Új privát üzeneted érkezett!

judithappy:nekem a védőnőm a trehesség alatt is jött rendszeresen és szülés után is és sok tanáccsal látott el, bár nem volt még gyerkőce. Majd elköltöztünk és másik védőnőm lett és Ő is nagyon rendes, jön rendszeresen!! De válthatsz védőnőt, mivel- bár van körzetileg kinevezett-, ugyanúgy mint háziorvost lehet választani, úgy védőnőt is!!

Kép
gyanixi
 
 


judithappy: még terhesség alatt minden hónapban taliztamn védőnénivel és mikor megszületett Gege akkor is sokat érdeklődött jött illetve ha bármikor felhítam mindig készséges volt és persze mi minden hónapban voltunk nála méretni Gegeét igy sokat taliztunk:) de volt nálunk is sokat:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!Végre van gépem és én is vagyok!
Nagyon nem olvastam vissza csak ezt az oldalt.
Mindenkinek BUÉK!
Védőnő egyszer sem volt terhesség alatt én mentem havonta és most is Lottival.(bár 2szer volt mióta megszültem).

KépKép
vicuska
 
 

 
 

Sziasztok!

Vicuska de jó,már hiányoztál ám! :lol:

Megjött Gabika első cipőcskéje! :)
Élvezi nagyon,lépeget is,ha fogom a kezét! :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok.

hulla vagyok.egész nap megyek.itthon főzök aztán anyuéknál mer anyum délelőtös utánna megyek apumhoz aztán haza takarítani egy kicsit és a végén még viszem a kutyát.és még két nap lessz ilyen.jó hogy ma Patrik anyunál alszik.

ja és még nem is mondtam.Patrik már egy hete nem kap tápit.rendes vacsit eszik és utánn kakót iszik.

ja és mondja hogy vauvau :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és eldobja a beninek a labdát.a beni meg vissza viszi neki.tök jól el játzsanak.érdekes hogy nekünk nem hozza vissza a játékait de Patriknak igen.

na megyek mert felkelt Patrik.kezdődik a nap

Kép
Kép
ettike
 
 


sziasztok.

vége a napnak.és ti nem írtatok :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

mindjárt megyek tentézni.és végig alszom az északát.aztán holnap nem de szombaton ismét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: annyira jó hogy Patrik tud a mamáknál aludni.

egész nap fájt a hasam de nem betegedtem meg.pedig azt hittem ma megfogok.hétfőn vettem be az uccsó gyógyit.kedden kezdem a másik levéllel.nemtom miért de nekem nem szabályozza úgy mint kéne.van hogy még van 2-3 gyógyi de már megbetegszem és van hogy már 4-5 nap is eltelt az uccsó után és csak akkor.ez normális???fél éve kezdtem el de ugye hagytam ki mikor.....................lehet azért mert még nem ált be vagy váltsak másikra??????

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! :wink:

Hát Ettikének igaza van,nagyon pang a Fórum! :( Tessék írni lányok! Ha többet nem 1-2 sort! :wink:

Képzeljétek Gabika tegnap játszott a járókában,és egyszer csak látom,hogy egyik oldala nyitva és szökik ki! Hát adddig ügyeskedett,míg csak sikerült neki! Úgy látom neki nincs lehetetlen! :)

Ma megjött,tehát ilyen szédelgős napom lesz,de legalább a hasam nem fáj,mint szülés előtt anno szokott! :roll:

Tegnap 20:15-09:10ig aludt ma Már azt hittem keltenem kell! Hát nem semmi alvókája van az biztos! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike de jó neked én nem adom még oda anyósnak Gegét éjszakára nap közben bármikor de éjszaka még nem bár ma egy ébredéssel aludt éjszaka igy tudtam én is aludni :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok,

Sajnálom, hogy megszűnőben van a fórum, mert én ez elejétől kezdve olvastam, s most lehet, hogy számotokra nem szimpi egy kukkolló, de előrebocsátanám, én nem akarok senkit bántani, valószínűleg sokak számára egyértelmű, hogy miért azok maradtak akik……..

Sokszor ültem a monitor előtt tágra nyílt szemekkel – de ugye mindenki azt csinál a gyermekével amit akar! (sajnos) Például, amikor a gyerek kap egy kis Nurofent, hogy tudjunk már aludni végre ….

Egyvalami azonban most kikívánkozik belőlem, mert nem mondom, hogy én tökéletes anya vagyok, de igyekszem:

Boszibaba!
Az a baba amelyik napközben 6-8 órát alszik 10 hónaposan UNATKOZIK! – tekintve, hogy az éjszakákat is átalussza!

Jó szívvel ajánlom:
Ranschburg Jenő:
Szülők könyve - a fogantatástól az iskolakezdésig

Mert mint a szerző is írja sok nevelési hiba inkább a tudatlanságból fakad, az elavult nevelési elvek,…. hagyjuk a babát sírni, mert attól erősödik a tüdeje, elkényeztetjük, ha mindig felvesszük, amikor sír … - egy ekkora babának mindössze szeretetre és szabad játékra van szüksége!

Ha mást nem kicsit felkavartam az állóvizet………
Vendég
 


Kedves Névtelen!

Ha már neved nem mered vállalni,akkor minek osztod itt az észt?
A Fórum nincs megszünőpben,csak tudod,akinek beteg a babája,vagy egyéb dolga van,nem tud itt 24 órában ülni,és itt mindenki türelmes a másikkal!

Az meg,hogy az én gyerekem mennyit alszik,az én dolgom. Ja és unatkozásról egyáltalán nincs szó! Mivel nem ismersz,nem is látsz be a mindennapjainkba! A gyerekem pedig,ha álmos,és majd elalszik nem fogok még tovább játszani vele,pedig egész nap az megy! Csak a legkönnyebb vélemyényt mondani így ismeretlenül is!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kedves Névtelen
Igaz már én sem sűrűn járok ide de olvasni azért szoktam mert maradt 1-2 emberke akire azért kiváncsi vagyok meg a babájára is!
Szeretnék elnézést kérni mindenkitől de ezt muszáj leírnom.....
Abba semmi rossz nincs ha valaki néha-néha ad a gyereknek nurofent éjszakára hogy tudjon aludni...
Én is adok/tam mert nagyon viszket neki az inye és nem tudja kipihenni magát , nekem ezt a doki javasolta aki ráadásul 1 gyermekkórház igazgatója is.... persze nem kap mindig csak ha már nagyon nem tud elaludni eddig mind össze 2-szer fordult elő! De nem hiszem hogy ezért én rossz anya lennék, vagy ezért nem pörögne a fórum.
Vendég
 


Nem értem miért kell Boszibabát bántani mindig nem vagyunk egyformák és jó lenne ha valakit nem érdekel vagy idegesít amit ír görgessen tovább és nem muszály olvasni minket érdekel legalábis ettikét, és engem biztosan

nika70
Salgótarján
 
 


Te névtelen: úgy látom nagyon ráérsz...foglalkozz inkább a gyerekeddel, vajon a tied mennyire unatkozhat?
Látom nagyon rá vagy szállva Boszira!
A tudatlanságról csak annyit, hogy valószínűleg te nagyon az lehetsz, ha ilyesmivel töltöd az idődet, h másoknak beszólogass. Ja, és nem kell fellendítened a topicot, ha kevesebbet írunk az azért van, mert sokszor csak olvasni van idő!
Amúgy légyszi ne írogass!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Később akartam írni de ezt bírom szó nélkül.
Kedves névtelen: én e.ü.-is vagyok így merem mondani / tanúltam gyerekgyógyászatot/ hogy amegyik gyerek unatkozik vagy el van hanyagolva, nem foglalkoznak vele az nem alszik. Gabika ilyen tipus sok az alvásigénye jó a fájdalomküszöbe és kiegyensúlyozott. Az én fiam nem alszik jól egy ideje de bevallom sokszor vagyok ideges feszült biztos azt is érzi. Egészen más dolgokban nyílvánul meg az ilyesmi. Veri a fejét a rácsba, nem eszik, állandóan nyugtalan, pszichés nyugtalansága testi tüneteket ölt -de a háttérben nincs betegség vagyis nem találnak így próbálja felhívni magára a figyelmet és a világ tudtára adni hogy valami nem oké. Na most Gabika jó súlyba van, nem betegeskedik, boldog kiegyensúlyozott baba és anyukája mindent megtesz hogy az is legyen. Az unatkozó babák nem járnak beszélnek időben mert el vannak hanyagolva. A másik tényleg nem lehet így belelátni mások életébe lehet hogy valaki nagyszájú és mindent leír vagy mások csendesebbek nem tárúlkoznak ki attól lehet mind a kettő jó anya. Én csak abba bízok a gyereked életébe nem fogsz ilyen szinten beleszólni mert lelkileg tönkre fogod tenni. Ha idegen emberekkel ezt csinálod. Nem fokoznám tovább. Az hogy névtelennek írod magad engem nem zavar ha nevet írnál se tudnánk ki vagy úgyhogy ez mellékes szerintem. Egyértelműen boszibaba személyével van gondod de ezt vele kéne megbeszélni mert előttünk nem tudod lejáratni és megbántani holott ez a célod. Bár lehet te hanyagolod el a gyereked ha van időd ilyesmire mert felnőtt ember ilyen hülyeségeket nem ír legalábbis nem foglalkozik vele. Én utóljára 15 évesen szapultam így embereket. Részemről lezártam.
Később hozok képeket.



KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok!Vagyok én is,csak hát a kisasszony nagyon lefoglal-mindenhol ott van ahol nem kéne.Egész nap meg nem áll-mindenhova elmegy már-nincs akadály.Az ünnepek nagyon szépen és jól teltek.A kisasszony minden ajándéknak nagyon örült.
Már egyre ügyesebbek vagyunk:rendesen labdázunk(csücsükél és odadobja),fésüli a haját a hajkefével,puszit ad-(mindennek nem csak nekünk:játékok,lepedőn a mintának)a büdi kakára szuszog az orrával,integet,tapsol és mondja a kukucsolásnál,hogy- ku.És még ezernyi dolgot csak hirtelen ennyi jut eszembe és dicsekedni sem szép dolog :oops: Csak nagyon büszke vagyok rá.

Kedves anoním...már megint...

Ja és én már nagyon sokmindent adok neki enni...nagy sláger mostanság a kiskatonák:zsemlebél vagy sajttal vagy virslivel.Sokkal jobban eszi és egyedül eszik a kiskezével(ujjacskáival megfogja és megeszi).Persze mindig csak egy ilyen-egy olyan kiskatonát teszek le és nagyon oda kell figyelni.

KépKép
vicuska
 
 


Kép Kép

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!

Itt az ígért képek. Kép Kép Kép Kép Kép



KépKépKép
rena10
 
 


na csajok akkor ezek után én nem játszom Patrikkal és akkor áttalussza az északát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ekkora marhaságot.

minden minket olvasó és beszologató névtelen:

mit ártott nektek boszi hogy egyfolytában rá száltok?????????????????hagyjátok békén.és nem kell minket olvasni ha csak beszologatni jöttök!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ettike
 
 


gyanus, h a beszólogató mindig ugyanaz, tehát aki eddig is volt!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Rena
balázs teljesen te vagy és nagyon szép baba.

Vicuska
nagyon édes a szoknyás kép és az a rengeteg ajándék. Gondolom tetszett Lottinak a babaház, Niki is mindig kinevez magának valamit fészeknek és abban üldögél, általában a lavórt.

Ettike
Niki is kutyamániás. Nekem se fáj a hasam ha megjön de szülés előtt az első nap mindig elég gáz volt. Niki elég problémás az alvás terén így nem tudom odaadni éjszakára de szerintem amíg férjhez nem megy nem is fogom és addig a légzésfigyelőis mennni fog. :lol:

Névtelen
Én ilyen baromságokra inkább nem reagálok. :wink:

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Rena
balázs teljesen te vagy és nagyon szép baba.

Vicuska
nagyon édes a szoknyás kép és az a rengeteg ajándék. Gondolom tetszett Lottinak a babaház, Niki is mindig kinevez magának valamit fészeknek és abban üldögél, általában a lavórt.

Ettike
Niki is kutyamániás. Nekem se fáj a hasam ha megjön de szülés előtt az első nap mindig elég gáz volt. Niki elég problémás az alvás terén így nem tudom odaadni éjszakára de szerintem amíg férjhez nem megy nem is fogom és addig a légzésfigyelőis mennni fog. :lol:

Névtelen
Én ilyen baromságokra inkább nem reagálok. :wink:

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok! :wink:

Rena nagyon jók a képek! A Micimacis ruha első osztályú! :lol: Hol szerezted?

Bbetti örülük neki,hogy néha te is benézel! :wink:

Vicuska nagyon jók a képek! Édi a szoknyás csajszi! :)

Gyanixi jól vagytok? :wink: Réka miket tud már? Majd teggyél fel róla képeket,olyan rég láttuk,és már jó nagy lány lehet! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ti milyen fürdetőt használtok?
Mi most fejeztük be a gyógyszertári használatát, és Johnson's-t vettem neki, ami babaolajjal kevert. Mondjuk ebből fél liter több mint 500 ft, jó drága.

Kép
Kép
bbeti
 
 


bbeti:

én a tescoban veszek fürdetőt.fél liter 400 valameggyi.pumpás és sokáig elég.a márkáját most nem tom megmondani de majd megnézem(most lusta vagyok kimenni a fürdőbe :oops: :oops: )de van hogy kapunk gabit vagy johnsonst és azokkal sincs baj.szóval ha Nikinek nem érzékeny a bőre szerintem bármilyet vehetsz.(én illat után mentem és ennek a pumpásnak nagyon jó édeskés illata van)

Patrik szerencsére mindenhol elalszik.sőt anyunál jobban alszik mint itthon :shock: :shock: :shock: :shock: .nem sír utánnunk.kapunk tőle puszit és oda megyünk ahova akarunk.

Kép
Kép
ettike
 
 


Bbetti mi még a gyógyszertárit használjuk. Múltkor kicsit száraz volt a bőre,a hülye paneles fütés miatt,pedig párologtatás megy 1000el! :evil: Ugyhogy mi még kicsit várunk a váltással! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


ettike
lehet, hogy én is láttam valami pumpásat az Auchanban.
szerencsés vagy akkor az alvással kapcsolatban. :roll: Náluk kiságyban alszik vagy ott is a hordozóban?

Boszi
Nikinek is száraz néha a bőre főleg a könyökén és a térdén meg az arcán, arra meg vettem Gabi testápolót nagyon jó. tegnap azt kentem a kezemre és jobb mint bármelyik felnőtt krém. :wink:

Kép
Kép
bbeti
 
 


anyumnál járókában anyósnál pedig utazó kiságyban alszik.elaludni náluk is kell a hordozó de éjjel vissza alszik.itthon bezzeg....

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike
lenne egy hülye kérdésem. Ha sokat van a nagyszülőkkel és ott is alszik nem tartasz tőle, hogy jobban fog kötődni hozzájuk?

Kép
Kép
bbeti
 
 


nem mert csak este viszem átt és reggel megyek is érte.ha ott van napközben akkor általában énis ott vagyok vele :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ritkán van ott nappal huzamosabb ideig.az meg hogy ha nagyobb lessz és hétvégén ott akar lenni ám legyen.mi is pénteken kimentünk és vasárnap jöttünk haza mamáméktól.mikor picik volzunk akkor sírva jöttünk mert ott akartunk maradni.ha betegek voltunk is ott voltunk.ettől én még szeretem anyumékat csak jó volt mamázni.nekem ez természetes :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


mi is gyógyszertárit használunk, bár már Gabit is próbáltuk párszor, csak nagyon száraz lett a bőre meg amúgyis ekcémás is szokott lenni néha.
Boszi: nálunk is elég száraz a levegő, vettünk párásítót is, mert nekem hetek óta a torkom is fáj reggelente. Ti egész este párásítotok? mivel, uh-os párásítóval?
Én kértem a gyerekorvostól gyógyszertári testápolót Rékának és elég jó!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok,jó reggelt!

Hát tegnap este nem volt vmi jó,szegénykém EXTRA-n fogzott,de még mindig nem látok semmit!

19:15kor fürdött,vacsizott,majd játszott,és 20-22ig sírás vette át a szerepet. Először azt hittük,hogy azért,hogy legyünk ott,és hagytuk,már nekem nagyon nehezen ment,ilyenkor mindig rossz anyának érzem magam,mert hagyom sírni a gyerekem. Mikor még 30 perc után sem hagyta abba,akkor már bementünk,és felvettem,apja megitatta teával,mesét mesélt neki!

Aztán végül velünk aludt a nagy ágyban,kettőnk közt,ölelte a kezem,olyan édes volt! Reggel 3:20kor tettem át az ágyába,és 8ig aludt is!
Apjuk elment anyosékhoz vmit segíteni apukájának,én készítem az ebédet,Gabika játszik.

Gyanixi párologtatók vannak a radiátoron Gabika szobájában,meg nedves rongyot is teszünk rá. Párologtató sajna a kis helység miatt nem tudom hol férne el. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Én fürdetőt használtam bár Gabit, Niveát + babaolaj de Balázsnak is nagyon száraz a bőre így marad a gyógyszertári.
Párásító helyett mi sólámpát használunk nagyon jó és kevesebbszer kel fel Balázs, nem szárad be az orra sem. Mennem kell uraság felébredt később jövök még.


KépKépKép
rena10
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Mamámom sajnos nem tudnak segíteni semmivel főleg a kora miatt! :( Pénteken hozza haza a mentő!:(
Hallottunk SONOTHERÁPIÁRÓL,hogy nagyon eredményes érszüköletre,de sajnos az is Kaposváron van a legközelebbi és minden nap kellene menni,bentfekvés nem lehetséges! :( Mama meg menni se tud!:(

Anyu idegileg padlon van teljesen. Nem tudja mi lesz velük,hogy ki vigyázz majd a mamára?! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok lanyok,

Utolag is Boldog Uj Evet kivanok mindenkinek! Bocsanat, hogy eltuntunk egy kis idore, hazautaztunk Magyarorszagra a szuleimhez Karacsonyozni es egy hete jottunk haza. Eletem legszebb karacsonya volt, egyutt az egesz nagy csalad az osszes gyerek, Athina is nagyon elvezte. Itthon probaltam egyenesbe jonni, most is meg halomban all a vasalnivalo, de lassan-lassan visszaallunk a rendes kerekvagasba.

Athina nagyon megnott, egyedul jar mar, 8 fogacskaja kint van, es ugyan nem nagyon beszel meg de egyre ertelmesebb, rugja a labdat, szalad, tapsol, kacag mindenkire es altalaban veve nagyon tunderi kicsi lany :D . Teszek fel hamarosan kepeket.

Bbetti: mi is Johnson's furdetot hasznalunk, nalunk bevalt, semmi baja a borenek.

Vicuska: edes nagyon Lotti!

Boszibaba: nem irigyellek a fogzas miatt, most mi ugy nez ki egy idore lealltunk. Aranyos Gabika ahogy lepeget, elkepeszto hogy megnott. Sajnalom, ami mamaddal tortent. (Jot nevettem a "nevtelen" hozzaszolon, szerinted latott mar gyereket egyaltanan? :lol: )

Ettike: tenyleg nagyon jo nektek, hogy Patrik jol alszik a nagyszuloknel. Mig otthon voltunk mi is tobbszor hagytuk Athinat a mamammal nem is volt semmi gond. Olyan jo volt kettesben elmenni a parommal :oops: :D Fel is toltodtunk mindketten rendesen!

Krisy: irj is magatokrol ha lesz idod!

Rena: helyes Balazska a Micimacis szerelesben Vegre egy kep rolad is, nagyon hasonlit rad a picur!

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Sziasztok!
Szegény kicsi lányom szombat estére olyan beteg lett(pont elmentünk apával vacsizni-mire jött a telefon)Hazaszaladtunk ordított szegény,potyogtak a könnyei.Aztán hirtelen elhányta magát amitől mégjobban megijedt és nem akarta abbahagyni az ordítást.A láza 39.1 volt.Másnap egész nap feküdt a láza semmilyen módszerrel 38.6 alá nem akart menni.Még sírni sem sírt csak feküdt.Tegnap már jobb volt a helyzet csak gyengécske volt és mindenhol elbukdácsolt.Közben jön 3 foga egyszerre ma éjszaka egész éjjel szenvedett kb 100szor ugrottam ki az ágyból mert keservesen felsírt folyamatosan.Még mindig alszik-gondolom kifáradt az éjjel...
Voltunk dokinál is:be van gyulladva a torka és a nyirok mirigyei is.Remélem ma jobb lesz a helyzet...

Boszibaba sajna a mamádnak-jobbulást.

KépKép
vicuska
 
 


Kép Mi
Kép Athina hintazik
Kép Seta a jatszoterre minusz 6 fokban. brrrrrrr
Kép Ajandekozon

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Vicuska: jobbulast Lottinak! Remiszto lehetett, hogy ilyen magas laza volt. Te is jo faradt lehetsz...

KépKép
KépKép
pannica
 
 


pannica:

Athina gyönyörű kislány :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és már megy magától :shock: :shock: :shock: nagyon ügyi.


kint van a 8. fogunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és asszem jön még neki mert nagyon nagyon nyügös.11 körül alszik el már napok óta.akkor is kell neki adnom fájdalom csillapítót. :cry: :cry: :cry: :cry:

na megyek mert párom nagyon türelmetlen :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: majd még folytatom.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!
Pannica:nagyon szépek vagytok.Mekkora már a nagy lány!!!

Etike:gratula a nyolcadik fogacskához.Nemsokára szülinap lesz a nagyfiúnak.Mit terveztek a nagy napra??

Az én nagylányom teljesen jól van!Már ma 8-8ig aludt!Kint van a harmadik fogacskánk és szerintem hamarosan a negyedik is!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!

Én régen irtam hozzátok párszor,de sajnos az időm már mostanában nem engedi még az olvasást sem.Most kivételt tettem.
Boszibabához szólnék!Olvastam az anyukádról.
Szeretnék neked leirni egy receptet amit az apósom(aki semmiben nem hisz)alkalmazza ezt,mert azt mondták az orvosok,hogy érszükület miatt pár év mulva lekell amputálni a lábát.
Elkezdte ezt a kúrát,és javultak az eredményei.Azzal,ha megprobáljátok semmit nem veszitetek.Jó?Olvass utána a neten.Csodaszer,és olcsó.

A fokhagyma, mint orvosság

Fokhagymacseppek (szagtalan)
Ez a gyógykészítmény megszabadítja az ember keringési rendszerét a zsírlerakódásoktól, elmeszesedésektől, illetve megelőzi a szklerózist, sztenikardiát, illetve a rákot.
Rendszeres alkalmazásával javul a látás, a test pedig friss és fiatal marad.
A recept eredetileg Kínából származik, aholis 1971-ben egy UNESCO-expedíció egy tibeti templom romjainál talált rá:


35 dkg tisztított fokhagyma, 300 g 96 %-os alkohol.
A fokhagymát átpréselem és az alkoholhoz adom. Egy üvegbe töltöm és 10 napon át jól lezárva állni hagyom, ezután a tartalmát átpréselem egy lenvászon kendőn és egy csepegtetős üvegbe töltöm.

A cseppeket naponta háromszor veszem be forralt tejben, vagy forró kávéban.

Nap: --- Reggel ----- Délben ---- Este
---------------------------------------------
01. --- 1 csepp --- 2 csepp --- 3 csepp
02. --- 4 csepp --- 5 csepp --- 6 csepp
03. --- 7 csepp --- 8 csepp --- 9 csepp
04. ---10 csepp ---11 csepp ---12 csepp
05. ---13 csepp ---14 csepp ---15 csepp
06. ---15 csepp ---14 csepp ---13 csepp
07. ---12 csepp ---11 csepp ---10 csepp
08. --- 9 csepp --- 8 csepp --- 7 csepp
09. --- 6 csepp --- 5 csepp --- 4 csepp
10. --- 3 csepp --- 2 csepp --- 1 csepp

A 10. napot követően minden étkezés után 3 cseppet veszek be, míg a maradék el nem fogy.
A fentebb leírt kúrának a keringési rendszerre kifejtett hatása 5 évig tart és csak azt követően kell megismételni.

Torokgyulladás, meghűlés kezelésére, valamint az érelmeszedés ellen fogyasztják. Vérnyomás- és koleszterinszint - csökkentő gyógyászati készítmények alkotórésze.
dorcacs
 
 


Sziasztok!

Már nagyon rég jelentkeztem, de nem is nagyon szoktam már babanetezni.
Mi jól vagyunk, megkaptuk a 3 hónapos szurit, ügyi volt Martinka, éppen csak megnyikkant. 5680gramm és 61cm, szépen fejlődik. December 9-e óta átalussza az éjszakákat, nappal egyre többet fent van, sokat gagyorászik, nevetgél. A nagykádban fürdik, egyedül, mert kilöki a kezünkekt a feje alól. De imádja a fürdést. Még mindig szopik, napi 5x. Hát így hirtelen ennyi jutott eszembe.
Megyek keresek képeket a törpéről!
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Eddig ennyi kép van róla, ami le van kicsinyítve!!!
További szép napot nektek!!!
Vendég
 


Na, jól teleraktam a fórumot képekkel, de bepótoltam az elmúlt 3 hónapot!
Vendég
 


Szia Chrissy!Nem baj a sok kép mert csuda aranyosak és szépek vagytok!

KépKép
vicuska
 
 


Köszi Vicuska, aranyos vagy!
Vendég
 


chrissyy:

csatlakozom vicuskához.már pont írni akartam iwiw en hogy mi van veled.örülök hogy minden ok.

Kép
Kép
ettike
 
 


Hali!
Reg jartam, sorry, de elfoglaltak vagyunk.

Chrissy, te jo eg, itt a babyd!!! Gratul aigy utolag is, nagyon edi, tok jo ez a sok kep! Hogy birod? SZoptatsz? Alvas? Milyen baba Martin?

Udv a tobbieknak is, Pannica, a kislanyod egy gyonyoruseg!

Mi jol vagyunk, Luca is novekszik, zsivanyosodik, es egyre cukibb:
Kép

Van meg vki rajtam kivul, aki 1 eves koraig nem ad buzalisztet es tejet a gyerkocenek? (Tejtermek kb 10 honapos kortol: turo, sajt, joghurt) Vagy csak en tartom ezt? Az en vedonom ebben hisz, en meg neki. Egyelore.

Boszi, tenyleg 6-8 orat alszik napkozben Gabi? Luca 2szer felet babakocsiban vagy autoban, meg ebed utan az agyaban 1-1,5-et. En meg meg ezen aggodtam, hogy nem sok-e :) Nagyjabol 2 orankent alszik a kis dragam.

Na, pussz, majd jovok meg

Kép
Kép
-macsek-
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: