Új privát üzeneted érkezett!

Deépp ez az.hogy én sem igazán szeretném ha a a barátnöm lenne bennt.Majd kiderül.Fájásom nemtudom volt-e mert még azt se tudom mi az.Néha a derekamba belenyilal a fájdalom egymásután többször is de aztán annyi.

Azért ha valaki ráér irjon hétvégén is.Tudom ilyenkor általában mindenki a párjavl van, de nekem sajnos mindig szombaton is dolgozik a férjem és itt árválkodok egyedül :cry: :cry:

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Sziasztok!
Kérek mindenkit, aki egyet ért velünk, a Támogatást Születendő Gyermekeinkért Civil szerveződés céljaival, mely magába foglalja azt is hogy ne vonják vissza a lombikkezelések támogatását, írja alá a Nyílt levelünket, melyet a kormánynak szeretnénk elküldeni!
Mindenkinek az a célja hogy ebben az országban ne kevesebb, hanem több baba szülessen! Sajnos nagyon sokunknak csak orvosi segítséggel lehet kisbabája!

http://www.petitiononline.com/IVF2006/
darin
 
 


Kepzeljetek, direkt elmentunk ma este egy masik varosba, ahol ugy tudtam, hogy egy Tesco-szeru szupermarketben lehet kapni kismama cuccokat is, erre nem talaltunk semmit! Megkerdeztuk, hogy hol vannak es kiderult, hogy eddig volt, mostantol viszont mar nem arulnak kismama ruhakat. Erdemes volt elkocsikazni. :( Raadasul hazafele a ferjem szinte kibirhatatlan volt, mert iszonyu ehes volt. Elkunyeralta az en kis vesztartalekomat a taskambol, de legalabb utana mar nem nyivalkolt. Mondtam is neki, hogy ugy viselkedik, mintha o lenne kismama.

Beuci, en is egyedul leszek szombaton. Az en ferjem is dolgozik, bar szerencsere nem minden szombaton. Sot most vasarnap is fog, haza se jon szombat este. Az egyik ismerosunknel fog dolgozni es ott is alszik, mert elegge messze laknak. En meg szombat este a szomszedban leszek. A szomszedasszony elhivott nehany baratjat vacsorazni es hivott minket is. A ferjem ugye nem tud jonni, de en azert atmegyek, nem akarok itthon ulni egyedul egesz este.

Puszi es kellemes hetveget mindenkinek!

Olive

KépKép
olive
 
 

 
 

Sziasztok!
Na végre sokat írtatok!!!! :D

Korena:
majd összegy?jtögetem a képeket - nem ígérek idôpontot - és küldök!
Mára -22 fok volt!! Tegnap óta ki sem mertem vinni Alidát. Persze ki fogom majd, de ilyen extrém hideg nem szokott sokáig tartani ebben a hónapban. Felöltöztetni még csak tudnám jó melegen, de a levegô annyira hideg, hogy alig lehet belélegezni. Eddig a leghidegebb, amit tapasztalt, -10 volt. Egyébként ma sokkal jobb napunk volt, az éjjel is "csak" kétszer keltünk. Fog persze még sehol...

Szerintem szülés közben kisebb gondunk is nagyobb annál, hogy ki nézeget!! :lol: Mondjuk ilyen tekintetben azelôtt sem voltam szégyenlôs, az orvostól is bátran megkérdeztünk mindent. Igaz, hogy nagyon kedves és segítôkész volt, így talán könnyebb.

Csilla:
örülök, hogy újra tudsz jönni! :) Szerintem is úgy tégy, ahogy a legjobban esik. Nem tudtok ártani a babának, de ha bármiféle rossz érzésed/tek van, úgysem megy... Én sem kívántam a szexet, csak az elején, akkor meg a férjem félt, hogy mi lesz a babával. Szülés óta is nehezen megy, még mindig. Valahogy mindig attól félek, hogy fájni fog és olyankor fáj is. Mikor meg elengedem magam, rögtön elmúlik a fájdalom.

Olive:
Igen, emlékszem még az angol "havazásra". Nem nagyon hasonlított a hóra... Itt viszont azt látod 5 hónapig! Az elején még jó, de január-februárra már torkig vagy vele, meg akkor vannak a nagy hidegek is.
Ne bántsd nagyon a férjed, én is iszonyú agresszív leszek, ha éhes vagyok! Érdekes módon mióta Alida megszületett, jobban uralkodom magamon és még szoptatni is tudok farkaséhesen! :)

Beuci:
Már nem sokáig leszel egyedül szombatonként!!!! A jóslófájások még igazából nem jelentenek semmit, van akinek hónapokig vannak. Remélem össze van már készítve a kórházi motyó! Sokat pihizz!!

Szép hétvegét!
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, az a -22 nagyon durva lehet. Nem csodalom, ha nem viszed ki Alidat. En a hideget eleg jol birom, de azert ez mar nekem is sok lenne. En az esos, borult idot viselem nagyon nehezen. Meg jo, hogy Angliaban lakom. Idojaras szempontjabol ennel rosszabb helyre nem is koltozhettem volna. Most is olyan szomorkas az ido, nincs kedvem semmihez. Azt hiszem a babocam is ram fog utni. Azt vettem eszre, hogy az ilyen borus, esos idoben pihizik egesz nap. Amikor meg sut a nap, nagyon virgonc, egesz nap rugkapal.

Beuci, nem irtad, hogy kimasztal-e mar a nathabol.

Most mennem kell, mert var ram a mosogatas, takaritas, mosas. :(

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!


Hát fogjuk rá hogy kimásztam a náthából a hangom kicsit még fura de holnapra már biztos elmullik.
Olive te már biztos a vacsorán ülsz...Szegényem azért rossz hogy egyedülvagy az egész hétvégén vagyis a párod nélkül de a munka az munka.

Zsuzsi én nem is tudom mi lenne ha ilyen hideg lenne itt is meg is örülnék.Szegény Alida biztos rossz lehet neki hogy nem mehet ki.

Tényleg jo lenne ha már ott tartanék hogy nem vagyok egyedül szombatonként de most már kibirom valahogy.
Azért ha ráértek irjatok!
Sziasztok!

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Beuci! Köszi a fotókat! Jó nagy a pocakod!! Mikor megláttam, hogy a széken állsz, hááát!! :shock: :shock: :o :o megijedtem, nehogy leess nekem!!!!

Vigyázzatok Magatokra és a Babókákra!!
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok!
NA, végre! Volt normális mennyiségű olvasnivalóm! :) :) :)

Kcsit ömlesztve fogok válaszolgatni,ne haragudjatok! : :oops: Persze, ha hagyja a billentyűzet! :o

A szex, igazság szerint valóban nem árthat a babának, és szerintem is mondta volna az orvos, ha ki kellene hagyni, de azért kérdezz rá, hogy szabad-e. Amúgy, ha neked nincs kedved hozzá, akkor inkább ne erőltessétek a dolgot. Az elején az én férjem is félt, de aztán megmagyaráztam, hogy nem eshet baja a magzatnak. Én a második trimeszterben kívántam a szexet, éésss akkkkkkrrr a, neme megy.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!


Zsuzsi:muszály volt székre állnom mert a párom drága sehogyan nemtudott ugy lefényképezni hogy egészen benn legyek.
Nem estem le....De ari vagy hogy féltesz.

Edit nem sokat irtál ahhoz képest hogy te ugy kezted hogy végre van mit olvasnod....
Többiek hol vagytok? :( :( :( :(

Szerintetek egy baba megkereszteléséhez mikor van a legjobb idöszak a kora szerint?
Lehet még ráérek ezen gondolkodni de én mégis gondolkodok rajta.
Föleg azért mert ha meg lesz a baba nálunk akkor még kb 2 honapig itt lakunk még utánna megyünk az új házba reményeim szerint.De ugy kb 20 embert számoltam akit mindenképp meg szeretnénk hivni és itthol nem egyedül kéne csinálnom a kaját mert ugye itt az Anyosom.Meg végülis nem is csak a kaja hanem sok más is amit még egyedül kéne csinálnom.Szoval nemtudom.Szerintetek???

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Sziasztok!

Megint nem leszek nehany napot. Talan csutortokon keso este jovunk majd haza.

Beuci, szerintem teljesen mindegy, mikor keresztelnek meg egy babat. Talan jobb minel korabban, mert akkor meg atalussza a keresztelot. En arra emlekszem, amikor a keresztlanyom kereszteloje volt es o mar nagyobb baba volt. Majd leszakadt a kezem, olyan nehez volt tartani vegig a keresztelon. At is adtam aztan a keresztapjanak, mert mar remegtek a kezeim. :lol: A mienk viszont 3-4 honapos lesz a keresztelon, mert mindenkeppen otthon szeretnem a keresztelot tartani. Elotte viszont nem nem megyunk haza. Marmint, ha itt szulok. Ha otthon szulok, akkor minden felborul. Majd meglatjuk. Szerintem csinald ugy, ahogy neked konnyebb!

Most jut eszembe, hogy nem is neztem az e-maileimet mostanaban! Gyorsan megnezem.

Puszi mindenkinek:

Olive

KépKép
olive
 
 


sziasztok!



Hol vagytok máma?

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Sziasztok!

Beuci:
Bár Alidát nem kereszteljük meg, de szerintem télen nem a legjobb. Nagyon hidegek a templomok. A segítség miatt nem aggódnék, akkor is kaphatsz, ha már külön laktok, nem?

Olive:
kellemes idôtöltést így utólag is... Nemsokára utazol haza!!!! :D

Puszi!
zsuzsi 81
 
 


Beuci: Problémáim vannak a billentyűzettel, azért nem tudstam többet írni, de én ezt írtam is, és a szöveg vége felé láttad már miket írtam. NA ezért lettem rövid. És sajna, már el is felejtettem miket akartam akkor írni.

Nincs olyan, hogy le

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Bocs', hogy így abbamaradt, de akkor közbejött valami és már nem tudtam írni.

Beuci, annyit akartam még, hogy nincs legmegfelelőbb időpont a keresztelőre. Azt mindenki akkor ejti meg, amikor akarja vagy egyáltalán pénze jut rá (mert itt biza' arra is szükség van!) Ettől függetlenül az a jó, ha a gyereket minél hamarabb megkeresztelik, nálunk max féléves korig, általában mindenki megejti. Olyan falvak is vannak, ahol a gyerekeket már 2-3 évesen keresztelik, de szerintem ez hülyeség. Sokan azt mondják, hogy ha a baba különben nagyon nyugtalan, sírós, keresztelő után megnyugszik. Tudom, ez babona és én nem hiszek a babonában, de ha mások megfigyelték, lehet, hogy úgy is van. Mindenesetre, én a keresztelés mellett vagyok. Nem mintha én olyan nagy templombajáró lennék, de Istenben azért hiszek, és azzal is egyetértek, hogy valahová kell tartozni. Aztán ha megnő, úgyis választhat magának más utat, de addig is, nem a senki gyereke. Mindazonáltal, én is azt javaslom, hogy várjátok meg vele legalább a tavaszt, mert télen hideg is lehet a templomban, rengeteg ruhát kell ráadni, ami már eleve nyűgösebbé teszi, és még az sem hanyagolandó szempont, hogy leszakad a keresztszülők keze a súlya alatt, ha felét a ruhákl teszik ki.

de addig is neked jó koncentrálást a szülésre, és hagyd a keresztelőt majd azutánra! :) :) :) Biztos, bármikor akad majd segítséged. és különben is, miért nem mentek egy étterembe, sokkal egyszerűbb és abszolút nem drágább.

Képzeljétek, ma szült egy ismerősöm!!! Zsófia 2600 g-mal és 51 cm-rel született, teljesen egészségesen, természetes úton. És az anyuka is, ő is jól vannak. :) úgy örülök nekik! Most már a közeli ismeretségi körömben nem tudok születendő babáról. :(

jó éjt, lányok. Én már hulla vagyok. Kriszta beteg. Lázas, köhög, folyik az orra. És alig tud szuszogni, pedig nem jön semmi az orrából, szinte. NA, megyek.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok Lányok! Bocsi, hogy így eltüntem, és tulajdonképpen most is csak pár percem van. :oops: :oops: De ígérem jövő héten jövök és mindenről beszámolok! Ha minden igaz szombaton végre lesz már otthon net és akkor sokkal többször be tudok nézni, mert most a volt munkahelyemre járok, és itt nem sokat időzhetek! Úgyhogy még egy kis türelmet kérek tőletek, de aztán annyit írok, hogy meg is untok! Mindent el fogok mondani, hogy mit vettünk és mennyiért! Egyébként a babám gyönyörűen fejlődik, már most 34-35.héten 2600 g a becsült súlya!!! :P Na ennyi. legkésőbb hétfőn jövök, mert hétvégén apjukkal nagytakarítunk!!! :lol: Legyetek jók addig is! Puszi mindenkinek!

bogyo75
 
 


Szia Bogyó!
De jó, hogy benéztél!! :D Szép nagy már Dávid! Mi ma mértük Alidát és fél évesen már 7770 g!!! :shock: (szereti a tejecskét! :D )
Aztán óvatosan azzal a nagytakarítással! Te inkább csak irányítsd a dolgokat! Vigyázz nagyon Magatokra!!
zsuzsi 81
 
 


Hol vagytok lányok?Én itt egyes egyedül várom a nagy napot egyre türelmetlenebbül és senkivel nem tudok beszélni itt! :shock: :( :x :( :( :( :(

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Sziasztok!

Beuci, en most mar vagyok, csak tudod, napokig nem voltam itthon, igy nem voltam gepkozelben. Tegnap este meg nem tudtam belepni a babanetre, hiaba probalkoztam.

Tegnap esemenydus napunk volt. Delelott voltunk a korhazban Uh-n. A ferjem vegig tudta nezni a kepernyot, nekem csak a vegen mutattak meg a babokat 1 percre. :( Viszont azt mondtak, hogy minden rendben van es ez a lenyeg. A nemet termeszetesen hiaba kerdeztuk, nem mondhattak meg, mivel ez a korhaz szabalyzata. Ugyhogy erre kell meg varni kb. 4 hetet es akkor majd otthon kiderul a 4D-s UH-n. Az arcat a dragam nagyon nem akarta megmutatni, vegig ott tartotta a kezet elotte, hiaba probaltak bogdosni, hogy mozditsa el. Vegul egy olyan kepet kaptunk, amin oldalrol van lefenykepezve. Majd bescanelem es kuldom nektek.

Orvos most se vizsgalt meg csak 2 percet beszelt velunk. Megkerdezte, hogy itt vannak-e a papirjaim a szemmutetemrol. Mondtam neki, hogy nincs, de nem is lesz, mert nem a szemmutet miatt kernem a csaszart, hanem a szemfenek torzultsaga miatt veszelyes a normalis szules. Teljesen felesleges papirokat mutogatni a mutetrol, amikor meg kellene vizsgalni es abbol eldonteni, hogy szulhetek-e siman. Mondtam neki, hogy nov. vegen megyek a szemeszemhez es o majd megvizsgal es velemenyt ir. Ennyi volt a talalkozas az orvossal. Ja, es persze nem ugyanaz volt, aki eloszor, de ez se volt europai. En meg abban a korhazban nem talalkoztam angol orvossal. Csak tudnam, hogy hova lettek az angolok Angliabol? :shock:

Delutan voltunk az Ikeaban meg egy szupermarketben, ahol vannak kismama rucik. Vettem is ket kardigant. Jol jott ki nagyon, pont a tegnapi nap 20% kedvezmenyt adtak minden ruhabol. Az Ikeaban a kisagyakat neztuk meg, de ugy dontottunk, hogy nem ott vesszuk. Bar tetszett az a kisagy, ami Enikojeknek is van, de az csak 2 fokozatban allithato, en meg olyat szeretnek, ami 3 fokozatos.

Az este se volt esemenytelen. Egy korforgalom elott alltunk, vartunk arra, hogy kihajthassunk. Egyszer csak egy nagy csattanas es elorelokodott a kocsink. Hatulrol belenkszallt valaki. Csak azt tudnam, hogy nem vette eszre, hogy ott allunk, amikor egtek a lampaink. Szerencsere semmi bajunk nem lett, csak jol megijedtem. A kocsinknak se lett semmi baja, ugyanis van vonohorgunk es az felfogta az utest. A masik kocsi eleje, amelyik belenk jott viszont jol osszetort.

Most mennem kell, mert a ferjem draga nem boldogul a nyomtatoval. Remelem, Beuci most lesz mit olvasnod. :) Azert a tobbiek is irhatnanak.

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!

Beuci:
sajnálom, hogy nincs kivel beszélgetned! :( Sajna nekem nincs idôm gyakran jönni...
Képzeld láttam ma annak az ismerôsömnek a kislányát, aki 2 hete született!! Nagyon édes!! végig aludt a kendôben a mamáján, úgyhogy csak az arcát láttam, de nagyon szép! :) Kölcsön akartak nekünk adni egy batyut, amiben könnyebb lenne télen a szállítás, de Alida már nem fért bele, olyan nagy! :shock:
Nincsenek még jóslófájásaid?

Olive:
Örülök, hogy megúsztátok a karambolt! :shock: :o Gondolom, jól megijedtél! Hát igen, egyre kevesebb az angol, amit én nem nagyon bántam, olyan szépek a keverékek! Na persze nem minden angol csúnya, de általában a nôk nagyon nem tetszettek nekem.
Nekünk is olyan ágyunk van, mint Vanessának!! :) Csak pelenkázót nem vettünk hozzá, mert drágálltuk, így vettünk egy háromfiókos komódot és annak a tetején pelenkázom. Jól bevált. Kár hogy nem nagyon láthattad a Babót. :( Remélem, Magyarországon rendesen megvizsgálnak majd.

Sok puszi:
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok!

Így a végén majdcsak rátalálok erre a topicra.
Egy kérdés lenne. Mit tudtok milyen hivatalos iratokat kell vinni a korházba, mert valahol olvastam 300 napnál nem régebbi anyakonyvi kivonatot kell vinni, igazolva a férj létét.

Egy kis segítség kellene, hogy menjek e jegyzőhöz, vagy ne?

Szép estét
Manó2
38+1
dorka2
 
 


Sziasztok Lanyok!

Kuldtem nektek UH kepet e-mailben. Megprobaltam ide feltenni, de nem ment, ugyhogy inkabb e-mailben kuldtem el.

Beuci, most en vagyok a soros! Engem is levett a labamrol a natha, de kegyetlenul. Nagyon szenvedek. Egesz nap ontom magamba a mezes-citromos teat, de egyenlore semmi valtozas. Az orrom es a fulem is be van dugulva, izeket egyaltalan nem erzek. A ferjem szova is tette, hogy a krumplileves nem olyan, mint szokott lenni. Mondtam neki, hogy bocs, izesitse be maganak, en nem erzek semmit. Amugy o is beteg, de o mar korabban elkapta, ugyhogy most mar kifele labal belole. Nekem nagyon rosszkor jott, mivel kedden jonnek otthonrol a baratnomek es aztan 1 het mulva egyutt megyunk haza. A hetvegen vasarolgatni szerettem volna karacsonyi ajandekokat, meg borondot magamnak, mivel a regimet a legutobbi repulesnel tonkre tettek a repteren. Ez mind elmaradt es nem tudom, hogy mikor fogok mindent megvenni. Ennel rosszabbkor nem is robbanhattam volna le. :( Apukam ma azt mondta, hogy allitolag otthon is kering valami virus. Na, mar csak az hianyzik, hogy itt kigyogyuljak belole es majd otthon egy masfajtat elkapjak.

Dorka, en sajnos nem tudok segiteni, mivel kulfoldon elek es fogalmam sincs, hogy milyen papirok kellenek otthon. Beuci vagy Korena viszont biztosan tudja, majd ok valaszolnak neked. Egyebkent ez mar a masodik babocad? Irj egy kicsit tobbet magadrol!

Puszi:

Olive[/img]

KépKép
olive
 
 


Mi van veletek Csajok? Nagyon hallgattok.

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!!!!

Hűha, alig tudtam visszaolvasni!!!! Lányok, hogy tudtok ilyen sokat írni??? Mikor van időtök emellett másra is? :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Héééé, ébresztő, itt ti vagytok a pocakosok, nektek kell egymás között dumcsizni!!! Én megteszem a tőlem telhetőt, de tudjátok, már nincs annyi időm, mint pocakosan! :(

Beuci: Jól vagy? Még semmi jele a kijönni készülő babócának? Na, nem stresszelni akarlak ezzel, csak már várom a híreket!!! :) Kit értesítesz majd ha meg lesz a babócád? Végül a Dominik névnél maradtatok? Ne izgulj, már nincs sok hátra és hamarpsan megölelheted a kis pinduridat, akit, akármilyen sok kilós legyen úgyis olyan picikének fogsz látni!!!:)

Olive: Jó és gyors gyógyulást neked, remélem, egy-kettőre békénhagy az a vírus vagy mi, amit felszedtél! Köszi a babócás képet, nagyon édi. Olyan jó nézegetni ezeket a felvételeket! Pocakos kép még mindig nincs? MOst már csak látszik valamennyire! Nekem november közepén kezdett el rohamosan nőni a hasam, addig is látszott, de aztán karácsonyra már jó nagy lett.
Képzeld, az este beszélgettem a szomszédnővel, és elkezdtük szidni az itteni egésszégügyet, hogy fizetünk TB-t, mégis a gyerekeknek a gyógyszerét nem adják teljesen ingyen, csak kedvezményesen. És akkor elmeséltem az esetedet. Hát, szegény ki volt akadva, és egyetértett, hogy akkor jó, hogy itt élöünk. Azt szerettem volna kérdezni, hogy ott nincs lehetőséged, hogy magánrendelésre elmenj? Megfizeted, de legalább tudod, hogy tisztességesen bánnak veled. Mert itt aki csak teheti a doki saját rendelőjébe megy, amikor a rutinellenőrzés következik. Nem sürgősségi esetről van szó.

Korena, hova tűntél. Még mindig, vagy mégcsak most gyűlt össze igazán a dolgoznivaló? NA, ne aggódj, még egy hónap és akkor te is lazíthatsz, pihenhetsz! :)

Bogyó, várunk azzal a beszámolóval! Örülök, hogy jól vagytok és sikerült ezt-azt vásárolnotok!!! Hajrá, de csak lassan :wink: , te is már az utolsó 100 méteren baktatsz! :) Tényleg, te kinek fogsz írni, hoyg tudasd, ha szültél? Ha akarod, én szívesen megadom a számomat, hogy írhass egy sms-t, rögtön megírnám a fórumra. Csak én nem Magyarorszéágon, hanem Romániában élek, de azért egy sms nem oylan drága. Na, ha gondolod, írd meg a számodat priviben. Ja, és utána szívesen várunk a babázó topikba! :)

Csilla, te merre kószálsz? Minden rendben?

Zsuzsi, ma nem írtál ide sem, hozzánk sem, tessék szíves jelentkezni!!! :) :) :)

NA, megyek, mert Kriszta elaludt, és szedjem össze a házat! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!


Még nincs jele a babának bár tegnap voltam nst-én és az kb 10 perces fájásokat mutatott ki.De akkor érezni nem éreztem semmit.
Viszont 3 napja esténként vannak joslófájások.Csütörtökön megyek vizsgálatra kiváncsi vagyok mit mond a doki mennyire vagyok nyitva.

kicsit ideges vagyok mert most küldték meg egy eredményemet amit 10 hete csináltak és a toxoplazmát nézték benne és az jött ki hogy negativ de alá meg az van irva hogy 1 egység emelkedés és korábbi vagy akut fertözés.most azt mondta a védönö hogy ezen már ne idegeskedjek.De akkor is remélem nem lesz baja a babának.


Olivenek fogok szolni ha meg lesz a baba és igen Dominiknak fogják hivni.Tényleg hihetetlen hogy nem sokára itt lesz velem.....

Olive kuráld csak ki magad.Remélem hamar kijösz a náthából.

Dorka:Annyit kell tenned ha régebbi a házassági leveletek hogy elmész a jegyzöhöz és megmondod neki hogy egy hiteles másolatot kérsz a házassági anyakönyvi kivonatról.Ez ingyen van és 2 perc allatt megirták.Ennyi..

Képzejétek itt a korházban is van az a calici virus és ha most megyek szülni akkor nem jöhet senki látogatni..Olyan idegesitő.
Irjatok ám ti is!!

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Sziasztok!

Beuci:
szerintem se aggódj, olyan dühös vagyok rájuk ilyenkor, hogy megkésve félvállról odaírnak valamit, ami nem is biztos, hogy úgy van, csak hogy ne unatkozz! :evil: :evil: :evil: Húha, ha jóslófájásaid vannak, akkor már biztos nincs messze a nagy találkozás!!! :DA vírus miatt pedig ne aggódj, fô a biztonság, a babót pedig még láhatják sokat!

Olive:
nagyon sajnálom, hogy lebetegedtél, fô, hogy kikúráld magad!! A barátnôid biztos tudnak segíteni megvenni a bôröndöt! Nem szeretnéd influenza ellen beoltatni magad? (Jaj, lehet azt pocakosan, nem is tudom?! :oops: )

Csilláról azt olvastam egy másik topikban, hogy elvetélt. :cry: :cry: :cry: Ne nehezteljetek rá, ha nem néz be ide, biztos nagyon nehéz most neki. (remélem nem kevertem össze senkivel, de ô is egy csilla27 volt)

Most mennem kell, Alida nyafog.
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok Lányok!
Végre itt vagyok és itthonról tudok netezni Veletek! Most be pótolom amit eddig elmulasztottam! :lol:
Nem is tudom hol kezdjem! :roll: Mondjuk a vásárlásnál!
Szóval: egy csomó pénzt sikerült elköltenünk, bár így is szerencsések vagyunk, mert pl: a kiságy 5000 ft ba került! Igaz hogy használt, de nagyon jó állapotban van. Ha sikerül egy képet teszek fel róla! A babakocsit is kinéztük már, ( 36000 BERGON) de azt majd a szülési pénzből vesszük meg. Mert autós gyermek hordozónk az van, és ugye az első időbe, ha megyünk is valahova az csak kocsival fog történni!
Ezeken kívül vettünk szoptatós melltartót persze azt is jó drágán, és utána az auchanba fele annyiért volt. Meg vettünk pár gyönyörű babaruhát, kocsiba bunda zsákot, sapit, tetra pelenkát, tetra fürdőlepedőt, kádat álvánnyal, Nekem a kórházba pizsamát, hálóinget, meg ilyesmiket!
Erről ennyi! 8)
Tegnap átrendeztük a lakást, felkészülve Dávidka érkezésére! Csak most meg olyan furi, hogy itt a kiságy a baba meg a pocakomba! Nagyon nehezen megy már itt a vége! Az bosszant a leginkább, hogy már a mosogatás is két részletbe megy csak, mert úgy megfájdul a derekam, hogy muszáj lefeküdnöm 10 percre! Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem a szemérem izmom olyan szinten fáj, hogy sokszor ha fel kelek az ágyról össze szorított fogakkal teszem. Az első terhességemnél nem emlékszem erre az érzésre! Egyelőre ennyi, de ma még benézek, mostmár bármikor megtehetem :P :P :P Addig is puszi mindenkinek. Kép Ja a kiságynak a matracát kell majd feljebb tenni, csak a csavarokat kell pótolni!

bogyo75
 
 


Sziasztok!

Bogyo örülök hogy jelentkeztél és most már betudsz nézni többször.Tessék csak potolni a lemaradásodat.Jó sok mindent meg vetettek már.Tényleg fura ez a hogy a kiságy ott van készen és a baba meg bent lubickol.Én is igy vagyok vele pedig csak 5 napom van.Mindennap igazgatok valamit rajta meg a ruhákon amit odakészitettem amibe hazahozzuk a babát.Olyan idegesitö igy a végén ez a várakozás..........

Zsuzsi most már hiába ia idegeskednék nemtudok mit csinálni.Bizok benne hogy nem lesz semmi gond és kész...
Nem készültek új képek Alidáról?Már régen küldtél?Még most is olyan hideg van nálatok?

Olive nem ugy volt hogy ilyenkor már itthol leszel?Már jó nagy a babád aképen.Jól kilehet azért venni a dolgokat.Nem értem miért nem lehet megmondani a nemét????De remélem itthol meg nem lesz szégyenlös....Kiváncsi vagyok már nagyon hogy mid lesz...

Remélem még lesz mit olvasnom ma.Korena merre vagy???

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Sziasztok! Van itt valaki!!!! Nem tudok még egy vonalzót feltenni az aláírásomba, pedig valakinek 3 is befért! SEGITSETEK! :?:

bogyo75
 
 


Sziasztok!

Bogyó:
én egy vonalzót sem látok most! Úgy tudom, hogy egyszer?en csak bemásolod a kódját és a másik után ragasztod. Nekem is nehezen ment a mosogatás a végén, mert már nem fértem oda rendesen, így elôre kellett dôlnöm és megfájdult a derekam. :) Szerintem "normális" a szeméremcsont-tájéki fájdalom, nekem mondjuk csak néha volt, másoknak szinte állandóan és nagyon erôsen. Ki kell tágulni a medencének, hogy átférjen a baba. Szép a kiságy és nagyon jó áron vettétek! :)

Beuci:
Hajaj, még csak most jön a hideg java! Már ritka, ha plusszban vagyunk. :( Na de ne türelmetlenkedj! Gondolj arra, hogy a Babának az a legjobb, ha minél tovább van bent! Én annyira élveztem az utolsó napokat! Igaz mondjuk, hogy tényleg semmi panaszom nem volt a hasviszketésen kívül.
Szerintem Olivének azért nem mondhatják meg a babó nemét, mert félnek, hogy majd beperlik ôket, ha mégsem az lesz. Itt is, mikor végezték a vizsgálatot, ahol a szerveit vizsgálták, hogy minden rendben-e, nem mondhattak semmit! Aztán csak egy héttel késôbb a saját orvosom mondta, hogy minden jól van és valószínüleg kislány.

Szép napot!!
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok! Sikerült a két vonalzó! :lol: :lol: :lol: Éljen éljen!!!!

bogyo75
 
 


Lányok hol vagytok egész nap?
Beuci: Irigyellek, hogy már ennyire közel jársz! Én egy kicsit félek a szüléstől, mert Ákit császárral szültem. És az a terhesség sokkal könnyebb volt. Lehet hogy ilyen sokat számít ez a majd 7 év? Pedig én nem érzem magam öregnek! (31) Na mára ennyi voltam. Holnap is jövök, hátha találok itt valakit! Jó éjt!

bogyo75
 
 


Szia, Bogyó! Megkaptam a "megkapnivalót"! Szépek lettek a vonalzóid!:) Hűha, nagy fiad van már! És természetesen, nem vagy öreg. Ajaj, sok lesz még míg megöregszel! István a férjem is 31.
A szüléstől pedig ne félj! Sikerülni fog, és biztos, nagyon szép élmény lesz! :)

Legyetek jók! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Beuci, meg Angliaban vagyok, csak jovo het kedden megyek haza. Megerkeztek a baratnomek par napja es majd egyutt repulunk haza. Tegnap azert nem is jelentkeztem, mert el voltam veluk foglalva. Ma bementek Londonba, ugyhogy most van egy kis idom. Sajnos a natham eleg makacs, nagyon nehezen kecmergek ki belole. Az ejjel se sokat tudtam aludni. Kb. hajnali 4-kor sikerult elaludnom es reggel 9-kor keltem. Aztan most meg sikerult aludnom kb. masfel orat, de meg mindig hulla vagyok. Lehet, hogy telefonszamot kene valtoztatnunk es titkositani, mert mar nagyon unom, hogy naponta tobbszor kulonbozo bankoktol hivnak minket, hogy vegyunk fel hitelt vagy uj hitelkartyat ajanlanak vagy eppen mobiltarsasagoktol telefonalnak, hogy van egy remek ajanlatuk, kossunk velunk szerzodest. Most du. is erre ebredtem. Nagyon kezd mar idegesiteni. Belegondoltam, hogyha mar itt lesz a babank es esetleg nem fogok tudni ejjel aludni es majd nappal szeretnem bepotolni, amig o is alszik, igy lehetetlen lesz. Nagyon unom mar ezeket a telefonokat.

Bogyo, orulok, hogy jelentkeztel! Nagyon szep a kisagyatok es tenyleg jo olcson vettetek.

Zsuzsi, nem a pereles miatt nem mondtak meg a baba nemet, hanem vallasi okok miatt. Rengeteg itt a muszlim es ok nem szeretnenek lany babat. Csak eppen idegesito, hogy mi nem vagyunk muszlimok es mi se tudhatjuk meg miattuk. Remenykedem, hogy majd otthon kiderul, mert mar nagyon kivancsi vagyok.

Szoval, visszaterve a nathamra, lazam nem volt, de igy is nagyon ramatyul ereztem magam. Teljesen tompa a fejem es meg mindig nem kapok levegot az orromon. Minden ejszaka kesz kinlodas. Az orromat meg hiaba kenegettem, annyira fajt mar a sok orrfujastol, hogy orditani tudtam volna, amikor ismet hozzaert a papirzsebkendo. Aztan megjott az eletmentes otthonrol. A baratnom hozott nekem valami szuper orrkenocsot, ami egyaltalan nem csipi az orromat es a borcafatok es a pirossag is eltunt 2 nap alatt. Nem is tudom, mit csinaltam mar volna nelkule. Ja, meg hozott nekem harsfavirag es bodzavirag teat is. Ma mar talan jobban vagyok, de az ejszakatol azert felek. A karacsonyi bevasarlassal meg meg mindig nem vagyok elorebb. :(

Na, el is koszonok, mert megprobalok egy listat osszeallitani, hatha ugy majd konnyebben megy, mert valoszinuleg majd fel nap alatt kell elinteznem az egesz vasarlast.


Korena, merre vagy? Olyan regen hallottunk rolad!


Puszi mindenkinek:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok Kismamik!

Olive:
remélem hamar rendbejön a náthád! Nálunk is vannak ilyen telefonok, de általában este! még 9-kor is néha hívnak! :shock: Nameg néha összekevernek minket egy autókölcsönzôvel és volt, hogy éjjel telefonáltak!!!! Ha gondolod állítsd be úgy, hogy csak 1-2 csöngjön, így nem idegesít annyira. Én sosem veszem fel a telefont, mikor szoptatok, hagyjanak üzenetet, ha olyan fontos!

Bogyó:
Biztos nagyon szép szülésed lesz!!! Természetes szülést tervezel, ugye? És hol fogsz szülni? Próbálj annyit pihenni, amennyit csak tudsz még az utolsó napokban!

Beuci:
Mi ez a hallgatás? Ha egy napig nem jelentkezel, akkor már mindenféléket gondolunk ám! :lol:

Puszi
zsuzsi 81
 
 


SziasztokT

hát jó lenne "mindenfélét gondolásba" igazatok lenne de még mindig SEMMI!
De már annyira nem idegesit majd jön amikor jönni akar vagy amikor a doki bácsi kicsalogatja!
Végre ma feloldották a korházba a látogatási tilalmat mert elmúlt a járvány!!Lehet ezt várta a babom! :D

Zsuzsi olyan jo hogy te mindennap irsz nekünk.Annyira jo hogy ilyen hüséges vagy hozzánk.
Kiváncsi vagyok vajon mi lehet Zitivel meg Enikövel.Majd remélem jelentkeznek azért valamikor.

Bogyo miért irigyelsz hiszen neked is már allig van hátra ....
Olive nagyon idegesitöek lehetnek ezek a telefonok tényleg lehet jobban járnátok ha titkositanátok a számotokat.Egyébként a rosszul léteid most már teljesen elmúltak és van étvágyad?Azért még kicsit kuráld magad.most már csak békén hagy ez a ronda nátha...
Micsoda hülyeség hogy tényleg ezért nem mondhatják meg hogy mi lesz...Mi az hogy nem akarnak lányt?!?! :twisted: Hihetetlen....

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Sziasztok Lányok!
Tegnap voltam NST-n és UH-n. Szerintetek létezik, hogy 2 hét alatt 1200grammal gyarapodott a babám???? :?: Ugyanis az orvos most 3800g mérte a becsült súlyt, november 8.-án pedig 2600g- ra! És azt mondta hogyha jövő hét csütörtökig eléri a 4kg-ot akkor befektet, és megindítja a szülést! Úgyhogy ez szinte biztos, hogy 1hét alatt 200g-ot fog hízni! :lol: Mondjuk Ákit is 3800g-al és 51cm-el szültem császárral! De most normál szülés lesz!
Zsuzsi!
Kistarcsán fogok szülni, mert ez van a legközelebb hozzánk! (16.ker.)
Na egyelőre ennyi, megyek mosogatni :? , de később még benézek! Addig is Puszi mindenkinek!

bogyo75
 
 


Sziasztok!

Bogyo, ugy tunik jo nagy babad lesz. :) Az egyik pesti baratnom is kistarcsan szult kb. masfel eve. Az o babaja tobb mint 4 kilos volt.

Ma napkozben nem ertem ra, mivel a baratnomek itt vannak, ezert nem tudtam irni. Ugy volt, hogy ma is bemennek Londonba. El is indultak, de annyira szakadt az eso, hogy meg el se ertek az utca vegeig, vissza is fordultak. Az az 1 perc alatt is teljesen elaztak. Aztan vegul pihis napot tartottunk, keso du. meg mentunk vasarolgatni. Vegre megvan a borondom, ugyhogy lassan el kezdhetek pakolni. :D Karacsonyi ajandekokkal meg viszont mindig hadi labon allok es kedden hajnalban mar utazom is haza.

Beuci, mi ujsag? A vegen meg Bogyo beeloz. :wink:

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!

Bogyó:
Szép nagy babód lesz! :D Bár a méretek azért nem tudják mindig jól megsaccolni! Nekem végig azt mondta az orvosom, hogy 3 kg körüli babám lesz és 3600 lett! (mármint gramm :wink: ) Nem tudom, Te mekkora vagy, én a magam 161 cm-ével és babástul 62 kg-mal simán megszültem Alidát. Szerintem nem kell aggódnod emiatt. Biztos Ákos is nagyon várja már a kistesót! :)

Olive:
Hú, az már csak két nap!!!! Képzeld, mi ma vettünk repülôjegyeket Mexikóba!! Nem vagyunk normálisak!! :lol: Úgy éreztük, hogy megôrülünk, ha nem lesz valami változás! Most is már -20 fokok vannak és ez még csak rosszabb lesz több, mint 2 hónapon keresztül. Remélem Alida is jól fogja bírni. Neked jó csomagolást, vásárlást és biztonságos utat kívánok! Remélem nem lesz gond az úton.

Beuci:
Jól látom, hogy hétfôre vagy kiírva? Ne aggódj, egész váratlanul is megkezdôdhet! Van, akinek már napokkal, vagy hetekkel elôtte már jóslófájásai vannak és van olyan, aki éjjel egy pukkanásra ébred (magzatburok) és néhány óra múlva már babázik! :) Én a kiírt napon kezdtem fájásokat érezni és onnantól kezdve lassan ugyan, de már nem volt megállás! Kitartás! :)

Szép hétvégét és jó pocakosodást!!

KORENÁVAL nem tudjátok, mi lehet???
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok!

Igen hétföre vagyok kiirva.Nagyon remélem hogy megindul magától.Kicsit jobban tartok attól hogy meginditják,de van egy olyan megérzésem hogy pedig úgy lesz.Már a dokim is csak annyit mondott hogy kedden menjek be vizsgálatra aztán meglátjuk mi lesz.Aranyos nem?Teljesen ugy beszélt ö is hogy ugy se jön ki magától.
Bogyó kitudja tényleg mekkorra babád lesz tényleg nekem is azt immondta a dokim hogy mivel nagyon nagy ezért legalább 2 héttel elöbb ke kell jönnie és erre tessék...Még mindig benn van.
De kitudja lehet a végénmégis te szülsz meg elöbb.
Van egy barátnöm aki most keddre volt kiirva még örültünk is hogy lehet egy napon szülünk erre most nézte a doki és átirta egy honappal késöbbre mert pici a babája.Na még ilyet se hallottam.
Olive mi tegnap voltunk bevásárolni és képzeld elkapott a karácsonyi láz és abbol a 20 emberből akinek kell vennünk karácsonyra 16-nak megvettem az ajándékot.Nagyon izgi ilyeneket a férjemmel csinálni én mindig 20 percet nézegetem a dolgokat hogy melyik lenne jobb és megkérdezem hogy szerinte mégis mekyik és amikor már felé fordulok inkább odébb megy nézelödni mert szerinte ez nöi munka és neki annyi a dolga ilyenkor hogy fizessen.
Olyan nehéz hogy neki is megszoktam venni az ajándékát elöre már ilyenkor és sosem birom ki karácsonyig hogy odaadjam neki...
Kiváncsi vagyok hogy most meddig birom.
Hú mennyit irtam ne haragudjatok érte....
Sziasztok!

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Sziasztok!

Kepzeljetek, ma delelott itt annyira szakadt az eso, hogy vizszintesen esett! Azt hittem, hogy egesz nap itt gubbasztunk majd a hazban, de szerencsere tok hirtelen elallt az eso es kisutott a nap. Igaz, hogy en meg mindig beteg vagyok, de jol feloltoztem, meg meg a kabatom kapucnijat is felhuztam a fejemre, igy setaltam. Nem tudtam eldonteni, hogy mivel teszek rosszabbat ennek a makacs nathanak, ha napokig egesz nap levegon se vagyok vagy ha kimegyek setalni. Aztan a seta mellett dontottem, mert szerintem mar a levego hianyatol is fajt a fejem. Legalabb a fejfajas elmult.

Zsuzsi, jol tettetek, hogy repjegyet foglaltatok Mexicoba! Hosszu lesz meg ez a tel es nalatok meg extra hideg, ugyhogy elhiszem, hogy jol esik egy kis meleg a tel kozepen. Mikor mentek?

Beuci, nyugodtan irjal maskor is hosszabban, miutan megszuletik Dominik, egy darabig biztosan nem lesz idod hosszabb hozzaszolasokat irni nekunk!

En sem ertem, mi lehet Korenaval. Remelem minden rendben van vele, csak eppen idohiannyal kuzd.

Edit, emlekszem a multkor irtad, hogy aktualis lenne mar pocakos kepet kuldenem. Talan most kezdett egy kicsit jobban noni a pocim, ugyhogy ha holnap lesz egy kis idonk, akkor megkerem a ferjem, hogy csinaljon kepet a pocimrol.

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok Lányok! Már egyszer megírtam ezt az üzenetet, csak szórakozik a net!

Beuci!
Eljött a nagy nap!!! :lol: Egybe vagy még? Nekem csAak csütörtökön kell mennem a dokihoz, de már most be vagyok tojva!
Gondolom, Te milyen állapotban lehetsz! :shock:


Zsuzsi!
Én is teljesen átlagos méretekkel rendelkezem, bár sose voltam nádszál! A terhességet 73kg val kezdtem, de azért, mert volt egy sikertelen lombik próbálkozásunk, és akkor 8kg felugrott, amit nem adtam le! :( De a terhesség alatt 14kg híztam ami a könyvek szerint teljesen "normálisnak" számít!


Olive!
Nem semmi nálatok a hideg! Itthon meg tavasz van az őszben! :lol: De szerintem megiszzuk mi ennek a levét. Majd megint májusba fűthetünk! Mexicóba vigyázz magatokra és pár képet tegyél majd fel nekünk!



Edit!
Hova tüntél? Hol tudtad beállítani hogy piros betűid vannak? Nekem nem sikerül!? :cry:

Egyelőre ennyi! Puszi mindenkinek!

bogyo75
 
 


Sziasztok!

Bogyo kicsit összekeverted az embereket szerintem.Zsuzsi akar Mexikoba menni nem Olive.Ö angliába él és most ide Magyarországra készül.Az elején Én is kevertem az mebereket de most már azért kösnnyebb.
Én nem vagyok egyáltalán "telegatyával" mert szerintem már ugy 2 hete kihisztiztem meg izgulltam magam majd ha megindul esetleg mégis magától akkor lehet meglepödök aztán akkor izgulhatok de most semmi.Csak várok de már azt se ugy mint eddig most abszolut ugy fogom fel vagyis olyan megérzésem van hogy a doktor bácsi fogja kicsalogatni....

Majd lesz valahogy...

olive várjuk a képeket...Még mindig megvan a náthád?
Zsuzsi minden oké veletek vagy csak még nem engedett Alida közénk??

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Bocsi a keverésért!!! :oops: :oops: :oops:

bogyo75
 
 


Sziasztok!!

Itt vagyok, csak a hétvégén nem nagyon jövök általában. Alida most itt ücsörög mellettem a kisszékében és szónokol! :D Tegnap megkóstolta a répát és nagyon ízlett neki.

Bogyó:
igen, mi megyünk Mexikóba. Nálunk nagyon kemény a tél, most "csak" -15 fok van, de általában szél is van egy kicsi és úgy sokkal hidegebbnek érzôdik. Ráadásul novembertôl március közepéig nagyon hiedg van (-10-30), úgyhogy jobbnak láttuk, ha meg sem állunk Mexikóig! :lol: December 15-én indulunk és még ezév 29-én jövünk vissza.

Olive:
nagyon jó utat kívánok és boldog ünnepeket!! Remélem azért néha fel tudsz lépni, bár természetesen a család és a barátok elôbbre valók. Ne felejts el pihenni!!

Beuci:
Szerintem a Pocaklakó pontosan tudja, hogy mikor akar kibújni! Mikor indítják be a szülést? 10 nap múlva? Szerintem addig bôven kijön! :)

Puszi:
zsuzsi 81
 
 


KORENA!

Boldog szülinapot Evelinnek!! Jól látom, hogy ma van? Jelentkezz kérlek, hogy jól vagytok, mert már nagyon izgulunk!!!!
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok!

Hááát, Beuci, még egyben? :o No ne búsulj, én is azt hittem, hogy a dokibácsi fogja majd noszogtni Krisztát, aztán 1 nappal a végső határidő előtt mégis magától elindult! Az jó, ha most nyugodt vagy. Végülis csak mára voltál kiírva. A babáknak meg csupán 10%-a születik a kiírt napon! Én szinte 10 napot hordtam túl.

Bogyó, kijelölöd a szöveget és a szöveg fölött, ahol azt írja, hogy ALap ott kiválasztod milyen színnek akarod, hogy írja a soraidat. Ennyi az eglész. és ugyanígy, ha betűméretet szeretnél változtatni vagy vastagítani, aláhúzni szeretnél néhány szót, mondatot. :)

Zsuzsi: Mekkorát dejóztok akkor ti majd tél közepén! CSak amúgy fürdőruciban! :) :P Ezek szerint a karácsonyt is ott töltitek! Nekem azt hiszem, fura lenne a karácsony nyári időben, de egyszer azt mondtam, szeretnék júliusban (ergo Ausztráliában) karácsonyozni! :)

Olive: Megvan a pakk? Mielőtt hazautazol, nézz még be, ha tudsz! :)

Korena, Tényleg ma van a LIli szülinapja! Isten éltesse a nagy lányodat!!!! :) Merre jársz, minden rendben? Írj vagy két sort!!!!!!!!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk doktor bácsinál és azt mondta mivel két újnyira vagyok nyitva ezért holnap reggel nyolckot befektet és csütörtökön szülünk...
Ledöbbentem.Azt hittem azért késöbb inditja meg...De mindegy,
A férjem ugy ledöbbent most fogta feligazán hgy szülés lesz és én nyugtatom öt hogy nem lesz olyan szörnyü..

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Sziasztok Lányok!

Korena: Boldog szülinapot Evelinnek! :lol:

Beuci: Ez fantasztikus! Nemsokára megpillanthatod szerelmetek gyümólcsét! Az apukák mindíg jobban be vannak rezelve mint mi! :lol: De olyan cukik olyankor! :P


Edit: Köszönöm a tippet, én soha nem jelöltem ki, azért nem sikerült! de most úgy fogom csinálni!


Egyébként nálunk mindkét fiú lebetegedett! A férjem gyomorrontásos vírust szedett össze, Áki pedig megfázott de cefetül! Holnapután kiderül mikor szülök!!! Remélem addigra mindenki meggyógyul és tudnak jönni hozzánk a kórházba :) Egyelőre ennyi! Puszi mindenkinek!

bogyo75
 
 


Sziasztok!

Beuci:
Nagyon drukkolok!! Nyugtasd csak meg a férjed, hogy aztán majd helytálljon, mikor szülsz! És mindenekelôtt TE légy nagyon nyugodt és legyen egy fantasztikus szülésed!! :D

Bogyó:
Hogy érted, hogy holnapután derül ki, hogy mikor szülsz??? Nagyon vigyázz Magatokra, nehogy elkapd a nyavalyát!!

Itt tegnap egész nap esett a hó és ma is esik!! Tegnap délután egy csomót lapátoltam a havat, de most már semmi sem látszik belôle! :lol:
Ja, Bogyó, a többieknek küldtem képeket, csak a Te címedet nem tudtam, de pótlom!

Sok puszi
zsuzsi 81
 
 


Beuci: Most olvasom, mi a helyzet! Hűűű, nagyon drukkolok! NAgyon szép, könnyű szülést kívánok neked! Sok erőt, egészséget, kitartást! Meglátd, minden rendben lesz, bár azért furcsa, hogy ilyen hamar beindítja. MAradhatnál kórházban, hogy mindig szem előtt légy, ha már nyitott vagy! Errefelé nem nagyon szeretnek az orvosok beavatkozni a dologba, csak amikor már szükséges. Én, mindenesetre várnék még. de tudom, hogy már te is nagyon várod a NAGY TALÁLKOZÁST, és nem is vagy a szülésbeindítás ellen! :) Így vagy úgy, én nagyon sok szerencsét kívánok nektek, és mondd a férjednek, hogy higgadjon le és örüljön, hisz nem neki kell szülnie! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bogyó, neked császár volt az első, és ezért most ismét az lesz? Én is felkaptam a fejemet erre a Holnapután kiderül mikor szülök!!! -re! :shock: :shock: :shock: Várom a beszámolódat!!!! :) Jó gyógyulást a családtagoknak! Vigyázz magadra, hoyg nehogy te elkapd! :)

Olive, elutaztál már? Igen, most olvasom, hogy "jövő hét kedden" utazol, azaz tegnap. remélem jó volt az út, és szerencséren hazaértél! Amint tudsz, jelentkezz! :)

Korena!!!!!! Kezdek aggódni, mi lehet veled? Szólj két szót, hogy jól vagytok! :) Kérlek! :)

Lányok, Csilla valóban elvetélt. Szegény, annyira sajnálom. Megértem, hogy nem szívesen néz be ide a boldog kismamik közé, de remélem, nekik is mihamarabb ismét összejön a következő baba és problémamentes lesz a terhessége! :)

Legyetek jók, sok egészséget mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: