Új privát üzeneted érkezett!

Little!

Nagyon örülök,hogy írtál és hogy ilyen erős és optimista vagy.Biztosan minden rendben lesz legközelebb. :wink:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Little, elképesztő amit írtál! Nagyon örülök neki, hogy így állsz hozzá!!! Bízom benne, hogy hamarosan megkapod kárpótlásod!!!
Sok erőt kívánok Neked, és mihamarabbi egészséges kisbabát!!!

Eszter, igazad van! Annának is volt... ez így még katasztrofálisabb!

KépKép
titi_27
 
 


Azt hiszem, hogy ha ennek meg kellett történie, akkor inkább most, mint amikor már ott a baba és a szívhangját is hallom!
Rájöttem, hogy csak azzal fogok a fájdalmamon enyhíteni, ha újra terhes leszek, és ha most itt leragadok és nem előre nézek, akkor azzal csak késleltetem ezt a folyamatot. Nehéz "lezárni" és nagyon megkönnyítené a dolgomat, ha nem kellene műszeresen befejezni, mert az egy kicsit "visszahúzna".
De én már látom a tündérlétrámon az újabb babámat, aki ott toporog, és nem fogom hagyni sokái várakozni! :wink:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Little! Nagyon-nagyon sajnálom!!!!!! Teljesen megdöbbentem, amikor olvastalak benneteket, hogy már megint egy nagyon szomorú hétvégénk volt.
Nem értem miért játszik ilyen kegyetlen játékot velünk az élet?! Évához hasonlóan én sem hallottam ennyi vetélésről eddig a környezetemben, mint most itt ez alatt a pár hét alatt.
Annak viszont örülök, hogy itt vagy közöttünk és leírod az érzéseidet és, hogy pozitívan állsz a dolgokhoz.
Mindenki aki ezeken a szörnyűségeken keresztülment igazán megerdemelné már, hogy boldogan várhassa végig azt a 9 hónapot és nem aggódásokkal tele.
Little! Kívánok neked nagyon sok erőt, hogy feldolgozd a történteket és mihamarabb egy egészséges kis pocaklakót!!!!!

Egyébként mikor terhes lettem Manóval, mi apával megbeszéltük, hogy senkinek nem mondjuk el a 12. hétig, még a szülőknek sem, mert én is attól féltem, hogy mi lesz , ha nem marad meg a baba. Nem akartam, hogy ha esetleg velem is ilyen borzalom történik bárki is tudjon róla. Nehéz volt, hogy nem mondtuk el, de kibírtuk.
Azt hiszem , ha legközelebb terhes leszek, akkor is így fogok cselekedni, csak most itt vagytok nekem Ti is akik együtt szurkoltok mindenkinek és igazi barátként osztozunk örömben-bánatban. Szóval nem is tudom, hogy lesz. Na de most még nem agyalok ezen, mert ki tudja mit hoz a jövő? :? :roll:


Ági! Te kérdezted azt hiszem, hogy bespajzoltam-e tesztből, hát nem, mert a múltkori - teszt miatt, megfogadtam, hogy ha az 50. napon tesztelek, akkor csak a 49-en veszek tesztet, nehogy kísértésbe essek.

Puszi
Vendég
 


Little, sokat gondoltam rád! - nagyon csodállak az erődért, és azért, mert előre tudsz nézni! Szoritok, hogy gyorsan leereszkedjen a babád azon a tündérlétrán!

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Meri, meg akartam kérdezni, hogy veled mi a helyzet, de gondoltam egyszer megnézem a vonalzód - sajnálom, hogy megjött a miki :( - remélem nem ez miatt vagy eltűnve!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Meri! Neeeeeeeeeeeeeeee máááááááááááár! Tényleg megjött?! :cry: Pedig annyira reménykedtem, hogy valaki megint bejelenti hogy babás!

Anna! Veled mi a helyzet? Hogy vagy?
HA van kedved írjál nekünk! Hiányzol!!! Te is meg atöbbiek is!!!

Andi! Nálad mi újság!!!!?????
Vendég
 


Hahó Lányok!

Hová vagytok eltűnve??? Senki nincsen????? :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Hát most irtó szomorú vagyok :cry: :cry: , hogy senki nem akar már ide írni!!!

Little! Hogy vagy?
Írj egy picit, ha van kedved!

Várlak ám benneteket!!! :roll:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok.
Gyorsan átolvastam mik történtek az elmúlt napokban,

Little úgy sajnálom ami veled történt, és örülök neki, hogy nem adod fel.

Én az elmúlt napokban betegeskedtem, ugyhogy a höm is elég összevissza lett föleg azért mert 3 napig 39 fokos lázzal keltem a kisfiam még mindig nincs túl jól de már kezdünk kilábalni a korból.

Remélem többet is tudok jönni, ha minden igaz a jövő hónapban meglesz az új gépem és bekötik hozzánk is a netet.

Én majd a jövő hétre várom a PÉ- met és igyekszünk összehozzni egy új babát.

Most megpróbálom utolérni magam az olvasásban még jelentkezem.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Bocsi lányok, hogy nem írok, de egyszerűen nincs türelmem. Szeretném hogy ha már így alakul, akkor a természet fejezné be a terhességemet, és megőrít ez a várakozás. Alig bírom kivárni a pénteket, amikor minden kiderül.
A lelkiállapotom is elég labilis, mert amikor az eszem kerül előtérbe, akkor tudom, hogy inkább most, mint később, de amikor a szívem, akkor nagyon fáj, és csak bőgök.
Vendég
 


Jaj Little de jó, hogy jöttél! Már nagyon aggódtam. Persze megértelek! Mi akik nem éltünk át ilyet nem tudhatjuk mennyire is tud ez fájni! Nagyon sok erőt kívánok Neked!!!

Andi! Gyorsan gyógyulj meg a pé-ig!!!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Úgy látom nagyon el vagytok veszve, HOL VAGYTOK? :) :) :) :)

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Hát Andi nem tudom hová tűntek a lányok?! :roll:

Nagyon szomorú vagyok, hogy nem jönnek :cry: :cry: :cry: !!!!

Gigi, Anna, Meri!!!!! Hol vagytok!!!

Hiányoztok!!!!!!

Azért ha valakit érdekel dobok egy görbit:

Kép

Szóval én itt tartok!

De Lányok nem olyan jó így majdnem egymagamban dumálni!!!!

VÁRUNK BENNETEKET!!!!!!!

puszi
Vendég
 


Én is felteszem a görbém, habár amikor lázas voltam azt nem irtam be mert akkor PÉ irt be, ugyhogy inkább hagytam. Kép

Remélem mindenki jól van csak ne lénnétek ennyire leveszve. :( :( :( :(

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Ma eléggé kihalt volt a topik sajnos, én valószínüleg csak a jövő héten tudok jönni addig is mindenkinek jó babásodást kívánok

Puszi

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk, jó volt nagyon csak a kisfiam délelőtt belázasodott. De. kimentünk sétálni és csak úgy vacogott annyira fázott, utána bementünk a szálloda játszóházába és ott sem akart játszani csak lefeküdt a kanapéra. Amíg bementem a lázmérőért már el is aludt. Szegényke most lázas, remélem hamar meggyógyul.

Úgy vártam már, hogy jöjjek és alig írtatok még ez az oldal sem telt be egy hét alatt. Mi van veletek? Megszűnik ez a topik?

Krisztinka
Látom, hogy csak te írsz ilyen lelkesen. Most már én is itt vagyok. A görbéd szerintem nagyon jó, meg ahogy elnézem egész hónapra bebiztosítottad magad. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle mert ebből csak baba lehet. Azért nagyon szar ez az 50 nap, ha pl nem sikerül akkor neked majdnem dupla annyit kell várni. Már csak 7 nap van, akkor lehet, hogy együtt tesztelünk.
Én nekem sajnos olyan érzésem van, hogy úgysem fog sikerülni nem azért mert rossz a görbém csak megérzés. Nekem jövőhét szombaton telik le a 35 nap. Apának szerdán van a szülinapja és olyan jó lenne addigra tudni de nem akarok előbb tesztelni. Inkább ráhagyok pár napot minthogy előbb csináljam meg.

Andi
De jó, hogy végre meggyógyultál. Látom már te is túlvagy a pé-en.

Little
Mi van veled? Voltál ma a dokinál vagy kiürült spontán a szervezetedből? Írjál mindenképp!! Hidd el ha már túl leszel rajta akkor azért sokkal könnyebb lesz. Nagyon sok erőt kívánok Neked!

Meri
Sajnálom
:(

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Helló Ági!

Nagyön örülök neked!
Én lelkesen írogatok, meg várom a többieket , de senki nem jön! :cry:
Nem tudom, hogy miért nem jönnek a többiek!

Meri, Gigi, Anna! Hol vagytok???

Little! Hogy vagy? Mi újság veled?

Ági! Én is nagyon nehezen viselem ezt a várakozást! Egy örökké valóságnak telik az 50. nap eljövetele. És állandóan azt lesem, amikor elmegyek pisilni, hogy megjött-e.


Remélem nem fog kihalni a topik!!!!

Puszi Mindenkinek!!!
Vendég
 


Krisztinka
Ne haragudj de nem emlékszem, neked az 50 nap volt eddig a max. és azért vársz addig? Szóval elvileg akkor neked már bármikor megjöhet, ugye? Akkor drukkolok!!! És van már olyan "mindjárt megjön érzésed"? A hőd még mindig magasan van mert ha igen akkor még tutira nem fog megjönni? A melled nem feszül még vagy valami hasonló? Mondjuk én pontosan tudom, hogy mikor terhes voltam akkor a hetedik hétig semmit sem éreztem.

Nem tudom, hogy hol vannak már a többiek. Valami életjelet adhatnának magukról csak annyit, hogy megvagyok csak nincs kedvem írni.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


A legtöbb a 42 nap volt. Az 50-en teszteltem Gergőt és azért gondoltam, hogyha most sem jön meg addig, akkor az 50-en tesztelek.
Vendég
 


Itt a görbém:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál! "Szerencsére" a természet megoldotta a dolgot. Kaptam Ergan cseppet, meg Rutascorbint, és hétfőn telefonálnom kell a dokinak, hogy mi a helyzet a vérzéssel, mert ha még mindig lesz, akkor sajnos, kell egy kis tisztítás, de remélem ezek a gyógyszerek segítenek! Bár én eddig is inkább csak akkor véreztem, ha wc-re mentem. De aminek nagyon örülök, az az, hogy azt mondta, mivel spontán elvetéltem, nem kell várni, egyből lehet próbálkozni! Ez most teljesen feldob! Már felkészítettem apát, hogy ha elmúlik a vérzés, akkor jaj neki! :wink:
Vendég
 


little,
örülök hogy te is örülsz :wink:

lányok,
vagyok ám meg olvasok is de képtelen vagyok írni :( :oops: :oops: :oops: :oops: olyan csömöröm van mindentől hogy ihaj,romokban vagyok és meg kell próbálnom magam összekaparni valahogy de nem igazán megy.

puszi
gigi
Vendég
 


Krisztinka
Na mi a helyzet? Nekem ma 37 volt a hőm a 29. napon de tudom, hogy ez nem jelent semmit. Látod a Merinek is milyen "tökéletes görbéje" volt és mégis, annyi minden kell még hozzá. Ti mióta is póbálkoztok? Nem csinálsz előbb tesztet már annyira kíváncsi vagyok?

Little
De örülök neki, hogy nem kellett befeküdnöd. Ez nagyon jó hír, akkor hajrá!!! Én is kaptam Ergan cseppet és attól nagyon hamar elmúlt a vérzés. Végül most akkor mi volt veled? Görcsöltél vagy csak egy sima vérzés volt vagy erősebb?

Gigi
Miért vagy ilyen letört a várakozástól vagy más is van? Hol tartasz most? Azért írjál hátha jobb kedvre derülsz.


Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Jaj Lányok de jó hogy jöttetek!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Már csak Meri és Anna hiányzik na meg Ildikó, de vele máshol is szoktam dumcsizni!

Little! Annyira örülök, hogy a történtekhez képest vidám vagy és nem adod fel!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon csodállak , hogy olyan erős vagy! Már Eszter is azon van hogy mihamarabb baba legyen!
Annyira szurkolok nektek.

Gigi! Ha van kedved mesélj! Tudod mi meghallgatunk! És ha tudunk szívesen segítünk!!!!


Nekem ma is 36,9 volt a hőm. Irtóra kíváncsi vagyok már én is. Szepptember óta próbálkozunk. De ez a hónap volt a legakciódúsabb!!! :oops: :oops:

Pusszancs mindenkinek!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi! Mivel nem tudom, mikor fogunk tudni beszélni, úgyhogy itt írom: örülök, hogy megoldódik így a dolgo, és még várakoznotok sem kell!!! Ez nagyon jóóóó!

Krisz!
A megérzések általában jók szoktak lenni. :( Én a múlt hónapban végig biztos voltam benne, hogy ez nem babás hónap. Görbe ide vagy oda. Ettől függetlenül 1-2 nap, és kiderül.

Ági!
Mit is sajnálsz???

meri
 
 


Sziasztok lányok!

Én is beugrottam de nem nagyon tudok maradni.

Ági még nem volt PÉ-m csak beteg voltam és azért volt magasabb a hőm, 27 e környékére várom de ma már 0,2 fokkal magasabb volt a hőm minrt az elmúlt napokban, mondtam is apának hogy a hétvégén nem dolgozhat éjszaka mert most csak az enyém.

Little örülök, hogy nem kellett befeküdnöd sokkal jobb, hogy a természet megoldotta a dolgot.

Kriszta remélem, hogy a hónapod sikeres lesz, :) :) :) :) :) én nagyon szorítok.

Gigi én is csak azt tudom mondani mint Kriszta, ha van kedved mesélj hátha jobb lesz ha kibeszéled magadból.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


De jó hogy írtatok, annyira örülök!! :lol:

Krisztinka
Na, nem csinálsz tesztet? Már így is túl vagy a 42. napon kettővel így nem csinálnád hamarabb. Nekem ilyenkor apa is olyan izgatott szokott lenni és ő tuszkolja rám, hogy csináljam meg. Előtte is mérted a hődet? Azok milyenek voltak, azokon is rendesen látszott a pé? Van már valami ilyen-olyan tűneted?

Meri
Azt sajnálom, hogy nem sikerült. Mielőtt elutaztunk akkor írtad,hogy lehet hogy meg fog jönni és én csak most tudtam meg.

Andi
Akkor most már rendesen meggyógyultál?

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Megpróbálom feltenni a görbémet. Az baj, hogy a pé után a 6. napon lecsökkent? Ez az utolsó hét úgy érzem, hogy ez nagyon lassan megy.

Ági 1172324331.5.xls

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok Lányok

Nagyon kihalt a topik hol vagytok?

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Szia Andi!

Nem tudom hová tűntek a lányok, vagyis néhányan ott vagyunk az Ésszel és szívvel a közös álomért topikban, ha van kedved gyere oda.

BÁr én nagyon várom a többieket!!! Nem tudom miért nem jöttök, régen olyan sokat írtatok, most meg csak haldoklik a topik!!!


Puszi mindenkinek!!!!
Vendég
 


Szia Krisz!

Te még nem teszteltél??? Igazán kíváncsi vagyok már... :D

Szia Andi!
HOgy vagy? ;)

meri
 
 


Krisz!
Egy másik topikban olvastam, hogy nem szedsz semmit, mert a dokid sem javasolta. Van ám erről többféle tanulmány is, hogy mennyit kellene enni egy mai embernek, hogy csak a kajából fedezze a napi vitaminszükségletét... Sokat! :D
De igazából nem is ez a lényeg, hanem, hogy a folsav nagyon fontos a bab fejlődéséhez, és ráadásul pont abban az időszakban a leginkább, amikor még nem is tudod, hogy ott van!!! Szóval szerintem legalább ez az egy meggondolandó.
Az én dokinénim -látva, hogy nem kéne teletömnie még vitaminokkal is :D:D:D - nekem azt mondta, E-vitamin és folsav. :)

meri
 
 


Szia Meri!
De jó hogy itt vagy!
Köszi a tanácsot!

Hát már lassan nem bírom teszt nélkül, de próbálok erős lenni.

Itt a görbim:
Kép

Veled mi újság? Hogy vagy? Olyan keveset írsz! Hiányzol ám!
Vendég
 


A göréd nagyon jól néz ki eddig. Ha holnap nem esik le, szerintem mindenképpen megérne egy tesztet. Ha van baba, már kimutatja. :)

Velem mi újság? Jól vagyok, köszönöm. :D Csak annyira lenyugodtam, hgy nem nagyon foglalkoztat a téma. Mérem a hőmet, bekapkodtam a bogyókáimat, aztán ennyi. Ha jön baba, jön, ha meg nem, akkor majd jön. :D:D:D

meri
 
 


Sziasztok lányok!

Meri:
Én köszönöm jól vagyok a napokban lesz a PÉ és igyekszünk kihasználni az alkalmat a párommal :D :D :D :D

Lehet, hogy jót is tesz ha egy kicsit nem foglalkozol a témával, lehet, hogy pont ez kell ahhoz, hogy összejöjjön a baba.

Kriszta: a görbéd nagyon babásnak látszik, nagyon szorítok , hogy teszteljél egy erős ++++++++++++++++

:lol: :lol: :lol:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Meri
De jó,hogy végre jelentkeztél. Lehet, hogy így fog sikerülni, hogy nem görcsölsz rajta. Én sokszor azon is gondolkodom, hogy egyáltalán mérjem a hőmet. Engem nagyon kitud borítani ha nem az van amit szeretnék, elrontja az egész napomat.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Little! Hogy vagy?

Meri! Igaza van Áginak, lehet nem kéne ennyit foglakoznunk a dologgal és rögtön sikerülne!

Gigi, Anna veletek mi van?
Vendég
 


Krisztinka! Jól vagyok köszönöm! Már a vérzésem is elmúlt, még egy kicsit barnázok ugyan, de a doki azt mondta, hogy rendben vagyok. Szombaton szenvedtem egy kicsit, mert biztosan a méhösszehúzótól olyan érzésem volt mint szülés után. Ez lelkileg is megviselt egy kicsit. Ma már testileg jól érzem magam, és lelkileg is úgy néz ki, hogy helyrerázódom.
Egyébként olvasgatlak titeket, sőt a másik topikot is /ésszel, szívvel..../, és mindenkinek nagyon drukkolok!!!!!
Vendég
 


Na, csajok, akkor alapítom egy "Laza vagyok" klubot, jó??? :D:D:D:D:D Küldök nektek is egy kis nyugit!!!

Kép

meri
 
 


Kép

meri
 
 


sziasztok,
én is itt,összekapartam magam kicsit meg új "ötleteim" lettek :wink: így aztán kicsit jobban vagyok.várom hogy megjöjjön de még el fog tartani pár napig :evil: :evil: :evil:

krisz,
te meg teszteljé má :lol: :lol: :lol: :lol:

meri,
na ehhez sem fogok csatlakozni :roll: :wink: kár,pedig szerettelek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

little,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gigi!
Akkor te alapítsd meg az "Állandóak agyalok és számolok" klubot! :D:D:D:D:D AZtán majd szervezünk talikat a két klubnak. :D:D:D:D:D:D:D:D:D

meri
 
 


Sziasztok!

Little
De jó, hogy rendben vagy. Ugye akkor most nem is kell várakoznotok már nem emlékszem? Biztos akkor fogsz igazán megnyugodni ha újból baba költözik a pocakodba és akkor már azzal leszel elfoglalva. A dokihoz már nem is kell visszamenned?

Meri
Nagyon édes az a macis kép.
Jók ezek a klubok de azt hiszem én is az aggódoshoz tartozom inkább.

Gigi
Elárulod az új ötleteidet hátha tanulunk belőle.MOst hol is tartasz? Biztos, hogy meg fog jönni?

Velem annyi, hogy tegnap leesett a hőm 3 tizedfokot és kicsit rózsaszínes akrámi jött belőlem. Ma újra megemelkedett. Hát nem tudom, hogy mi lesz a vége. Hétvégénél előbb nem tesztelek. Ja, tegnap a pé utáni 10 napon voltam.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok!

Little, nagyon sajnálom, ami történt, de azt hiszem egy kis öröm az ürömben, hogy kitisztultál..... remélem, nagyon gyorsan újra babás leszel! - és miért ne? hisz 2x már elsőre sikerült :wink:

KépKépKép
ildiko74
 
 


ági,
ne harizz de ez nem publikus :oops: :oops: :oops: :oops:
én most tartok a 32.napon és holtbiztos hogy meg fog jönni :evil: :?
Vendég
 


Helló Lányok!

De jó, hogy jöttetek!!!!

Gigi! De titokzatos vagy! Na nem baj az a lényeg, hogy itt vagytok!

Nem tesztelek még, mert félek a kudarctól. Egyébként ma reggel zuhanásnak indult a hőm. Most egy kicsit sajnálom magam, hogy meg fog jönni, mert nagyon bizakodó voltam, de ha megjön utána elmegyek dokihoz.

Nem tudjátok Annával mi van?

Puszi
Vendég
 


Krisz
Annyira sajnálom, azért tehetnél fel görbét. Látod lehet, hogy mégis neked volt igazad, hogy kivárad az 50 napot. Nekem még mindig fent van a hőm de hát én későbbre járok mert nekem csak pénteken kell megjönnie addig még ötször leeshet a hőm.

Gigi
Sajnálom :cry: Persze, ha nem akarod akkor nem kell ebből nincs harag.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Görbikém:

Kép


Egyébként most nézegetem a fertin a teherbeesős görbéket és van kötük hőfennmaradós, meg hőleesős is. Szóval lutri az egész!
Vendég
 


De jó, hogy újra ilyen sokan lettünk!

Ági! Már nem kell visszamennem a dokihoz, mert pénteken az uh-on minden oké volt, csak kérdéses volt, hogy a vérzésem el e múlik. Szerencsére tegnap óta már nem vérzek. És igen, egyből próbálkozhatunk!!!!! Látom te már nagyon közelítesz a cél felé, mindent bele! Nagyon drukkolok!

Krisztinka! Akkor most nálad mi a helyzet? Mensinek semmi jele? Mikorra tervezed azt a tesztelést? Neked is megy a drukk!

Ildikó! Én is nagyon bízom abban, hogy ismét elsőre összejön, és meg is marad. Csak attól félek, hogy koppanni fogok, és nem jön mindjárt össze, ami ugyan nem nagy tragédia, csak olyan sok reményt fűzök most ehhez..... Valószínűleg a mostani sebeimre nagyon jó gyógyszerre lenne a ha ilyen hamar babás lennék!

Meri! Ugye nem haragszol meg, ha én is inkább Gigi topikjába mennék? :lol: Ugyanis én most mást se csinálok csak agyalok és számolok!

Gigi! Mi a helyzet veled? Ugye még nem jött meg?

Andi! Te most átmentél a másik topikba, vagy azért még ide is írsz?

Anna! Írj ide is ha van kedved! :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: