Új privát üzeneted érkezett!

Köszi, Ind! Hűűű, szép nagy pocid van!!! ;)

meri
 
 


Kismamik! Nagyon szép pocitok van!!!

Andi! Jobbulást BÁlintodnak! Mi is betegek voltunk és mi is viasszaestünk holnap megyünk vissza a dokinénihez, mert már csütörtök óta szedjük az antibiotikumot és már végre jól vagyunk, e vissza kell menni ellenőrzésre. Ma már 2x voltunk kint a hóesésben egy kicsit hancúrozni.
Mi most a dokit a követkző ciklusig halasszuk mert a kocsit kell megnézetni , mert 19-én megyünk 1 hétre síelni, és hazajövünk akkor meglátjuk ezt a ciklust hogyan zárjuk. DE jövő héten lehet felhívom a dokit, hogyha megjön, akkor utána van-e kívánsága hanyadik ciklusnap menjek.

Éva! Velde mi újság???? RÉg jártál itt!

Ildikó! Nálad mi újság, izgulhatunk már megint???? HOl tartasz?

Melus! Hol vagy???

Virág! Hogy állsz a vizsgákkal?

Puszi Mindekinek! Írjatok!
Vendég
 


Sziasztok

Meri az nem gond ha kevesebbet mozog csak néha mutassa meg magát az a lényeg. Jársz már nst-re mert ott ugyis kibukik ha valami nem jó. Én is azt mondom lehet hogy beékelödött és már nem jó neki mozogni.

A kisfiam így csinált magának egy kis vérömlenyt a fejére mielőtt született. Mikor elkezdett folyni a magzatviz egy nagyott mozdult és én is éreztem, hogy nekinyomodik a szeméremcsontnak nekem is fájt de biztos neki is.

Krissz de jó hova mentek síelni. Bálintommal jól ünnepeltünk 40 fokos láza volt 11 órakor ugyhogy vizesruháztuk. Mi nem kaptunk antibiotikumot, a dr nő azt mondta huzzuk le a lázát és sokat legyünk jó levegőn, ugyhogy felmentünk a Mátrába sétálni.



Puszilok mindenkit

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 

 
 

Andi, köszi neked is!!!

meri
 
 


Ind,
Szép nagy már a pocakod szerintem lassan itt lesz az idő :wink:
Igen keményedek folyamatosan délután óta, de pár nap kell még hogy igazán elmenjen a gyógyszer hatása.
Vendég
 


Sziasztok!

NAGYON BOLDOG ÚJÉVET MINDENKINEK!!!!!!!!
TELJEN TÖBB SZERENCSÉVEL A 2008-AS ÉV!


ELŐSZÖR IS SHEILA NAGYON GRATULÁLOK MAYA SZÜLETÉSÉHEZ, REMÉLEM RENDBEN MENT MINDEN, MAJD HA TUDSZ GYERE IRJ NEKÜNK!

ÉVA UTÓLAG BÁR, DE NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED!

VIRÁG SZERINTEM A GERTRÚD NÉV NAGYON JÓ ÉS JÓL LEHET BECÉZNI(GERTI)!NE HAGYD MAGAD, Ő A TI GYEREKETEK LESZ!

MERI NAGYON SZÉP A BABAÁGY ÉN IS HASONLÓT SZERETNÉK MAJD!

PANDA SZÉPEN MEGNŐT A POCID, DE MÉG KITARTÁS POCAKOSOK!
IND MILYEN PAPÍROKAT KELL INTÉZNED, MERT EZ NEKEM HOMÁLYOS EGY KICSIT!

ANDI BÁLINTNAK JOBBULÁST, HÁT NEKTEK SEM KEZDŐDÖTT SIMÁN AZ ÚJ ÉV AKKOR!IRIGYELLEK, HOGY CSAK ÚGY KIRUCCANSZ A MÁTRÁBA, ÉN IS SZÍVESEN SÉTÁLGATNÉK ARRAFELÉ, DE HÁT NAGYON MESSZE VAN TŐLÜNK!

NÁLUNK MINDEN RENDBEN VAN, SEMMI KÜLÖNÖS NEMTÖRTÉNT, VAGYIS HÁT A LÁNYOMMAL IGEN,MERT KÉPZELJÉTEK RÁESETT A KÁD SZÉLÉRE TERPESSZEL, ELŐSZÖR NAGYON MEGIJEDTEM, MERT VÉRZETT, DE NEM LETT SEMMI BAJA, CSAK MEGREPEDT A BŐRE!
MI FOLYAMAT PRÓBÁLKOZUNK AMIKOR TEHETJÜK ÉS VAN ERŐNK HOZZÁ!LESZ AMI LESZ! :lol: :lol:
PUSZI MINDENKINEK!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Csináltunk képet, így nézek ki 20 és fél hetesen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.01.17 07:22-kor.
Vendég
 


Csináltam egy filmecskét erről a pár hónapról:

http://www.youtube.com/watch?v=C1xWU8WwmBY

Zoráról tudtok valami??

Virág,
Azért már látszik hogy ketten vagytok :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Virág! Nagyon édes a pocid!!!

Pandus! Ez gyönyörű és megható és nagyon köszi , hogy megosztottad velünk! Én is kíváncsi vagyok mikor bújik ki a kisasszony!

Mo, Éva, Ildikó! Nagyon szomrú vagyok, hogy nem jelentkeztek! Hiányoztok!!!

Andi! Hogy van a kicsi fiad??? Boldog Születésnapot Neki!!!!
Ausztriába megyünk síelni január közepén vagy is 2 hét múlva.

Zora Drága! Tudom, hogy mindig írod, hogy nem nagyon megosztható a babád sorsa. De látos mi már csak ilyen borzasztóan aggódós topiklakók vagyunk és bizony érdekel minket hogy hogy vagytok!
Ha gondolod írj nekünk pár sort! Hiányzol nagyon! Puszi

lnd! Hogy vagy?? Egyben vagy még? Tudsz valakit értesíteni közülünk, ha nem akkor én szívesen elküldöm priviben a számom, hogy tudassam a többiekkel az örömhírt!

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Panda! Hát ez nagyon szép volt, jót sírtam rajta, én már minden babás dolgon sírok, de ez kifejezetten szép volt. Kár, hogy én ilyet nem tudok csinálni... Kiváncsi vagyok én is, meddig akar most még bent maradni Dorka

Krisz! Szupi lesz a síelés, hárman mentek? Mi idén kihagyjuk, pedig voltak próbálkozások, akik hívtak volna márc-ra, esetleg áprilisra. Benedek annak idején 3 hónapos volt,a mikor elmentünk sielni, mondjuk csak apa síelt, de most 2 gyerekkel inkább kihagyjuk. Ha elküldöd a számos, akkor megírom majd Neked!

Andi! Boldog szülinapot és jobbulást a Fiacskádnak!

Virág! Szerintem a te hasad kifejezetten lányos! :lol: A malackáid pedig nagyon jól sikerültek, csak elfelejtettem írni! Ezek abból a könyvből vannak!

Melus! Sajnálom a lánykádat! Be kell szerezni a szüléshez egy 300 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonatot, hogy igazoljam, hogy a férjem és gyermekem apja, valóban a férjem és gyermekem apja. Ha ez nincs meg, akkor aszt hiszem az én nevemre kerül és nagyon macerás visszacsinálni és azért talán fizetni is kell. Irtó hülyeség a z egész. De már megvan a papirunk! És képzeljétek apa valóban a férjem! :lol:

Mi várjuk, hogy mikor következik be a nagy nap. Nem féle a szüléstől kicsit sem, bár más úgy várni a nagy eseményt, hogy tudom, mi vár rám, csak azt remélem nagyon, hogy most a vége is jó lesz és a kislányom ügyesen ki tud majd bújni. (állítólag születésnél a lányok ügyesebbek). Ma baromira fáj a derekam és rögtön beugrott, hogy ez volt a szülés egyetlen borzasztó része: az iszonyatos derékfájás! Másoknak is volt?
Ma este bemegyünk a belvárosba és ha van leértékelés, meglepem magam néhány kis méretű ruhával szülés utánra. :lol:
Holnapra még tervezek délelőttre egy csiribitri tornát a kisfiammal (talán az utolsót egy ideig) délutánra pedig egy hatalmas nagytakarítást! Utána már akármennyit is kell várni, csak kicsit takarítok. Az volna jó, ha vmior úgy szülnék vagy most vagy a jövő héten, hogy hétvégén legyek kórházban. Szegény apa nagon el van maradva a munkájával és nem volna jó, ha először a a kórházi tartózkodásom és Ben miatt utána meg még az 5 itthoni nap miatt kimaradna. Azt pedig nem szeretném, ha Ben minden nap vhoöl máshol lenne, nehogy azt higyje, hogy mindkét szülője lepasszolja. Kicsit félek, hogy fogja viselni, és ha jön látogatni, akkor nem fog -e ott toporzéklni, hogy mami nélkül sehova nem megy. Mindenesetre sokat mesélek neki erről és úgy tünik megérti. Mindig kérem, hogy amikor jön látogatni, hoozon nekem és magának is 1 túró rudit.
A mélyhűtőbe is bespájzoltam, első héten tutti rendelünk, a másodikon felengedünk, aztán kezdődhet az élet újra.
Tegnap hatalmas hóembert építettünk (tem), majdnem hülyét kaptam, mire felgörgettem, meg egymásra pakoltam a részeit.
Képzeljétek tegnap el kellett mennem vérvételre az előző császár miatt. Protokoll szerint most már kötelező felkészülni arra, hátha megint ez lesz, tehát teljes vérkép, meg alvadékonyság, meg minden túró. Csak azt nem értettem, miért kell még egyszer megállapítani a vércsoportomat és az ellenanyagot miközben Rh+ vagyok és terhesség elején ezt már megnézték. Mindegy állapítsák csak meg megint, az eredmény jövő pénteken lesz meg, hát remélhetőleg azt már nem várjuk meg. Igazából ez az egy rossz gondolatom van, hogy ha nem indul be a szülés, akkor az idő múlásával egyre kevesebb esély van rá, és császár után nem lehet indítani. Ezt sajnálom is, mert Bennél egyáltalán nem zavart a túlhordás, azt gondoltam, maradjon csak amíg jól érzi magát, most meg szegény Maját sietettem, pedig én most is jól bírom és élvezem. Ben 1 héttel később magától indult meg, azt mondták most, hogy császár után max egy hetet lehet várni.
Sheilát szoktam nézni, hogy ír-e a telkis topikba, csak azt tudom, hogy valószínűleg indították a szülést.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Jajj Virág! Én is akartam írni, hoyg nagyon klassz lett a tora! Milyen ízesítésű volt???
Ha van jó kis torta recepted szívesen kipróbálnám én is!

lnd! Ment privi!
Vendég
 


Sziasztok!

Krisz! A malacok "rétegesek" voltak. Mogyorós piskótát sütöttem ( a liszt egy részét darált földimogyoróval helyettesítettem), amiből pogácsaszaggatóval kiszúrtam egy párat, a lapokat megkentem mogyorókrémmel. Ez volt az alap. Ezt bevontam kekszmasszával (ami a kókuszgolyóhoz is kell, csak kókusz nélkül), ettől lett gömbölyű. Majd jött a marcipán, ennyi. A mikuláscsizma csak egyszerű csokitorta volt, de fölfalták, akiknek vittem.
Sajnálom, hogy nem tudsz most orvoshoz menni, de a síelésért irigyellek :D ; én még soha nem voltam.

A könyvet megvettem egyébként, nagyon jó ötletek vannak benne. Aztán ha az ember rájön a mikéntjére, szabadon alkothat.

Ind! Ez csodálatos, hogy már a szülést tervezed. Te legalább tudod, mire számíhatsz. Én még hárítom a dolgot - persze még van időm.


A pocakomról meg csak annyit, hogy védőnő szerint csak azért tolerálható ez a 3 kiló plusz, mert vékony voltam. Nem hiszek neki...most sem érzem magam kövérnek.
Vendég
 


Panda, nagyon jó ez a video, annyira meghatódtam!
Vendég
 


Sziasztok!
Panda nagyon jó a videód!
Nekünk vannak fent albumaink ha gondoljátok nézzétek meg őket!
mberkics.xfree.hu a honlapcím!

Virág te így vagy jó ahogy vagy!A védőnők néha mondanak olyat amitől égnek áll az ember haja!Ne is törődj vele! :lol:

Ind de jó tudni ezt az anyakönyvi dolgot, köszi!
Mondjuk nem értem mire jó, 300 nap ez vicces!
Megint megtudtam tőled egy másik új dolgot is, én is császáros voltam és túlhordtam a lánykám.Tehát akkor nem lehet indítani és nem lehet hétnél tovább hordani?!És végül is miért? :o
Már mi is várjuk a nagy napot, addig is vigyázz magadra, ne takaríts túl sokat!

Puszi mindenkinek!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok! Most láttam, hogy Sheila írt a Szülészetek, kórházakban a 36 éven felüliek topikba a szüléséről és fényképeket is rakott fel!
Puszi

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem mindenkinek csupa szépet és jót tartogat a 2008-as év. Nalunk egyenlőre minden változatlan, a baba fejlődik, csak a várakozás egyre fájdalmasabb, hiszen ahogy telik az idő, a kötődés is egyre szorosabb közöttünk. Tudom, hogy mennyi veszély leselkedink ránk út közben, jó lenne a végén kisebb nagyobb megpróbáltatások árán bár, de fellélegezni. Talán sikerül. Vigyázzatok magatokra!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Örülök, hogy jelentkeztél! Veled bízom abban, hogy minden a legjobban süljön el a sok izgalom ellenére és a végén végre örülhess!

Többiek!!!!!!!!!!!!
Hol vagytok?????????

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ne haragudjatok Lányok az eltűnésért! Mi most bárányhimlősek vagyunk! Remélem hamar túl leszünk rajta és ígérem jövök vissza!

Éva

Kép
balimama
 
 


Minden kedves fórumozó számára kívánok egy nagyon boldog új évet, amely valóra vált sok-sok álmot, beteljesít minden vágyat! Jó egészséget és boldogságot a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt!

2008.-ban is bővül a www.pszichologia.multiply.com oldal.
Pszichológiai tanácsadásért továbbra is a pszichotanacs@freemail.hu címen várom leveleiket. Bővebb információ: www.pszichologia.mlap.hu oldalon.

Barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok Lányok

Nagyon el vagyunk veszve irjatok. :) :) :)

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Andi! Nagyon izgi a görbéd nagyon drukkolok!

lnd! Hogy vagy??? Egyben vagy még? Megkaptad a privimet?
Egyébként 3-an megyünk igen, tavaly is úgy voltunk, mert a barátainkkal megyünk, nekik is van egy 1,5 éves kisfiuk, meg még jön 2 srác is. Jó kis csapat lesz!

Egyébként nagyon szomorú vagyok, hogy így hanyagoljuk ezt a topikot!

Éva! Jobbulást nektek! Éva! Most megjött megint??? Vagy már a vonalzód váltott? Vagy már védekeztek???

Ildikó! Mi van veled??? Hogy vagy??? Hol tartasz???

Zora! De jó, hogy jelentkeztél! Nagyon megértem az érzéseid, mert bizony, amikor már ott mocorog a pociban a baba egyre jobban kötődünk hozzá!

Lányok! Tessék írni!!

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Melus! Veletek most mi van??? Rajta vagytok a kistesó projekten vagy szüneteltek?

Mo! Nálatok mi újság? Neked megjött már???

Még több pusszancs mindenkinek!
Vendég
 


Jáj Lányok!
Úgy szégyellem magam, hogy így hanyagolom a topikot. :cry: :oops:
Pedig minden nap az az első, hogy benézek, hogy vannak a kismamik!
Rettentően izgulok ám értetek!
Ind! Téged még az iwiw-en is meglestelek! Nagyon édes a közös képetek Benivel!

Sajnos én ismét sikertelen hónapot zárok, de már valahogy nem is érdekel. :?

Megmondom őszintén, hogy nekem Ildikó nagyon hiányzik. Persze megértem, ha nem akar írni. Szerintem a sok sikertelenség előbb vagy utóbb mindenkiből kihozza, hogy már egyszerűen írni sem akar. Valahogy néha könnyebb úgy. Egészen gyorsan megy az idő, ha az ember nem agyal és nem számolgat.

Azért én megígérem, hogy nem hagylak el benneteket.
Nagyon hiányoznátok! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Mi még egyben, honap megyek a kórházba aláírni, hogy saját felelősségemre itthon maradok. Elméletileg a 40. hénél ezt már nem tehetem meg, akkor kötelező lesz befeküdnöm, amit nagyon nem szeretnék. Az a 3 nap is sok lesz Ben nélkül, főleg neki énnélkülem, nagyon izgulok miatta. Úgyhogy remélem addig megindul. Ez is kicsit rossz érzés, mert annyira jó terhesnek lenni, érezni minden mozdulatát és közben mégis abban kell reménykednem, hogy ennek 1 héten belül vége lesz. Amúgy is ma gondoltam bele, hogy most már így is úgy is csak max. 2 hét, mert a Szent Imrében császár után csak egyhetes túlhordást engednek és így is minden nap csökkenek a term. szülés esélyei. Szóval azért remélhetőleg még a 40. hét előtt kibújik. Tetgnap írtam is annak a nőnek, aki azzal a tornával foglalkozik, ami nekem annak idején meghozta a mensit (aviva), hogy tud-e ajánlani vmt arra, hogy beindítsam, de azt mondta, hogy erre nem mer javasolni semmit. Ben is 1 héttel később bújt ki, úgyhogy kicsit izgulok, az én orvosom most tutti nem indítja be és nem is akarnám kockára tenni a méhemet. Van ötletetek term. indításra a szexen kívül? :lol: :lol:
Krisz! Különben ha lesz vm, te biztos elsőkézből tudsz majd róla, már beírtam a számod a noteszomba.
Még most is a hülye eygetemmel kell foglalkoznom, az egyik tárgyból nme találják a vzsgámat, írásbeli volt, úgyhogy nincs rá semmi eredményem. Minden nap hivogattom a titkárnőt 100*, de mindig lecsapja, hogy nincs ideje ezzel foglalkozni. Ez mondjuk a tanév vicce vizsga volt, annyi volt, hogy 3 tétel közül választhattam egyet és azt szépen kiírtam a könyvből, természetesen mindenki megkapja a maga szép kis jegyét, úgyhogy nem tom mit számít, hogy megvan-e. Ráadásul a tanár tutti emlékezne rám, mert külön sok sikert kívánt a szüléshez, meg a babához. Na mindegy, csak megoldódik.
Én is sajnálom, hogy nem ír senki, pedig mindig nézem és ugyanaz az utolsó hozzászólás! :cry: :cry:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg kevest jövünk, pedig én is mindennap olvasok, csak nem tudok mindig írni sajna!

Megnéztem a képeket a kis Mayáról Sheila, hát egyszeren gyönyörűséges!Olyan kis ártatlan!Gratulálok nektek és jó egészséget kívánok!

Ind nálatok zajlik az élet így az utolsó időszakban!Remélem megindul a szülés, nagyon drukkolok!

Krisz köszi kérdésed, jól vagyunk, csak háttérbe szorult a téma!
Nem akarok mindig ezem görcsölni! :cry: Meg most nem is bánom, hogy eddig nem jött, anyagilag nem állunk valami jól!És veletek mi újság a vakáción kívűl?

Andi, Ildikó, Virág, Éva (bocs ha kihagytam valakit)sok puszi nektek és mindenkinek!
Szép napot!
Melus!

Kép
melus2
 
 


Szisztok lányok

Én is vagyok ám.

Bálintomat tegnap kezdtül az oviba szoktatni szerencsére nagyon tetszet neki.

Sheila én is megnéztem a kicsi Mayát nagyon aranyos. Remélem jól vagytok.

Ind csodálkozom, hogy a 40 hét után köteleő befeküdni itt a betöltött 41 hétig lehet otthon maradni utána fektetnek be. Nekem szerencsére macika két héttel előbb jött. Szurkolok, hogy természetesen jöhessen világra a picuri.

Krissz biztosan nagyon jó lesz a vakáció, mi a tavaszra tervezünk egy wellness hétvégét a házassági évfordukonkra. síelni nem megyünk mert a párom nem tud de sokat korizunk, már Bálint is gyakorolja.


Remélem mindenki jól van és egyre többet jöttök, ha csak egy mondat elejéig is.

puszi mindenkinek

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Na azért egy kicsit csak sikerült felrázni a topikot! Remélem legalább ennyit mindig írtok! :lol: :lol: :lol:

Egyébként nálam semmi különös, nem tudom mi lehet most, mert hó alapján talán megvolt a pé-m, de egyéb jel nem volt rá, mármint nyálkával nem nagyon taliztam, ami ilyenkor szokott lenni. Szóval nem tudom mi van, de most egy kicsit nem is érdekel, most elmegyünk síelni aztán megvárom, hogy megjöjjön és megyek a dokihoz.
Már kezdek belefáradni ebbe az egész sikertelenségbe!

Én is láttam lnd a képeteket Bennel! Nagyon szépek vagytok!
Remélem megtalálják a dolgozatod!

Andi! Nagyon szép a görbéd! Jó lenne már egy kismami a topikba megint, mert már lassan mindenki megszül, mi meg csak itt erőlödünk, küzdünk és lassan a remény is eltűnik.

Bocsi, hogy ilyen nega vagyok!

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Andi! Ilyenkor is lehet kezdeni az óvibaszoktatást? Akkor nálatrok biztos nincs olyan túljelentkezés, minta mi környékünkön, szerintem aki szeptemberben még nem óvikorú, az később az év folyamán már hiába próbálkozna. Amúgy se nagyon vesznk fel éveseket, d lehet, hogy ez csak Budán van így.
Krisz! Biztos szupi lesz a sielés, már mindjárt mentek, igaz? Én a párom miatt voltam először, mert ő imád éd azt mondta addig nem vesz el, amíg én is meg nem szeretem. :lol: Aztán mégis elvett és csak utána mentem vele először síelni. Kicsit féltem tőle, mert a hideget nem nagyon szeretem, de a síelés iszonyú jó. száguldani lefele a hóban. Tavaly BEn is síelt apára kötve. Ő nagyon profi, én tutti nem vállalnám be.
Melus! mélem a kislányodnak már semmi baja amúltkori baleset után. Néztem a képeiteket, csak az időrend nem volt egyértelmű. Most rövid vagy hosszú a hajad?

Különben a dogámat nem találták meg, azt mondta titkárnő, hogy újra kell írnom, természetesen a magánjellegű problémáim, minthogy hamarosan ill. bármelyik pill.ban szülök, nem érdeklik. Egy évfolyamtársamat kértem meg, hogy intézkedjen személyesen, mert rám telen keresztül nagy ívben szart a nő. EZ A LÁNY BESZÉLT A TANÁRRAL IS, AKI emlékezett is rám , hogy ott voltam, de ő még életben nem hagyott el dogát, úgyhogy ezt most is kizárja, de menjen viszza a lány 1 hét múlva. CSk azt tudnám, mit számít, hog ymeg van-e a hülye doga egy olyan vizsgánál, amit a könyvből kellett kiírni, mindenki megkapja a megfeleltet és arra is emlékszik, hogy ott voltam. Tiszta téboly. A legközelebbi időpont egyébként 21-e., biztos nem megyek el rá. Ha nem találják meg, akkor vihetem ezt át a 2. félévre.
Itt is csak az előzetes császár miatt kellett volna befeküdnöm 39 hetesen. Most nem mondta, hogy 1 hét múlva be kell feküdnöm, csak, hogy jó lenne ha addigra meglenne, mert hülye a vezetőség. Indításra javasolta, hogy kapjam el naponta 2*, 3* apát egy menetre. :lol: És a bába kóktélt, ami most figyeljetek: ricinusolaj, pálinka és sárgabaracklé- vagy lekvár keveréke. Állítólag 6 óra után hatása van. Szex még mehet, bár ilyen sokszor azt hiszem már nem bírom, de a kóktélt csak az utolsó pillanatban szeretném bevetni. A 40. hétig semmiképpen nem. Ő is azt mondta, hogy nem kell idegeskedni, mert jó helyen van még az a baba.
Na megyek, mosogatok, vasalok, lehet, hogy még porszívózok is.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Most látom, hogy sok betü kimaradt, valamiért rossz a billenytűzet megint. Arra gondoltam, hogy 3 éveseket nem nagyon vesznek fel, a többi remélem érthető.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Bocs a távollétért, nagyon tanultam mostanában. Ma voltam egy vizsgám, szerencsére jól sikerült. Egy másik vizsga már másodszor marad el, mert a tanár beteg, most nem tudni, mikor lesz. Péntekre még kell egy beadandót elkészítenem meg a februári szigorlathoz lesz egy konzultáció. Most annyi, jövő héten folytatás :shock:
Egyébként meg babó nagyokat rugdos, néha már kényelmetlen nekem. Belegondoltam, mi lesz mondjuk két hónap múlva.. Közben meg olyan jó érzés, hogy tudok róla folyamatosan.


Melus! Nagyon jó, hogy raktál föl képeket, sokat végignéztem, nagyon szépek vagytok külön-külön és együtt is. Reméljük a mielőbbi folytatást, hogy gyarapdjon a család, minden értelemben.

Zora, köszönjük a hírt rólatok. Nagyon remélem, hogy a végén föllélegezhettek, mert a baba továbbra is szépen fejlődik.


Ind, szurkolok nagyon, hogy a baba rendes úton megszülessen. Még van egy kis időtök. Az előző császár miatt kellene befeküdni, vagy miért?


Krisz, ne tessék elfáradni! Most a síeléssel majd biztosan megjön a kedved, aztán irány a doki!


Üdvözlöm a többieket is, Ildikó, Andi, Mo! Merre vagy, Mo?
Vendég
 


Sziasztok

Ind nálunk is csak az a hely volt amit Bálintnak tatottak fennt. Már májusban beirattam és igy tartottak fennt egy helyet neki, csakis ezért tudom most oviba vinni de már nagyon várta és egyenlőre úgy néz ki, hogy tetszik is neki.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztokk lányok hol vagytok elveszve?

Én ma csináltam egy tesztet de sajnos negatív lett. :( :(

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Lányok!
Nálunk még mindig bárányhimlő, de már elviselhetőbb!

Andi!
Szerintem a holnap reggeli hődön már látszani fog, hogy van-e valami.
Teljesen normális lehet terhességnél is, ha még nem mutatja a teszt!
Nagyon szorítok Neked!

Éva

Kép
balimama
 
 


Andi, még ne add föl ezt a ciklust! Azóta mi lett? Szurkolok!
Vendég
 


Nincs semmi csak fáj a hasam egy kicsit de semmi jele mensinek de lehet hogy holnp már az is lesz.

De ha azt nézem, hogy a kisfiam a 16 DPO-n nagyon halvány csíkkal jelezte hogy jön akkor még lehet belőle valami majd meglátjuk.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok

Tudom hétvégén nincs nagy élet erre, de megirom.

A havim nem jött meg és semmi jele, tegnap fájt a hasam azt hittem megjön de semmi, ma meg már nem fáj. Nem tudom most mi van de az is lehet, hogy később volt PÉ és azért nem jött még meg.

Most ott tartok, valami majd lesz.

Puszilok mindenkit jó hétvégét.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Én hétvégén is mindig benézek, de élet tényleg nincs. :lol:
Velünk sincs semmi újság, bár ha lesz Krisz biztos gyorsan megírja. Utoljára36 hetesen vizsgált a doki, akkor a méhszáj fellazult és külső volt egyujjnyi.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Ildikó, Mo! Mi van veletek??? CSak egy bekukk lécci, lécci, lécci!!!


Andi! Nagyon szuper a hőd!!!! Drukk hegyek!

lnd! Már csak 4 nap!!!! Kíváncsi vagyok, mikor bújik ki a kisasszony!

Puszi Mindenkinek!!!
Vendég
 


Andi, ehhez most bízni kell, a hő nagyon biztató! Írj holnap, mi van veled!


Ind, te hogy vagy mostanság? Van már valami jele ilyenkor annak, hogy meg akar-e születni a baba?


Nálunk semmi különös, tanulok, és bújom a netet babakocsi ügyben: olcsó legyen, erős legyen, könnyű legyen, szép legyen, több funkciója legyen - azt hiszem túl sokat akarok. Szerdán megyek dokihoz egyébként, majd megkérdezem, még mindig kislány-e. :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Mensi sehol ugyhogy még várakozó állásban vagyok. :)

Ind te már nagyon a célegyensben vagy. :D Irigykedem egy kicsit.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


sziasztok, tegnap hosszabban akartam írni, de betojt a bill. nem tudtam leírni semmit, aztán ideült a párom é ssímán tudott írni vagy 10 oldalnyi szöveget. Úgy tünik csak engem nem csíp a gép.
Szóval szt akartam írni, hogy a 36. héten a külső méhszáj volt csak nyitva 1 ujjnyira és fel volt lazulva, azóta nem nézték, de én nagyon kiváncsi lennék, hogy hogy állok. Egyfolytában vannak összehúzodások, alkalmanként nagyon erősek, ha első szüülés lenne, szerintem már egy párszor berohantam volna a kórházba, de most már tapasztalatból tudom, hogy a szülési fájdalom nem olyan, hogy "lehet, hogy beindult", az bzony egyértelmű. Az utolsó nst-n csütörtökön 2 percenként voltak 90es fájások, de mondta a szülésznő, hogy így se tud mit mondani. Bármikor születhet, de azt azért remélem, hogy ez a sok erős és rendszeres összehúzódás használ, tehát szépen kinyilt a méhszáj és lényegében csak azért megyek majd be, hogy kibújjon. :lol: Bár néha attól is parázom kicsit, hogy olyan gyors lesz az egész, hogy nem fogom tudni Benedeket elhelyezni. Az a baj, hogy anyuék tök ellentétes irányban vannak, mint a kórház. De Azért csak beérünk majd. :lol:

A nyákdugó szerintem már legalább egy hete vagy régebb óta folyik.
Amikor Bent vártam, rengeteget készültem a szülésre: rendszeresen jógáztam, rengeteg könyvet elolvastam és csodás szülésem lehetett volna. Nem mondom, hogy nem fájt, de nagyon jól bírtam, örültem minden fájásnak, mert tudtam, hogy ezek a hullámok, amik hozzák felém a babámat. Anyu is bent volt, azt mondta, hogy az 5 szüléséből egyet se bírt ilyen jól. Én a fájások között szinte aludtam, a fájások alatt is teljesen átadtam magam, nem feszítettem. Félek, hogy most nem készültem és nem így fog menni, de remélem, hogyí ha egyszer már így felkészültem rá, akkor az kitart mostanáig és most teljesen jó lesz, jó véggel. Azt tudom, hogy az orvosom és a szülésznőm is mindent megtesz a természetes szülésért, legalább ezért nem kell aggódnom.

Andi! Nagyon drukkolok neked, szükség van új kismamára!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


ma éjjel se szültünk.

eddig viszont repülőt barkácsoltunk Bennek:

Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


ez pedig valószínűleg az utolsó pocakkép. már alig fért bele így, hogy én fogom. :lol:

Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Lányok!
Vagyok ám, csak írni nem tudok soha! :oops: :cry:

Ind!
Annyira szorítok Nektek! Naponta 100x benézek, hogy mi lehet Veled!

Andi!
Van valami változás?

Krisztinka!
Azért jó, hogy Te szinte minden nap írsz egy kicsit!

Én holnap megyek megint UH-ra, de már nem olyan izgalmas, mert eddig minden ciklusban óriási tüszőim voltak, baba mégsem lett belőlük!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

lnd! Azta de szép nagy pocid van!

Éva! Azért drukkolok! Én meg kezdek csődöt mondani! Megbolondult a szervezetem, lehet még pé-m sem volt.
Nem tudod mi van Ildikóval, meg Mo-val?

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, amiért nem jöttem, de egy kicsit elegem lett mindenből. Kerültem a fórumot.
Ind! Hűűűű! Hatalmas pocakod van! :shock: Nagyon-nagyon szorítok neked! Kívánom, hogy gyorsan és mindenféle komplikáció nélkül megszülessen a várva-várt csodababátok! Nagyon aranyos Benikéd! :)
Andikám! Ezerrel mennek a drukkok!!
Éva! Bárányhimlősek voltatok? ÓÓÓÓÓóóóóóóó! Sajnálom! Remélem, már jobban van Balázskád! A holnapi UH miatt drukk!
Krisz! Ne keseregj! Mi van, ha pont most, ebben a hónapban sikerül? Én nagyon szorítok neked!
Virág! Szép a pocid! Gratulálok a vizsgádhoz! A szerdai doki után mesélj!
Hallotátok, hogy Merinek megszületett a babája?
Meri! GRATULÁLOK!!!! NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mo! DE örülök, hogy írtál! De magadról nem sokat, de én megkuksiztalak amott és látom, hogy hétfőn nagyon kell drukkolni! Azért nekünk is megírhatnád, hogy mi van, mert szerintem mindenki nagyon izgul érted/értetek!

Meri! Gartulálok én is és SOK BOLDOGSÁGOT!!!!

Andi! Nagyon drukk!!!!

lnd? Egyben vagy még????

Nekem azt hiszem lőttek ennek a hónapnak! DE úgy látom én sem kerülhetem el a sorsom és meg kell küzdenem a 2. babáért.


Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Mo, jaj de örülök, hogy írtál! Akkor mi is van veletek most? Nagyon lelkesnek tűnsz! :D

Krisz, nagyon sajnálom, hogy nem akar összejönni a második baba. Mi történhetett az első óta? Kitartást nektek!


Majd jelentkezem, ha van rólunk újabb hír.
Üdv mindenkinek!
Vendég
 


Helló Lányok! Egy percig se gondoljatok arra, hogy nem akarom veletek megosztani a híreket! No, akkor most önző módon csak magamról fogok írni!
Szóval: a pajzsmirigyem a béka sejhaja alatt működik.. és nem sikerül sehogyan sem serkenteni "szerencsétlent". Engem szurkálgatnak, állandóan ellenőriznek, a gyógyszeradagomat pedig folyamatosan növelik. :? Hétfőn megyek egy újabb kontrollra.
A férjemnek volt egy sikeres műtétje és egy biopsziája, találtak néhány spermát, amit lefagyasztottak.
Nemsokára következik az én felkészítésem a lombikra... csak még hátra van egy hsg vizsgálat. Kaptam időpontot hétfőre, de attól tarok, hogy nem fog teljesen elmúlni a mensim és csúszni fog az időpont. Kezdek urrá lenni a félelmeimen. Már nem aggaszt annyira ez a csomó vizsgálat és a szurka-piszka. Pedig tudjátok jól, hogy mennyire betoji voltam. :)
Nagyon aranyosak vagytok, hogy gondoltok rám! Igazán jólesik!!
Hétfőn tuti, hogy lesz egy vérvételem, de ha a hsg is összejönne aznap, akkor megnyugodnék egy kicsit.. és a munkahelyemről se kéne annyiszor eljönnöm.
Andi! Nagyon-nagyon szorítok neked!!!! Gyönyörű hőgörbe, 18 DPO.... hmmm! Nem akarsz tesztelni?! :wink:
Vendég
 


Éva! Mesélj!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: