Új privát üzeneted érkezett!

ILDIKÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! NÉZZ BE HOZZÁNK!!!!!!!!!!
HIÁNYZOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


sziasztok, én még egyben. éppen most ittam meg egy bábakóktélt, lehet beindul majd szülés tőle, az íze mindenesetre szörnyű volt.
igazából azért ittam, mert a vonalzómmal ellenben elméletileg ma töltöttem a 40. hetet, eztán egyre kevésbé támogatja a kórház a sima szülést, hiába is beszéltem meg saját dokimmal, neki is vannak felsőbb vezetői.Ráadásul hétvégén nem is lesz, másik orvossal pedig ki tudja, hogy járnék. úgyhogy hamarosan eldöl, van-e hatása. Modjuk ma elég furcsán érzem magam: szinte folyamatosan görcsöl hasam, alkalmanként kisugárzik a derekamba és sokszor érzem úgy, hogy wc-re kell mennem, gondolom lejjebb csúszott a feje, vagy nem tudom.
az orvos lehet, hogy nem örül neki túlzottan, ha ma szülök, délben elég álmos feje volt, du. magánrendelése is van, de hát ez van, majd nem mondom neki, hogy most ittam. :lol: A szülésznő pedig holnap lesz ügyeletes napközben, úgyhogy biztos neki sem a legjobb, de hát ez van.Ezért kapnak plusz pénzt!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Lányok!
Ne haragudjatok, de nekem nincs erőm mesélni. Majd összeszedem magam és lesz! Dióhéjban annyi, hogy nem lesz több babánk.

MO!
Figyelek ám és olvaslak (már, ha írsz!)

Ind!
Nagyon-nagyon szorítok Nektek! Mostmár aztán kifelé kicsi Maja! :twisted: :lol: :lol: :lol:
Jaj, ezek az utolsó napok a legnehezebbek!

Lányok!
Merre vagytok!

Én ígérem nem tűnök el!

Éva

Kép
balimama
 
 

 
 

lnd! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hatott-e! Én még csak most hallottam erről a koktélról!
Jujj de izgi!

Andi! Hol vagy már!!! Mai hő???


Mi készülünk a síelésre már nagyon, de azért mindig benézek, de nem nagyon írogattok! Irgum-burgum!!!

Pusszantó!
Vendég
 


szerintetek számít, hogy a gyömbért nem frissen reszeltem, hanem öröltet használtam? darabosan szörnyű lett volna?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind!
Igazából szerintem a hatóanyag tartalom nem tűnik el a száradás során. Legfeljebb a folyadéktartalom. Szerintem teljesen jó az őrölt is!
Hű, de rémes íze lehetett! :?

Éva

Kép
balimama
 
 


Hasmenésnek nyoma sem volt, úgyhogy rám nem hatott ez a szer, állítólag a hamenés harására indulna el a szülés. Ha holnapig nem lesz smmi, akkor kipróbálom a ricinusolajosat is. Sokkal rosszabb íz nem lehet.
Különben mindntől függetlenül viszonylag rendszeres és elég erős összehúzodásaim vannak, de nem annyia erősek mint amikor Benedek elindult annak idején, úgyhogy nem tudom, hogy lesz-e belőle valami. Mjd ha Bent elaltattam, elmegyek, vzek egy fürdőt, meglátjuk elmúlik-e vagy erősödik.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Nagyon parázom, hogy más orvosnál kell szülnöm. Elméletileg ilyenkor az apját szokta beküldeni, aki szintén nagyon jó orvos és természetességpárti, de és mégse láttam még sose. :cry: :cry:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind!
Én nagyon szorítok Nektek!
Azt hiszem mégis csak a babák döntik el mikor szeretnének kibújni!
Próbálj lazítani, mert talán úgy érzi nagyon stresszes vagy és nem ez a legjobb pillanat.
Hidd el már nem történhet semmi baj!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Látom hazaértél az Auchanos bevásárlásból!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Krisztinka!
Ez egyszerűen hihetetlen! Már másodszor megyek el melletted! Remélem legközelebb szólsz! :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Ind! Nagyon szorítok neked! Teljesen megértelek az orvosok miatti dilemmáddal (bár én még nem szültem, az még élesebb szituáció).

Én most két orvoshoz járok egyszerre, vagyis felváltva, mert az eredeti orvosom folyton (minden második hónapban) külföldön van. egyelőre csak annyit tudott mondani, hogy ez márciusig biztosan így lesz, utána meg még nem tudja. :cry: Én meg nem kerestem másikat, aki mindig itt van. Végülis aki helyettesíti, az is rendben van, de a régit jobban kedvelem. Mindegy, addig őt is megszokom, aztán majd lesz valahogy.

Majd írok még többet, csak most nagyon tanulok, megyek vizsgázni...
Vendég
 


Sziasztok!

Bejelentkeztem néhány szóra, hogy ne nyilvánitsatok eltűntnek, de egyelőre nincs kedvem irni.... nézzétek el nekem.

Meri, Sheila GRATULÁLOK A KISLÁNYOKHOZ!

Kép

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Írt lnd!

"Éjjel természetes úton, 3 és fél óra alatt megszületett Maja Virág:2980g és 50cm. Mindketten jól vagyunk. Linda"

lnd! Szívből gratulálok. SOK BOLDOGSÁGOT!

Ildikó! Ez fantasztikus! Halkan gratula! Vigyázz magatokra!!!

Éva! Az autóból láttalak! Legközelebb ígérem megrohamozlak!!!

Andi! Mi van már veled???

Azt hiszem nekem ez a hónap totál káosz, mert megint leesett a hőm. Szerintem ez egy anovus ciklus lesz!

Puszi
Vendég
 


Andi! Most látom csak sajnálom!!! Ez a fránya piri! :twisted: :twisted:
Te Andi! Császárral szültél???

Ildikó! Ha lesz kedved gyere és mesélj, ír! Nagyon hiányzol!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ind! Annyira örülök, hogy sikerült! Remélem, jól vagytok! Gyere miharabb és mesélj!



Én levizsgáztam, 4-es lett, de jó az.
Annyi van velünk, hogy meg van rövidülve a méhnyakam, ami a doki szerint nem jó ilyen korán, olyan aranyos volt, írni akart nekem iskolába igazolást, hoyg ne menjek, hanem pihenjek többet. Mondtam, hogy most épp nem aktuális (sajnos egyébként sem), vizsgaidőszakom van. Mindenesetre tényleg leállítom magam egy kicsit, többet pihenek, meglátjuk, legközelebb mi lesz. Remélem, nem rosszabbodik. Volt már valamelyikőtöknek ilyen? Mennyire veszélyes ez?
Vendég
 


Sziasztok!
IND! GRATULÁLOK!!!!!! NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!!!!!
ILDIKÓÓÓÓ! :) Szorítok nagyon-nagyon!!!!!! Gyere gyakrabban!!!
Éva! Ha lesz egy kis időd írd meg, hogy miért döntöttetek így! :( Sajnálom!
Virág! Gratulálok a vizsgádhoz! Vigyázz magatokra! Vedd komolyan a dokit és pihenj sokat!!
A mensim nem akar múlni :cry: félek, hogy csúszik a hsg-m.
Andi! Jelentkezz!!!!!!! Mi van veled? Megjött?? Most látom, hogy Krisz írta már.. sajnálom én is! :(
Vendég
 


Ind!
Nagyon sok boldogságot kívánunk! Jó egészséget, sok tejcsit és még sorolhatnám mi minden szépet!
Remélem a szülés olyan szép volt, amilyennek szeretted volna!


Ildikó!
Nagyon sokat gondolok Rátok! (Nem merek még semmit sem írni)

Virág!
Nekem veleszületetten gyenge a méhszájam. Sajnos így a 20. hét körül már el szokott kezdeni rövidülni, harmadszorra már nyílni is. Sok-sok pihenéssel nem lesz semmi baj.
Különben még az sem biztos, hogy megrövidült. Lehet, hogy alkatilag rövid.
Szegénykém! Már sose ér véget ez a vizsgaidőszak?

Melus!
Te merre vagy?????

MO!
Olyan jó, hogy nem hagytál el minket!
Szerintem a 7. napon vérezni még nem olyan tragikus. Remélem rendeződik! Egyébként ha csúszik is csak pár napról van szó!
Már haladtok a cél felé! :lol:

Krisztinka!
1-2 ilyen anovus ciklus belefér. Tudom milyen bosszantó!

Nálam nem túl jó a helyzet, illetve fordítva! Túl jól reagáltam a stimulálásra, így most egy kicsit pihennünk kell! :cry:

Andi!
Én nem mondok semmit, de érzem, tudom mennyire fáj!
És azt is tudom, hogy ilyenkor nincs vígasz!
Egy nagy ölelést küldök!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok, lányok!

Ind, NAGYON NAGY GRATULA! SOK BOLDOGSÁGOT KIVÁNOK NEKTEK!

Előre is köszönöm, hogy hiányoltatok...

Mo, a múltkor szó volt arról, hogy miért kell neked a hsg: valahol azt olvastam, hogy ezzel nézik meg, hogy a méhed megfelelő-e arra, hogy kihord a babát. Remélem gyorsan túlesel rajta, és jó eredményekkel jössz! Sokat gondolok rád.

Éva, nagyon elszomoritott, amikor olvastam, hogy szünetet kell tartsatok - mondjuk, én reménykedek, hogy a szünet meghozza a várva várt eredményt...

Virág, gratulálok a vizsgákhoz!

Andi, sajnálom :( - azt hiszem, most csak ennyi telik tőlem, mert tudom, hogy ilyenkor milyen érzések kavarognak az emberben :(

Krisz, te még szeded a csodaszereket?

Én megmutizom a mai tesztem, remélem látjátok a második csikot:
Kép

puszi mindenkinek

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Ildikó! persze, hogy látni! Csoda szép!!!

Képzeld a pé serkentőm pont a ciklus elsőfelének a közepén fogyott el, lehet az kavart be. A beágyazódásserkentőt, meg minek szedjem még ilyen hő mellett.
Most igazából azért vagyok szomorú, mert így nekem is 343545 napos lesz a ciklusom és tök későn tudok így dokihoz menni, és csúszik minden. Áááááááááááááááá...

Mo! Jajj nagyon jó lenne, ha már elmúlna a mensid és neked sem csúszna a hsg! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Majd írd meg lécci mi volt!
Igaz én most 1 hétig nem leszek, de remélem nem győzlek majd benneteket visszaolvasni! :lol: :lol: :lol:

Virág! Nagyon ügyes vagy, gratula a vizsgádhoz! Sok van még hátra???
Vigyázz nagyon magatokra!!!

Panda! Kismamink hogy vagy???

Ja képzeljétek már Gergőm is mondja, hogy MAJA!!! :lol: :lol: :lol:

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Krisztinka én tudok neked adni egy csomó megmaradt Ovaria Comp-ot, ha kell. Hívj fel! XI. kerületben vagyok. Priviben megy a számom. Puszi mindenkinek.

Zora
Kép
zora7
 
 


Ind,
Ha esteleg nem néznéd már a mások topicot, akkor itt is hatalmas gratula nektek :lol: a januáriba beírtam Maya születését :wink:

Ildikó,
Ez egy szép pozitív teszt :lol: Gratulálok!!!

Krisz,
Köszönjük jól vagyunk várunk, várunk....
Vendég
 


Zora! Köszi! De igazából nem nagyon segített szerintem, mert nem hozta előrébb a pémet. Most már kibírom és kivárom hogy megjöjjön és megyek a dokihoz, mert nem hiszem, hogy csak ez lehet a baj nálam, mert egyszerűen nem hiszem el, ha minden oké, akkor 15 hónap alatt nem tudtunk egy kistesót összehozni. Most már csak arra tudok gondolni, hogy valami elzáródásom lehet.

Mégegyszer nagyon köszönöm, nagyon aranyos vagy! És nagyon hiányzol ám innen, de megértelek!


Millió puszi
Vendég
 


Ildikó, nagyon örülök a szépséges tesztednek!!!!!!!!!!! :D

Sheila, Ind, gratula a kislányokhoz!!!!!!

meri
 
 


Szia Meri!

Remélem kapunk majd képeket a pici lányról!

Puszi
Vendég
 


Ildikó, ez ám a meglepetés, nagyon örülök a tesztnek, vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


Panda! de jó, hogy bekukkantottál! Izgulok érted! +++
Ildikó! Nagyon drukkolok neked! Szép kis teszted van! Úgy örülök!!!!!!!!!!!! Kép
Meri! Küldj képeket, kérlek!! Nagyon kíváncsi vagyok!!!!
A hétfői hsg-m pénteken lesz. Ez már szerintem tuti fix. Sajnos van még piroskázás és oda teljesen mensi mentesen lehet csak menni. Úgyhogy várok.. :? mondjuk, ez a péntek 'nemosztnemszoroz', csak sajna még egy nap a munkahelyemről.. :x
Krisz! Ne keseregj! Tudom, hogy mennyire belefáradtál... de lehet, hogy csak egy kis gyógyszerrel megtámogat a doki vagy valami egyszerű vizsgálattal fényt derít mindenre és utána jöhet a baba! :wink: Nem feladni! Irány a doki!
Éva! Sajnálom! Nagyon keservesen akar nekünk sikerülni.... egyszerűen hihetelen, hogy mennyi ideje várunk és várunk. Sajnálom, hogy szünetelni kell!
Vendég
 


Tettem néhány képet a 2008-as topikba. :)

meri
 
 


Megcsodáltam a képeket! Gyönyörű babátok van!!!! :) :) :)
GRATULÁLOK!!!!!!!
Vendég
 


Meri, én is megnéztem a képeket, nagyon tündéri baba!


Krisz, te voltál eddig a topic lelkesítője, nem szabad feladni!

Éva, köszi a megnyugtatást. Végülis a doki mondta, hogy az jó., hogy viszont zárva van minden. Tényleg próbálok többet pihenni, hogy ne rosszabbodjon. Nektek miért kell pihenni, mit jelent ez pontosan? Ne keseredj el!

Mo, akkor ez jövő hét pénteket jelent? Gondolok majd rád. Azért úgy látom, lassan-szépen nálatok is halad a dolog. :D



Még annyit írok magamról, hogy pénteken megkaptam a kórházban az első adag vasat infúzióban. Azt hiszem, nagyon panaszkodtam a dokinak a székrekedés miatt, ezért döntött így - állította, hogy ennek nincs ilyen mellékhatása. És lám, ma reggel tényleg minden rendben volt a wc-n :lol: - azt hiszem, szörnyű, mikor az ember ilyen kis dolgoknak is így tud örülni. Csak annyi, hogy pár hetente egykét órát majd rá kell erre szánnom, de azt hiszem, ez legyen a legkisebb problémám.
Vendég
 


Melus, veled mi van? Régen jártál erre.
Vendég
 


Kép

Kép

Sziasztok! Tegnap délelőtt hazajöhettünk. Majd később írok részletesebben, egyenlőre csak annyit, hogy a lehető legtermészetesebb, beavatkozás nélküli csodás szülésem volt. Nem volt se gátmetszés, se repedés, ennke köszönhetően viszont kicsit ödémásodtam.
Ben (egyenlőre) imádja Maját, egyfolytában puszilgatja és mindig azt mondja neki, hogy kisbabám.
Tejem már bőven van, bár eddig még nem mértem mennyit eszik.
SOK PUszi

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind! Csodaszép babád van! :) Gratulálok!
Édi lehet Benikéd a kis Majával :D
De jó, hogy szép emlékek maradtak a szülésről! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok!
Vendég
 


Ind!
De gyönyörű kislányod született!
Nagyon várom a részletes beszámolót! Nagyon klassz, hogy csak ilyen kis időt kellett Benitől távol töltened!
Örülök, hogy végül sikerült, amiről álmodtál! Szép, háborítatlan szülésed volt!

Éva

Kép
balimama
 
 


Ind!
Nagyon szép babád van! Csodás lehet, hogy ennyire jól sikerült a szülésed. Írj majd, én is várom a részletes beszámolót! (Akár tippeket is arra, hogy végülis mitől sikerült ilyen jól)
Vendég
 


Ind,
Tündéri Maja baba :D Örülök, hogy szép szülésed volt!!
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok!
A múlt héten nem dolgoztam, mert beteg volt Martina!
Kaptunk injekciót, :cry: mert sokat hányt, de utána jobban lettünk!Gyorsan visszaolvastam :shock:

Ind Gratulálok a picurihoz nagyon édi, vigyázzatok magatokra továbbra is.És én is várom a beszámolód!

MO örülök, hogy jelentkeztél!
Te már nagyon hosszú utat tettél meg idáig, még egy kicsit bírnod kell!Nagyon sok erőt kívánok továbbra is!Én hiszem, hogy az út végén ott avárva várt csoda! :)

Andi sajnálom, hogy megjött :x , nekem is különben, de nem is akárhogy-annyira görcsöltem, hogy nem bírtam aludni és ráadásul annyira megvolt, hogy....(három nadrág)-ilyen még velem nem volt!
Majd a következő!

Virág fogadd meg az orvos tanácsát és amikor csak tudsz pihengess!Vigyázz magatokra!

Ildiko:gratula a teszthez! :lol:

Éva sajnálom, hogy így alakult, remélem ez csak ideiglenes!
Most mi is szünetelünk egy kicsit még rende jövünk anyagilag! :oops:

Krisz:kitartás :lol: !

Puszi mindenkinek!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok? Tessék jönni! Várom a híreket rólatok.

Melus, remélem azóta jobban van a lányod. Az életbeni egyéb problémák pedig majd csak megoldódnak.


Nekem ma volt egy vizsgám, jól sikerült. Még szombaton lesz egy, egyet pedig sajnos elhalasztottam, mert a több pihenéssel nem tudok ennyi mindent csinálni. Szóltam a tanszékvezetőnek, hogy miért, és nagyon megértő volt, még gratulált is a babához. Olyan jó érzés, nem tudtam, hogyan fog reagálni. Szóval most még egy héttel tolódik a vizsgaidőszakom, de jövő hét végére meg akarom csinálni azt a tárgyat is. Kell a kredit, meg ne vesszen kárba, hogy bejártam órákra.

Viszont a több pihenéssel tényleg jócskán csökkent a keményedések száma. Nem tudom, hogy így mennyi órát tudok majd fölvenni februártól. Mindegy, csak jól legyünk a babával.


Üdv mindenkinek, vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


Szia Virág!

Képzeld ma reggelre megint beteg lett Martina, és még azt sem tudják mi baja!Leoltották a torkát és hérfőn lesz eredménye, addig pedig nem tudnak vele mit csinálni, csak ha belázasodik nagyon!
És persze a legjobb az, hogy én dolgozom, mert a múlt héten voltam táppénzen és most megint nem mehetek el!Féltem a munkahelyem!!!!! :evil:
Remélem nem lesz komoly baja! :cry:

Örülök, hogy a tanárod így reagált rád, azért vannak még jó fejek!
Továbbra is pihenj amikor csak tudsz!

Puszi mindenkinek!

Kép
melus2
 
 


Virág! Gratulálok a vizsgádhoz! Pihengess sokat!
Krisz! Várlak vissza! Mesélj, hogy milyen volt a síelés!
Ildikó! Csak néhány mondatot írj, hogy mi van veled! Nagyon hiányzol ám!
Zora! Gyere beszélgetni!
Olyan rossz, hogy ide alig írunk Lányok!
Hol van az a jó kis társaság?

Pandácska! Nagyon drukkolok neked! Néhány nap és szülni fogsz :shock: Gondolok rád!
Melus! Jobbulást kívánok a kislányodnak! Akkor most ti is szüneteltetitek a projektet? Sajnálom, ha így van. :cry: Remélem, az anyagi gondok hamar megoldódnak!
Éva! Mi van veled? Ugye nem tűnsz el? Mennyi szünetet mondott a doki? Néhány hetet? Esetleg hónapokat???? Ugye, nem kell sokat várnotok?!
Andi?????
Ind! Te most babázol. HHHHhmmmmm, de jó neked!!!!!! Küldj képeket, kérlek!!! Hadd gyönyörködjünk!!
Sheila??????

Ma megvolt a hsg-m. Nem volt vészes, de azért nem vállalkoznék rá többet. Elég volt belőle!!!!!!!! Mindent rendben talált a doki. Azt mondta, hogy 4-én menjek kontrollra hozzá, és megbeszéljük a folytatást.
Vendég
 


Sziasztok!

Én megvagyok, csak olvastam, nem írtam.

Vizsga megvolt, sajnos elég nehéz volt. Biztos megvan, csak szerettem volna, ha jobban sikerül. Viszont eléggé megviselt testileg a sok ülés és nem alvás, de már pótolom a hiányt. Az egyik vizsgámat viszont jövő hét végéig halasztottam, sajnos nem ment ennyi idő alatt, nem bírok most annyit.
Ficánka (vagyis Gertrúd, amennyiben tényleg lány :lol: ) most nagyon fönn mocorgott, szinte már a köldökömnél. Lehet, hogy ilyenkor megfordult? A legutóbbi uh-n megint medencevégű volt. Majd hozok képet, azt hiszem, nőtt a pocakom.


Ildikó, merre vagy? A pozítív teszt óta nem is láttunk! Remélem, mindketten megvagytok!

Mo! Örülök, hogy túl vagy ezen a procedúrán és legalább ezen a téren nincs semmi baj. Várjuk a folytatást :) (Tudod, csodállak azért, mennyi mindent megteszel és kibírsz azért a babáért. Nagyon kívánom nektek, hogy sikerüljön)


Melus, vigyázz magatokra te is! Mi lett azóta Martinával? Valaki tudott azért vele lenni, míg beteg? Remélem, azóta jobban van!

Pandával nem tudom, mi van, most nem olvastam a másik topicot.


Üdv mindenkinek, még jövök majd a fotóval!
Vendég
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.08.21 17:43-kor.
Vendég
 


Virág,
Szép, pici poci :wink:

Mo,
Köszi, most már itt lenne az ideje hogy elinduljon :roll: Gratula a hsg-hez, legalább ott minden rendben volt.
Vendég
 


Sziasztok! Már többször aklartam írni, de a billentyűzet mindig bekrepált és tiszta ideg lettem tőle. Először is nagyon gratulálok és szorítok Neked Ildi! Gyere amint már biztosabbnak érzed magad!
Most meg gyorsan leírom születésünk történetét:
Este negyed 11-kor kezdtem csak altatni Benedeket, mert du. nagyon sokáig aludt. És ő úgye tejcsivel alszik el még mindig, közben megérkezett az első fájás, nem volt annyira kemény mint annak idején Bennél, nála az első fájásnál biztos voltam benne, hogy elkezdődött. Most is valószínűsítettem, de azért csak kiszóltam a páromnak, hogy hívja fel anyut, hogy most már ne feküdjön le, várjaon még fél órát, hogy kell-e jönni. Közben mértem az összahúzodások közti időt. Először 7, aztán 5 perc, és nagyon gyorsan 3 perceseknél jártunk, kb fél óra alatt. Na akkor sajnos mondtam Bennek, hogy nem fogom tudni elaltatni, már alig bírtam ott feküdni mellette, minden fájásnál kínszenvedés volt, ahogy szegény kapaszkodott belém és a hasamba. Pedig nagyon reméltem, hogy úgy tudom otthagyni, hogy alszik, féltem a hisztitől. Ő is érezte, hogy van vm történés és ezért nem is álmosodott altatás közben, azt is jól vette, hogy nem tudom tovább altatni. Addigra már szóltam anyunak, hogy induljon. Benedeknek előkészítettünk Thomasos DVD-t, amit direkt erre az alkalomra vettünk. Közben hívtam a szülésznőmet is, aki a 3 perceseknél még azt javasolta, hogy menjek el egyet zuhanyozni, amit én nagyon szerettem volna, jobb lett volna frissen szülni menni, de átváltott nagyon sűrűre a fájás és már nem mertem elmenni, mert annak idején Bennel is nagyon begyorsult tőle. Úgyhogy hívtama szülésznőt, megbeszéltük, hogy fél óra múlva találkozunk a kórházban. Anyu közben megérkezett, tiszta ideg volt, hogy 2perces fájásokkal mikor indulunk végre el, én meg még pakolgattam és a fájások alatt térdelve ringatoztam. Aztán elindultunk. Közben senkinek nem mondtam meg, nehogy fokozzam az amúgy is idegeskedők hangulatát, hogy már enyhén érzem a tolóingert. Magamban azt gondoltam a dokit már tutti nmem tudják hívni.
Majdnem éjfél volt mire beértünk. Akkor még az ügyeletes szülésznő vizsgált meg és akkor ért sokkhatásként, hogy még csak 2 ujjnyira vagyok nyitva 1 perces fájások mellett. Azt gondoltam ezt így kell végigszenvednem reggelig, már szinte folyamatosan fájások voltak, úgyhogy nem örültem neki. Azért éreztem a tolóingert, mert nagyon lent volt a babó feje. Mondták is, hogy felhívják a dokit, hogy számítson rá, de még ráér jönni. Aztán rákapcsoltak nst-re. Akkor ültem és sajnos minden összehúzodás alatt lelassult nagyon Maja szíve, úgyhogy onnantól oldalt feküdtem, mert akkor nem nyomódott öszze és rendeződött. De nagyon megijedtem, hogy császározni kell majd, mert gond van. Mindenestre már el se mertem mozdulni a pózból, pedig másként jobb lentt volna, de gondoltam a lényeg, hogy Majával minden okés legyen , inkább én szenvedek az oldalamon. Különben sokkal erősebb fájások voltak, mint Bennel és állítólag ez normális. Ennek ellenére azt hiszem elég jól bírtam. Fájások alatt mélyeket lélegeztem, próbáltam minél inkább ellazulni, szünetekben pedig Maját bátorítottam, hogy ügyes legyen és segítsen, hogy szépen megszülethessen. Közben szerencsére hamarbb bejött az orvosom, kb fél óra múlva. Úgy tünik nem nagyon érdekelte, hogy azt mondták ráér. Megvizsgált, bő 4 ujjnyi voltam, úgyhogy mondta nemsokára kint lesza baba. Burok még állt és mondta, hogy acsázár miatt inkább ne bolygat semmit. Akkor kimentem még pisilni és utána már térdeltem. Akkor már erősenm kellett nyomnom, mondta a doki, hogy nyugodtan nyomjak, ha az esik jól, de még ne erőből. Akkor repedt meg a burok, mekóniumos volt a víz, úgyhogy Maját már várta a dokinéni.
Ezután ültem és elkezdődött a kitolás. Ez a rész egyáltalán nem fájt, nagyon jó volt, ahogy éreztem, hogy halad a dolog és végre én is tehetek valamit. Az se fájt, amior kibújt a fej, pedig állítólag a z nagyon égető tud lenni. Nagyon jó volt látni, hogy már kinn a feje. És ahogy tényleg minden fájdalom elmúlik egy perc alatt. Nagyon jó volt. Nagyon várom, hogy ezt még egyszer átélhessem és kicsit sajnálom, hogy most már túl vagyok rajta.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Panda!!! Te még itt a fórumoooon??? :shock: :D :D Nagyon drukkolok neked! Problémamentes, gyors szülést kívánok! :)
Virág! Csini kismami vagy! Szép pocak! Várom a Ficánka képeket! :wink:
Gratulálok az újabb vizsgádhoz! Ügyi vagy!
Vendég
 


Ind! De jó, hogy jelentkeztél! Gratulálok!!!! Nagyon bátran és ügyesen szültél!
Sok-sok boldogságot kívánok!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

lnd! Nagyon szép Maja babád! Köszi, hogy megosztottad velünk a szülésed történetét. Biztosan csodálatos lehetett!
Nagyon hamar hazaengedtek!

Mo! Örülök, hogy jól sikerült a hsg és ott legalább nincs gubanc! Remélem a pajzsmirigyedet hamar rendbe hozzák!

Virág! Csodaszép kis pocid van! REmélem hamar túl leszel a vizsgákon!

Ildikó! Hogy vagy??? Mi újság veled??? Remélem minden rendben van!

Panda! Te egyben vagy még? Már csak 1 nap!
Izgulok érted!!!!

Andi! Nagyon eltűntél! Hogy vagy?

Mi nagyon jól éreztük magunkat, nagyon szép helyen voltunk, rengeteg hó volt és még esett is egyik nap! Gergőm nagyon élvezte hogy lehet hancúrozni a hóban, na és a felvonózást is nagyon csípte, kabinossal utaztunk vele fel e hegyre ahol a fiúk síeltek, mert volt ott egy játszótér a gyerekeknek alagút is volt hóból. Nagyon klassz volt.
Meg voltunk szánkópályán is, ami fantasztikus volt, Gergő apával szánkózott én meg egyedül mentem, de nagyon élveztük mindannyian.
Mindezek mellett rengeteget ettünk-ittunk, így most lehet egy kicsit diétázni! :? Na meg tornázni!

A ciklusom egyenesen katasztrófális, már alig várom, hogy vége legyen!

Puszi Mindenkinek!

Gergő is segített csomagolni:
Kép

Kép

Én is síeltem:

Kép

FEnt a játszótéren:

Kép

Kép

Kép

Kép

A szánkópályán:

Kép
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Búcsuzni jöttem. Egy idieg teljesen ki akarom kapcsolni magam a babatémáról. Az a helyzet, hogy méhen kivüli terhességem volt, (vér volt a hasamban), amivel a múlt héten megműtöttek - Még nehezen mozgok, 3 hétig betegszabadságon vagyok, és próbálom ráncbaszedni magam, aztán majd meglátom, hogyan tovább. A babatémát viszont most nem akarom erőltetni, ezért nem is foglak olvasni egy jó ideig, de attól drukkolok mindannyiatoknak, és nem felejtelek el!

Millió puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Szia Ildikó!

Szóhoz se tudok jutni! Nagyon-nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz dolgokon kell keresztülmenned!
Teljesen megértelek és próbálj meg felépülni minél hamarabb mind testileg, mind lelkileg! Sok-sok erőt kívánok Neked ehhez és remélem még hallunk rólad és akkor már jó hírekkel!

Nagyon fogsz hiányozni! Millió puszi!
Vendég
 


Ildikó, nagyon sajnálom, ami veletek történt. Kívánom neked, hogy minél előbb felépülj, mind testileg és lelkileg!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: