Új privát üzeneted érkezett!

Hellóóóóóóóóóóóó! Én is kíváncsi vagyok a görbédre!!!!! :shock:
Vendég
 


Krisztinka
Akkor te is nézzed meg a görbémet és várom a véleményedet!

Amilyen rosszul kezdődött neked szerintem most nagyon biztató ez az emelkedés. Hát kicsit későn volt a pé de szerintem reménykedni még lehet.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Krisztika
Feljebb van egy xls file arra kattints rá, remélem megtudod nyitni.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 

 
 

Tudod Ági én olyan későn érő típus vagyok. :lol: :lol: :?

Aha meg tudtam nyitni. Hát kíváncsi vagyok a többi napodra is majd! :roll:
Vendég
 


Krisztinka, köszönet a receptekért, Ági Neked pedig az infóért!!! Szóval 23 cm! Akkor jó sok dolga van szegénykéknek! De ezek szerint tényleg érdemes kis ideig fekvő vagy függőleges helyzetben maradni az együttlét után.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Ági, a tegnap próbáltalak beiratni a fertibe, de még nem sikerült. Azért nem adom fel! Véletlenül nincs még egy e-mail cimed, hogy esetleg azzal is próbálkozzak?
A görbédről: azt, hogy megvolt a pé-d, biztosra csak holnapután fogjuk tudni, ha a hőd legalább annyi marad, mint ma volt - ebben az esetben a tegnap volt a pé-d. Azért még ma beiktathattok egy hancúrt :D

Krisztinka, a mensis érzés lehet babától is! Drukkolok!!! +++++++++++

Anna, te miért is vagy szomorú???

Little, ha igy haladsz, egy halom nick-ed lesz :D :D - de azért úgy is te vagy!!! Már nagyon várom a képet a picurodról :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó
Sajnos nincs mégegy e-mail címem de ha nem megy máshogy akkor esetleg csinálok egy freemailt.
Én írtam, hogy szomorú vagyok mert senki nem ír és erre írta az Anna, hogy ő is.
Igazábó már nem szeretnék összebújni apával a "lány" miatt. Olyan rossz, hogy ez csak utólag derül ki, hogy pontosan mikor is volt a pé. Mi különben bepróbálkoztunk már a múlt hónapba és akkor a 16. napon voltunk együtt, akkor megyfigyeltem hogy szerintem a 19-en volt a pé és ezért voltunk most együtt a 17-en. Nem szeretnék még egy hónapot elszalasztani de ha nem jön össze akkor marad a következő hónapban a 18. Ezért is kezdtem el mérni a hőmet, hogy pontosabban megtudja állapítani a pé.

Krisztinka
Tényleg te most meddig vársz? A 42 nap volt eddig a maximum. Akkor már csak 6 nap!!!

Gigi
Miért nem írsz? Csak nem magadba fordultál a nagy várakozásba? Nekem "magától" lett az ikerterhesség és kétpetéjű volt. Mikor szedtem a clostyt akkor végig csak egy tűsző volt.

Meri
Hol vagy?

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Aha! eddig 42 volt a max. de 50-nél előbb nem tesztelek.
Egyébként most ha lehetne választani, akkor én is kislányt szeretnék!
Vendég
 


Többiek hol vagytok???? Hiányoztok!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 


sziasztok csajok,
nagyon drágák vagytok hogy hiányoltok és úgy sajnálom hogy nem tudok jönni de most elég zűrüs minden.építkezünk,persze még ez meg az kell,szóval rohangálok egész nap.ezért nem jutok gép elé :( holnap meg színház,és láss csodát nincs mit felvennem úgyhogy most meg megyek majd vmi rongyot venni amiben megjelenhetek :lol: 8) igyekszem jönni amikor csak tudok csajok!

ja és ma van a 21.cn :roll:
puszi
gigi
Vendég
 


Én itt vagyok, csak elmentünk délelőtt vásárolni,mert apa úgy döntött, hogy tegnap és ma nem megy dolgozni, és Bencének kellett cipő, mert a régin a tépőzár topára ment. Végre beváltottuk a Corás pontokat is.

Sajnos lányok nem nagyon tudok a görbétekhez hozzászólni. Én csak januárba kezdtem el hőmérőzni, és az volt az egyetlen görbém, ami egyből babás is lett! :lol: Nem igazán értek hozzá, és azt hiszem, hogy felesleges is elemezgetni, mert úgyis a végeredmény számít!

Képzeljétek! Most szedtem elő két kismamanacimat, amik még az előző terhességemről maradtak. Ezek ilyen kordbársony nacik, amiket imádok. Szerintem nem is fogok venni többet, mert ez a kettő elég ha megyek valahová, itthon meg úgyis melegítőbe vagyok. Majd még nyárra akarok valami vékonyabb nacit,meg halászgatyót, mert én szoknyát csak nagyon ritkán hordok.

Meri igazoltan van távol, mivel farsangozik, és már tegnap is erre készült.

Gigit viszont nem tudom, hogy miért nem ír! Lehet, hogy beleőrült a számolgatásokba :lol: :lol:

Én már alig várom, hogy hétfő legyen, és menjek az uh-ra. Olyan kíváncsi vagyok, hogy mi van "odabent", jó lenne itthonra egy uh, és akkor bármikor megnézhetném! :wink:
Vendég
 


Ó gigi, közben írtál! Mit néztek a színházba?
Vendég
 


Jaj csajok, végre életjelet adtatok magatokról!!!! :lol: :lol: :lol:

Little, remélem teszel fel képet az UH után?!!!!

Gigi! én is kíváncsi lennék, hogy mit néztek! Ja ilyenkor nekem sem szokott lenni egy rongyom se amit felvegyek és akkor elmegyek venni valamit, de persze semmi nem tetszik és nem nagyon találok olyankor kedvemre való rucit. Persze, ha csak úgy nézelődök, akkor meg találok egy csomó olyan dolgot, amit megvennék.

Most megint rámtört az "utálokvárni" érzés!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Jó lenni tudni, hogy mi van!!!!!!!!!!!!!!!

Na megyek pihizek egy kicsit.

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Krisztinka!

Szerintem dobjunk össze egy uh-ra! :lol: Csinálunk egy szobát valahol, és mindenki eljár magát nézegetni, amikor akar, és így nem kell idegeskedni! :wink:
Vendég
 


Gigi, Little
Na végre, hogy jöttetek!

Gigi
Irigykedem a színház miatt. Mondtam is apának, hogy már úgy szeretnék elmenni. Régebben mikor csak ketten voltunk sokat jártunk. Tegnap is úgy mentem moziba, hogy a szomszéd csajszival és ilyenkor a fiúk vannak a gyerkőcökkel és utána meg fordítva és ők mennek el. Én nem is emlékszem, hogy mikor voltunk ketten valahol. Jó vásárlást!
A 21-en tartasz, akkor egyszerre fog kiderülni minden. Már úgy várom, annyira szar ez a várakozás. MOndjuk nekem most elég jó lesz mert vasárnap utazunk el egy hétre és így gyorsabban telik majd az idő.

Little
Irigyellek ám, bárcsak már én is mehetnék az orvoshoz. Én már régóta akarok itthonra Uh gépet. Most pl a tűszőimet nézném meg, hogy megvannak e még.

Krisztinka
50-ig vársz, az nagyon sok? Mondjuk inkább várjál nehogy úgy járjál mint az Anna. Én régebben úgy csináltam, hogy mikor megkellett jönnie akkor megmértem a hőmet és mikor ilyen 37,1-37,2 volt akkor már tuti biztos voltam, hogy sikerült. Mondjuk nekem mindig rendszeresek voltak a ciklusaim. A dokival meg biztos, hogy fogok várni a 7. hétig mert akkor már látszik a szíve. MIkor másodszor voltam terhes akkor rögtön elmentem az 5 héten és akkor csak a petezsák látszott és egy hónap múlva kellett visszamenni és a 9-en is csak a petezsák látszot. Szóval ezt sem szabad elkapkodni.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Meri
Tudom, hogy nem szereted de annyira érdekel, hogy mi van veled. Neked majd nem mostanában kell tesztelned? Most vagy a 28-on és 30 naposak a ciklusaid? Fent van még a hőd?

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ági, azért az 50. nap, mert Gergőt is akkor teszteltem.
És amikor elmentem dokihoz, akkor a 7 hetes terhes voltam és volt már szívhangja.
Egyébként nekem monod, hogy sok, már most olyan kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e! :shock:
És utálok várniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Ági, ne haragudj, csak egy percre jöttem most, és nem tudom megnézni :cry:
Annyira kivagyok borulva :cry: Semmi nem bánt, vagy ilyesmi... Inkább le sem írnám, hogy mi történt ma velem, most megyek fél 7re egy pszichiáterhez, és azt hiszem, gysz lesz a vége. Úgyhogy nekem most le kell mondanom a babáról egy időre, mert ebben az idegállapotban nem merem vállalni. Soha nem éreztem meg így magam, minden pillanatban azt érzem, hogy megőrülök. Annyira gyengének érzem magam. Így nem szeretnék várandós lenni :cry: Mennem kell :cry:

Puszi mindenkinek
Vendég
 


Anna!
Nagyon megijesztettél!!! Ha úgy gondolod majd , akkor írd le légyszi mi történt, mi a baj. Hátha az is segít, ha kiírod magadból a problémákat. Szerintem mindenki szívesen meghallgat, meg hátha tudunk valamiben segíteni!
Kérlek ne fordulj magadba, hiszen azért vagyunk itt egymásnak, hogy segítsünk!!!!

Nagyon nagy puszi mindenkinek!!!

Szép estét!!!!
Vendég
 


Hát lányok ez nem az én napom! Délután éreztem, hogy jön valami, és amikor wc-re mentem láttam, hogy a fehérneműmön kevés halvány barnás folt van. A papíron már nem volt semmi, de azért felhívtam az orvosomat,mert már 2 napja olyan nyomás félét érzek belülről. Azt mondta, hogy nyugodjak meg, valószínűleg most lenne mensim /aminek utána számoltam, és napra pontosan ma kellene megjönnie/, és ez ilyenkor előfordul, mert a szervezet "nem felejti el", hogy most kéne megjönnie. Azt mondta, hogy pihenjek, a hétvégi bevásárlást se én végezzem, és hétfőn úgyis találkozunk. Ha azonban erősödne, vagy vérzésem lenne, akkor irány a kórház. Még azt is mondta, hogy igyak meg egy pohár bort,mert lehet, hogy kicsit kemény a méhem és ahogy tágul ott is megpattanhatott egy hajszálér, és ez majd megpuhítja.

Azóta állandóan a wc-re járok, de szerencsére újabb barnázás azóta nem volt. De gondolhatjátok, hogy most mégjobban várom a hétfői uh-ot!
Vendég
 


Jaj Little! Vigyázz nagyon magadra!

Millió pusza
Vendég
 


Sziasztok,

Anna, remélem nagyon gyorsan rendbejössz. Ha van kedved, gyere és mesélj!

Little, pihenj jó sokat, és ne idegeskedj (tudom, könnyű ezt mondani) - szoritok, hogy semmi gond ne legyen. Ha utána nem volt semmi, akkor nem hiszem, hogy gond lehet. Meglátod, hétfőn a doki szépen megnyugtat :D

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!
Bocsika, de nincs erőm írni.

Annyit viszont szeretnék, hogy:
Ági, a tesztelés nem annyira cikluhosszfüggő, mint inkább attól, hogy mikor volt pé. És látod, nemhiába kerültem a kérdést: lehet, hogy már ma este meg fog jönni.

Többiek: majd holnap! :)

Pusz.

meri
 
 


Krisztinka
Akkor neked az 5O az egy szerencsés szám. Az a legjobb ha addig nem is veszel tesztet és akkor úgy könnyebben kibírod. Vagy már bespejzoltál?

Anna
Nagyon sajnálom, hogy ez van veled. Valami oka biztos van ami kiváltotta ezt. Nem lehet, hogy ez a baba volt? Mert azért te 2 hétig gondolom halálra aggódtad magad. Azért ha úgy gondolod írd le nyugodtan mert érdekel. Vigyázz magadra!
Na, voltál a dokinál, mit mondott? Kaptál gyógyszert?

Little
Megpróbálom leírni, hogy velem mi történt és az lehet, hogy megnyugtat. Az első terhességemnél volt, hogy pont utaztunk el, már a repülőtéren voltunk mikor elmentem előtte wc-re és nekem is volt ilyen barnás akármi. Annyira megijedtem, hogy egyből hívtam a doki, fel sem akartam szállni a gépre. De ő annyira megnyugtatott, utána számolt és mondta, hogy most kellene véreznem és ez teljesen normális. Csak kettőnk között az a különbség, hogy én akkor már + egy hónappal előrébb voltam. A 8. héten meg nem volt semmi, ki érti ezt. Ha jól emlékszem kb 3 napig tartott és nem csináltam semmi különöset, mentem mindenhova, fürödtem még csak nem is feküdtem. Nekem mindig azt mondja a dokim hogy ha van valami, az fekvéssel nem tartható vissza csak mondjuk tovább tart pár héttel. Az ő elve az, hogy egészséges terhességgel bármit lehet csinálni (biciklizni, gyereket emelni.... mértékkel) Szerintem ha nem görcsölcs akkor biztos minden rendben van, ne aggódj!

Meri
Nagyon, nagyon drukkolok neked! Miért gondolod hogy lehet, már lecsökkent a hőd?

Ági
petra2
 
 


Bocs, rossz néven jelentkeztem be.
Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok!

Little!

Most olvastam,hogy mi történt veled,és gondolom,hogy azért is vagy annyira megijedve,mert párhuzamot vonsz közted és a között,hogy velem mi történt.Nagyon kérlek nyugodj meg és most ne belőlem indulj ki.Mert rengeteg olyan sztorit olvastam és hallottam,ahol barnás,vagy akár erős friss vérzés volt és utána teljesen egészséges babát szültek,mert az a legszörnyűbb,hogy nem lehet megtudni a pontos okát.De az esetek nagy rézsében nincs baj,úgyhogy most ne az én sztorimra gondolj,csak nyugodj meg és várd türelmesen a hétfőt.Biztosan minden rendben lesz,mert úgy kell lennie.Tiszta szívemből drukkolok neked. :wink:

Bocs,hogy most másnak nem írok,de viszem a gyereket edzeni,aztán takarítok,csak tudom,mit érze most Little és meg szeretném nyugtatni.

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Aranyosak vagytok, hogy nyugtattok! Egyébként valószínű, hogy ami Eszterrel történt, az van még rám hatással és azért ijedtem meg annyira. Tudom, hogy ez még nem jelent semmit, a sogórnőm rendesen vérzett az elején és utána már semmi baja nem volt. Amikor Bencével terhes lettem előtte is barnáztam, és azt hittem, hogy meg fog jönni, de aztán mégsem lett így. Érdekes, akkor egyáltalán nem aggódtam semmiért.
Egyébként semmi görcsöm nincs vagy ilyesmi, bár egy kicsit olyan érzésem van, mint azelőtt, amikor meg szokott jönni. A reggeli kicsi hányingerem se múlt el, sőt talán erősebb volt, amit én jó jelnek vettem.
Ami még nagyon megnyugtatott az az, hogy reggel a kisfiam azt mondta:
"anyáka! takarjuk ki a kistesót,mert játszani akarok vele", és lehúzta rólam a takarót, megpuszilta a pocimat, és úgy kellett csinálni, mint amikr a macijával játszunk, beszélgetni kellett vele, mintha a kistesó beszélne hozzá. Nagyon édes volt!

A fekvéssel én is úgy vagyok, hogy egyszerűen képtelen vagyok feküdni. Persze ha elfáradok lefekszem, de nem tudom azt megtenni, hogy egész nap semmit se csinálok. Azt gondolom, ha egy baba el akar menni, akkor fekhetek mozdulatlanul is akkor is el fog menni, ha pedig maradni akar, akkor akkár szaltót is ugorhatok, akkor is maradni fog.

Megmondom őszintén, hogy hiába tudom, hogy ez így van, azért egy kis félelem van bennem, mint mindenkiben, aki babát vár. Valószínűleg az uh után már megnyugszom egy kicsit, de aztán ugyan ilyen izgalommal fogom várni a következőt, és az azutánit stb.Olyan rossz, hogy nem tudjuk, hogy mi zajlik odabent!
Vendég
 


Hát lányok megyek a kórházba. Most volt egy nagyon kicsi vérzésem, és teljesen olyan érzésem van, mint amikor meg kell jönnie. Hívtam a dokit, éppen ügyel és azt mondta, hogy menjek be! Persze a párom most dolgozik, így meg kell várnom, amíg anyukámék ide érnek!

Drukkoljatok!!!!!!
Vendég
 


Drága Little!

Folyton rád gondolok,ha gondolod hívj fel.06208005939.Nagyon átérzem a félelmeidet és lélekben végig ott leszek veled.

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Little!

Nagyon-nagyon szorítok Neked! Kérlek szépen jelentkezz, ha megtudsz valamit!
Sok-sok puszi!!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Little!

Gondolom mire írtam a számot már elindulhattál.Azon gondolkoztam,hogy odamegyek,de nem tudok,mert nálam van a kocsi és mennem kell 6-ra a férjemért ,mert melózik.Remélem anyud elkisért.vagy most ő vigyáz a gyerekre?Olyan jó,hogy pont ügyel a doki.Komolyan annyira ideges vagyok,hogy nem hiszed el,de borzasztóan szorítok neked.Írtam a dokinak mailt,hogy egyetért e a kivizsgálással a próbálkozás előtt.Remélem elvállalja és akkor én is nála szülök majd,csak nem szeptemberben,hanem mondjuk jövő szeptemberben.Minden jót kívánok neked és kérlek jelentkezz ahogy tudsz. :wink:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Little,
nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!
Vigyázz magadra, és jelentkezz, ha hazaértél!!!

puszi,
Ági
csné
 
 


Little!

Remélem minden jóra fordul! Nagyon szorítok neked!!!!
Küldöm a pozitív energiákat!+++++++++++++++++++++++
Meg még ennél is többet!

Ha hazajössz és amint tudsz írd meg mi a helyzet , hogy vagy!!!

Ezermillió puszi!!!!
Vendég
 


Little
Nagyon-nagyon drukkolok neked!!!! Lehet, hogy csak kapsz valami gyógyszert és feküdnöd kell és minden rendben jön.

Eszter
Örülök, hogy kicsit már jobbnak látod a helyzetet. Szerintem jó ötlet ha előtte kivizsgáltatod magad. Lehet, hogy nem derül kis semmi de akkor is megnyugtató lehet.

Lányok
Szeretnék mindenkitől elbúcsúzni mert holnap reggel utazunk el egy hétre.
Hirtelen nem is tudom, hogy kinek kell most drukkolni. Elsősorban Littlenek, Annának és Merinek.

Krisztinka
Neked még van időd az 50 napig de azért neked is megy a drukk, hogy ne jöjjön meg!

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Én se szülök októberben! Sajnos a petezsák 5-6 hetesnek felel meg, és nincs benne életjel. Most várni kell, hogy megjöjjön, ha nem jön meg péntekig akkor megyek a dokihoz, és megbeszéljük, hogy mikor kell befeküdnöm.

Ne haragudjatok nem tudok most többet írni, ezt is nagyon nehéz volt, de annyira aranyosak vagytok, hogy le kellett nektek írnom mi történt.
Vendég
 


Little!

Nagyon sajnálom.Nem tudok én sem mit írni,mert tudom,hogy bármit írnék az most nem változtat az érzéseiden.De hidd el,fogunk mi még szülni ennél a dokinál,méghozzá nem is olyan soká,1-1 egészséges kisbabát.Meglátod,hogy így lesz.

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Lányok!
Annyira fáj a szívem, hogy el sem tudom mondani!
Ennyi szomorúságot és fájdalmat! Nem találom a magyarázatot arra, ami veletek történik!
Miért????!!!!
Little!
Veled érzek! Hidd el nagyon!!! Bárcsak tudnék segíteni!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok, az előbb a párom azt mondta,hogy az orvosi statisztika baromság,mert brutálisan sok terhességből nem lesz baba,nem annyiból,amit a dokik mondanak.Valyon ez így van rendjén? Csak itt a topicban annyi pozitív teszt született az elmúlt hónapokban,és most hány kismama van köztünk? Én ezt nem értem és nem akarom jó szájízzel természetesnek venni. :cry:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!
Igazad van!
Én nem tudom mi történt, de én eddig elvétve találkoztam olyan kismamával, aki elvesztette a babáját!
Tudom, hogy ez olyan dolog, amiről senki sem beszél szívesen, de akkor sem értem!
Én mind a 3 terhességemnél már a teszt után 5 perccel körbetelefonáltam a családot és meg sem fordult a fejemben, hogy nem születik meg a babám.
Ez annyira tragikus, hiszen olyan emberekről van szó akik minden lehetséges dolgot megtettek az egészséges kisbabáért!
Fogalmam sincs mi történt, de ha mégis terhes leszek egyszerűen el sem merem majd hinni!
Láttam, hogy írtál egy másik topikba. Titkon olvasom őket és nagyon szorítok, hogy a tragédia után végre boldogok lehessenek. Láttam, hogy ott is probléma van és nem értem!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva!

Én is pont azért írtam oda is,hogy még könnyebb legyen a felállás,és hogy tippeket lessek a kiküszöbölésre,meg erőt meríthessek mások újrakezdéséből,sikeréből.Erre ott is újra a tragédia szele fújdogál.Én is már most eldöntöttem,ha mégegyszer terhes leszek nem mondom el senkinek és nem lesz kismamaruhám,inkább takarni,mintsem büszkén viselni fogom a pocakom.Mert csak akkor leszek boldog,ha a kezembe lehet a baba.Az élet nagyon kegyetlen játéka ez,hogy akik így várnak arra a kis életre,ilyen edzésen kell,hogy keresztülmenjenek,én haragszom az egész világra.

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Lányok
Little, miattad néztem be. Nem értem miért van ez a sok szörnyűség. Folyamatosan ilyeneket lehet hallani. MIért kell ennyit küzdeni egy gyerekért, miért nem sikerülhet rögtön. Persze aki nem akar annak egyből sikerül.

Little
Annyira sajnálom :( Mikor velem ez volt akkor nekem nem jött meg és be kellett feküdnöm a 9. héten. Én különben ezt nem értem, hogy ha kifejlődik a petezsák akkor miért nincs benne semmi. Nem lehet megbeszélni a dokival, hogy minnél hamarabb bemenjél. Különben nekem azt mondta a dokim, hogy jobb ha ő befejezni mint ha elkezdenék görcsölni, meg vérezni mert ugye ez nem egy sima vérzésnek felel meg.

Éva
Én is már ebből kifolyólag csak a 12 héten mertem elmondani még a családomnak is. Azért a vetélések 3/4-e az első három hónapban történik.

Olyan szomorú vagyok, nem is tudom hogy mit írjak ezekután.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Little,
nagyon sajnálom! Felfoghatatlan, hogy miért történnek ezek...
És hát, igen, ha belőlünk csinálnának statisztikát, nem olyan lenne, amit hangoztatnak mindenhol!!! :(
Nagyon sok erőt kívánok neked,hogy ezt az időszakot ki tudd várni, túl legyél rajta és remélem hamar kárpótol az élet majd egy új babácskával...

Eszter,
hidd el, attól ha takargatod és titkolod a következőnél, annál jobban belebetegszel a tudatba, hogy baja lehet... Tudom milyen érzés, hisz addig amig a "halott baba" volt bennem, az utcára sem akartam menni, annyira szégyeltem a hasam!
Rettenetes minden nap azon örlődni, hogy rendben van-e minden, mocorog-e, él-e még... :cry: :roll: És igen, én is csak akkor leszek boldog és nyugodt, ha a kezemben lesz. De akkor hol marad az, hogy boldogan pocakoskodni???!!
Nem szabad igy nekimenni a következő terhességnek!!!
Igenis minden rendben lesz, mert annyi mindenkinél rendben van!!! Nekünk ezt szánta a sors, de másik baj nem követheti...

puszi nektek!
csné
 
 


Ági!

Teljesen igazad van,és ne haragudj a negatív hangvételem miatt.Biztos másként leszek vele majd,ha már ott tartok.Csak nekem már ez a második és nagyon remélem,hogy az utolsó is,ami nem szüléssel végződik.Írtam is a másik topicba,hogy változik a véleményem percről-percre.Csak lennék már előbbre pár hónappal.De pont az olyan sikeres folytatások tartják bennem a lelket,mint a tiéd.

Little!

Ha van erőd,írj mielőbb,nekem hihtetelenül sokat jelentett,hogy itt nektek mindent elmondhatok,amit érzek.A legjobb pszihomókus sem segíthet többet,mint mi itt egymásnak.Melletted vagyunk.

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Drága Eszter,
Dehogy haragszom a negatív hangvételedért! Én se voltam másmilyen... A babára nem is mertem gondolni. Mindenféle ellenérveket hoztam fel, hogy miért is nem kell nekem másik gyerek... Írtam másik topikba én is, ahol hasonló helyzetűek voltak és sokat segített!
Jól emlékeztem, hogy neked ez a második!! Az előzőnél nem mondtak semmit? Most se? Szövettan eredmény mikor lesz? ...bár az elméletileg a nagytöbbségnél nem mutat ki semmit :(
Azt hiszem ilyenkor a legrosszabb, hogy várnia kell az embernek hónapokat és addig mást nem nagyon tud csinálni, csak az elvesztett babura gondolni! :(
És nem csodálom hogy változik a hangulatod... Gyere csak hozzánk, mi azért vagyunk, hogy támogassuk egymást! :)

És igen, nekem is itt van egy bébi a pocimban, Nektek is hamar ott lesz!!!
Próbálj célokat kitűzni magad elé, nekem az segített. Gyűjtögetni a pénzt, vagy lakástfelújítani... Olyanokat, amik mondjuk gátoltak volna akkor ha baba lenne!!! Talán igy gyorsabban telik majd az idő.
csné
 
 


little,
msn-en megtalálsz ha akarsz velem beszélni :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Nem hiszem el !

Little, nagyon de nagyon sajnálom, nem is tudok, mit irni :cry: :cry: :cry:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ma írta Eszter a másik topikban, mi történt Veled Little!

Rettenetesen sajnálom!!! :( Bízom benne, hogy az idő Neked is fog segíteni, és nem fogod feladni a küzdelmet egy egészséges babáért!

Elképesztő! Lányok, jól számolom, hogy ez volt a topik 4. vetélése? (Meri, Ildikó, Eszter és Little). Mármint sikertelen + teszt???!!! Mindez 3 hónap alatt???!!! Mi történik a világban? Nem hiszem, hogy velünk volna gond!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Nem,ez többedik,mert Annának is volt 2.Ez tényleg döbbenetes.

Anna!

Nem írtál,mi volt a dokinál.Légyszives gyere és jelentkezz,mert izgulok érted.

Kép

Kép
anubias
 
 


Little! Őszintén sajnálom a történteket!!!! Egyszerűen felfoghatatlan az egész. :cry: :cry:
Sok erőt kívánok!!
Vendég
 


Itt vagyok, csak ma egész nap anyuéknál voltunk!
Köszönöm lányok a bíztató szavakat, nagyon jól estek. Az éjjel nem sokat aludtam, és rengeteget gondolkodtam. Valamiért így kellett történnie, bár azt nem tudom, hogy miért, de nem is kutatom.
Én nem adom fel!!!!! A kisfiam rengeteg erőt ad ebben a nehéz helyzetben. Ha ő nem lenne, valószínűleg magamba fordultam volna!

Egész nap görcsölgetek, és majd leszakad a hátam. Vérzek is de még nem nagyon. Most annak drukkolok, hogy kijöjjön onnan, és ne kelljen műszeresen befejezni.

Viszont már most tudom, hogy én nem fogok sokat várni. Nézelődtem, és például Radványi doktornő is azt mondja, hogy elég egy mensit megvárni, semmit se számít, ha 2 vagy 3-at várunk. Úgyhogy én megvárom, hogy a következő hónapban megjöjjön, és újra neki látunk. A dokival megbeszéltük, hogy fogok kapni Utrogestant.

Most megyek, mert nagyon fáradt vagyok, csak azért írtam, hogy tudjátok, hogy fizikailag és lelkileg is nagyon fáj ami történt, de minden erőmet összeszedem és tovább lépek, mert képtelen vagyok feladni az álmomat, és minnél előbb babát akarok a pocimba.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: