a drukk!!!

Még én is dobok egy pocis képet, bár már nem friss, 2 hetes, de ez is báli. Jó nyűgös voltam már, mert 3/4 5-kor készült!

Puszka mindenkinek!

Kép

sch.judit
 
 


Lányok, nagy körkérdés...
Ugy tűnik összeszedtem egy kis felfázást vagy valami hasonlót...legalábbis a tünetek olyanok, bár enyhe egyenlőre, de nem tudom...
Volt ilyen valakinek amióta tehes? Mit kéne tennem? És nem lehet, hogy ez így a vége felé nem valami nagyon jó?...
Ha valaki átélt ilyet vagy hallott ilyenről terhesség alatt, írjon! :cry: :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Dijcsi:GRATULÁLOK!sok tejet,egészséget és boldogságot kívánok!
Gyanixi:megy a drukk!!!
Képzeljétek nekem ma voltak az első jóslófájásaim(szerintem az)olyan mensis kis görcsök és szurkálások középen!Ja és kb 10en hívtak a családból,hogy mi újság?Egyben még?
Sch judit:csini vagy!
A babanet velem is szórakozott ma,nemtudtam belépni!

KépKép
vicuska
 
 


Felfázás?Alulról?

KépKép
vicuska
 
 


Hello Lányok!

DIJCSI: GRATULÁLOK NEKTEK!!! SZÉP NAGY BABA! JÓ EGÉSZSÉGET SOK TEJCSIT ÉS TÜRELMET KÍVÁNOK!
Sch Judit: igazán csini kismami vagy! a férjed büszke lehet Rád!

Gyanixi: most már húzod az idegeimet! :wink: már nagyon várom, hogy arról olvashassak, hogy megszületett a babád!

Finiselők: kitartást kívánok Nektek!!!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Pár friss kép Kis Vackorról... Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Zsana :)
Gyönyörű ez a fiúcska :D

Remélem hamarosan a friss babák képeit is látjuk majd... :wink:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Zsana, nagyon édes babócád van...olyan de olyan irigy vagyok ám rátok! :roll:

vicuska, igen ugy néz ki felfázás alulról... :shock:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra: már nem kell sokat várnod és Te is megkapod életed legszebb gyermekét! :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


akira!mosd le magad alulról kamillával,óránként,ha tudsz,lavorba csüccs popóval,vigyázz,langyoskás legyen,ne meleg,10 percre bele a popód.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


ok, köszi, megpróbálom...de szerintetek nem lesz semmi baja a babócámnak emiatt? Nem okozhat ez esetleg koraszülést?
Mert én most ettől rettegek! :shock:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok, végre felengedett a "rendszer" hihetetlen!

Dijcsi, Gratula nektek, nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy volt a szülés, meg persze a picurra is. Egészséget, sok-sok tejcsit! :)

Végigfutottam a levelezést, úgy láttam, hogy Luisa és Gyanixi is voltak fenn, viszont Lilla nem. Lehet, h. már Ő is babázik?

Zsana, nagyon édes a kis Vackor! Meg szoktam ám nézni a Mamis fórumon is a képeket. Azt hiszem, hogy Te írtad a múltkor, hogy jókat kacarászol rajtunk. Nahát, így már könnyű, hogy otthon a kisbaba.... :lol:

Barbamami, Kíra, köszi az infókat :D

Kíra, ha tényleg felfázás, akkor nagyon kell vigyázni, mert okozhat koraszülést. Viszont nekem is volt, hogy azt hittem felfázás, de nem az volt, a baba birizgálta a hólyagomat. Mik is a tünetek?

Kép
Kép
34372
 
 


34372: jaj nehogy félre értsétek a kacarászást 8) ezt jó értelemben értettem! Szeretek ide jönni hozzátok, csak keveset tudok visszaolvasni mert kevés az időm, de jó Titeket olvasni, ja és izgulok Mindenkiért aki a finisben van! (meg aki nincs azért is)

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Zsana, persze, gondoltam, hogy nem kinevetsz, csak így utólag gondolgom teljesen más.... amik miatt úgy aggódunk, lehet, hogy teljesen természetes dolgok.... :D Nekünk is jó, hogy ha megosztod velünk a tapasztalataidat. Tényleg, a szüléstörténetet feltetted már? (sajnos mostanában sokat vacakolt a net, ezért lehet, hogy kihagytam)

Pussz,
Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Mi tegnap voltunk CTG/NST-n. Minden rendben volt, nagyon élénk volta a kiscsaj, méhösszehúzódás nem nagyon muatkozott. Bezzeg éjszaka, már megint görcsölt a hasam. Készenlétben vagyunk.... :)

Betti, mekkora nagy már Nikibaba! Olyan jó lehet! Örülök, hogy már jobban vagytok a betegség után! :) Furi, hogy ilyen hamar visszajön a vérzés...bár gondolom, hogy ez egyéni.....

Most már visszaolvastam mindent, de a régebbi témákat nem akarom újra elővenni, így mindenkinek nyugis éjszakát, és jó alvást!

Pussz,
Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok!

Dijcsi!

Gratula a "pici" Márkhoz! Jó egészséget és sok tejet kívánok Nektek!

Gyanixi!

Megy a drukk, remélem már legközelebb arról olvasunk, hogy Gyanixinek megszületett......! Kitartás, már nem sok van hátra!

A babák nagyon édesek, egy picit irígy is vagyok, de még 2,5 hónap és Én is fotózhatom a mienket!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Felfázás és a tűnetek...sokkal több váladék..."folyás", ezen kívül sűrűbben megyek wc-re, kb. 10 percente, ezen kívül csípős, viszkető érzés, így szimplán is, de ha wc-zek méginkább felerősödik ez az érzés...
Szóval szerintem felfázás, mert eddig nem égett és nem csípett... :roll: :cry:

A hasam meg tegnap óta folyamatosan menziszerűen görcsölget, jó lenne ha abbahagyná már :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra:
Szerintem holnap menj el a dokidhoz! A csípő,égető érzés valamilyen gombás fertőzéstől is lehet,és az tényleg okozhat koraszülést. A legjobb azonnal kezelni! És a doki biztos ír valamit.. Meg hát az a biztos.. :roll:
Jó melegen tekerd magad körbe (már úgy értem,hogy a vesetájékot pl.),és a lábad meg áztasd jó meleg (tényleg jó meleg legyen!) vízben. Nagyon remélem,hogy ez is segít valamit...

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Akíra:szerintem is menj el dokihoz,ez inkább valami fertőzés lehet!

KépKép
vicuska
 
 


Rendben, akkor holnap elmegyek dokihoz...pont multhét hétfőn vett le hüvely mintát kitenyésztésre, de akkor gondolom még nem volt kimutatható a dolog, ezt valószínűleg később kaphattam el, de hogy honnan...de azért megnézetem, mert nem szeretném ha emiatt valami gond lenne a kicsikémmel... :shock:
Köszi lányok!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok

GRATULA Dijcsinek!!! Dejó neki!!!! Nagyon szépek a Lurkó méretei!!! Mesélj minél előbb, hogy hogy vollt!!!!

Gyanixi:
nekem pont az van, mint neked, 3 napja barnázás, tegnap óta nyákos véres folyás (szerintem a nyákdugó), néha csak úgy dől belőlem, tegnap és ma is benn voltunk a kórházba. hála szívhang rendben, a méhszáj csak 1 ujjnyira nyitva, még várat magára a picúr. De tegnap este olyan ramatyul voltam, mindenem fájt ott alul (de csak enyhén), alig tudtam üllni, állni, de mára minden OK lett. Vajon ez még hány napig tart? Elvileg mi holnapra vagyunk kiírva!!!

Zsana:
még mindig tündéri a KisLurkó!!!

A pocós fotók is nagyon szépek, jó nagyok a pocakok, Judit, dicamama nagyon csinik vagytok!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Lilo
a görcsölésen kívül neked nincs más jel?

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok!
Hát ez hihetetlen, most már én is csatlakozom a barnás-véres folyásosokhoz :)
Szóval Luisa neked már 3 napja van? JAj, pedig reméltem hogy ez már közelebbit jelent. Tegnap nekem is még mindig csak 1 ujjnyi volt a méhszáj, pedig biztosan attól van, hogy tágul és vérezget. Az amit nyákdugónak hittél miben tért el az addigiaktól?????
Nekem ez ami most jött olyan mint a mensi legeslegvége. És kicsi véres foszlányok vannak benne. (Hú a többiektől bocsi a részletezésért, de most tényleg ez az ami minket rettenetesen foglalkoztat... legalább mire ti is a végén lesztek, profik lesztek a szülést megelőző jelek megfejtéséből :D )
Valakinek doki mondott erre valamit? Nekem még régebben mondta, hogy ha vérzés van, akkor is egyből menni kell, de gondolom hogy ez alatt bőségesebb vérzést értett, ami nyilván bajt is jelenthet.

Szóval köszi Lilo a hiányolást, sajnos még nem babázom, de egyébként ha addig nem indulna meg, akkor kedden be kell feküdnöm és szerdán vszeg megindítják!

Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Kép
kislilla
 
 


Kislilla és Luisa:megy a drukk ezerrel!Remélem nemsokára olvashatjuk az új baba híreket!!!

KépKép
vicuska
 
 


Egy kérdés:akinek lánya lesz,mikor rakattok fülbevalót a fülébe?Nálunk itt úgy szokás,hogy a nővéreknek kell szólni előtte való nap mikor hazajönnénk és ők kiszúrják és belerakják a fülébe!Nekem szörnyen hangzik,de mindenki azzal nyugtat,hogy az nekik nem fáj...Én nem nagyon akarom,féltem!!!!

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska, én sem tudtam megtenni, mármint hogy még a kórházban kiszúrják a fülét Dominak. Még olyan pici ehhez szerintem. Majd valamikor, ha nagyobb lesz, kilyukasztattatom a fülét.

KépKép
nanett
 
 


Huu Ti aztan termeltek rendesen, keptelen vagyok lepest tartani...

Dijcsi: hatalmas gratula a babahoz, gyonyoru nagy lehet! Sok boldogsagot es nyugalmas ejszakakat!

luisa, gyanixi: nagyon szoritok nektek!!!! Kitartas es ugyesek legyetek, minden rendben lesz es nemsokara babaztok!

A tobbiekre most nem tudok reagalni, csak beneztem mi ujsag babaugyben.... :D mennem kell mert felebredt a kis Athina es tejcsit kovetel

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Köszi lányok mégegyszer a dicséretet, Domi nevében is! :)

Remélem mindenki jól van!

Dijcsinek mégegyszer hatalmas gratula a babához! Sok boldogságot, jó egészséget, és sok tejet kívánok nekik! :)

Gyanixi, ezer drukk.......nemsokára babáztok, már úgy izgulok! :))

Kép
elizabeth25
 
 


sziasztok!

Azt hittem mire benézek a fórumra azt olvasom hogy valakinek megszületett a baba. már izgulok. Gyanixi még nem jelentkezett?!

Kép
rena12
 
 


Sziasztok!

Gyanixi-tol kaptam du. sms-t: "Be kellett fekudnom, de meg nincs semmi. Remelem mar majd beindul hamarosan a szules.Majd irok."Szoval lanyok, kuldjuk a drukkokat ezerrel! Ha van vmi, igerem, irok mielobb.

Akira: Szerintem is az lenne a legfontosabb, ha dokihoz mennel, az megmonja, mi a helyzet, es szepen lekezelitek a dolgot, barmi is legyen, mire babanak jonnie kell. Hiszen van meg 1 honapod! Csak nyugi!

Fulbeloves: Ez nalunk hamar rovidre zart tema lett: "Persze, jo hogy nem egybol "pirszinget" nyomatnak az en kislanyom kis testebe kulonbozo helyekre!"-mondta apa kategorikusan es ellentmondast nem turoen. Engem spec. nem zavarna a korhazi beloves. Szerintem talan kesobb, amikor mar fel is fogja mi tortenik vele, meg felni is fo. Ki tudja...

Sch. Judit: Csini vagy! Ez kismama felso, vagy sima? De mindegy, mert nagyon jol all!

Mi amugy jol vagyunk Lucammal, holnap nodoki, szokasos manualis, aztan vegre nemsokara ujra UH :D , es megmondjak nekem, hogy fekszik, mi is az, amit ide-oa nyomogat, es melyik testreszevel szereti tudomasomra adni, hogy na aztan a bal oldalamon nem fekhetek :( Ennel jobban mar csak azt utalja, ha sokaig ulok. Olyankor kepes ugy fordulni, hogy a leghegyesebb ujjaval tudja masszirozni a holyagomat. Jo erzes volt ez a multkor is, amikor 4 orat kellett vezetnem. Kis huncut, mint az apja 8)

Zsana: Ugy birom nezegetni a kis Balintodat!!! Edes :!:

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok !

Akíra: csak ismételni tudom, amit a többiek. Mindenképp menj el orvoshoz. nehogy baj legyen, inkább menj feleslegesen - a dokim is mindig ezt mondja.

Gyanixi: hú, be kelett feküdni? akkor valami készülődik ott :wink:

Mi reggel megyünk a kontroll vérvételre, szorítsatok, hogy ne legyen olyan ramaty a vérképem, mert akkor befektetnek a hátralévő időre :shock:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Lányok!

Csak egy futó kérdés, hol vettétek az ágynemű garnitúrákat?
Mert én már vettem egy garnitúrát, de vennék még egyet, és nem tudom hol vegyem, hol lehet ilyen szépeket kapni?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Fülbevaló kérdésÉn nem tervezem egyenlőre a fülbevalót Zsófinál.
Én is már javában iskolás voltam, mire, az én kérésemre lett fülbevaló... Majd Ő eldönt ...

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!
Köszi a dícséretet!

Macsek!
Nem kismama felső, sima. A tegnapi bulira vettem egy kismamisabbat Jugóban tök jó áron, majd teszek fel képet.
Ja, az előbb láttam, hogy írtad a szegedi topicban, hogy voltál a klinikán látogatáson. Mondtak valami fontosat, amit érdemes megjegyezni? Én ilyen messziről nem fogok eljutni ilyen látogatásra, esetleg ha befektetnek előbb, akkor fogom látni a dolgokat.

Gyanixi!
Nagyon sokat gondolok Rátok! Várjuk az sms-t!!!

Luisa! Kislilla! Lilo!
Megy a drukk Nektek is!

Nekem mostanában olyanokat hullámzik a hasamban Balázs! Olyan muris! Mindig kérdezik, hogy mit érzek. Azt szoktam mondani, hogy "mászik". Hol itt nyomogatja ki valamijét hol ott. Nem is tudom, hogy milyen lesz, ha már nem mocorog itt a pocakban. Én még szeretnék így maradni kicsit, csak vegyék ki, mutassák meg, hogy minden rendben van vele és visszatehetik. Jó hülye vagyok, mi? Speciel nagyon szeretek terhes lenni. Bár lehet, hogy ezt az utolsó pár hétben nem fogom így érezni?!?!


Zsana!
Nagyon édi baba Bálint!

Akíra!
Nekem sincs jobb ötletem, mint hogy reggel azonnal orvoshoz!!!!!

sch.judit
 
 


Sziasztok!

Luisa, Lilla nálam olyan színtelen váladék van (bocs). Görcsölés minden hajnalban. Szerintem nyílik a méhszáj, bár most nem vizsgált meg a doki, úgyhogy ez nincs megerősítve. Tegnap éreztem ahogy a fejével helyezkedik, mintha ki akarna jönni, azt hittem, hogy szétszakadok ott alul. Ezt órákig csinálta, de akkor nem volt görcsölés. Most már annyira megszoktam ezeket, hogy nagyon távolinak tűnik a szülés.
Azt hiszem, hogy Ti előrébb jártok, úgyhogy drukk ezerrel, + Gyanixinak is. :lol:

Akíra, majd írj, hogy mit mondott az orvos!

Nanett, mi újság Domi evésével? Most vegyesen kap tejcsit és tápit? A képek alapján nagyon szépen fejlődik :)

Fülbevaló majd később, a születés elég trauma lesz neki :roll:

Pussz,
Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Judit,
köszi a drukkot, pont egyszerre írtunk.. :) Milyen volt a bál?

Ja, az ágynemű pl. az Árkádban a bababoltban nagyon szépek vannak. (lehet, h. ez neked kicsit messze van)

Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Hello Lányok!

Fülbelövés: én ha lányom született volna akkor valószínű, hogy ott a kórházban elintéztem volna a dolgot. Már csak azért is mert erre úgy sem emlékszik vissza, ja és nem nekem kell lefognom! később lehet, hogy ezért haragudna rám... 8)

Gyanixi: nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen.

Nyákdugó: nekem mikor 3 újjnyira tág voltam sem ment el. Úgyhogy ez is típus kérdés, így lehet hogy akinek nem megy el a dugó az is szülni fog.

Minden finiselő kismaminak drukk!

ui.: köszönjük Bálint Babával a bókokat... :oops: :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Dijcsi,
Hatalmas gratula Nektek! Jo egeszseget es sok tejcsit kivanok! Alig varjuk a reszleteket!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!
Itt a heti tábla! Ha gond van vele,ezentúl Macseknek írjatok!(Macsek,neked elküldöm a táblát még ma!)
Kép
Kép

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy keresetlenül jelentkezem. Azért írok, mert vannak gyönyörű kombizsákok eladók. Nagyon praktikus, először bundazsák, később overall. A gyerkőceim három éves korukig hordták, szóval meghozza az árát. A "2007. augusztusában szülök" topicban a 182. lapon megtalálhatjátok a fotókat arról hogyan néz ki, és hogyan kell használni. A Brendonban a hasonló overallok ára 17 ezer forint körül jár, nálunk megrendelve 8 ezer, és ha van különleges kívánság, az is megoldható, ugyanis anyósom készíti őket. Ha érdekel benneteket, keressetek meg priviben.
Mindenkinek sok boldogságot kívánok!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok lányok!
A segítségeteket kérem. Nyitottam egy új topikot a Fogamzás/Megterveztük a baba nemét címmel. Azt kérném, ha van valami tapasztalatotok a témával kapcsolatban akkor gyűjtsük össze azok kedvéért akik nagyon szeretnének kisfiút vagy egy kislányt. Kérlek, gyertek oda egy hozzászólás erejéig, és mondjátok el a tapasztalatotokat.

Nekem már volt két császárom, úgyhogy csak egy lehetőségem van egy kislányra. Nagyon sokat segítenétek, ha a tapasztalatotokat megosztanátok velem. Köszönöm!! Jó egészséget kívánok a gyönyörű kisbabáitoknak!!
reménykedõ
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: