Új privát üzeneted érkezett!

Szép napot nektek!

Etus!
Tényleg hasonlít magára Bercel, csak az uh-n még nem olyan husika :wink:

Ildi!
Biztos jó a 13 kg (ahhoz képest, hogy ebből Bodza csak 2 kg), Szonjival végülis kb. 20-at híztam.
Mi olyan extra helyre járunk, hogy ott adják a csokikát és a szőlőcukrot :lol:
Timi még mindig beteg? Azt hittem már alakulóban van :cry:

Na és akkor a képek (arcok, összekulcsolt lábak vegyesen):

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ja, és persze drukkoljatok du., megyek vizsgázni!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szoni:
Drukkolok delutanra! Nagyon jo az utolso kepen rendesen latszik!!! :)
Timi jobban van, bar meg fosis a szeklete, kivan csipve a popsija, de mivel csak tegnap hagytam abba az antibogyot, igy ezen nem is csodalkozom. Talan ma mar jobb lesz a helyzet. :roll: Enni viszont eszik, csak valahogy a betegseg alatt raragadt az akaratroham es azota engem az oruletbe kerget vele... Remelem a fosival ebbol is kigyogyul. :roll: :oops:
Most nezem, mar en is 100 nap alatt vagyok!!!

baratodildi
 
 

 
 

szoni:
Vizsga sikerult?

zetus:
Te hogy allsz a keszulodessel a nagy vizsgara? Mar jobban? Aron babuci mocorog mar?
Mi lett a vervetelekkel? Kaptal oda beutalot? Az ellenanyaggal mi van?
Bercel meggyogyult mar? Popsija rendbejott?

mano:
Vizsgak?

fronell:
Miota a hasmenesen tul vagyunk (ma megint vissza kellett menni popsikremert, mert kozben az antibigyotol gombas lett a feneke) Timi is ujra szol, hogy van kaki es tegyem tisztaba. :) Imadom ezt az allapotot!!! Ha igy marad, akkor mar ezert megerte a hasmenes. El sem tudom kepzelni milyen klassz lesz, ha mar bilibe kakil reggelente :lol:
Mar akartam kerdezni: megszokta az uj (mar nem is uj) helyet Alma? Mar nem sir, ha otthagyod?

Nalunk nem sok uj hir van, hetfotol all a kaosz a mi lakasunkban is. Mar elkezdtem pakolni a dolgokat, kezdek mar most panikolni, hogy mi lesz itt utana, hogyan fogom birni a takaritast... Mostanaban kicsit kemenyedek, meg allandoan arra ebredek reggel, hogy begorcsol a vadlim... Szoval nyomatom a magneziumot ezerrel. Meg a vasat is, hogy a pulzusom vegre rendezodjon... A citromfu teat is ki fogom probalni, csak annyira lusta vagyok fozni magamnak, pedig meg az izet is szeretem...

Hianyoztok... :oops: Vege lehetne mar a vizsgaknak. :oops:

baratodildi
 
 


Ildi!
Köszönöm az érdeklődést, hétfői vizsgával nem lesz gond :wink:
Viszont ma is megyek, kéretik drukkolni!

Timi gombáit sajnálom, remélem hamar el fog neki múlni.

Vádligörcs nekem is rendszeres, a másik topikban azt írták a csajok, hogy kálciumot is ajánlott a dokijuk ellene, de nem egyszerre kell bevenni a magnéziummal.
Haskeményedéseim szintén vannak, elég fájdalmasak.

Tegnap meg nem tudom mit csinált odabent a kisasszony, de nagyon durván emgkínzott. A végén már úgy nyomkodtam meg, hogy vigye magát máshova, mert nem bírom tovább.
Ma reggel óta pedig úgy fájdogál a hasam alja, mintha fel lennék fázva.
Jaj, de várom már a végét. Persze akkor meg majd visszasírom, hogy de jó volt amikor mocorgott.

Olyan nagy a csönd errefelé, mi van veletek csajszikáim?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Hát látszik, hogy senki nem jár itt :cry:
Sajna a pénteki vizsgám nem sikerült, így nekem még a 25-i hét sem jó talizni (29-én megyek uv-zni, remélem akkor nagyobb sikerrel).

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szoni, sajnálom :( :cry: Én is most csak bekukk. Tegnap volt nekem is az utolsó tanítási nap, de most jön a java, minden szombaton innentől 2-3 vizsgám lesz. Úgyhogy hétfőtől nagy tanulásba csapok!
Már 5 vizsgán túl vok, de még van 10 + 2 gyaksi!

Úgyhogy mostanában én tuti nem érek rá semmire :?

Mindenkinek, pussz

Na, azért ide néha be-be nézek azért majd :P
manóci
 
 


Manó!
Hát én is sajnálom, gondolhatod. Pedig még tanultam is rá, de elég f@sz számonkérési mód volt, 30 kérdésre 18 perc!, hagyjuk is.
Neked is mennek a drukkok, mikor mihez kell :wink:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szoni:
Sajnalom. :( Akkor meg drukkolok neked tovabb!!! Emlekszem meg az ilyen idore szivatos vizsgakkal en is sokszor megszivtam. Nem s ertem mi ertelme van, hogy meg atgondolni sincsen ideje az embernek, orul ha el tudta olvasni a kerdest!!! :evil: Sajnos mi punkosd utan mar nem leszunk itthon. Lemegyunk 2-an vagy 3-an a Balcsira... :( Igy nem is latlak akkor egy csomo ideig Titeket! :cry:

mano:
Neked is mennek szombatonkent majd a drukkok. Meddig van vizsgaidoszakod?

zetus:
Te legalabb jol allsz a vizsgakkal?

fronell:
Ti jol vagytok? Nekunk kene talalkozni legalabb itt a sok vizsgazo kozul kilogunk rendesen! :lol:

Lent voltunk hetvegen a Balatonon. Jo volt. Tegnap delutantol viszont a lakast pakoljuk. Elegge faraszto volt kihordani egy csomo cuccot, meg athuzgaltuk a butorokat... Szoval volt vele munka boven! Mar az ejjel anyukameknal aludtunk...

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Szoni, sajnalom az uv-t, de hajra, par het, es vegzel a vizsgakkal, kitartas!

2 hetig total beteg voltam, "halalomon voltam" teljesen, most mar jobb, de most meg Bercel beteg, tegnap reggel ota magas laza van szinte folyamatosan, ma este levittem dokihoz, nagyon csunya tuszos a torka, vettek tole vert, es sajnos nem virus hanem baci, igy Bercel eleteben eloszor antibiotikumot szed... :(:(:(:(:(:(:(:( egy het mulva kell visszamennunk, addig mindenkepp szednie kell, "csodas" hetnek nezunk elebe...

megyek aludni, mar alig latok ki a fejembol, csak irni akartam, hogy tudjatok, olvasok mindig azert, meg gondolok ratok! :)

zetus8
 
 


Ejjel 2kor sirdogalt Bercel, bementem hozza, tuzforro volt, megmertem a lazat: 40 fok... azonnal nurofen meg hutofurdo, kepzelhetitek hogy mennyire orult neki, csak orditott, sirt, meg kiabalt, hogy "anya, anya", meg hogy o ki akar szallni... borzaszto volt, sehogy sem akart beleulni a vizbe, pedig 36 fokos vizzel kezdtem, de abba se akart beleulni, csak sirt, vegul Olivernek kellett lefogni, es "belenyomni" a vizbe, es ugy tartani 10-15 percig, majdnem megszakadt a szivem... most meg mar nem birok aludni, szoval a holnapi napunk is "szuper" lesz, mar latom :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

zetus8
 
 


Etus!
Ti szegények. Elhiszem, hogy gáz volt az éjszakátok :cry:
Gyors gyógyulást Dödinek!
Ha van kúpod, inkább azt próbáld meg beadni neki, az gyorsabban hat és a májának sem olyan megterhelő. Egyébként én is előbb Nurofenezni szoktam, de ilyen magas láznál sztem jobb a kúp.

Ildi!
Hát akkor úgy tűnik elkerüljük egymást és marad a június. Lesze netközelséged, hogy tudunk majd egyeztetni?
Azért ne szakadj meg a pakolásba, csak lájtosan!

Mi holnap reggel megyünk a 32.hetes uh-ra a dokimhoz, nagyon kíváncsi vagyok: Bodza helyzetére, meg megemlítem a hasam feszülését, leszakadni akarását is.
És tegnap óta olyan furi, hogy Bodza némelyik mozdulatát úgy érzem, mintha a végbelemnél matatna v. hol :shock:
Ennyire lent lenne? Szóval várom a holnapot.

Húú, anyós túrós sütit süt ebédre és olyandeolyan illat terjeng, hogy mindjárt lefordulok a székről. Nyami

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


zetus:
Sajnalom, hogy ennyire rossz volt az ejszaka. Hogyhogy most szed eloszor antibiotikumot? Eddig meg sosem szedett? Vagy csak ilyet nem szedett??? Normaflort mindenkeppen adjal neki melle...
Nagyon sokat gondolok szegenykere. Kup tegnap nem hasznalt, de lehet most hasznalna???

szonibaba:
Drukkolok a vizsgadhoz! En is kerek sutit! Hat emelgetni nem emelgetek semmit szinte. Nem is hagyjak a tobbiek. Viszont takaritani rendesen kell majd utana. :(

baratodildi
 
 


Szoni: turos suti...nyammm!van a kozelunkben egy pekseg, mostanaban mindig turos szivet veszek ott, teljesen rakattantam :)
Mindenkepp adj hirt magatokrol az uh utan!
Jo otlet a kup, csak olyan nehez azt beadni neki, amikor annyira de annyira utalja... :( de ha tovabbra sem megy lejjebb neki, akkor mindenkepp azt adok neki.
Reggel enm volt lazas, de 11kor megint 39,3-at mertem... :(

Ami meg gaz, hogy szinte 100 szazalek, hogy tolem kapta el, en voltam 2 hetig beteg, ugyanezekkel a tunetekkel mint o, nekem is borzasztoan fajt a mandulam, kohogtem, jott belolem a sarga-zold dzsuva, nagyon szenvedtem. Dokihoz nem mentem el, mert amikor anno Bercellel beteg voltam, es elmentem a dokihoz, 2 ora sorban-ules utan kozolte a doki, hogy mivel terhes vagyok, semmi "normalis" gyogyszert nem adhat, kuraljam magam "hagyomanyos-nepi" modszerekkel. Szoval nem emntem el, de most mar hogy latom, hogy Bercelnek tuszos mandulagyulladasa van, valszeg nekem is az volt, es akkor megiscsak jobb lett volna az antibiotikum mint a gyulladas... marmint a babanak... most mar mindegy, csak kicsit merges vagyok magamra :twisted:

viszont holnap jon anyosom, es vegre elmegyek sebeszhez megmutatni a lagyekservemet.

Ildi: nem, eddig meg SOHA nem szedett Bercel antibiotikumot, nem volt ra szukseg. (szerencsere) Vettem neki normaflore-t, koszi a tippet!

zetus8
 
 


Etus!
Te meg a sebész után gyere, hogy mi volt?!

Túrós sütyike nagyon fini volt (mint kiderült rétes), csak kevééés.
Mármint az ebéd: parcsileves volt és a második volt a süti. Én meg tudjátok milyen bélpoklos vagyok mostanában :oops:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szoni:
:D Jo olvasni, hogy jo az etvagyad :D Melyik nap is lesz a vizsgad jovo heten?

zetus:
A sebeszre en is kivancsi vagyok!!!! Mi van Bercellel? A mai ejszaka jobb volt?
Tegnapelott meseltem timinek este az agyban, hogy Bercel beteg, erre vagy 15x elmeseltette velem a "Bercelest megegyszer!"... tegnap mikor fekudtunk le, mar avval kezdte, hogy a Bercelest meseljem neki. :) Mikor mondtam, hogy tuszos a mandulaja, akkor meg a "mandulasat" akarta ujra es ujra hallani. :lol: Jo kis esti mese lett beloletek. :lol:

Nalunk a haloszoba keszen van, ma a nappalit fejezik be a villanyszerelok remelhetoleg es mar delutan a festo jon oda is a falakat leegyelgetni. :roll: Mar egy orokkevalosagnak tunik, pedig meg csak a 4. napja tart a felujitas.

Tegnap voltunk baba-mama klubban, de nem tudom merjek e megint menni, mert kullancsok vannak az ottani kertben. Tolunk 10 percre gyalog, de annyi, hogy 2 anyukaba is belement es az en nadragomon is volt. Nem is hianyzik most mas, mint egy kullancs vagy belem, vagy Timibe!!! Na mindegy, juniusban ugysem tudunk menni, igy meg talan oszre nem lesznek annyian... Bar a Balatonon is allitolag van sok a szomszedunk szernt, de ott meg csak mutatoban volt eddig kullancs egyszer, nem ilyen domping szeruen.

fronell:
Veletek mizujs???

baratodildi
 
 


Ildi!
Vizsgám holnap is lesz de., és jövő pénteken, akkor meg du.

Kullancs: utálom őket. Amikor kicsi voltam sokat kirándultunk és mindig tele voltam, a nagypapim szedte őket ki belőlem. Múlt héten a Peti kérdezte, hogy nézzem már meg, hogy milyen bögyörője nőtt a hónaljánál. Hát kullancs olt. Kiszedtem neki, szét akartam nyomni, erre leejtetetm. És nem találtuk meg :x

Etus!
Hogy vagytok?

Mai uh: Bodza végre befordult aj ó irányba, méhszáj zárt, becsült súly: 2400gramm :shock: Azt nem tudom, hogy kb. 2 hete amikor a 4d-n voltunk, akkor, hogy lehetett 1800? Na mindegy, úgyis az a tuti, amikor kibújik, csak eszerint az érték szerint nagyjából pont a korának megfelelő, ill. július 7-re hozta ki a gép. Ami azért tök jó, mert én is azt a napot (estét) néztem ki magunknak, uis telihold lesz.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Froni!
Megy majd mail, de még bekukk a másik topikba és még tanulok kicsit holnapra. De nem szövetkeztünk!!!! :D

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szoni:
De jo, hogy befordult!!! Mar en is kezdek emiatt aggodni, bar talan 2 napja erzem fent a mozgasat, addig kizarolag lent es oldalt mocorgott... :roll:

El kell meselnem, milyen kis boszi lett a lanyombol:
Tegnap kizart minket a lakasbol. Anyukameknal becsukta a racsot, amikor en kimentem vele viragot locsolni, a tobbiek meg a mi lakasunkban pakolasztak. Persze minden kulcs a racson belul bent maradt a lakasban. A vegen egy horgaszbot szeru (kb 5 m-es) bergmancso es horgaszhorog) krealmannyal kivettek valahogyan... Tobb, mint fel orat kuszkodtek a fiuk vele.
Ma meg osszefirkalta a frissen festett falat Apukamek lakasaban, annyira, hogy ott ujra festeni kell...
Delutan meg azt jatszotta, hogy bevette a szajaba az uditot es kikopte az asztalra, majd kulonbozo jatekokat martogatott bele. Erre racsaptam a kezere, o megsertodott, nekem meg megpattant egy hajszaler az ujjamban, azota nem nagyon tudom behajlitani (pont a csontot utottem meg, nem is lett meg piros sem a keze, az enyem bezzeg lila!!!... :evil: Gonosz anya megerdemli...
Mindenkinek azt mondja, hogy "Kutya szereti a csontot." Ez a kvazi "szia" helyett van. De most mar ugy, hogy kozben csipore teszi a kezet... meg kell rajta halni, annyira hatarozott abban, hogy most valami jot mond. :) Amikor meg barmi baja van kiabal, hogy "Anya felvesz." meg akkor is, ha eppen mar felvettem, csak meg mondjuk sajog a sebe, vagy meg nem nyugodott meg a kis lelke. Allandoan leltarozza a jelenlevoket es tudnia kell, ki mit csinal eppen. Foleg este lefekves elott meg kell nyugtatni, hogy mar az eg vilagon mindenki alszik rajta kivul...

baratodildi
 
 


Ildi!
Őőőőő, izé...ha Timi ilyeneket csinál, talán mégsem kéne találkoznunk :D
Amúgy édes pofa, de a falfirkát kihagytam volna az életetekből.

Marci nálunk nagyon durván nyomja a hisztit. Petivel már úgy tologatjuk át egymásnak a pelenkázást :lol:
Amúgy meg kell zabálni, annyira édes. Az utóbbi napban nagyon hiányzom neki, hogy egész nap nem vagyok vele. Tegnap mielőtt elmentünk Szonjiért az oviba, öszze-vissza nyalta az arcomat, meg ölelgetett. Nem lehet tőle kisurranni a kapun, mert már rohan előre, szóval vinnem kell magammal, imád az oviba jönni, még a cumit is hajlandó kitenni a szájából, csak, hogy jöhessen.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ma voltam uh-n a Praxisban, meg dokinal is. Babuci (neve meg nincs, de talan Csaba???) mar 1356 g becsult suly es 30 hetesnek neztek, pedig csak 28+3 hetes. Tehat jo nagy baba. Timire nagyon hasonlit szerintem, ugynaz az orr es allacska, csak valahogyan pufibb az arca. :) Nem kell izgulni a meretei miatt. Vegre meg is mutatta magat, majd teszek fel kepet, ha sikerul feltoltenem valahogyan. :) Mar fejvegu fekvesben van (hala egnek!), meg jo magasan, mehszaj zart teljesen...
Netunk meg mindig alig van, telefonunk abszolut nincsen... All a kaosz valtozatlanul. Mar kesz vagyok tole. 2 napja kezdek vizesedni is, meg csak pentekre varom a felujitas veget... Hat remelem ugy lesz!
Puszilok mindenkit, gyertek irjatok surbben, mert nem voltam 2 napja es azt vartam, hogy minden erdekesrol lemaradok, aztan csak szoni jelentkezett be. :)

Bermalas szep volt, Etus vegig ott volt, akkora mar a hasa!!! :D :P Nem is hinnetek!!!

baratodildi
 
 


Ildi!
Várjuk a képeket talánCsabáról :D
Örülök, hogy minden rendben.
Vizesedni én is vizesedek pár napja, totál kész vagyok tőle. Olyan csúf. Kezemen még nem látszik (koppkopp), de ami késik nem múlik.

Húha, Etus-bébi belehúzott?! Biztos megörült, hogy van már neve :D

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy így ismeretlenül írok nektek, de tanácsot szeretnék kérni.
2008 áprilisában született a kislányom és most olyan helyet keresek nyaralni belföldön, ahol bababarát a szállás és nem túl drága. Ti már túl vagytok egy igazi babás nyáron (a kislányom még "nagyon csecsemő" volt tavaly), hátha tudtok ajánlani valami szép helyet.

Előre is nagyon köszi!

Kevita
kevita
 
 


Kép

Ezt sikerult feltolteni.... 28+3. :)

baratodildi
 
 


Ildi!
Húú, tényleg eléggé Timis, főleg a bal alsó képen.

Kevita!
Ha olvasod, én sajna nem tudok sokat segíteni, mi tavaly Horvátországban voltunk. Bababarátnak abból a szempontból nem mondanám, hogy hosszú az út. De mi beválalltuk és jól éreztük magunkat. Amúgy van pár bababarátnak mondott szálló itthon, pl. a Kolping hotel Alsópáhokon, ami ugyan nem olcsó, de tényleg jó (bár a szálloda árakhoz képest sztem nagyjából uott van, mint bmelyik másik).

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Ildi: de cuki ez a fiu, jok a kepek nagyon! olyan kis helyes pofija van, nagyon jokepu pasas lesz! :) En majd junius 12-en megyek 4D-re, mar uuuuuuuugy varom!!! :)

Timi annyira edes, amikor mondja hogy "kutya szereti a csontot", halali! :)

Szoni: hehhe, azert nem olyan nagy meg a hasam, csak Ildi mar regen latta :wink: :wink: de azert novekszik, novekszik :)

Szombaton megyunk haza Szombathelyre, onnan meg Freibergbe, majd csak vasarnap este jovunk vissza, addig is jok legyetek! :)

Froni: aze' irhatnal magatokrol teeeeeeeeeee :) Alma meg mindig olyan koran (6) kel? Most, hogy tobbet vagytok kinn a szabadban, nem hagy titeket egy kicsit tovabb aludni?

zetus8
 
 


Sziasztok!

Azt sem tudom hol all a fejem, tiszta idegbeteg vagyok, ugyhogy nem is farasztalak titeket a hulyesegeimmel, csak egy gyors helyzetjelentes:

Vegre eljutottam sebeszhez a lagyekservem miatt, megvizsgalt, es jol leszurt, hogy miert nem mutettem meg anno a szules utan par honappal. Persze, mar akkor is mondtak, hogy mutessem meg, de mivel a szules elott 2 hettel visszahuzodott, es SEMMI panaszom nem volt vele a szules utan, meg jo hogy nem rohantam rogton sebeszhez, hogy ugyanmar vagjon fel legyen szives...
na mindegy, kapok lagyekserv-kotot, amit majd 2 het mulva tudok csak intezni, mert kulon meretet vesznek le hozza meg minden, nem egyszeru beszerezni... biztos brutalul nez majd ki, mert mondta a doki, hogy a 21 eves praxisa alatt meg egy fiatal lany se hordta. Mndtam hogy ja az lehet, de nekik valoszinuleg nem fajt ugy mint nekem most... meg kulonben is, itthon vagyok szinte egesz nap, en aztan tojok ra hoyg hogy nez ki, ha picit enyhiti a fajdalmat...
Azt mondta meg a doki, hogy van ra esely, hogy kizarodik, ugyhogy nagyon vigyazzak...
Ja, es hogy szules utan FELTETLENUL var, hogy megmutson... igy a jelenlegi allas szerint meg az is lehet, hogy emiatt a hulye serv miatt csaszaroznak (most epp orrot fujni sem tudok, mert nyomnom kell kozbe vissza a servemet), aztan ra 3 honapra meg ujra felvagnak, es megmutik a servem... szep kilatasok... teljesen magam alatt vagyok :(

zetus8
 
 


Sziasztok,


Nem vesztem el, csak ezerrel vizsgázom :? Most jöttünk meg Esztivel az úszásból, így most mellettük nem tudnék tanulni. Gondoltam bekukk, némi helyzetjelentésre :wink:

Tehát még van hátra egy 3 napos gyakszim, meg 3 szombaton 6 vizsgám! Úgyhogy tanulááááááás van!!!! 8)

Amúgy csajok jól vannak, minden ok. Meg amúgy én is :lol:

Szoni, sajnálom az UV-t, de az tuti sikerül már! Gondoltam rád ma du. tudod a barátnőm is oda jár ahova te, csak ő másodéves, még és ő is ma vizsgázott. Látásból lehet ismeritek is egymást :P

Ildi, képek nagyon klasszak :)

Zetus, sérv :cry: nem semmi. Bolond vagy, hogy nem csináltattad meg anno. Nem okoskodom, meg tudom utólag könnyű, de ez nem olyan dolog ami csak úgy elmúlik :? Nekem is volt, bár nekem még gyerekkoromban, de az nem játék, kizáródásra ne is gondolj................... :cry: És nagyon kíméld magad, ne emelgess!!


Na, nyaggat Hannus megyek! Nincs 1' nyugtom sem :twisted:

Mindenkinek pussz, azért majd jelentkezem, ha tudok 8)
manóci
 
 


zetus:
:cry: Huuu ez nem hangzik jol, nem is csodalom, hogy magad alatt vagy. :cry. Sajnalom, hogy csak most jutottal el egy olyan dokihoz, aki esetleg tenyleg tud rajtad segiteni.
Ha viszont meg Aron baban kivul is szeretnel 2x szulni. :wink: akkor biztosan megeri majd a mutetet utana. Az meg aztan tenyleg mindegy, hogyan nez ki az a koto. Mondtam en neked meg az Allatketben, hogy nem letezik, hogy nem lehet kotni azt a nyomorult servet. Na akkor meg szerencse, hogy kiderult, hogy lehet es ha csak ket het mulva is kapod meg, azert nem kell vegig szenvedni vele a terhesseget most sem. Tuti segiteni fog. Ha meg hordod, nem is lehet, hogy kizarodjon. Arra nem kell tenyleg gondolni, igaza van Manocinak.
Azt miert mondta, hogy csaszarozni kell? Az erolkodes miatt? Hogy attol kizarodhat? Vagy jobban kijohet? Vagy csak azert, mert ilyen allapotban alapbol nem lehet szulni? Az a "szuper" elozo nogyogyaszod mondta, hogy nem KELL megmuteni? Annyira sajnalom, hogy ennyire kinlodsz vele. :cry: Lehet segitene, ha szules elott egy ideig fekudnel es visszamenne??? Mit gondolsz? Jajj, tudom mennyire nem birod a muteteket. :( Huu, nagyon sajnallak most!!!!

szonibaba:
Vizsga?

mano:
Neked is mennek a drukkok a vizsgak miatt. Nem hangzik konnyen a sulid ennyi vizsgaval. :( Meg szerencse, hogy csak 2 ev...

Nalunk semmi extra, lent vagyunk anyosomeknal a hosszu hetvegere. Otthon kesz a lakas, csak eppen meg nem sikerult visszakoltozni, mert pentek este lett keszen, a nappali meg tiszta por es mocsok, a konyham ures, mert a szekrenyek vissza vannak teve, de beloluk minden a haloszobaba lett behordva. De kesz van es szep, es imadom, hogy kesz van!!!! :P :P :D :D

baratodildi
 
 


SziasztoK!

Köszi mindenkinek a drukkot, végre túl vagyok rajta, 3-ast kaptam. Így legalább 2 hete nem buktam feleslegesen.
Már csak a konzulensemmel kell zöldágra jutnom, hogy mit csináljak meg a szakdogából, hogy jegyet kapjak, de azzal nem lesz gond.

Etus!
Ezek nagggyon nem jó hírek. Sérv úgy sz@r, ahogy van, a császár meg alapból is (én már csak ilyen mániákus vagyok), de azért meg különösen, hogy még akartok babát. És ha egyszer elkezdik az embert kaszabolni...
Na de a lényeg, hogy ne izgasd most magad olyan miatt, amit nem tudsz befolyásolni! Pihenj sokat!

Ildi!
Dejó, hogy kész vagytok! Persze a pakolás sem lesz sétagalopp, de azért annak már könnyebben látja az ember a végét.

Manó!
Neked továbbra is mennek a drukkok, elég gusztistalanul hangzik ennyi vizsga. De gondolom, hogy pont amiatt, hogy csak2 év.
Te, hogy tudsz tanulni a csajoktól?
Nálatok a ház szigeteléssel mi a helyzet?

Fronikám!
Te végleg kivontad magad a forgalomból?

Én meg olyan gáz híreket kaptam a szülésznőmtől, hogy kissé kétségbe estem, de majd szb. elmesélem, mert olyan bonyolult és nincs kedvem bepötyögni.

Amúgy hasam fájogat, sztem lentebb is ment már, mint eddig volt, nagyon kíváncsi vagyok, hogy meddig fogjuk húzni. Persze sokkal hamarabb nem akarok szülni, de már éppen jó lesz, ha vége lesz. Pedig szeretem ezt az állapotot, de már alig kapok levegőt, alig mozgok, stb.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:35-kor.
Vendég
 


fronell:
Most meg en nem leszek. :( Ma megyek le a Balcsira 1 honapra... 29-en jovunk vissza, ha addig nem tortenik semmi extra...

szonibaba:
Hat meg azert par hetig huzzad csak ki valahogyan. :) En is nehezebben jarok most eppen. Valamiert eppen a szemerem csontomat nyomja a kis mano (most eppen Endre a kis Anonymusunk)... Ma alig birtam hazagyalogolni a Korterrol reggel...
Anyosomeknal meg a lepcsozest nem nagyon birtam. :roll: Mondjuk a sok aktiv mocorgaszast bent most nagyon elvezem. :) Mar eszrevettem, hogy a kulso zajokra is allandoan reagal. :) nagyon kis ugyes. :)
Pakolast csinalom meg am, amit tudok, a tobbit majd juli masodik feleben, ha tenyleg vegleg kinyaraltuk magunkat... megvar... :roll:

zetus:
Remelem jo az utatok.

Mano:
Lassan vege a vizsgaidnak, mekkora megkonnyebbules lesz majd!

Timi legujabb elkapraztato tudomanya, hogy mar 3-4 nagybetut felismer irott szovegen belul... :shock: Gyakorlatilag mar csak mondatokban beszel, hasznalja a kotohangokat is es szinte mindent ragoz... Le vagyunk dobbenve tole, hogy miket mond neha. Karomkodik is mar es azt is akkor, amikor eppen odaillik! :shock: Na ezt nem tole tanulta... :lol: Mostanaban viszont egyre hisztisebb, nem tudom mi lesz igy a nyaron velunk. Naprol napra akaratosabb. Szeretne egyre tobbet cumizni is... hat valahogy haritom, haritom, de ha tudja hol a cumi, allandoan fellepcsoztet az emeletre is erte... Valtozatlanul nagy slager a cseresznye, de most mar szinte maszatolas nelkul kikopi a magokat (csak sajnos a foldre legtobbszor)... maga viszi ki a pelenkat a szemetesbe es ejjel is es delutani s nagyon nagyon jol elalszik es alszik is. Kopp-kopp-kopp... Szerintem jonnek a 3-as fogai, foleg a fentiek vannak mar majdnem kint, ezert ejjel neha felsir, de nem is ebred fel ra.
hat ennyi diohejban. Mar ezer evnek tunik miota nem lattalak Titeket, leirhatnatok Ti is mit tudnak a torpek...

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Bocsi Ildi, irni nincs idom, ma ejjel meg 2 tortat meg kell sutnom, de mar osszegyujtottam, hogy Bercel miket csinal mostansag, szoval jovo heten majd bepotyogom :)

Szoni: Marcinak jobbulast, uuuuuuuuugy sajnalom hogy beteg lett :(

Itt vannak a kepek a 4d uh-rol, az elso percben sikerult ezt a 2 kepet csinalni a pofijarol, aztan fel oran keresztul a kezevel (es a labaval is )takarta az arcat... no comment, az en gyerekeim mar csak ilyenek, Bercel ugyanezt csinalta anno... :)
Az elso kep alapjan meg nem mondanam, hogy kie ez a gyerek, mert ilyen orr egyikunk csaladjaban sincs, de egyebkent nem pont ilyen neki ez a kep csaloka :)
Ja, es az elso kepen eleg nehez kivenni a pofijat, de ha a bal felso sarkora koncentraltok, akkor azert kiveheto :)

Kép Kép igy takarta a fejet -a kezevel ES a labaval... :) Kép

zetus8
 
 


Etus!
Milyen édes kis csomagod van :D

Ildi!
Marcinál semmi extra fejlemény (v. csak nem tűnik fel).
Azt mondja, hogy "mama" és azt, hogy "bébi". Utóbbit értelemszerűen, előbbit pedig mindenre, amikor próbál egy-egy szót kimondani utánunk és nem sikerül neki :lol:
Ha monjuk, hogy fáj vmink, akkor egyből jön és puszit ad rá.
Új kedvence a Thomas (dvd-n és könyv változatban is), amivel egész jól lehet "zsarolni". Na meg az ovival, ahova imád velem jönni. Eleinte macerás volt az autóba ki-be pakolása, aztán egyszer azt mondtam neki, hogy csak akkor viszem magammal, ha megígéri, hogy szót fogad és nem hisztizik. Bólogatott rá és azóta minden flottul megy. Úgyhogy senki ne mondja ezek után, hogy ebben a korban még nem értik meg a dolgokat!
Nagyjából ennyi, ha jó idő van, akkor igazi bugyiban flangál a kertben, egyszer már sikerült is kb. két csepp pisit a bilibe produkálni.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:36-kor.
Vendég
 


Drága Alma, Születésnapod alkalmából minden jót kívánunk, és sok puszit küldünk!! :)
Etus és a macitabalatonbadobálós Bercel :):):):)

Froni: Alma bezarta magat a furdoszobaba? keeeeeesz! te jo eg, es nem ijedt meg, amikor nem tudott kijonnii? Nem semmi kiscsaj... :)

zetus8
 
 


A szülinaposoknak BOLDOGSÁGOS SZÖLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!

Még jó, hogy nálunk csak a ruhásszekrényben van kulcs (az is kívülről).

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok !

Engedjétek meg, hogy kicsit reklámozzam a családi vállalkozásunk keretében megalapított Tárnoky Fodrásziskolát, melynek 12 hónapos OKJ tanfolyamára szeretettel várunk minden jelentkezőt.

Az év tanulója 100.000 forint jutalomban részesül !

Tárnoky László minden idők legeredményesebb magyar fodrászmestere, számtalan nemzetközi és magyar verseny nyertese. A Magyar Állam által fodrászként elsőként a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjével kitüntetett szakembere több évtizedes oktatói múlttal a mai élvonalbeli sztárfodrászok
( Hajas László,Gellei András, Zsidró Tamás ) generációinak kinevelése után saját fodrász akadémiát alapított Tárnoky Fodrásziskola néven.

Vidékieknek elméleti oktatás távoktatásos rendszerben is.

www.tarnokyfodrasziskola.hu Kép
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:36-kor.
Vendég
 


Gratula Szoniiiiiiii! Azert a beszamolodra meg kepekre kivancsi vagyok!! Na jo, kapsz 2 hetet, addig nem nyaggatlak .... hehhe :))

zetus8
 
 


Lányok, Szoni magszült??????????????????,,,Így eltelt az időőőő :shock: :oops: :P


Szonikám, nagyon nagy gratula a kislányhoz, és jó egészséget kívánunk nektek!!!!Isten hozta a kis drágát :) :)
manóci
 
 


Szoni, gratulálok a szép nagy leányzóhoz! :D Sok boldogságot, és még több tejcsit :)

Lucám is ilyen paraméterekkel született anno :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:37-kor.
Vendég
 


Alma baba, meg szerencse, hogy ki tudtak szabaditani a WC-bol... :shock: Nagyon nagyon boldog szulinapot utolag is! Sajnos eddig nem volt netem, de most majd igyekszem bepotolni, amirol lemaradtam.

Draga szonibaba es kedves csaladod.... Tiszta szivbol gratulalok nektek! Annyira orulok, hogy ilyen szuper meretekkel szulettel kis Bodza baba, nagyon nagyon varom rolad a kepeket!
Millio puszi es oleles Neked!


Rolam annyi, hogy sajnos lejjebb ment mar a hasam az elmult hetvegen. Elegge vacakul is ereztem magam. Fajt a szemerem csontom is, alig tudtam jarni.
Mindemellett meg a vernyomasom is kicsit feljebb ment az eddig merteknel kb 10-el. Most 130-140 kozott van megint szinte minden meresnel.... A pulzusom meg kivetel nelkul 100 folott... :( Plusz hetvegen a labam is dagadni kezdett rendesen... szerencsere ez hetfon mar csokkent es ma semmi nyoma, de azert jol megijedtem. Ja es aranyerem is lett, meg elestem a lepcson es jol bevagtam a sipcsontomat is...
A hetvegen volt egy nagy csaladi osszejovetel Pecsett, mert diplomaosztoja volt az unokaocsemnek es masnap meg itt volt nagy 20 fos csaladi osszejovetel... hat ennek ez lett a hatasa. :evil: Plusz biztos a front is bejatszott... meg pentekrol szombatra a vihar es a tulmelegedett szoba miatt csak kb 2 orat aludtam...
Szeretnek legalabb a a36. het utan szulni, ugyhogy ma nagyon tartalekra kapcsoltam magam. :(
Timi is kis boszorka neha, meg kesz mazli, hogy most vagyunk nehanyan ra, aki vigyaz.
Na en is kipanaszkodtam magam. :oops:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Beszeltem ma Emesevel, minden okes veluk, ha minden jol megy, holnap hazamehetnek! remeljuk igy lesz, es a kis Lilien Bodza nem sargul be.

Ildi: ajjajj, nem hangzik tul jol amiket irsz, PIHENJ amennyit csak tudsz!

zetus8
 
 


manoci:
Hannanak is szivbol gratulalok a szulinapjara!

balwin:
Ti hogy vagytok? Mar neked sem lehet sok hatra... Innen a mobilnetrol nem latom a vonalzokat.... :evil: Tudom, hogy Anna lucanak is most lesz a szulinapja, vagy mar volt? Mivel en nem leszek megint nehany napig net kozelben, neki is gratulalok!

zetus:
Hat igyekszem pihenni... Azota jobban is vagyok. Ha eleget fekszem, nem is dagad a bokam es a vernyomasom is jo... Persze nem lehet allandoan fekudni, pedig Timi nagyon imadja, ha agyba fekve meset olvasok neki, mert akkor cumikazhat kozben. :roll: Viszont azert az lenne a kert celja, hogy ne legyen egy szobaban a gyerek itt is, szerencse, hogy most vannak gyerekfelugyelo "segedek" korulotem. :lol:

fronell:
Hogy tudtatok berugni az ajtot? Azota is ezen agyalok... Timi az utobbi napokban atment vakmerobe. Mar tegnap egyedul elindult a Balatonba a stegen be, amikor feladtam ra a furdoruhajat. A 3. lepcsofokon ertuk utol, mivel ugye futni mar nem tudok utana, a szep szora es a figyelmeztetesre sem hallgatott.

Hat nincs itt valami klassz ido az utobbi napokban! :( Ma delelott jo volt, de delutan megint jott egy eso es le is hult. :( Mar latom, hogy nem lesz ebbol nekem nagy utolso bucsu furdesem! :( Jobb lett volna, ha majusban esik egy kicsit tobbet es inkabb most nem.

Legszivesebben nem utaznek anyosomekhoz a kovetkezo 2 hetre... Nem tudom meg mi lesz. 30-an megyek dokihoz, akkor majd eldol, hogy a doki mit szol ahhoz, hogy 3 ora autoutra leszek a korhaztol... Igazabol en nem lelkesedem mar az otletert, de annyira szeretne a ferjecskem, hiszen o mar honapok ota arra a jo hosszu szabira keszul a szuleinel, hogy nem tudok mit tenni, mint megprobalni. Mindenesere durva lenne, ha mondjuk egyik ejjel kene nekivagnunk az utnak....

baratodildi
 
 


Sziasztok Csajszikáim!

Dobálok pár képet nektek is, bővebbel majd jövök. Meg reagálok is majd, csak próbálom megszuperálni az új aláírásomat, de vmiért nem engedi, hogy Bodzáról is tegyek be képet a vonalzójához.

Kép
Kép
Kép
Kép

És egy szülőszobás pocakfotó:
Kép

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:37-kor.
Vendég
 


Szoni: nagyon szuperek a kepek, milyen kis tunder Lilien! Vegul hogy szolitjatok????????? Liliennek vagy Bodzanak? Vagy Peti igy, ti meg ugy?
Nagyon edes tenyleg, majd mindenkepp rakj fel meg kepeket! (alig vagyok telhetetlen, mi? :))

Ildi: TENYLEG pihenj amennyit tudsz! Kedden meg jelentkezz, hogy mit mondott a doki, en is nagyon kivancsi vagyok, hogy mit mond... teljesen megertem az aggodalmadat az anyosodhoz valo ut miatt, en szerintem nem mennek el... :oops: :roll:

Froni: Ha meg egyszer meglatunk egy audit az utcan, en megorulok, az tuti! Bercel minden egyes audiba be akar ulni, es kozli, hogy az: "Almaéé!", es hogy o marpedig ebbe "csücsü", azaz be fog csucsulni... es nyitogatja az ajtajat...aaaaaaaaaaaa! :)

zetus8
 
 


Sziasztok!

Minden júniusi topicos babucinak (utólag és előre is) Nagyon Boldog Szülinapot kívánok!

Ööö...vigyorogva olvastam a lurkók csínytevéseit (amik ott, akkor nyilván nem voltak túl viccesek :oops: ) :lol: , és sajnálattal Zetus és Ildi problémáit :(

Zetus, a császár komolyan felmerült, vagy azért vannak még lehetőségek?...

Ildi, 3 óra autóút?... Hááát... Én a felét bevállaltam másfél hete...nem voltam túl nyugodt, pedig a szüleimnél voltunk... De ott azért tudnál eleget pihenni, nem?

Fronell, ajtóberúgás :shock: :( :lol: :oops: Deakkó Almát nem viselte meg túlzottan, ha továbbra is "bűnbe esik" :D

Szoni, micsoda pocak :shock: :D Bodza (Lili :) ) nagyon édes Kisbogár :D Szépen "visszaállt" a bukija :)
Olvasgatom a másik topicban is a történéseiteket :)

Hát eggen, már a végét járom...a végén túli végét :wink: (mai állás: 40+5) Amnio-kra járok 2 naponta, de Hunor túlzottan nem iparkodik kifelé... Nem baj, ha jól érzi magát, maradjon - egy kicsit :) Apa szerint szeptemberi gyerek lesz :mrgreen:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: