Új privát üzeneted érkezett!

Miléna! Azért csak mondd meg a babábak maradjon még ott bent!!! Neked meg kitartás én csak tudom nem a legjobb bent feküdni de ott sokkal nagyobb biztonságban vagytok mint otthon!

Pikki! Örülök hogy veletek is minden okés, és jo hogy már érzed a baba mozgását, ugye? Amugy meg ahogy itt is irták azért tényleg csak óvatosan, végig jobban kell magadra vigyázni mint egy egészséges méhvel.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok.

Karmen.régebben másik topikban írtunk egymásnak,azóta nem is beszéltünk,de akkor most gratulálok Norbihoz.nagyon édi kissrác.

Miléna.látom te is szolnoki.miért fekszel benn?i(bocsi de nem nagyon olvastam vissza)Itt vagy a Hetényiben?

sziasztok

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Cleo! köszönöm, aranyos vagy!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

 
 

Sziasztok!
Tegnap voltam dokinál, és úgy néz ki, hogy kislányunk lesz!
Szerencsére indent rendben talált, bár vizsgálat nem volt, azt mondja, hogy nem piszkál amíg nincs valami panaszom!
Azt tanácsolta, hogy próbáljam meg elhagyni a pipolphent, és a magne b6-ot 3x1 re csökkenteni.
Karmen te folyamatosan szedted a pipolphent? Milyen adagban?
Miléna mi van veled?
Jövő hét pénteken megyünk genetikaira, 19+6 naposan. Remélem minden rendben lesz. Ti hány hetesen éreztétek a mozgást? Én a 17. hét óta.

Kép
faul
 
 


Sziasztok!

Cleo:igen itt fekszem.A méhszáj 1110,nagyon keményedett a pocim és van ugye a méhemnek is baja....Megkérdezhetem,hogy te kinél szültél?

Faul:örülök,hogy jól vagy!

Én megvagyok,azt hiszem most kezdődik nálam az amit régebben Karmen írt.Fáj ha mocorog manó és a buksija teljesen a jobb bordaív alatt van,néha nagyon nyom.A gyomromat is sajna...A vérnyomásom sem az igazi,mostanában nagyon alacsony.Régebben magas volt.Az a baj,hogy az alacsonytól szédelgek és alszok mindig.

Zétikém jól van,nagyon szépen növekszik. :D :D :D
Kibírjuk valahogy ezt a pár hetet.

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


sziasztok.

Miléna.
A fiamat Balogh Artúrnál,a kislányt Emődinél.
Képzeld én is Sziszivel feküdtem bennt-szintén nyitott méhszáj miatt.
30hetesen kinyíltam 2110-re-otthoni szigorú tente lett,majd 33hetesen 2111-re-szóval kinyílt a belső is-másnap kórház.AMúgy nyugi minden rendben lesz.megnyugtatásul:mindkét gyereknél kinyíltam és végül Zsolti 40+3-ra,Sziszi 40+2re született :lol:
Ki a dokid?
Én anno a nőgyógyra kerültem,mert a terhespathológián nem volt hely.Milyenek bennt az állapotok?

Pusz mki

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Cleo:

Én a terhespatológián vagyok.Állapotok?Hááááááááát... :roll:
Elég lepukkant minden.De végülis valahogy meg lehet szokni,más választás nincs.Ja és szerencsére vannak már fertőtlenítő kendők stb. ami segít azért valamit...

Az én dokim Erdődi.Tanácsadásra Emődihez jártam,a vizitelő orvosom pedig Balogh Artúr itt általában. :D

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Miléna.

Nem akartam nagyon részletezni,de ERdődihez nekem is volt közöm.Zsoltival a 35.hétig hozzá jártam-aztán elment szabira és Balogh-hoz passzolt (aki azóta is a kedvenc dokim) :lol:
És miért hozták meg a döntést a kórházra?gondolom a 3probléma együtt?! Kövi vízsgálat,UH mikor? Ja,te is fejre vagy állítva?mármint ágyfelpócolás témában?? 8)
Nekem a szobatársak társasága nagyon jó volt,de gondolhatod itthon meg a 22hós fiam anno.
Kiengednek még szülés előtt?

Még holnap reggel korán bekukucskálok ide,de azután megyünk nyaralni,de vas.jövök és érdeklődök hogy vagytok.

AMúgy meg meglásd minden rendben lesz. :) Szép a kisfiad neve :)

Pusz nektek

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

Szorítsatok nekünk!!!Holnap megvizsgálnak és ha nem nyíltam nagyon tovább akkor szigorú fekvés mellett hazamehetünk.Helyhiány van az osztályon.

Cleo:nem tudom velünk is mi lesz,mert hónap végén megy szabira...Lehet úgy járok mint te...

Nem vagyok feltámasztva,mert amikor jöttem a belső méhszáj zárt volt.Nem bánnám ha még mindig az lenne.

Jó nyaralást nektek! :D

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Miléna drukkolok!
Te kaptál valamilyen gyógyszert is a kórházban?

Kép
faul
 
 


Tegnap hazajöttünk a kórházból.Ennek egy oka van a helyhiány. Rolling Eyes
Marad a szigorú fekvés,aztán 3 hét múlva úgy néz ki visszafektetnek.
Hazaengedéskor semmiről semmi információt nem kaptam,gyógyszereket sem írták fel. Evil or Very Mad Úgyhogy ma elmentem a dokim magánrendelésére.
Megvizsgált,szerencsére a belső méhszáj még mindig zárt. Very Happy 6 féle gyógyszert kaptam a vitaminnal együtt. Shocked Kismanó már 100%,hogy faros marad.Császárra készülünk valamikor augusztus elején,talán közepén...A méhemen már látni,hogy sokáig nem fog tudni tágulni.Úgyhogy kb. 5 hét múlva akció,remélem kitartunk addig.Persze ha valami baj van,akkor rögtön be kell menni a kórházba.
Zéti szépen fejlett,doki szerint már most kb. 2 kg.Ha ki tudnám hordani rendesen kb. 4 kg körül lenne. Shocked Így nem baj,mert a 36. hétre is jó súlyban lesz a kis drága. Very Happy


Én megvagyok,néha nagyon görcsölök.Csak fekve jó,állóképességem 0-val egyenlő.Ha ülök akkor meg iszonyúan keményedek.Marad a fekvés,de legalább már valahol látom a végét...A lényeg,hogy törpi jól van és nemsokára babázhatok. Very Happy

Vigyázzatok magatokra,ha van energiám akkor írok.Elég sokat alszok,attól is kidőlök ha kimegyek egy pohár vízért a konyhába. Embarassed Ha eltűnnék akkor üzenek mi újság van.

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Bocsi,a jelek nem jöttek elő mert másik topicból másoltam át. :oops:
Hát itt tartunk most.

Faul:görcsoldót szedek,meg olyan gyógyszert ami a lepény keringését javítja,a baba gyorsabban nő.Amikor bekerültem megkaptam a tüdőérlelő injekciókat.Ja és maradt a magnézium és a vas+ vitamin és a vérnyomás csökkentőm....Leírni is sok.

Remélem ti jól vagytok!Pikki megint nagyon el van tűnve.Remélem ők is jól vannak.

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Ja és ismét új infó:többen megerősítették,hogy a sövény mégsem sövény hanem kétszarvú a méhem.Minden papíron az szerepel.

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Sziasztok!
Miléna örülök hogy minden oké!
Milyen görcsoldót szedsz? Én azt hallottam, hogy azokkal vigyázni kell, mert a méhszáj izmait is lazítják.. Persze a dokik biztos jobban tudják! :oops:
Pihenj sokat!
Te Pipolphent nem szedtél?

Kép
faul
 
 


Szia!

Az én dokim a Pipolphent nem javasolta nekem,pedig rákérdeztem.
Halidort szedek.A No-Spa tablettára mondta azt,hogy a méhszáj miatt nem jó.Egyébként nagyon dokifüggő az egész,mindenki mást javasol.
Sajna a Halidort szednem kell,mert egyre többet görcsölök. :(
Tényleg csak fekve jó.

Tegnap kész lett a babának minden,úgyhogy végre fellélegeztem. :D Kiságy,pelenkázó,minden a helyén van.Pár apróság hiányzik csak. :D

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


sziasztok.

Miléna.Tegnap hazajöttünk nyaralásból.örömmel olvasom,hogy otthon vagy.nem számít,hogy miért a lényeg,hogy OTTHON.
Nekem is halidort írt anno Erdődi.szerintem jó gyógyi.Sziszinél meg szintén kaptam én is a lepény keringését javítót.
Jó nagy lesz a kisfiad neked is :) Zsoltim is 4000g volt :lol:

Merrefelé laktok amúgy?

Pusza mki.

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Szia Andi!

Mi a belvárosban,és ti?

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Miléna.

Kőrösi út vége (Kőolaj) felé.Anyumék a Madách-on laknak úgyhogy még ott fordulok meg gyakrabban :lol: ,Ja és a gyerekek pedig a Szapáry oviba járnak.

Keményedések vannak még gyakran? Mikor mész legközelebb dokihoz?

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


sziasztok! szia Miléna!!! szia Cleo!!!

Kedves ismerősök, úgy örülök, hogy rátaláltam erre a topicra és rátok!!!

Móni! Nagyon jó hallani, hogy a sok bogyó és minden ellenére jól vagytok és főleg, hogy otthon vagytok! Rengetegszer keszültem már telefoálni, ne haragudj, hogy sose jutottam el odáig :oops: nagyon szégyellem ám magam :oops: de tényleg sokat gondoltam Rátok!

Cleo! Felőled is olyan jó hallani, nagyon hiányoztál. Hogy van Sziszike és Zsolti? Komoly lelki támasz vagy, minden fekvő kismamának :-) nekem is sokat segítettél 1 éve :-)

Mi jól vagyunk, állandóan jövünk - megyünk, mert ZSófi imád kint lenni és követeli is :-D

puszi Ewa - Éva
ewa
 
 


Sziasztok.

Szia Évi.

örülök,hogy hallok felőled :) Nagy pusza Zsófikának.Mindjárt itt a szülinap nálatok is :)

Megmondom őszintén azért próbálok segíteni,mert én annyira,de annyira egyedül éreztem magam anno a problémámmal,akkor még netem sem volt,stb,stb.Kedves családom meg úgysem tudta megérteni,hogy mennyit rágódom,aggódom...koraszülés,keményedés,már beképzeltem magzatvízcsorgást is a végén..dehát az ember lánya kínjában már mindent kitalál :twisted: .

AMúgyis lehet,hogy még szükségem lehet rátok egyszer e témában,ha valamikor lesz egy 3.babánk. :lol:
Éva.nálatok lesz valamikor tesó?

Amúgy azért is írtam ezt az előbb,mert egy kb fél éve rákérdeztem Baloghtól,hogy legközelebb is nyílnék-e és azt mondta,hogy 99%,ráadásul valószínű még előbb :roll: ,mert ugye minden egyes terhesség gyengíti a méhszájat,szalagokat...na gondoltam szép kilátások...Ti hallottatok már erről valamit??????????


Na,lezárom magam,megyek akváriumot takarítani

Pusz.

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Kimentem kicsit megkavarni az ebédet és olyan hihetetlen volt belegondolni, hogy 1 éve még én is szigorúan feküdtem ZSófival és izgultunk minden napért, hétért. Olyan gyorsan telik az idő, már olyan "nagy" Zsófi és olyan távoli a terhesség.

Én a keményedésekre kérdeztem rá Erdődinél, hogy hogy lesz a köv. terhesség. Ő bíztatott kicsit, hogy minden terhességgel érik a méh. Nem ezeket a szavakat használta, de az volt a lényeg, hogy nekem volt a Zsófi előtt egy vetélésem is, és ezek után mondta, hogy mindig egyre tovább lehet eljutni. Viszont logikus hogy a méhszáj nyílni fog, ahogy Balogh mondta.

El se tudom képzelni hogy tudnék feküdni ZSófi mellett..

Andi: majdnem egyszerre fogunk szülinapozni :D
szeretnénk kistesót, már bele is vágnánk, csak vissza kell mennem dolgozni szeptembertől, mert most van rá lehetőségem. Úgyhogy ZSófi bölcsis lesz a Kolozsváriban :-( Úgy tervezzük, hogy majd 2-3 év múlva. Mikorra tervezitek a 3 babát?

Móni: akkor nagyon úgy néz ki, hogy akkor szülsz amikor Erdődi szabin lesz. Kinek ad át, vagy Te választasz esetleg másik orvost arra az időre? Engem Emődinek adott át, de mi megvártuk amíg hazajött :D A kórházban azért törődött veled?

Éva
ewa
 
 


Évi.

Jó korán lesztek bölcsisek :shock: ,de a mai világban --szóval megértelek,meg amúgy is a jó munkahelyeket meg kell becsülni :lol: ,én is megyek szeptembertől,de még nem tudom hova. :roll: dolizni.
Szerintem jó bölcsi a Kolozsvári.Nekem a házidokim rendel a Kolozsvárin (de hogy jön ez most ide?!:oops:

Szülinap-mi kb aug 17(Sziszi) és aug 26(Zso) között szoktuk tartani-ahogy esik hétvégére,de nem 20-án!!még meg sem néztem :roll:

3.babát? Mi is kb 2-3év.Picit félek,hogy nagy lesz köztük a korkülönbség,de 3kicsivel meg tuti diliház lenne.
Ja,gondolhatod milyen volt nekem is a fekvés-Zsolti 15hós volt mikor terhes lettem Sziszivel,amikor tente volt-22hós.majd megszakadt a szívem érte.

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Andi,
mindig csodálom a többgyerekes anyukákat, hogy van mindenre idejük. Nekem csak Zsófi van, de még ide is alig jutok el :D
Akkor egyszerre szülinapozunk :D Ti honnan rendelitek a tortát?
Mi úgy tervezzük, hogy ha minden szépen alakul, akkor 3-4 év múlva a 2. baba, és ha tényleg szépen alakul, akkor gyorsan utána egy 3..
Remélem találsz jó munkahelyet!

A többi fórumozótól szeretnék bocsánatot kérni, hogy egy picit így kisajátíttuk ezt a topikot :D

puszi Éva
ewa
 
 


Sziasztok


Miléna.Hogy vagy?Mi újság veletek?Már rég jelentkeztél...
:wink:

Ewa.A szolnoki topikba nem akarsz már visszajönni? :oops:

Tortát?Még nem tudom.tavaly a marcipánban szépet csináltak,csak drága és tényleg nem szeretem,hogy fagyos sok tortájuk(gyümi) :?
Még az sem kizárt,hogy a Tündéből...szóval..passz.
Te gondolkodtál már csajszidnak ajándékon?

Pusz.

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

Andi, ez lassan olyan, mintha saját topikunk lenne :D Remélem nem ez veti vissza a többieket, hogy jelentkezzenek!!! Akkor inkább írok privit :D

Van ötleted, mit szeret egy 1 éves kislány? Én megvenném neki a fél játékboltot, de aztán hogy játszik e velük.. Szeretnék neki egy igazi szép, nagy babát, mert hát csak kislány és az azért dukál, csak félek, hogy az megint csak nekem lesz élmény :-) Nálatok mit kapnak a gyerekek? Torta ügyben én is a Tündére gondoltam.

A szolnoki topikban engem úgy érzem nagyon félre ismertek, ami az én hibám. Nem érzem, hogy nagyon hiányoznék onnan, és tényleg alig van időm. Én nem sértődésből csinálom, mint Hexe, nem is olvasom. :oops: Egy páran hiányoztok, azért jó volt dumcsizni és sok jó tanácsot is kaptam. :!:

puszi Éva
ewa
 
 


Évi.
Már én is kezdem egy kicsit...szóval elrugaszkodtunk a témától :oops: :lol: :oops: .Írjak privit,vagy költözzünk a csevejjel a régi méhszájas-ba???

Miléna.Írj légyszi,nagyon kivi vagyok,hogy vagytok? :roll:

Pusz mki.

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Andi, bejelentkeztem a méhszájasba :-)
ewa
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a nagy szünetért,amint lesz több időm írok ígérem.. :oops:
Anyukám nálunk van és készítünk elő mindent a babának.Hamarosan vissza be kell feküdnöm,szeretném ha minden rendben lenne addig.

Egyébként jól vagyunk,csak ezt a meleget viselem nehezen.

Erdődi még semmi konkrétat nem mondott,de szabi előtt vissza kell hozzá menni...Majd akkor megbeszélünk mindent.

Hamarosan jelentkezek majd!Puszi mindenkinek!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Miléna.

örülök,hogy minden oké. :) .Ne is törődj a bennfekvéssel,most már minden rendben lesz,hisz 33hetesen már nagy baj nem lehet. :) -és majd eltelik ez a pár hét bennt.

jelentkezz amikor csak tudsz.

pusza.

Andi

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


szia Móni!

örülök, hogy jól vagytok! ez már a célegyenes :lol: mostmár nem lehet semmi baj.

pihenj sokat!
puszi Éva
ewa
 
 


Miléna! gondolom ez a nagy meleg is megvisel! Örülök hogy jol vagytok, kitartás már csak pár hét!!!

Faul! Ti hogy vagytok? Mennyit szedsz végül a P-böl?

Én most keveset netezek, mátol meg még bölcsiszünet is van, voltunk nyaralni de Orsit a szünet miatt jövö héten elviszem egy közeli tóhoz is. Norbi még mindig nagyon jo baba, nagyon ritkán sir, ha éhes akkor sem inkább az ujját szopja akkor (amire nagyon haragszok). Szept. meg kezdjük az ovit, remélem ezt is szeretni fogja Orsi

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
KArmen köszi a kérdést elvagyok, hol jobb hol kevésbé. Most voltam dokinál, a méhszájat rendben találta, azt mondta nyugodtan szedjem a Pipolphent tovább, mert már nagyon régóta használják és nem lehet vele gond. Most 2x 1/2-et szedek. Ha rosszab 3x felet, vagy 2x1-et.
Nagyon irigyellek, hogy így kitudod élvezni a nyarat a gyerekekkel, egy élmény lehet!

Kép
faul
 
 


Faul! Látod én is 2nél szedtem végig nem lett bajuk, én is hiszem az orvosom ért hozzá nem adta volna akkor. Hát azért jo hogy Orsi bölcsiben van, egész nyáron már sok lenne itthon:) Nagyon nyüzsis és már mióta bölcsis gyerekkel szeret elleni nem velem, én nehezen tudom már lekötni:( Holnap usziba viszem, a csuzdát imádja. Jövö héten meg Kunfehértóra megyünk. Pihenj is azért sokat a gyogyszer mellett!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Örülök,hogy mindenki jól van!

Szerencsére nem kellett befeküdnöm megint,a méhszáj jobb mint volt:1100.

Viszont jóslófájásaim vannak elég gyakran,a doki úgy tippeli kb. 2 hét és jön manócskám. :D Sajna ő pont akkor lesz szabin,de mindegy csak ne legyen semmi baj.Ha beindul valami megcsászároznak.

Ezt a meleget nagyon rosszul bírom,hatalmas a pocim és alig fér már Zéti.Megemelve kapom a görcsoldót.A dokim azt mondta az elejéből kiindulva nem számított ilyen szép végkifejletre.A baba jó nagy,kicsit előrébb van a koránál,ami a mi esetünkben előny.

Sok puszi mindenkinek!Ha hamarább megszülnék párom majd jelentkezik helyettem!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Miléna.

Tényleg szépen kihordtad Zétikét.mostmár tuti nem lesz gond.Remélem szép élmény lesz a szülés is. :)
Otthonra minden megvan már neki?

Majd jelentkezz azért,hogy mi újság veled...jóslók megvannak-e?

pusz.

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Miléna.

Semmi hír rólad :roll: ,remélem minden oké... :) Vagy már lehet,hogy babázol?!

pusza.

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


CSajok...nemtudom olvastátok-e a másik topikban..

Zéti,Miléna kisfia tegnap megszületett 56cm és 3190g


jÓ EGÉSZSÉGET A MAMÁNAK ÉS A BABÁNAK IS



Kép

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Gratulálok Milénáéknak!! Remélem könnyü szülés volt és van sok tejcsi, na meg jó étvágya a kiskrapeknak :)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Bár rég nem járt erre senki, azért leírom, hogy nekem is Uterus Bicornisom van, és hála az égnek, 2 szép és egészséges kisfiam van. Igaz, elég sokára jött össze mindkettő, az egyik majdnem 4 év múltán, a második már hamarabb, kb. 2 évre jött.
Az első kicsimmel sajnos kórházba is kerültem a 7. hónapban részleges belső méhlepényleválás miatt, és végig görcsöltem, szóval nem volt teljesen problémamentes, de végülis a 40. hétig kihúztuk. Második bébinél már nem voltak szinte gondok, eleinte görcsölgettem, de Utro mellett el is múltak, és nem is nagyon volt gond, ő is a 40. héten bújizott ki a pocaklakásából.

Szerintem ilyen rendellenességnél inkább az első babáknál léphet fel gond, vetélés.

Nekem, amikor a nődokinak megmutattam az UH-os papírt, és látta, mi a gond, kérdezte, hogy még senki nem szólt eddig róla? Mondtam, hogy nem, pedig már több voltam, mint 25 éves.
Aztán kímélet nélkül közölte, hogy valószínűleg nem fogok természetes úton teherbe esni, szóval lombikozni kell, és elég nagy valószínűséggel többször el fogok vetélni. Aztán ha már elég vetélésem lesz, akkor kitágul talán a méhem annyira, hogy egyszer megmaradhat egy baba, de valószínű, hogy az is koraszülött lesz.
Hát ehhez képest rá egy hónapra mentem vissza hozzá, hogy terhes vagyok, és a többit már írtam. :lol:

Szóval kitartás, csak sok próbálkozás kell, ha spontán szeretnétek, és összejöhet az a babus.
:wink:
athiz
 
 


Sziasztok!

Nem tudom jár-e még erre valaki...

Remélem mindenki jól van!!!!!

Zéti már nagy fiú,8 kg. :D :D :D

Mindenkinek aki hasonló problémákkal küzd kitartás!!!!!!Ha kérdezni szeretne valaki valamit priviben megtalál.

Aki követte a történetemet tudja mennyire féltem...Ennek ellenére lehet meglepő,de szeretném ismét megpróbálni jövőre. :oops: :D
Van egy csodálatos kisfiam,bármi történt is megérte!

Puszi mindenkinek!!!

Karmen,Cleo,Faul hogy vagytok?????

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Szia Miléna!

Én sem álltam meg az első baba után, és a másodikkal nekem nem volt semmi rendellenes a terhességemben. Most egészséges, gyönyörű, lassan 8 hónapos babucim van, és egy mindjárt 4 éves rosszcsont bratyója, imádják egymást, és hála az égnek minden okés velük. Szóval kívánom neked, hogy a köv. terhességednél neked is könnyen menjen minden, és csak a boldogság maradjon!

Üdv: athiz
athiz
 
 


Miléna! Jó hogy Rólatok is hallani, akartam Neked irni, de ahol a regényed volt megszünt, pedig szivesen olvastam:) Hát tényleg nagy már Zéti is! Norbi is hamarosan 1 éves lesz.

Faulékra én is sokat gondolok, azért is néztem most be hátha van Róluk hir :( Remélem már babázik, v. még nincs itt az ideje?

Athiz! Örülök hogy nektek is van már 2 biztosan csodaszép gyermeketek. Nekem mindkét terhesség sajnos nehéz volt, erös végzések, végig görcsök, de megérte. Mondjuk én szerettem volna nagyon 3at, a terhesség lelkileg megviselt annyira hogy hiába tudom érdemes értük harcolni már többet nem fogom végigcsinálni. Az hogy hónapokig 2 gyerek sirjon utánam, látogatni itt nem lehet 12 év alatt, nem birnám. De nagyon hálás vagyok a sorsnak is hogy 2 tündéri gyerköc anyukája lehetek!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Karmen örülök,hogy jól vagytok! :D Faulnak azt írja a vonalzó,hogy Mira elmúlt 3 hónapos.Remélem majd ír ő is valamikor.

Athiz köszönöm a jókívánságokat! :D

Karmen milyen regényemre gondolsz?Én a 2007 szeptemberi topicba szoktam írni,az még megvan.De ritkán van időm nekiülni,Zéti mostanában egész emberes baba,segítségem pedig nincs.Párom meg dolgozik.Úgyhogy net helyett babázok végre. :D

Sajnos most mindketten betegek vagyunk,remélem lassan kilábalunk.

Puszi,vigyázzatok magatokra!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Miléna! bocs, hirtelen kevertelek azzal a Milénával aki babanetes volt sokáig (lehet még az) neki volt fent a küzdelmei hogy terhes legyen a neten regényszerüen :lol: :lol:
Jobbulást nektek! Norbi meg kruppos lett, amugy nálunk mindkettü ekcémás is. Orsi 1 éve, Norbi meg születése után szinte azonnal, ennyit arról hogy fél éves korig csak anyatejcsit kapott. :(

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Megvagyok én is!
Mira már 3,5 hónapos, 3 hete mérték, akkor 6 kg volt.
Majd írok bővebben is, csak most épp hiszti van!

Kép
faul
 
 


Faul! Gratulálok Mirához, várom a részleteket!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
szundi van, úgyhogy gyorsan írok!
Szóval november 16.án született meg Mira. Teljesen természetes úton, zökkenőmentesen, fájdalomcsillapítás nélkül.
Gyors szülés volt viszoonylag, úgyhogy szerencsém volt.
52 cm, és 3230 g-al jött a világra.
Nagyon aranyos kislány, sokat mosolyog. Sajna két hete elkaptunk valami vírust, amiből csak most lábadoztunk ki, úgyhogy a mostani mérésnél nem sokat hízott.
Ti meddig szoptattatok? Mert ez a betegség engem is megviselt, és nagyon kevés lett a tejem.
Nem szeretném ha tápszeres lenne, de lehet hogy az lesz a vége...

Kép
faul
 
 


Sziasztok!

Faul gratulálok! :D

Mi már lassan kilábalunk a betegségből. :?

Faul én még mindig szoptatok. Főzelékkel próbálkozok néha,de nem eszi.Egyedül a bébiételes gyümi amit adok neki naponta 1x.
A szopi nálunk is néha megtorpant.Nem tudott szopni az elején,fejtem és üvegből kapta.Pótoltam tápszerrel ha kellett.Aztán 3 hónapos kora után rájött a helyes technikára. :D Viszont a férjem elutazott Amerikába 1 hónapra ami úgy megviselt,hogy a tejem majdnem teljesen elment.Szedtem a homeos bogyókat és ittam rengeteg folyadékot és egyszer csak több lett.Ráadásul Zéti akkor már nem fogadta el a tápszert.
Amúgy rengeteget segít a gyakori fejés.3 óránként fejtem kézi mellszívóval,pár nap alatt sokkal több lett a tej.

Még mindig van bőven,de már csak akkor telítődik a mellem ha szopizik.Rögtön érzem,hogy tele lesz.

Nagyon anyás,cicin szeret elaludni is. :oops: Szerencsém,hogy van tej,nem tudom ha elmenne mit adnék neki,gyümin nem lehet élni. :roll:

Voltam dokinál,szerinte a következő lényegesen könnyebb terhesség lesz mint ez volt. :D

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Sziasztok!
Miléna!
urtica urens-t szedtél? Mennyit, és mennyi ideig?
Gyógyulgassatok! Mi is elkaptuk, ezt a nyavaját.
Kérdés: Ti beadattatok a nem kötelező védőoltásokat ia a babáknak?

Kép
faul
 
 


Sziasztok!

Azt szedtem.Én naponta 2x5-öt,bár nem így javasolják mindenhol.Olyan 2-3 hetente tartottam pár nap szünetet.

Én nem adattam be semmit a kötelezőn kívül,azoktól is sajnos mindig beteg lett.Majd 2 éves kora körül akarom az agyhártyagyulladás ellenit,valamint gondolkodom a bárányhimlőn....A rotásat sokan beadatják.Én olyan osztályon dolgoztam ahol rotás gyerekek is voltak,remélem ha vigyázok akkor nem kapja el.Mi nem is járunk még gyerekek közé egyáltalán.Meg úgy általában sehová,szinte csak a párommal és velem érintkezik.

A dokinkat kérdeztem,ő azt mondta nem javasolja.Csak annak szokta akiknek van valami alapbetegsége és nagyon gyenge az immunrendszere,vagy gyerekközösségbe jár.

Szerintem sem biztos,hogy jó a szervezetét terhelni mindenféle vírussal.

Később majd még átgondoljuk ha már oviba bekerül,mi bölcsibe nem akarjuk beadni.

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: