Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

10.11-én fél 5-kor megszületett Zsombor.
3000 g, 54 cm.
ahogy tudok, jelentkezem.

Üdv,
Ági

Kép
agi29
 
 


Adri!

Drukkolunk nagyon! Kitartás!!!
Nagyon várjuk a híreket! :lol:
Vendég
 


Nagy-nagy gratula Zsombor babához! Jó egészséget, sok tejecskét és gyors felépülést kívánok!
Vendég
 

 
 

Zsombor :lol: éljen, éljen, szép nagy baba!!

Adri, nagggyon drukkolunk!!! :!:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


adri, nem tudsz a masikba irni ? kudltem neked is mailt ! sikits ha nem jott meg....
megtudtad, hogy mekkora az a fej meret ?
remelem minden ok lesz. miert nem jo a ctg ? mik voltak az adatok ? 90 ala ment ? ne vedd be, hogy merev a mehszajad, ez kamu !!

kitartas : bogy
bogyogyorgyi
 
 


Büngyi: Dehogy lusta Heléna! Ebben az életkorban tök normális, hogy a babák 50-60 grammot szopiznak. A gyomruk térfogata nagyon kicsi még, így ha túleszi magát, akkor görcsölni kezd a hasa, híg lesz a széklete. Kiokosítottam magam, mert én is folyton ezen izgulok, hogy keveset eszik.

Viszont nagyon hasfájós Bibi, egyszerűen annyi levegőt nyel, hogy az hihetetlen. Utána meg fetreng és nem alszik rendesen. Büfizni nem akar, a szél nem megy tőle. Kivagyok teljesen tőle, mert nem tudom mit kellene hogy kellene csinálni, hogy ne fájjon a pocija.

Ági: Óriási gratula Zsomborhoz!!! Nagyon jó egészséget és sok-sok tejcit kívánok nektek!

Adri: Megy a drukk ezerrel! De jó, hogy te is túl leszel rajta!! Hétfőn szorítok!!!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Adriiiiiiiiiiiiiiiiii ! Nagyon drukkolunk Nektek !!! De izgi , lehet,hoogy hétfőn " együtt " szülünk , ha hétvégén nem jönnek ki a manócskák ? :P
Vigyázzatok Magatokra és csak ügyesen !


Ági : sok boldogságot kívánok Zsombor babához !!!!


Mentem a másik oldalra ... Kép

Kép
sheepy
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak gyorsan beköszönök. Gratulálok minden kisbabához!!! Sajnos nem tudtam visszaolvasni még.

MI jól vagyunk, már itthon. A kicsi tündéri és szerencsére tejem is van, pedig féltem a császár miatt nem indul be. Képet majd teszek fel a piciről.

Szülés: Hát én elég nehezen viseltem a műtétet és utána az első felkelés vagy 5 órán kerseztül tartott. A férjem minden nap reggel 6,30-tól este 11-ig bent volt velem, nélküle nem is tudom mi lett volna velem Spinál érzéstelenítésem volt és felment az anyag az agyburokba valahova, emiatt fejgörcsöm volt vagy 5 napig, de olyan, amilyet még soha nem éreztem.

Vicsok, amúgy a Szabolcs u. kórház annyira nem volt gáz és nagyon kedvesek voltak bent. A babát a műtőben a fejem mellé tették és ott volt velem, amíg varratk engem, ott pofozgatta az arcomat. Olyan édes volt...

Szüléstörténetet majd megírom, csak egyelőre nehezen megy az ülés a gép előtt, mivel még a hasamban vannak a varratok. A hasam meg csak lóg. Lányok , akik csáaszárral szültetek, Ti is így vagytok? Ti mennyire véreztek a szülés után? Bocs, hogy ilyeneket kérdezek.

Remélem mindenki jól van!!!

Sziasztok, Csilla



csim
 
 


Sziasztok.

Először is bocsánat,hogy ilyen ritkán jelentkezem,de olvaslak titeket soxor,csak nem tudom nem zavarok-e be ebbe az összeszokott csapatba,ezért nem írtam. :oops:
Minden anyukának gratulálok,jó egészséget kívánok!
A kismamiknak kitartást!
Én sajnos hétfőn fexem be a kórházba,és beindítják babócát,de lehet császár lesz,mert nincs beékelődve a buksija. :cry:
De bízom a hidegfrontban és a csodákban,hátha hétvégén történik "valami".
:)

Jó pihit mindenkinek!

Kata
Vendég
 


Szia Csillla !

Jó ,hogy bejelentkeztél , és ,hogy van tejcsid a babának.
Még egyszer gratula hozzá ,remélem hamarosan felépülsz !

Klassz , hogy a férjed bent tudott Veletek lenni a kórházban. Ez ilyenkor sokat számít, én is így tervezem .

Bogyó jóvoltából van egy "saját" fórumunk ,ahol csak Mi vagyunk és semmi nyilvánosság .
Persze most a legfontosabb hogy hamar regenerálódj és a kis család összerázódjon :wink: .

Kép
sheepy
 
 


hali
Gabi!
infacol és társai?
Enyém Bibi se nagyon büfizik,de nem sír miatta,puki az jön belőle rendesen.Én elkezdtem adni az infacolt először olyan pofát vágott :-) de most már beveszi szépen :-)
voltatok már kint?
íme a kinti szerkó
Kép

Csim
gratula mégegyszer :-)

Bogyó
én is kaphatok meghívót? vagy hogy mükszik?
gyurka.timea@kapos-net.hu
Vendég
 


Cukika: Én i így vagyok a tejjel. Olyan lapos a cicim, hogy azt el sem tudom mondani. Rendesen idegesít, mert az első pr napban majd szétdurrant, úgy tele volt, fejni is tudtam, most meg semmi. :( Pedig a másik két gyerek 1 éves meg másfél éves korukig szopiztak! Mi van velem? Öreg vagyok????????
Tökre parázok a tápszertől, vagy a pótlástól!
Elkezdtem szedni az Urtica Urens nevű homeos csodabogyót, azt olvastam nagyon jó tejszaporító, meg iszom a Humama szopis teát mert abban van kecskeruta, de eddig még nem vettem észre változást. :cry:

Timurr: Vettünk Infacolt, nagyon nem bírja az ízét, de úgy vettem észre, hogy nem sokat használ. Vagy csak én vagyok türelmetlen? Annyira fáj a hasa, hogy szopi közben is rángatja a cicit, meg nyöszörög, és inkább nem szív csak ne görcsöljön a hasa. A széklete nem kenőcsös, hanem sokszor vízszerű. Ha felnyomom kicsit a lábait és tornázunk, akkor szokott pukizni, meg ilyen sárgás vízszerű fosit nyomni. Nem tudom, nem emészti meg a tejet? :shock: :?

Neked hízott már Bibi?? Mennyit? Olyan édes kis húsos arcocskája van a képen! :D

Az Infacolt minden etetés előtt adod neki? Mennyit adsz körülbelül? A papírján 0,5 ml van ez érdekes, mert az adagolója meg 5 ml-es... !?!

Nem voltunk még kint, a jövő hétre terveztem. Bár amilyen fos idő van itt... De muszáj lesz menni, mert a párom a jövő héten már dolgozik , így nekem kell hazahoznom a gyerekeket a suliból, meg elvinni őket a zeneiskolába. Remélem nem fog megfázni hogy egy nap kétszer is ki fogom vinni.

Tök jó Bibi szerkója!!! Na akkor majd én is valami hasonlót adok rá.

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Ágicának hatalmas gratula a babábájoz!!! Óriási lett a leányzó!!!
Sok boldogságot, jó egészséget és rengeteg tejcsit kívánok!!! :D



Cukika: Milyen szoptatós teát iszol? Ügyes vagy a fejés miatt, nekem 2 napja semmi :cry:

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Ágica
gratula a kis csajhoz :-)

Gabi
nekem is puha a cicim,csak ha már eltellik 3 óra kb. a ddigra keményedik meg.
Hát az infacol elvileg több nap után ha,én meg mindig elfelejtem beadni,de amit írtak fel nekünk én most azt is adom,mert egész éjjel nyürrögött Bibus,délelött sem aludt csak délután meg most.
Szerintem ez a kaki mindenkineél ilyen nem?
Hízott-e?hajaj
2,75el jöttünk ki a kórházból és tegap elött 3.13 volt.
Én az infacolt úgyadom ,hogyx kettőt pumpa vissza lököm,majd egyet felszívok és azt beadom ,remélem érthető :-)
Vendég
 


Ágica: gratulálok!!!jó egészséget!! szép nagy baba!!
ctg-n semmi fájás, csüt. újra kell mennem... :shock: addig valószínű semmi.. :?

Kép
tidi
 
 


Sziasztok !

[size=18]Ágica : Nagyon sok boldogságot kívánok kislányotok érkezéséhez ! [/size]Úgy tűnik Virág lett eddig a legnagyobb baba , nem semmi ! :P

Tidi , Timurr , Cuki , Gabi : nem jöttök át a másik oldalra ?

Tejcsi gondok remélem mindenkinél hamarosan már csak rossz emlékek lesznek !

Kép
sheepy
 
 


Sziasztok!

Pénteken jötünk haza, azóta 1-1 fórumon napi 1 bejelentkezés jött össze... szét vagyok csúszva, pedig azt hittem én leszek az über fitt anyuka... hát gondolom az az idő is eljön majd, de még nem most...

Szülés végül hüvelyi volt, ugyan oxitocinnal indított, de már a császár is a levegőben lógott, mert annyira nem akaródzott Dorkának ez a kibújás! A szülés végülis 5-kor indult be és rapid tempóban zajlott, mindenki le volt döbbenve, főleg az előzmények után! :lol: :lol:
Mindez a császár szó elhanzása után indult így be, tehát vagy a kiscsaj, vagy az én szervezetem észhez kapott és meggondolta magát! :lol:
Amúgy nekem a szülés nem is volt olyan fájdalmas, mint ahogy képzeltem, mondjuk volt 2x 1 óra húzós rész, de 1/2 7-ig teljesen oké voltam, nem is értettem... :shock: :shock: :shock:

Első nap a kórházbaan horror volt, alacsony vérnyomásom és vércukrom, nomeg egy szülés kombinációja olyan ájulásokat hoztak ki belőlem, hogy fel se mertem emelni a fejem... a legrosszabb az volt, hogy így Dorkát se nagyon láttam és az ellátása az fényévekre volt, azt hittem soha se lesz vége...

Ugyan az akarat megvolt, ezért 2x megpróbáltam kimennia WC-ig, hát 2x nyaláboltak össze... ezek után Dorkát nem mertem felemelni, csak akkor amikor már nem szédelegtem... de ezen is túl vagyunk!! :lol: :lol: :lol:
A 2- nap istenes volt, velem volt a kiscsaj és imádom!!!

Köszönöm a gratulációkat ígérek képeket is... majd ha apuka átküldi...

Ja és lehet, hogy túl sok tejet kívántatok... konkrétan ömlik belőlem... :shock: :shock: :shock:
ami elvileg "húúú de jóóó", csakhát a kiscsaj nem bírja a tempót, és valószínüleg ezért fáj a pocija... mármint mivel egyfolytában félrenyeli a spriccelő tejcsit... :? :?
Valakinek vmi tipp erre? Fejni nem akarom, mert azzal szerintem állandósítjuk a problémát... hiszen egyre több tejem lenne... nővérem azzal biztat, hogy pár hét és beáll a dolog, hát... remélem...

Pocakosoknak kitartás!!! Anyukáknak meg gyors regenerálódást és mosolygós babákat kívánok!!! :lol:

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Kép 1 hete



Kép most,na lejjebb van?
geosel.klara
 
 


hoppácsek... Klára ez aztán látványos! Pakkod összerakva?

Jutta

KépKép
jutta
 
 


Hali!

Írok ide is, de szerintem vmit ki kellene találni, hogy akkor vagy ide vagy a másikra.

Csilla: Örülök, hogy már otthon vagytok! A pocakom nekem is lóg és nagyon érzéketlen még a vágás helyén. Emiatt ne aggódj, majd néhány hét alatt regenerálódik.
Nekem nem volt fejfájásom a császár után ennek nagyon örültem.
Vérzés: az első héten nagyon sokat és darabosan véreztem, utánna pedig barnásat, tegnap óta viszont szinte már semmit. Majd fel is hívom a dokim, mert azt mondta, hogy azért császár után is illik legalább 3 hétig vérezni.

Jutta: én is így vagyok a tejcivel, én le szoktam fejni az előtejet, és utánna már nem ömlik a gyerek szájába a maradék.

na lépek zuhizni, végre elaludt a manó :D

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Gratulálok Ágicának! És Áginak!

Voltam látogatóban Évinél! Már jobban van, ha minden igaz Hétfőn engedik ki, mindenkit puszil és üdvözöl.
Gergő nagyon szép, picike baba, de majd megnő kint, mint a gomba :D Heléna is már 3300 :shock:

Kicsit zsúgolt a hétvégénk, bocsi, nem tudtam visszaolvasni.

Klári! A pocakod lentebb van ;)

büngyike
 
 


Sziasztok!

Az a másik fórum engem is érdekelne, hogyan lehet oda regisztrálni?

Masika, nekem is ez a gondom, hogy alig vérzek. A műtét után nagyon és onnantól egy pár napja már alig. Kaptam Argumentint, meg Ergam cseppet, szednem kell vasat és Elevitet. Teljesen feltöltenek gyógyszerekkel.... Holnap megyek varratszedésre, hát eléggé félek tőle, de jó lesz, hogy végre kikerülnek a drótok. Neked már kiszedték? Használsz haskötőt? Én akartam, de a dokim megtiltotta, amíg bent vannak a varratok. Én elég nehezen regenerálódok, itthon csak a picivel foglalkozom, szerencsére anyósom itt van és mindent megcsinál. Lányok nagyon jó, ha van valaki segítség....

Ti adtok gyógyszert a babátoknak? Én semmit, mi az a Infacol? Én úgy tudom, hogy majd két hetes kortól kell adni valamit a picinek.
Az én picim az első itthon töltött napon nagyon nyugtalan volt, de most már csak eszik, alszik, ürít és szép nagy szemekkel nézelődik. A pelenkázás az nem a kedvence, na meg a fürdés sem, ilyenkor zeng a ház.:)

Sziasztok, Csilla



csim
 
 


Ágica
Hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!


Klára
Szuper pocód van!!!!

Hasfájásra nekünk a espumisan cseppek váltak be,az infacol semmit sem ért.

KépKép

KépKép
okr
 
 


csim, okr

irjatok a bogyogyorgyi@gmail.com ra nekem egy mailt es kuldom a meghivot a masik forumra. gyertek !! mar 16 an vagytunk ott es mindenkinek nagyon tetszik, no az elejen kell egy kis ido h megszokjtok, de ez minidg igy van
szep napot ! bogy.
bogyogyorgyi
 
 


Gratulálok Áginak és Ágicának! Jó egészséget és sok örömet kívánok!

Ariel

Kép
ariel
 
 


Csim

Sajnálom a fejfájást, nagyon rossz lehetett, nekem szerencsére nem volt.
Az első napokban eléggé véreztem, de nem annyira, mint mondjuk a menzeszem első két napján, aztán egyre kevesebb jött, volt olyan fél nap, hogy semmi. De még most is kell betét, 3 héttel a császár után.
Én használtam haskötőt, a műtét után rámraktak valami leszorítót textilből, ami gyakran nagyon felcsúszott, így amikor kivették másnap a katétert és a sebből is a csövet, vettem gyógyszertári hasszorító pántot. Nekem nagyon jó volt, senki nem mondta, hogy nem használhatom, amíg a varratok bennem vannak, úgyhogy csak zuhanyozáskor vetettem le, éreztem is a különbséget. Még otthon is használtam vagy egy hétig.
A varrataimat 8 nap után vették ki. Nekem nem volt fájdalmas.
Nem tudom, emlékeztek-e rá, de nekem hatalmas pocakom volt, nos, ebből maradt is jócskán, de kezd visszamenni. Csak a bőrnek is össze kell húzódni, ez a nehezebb ügy.
K-vitamint 6 héten át hetente egyszer kell adni a gyermeknek, a 2. héttől pedig napi egy csepp D-vitamint. Én mindkettőt kanállal adom be.

A fürdést Nikoletta se szereti, és a pelenkázás is esetleges.

Csim, napról-napra jobb lesz, jó, hogy van segítséged, nálunk anyu volt itt az első héten, nekem csak Nikolettával kellett foglalkozni, a maradék időben pihentem, Te is tedd azt, mégiscsak van egy vágás a hasadon.

Ariel

Kép
ariel
 
 


Hali!

Én is írok ide is :shock:

Csilla: nekem sem lehetett haskötőt használni amíg benn volt a varrat, és még most sem, mert a dokim szerint nem túl jó ha a seb el van szorítva. Szerinte várjak vele még 2 hetet. Én azt hiszem megvárom, nekem azért még elég érzékeny a hasam.
Majd szépen lassan visszahúzódik a pocakon a bőr is, én két hét alatt már 12kg minusznál tartok. hasam még persze hogy van, de majd lemegy, szerintem ne ez legyen a fő problémánk.

Varratszedés miatt ne félj olyan mintha csiklandoznák a hasad, A varrat egyik végén a doki levágja a csomót a másikon pedig óvatosan kihúzza. Tőlem megkérdezte, hogy kérem-e emlékbe?? :D Egyáltalán nem fáj.

nekem sajnos csak a férjem volt itthon két napot, nem volt segítségem, de nem is csináltam semmit, kaján kívül.

Nálunk Lili szeret fürdeni, nagyon élvezi a melegvizet, csak azt nem ha kiveszzük belőle, olyankor mindíg van egy kis sírás.
pelenkázást imádja, de tényleg :D Főleg ha kiveszem alóla a kakis pelust :D

na megyek a másik fórumra is.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Szisztok lányok, ide már nem nagyon jöttök?
Pedig ti vagytok az egyik kedvenc RO topicom...
Írtam emailt, engedjetek be "oda" is, légysziiiii.. :oops:

Én: 39.hét, időpont: október 19.-én születik Andris.
(vonalzót nem tudok csinálni)
medveme
 
 


Sziasztok

Mindenkinek nagy gratula.
Én anno átmentem a novemberi topikba mert ugye nov.15.az időpont.De lehet hogy mégis október lesz ,mert kisebb a baba mint kellene és folyamatosan nézik az áramlását így azt mondta ma dokim hogy a héten eldönti mi lesz bár remélem még legalább kihúzom két hetet mert manó még csak 2164 gramm a mai uh szerint.

Kép
Kép
eszter26
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam még visszaolvasni, ma hazajöttünk a kórházból, küldök néhány képet!

Puszi mindenkinek!
Kép Kép Kép Kép

> Kép
evarga
 
 


Eva Oriasi gratula ehhez a szepseghez ! hogy vagy ? van sok tejed ?
irjal a

bogyogyorgyi@gmail.com

ra es kuldom neked a meghivot a masik forumra,

VArunk !
bogyogyorgyi
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a babákhoz!!! Évi nagyon aranyos a babád!!!

Györgyi akkor írok neked!

Masika, Ariel képzeljétek nekem még mindig nem vették ki a varratokat. Tegnap meglazította, azaz levágta az egyik végén a gyöngyöt a doki. Pénteken lesz varratszedés. A vérzésre azt mondta, hogy ha nincs lázam, akkor nincs baj. Szedem az Ergam cseppet, meg vasat és vitamint.

Én is már - 12 kg-nál tartok, a hasam is visszament úgy nagyjából, persze még van minek lógnia.

Képzeljétek a picim olyan ügyes, hogy magától jobbról balra, majd vissza tudja fordítani a fejét.

Sziasztok
Csilla



csim
 
 


Hali!

Becsatolom ide az excel táblánkat. Sajna a másikra egyenlőre nem tudom feltenni.

1192530660.4603.xls

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok lányok! Nagyon sajnálom, hogy elmentetek, végigizgultam veletek az elmúlt 9 hónapot, csak nem irogattam, nem vagyok az a típus. Én jövő héten szülök, ezért olvastam kezdetektől az októberi topicot, nagyon drukkoltam mindenkinek, különösen lilicseknek, hogy minden rendben legyen. El voltam ájulva cukika pankájátol, és nagyon örültem mindenkinek aki megszült. Szóval én nagyon sajnálom, hogy a többi szülésről talán nem szerzek már tudomást, dehát így biztos jobb nektek. Szóval viszlát, és minden jót nektek, és a lurkóknak.
swi
 
 


Sziasztok kismamik!

Én is nagyon sajnálom, hogy már nem írtok ide, nagyon jó volt olvasni benneteket! Főleg mostanában, amikor elkezdődtek a szülések. Egyébként is hasznos volt, és egyben megnyugtató, hogy ti is hasonló problémákkal-örömökkel küzdtetek meg. Kár, hogy a további sorsotokról és a babákról már nem itt számoltok be.
Mindenkinek gratulálok és kitartást kívánok azoknak, akik még "egyben" vannak!
mesi27
 
 


Sziasztok!
En is uj vagyok!Probaltam regisztralni honapokkal ezelott,de akkor valami baj volt, aztan vhogy elmaradt, de mindig szivesen olvastalak benneteket,Elvileg en is jovo heten szulok,azert szerettem volna belepni a tarsalgoba.En Anglaban elek es ahol lakom nem ismerek senkit...egyenlore.Amugyis jo lett volna vkivel dumalni a dolgokrol, mert nincs varandos ismerosom es amugysem volt minden felhotlen az elmult honapokban.Sokat vagyok egyedul (mikor a parom munkaban van senkihez sem szolok) es elegge felek a szulestol es ami utana jon. Pedig a terhesgondozo(midwife-ok vezetik a szulest is) igazan igyekszik segiteni, de ot is csak ket hetente latom. Es neha mar tul is vagyok informalva.
Itt nem vagnak gatat (vagy szerencses vagy,vagy repedsz, de ha ugy gondoljak tul nagyot repednel, akkor vagnak), es nem is borotvalnak.
Vizben szulest tervezek,de aki kapja- marja alpon megy, ugyhogy lhogy nem jutok oda.
Erdekes amiket irtatok.Jo volt olyanoktol hallani akik hasonlo cipoben jarnak.Sajnos nem tudtam mindent kovetni,de a babak nagyon aranyosak!
Tenyleg kar,hogy csak a vegere sikerult belepnem!
maryjane
 
 


Sziasztok

igaz már senki nemlátogat ide én azért elírom hogy mégis csak októberiek leszünk.holnap 90 % hogy megcsászároznak mert romlott a baba keringése és sajna elviszik a koraszülött osztályra mert csak olyan 2000 gramm körülirebecsülték.
Jó babázást mindenkinek.

Kép
Kép
eszter26
 
 


Sziasztok lányok!

Hát igen én is csatlakozom cukihoz, tényleg olyan rossz ezt olvaasni, nekem azért negyon hiányzik ez a fórum, dehát többség dönt.

SWI: köszönjük Lilicsek nevében a drukkolást így ismeretlenül is, mostmár jól vagyunk, leszámítva a szívzörejt, de remélem azt is kinöljük, majd okt 31.-én megyünk kontrollra, remélem jó híreket kapunk.

Ma megszületett Tidid babája is EMESE 3850gr és 58cm.
Már nem sokan vannak a lányok, akik még várják a kis csodákat!

Azért én majd néha ide is jövök.

maryJane, ha gondolod írj. Én tuti elolvasom :D

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Eszter!
Drukkolunk neked is ezerrel, biztos nem lesz semmi baj. A koraszülött osztályon ahol kezelték Lilit annyi picike baba volt, és mindegyik egészségesen került ki onnan. Volt olyan babóka is aki a 28 hétre született 1,5 kg-val, és 30 cm-vel, de jól volt.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Eszter: Drukkolok neked nagyon, minden rendben lesz!!!!!
Vendég
 


Eszter, nem lesz semmi baj, megy a drukk!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Masika! Köszi, hogy figyelsz ránk is...
Olyan üres nélkületek a délutánom. De nem merem többször kérni, hogy vegyetek be, minden alkalommal majdnem elsírom magam amikor a freemailemen még minig semmi hír meghívóról..

swi, mesi 24, maryjane... most merre járjunk tanulgatni?
Én is azurkoltam nektek mindannyiotoknak, nagyon!
Holnap szülésre kiírt időpont, kicsit érzelgős vagyok ettől.

Azért még benézek mindennap, hátha..
:cry:
Sziasztok.
medveme
 
 


Sziasztok!

Na én is itt vagyok, de rohadt fáradtan! Ma Bibi teljesenmegkergült, óránként enne, de ha odaadom a cicit, akkor félrenyel, köhög, prüszköl, fetreng. Tudom hogy fáj a hasa az össze-vissza evéstől! De ha meg csak ringatom, és nem adok neki enni akkor meg üvölt mint a sakál.
Annyira fáj fejem attól, hogy már 2 hete nem alszom! Mert bizony ő éjszaka is 2 óránként kel...

Cukika: Nagyon édes tündéri baba Panka! Nagyon tetszik az a könyöklős alvós kép róla!

Medveme: Sajnálom, hogy a többiek így elpártoltak a babanetről. Én is olvasom a szeptemberi topikot, bár még sosem írtam oda, tényleg szar lenne ha ők is eltünnének.
Hátha küld Bogyó meghívót!

Eszter: Meglátod minden rendben lesz a 2000 gramm nem is olyan kevés! Majd megnő itt kint! Ne félj! Drukkolok!

Maryjane: Képzeld nálunk sem borotválták a többieket, én ezt elintéztem itthon, meg ha nem muszáj nem vágnak. Nekem is csak egy icurka vágásom lett. Igaz nekem ez a 3. vágás volt...
Vízben vajúdás? Biztosan nagyon jó lehet. Na itt nálunk ilyen lehetőség nincs. Mikorra vagy kiírva?

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Gabi, Cukika: Írtam. Kétszer.
Vagy bogyo szül és csak én nem tudok róla?
Vagy én szülök holnap és már úgyis mindegy?
Majd meglátjuk. :wink:

Most úgy érzem, itt maradnék inkább ro, nem olyan ez, mint a "kukkolás", csak mint amikor egy jó baráti társaságot hallgatsz de mégsem vagy olyan formában, hogy hozzászóljál : én legalábbis sokáig csendes voltam társaságban.

Jó éjszakát. Igyekszem pozitívan gondolkodni: szombaton szülééés!!! :D
medveme
 
 


Sziasztok


Köszi mindenkinek 10-re megyünk egész éjjel alig aludtam,és végig a pici babával almondtam.majd jelentkezem,remélem hogy tévedett az ultrahang és nagyobb a baba hogy velem maradhasson.

Panka nagyon szép baba.

Sziasztok köszi.

Kép
Kép
eszter26
 
 


Sziasztok!

Muszáj írnom, nem hagyhatom szó nélkül ezeket a gyönyörű babafotókat! :D Cukika, nagyon szép kislányod van!
Eszter, gondolok rád ma!
Én jövő péntekre vagyok kiírva, de már nagyon türelmetlen vagyok.
Medveme! Mára vagy kiírva? Ez izgi! Vannak jóslófájásaid?

Mesi
mesi27
 
 


Hali!

én is itt nagyon álmosan. Bár Lili aludt 3 órákat éjszaka, én még is hulla vagyok.

Gabi: írtam neked a másikra, te vagy a sorstársam :) :(

Lányok írjatok ide nyugodtan, látom azért néhányan vissztértünk ide is.

Medveme: majd szólunk Bogyónak, hogy küldjön neked meghívót!!!
Mára vagy kiírva??? És, hogy vagy??? Van már vmi fájás??? Azért ne tünj el!!

Eszter! nagyon drukkolok++++++++++

Cuki: jók a fotók Pankáról!!!

Az újaknak dobok egy képet Liliről!
Kép

Kép
Na megyek pihegek még a kisasszony alszik, mert nagyon nagyon nagyon hulla vagyok

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok!

Remélem nem haragszatok meg,hogy írok ide.

Tényleg rossz,hogy így át mentek sokan más topikba már jóideje olvasgatlak benneteket.
Én a szeptemberi topikban vagyok és szerintem nem fogunk eltünni egyenlőre.

Tündériek a babák.

Masika már neked szerettem volna írni mióta megszültél
Lili és a kisebbik fiam egy napon születtek csak két év külömbséggel.
És végig igultam érte,hogy minden oké legyen.

Ha nem baj akkor írogatnék ide is ha még marad valaki.

Üdv mindenkinek
Ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok

Csajok hazajöttem annyira tökéletes letta doppler vizsgálatom,hogy nem értik a dokik minden nap NSt ha bármi gyanús megoperál,de szerdán mindenképp mert valami végett nem nő úgy a baba ahogy kéne.

Kép
Kép
eszter26
 
 


Sziasztok!

Masika: Annyira édes Lilicsek, a kép alapján nagyon nyugis baba!!
És mégis... ugye? Képzeld ma Bibi is 3 órát aludt egyben! Addig el tudtam itthonról szökni és elvittem leadni a TGYÁS papírjaimat a munkahelyemre. De ahogy beléptem az ajtón már fel is ébredt. Mintha radar lenne benne és érzené.
Most megint bealudt a cicin, alig szívott valamit. :( Igaz ma megint nagyon kevés van benne, pedig iszok mint egy teve, nem is tudom hány liter folyadék csúszik le a torkomon egy nap.

Horcsog: Én is olvaslak titeket mármint a szeptemberi topikot, annyira jó fejek vagytok ott! Mindig olvasok valami hasznosat, főleg a szoptatásról. Hasonló gondokkal küszködök én is, mit ott sokan.

Egyébként én sekire sem haragszom amiért ide ír, hiszen azért van ez a babanet, hogy bárki írhasson. Én sajnálom, hogy sokan nem így gondolják...

Medveme: Én biztosan fogok ide írni, remélem te is! Drukkolok a szombathoz, hátha sikerül beprogramoznod magad.
Egyébként vannak napok amikor én is csak olvasok, mert vagy nincs kedvem vagy nincs időm írni.
Végül is sok topikot olvasok én is mint csendestárs, vagy kukkoló, ahogy mások modják, de szerintem ez nem kukkolás. Mint írtam ez a topik nem kizárólagos tulajdona senkinek!!!

Majd én is csinálok megint fotókat és felteszem!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: