Új privát üzeneted érkezett!

Orsi: Emőke tündéri! Persze, hogy gyere talikra :wink:

Bori: igen, újítottam :lol: Napirendet nálam is a gyerekek alakítják. Már Samu is kezd alkalmaszkodni :lol: Az esti fektetés többnyire ugyanabban az időben van, meg abéd utánni alvás is mindig van, de az ebéd nem mindig ugyanabban az időben :oops: Az éjszakát Samu még soha nem aludta át, Máté van hogy igen van hogy nem, álltalában azért 1-2ébredése még van. Marcinak úgyszintén. Szopi nálunk is igény szerint működik éjjel nappal!

Uxi: gratulálok a fogacskákhoz! Harapás :cry:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Sziasztok!

Már jóideje olvaslak titeket, írni nem szerettem volna, de most már nem bírom ki szó nélkül, amit itt történik. (Fürdőszobatükör is utalt rá...)
Szegény Adrit még jobban kikészítettétek... Amúgy is el van keseredve, ti meg rázúdítotok itt mindent... Mindenki úgy csinálja, ahogy szeretné. Ha ő tegbegrizt ad a babának, akkor az az ő dolga. (Azt hiszem, nem kérdezte meg, hogy szerintetek helyes-e, hogy ő miket ad neki enni...) Ti meg egyszerre többen nekitámadtok és bíráljátok. Az abortusz is az ő saját döntése... Belegondoltatok, hogy amiket irtatok, azoknak súlyosabb következményei is lehetnek??? Összeomlik, önmagát vádolja, kikészül idegileg...
Az Annee téma sem semmi, de azt még úgy ahogy értem, de akkor is ide bárkinek joga van írni! Ez nem egy zárt fórum! Ez a babanet!

(Mellesleg az hogy itt valamelyikőtök, bébikompot vett a babájának, azt hű de megdícsértétek... pedig annak is van egészségkárosító hatása...) Szóval ez pofára megy, de mindegy.

Na én itt ezzel be is fejeztem, de nem bírtam magamban tartani. Ráadásul már a szeptemberi topikosok is veletek foglalkoznak, hogy itt mik mennek... Többen ki vannak akadva... Szerintem nem hiába... Fura egy társaság...
Vendég
 


ha már írogatsz legalább vállald a neved!

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 

 
 

és amint látom nem velünk foglalkoznak, "észheztérítésről" volt szó, nem háborúról!

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


és ha figyelnél akkor olvashattad volna hogy van itt kompellenesség is!

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Én eddig bírtam szó nélkül!

Névtelen, ha már ilyen bátor vagy, hogy írsz akkor, miért nem vállalod magad??? Tény és való, hogy nem kérdezte, de azért vagyunk itt, hogy tanácsot adjunk egymásnak, mintahogy azt terhesség alatt is tettük. És nem tudom, miért olyan felháborító valaminek a veszélyére figyelmeztetni?!? Főleg, ha a védőnő se áll a helyzet magaslatán. Az Annee témát meg TE sehogy se értheted!

Ja és fordítsunk egyet, abba belegondolt Adri, mit érezhet az akinek, nem jön csak úgy a gyermekáldás, vagy akik nagyon hosszú éveken keresztül szenvednek különböző beavatkozások végett, hogy legyen gyermekük (ajánlanám figyelmébe/edbe a hőmérőzős topicot)? Én se tudom, de van egy hozzám nagyon közelálló ember, aki napi szinten vív harcot, azért hogy gyermeke legyen!!!

Ja és szerintem is olvasd még egyszer végig a fórumot és meglátod a hozzáállást a bébikomphoz. De ne csak a frisseket, hanem a közel egy évvel ezelőttit, mert legelőször akkor esett róla szó!

Ja és nem mi vagyunk furák, hanem akik azzá tették... :x

kispiskóta
 
 


Kedves Névtelen,
akkor valószínű olvastad a szeptemberi topikot, ahol "ki vannak akadva a tejbegríztől...

Először is semmi jogod névtelenül beleszólni a beszélgetésekbe, primitív és szánalomraméltó.

Másodszor Annee-t mi is nagyon szerettük, mint mindenki mást, de miután hazúgsággal több embertől is kölcsönkért pénzt megrendült a bizalmunk - nemcsak azoknak akik adtak - így hosszas huza-vona után már sokan nem szeretnének vele "beszélgetni", aki igen, azok gondolom ezek után privátban meg is teszik.

Adrival semmi bajunk nincs, szeretettel fogadtuk, de mint írtad ez a BABAnet és nem ABORTUSZnet... természetesen van olyan helyzet amikor nincs mit tenni, de egy babás fórumban - ahol sok embernek áldás a gyermekáldás - nem illik az abortuszunkat "közszemlére" tenni, kivesézni hány hetes magzatot pusztítunk el, hogyan és miként... Lehet más módon is segítséget, lelki támaszt kérni. Adrival semmi bajunk csak a véleményünket mondtuk el, NEVÜNKET VÁLLALVA hiszen erről szól a fórum, tanácsot kérünk és véleményt nyilvánítunk.

Nem tudom ki vagy te, milyen sérelmeid vannak velünk szemben, és főként ki rejtőzik a "névtelen" neved alatt, de megkérlek, hogy fejezd be végre a magánháborút és hagyjál bennünket békén, nem kötelező ezt a fórumot olvasni, nem kötelező velünk egyetérteni! Ha pedig csatlakozni szeretnél hozzánk és leírnád a véleményed szívesen vesszük, természetesen nevedet vállalva!

Minden jót!

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Orsi, tündéri a babócád! Jó lesz, ha megint látunk a talin, ha lesz majd!

Lányok, szerintem hagyjuk Névtelent, nem is érdemli meg, hogy foglalkozzunk vele. Ő vádol, hogy rossz a hangulat, miközben többen próbáljuk helyrerázni új témákkal, képekkel, erre ő megint felhozza a vitát. Inkább dobjatok még jókedvcsináló képeket!!! :lol:

Kép
nenoke
 
 


Zsú értelek. És ha este főzi helyett tejpépet adnál? Az laktatóbb. Egy próbát megérne nem?

Orsi: húúú kolbász :lol: Akkor majd ha nagyobbak lesztek, jöhettek Békéscsabára a kolbászfesztiválra. Én is tervezem elvinni Bogimat szintén naaagy kolbászrajongó! :lol: :lol:

Ux: gratula 2. fogacskához :wink:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!

Ha már így, én sem bírom szó nélkül...

Kedves Névtelen!
Igazán kedves tőled hogy védeni akarsz, de mivel ami itt történt ahogy mondják az "ügy" maximálisan az én hibám és vállalom a következményeit.
Többnyire megnyugodtak a lányok, aki eddig nem az már nem is fog. Erre most jösz Te és megint felhozod az egészet.
Én azóta próbálom rendbeszedni az életem orvosi segítséggel, és azt hiszem mostmár pontossan értem hogy mit éreztek a többiek itt amikor újra és újra kavartam az állóvizet.
Ez a topik nem erről szól, nem ezért lett anno nyitva!
Kérlek hogy hagyd abba ezt és ha van valami okos gondolatod az oszd meg mindenkivel, de nick alatt.
Köszönöm!

És végül.. Kedves Lányok! Nem tudom ki a névtelen, de esküszöm hogy semmi köze nincs hozzám!!
Sok idő kell még a gyógyulásomhoz, de pontosan tudom hogy ami volt azt sajnos nem lehet visszacsinálni és ezt már helyrehozni sem. Igy nem is eröltetem a dolgot.
Én nem szeretnék többet csak olvasgatni, és néha 1-2 hsz-t írni vagy kérdezni. Remélem ez nem okoz gondot senkinek. :oops:

Üdv: Hajni
Vendég
 


khmmmm
hazajöttünk.
olvastam.
majd jövök, hisz nem ilyen olvasmányra készültem.

Kép
kissmanó
 
 


Megjöttünk a wellness-túráról :D Klassz volt :D

Nenoke
hihetetlen jó képeket csináltál! :D

A vitatámákhoz nem akarok sokat hozzáfűzni, csak nagyon röviden: én sem adok 1 éves koráig tejet
nagyon nem tetszik, mikor vki olvas minket csak azért, hogy kritizálhasson. Sosem értettem az ilyen lelkületű embereket. Én ha legközelebb látom, hogy névtelen, el sem olvasom. Szerintem semmit nem reagáljunk, majdcsak megunja, hogy minket piszkáljon.,

Kép
Kép
emma1976
 
 


Orsi :)
Emőke nagyon aranyos! :)

Enikő :)
Taposás ide is jöhet... :roll:

Bori :)
Az első gyereknél is volt napirend, akkor kicsit rugalmasabb. :)

Uxi :)
Fogacska :) Harapás :?

Bence ma diétán van, tegnap minden alkalommal kihányta a bébikaját. :? Szerencsére a tej benne maradt. Amúgy, már nem köhög és hangja is van. :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Névtelen pszichopaták egyesüljetek!!
Kép Vitz az egész!!

Móka jókedv kacagás! Egy a jelszónk a BÉKE!! sáláláálá
torolve_20131003125716
 
 


Gurgi :lol:

Egcsi: szegény Bence :cry:

Emma: örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Biztosan jól feltöltődtél :wink:

Orsi: finom is a kolbi :P

Ja és én is kompellenes :wink:

Szörnyű ez a szél, szegény Samu tiszta nyügi és nem bír elaludni. :cry:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


komp vagy nem komp(lett) :lol:
én is ellenes voltam(málnának nem is volt).... DE, panka kapott egyet és már csak akkor tettem bele, mikor tudott járni :idea: így aztán nem mindig kényszerült a járókába, hanem "felügyelettel" közlekedni is tudott a lakásban... pl. engem követni :wink: :lol: szóval nála bevált.

anneeadri: ...beszélj a dokiddal, mert gyenge kezdés utáni erős visszaesést produkálsz.. :roll: ...és az se lenne nagy baj, ha a hosszú úton (ami a gyógyulás fele visz) nem kellene nekünk is végigbandukolni.. 8)

sálálálá, hogy gurgit idézzem.... holnap jó napunk lesz :wink: :lol:

KépKépKép
mütyürke
 
 


Mütyürkém: :lol: :lol: :lol: az biztos :wink: 8)


Picifiam nagyon rosszul alszik, már vagy 10x felsírt! Nemtom eldönteni, hogy ez a hülye idő (szél) az oka, vagy a fogacska.... :roll: Mondjuk egész nap nyüszi volt.... :roll:

A lányaim már korán kidőltek, ilyen is ritkán van :shock: Vius apája karján aludt be fél 8kor, Bogi meg 8kor közölte, hogy ő megy aludni, mert álmos :D 8) :shock:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok Csajok!

Élünk, virulunk......na jó némi túlzással. :wink:

Bálintkámnak ma kibújt az első fogacskája, aminek nagyon örülünk, de szegény rendesen megszenvedett érte. :(
No de reméljük, hogy a többi fogacskával már nem lesz ennyi baj, vagy mégis? :?

Bocsi lányok, de reagálni megint nem tudok, egyszerűen nincs időm visszaolvasni, pedig jó lenne....

Blankának ma volt a szülinapi bulija, olyan jól sikerült, hogy csak na! Tündéri csapat jött össze, nagyon jól érezték magukat. :D :D

Rám sajnos vár egy UV pénteken közig.jogból, így előreláthatólag még ehéten sem tudok jönni. Na de majd utána....persze ha sikerül az UV :lol: :roll:

Jelentkezem kb egy hét múlva, kitartás (hihihi) :D :D :D :D
Na megyek mert már érzem, túl sok vagyok.

Móni

Kép
Kép
moni1973
 
 


Húúú Móni, Isten éltesse Blankádat. :D :D :D
És nagykalappal a vizsgádhoz, de telivel :wink: felajánlom összes gyerekem összes pelenkatermését (tudni kell, hogy nálunk cargyár van 8) ) :lol:


Mit kapott Blanka szülinapjára? Ajándék öltés kéne, Bogi is nemsokára követi őt :wink:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


áá....
előtte Viusnak jár a torta!!!!!

Blankának utólag heppibörszdéj, hasonlóan Egcsinek is.

Kép
kissmanó
 
 


Névtelen menj a picsába
ckat
 
 


Manó: naná, Teletubbies tortája lesz, ha minden jól megy :wink: De tolódik a családi ünneplés, mert Vius keresztszülei (Párom nővére+pasi) nem tudnak jönni 2 hét múlva.
1 hét múlva meg enyimszüleimnél lesz az ünneplés 8)
Úgyhogy 3 hét múlva ülljük meg piciViolám 3. évfordulóját. :D

Csak azért kérdeztem Mónit az ajándékkal kapcsolatban, mert Blanka egyidős Bogival... 8)

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


NÉVTELEN! Már nagyon vártalak! Komolyan mondom, már tegnap este óta HIÁNYOLTALAK. :D Minden elismerésem a TIÉD. Ritkán jössz, de akkor tényleg észt és IQ-t osztasz. De látod, veszett fejsze az egész, mert mi javíthatatlanok vagyunk és a magad fajta gerinces, etikailag és erkölcsileg fedhetetlen jellem sokáig nem alacsonyodhat le ilyen jellemtelen, szinte már a primitív egyszerűség határán álló földi halandók közé. Félő, hogy grandiózus jellemed a bejelentkezéseid gyakoriságával üde színét elveszti, mivel mi lehúzzuk a magunk szintjére. Bár nagyon résen vagy és ügyesen eltüntetsz magad mögött minden információt, de ez hamarosan változni fog. Én a magam részéről már alig várom. :lol: :lol: :lol:
Huh, majdnem elfelejtettem: a rajongóid tűvé teszik érted már az összes fórumot. Csodálkozom, hogy még nem találtak Rád. De ami késik az csak lassan jön, legalábbis itt, ebben a topikban. :D Mi megvárjuk! :wink:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Kati: ez JÓ VÓT.

Enikő: azt észrevettem.

Kép
kissmanó
 
 


ckat írta:Névtelen menj a picsába


névtelen IS.... 8)

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Hali!

Örülök, hogy több topikban is híresek vagyunk, imádom a hírnevet. Ha már nem is léphetek fel egy darabig (..na ez már szakmai ártalom :lol:

Móni: boldog szülinapot Blankának!!! Uv :lol: , szurkolok, hogy görbüljön az a jegy :lol:

Nenoke: :lol: kész vagyok a Kiskrapektől.

Uxi: akkor Ti a hozzátápit egy zöld kanállal kezdtétek :lol: na, névtelen ezen is lovagolhat :lol:

Emma: ááá wellness, irigyirigyirigy

Fürdőszobatükör: ari a Babó!!! Gyere többször :D

Mi szombaton itthon tartottunk vendégséget, itt volt egy kislányka, aki egy nappal fiatalabb Borsnál. Képzeljétek, már fürgén mászik (előre fele), térden ül. Az étkezését -most :lol: - nem merem leírni :lol: . Írtó vagány kiscsaj.
Vasárnap Anyósoztunk, a fiam egy hős! Egy hang nélkül tűrte, ahogy mindenki Őt nyúzza.
Más: szerintem nem csoda, hogy néha élesebb a hangulat, mint mikor terhesek voltunk. Hiszen kezdünk menstruálni... ápropó: a gyerekágy 5. hetétől szinte mindig pontosan megjött, kivéve most. Lehet, hogy most jött rá a mikulásom, hogy szoptatáskor még szünet van? :roll: vagy... ááá neeem :lol:
ckat
 
 


Tücsi:Kép
ckat
 
 


akkor mégegyet névtelennek, hogy tudja mi a dolga:Kép
ckat
 
 


Névtelen! Köszi, sokat segítettél! Húzzá vérbe!
Annee, relax, tudjuk, hogy Te névvel írsz! ;)

Egcsi! Jujj, ez ijesztő!
Orsi! Kolbász? Ööö, ez ugye nem komoly? Gyönyörű a lányka!
Uxi, még egy harapás? Ezek a kölkök, hogy Anyát kell harapdálni. Nem kiabáltál rá? Megijedt? Én kajabálni szoktam, ha harap (fog nélkül is jókat tud…), és már tudja, hogy rossz. Sőt, direkt rosszalkodásból is tud harapni…
Ja, és a fél kiskanál alma, 3 részletben – jót röhögtem! Ádám is hasonló lelkesedéssel kezdte ;)

Napirend. Köszi mindenkinek! Még egy kérdés, amit az előbb elfelejtettem. Akinél van napirend (akárhány gyerekkel): hányig kell felkelni reggel? És: mikor főztök ebédet?
Mert mindenki korábban fektet, mint én, de én meghalok, ha fél8 előtt fel kell kelni. Párocska ált. csak 10-11 után van, szal én 12ig fent vok (Ádám 9-fél10től alszik). De értem, amit írtok a sötétről, és nagyon fontolgatom, hogy korábbra hozom az esti ceremóniát. Csak a saját élet, meg a nagykönyv rendjének összeillesztése zenészéknél elég nehéz. :roll:
De igazodom Brigi felé, az van legközelebb hozzánk! ;)
Esti nem-alvás. Én azt hiszem, nálunk szeparációs szorongás. Azóta van, amióta kúszik, és alapvetően egy bújós alkat. Befejeztem az aggódást, és a kombinálást, nevelést, stb. Majd egyszer átalussza. Addig imprózok minden éjjel.

Voltunk ma nagycsaládi partin. Kb 30 felnőtt, mind Ádámra cuppanva (nem találkoztak még, mert a télapót és a karácsonyt kihagytuk), és Ádám olyan jól tűrte. Nagyon szociális alkat, barátkozós, nyúzható. Örülök neki, szüksége lesz rá. Augusztusban sziget! ;)

Jó éjt kíván mindenkinek, Bori, a bébikomp, tej, búza és sírnihagyás rajongó ;)
Vendég
 


Na, nem frissítettem közben.
Tücsi, Ckat, én nem tudok olyan földön röhögve fetrengős emotikont berakni, de most olyat szeretnék. :D

De annak örülök, hogy felélénkült a fórumélet.
Egyébként nem kéne mégis mindenkinek átmenni a Lurkóra, és megkérni Hencsiéket, csináljanak egy kívülről olvashatatlan fórumot. Unom, hogy valóságsó szereplők vagyunk a sok névtelen előtt.
Vendég
 


s mi lenne, ha mégiscsak, tiszta csupa bosszantásból, maradnánk, s mindenki szépen megígérné, hogy olvasatlan átugorja az ilyen NÉVTELEN et company leveleket, s akkor rájön őméltósága, hogy zárt ajtókat dönget.
Hmmm?

Kép
kissmanó
 
 


Én próbáltam már az átugrást korábban, de soxor nem sikerült... Kíváncsi Fáncsi vok :oops: :oops:
Vendég
 


elhatározás kérdése.
ha mindannyian benne vagyunk, tuti sikerül.
na, társul valaki mellém?

ügyes legény Ádi, bírja a gyűrődést. de ebből aranykövetkeztetést ne vonj le. majd lehet tesó rettenet gyámoltalan. nálunk így vót. Edó bárkivel, első tök idegennel is képes lett volna elmenni, Adria meg az árnyékától is félt, ha nem fogta anya kezét

Kép
kissmanó
 
 


Bori: szerintem jó így ahogy van. (Igazából én már nagyon megszoktam) Aztán ha valaki nem éri be a "Barátok közt"-tel még beolvashat ide az Izaura előtt :wink: ...szegényeknek ha csak ez jut...
ckat
 
 


Manó: melléd társulok (...na jó, én azért egy iciri-picirit beleolvasok :oops: :lol: )
ckat
 
 


Jujj, gyorsan míg nem felejtem.
Ha már a hűség és társainál tartunk.
Móni (bár asszem nem tuti, hogy olvasni fogod) azért Blankád kissé szóljon ám rá a pasijára. Mert tudod minek voltunk Monccsal (asszem más még nem érkezett meg abban a pillanatban a talicskára) a szemtanúi?
Borsunk csípi az idősebb generációt. Klárinak a hátsójával kikezdett. Azaz mindenki szemeláttára popósimogatásba kezdett.
Szal kissé túlzottan barátságos ez a muzikális fiatalember.

Kép
kissmanó
 
 


Letöltöttem a gépről újabb képeket, íme:

Kép Borsnak (is)
Kép
Kép

Kép
Kép
moni1973
 
 


Móni: aranyosak (mint mindig) a gyerkőceid.
De hun van kis ízelítő a szulibuliról?

Kép
kissmanó
 
 


Kormi! Egyébként ez tényleg érdekes, mármint az első gyerek félelemnélkülisége és a második gyerek anyához való ragaszkodása. Petikém állandóan szaladt, nem volt hajlandó kézen fogva mellettem jönni. Mindig a frász kerülgetett, ha az utcára kiléptünk. Ádikám pedig egyfolytában a kezemet fogta annyira, hogy amikor a megvásárolt cuccot abba a kezembe akartam átvenni, amelyikkel őt fogtam, néha megijedt, hogy ott akarom hagyni. Hiába mondtam, hogy már fáj a kezem és így tud pihenni, ő mindannyiszor félt. Édes kicsi Ádikám! Ma már ő fut el távolabb tőlem (úgy kell utána kiabálnom, hogy álljon meg!)és Peti a közelemben marad sőt, a tömegben szorosan kell fognom a kezét, nehogy elveszítsem. Ha nem elég szorosan fogom szól, hogy erősebben fogjam a kezét.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Üdv!

Lányok, mennyi ideig kell főzni a sütőtököt, ha kis kockákra vágom?

Visszaolvasok.


 
 


Ági: eccerű: míg puha. Amúgy keveset.

Kép
kissmanó
 
 


De persze azon véleményem, hogy inkább párolni mint főzni, azt fenntartom.
Ha nincs ember lányának elektronyos párolója, attól vígan párolható a kaja. Sütőtök meg asszem ama kategóriába tart, amit nem kell sokat párolni.
Mi ma kaptunk Anyukámtól ismét, én továbbra is megpárolom az egész cikket (nem egészet kaptunk, de nem is baj..... bébkorukban megették a nagyok, most meg nem igazán), majd szépen átnyomom (ezt már nem fogom pépesíteni, kis göböcskék nem ártanak, szokja a darabosabbat), jégkockáknak megfagyasztom, s úgy teszem el dobozba.
Szerintem ugyanolyan az íze, legalább nem akkor tolom az időm az elkészítéssel mielőtt adnám neki.
De persze ha Bridzsinek a nyers lefagyasztás jön be, akkor az is oké kell legyen. Ez ismételten olyan dolog, hogy ki mivel kezdi a hozzátápit.
Kinek a pap, kinek a paplan.

Kép
kissmanó
 
 


SZiasztok!

látom pörög a topik, bizonyos dolgokhoz inkább nems zólok átugrom ugyi Kormi....

Mi ma voltunk névnapozni, Ágnes a Petra Keresztanyja. Hát rá kellett jönnöm hogy Petra szeaprációs szorongásban szenved csak az ismerősöket csípi, még a nagyanyjával csak csak de a keresztanyját egy hónapja nem látta és bizony sírva fakadt egyből ahogy felvette. De ami a legérdekesebb Zsaninak hajat mostam vizes hajjal nem ismerte meg vagy tudom is én de nézte Zsanit majd rám és sírt, mikor megszárítottam a haját már megint kokettált vele. ki érti ezt.

Bori
Nyugi a fél 8 szerintem tökéletes és az esti ceremónia is. Petra is kb fél 10 fele alszik be ő az utolsó általában és nálunk 8 körül van a fürcsi és a három egyszerre fürdik. Főzni én a délelőtti szunya altt szoktam, hétközben csak gyors kajákat vagyok hajlandó. Nekem könnyű kirakom a babakocsiba a ház elé aztán horpaszt tuti 2-3 órát. De nekem iszonyat szerencsém van hogy Petra elvan lnet a földön a nappaliban míg én mást csinálok a látóterében.

Móni
Szépségesek a gyerekek, Blanka igazi nő :D

Na ma ennyi voltam, holnapra kell az energia, anyum bevásárló túrát tervezett be, Apum megnyerte Petrát, mert nem viszem ilyen helyre most ebben az influenás szezonban. na meg reggel ovi

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Főzéssel hamar megy. Kb 15-20p, emlékeim szerint.

Félősség. Uncsiöcsi első gyerek, és baromi félős.
De az azért várható, hogy Ádám ilyen bátor, eltávolodós marad, nem? Én csak erre következtettem, kistesóra nem ;)
Mondjuk Tücsi Ádija volt a nemalvós, mégis ő volt a félősebb. Enyim Ádám nem félős, és nem alvós. Akkor lehet, mégse szeparációs szorongásos ébredés van? :roll:
Vendég
 


Húha, így az utolsó pár hsz-t olvasva látom, hogy zajlik az élet, na de így szép :lol: :lol: :lol:
Olyan kiváncsi vagyok, hogy miről írtok, de nem olvasok vissza, mert úgy érzem csak az időmet vesztegetném ( mármint a téma miatt, ami ugyan kiváncsivá tett)

Kuki ki van, nincs kedvem tanulni. Pláne azt, amit már 1x tanultam, de hiába :roll: :roll:

Manó: Köszi! szülinapos képek nincsenek, ugyanis videóztam. Az meg még kazin van, de lesznek fotók, mert más szülő fényképezett :D
nana, jobban oda kell figyeljek a fiatalemberre ( Bors). Szép, mondhatom :D Blankának el sem mondom :wink:

Enikő: gáz (nem gáz) mi most nem vettünk Blankának szülinapi ajándékot, illetve hogy pontosítsam magam, a szülinapi buli volt az ajándék. ( "Kikás" buli volt, és elég mélyen bele kellett nyúlni a pénztárcánkba) Blanka választotta, ezt szerette volna ajándékba :D ( Amúgy meg nem rég kapott egy újabb görkorit -csak úgy-, mert az előzőt kinőtte) Jöhet 1000-rel a sok kakás pelus :D

Lányok, köszönöm a sok drukkolást, b@sszus rám is fér.

Megyek is, mert tartok tőle, hogy kakás pelus, drukk hegyek ide-oda, de mindez kevés lesz a boldogulásomhoz :roll: sajnos.... :wink:

Jó éjt csajok!

Móni

Kép
Kép
moni1973
 
 


Na tudom mit felejtettem el, egy kép rólam meg Petráról, vaku nélkül, kicsit homály lett :D

Kép

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Visszaolvastam, de nincs energiám reagálni (volt néhány fárasztó hsz :twisted: ).

A tökös segítséget köszi :wink: , Manó én is úgy gondoltam, h elkészítem, aztán be jégkockatartóba és be a fagyóba.


 
 


Szép hetet!

Hú, itt cudarul kezdődik. Reggelre akkora havat lenyomott, hogy nem tom apa miképp sikerál lejusson az utcából. Na, most lehet ismét irígykedni :wink: , bár én megint csak sajnálom magam. Ha nem fog jönni hóeke (márpedig megtörténik, nagy az esély, mostanság alig látni), akkor érdekes lesz a hazajövetel.

Nadine&Petra páros a homályosnak kikiáltott fotó ellenére is elnyerte a tetszésem.

Bori: asszem ilyen alszom, nem alszomból nem következtetnék ilyen messzire. Edina 3 hósan átaludta az éccakát (Isten tartsa azóta is eme szokását), míg Adriám egyszer, de azt következetesen ébredte 2 éves koráig. Tücsi meg te Ádid azért nem épp 1 ébredésről teszi ki az átlagjait.
Anno nem hordtam a szemüvegem, Edó olyan 9 hós lehetett mikor újat csináltattam, s kezdett az oroomon díszelegni. Hát félni nem félt tőlem, de tökre rámbambult a jány, látszott, hogy azért valami rendkívülit fedezett fel. Így volt Gréti is anyukámmal a múlt héten. Anyám feltette a szemüvegét amelyikkel varrni szokott, há a jányt mintha megbabonázta volna: csak nézett...nézett...nézett.

Egcsi: hun vagy? Hiányzik a "hajnal körüli" megszólalásod.
Na, mék vissza Gréti mellé, kisasszony ecce ébredt, én meg tök későn zutty be az ágyba, így most jól fog esni a kispárnám hívogatása.

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Asszem tényleg az a legjobb, ha nem vesszük fel a kesztyűt, az nem érdekes senkinek hosszú távon, ha nem éri el a kívánt provokáló hatást.

Sütőtök:
miért jó, ha megfőzzük? Nekem eddig eszembe sem jutott, azt nem sütve kell adni? Úgy is finom, ha főzzük?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szép Napot!!

Enikő!!
Viusnak Boldog Szülcsinapot!!

Moni!
Blankának Boldog Szülinapot!!
Bálint nagyon cukker..nagyfiús már!! höhöhöhööööööö :lol: fogacskához gratu!

Ckat! Rulez vagy!
Tücsi nagyon jó voltál!!

No. Akkor csak így tovább előre!

Minden fogacskához gratu!

Sambalamba!! :lol:
torolve_20131003125716
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: