Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Látom több hasonló topik is van, de olvasgattam, és szeretnék én is egyet, ahol együtt indulunk, nem pedig csatlakozóként lépek be egy, már összeszokott kis csapatba.
Szeretettel várok mindenkit, akikkel végigkísérhetnénk egymást...
Én ma teszteltem, saját számításaim szerint ez az 5+1. napom, de holnap doki és minden kiderül.

puszi

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Szia Lynia!

Nem tudom sikerül-e összehozni egy jó kis csapatot, de én is ma teszteltem egy pozitívat (Te vagy az első aki megtudja), bár még nagyon halvány a csík, én ma elrohanok dokihoz, mert egy picit barnázgatom (azért úgy gondoltam, hogy ugyis meg fog jönni, mert ez még csak a 29. nap) és hát a korom is indokolja az aggódást, mert 41 éves vagyo. Mielőtt megkérdeznéd, nem becsúszott, szándékosan készült. De én még azért nem élem bele magam, mert ilyenkor bármi történhet. Hála ezeknek a modern teszteknek, hamarabb tudják meg a nők a poz. eredményt, de több a csalódás is mert azért még ebben a korai fázisban sok terhesség megszakad.
Ha lesz valami hírem jövök.
Fanny
fanny01
 
 


Szia Fanny!

Nagyon örülök, hogy írtál! Végre valaki!
A doki csúszott, szóval én is ma megyek, minden kiderül végre.
Az én tesztem hirtelen bevörösödött, szóval szerintem nem kétséges. A ciklusaim rövidebbek, szóval nekem már 2 hete meg kellett volna jönie.
Első baba?
Nálunk igen, tervezve volt, csak nem mostanra, és láss csodát elsőre összejött! :D szóval egyáltalán nem bánjuk azért. Furcsa érzés, még azért visszafogom magam egy kicsit, nehogy valami gond legyen, kíváncsi vagyok mi lesz az orvosnál.
Ja, én 22 vok, picit fiatalabb, de remélem ez nem akadály!

várlak a hírekkel!

puszi:lia

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 

 
 

Szia Lynia!

Gratulálok, ez a baba már tuti! Én is ilyen idős voltam mikor az első született. Jó lesz majd meglátod, hogy még akkor is fiatal leszel mikor már a gyerekek nagyocskák. Én még várok a dokival, bár még mindig nem jött meg. Vettem egy tesztet, majd holnap reggeli pisivel is megcsinálom.
Kiváncsi vagyok mi lesz a dokinál, majd jelentkezz!
Fanny
fanny01
 
 


sziasztok!
Móni vagyok.31 éves és 5 év várakozás után végre kismama.5hetes és 2 napos.lombikbeültetésem volt.egyelőre egy baba látszik,de kettő lett beültetve,remélem 3 hét múlva előkerül a másik kicsi bébim is.szertnék én is catlakozni hozzátok.üdv mindenkinek.
moniá
 
 


Sziasztok!

Hát csak nagyon röviden, mert nagyon szarul vagyok. Lehet, sőt úgy tűnik, hogy nekem nem lesz júliusi babám. Valami biztos elkezdődött, mert volt egy pozitív tesztem, de szombaton már negatív lett és ma úgy tűnik, nagy nehezen, bár nem normálisan megjött a mensim. Nagyon szarul vagyok, fáj a fejem, hányingerem van napok óta, majd ha jobban leszek jövök.
Móni Téged külön is üdvözöllek. Biztos lesz még itt kismama, még most deülgetnek ki a nyári babák pozitív tesztjei.
Üdv Fanny
fanny01
 
 


Fanny!
nagyon sajnálom,hogy így alakúlt.ezt hívják kémiai tehességnek.nekem is volt 3-szor.nagyon kellemetlen,mert ott a tudat,hogy elindult valami,de nem volt elég erős.kitartás és a következő biztosan sikerül.én ilyenkor mindíg azzal nyugtattam magam,hogy jobb ez így,mintha később hal el,mert akkor művi befelyezés a vége.azt még rosszabb túlélni és a szövődményekről még nem is beszéltem.szóval csak pozitívan.üdv.:
Móni
moniá
 
 


Sziasztok!

Üdv Moniá!

Fanny nagyon sajnálom! :( Kitartás...

Én pont most értem vissza az orvostól. Van egy pinduri, 6mm-es petezsák-om :)

Elég fura volt a doktornő, szóval nem hiszem, hogy nála maradok. 2hét múlva kell mennem, akkor már ha minden igaz lezs szívverés is.
Sokan voltak, szóval csak megvizsgált + rákérdezett a fogamzásgátlóra és mondta ne igyak és ne dohányozzak. Ennyi, jöjjek vissza 2 hét múlva akkor kapok papírt a védőnőhőz,mert akkor mégis biztibb lesz már a dolog.
Pedig annyi kérdés van a fejemben! Na majd máskor...

Moniá ha szabad megkérdeznem hányadik beültetésre sikerült? Van egy közeli ismerősöm, szegényeknek a 3. sem jött össze, pedig már asszem 7 hetes volt, de elment. Még mindig 5 tb-s lehetőség van, vagy már 4-re csökkentették?

puszi mindenkinek

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Lia!
nekem ez az első beületésem,sajnos ez csak akkor biztos,ha már felsír a kezemben.nagyon aggódom én is,de úgy érzem,hogy ennyi rossz után csak jó jöhet.12 hét a legveszélyesebb addig szinte semmit sem csinálhatok.próbálok mindent betartani,de még így is történhet bármi.na,de csak pozitívan!!!az idén még 5-öt támogatnak jövőre még senki nem tudja,hogy mi lesz.állítólag csak 3-at.majd elválik.te akkor most 5 hetes vagy?gratula!
moniá
 
 


szia Móni!

akkor te most végig otthon pihizel, ugye?

még nincs rá okom, de az első 12 héttől én is tartok egy kicsit, de optimista vagyok

ma már 6+1 :)

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni. Én 24 éves vagyok, Pöttyünk 6+6 ma. Csütörtökön megyünk először dokihoz, remélem akkora már szívhangja is lesz. Amúgy 3+4-nél teszteltem pozitívat azaz a 26. napon.
kispiskóta
 
 


szia csajok!
Kispiskóta!gratula!!!!csütörtökön gondolok rád!
Lynia!igen én itthon pihizek.van előnye is,de van hátránya is.az unalom megől.az elején sokat kellett feküdnöm és a böröm azóta is zsibbad néhol.a férjem dolgozik,nincs kihez szóljak.na jó egy kicsit azt hiszem benne van a hangulat ingadozás is.ma pl.nagyon sírhatnékom van.megpróbálom kitenni a vonalzóm,de nem szokott sikerűlni.tudtok segíteni?ti dolgoztok?
[url][url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
[/url]
moniá
 
 


szia kispiskóta

üdv közöttünk!

gratulálok!

nekem dec4-én kell visszamennem (8+0), addigra "ígért" szívhangot a doktornő, addig is szedem az elevit vitamint

első baba?

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


hKép
urrá sdikerűlt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moniá
 
 


szia móni!

én is szenvedek a vonalzóval (az aláírásomnál látszik is:) :roll: ), vagy azt írja ki, hogy nem jó a formátum (pedig jó), vagy túl nagy a méret! látom Neked csak sikerült! segítsetek!!!!!!!

én dolgozom, irodai munka, szóval szerencsére nem megterhelő!
attól már most félek, főnököm mit fog szólni (mert épp gyeses helyén vagyok)

a párom már nekem is említette, hogy ha már most ilyen labilis vagyok, mi lesz velem később! :) kikészítem szegényt a sírással :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


el sem hiszem, sikerült!!!! :o

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


én nem ezt a kódot másolom oda,hanem a PHPBB-t.viszont a kép nekem sem megy.most azt próbálgatom.mindig azt írja,hogy nagy,de hogy kell kisebbre csinálni?
mikor fogod elmondani a főnöködnek?szerintem ne foglalkozz vele,hogy mit szól.kit érdekel?ez egy termékeny iroda ezek szerint.a te helyedre vegyen fel férfit.
szerintetek ez a sírós roham lesz rsszabb is???
én abban bízok,hogy majd idővel ez is elmúlik.
Kép
[/img]
moniá
 
 


jó munka, szeretem, de tuti, ahogy lejár a szerződésem (2007.08.), így már esély sincs a hosszabbításra, na sebaj amúgy sem ártana jobb helyet keresni majd, mert a közigazgatás csak csúszik egyre lejjebb!

remélem a síros korszak nem tart végig, mert így még én sem szeretem magam :wink:

móni te amúgy most dolgozol és táppénzen vagy, vagy inkább csak erre koncentráltatok és otthon voltál?

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


saját főnököm vagyok.van egy állateledel boltunk meg egy kutyakozmetikánk és ott dolgoztam,most egy barátnőm csinálja.én úgy gondolom,ha a dokim is megengedi 12 hét után a boltban tudok kiszolgálni.remélem,mert nagyon rossz ez a semmit tevés.a kutyakozmit el lehet felejteni még kicsi baba mellett is.pedig azt nagyon szeretem,de a babuka fontosabb.mind két üzlet itt van a házunknál úgyhogy szerintem januártól megpróbálom egy kicsit hasznossá tenni magam.
a munkával kapcsolatban én úgy tudom,hogy jogilag nem szüntethető meg a munkaviszony,terhesség alatt sem,legalább is lombiknál nem.
Kép
moniá
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkot! Igen ez az első babánk. Tervezett volt, a második hónapban össze is jött!
Én nem dolgozom, mert egyetem után nem kaptam munkát. Most meg már... csak tényleg uncsi otthon ülni!

kispiskóta
 
 


piskóta akkor nektek is gyorsan összejött!

mi nem terveztük, és elsőre "sikerült"!

jó ez a lombikos jogszabály, hogy nem szüntethetik meg!
szerintem simán nincs ilyen.
Nekem határozott idejű a szerződésem, szóval amikor lejár, akkor annyi volt, onnantól kezdve passzív gyed lesz, gondolom én, de majd még úgyis utána kell később járni!

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


móni te merről írsz?

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Én bajai vagyok,de nekem ez sem akar megjelenni a nevem alatt
Kép
moniá
 
 


Nektek már vannak ilyen hányós tüneteitek?

kispiskóta
 
 


nekem nincs szerencsére, de elvileg ilyenkor már lehet, szóval remélem megúsztam
na azért nem teljesen, mert délutánonként-esténként kicsit émelygek, de elviselhető!

nekted van?

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Nekem sincs! Ilyen eseti, mint neked előfordul, de ez a nagyon szarul vagyok, hál az égnek nincs. Nekem a cickói durrantak be nagyon, hát nem mondom, de ha így fognak fájni 9 hónapig. Az se jó ha van az se jóha nincs rajtam melltartó! :x
Ja és a fáradtság se jelentős. Inkább este jön elő, de ilyen "napközben lefordulok a székről" tünetek még nincsenek!

kispiskóta
 
 


hát nekem vannak!!!!főleg reggel.meg a pisilés éjszaka....bár nekem mesterségesen adják a sárgatest hormont 3x3 kapszulában.allítólag az erősíti a rosszúllétet.meg ma ingerlékeny voltam(állítólag)na jó tudom,hogy az voltam.

moniá
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy bepofátlankodom, csak szeretnék mindenkinek gratulálni a babához, és jó egészséget, gondtalan pocakosodást, és egészséges kisbabát kívánni Nektek!

Kispiskóta!

Ne aggódj, nem fognak a cicik ennyire fájni végig, még max, 1-2 hétig (legalábbis nálam így volt :wink: ) Melltartót meg vegyél szerintem egy kismamamellratót, abban nincs merevítő, meg nincs varrás a bimbónál, és nagyon kényelmes, szerintem az nem fog zavarni!

További jó babavárást Mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki! Köszönöm szépen a tanácsodat! A kismama melltartón én is gondolkodtam már! Méretre annyit nem nőtt, inkább teltebb lett! :lol:

Drukkoljatok holnap lesz Pöttyöcske első fotózkodása (uh)!!! :lol:

kispiskóta
 
 


Moniá, pont egy hét van közöttünk!!! :lol:

Kérdés:

Ti már felfogtátok, hogy egy kis élet kibontakozásának részesei vagyunk? Én néha még "elfelejtem", hogy pocaklakóm van! :oops:

kispiskóta
 
 


jó reggelt mindenki!

a melleimmel nekem is bajok vannak!
állatira fájnak, egy picit elmúlt, de most megint visszajött.
nekem is csak teltebb lett, de nem is baj, csak ne nőjön sokat, mert így is épp elég a mérete :)

rám is esténként jön a fáradtság, már 7-kor tudnék aludni!
tegnap emiatt sírva is fakadtam, mert az alsó szomszéd 9 után még fűrészelt és kalapált, nem tudom hogy gondolta :evil:

ti szedtek vitamint?

móni neked gondolom ajánlott...?

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Szia!

Én szedek Elevitet, de szerintem váltani fogok Béres Gravidára!

Én nem híztam tőle, az étvágyam sem nagyobb!

kispiskóta
 
 


Kispiskóta!gondolok rád!! a fotózás olyan jó!!!!!!!!!!
már én is akarok újra menni.
Lya!nekem sokfélét kell szednem:elevit,aloe vera gél,multimacca,royal jelly,magne b6,cetebe, csak ennyi.csoda,hogy hízok????+a gyógyszerek!!!!szép napot nektek.

moniá
 
 


Sziasztok!

Előre is elnézést a tolakodásért, csak egy kérdést szeretnék feltenni: melyik a legkorábbi időpont amikor nektek a teszt kimutatta a terhességet :?: A mensi megjövetele előtt, vagy után?
klarissza32
 
 


szia

nekem a ciklusom 22-24 napos volt, de a 25 nap körül még nem mutatta ki, csak a 29. napon
szóval nekem után

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


nekem már előtte 3 nappal kimutatta.igaz még halvány volt a második csík,de ott volt!!!!olyan tesztet vegyél aminek az érzékenysége 50-es.mikor kellene megjönnie???

moniá
 
 


mondjuk szerintem elsőre nálam az vot a gond, hogy a teszt volt gagyi (valami dm-es)!

másodszorra már gyógyszertárit vettem, azzal próbálkozz, az megbízható!

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Nekem majd vasárnap kell nem megjönnije :lol:
klarissza32
 
 


nekm is vasárnapra kellett volna megjönnie és csütörtökön lett pozitív.reméljük nem jön meg neked sem.gyarapodnunk kell!!!!

moniá
 
 


Nekem a 26. napon mutatta ki délután és ne valami halvány csíkra gondoljatok! Egyébként 26 napos ciklusaim voltak pontra!

Drukk ezerrel, de ha zebrás mindenképp gyere!!!!

kispiskóta
 
 


mondjuk nekm azért is lehetett halvány,mert nekem 30 napos szokott lenni a ciklusom.

moniá
 
 


hú, nekem a másodiknál azonnal bevörösödött! még az 1 percet sem kellett kivárnom!

más: nektek is úgy jön be az oldal, hogy legalul vannak az új hozzászólások? próbáltam átállítani a sorrendet, de visszaugrik mindig, így meg rossz, hogy mindig le kell jönni legalulra
tipp :?:

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


mennem kell, ma szerencsére korán végzek :)

szép napot mindenkinek

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


ez engem is bosszant,de nem tudom átálítani.

moniá
 
 


sikerült megfordítanom.itt lent kérdezi,hogy hozzászólások megtekintése,újak előre!!!!!!!!!!!!

moniá
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok, annyira örülök, hogy találtam ezt a topicot! Én még nem tudom, hágy hetes lehetek, ma teszteltem pozitívat. Nagyon örülök, és annyira izgatott vagyok, mintha az első babám lenne, holott a harmadik lesz - remélem, de még orvosnál nem voltam. Kicsit ijedt is vagyok, mert a nagyobbak, már 10 és 12 évesek, én magam 36 vagyok, hát nem fiatal.
tõsér erika
 
 


Erika!
üdv köztünk.gratula a két csemetéhez és a teszthez!
mikor mész dokihoz????

moniá
 
 


vissza fordítottam,mert írni akkor is le kell jönni.

moniá
 
 


Szia Erika!

Nem kell megijedni, a babák mindig tudják, mikor és miért akkor jönnek! :)
Én az utsó mensitől számolom a heteket, mert a dokik is így számolják! De holnap minden kiderül!!!

kispiskóta
 
 


Sziasztok!

60 napos magzattal (10. hét) is lehet ide jelentkezni? Idősebb tudom, de ilyen topik nincsen, én meg nem szeretnék újat nyitni.

Szerelemgyerek: mondtuk gyereket akarunk és jött. A menses 9. napján fogant, kitartó típus ;)
Első jelek: valaki van itt, mellfeszülések, pozitív teszt, álomkór, hányás nincs, de émelygés, undor, alvásroham bármikor várható. Gravidát szedek.

Már voltunk UH-on 2x is, onnan tudom, hogy most 3 centis, és ebből kiderült, melyik együttlétből foganhatott meg. :oops:

Szóval, jöhetek?

Mi az a 8+0, meg a 3+4, azaz 26. nap?????
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: