Új privát üzeneted érkezett!

Ildikó! :shock: Nagyon sajnálom... :cry: :cry: :cry: Nem is tudok mit mondani... :cry:

meri
 
 


Drága Ildikém! Annyira fontos vagy nekem!!!! Nagyon megszerettelek!!!! Rettenetesen megrendített minden szavad. :cry: Nagyon sajnálom!!!!!! Egyszerűen felfoghatatlan. Itt pityergek a keserűségünkön! Nagyon szerencsétlennek érzem magunkat. Nem tudom, hogy miért történik velünk mindez. :cry: :cry: Szívből kívánom, hogy gyorsan felépülj! Nagyon sok erőt kívánok neked!!!! Millió ölelés!
Vendég
 


Krisz! Köszi a képeket! Jó, hogy itt vagy! Örülök, hogy jól érezted magad!
Vendég
 

 
 

Drága Ildikó!
Egész nap azon gondolkodtam mit is írhatnék!
Rettenetes, ami történt és nagyon fáj az is, hogy Nélküled már semmi sem lesz a régi!
Kép
Kívánom, hogy hamar meggyógyuljon a lelked!

Éva

Kép
balimama
 
 


Én is nagyon sajnálom, ami Ildikóval történt. Nem értem, hogy lehet az élet ilyen kegyetlenül gonosz. Lehet, hogy mindenek megvan az oka, de én nem értem meg. Kicsit lelkifurdalásom is van amagam boldogsága miatt.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Hát nagyon elszomorodtam amikor olvastam Ildikot!
Nem tudok erre mit mondani :cry:
Már nem olvasod, de mi lélekben veled vagyunk!!!!!!!!

Én már megint nem dolgoztam, ma jöttem először a héten!
A lányom visszaesett és torokleoltást csináltak neki, igaz mire megjött, már nem volt baja!Jó volt otthon lenni vele :P
Tegnap volt a névnapja-már három napja ezt várta, kapott sok ajándékot a családtól! :D

Krisz irigyellek titeket, én is elmennék sielni, de főleg a családi kikapcsolódás miatt!Nagyon arik a képek!

Virág nagyon csini vagy a képeken :lol:

Mo örülök, hogy egy-két vizsgálaton már túl vagy-haladsz a célod felé!Nagyon szorítok neked még mindig!

Ind nagyon szép a történeted, ha minden szülés ilyen lenne.....
Gratulálok!

Szép napot mindenkinek!
Puszi!
melus2
 
 


Mgpróbálkozom kihúzni társaságot a letargiából, persze lehet, hogy hiába.
:( :(

Kép
Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind, gyönyörű a babád! Jól is érzi magát, úgy látom. ezek szerint minden rendben veletek?


Nekem megvolt a 2. vérvételem, a cukorterhelés szerencsére teljesen jó, viszont a vas ellenére a hemoglobinom maradt. Úgyhogy nem vashiánytól alacsony. Majd jövő héten a nőgyógyász is mond valami okosat.
Vendég
 


Sziasztok!

lnd! Köszi a képeket! Nagyon édes baba ez a Maja tündérlány!

Kellenek ezek a képek, mert bizony elég elkeserítő, hogy a topik indulásától kezdve ami Zorának köszönhető itt van Ildikó, Éva, Mo és én és mi 4-en még mindig csak küzdünk a babáért.
Na de nem rontom a hangulatot!

Lányok hol vagytok???!!

Panda! AMott olvastam, hogy még egyben vagy. Hogy érzed magad??? Remélem feloldják a tilalmat is sikerül az apás szülés!!

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Mi jól vagyunk nagyon. Benhez képest Maja tényleg tündér. :lol: Persze akkor nem zavart, hogy óránként kellett 1 óra hosszat etetnem, most azért jobb, hogyvan óra pihi, addig van időm másra is. Már hétvégén elkezdtem főzni, takarítottam és kétszer vasaltam is, pedig Bennel ezt csak 3 hét után tudtam megtenni. Hétvége óta pedig járunk játszótérre megint. Nekem is nagyon kell a levegő, mert elég sápadt vagyok, nem tudom, mitől. Azt gondoltam, majd most kezdek el vitaminokat szedni. Szóval délelőttönként Maja megy a kendőbe, aztán írány kifelé. Eddig mindig volt vk kisérőnk, holnaptól már csak 3an leszünk, de nem lesz gond. Remélem Ben tekintettel lesz rám és nem kell rohannom utána, ahogy motorozik le a lejtőn hazafele. :lol:
Ma végre nem kellett terhesnacit húznom, végre össze tudtam gombolni egy gatyát. :lol: De azért van még rajtam felesleg bőven, elég sokat híztam. :? Majd lemegy minden...
na puszi

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok Lányok!
Szegény Virág!
Hogy itt hagytunk!
Nagyon örülök, hogy rendben van a terhelésed! A vas nagyon soká érződik a vérképen, mert először a vasraktárak töltődnek fel, szóval szedegesd csak szorgalmasan, mert aki vérszegény, annak teje sem lesz!

Ind!
Egyszerűen gyönyörű ez a kislány! Persze Beni is!
Hű, de nem irigyellek az egyedül sétálás miatt! Nálunk a sétálás most inkább egy motoros ámokfutásra hasonlít. Nem is tudom hogy bírnám pocakkal, vagy mégegy babával!

Pandának kézzel-lábbal szorítok, hogy véget érjen a zárlat mire szülnek!!!!!

Krisztinka!
Jobb későn, mint soha! :wink:
Jó hosszú ciklusod lesz, remélem legalább 9 hónapos! :lol:

Andi????!!!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Ind:nagyon édi-bédi a babád-jó, hogy felraktad a képeket szerintem mi örülünk a babások boldogságának :) csak néha kicsit letargiásak vagyunk!Ha lész még kép akkor várom!
Hát én sem irigyellek az egyedül sétálásban, de mit tudunk tenni, majd biztos Beni is tud alkalmazkodni csak idő kell neki!Előtte kivel sétáltál?

Virág:hogy viselted a cukorterhelést?Én emlékszem annak idején nagyon rossz volt,hányingerem volt, szédültem, az ájulás kerülgetett :? Remélem te jobban viselted!Tessék pihenni!!!!!

Krisz én is küzdök a babóért csak most inkább magamban!
főleg, hogy tegnap volt a kezemben egy egy hetes babóca és olyan jó volt :lol: Aludt a kis pici testével rajtam-már én i vágyom erre nagyon! :roll:

Tényleg keveset jövünk, de ne szünjön meg a topik én szeretek ide jönni :cry:

Na szép napot mindenkinek!
Puszi, Melus!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok Lányok!

Olvastátok???

Ma 12.15-kor a Föld és az Ég egy pillanatra összeért! Megszületett kislányunk, KOVÁCS DÓRA BIANKA, 3850 g 56 cm. Határtalanul boldogok vagyunk! Anya és Apa


Pandus! Nagyon Sok Boldogságot és Sok-sok tejcsit a kis Pandabébinek! Várjuk a TÜndérlányról a képeket!!!!
Vendég
 


Sziasztok!


Ovastam Pandácskát a másik topicban, már figyeltem egy ideje és nagyon drukkoltam neki.


Panda! Nagy gratuláció nektek, minden szépet és jót kívánok!


Én végre leadtam a dolgozatomat (pontosan ma reggel, remélem, még elfogadják, mert eredetileg pénteket beszéltünk meg), nagy kő volt ez már.
A cukorterhelést egész tűrhetően viseltem, tehát nem hánytam ki, nem émelyegtem, csak borzasztóan éhes voltam utána. Lehet, hogy a citromlé dolgozott a gyomromban. Úgy egy óra múlva viszont elkezdtem nagyon szédülni, éreztem, ahogyan esik le a vérnyomásom (sajnos egyszer már estem össze így a terhesség alatt, meg néha voltam rosszul), úgyhogy a nővér utasítását be nem tartva azonnal ittam egy zöld teát - bár a dokim megengedte, hogy igyak vizet utána, ha nagyon nem bírom. Egyébként azonnal jobban lettem. Elég alacsony lett a cukor , a háziorvos szerint ez jó, nőgyógyász majd a héten látja. Röviden ennyi a történet.

Egyébként meg elég nyűgös voltam mostanában, mert elkezdődött az itt fáj-ott fáj ( ott lenn, meg a derekam is), lehet hogy a talána túl sok üléstől - egyfolytában tanultam mostanában.


Sok puszi mindenkinek, majd jelentkezem!
Vendég
 


Sziasztok!

[color=red]Panda nagyon gratulálok nektek és minden jót kívánok!
Várjuk a képeket tőled is![/color]


Puszi mindenkinek!
Melus!

Kép
melus2
 
 


Bocsi, elrontottam pirossal akartam írni!
Pedig előnézetben piros volt! :evil:

Kép
melus2
 
 


Sziasztok! Én is nagyon sajnálom, hogy ilyen ritkán írunk...

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

lnd! Szeretnélek megkérni, hogy a Fogamzás/ 2. babánkat tervezzük 2007.-be leírnád légyszi Szilvinek a bábakoktél elkészítését, meg hogy nálad milyen volt, mikor megittad!
Köszike!
Hogy van a kicsi MAjád??? Szopizik ügyesen? Van sok tejcsid??? Ben hogy viszonyul a kistesóhoz????


Lányok! Mi van veletek, hogy nem jötttök???? Mindig benézek, de nem ír seni így nekem sem nagyon van kedvem írogatni!


Mo! Veletek mi újság??? Hogy haladsz a bogyókkal, hatnak???

Éva! Nálatok mi a helyzet? Most tényleg leálltatok a babaprojekttel???

Virág! Egyébként cukorterhelés után lehet vizet inni nyugodtan. Azt nekem is engedte a dokim. Te jó ég már 25 hetes vagy! Hogy rohan az idő!
Szuper, hogy leadtad a dolgozatod! Vár még valami megpróbáltatás mostanában a suliban?

MElus! Te is írhatnál magatokról többet!

Zora! Esetleg ha olvasol egy pár sort írhatnál hogy vagytok! A picid a pocidban hogy van? MEnnyi idős kismami is vagy? Nem akarlak zaklatni, csak ha Te is úgy érzed akkor írj!

Andi Drága! Te aztán nagyon eltűntél! Láttam, hogy nem mérsz! DE azért bejelentkezhetnél mi a helyzet!!!!!

Nálam semmi extra, várom, hogy mi lesz a ciklusom vége, ami legkésőbb vasárnap remélem kiderül, akkor van a végső NKM a 17 dpo-n szokott legkésőbb megjönni, és persze ha a ferti jól jelölte a pé-t!

Millió puszi Mindenkinek! REmélem jöttök!!!
Vendég
 


Maja, ügyesen szopizik, van sok tejcsije, amin kénytelen néha osztoszkodni... Pedig már próbálom Bent egy ideje leszoktatni, de csak hatalmas üvöltés van belőle. Most hogy Maja is megszületett, nem nagyon merem eröltetni, nehogy rá legyen mérges.- Már annak is örülök, hogy nem szokott rá jobban vissza.
Az életünk már nagyjából visszatért a régi kerékvágásba, csak azt várom, hogy mehessünk megint csavarogni, vásárolgatni, meg mindenfelé. Igazából már annak örülnék, ha anyuékhoz átmennék, minden nap lvegőzünk, de az mégsem az igazi, mindenesetre a semminél jobb. Jövő héten megyünk át először.
Ben még mindig imádja a hugicáát, féltékenységnek nincs jele. kop-kop-kop
Virág! Örülök, hohy letudtad ezt a félévet a sulidban. Hogyan tovább? Otthon maradsz pihenni 2. félévben? Mennyi van még hátra különben?
Krisz! Hogy lett megint ilyen hosszú ciklusod? Már baromi rég volt ilyen. Mikor mész dokihoz

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Röviden leírom, mi van velünk. Tegnap voltam orvosnál, most végre itthon volt a saját dokim. Sajnos nem túl jó a helyzet. A méhnyak már a múltkor is meg volt rövidülve (ezt a másik orvos is észlelte), ő most megnézte hüvelyi ultrahanggal a belső méhszájat, és az 2 cm-re nyitva van. Túl gyakoriak a méhösszehúzódások, úgy tűnik, a magnézium (pedig már a béresből szedtem 3x2-t, abban több van) nem eléggé használt. Írt föl Terbutalint és feküdni kell minél többet. Két hét múlva megyek vissza, addig pedig reménykedem, hogy nem rosszabbodik a helyzet. egyébként továbbra is kislány.

Most nagyon örülnék neki, ha írnátok valami biztatót, hogy így is ki lehet hordani egy babát. Most megyek vissza az ágyba.

Üdv mindenkinek!
Vendég
 


Virág! Ha sokat pihensz, biztsoan minden rendbe lesz. Látod Panda ennyi idősen már szülőszobán volt, aztán most még túllépte az időponját, pedig ő biztosan tudhatta, hogy mikor lett terhes. A LEGFONTOSABB, HOGY NYUGOdt mardj és nagyon sokat feküdjél!!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Kedves Virág!

Ez bizony nem kis gond, de szerintem, ha képes vagy valahogy a szorongásodat csökkenteni, az nagyon jó lenne. Nekem is 5 perces fájásaim voltak egyik este órákon keresztül. Csak bámultama plafont és tudtam, hogy egy koraszülés a baba végét is jelentené az esetemben. Mégis egyre jobban féltem és a görcsök csak jöttek. Aztán a fáradságtól elaludtam és a fájások is elmúltak. Szóval a szorongás oldásával lehet ezt befolyásolni, tegyél be valami nagyon nyugis zenét, olvass derűs könyvet, lazulj el. Nekem Dyaphilint írt az orvosom illetve a Magnézium készítményekből a MagneB6 nagy átverés, hiszen egy szemben 48! mg hatóanyag van, míg a sokkal olcsóbb Magnex nevűben, amiről senki nem tud, egyetlen szemben 300 mg!!! Ezt érdemes szedni napi egyet. Nem lenne butaság kicsit felemelni az ágy lábad felöli végét egy-két könyvvel, hogy minél kevesebb súly nyomja a méhszájadat. A tudatodban pedig naponta mondd el legbelül, hogy 6 hétig szépen bent marad a pici és kész. Erre a szívességre a méhedet is kérd meg, bármilyen furán is hangzik, a szervek szépen szolgálják az embert, ha jól bánunk velük.
Köszönöm az érdeklődést, jól vagyunk, itt minden a végén dől el, meg az agyamban szerintem, így ezt a sok okosságot magamnak is írtam , nem csak Virágnak. Puszi Nektek

Zora
Kép
zora7
 
 


Köszönöm nektek a biztatást és a tanácsokat. Azóta megnyugodtam egy kicsit és igyekszem meditálni is fekvés közben. Magnéziumból egyébként most épp a bérest szedem, ebből 2-3 szemet naponta (205 mg van egy tablettában).
Vendég
 


Köszönöm nektek a biztatást és a tanácsokat. Azóta megnyugodtam egy kicsit és igyekszem meditálni is fekvés közben. Magnéziumból egyébként most épp a bérest szedem, ebből 2-3 szemet naponta (250mg van egy tablettában).
Vendég
 


Köszönöm nektek a biztatást és a tanácsokat. Azóta megnyugodtam egy kicsit és igyekszem meditálni is fekvés közben. Magnéziumból egyébként most épp a bérest szedem, ebből 2-3 szemet naponta (250mg van egy tablettában).
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy keveset jövök, de munka közben nem nagyok tudok írni és otthon még nincs netünk!
Virág:én is csak azt tudom mondani mint a többiek, hogy sokat feküdni és azt én is hallottam, hogy meg kell emelni az ágyat egy kicsit, ez tényleg jó!

Ind neked nagyon sok erőt kívánok, kitartás!

Krisz:köszi kérdésed megvagyunk, még mindig nehézkesen sokat dolgozunk és hajtunk!Azért a babáról nem mondtunk le csak most inkább magamban reménykedek minden hónapban!Majd jön ha akar!Egy kis idő múlva azért elmegyek majd megint orvoshoz és elkezdem a tortúrát előlről, de most elég stresszes időszakot élek,!De aztán lehet, hogy még így is összejön!ki tudja?!

Szép hétvégét mindenkinek!
Melus!

Kép
melus2
 
 


Tényleg nem jön senki. :(
Virág! Remélem nem romlik a helyzet! Nahyon várom, hogy mik lesznek a fejlemények, ha megint megnéz. Remélem nem romlik tovább az állapot!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Köszönök mindenkinek mindenféle biztatást. Most ott tartok, hogy dupla adag gyógyszer kell, bár csak telefonon értekezem a dokival. Ha ettől múlik, akkor a jövő héten nézi meg, ha nem akkor még ezen a héten. Most úgy érzem, hogy jobb.
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Én is itt vagyok és olvasgatok néha, de velem semmi sem történik, ami babával kapcsolatos.

Virág!
Feküdj csak és szedegesd a gyógyszereket és közben gondolj arra, hogy minden rendben lesz.
Ha 3-4 hetet kihúzol, akkor már elérte az baba az 1 kg-ot és nagyon jó esélyei vannak.
Ha magamat és Pandácskát nézem, még túlhordás is lehet belőle.
Engem a 28. héttől riogattak azzal, hogy max 1-2 hét és mind a 3x betöltött 39. héten szültem.

Ind!
Nem tennél fel képeket?

Éva

Kép
balimama
 
 


PANDÁCSKA!!!!! GRATULÁLOK A BABÁDHOZ!! JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!
Krisz! Mikor mész a dokihoz?
Andi! Eltűntél. Mi van veled?
Ind! Hogy telnek a napjaid?
Virág! Nagyon vigyázz magadra!!!! Ne törődj semmivel!! Pihenj sokat!
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziaszok!

lnd! Gyönyörű a pici lányod!!!! És pont ma 4 hetes! Azt, hogy rohan az idő!!!!


Virág! Hogy vagy??? Pihensz sokat???

Mo! Én csak jövő héten tudok dokihoz menni, mert most szabin van, meg még nem igazán fejeződött be a mensim sem.
Remélem lesz még hely a jövő hétre!
Veletek mi újság??? Hol tartotok most?


Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Ind!
Még nem is köszöntem meg a képeket, pedig naponta többször is megnézem a kis gyönyörűséged!
Nekem pont olyan, mint Te! Olyan kis törékeny! Nagyon szép!

Virág!
Mi újság van Veletek?!

Krisztinka!
Veled most mi a helyzet?

Néha nagyon tudtok hiányozni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Virág,
Azóta mi a helyzet??? Amikor kórházban voltam a szobatársam hármas ikreket várt. Ő is nyitva volt már a 24. héttől, és végül 36. hétig a pociban maradtak a babák, pedig ott 3 is volt!! Sokat feküdt, de sikerült!

Köszönjük a gratulákat!

Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Pandus! Nagyon szép Dóra babád! Olyan kis édes ahogyan alszik!

Lányok hol vagytok??!!!!

Virág! Hogy vagy??

Mo! Hol tartotok a babásodás felé vezető úton???

Andi! Annyira nagyon eltűntél! Mi van veled????

Éva! Hogy álltok a ház üggyel???

Én jövő szerdán megyek dokihoz. Nagyon várom már.

Nagyon hiányoztok és nagyon szomorú vagyok, hoyg nem írtok!!!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Már megint nem voltam amúlt héten, mert beteg voltam, illetve a bubukámnak volt a szülinapja! :lol: Már 7 éves a lányom, el sem hiszem! :roll:
Nagyon jól sikerült a szombati bulija, jól elvoltak!Csináltam képeket, majd teszek fel ha tudok!

Krisz:miért mész orvoshoz?
Panda gyönyör a pici babád!Gratulálok mégegyszer!
Virág vigyázz magadra, remélem nemsokára felkelhetsz!
Mo írjál magatokról!????????????
Puszi mindenkinek!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokitól. Szerencsére nem romlott a helyzet, ugyanannyira van nyitva és megrövidülve a méhszáj, mint két hete, bár a gyógyszer mellett is túl sok keményedés van. Tehát fekhetek szépen tovább.


Pandácska, Ind! Nagyon szépek a babáitok. Remélem, mindannyian jól vagytok.

Most el tudom képzelni, ha türelmesen fekszem tovább, akkor nálunk is lehet ilyen szép eredmény. Részemről ez nem olyan egyszerű - anyósom szerint egyébként olyan vagyok, mint egy nikkelbolha.


Krisz, neked most milyen vizsgálatok lesznek?

Melus, meggyógyultál akkor? Örülök, hogy jól van a lányod. Hát igen, ezek szép emlékek lesznek egyszer.
Vendég
 


Sziasztok!

Melus! Azért megyek dokihoz, mert 17. hónpaja nem akar beköltözni a kistesó.

Virág! Nem tudom, hogy mi lesz, gondolom uh és megbeszéljük, hogy ha megjön akkor mit kell tenni, gondolom VV meg ilyesmi, de 1 hét múlva okosabbak leszünk.
Örülök, hogy rendben vagy! Vigyázz magatokra és pihenj sokat!!!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Virág:örülök, hogy nem romlott a helyzeted, továbbra is pihenj!Tudom, hogy nehéz lehet, de kitartás!A Martina jól van élvezte a buli nagyon!Én még szipogok, de jól vagyok, köszi!

Krisz én is ebbe a helyzetben vagyok!Nálunk sem akar jönni a tesó!(mondjuk nálunk más a felállás apa téren)!Én az orvoson ugye túl vagyok, peteérésem az van!Majd a páromat kell megvizsgálni aztán ha ő is jól van akkor megyünk tovább!de most pihi van, hátha így is összejön!

mberkics.xfree.hu-felraktam a szülinapi képeket!
Puszi!

Kép
melus2
 
 


Köszönöm megint mindenkinek a biztatást.


Megértelek benneteket, milyen nehéz lehet várni a következő (vagy valakinek az első) babára. Nálunk ugye rögtön jött a baba, amint eldöntöttük. Csak most meg kell tartani őt. Tehát mindannyian várakozunk...
Vendég
 


Sziasztok! Úgy sajnálom, hogy ilyen ritkán írunk. Ha más nem ír, úg ynekem sincs nagy kedvem, biztos így van ezzel mindenki, ezért nem ír senki.
Kiváncsi vagyok pedig arra, hogy kivel mi újság.
Mi azt hiszem, már teljesen helyrerázodtunk, voltunk a héten vásárolgatni is Majával és még sütiztünk is egyet. Ben nagyon örült szerintem. Ő nagyon bezárva érezheti magát, hiába megyünk minden nap játszótérre, régebben legalább hetente elmentünk egyszer csavarogni. Anyuékhoz is átmentünk és most majd az apósom következik hétvégén.
Kicsit izgulok, hogy Maja túl gyorsan hízik. 2980nal született, 2910re esett vissza és 4 hetesen volt 3770 g. Most 5 hetesen még nem mértem csak este, de tutti van már 4 kiló. Csak azért izgulok emiatt mert annak idején Ben ezt követően hetente fél kilókat hizott és 3 hónaposan már 7 kiló volt, ami marha sok (ő 3ésféllel született). Igaz, hogy ő jóval gyakrabban evett: éjjel nappal 2 óránként ennyi idősen, de félek, hogy nagyon zsíros a tejem és ezért híznak ilyen gyors ütemben a gyerekeim. Maja napja kb ilyen: reggel fél 8 körül ébred, akkor általában nem eszik, csak kb 9kor. Utána nézelődik, néha alszik, de ezzel általában megvárja a sétát, ahova 11kor indulunk vagy kicsit előbb. Nagyed 1-fél 1ig kint vagyunk, akkor Majára még rányitom a szobában az ablaokt és van, hogy alszik tovább. Kaja 1kor. utána ébren van és csak remélhetem, hogy amíg du altatom Bent nme visít, ami mondjuk csak engem zavar, Benedek tök jól elalszik akkor is, ha a fülében sír. Régebben ez az ebéd körüli időszak húzós volt, volt, hogy 1 óra után újra kért, de most már csak ritkán. Valamikor elalszik. Nagyjából 3 óra múlva kér enni megint, de ha kimegyünk, akkor van, hogy több idő is eltelik. Este 7- fél 8 körül fürcsi utána kaja akkor is ha másfél órája ettünk utoljára, fürdés utánhoz kaja tartozik, ettől nem tér el a kishölgy. Ezután általában akkor is ébren van, ha szopi közben véletlenül bealudna és így még az ágyba is lerakom. Ott elkezd nyüglődni, kivesszük és amig a bátyust altatom, ő szépen elalél apa karjaiban és alszik 1-2ig, utána 3 óra múlva felkel.
Szóval viszonylag rendes a leányzó, de az elején tök egyedül elaludt az ágyában, ma ilyet már csak ritkán csinál. na most mennem kell, még írok majd, mert van 1-2 kérdésem tapasztalt kolléganőimhez! :lol:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Még csatolok 1-2 képet és később folytatom, bár így is elég hosszan írok.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Kép Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind! Nagyon szépek a gyerkőcök! És így együtt., hogy "állítottad be" így őket? Végülis az nem baj, ha gyorsan nőnek/híznak, vagy igen?

Nekem szép lassan múlnak a keményedéseim. Viszont úgy tűnik, ebből a gyógyszerből nincs több - épp most vonják/vonták ki forgalomból. Még hétfőig elég, aztán annyi. Amit még a doki javasolt helyette, az meg csak injekcióban van - állítólag 1-2 éve még volt tablettában is. Most tényleg nem tudom, hogy csak az én dokim ragaszkodik ezekhez a gyógyszerekhez, és tényleg nincs más - szerinte ezek a legjobbak -, vagy más hasonló cipőben járó kismamákkal mit csinálnak, mit szedetnek. Jövő hónapban meg megint nem lesz itt (és sajnos májusban sem, amikor eredetileg szülnék :cry: ), kíváncsi vagyok, hogy a helyettese hogy dönt majd. Szóval lehet, hogy mégis kórház lesz belőle. De őszintén szólva már nem bánom, ha az infúzió tényleg hatékonyabb, akkor adják, csak maradjon még benn a baba.

És hétvégén talán veszünk kiságyat - azért ennyi időre kimerészkedem, ha jól leszek. Már úgy várom!

Krisz, várom a beszámolót, mi lett veled!
Vendég
 


Virág!
Én hasonlóan jártam Balázzsal!
Gynipralt kaptam, amit közben kivontak a forgalomból. A férjem az összes létező patikát végig telefonálta. Aztán átálltunk Corinfarra. Kissé szokatlannak tűnhet, de nyilván nem csak a szívre van hatással. Kicsit kínlódtam a vérnyomásommal, de tökéletesen megfelelt.
A Te gyógyszered megfelelője a Salbutamol. Esetleg ilyen, vagy más néven biztos, hogy létezik! Azt meg nem kell elhinni, hogy a patikus azt mondja, hogy kivonták a forgalomból!
Szerintem sürgősen keress másik orvost, mert ezek nem megoldhatatlan problémák! :twisted: Feltéve, hogy valaki veszi a fáradságot és meg akarja oldani! Rosszul vagyok attól, hogy egyesek csak egy féle megoldást ismernek és halálra ijesztik a kismamát, aki persze el is hiszik, amit mond! :twisted:
Legyél türelemmel! Én nem biztos, hogy elindulnék a helyedben. Lesz még időd bőven a 35. hét után, amikor már bármit megtehetsz.
Bocs, de felháborít az orvosd hozzáállása!
:twisted: :twisted: :twisted:


Ind!
A súlygyarapodás miatt ne aggódj! Maja cseppet sem tűnik túltápláltnak! Nem egyforma a gyarapodás üteme a babáknál. Az a fontos, hogy nyugodt baba!
Olyan aranyosak Benivel!!!
Beni szopizik még!

Én nem hagylak itt Titeket!
Virág!
Kérdezz csak nyugodtan, azért naponta többször benézek!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Nagyon köszönöm, hogy itt vagy és írtál. Megnéztem a Salbutamolt a DrInfo oldalán, tényleg ugyanazt a hatást írják le, mint a Terbutalinnál.

Sajnos a Terbutalint közben tényleg kivonták, az orvos is utánanézett, mert először nem akarta elhinni. Lehet, hogy furcsának tűnik, de én nem haragszom az orvosra. Ahogyan olvasom itt meg máshol, hogy más orvosok miket művelnek, szerintem ős sok mindent jól vagy jobban csinál/persze van, amit nem. Az egy másik kérdés, hogy egy éve nagyon keveset van Magyarországon, és enyhén szólva fogalma sincs, hogy itt most mit lehet kapni, meg úgy általában mi hogyan működik az egészségügyben(ez már korábban is kiderült számomra). Lehet, hogy megpróbálok beszélni vele és megkérdezem, erről a gyógyszerről.
Vendég
 


Virág,
Nálam is ez volt a helyzet keményedés, méhszáj megrövidült, fájások, szülőszoba, mégis a 41. héten szültem :wink: Én Cordaflexet szedtem és segített, pedig brutál keményedéseim voltak. Persze nem tűntek el teljesen, de sokkal jobb volt. Nem könnyű feküdni én is mocorgó vagyok, de a muszáj az nagy úr, szóval kitartást!
Vendég
 


Virág!
Nagyon megértelek, hogy ragaszkodsz az orvosodhoz, de a nem tudás nem mentesít a felelősség alól!
Corinfar=Cordaflex nekem is nagyon bevált.
Biztos, hogy vannak más lehetőségek, ha szükség lesz rá! Addig is pihenj sokat!

Éva

Kép
balimama
 
 


Virág!
Már csak én vagyok itt????
Úgy szeretném tudni, hogy mi van Veled!!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Én is szoktam idenézni, de soha senki.

virág, mi a helyzet? hogy vagytok?

éva! tudsz segíteni? Megvolt az első együttlétünk apával (elég soká) és én véreztem utána. Nem erősen, de viszonylag hosszan szivárgott, rózsaszines. Ez normális természetes szülés után?

Krisz, rólad is rég hallottam, voltál dokinál?

küldök néhány képet:
Kép

Kép
Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: