Új privát üzeneted érkezett!

Bacilivi:
Peti jelentkezik kérőnek!! Vigyázat,komoly fiatalember!! És pont ennyire érdeklődik az italos üvegek iránt!! Szerintem nagyon jól megértenék egymást :D :D
(Megpróbáltuk elvenni a kedvét a sörösüveg iránt érzett vonzalmától. Apa alkoholmentes sört ivott -szegény,nem tudta,mikor megyünk szülni,nem is mert volna mást inni-,hát gondoltuk,kóstolja meg,majd elmegy a kedve tőle... Na,erre kiitta a dobozból a sör felét!!!! Úgyhogy ez nem jött be..)

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Ancsa,Bacsbern:
Remélem,jól vagytok!!! Szorítok!! :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Csak most jutottam internethez.
Eszter lányom megszületett április 19-én császármetszéssel, 51 cm, 3,09 kg. Mostanra már 3,49 kg lett.

Puszilok mindenkit!

Edina
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Hát mi még mindig egyben!
Egyelőre semmi jel, pedig már mi is próbálkozunk mindennel, hogy kicsalogassuk (este reggel házasélet :oops: ) na de semmi.

Majd jelzek, ha van valami!

Bacsbern? Te hogy állsz????? Egyben vagy még?

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok!

Végre van 1kis időm és most nagyjából sikerült visszaolvasni titeket.Hát nem volt egyszerű ennyit visszaolvasni. :)

Minden újdonsült anyukának gratulálok a babákhoz!!!
Finisben levőknek meg kitartás!!!

Hála az égnek én is már ezerszer jobban vagyok a császár óta. Bence nagyon jó kisbaba.Eszik,alszik és csak akkor sír ha valami van,amúgy meg nagyon elvan ha ébren van!Éjszakáink általában nyugisak.

Szüléstörténetet nemsokára felteszem,már csak bekell gépelnem!
De addig is néhány kép Bencéről!

Kép Szeretek Apán aludni!

Kép

Kép Jól érzem magam a babakocsiban

Kép

Pusszancs mindenkinek!!!
Vendég
 


Dicamama:
Aranyos a kisfiad nagyon! Látom,ő is szeret az apukáján ejtőzni :D

Edi:
GRATULÁLOK!!! :D :D Hogy vagy? Van tejed?

Ancsa:
Fel a fejjel,élvezd,amíg tudsz aludni :roll: :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami!

Az a báj, hogy már nem igazán tudok aludni!
De egyébként Én is úgy vagyok vele, hogy még bennt van a pocimban, addig nem sír, addig van velük a legkevesebb baj.

Még mindig próbálkozok a kicsalogatással, egy kis törölgetés, porszívózás, felmosás, ezek az utóbbi időben napi rutintevékenységek lettek. Lehet, hogy nagyon ráérek!
Lassan steril lesz a ház...... :roll:

Bacsbern! Beelőztél?????????????????

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Hello Lányok!

Ancsa: kitartást Neked!!! Látom már nagyon türelmetlen vagy amit teljesen meg tudok érteni! Drukkolok Neked!!! minden rendben lesz. Nonó tudja biztosan, hogy mikor akar jönni.

Edi5: gratula Eszterhez! Képeket kérünk!

Finishelők: nagyon hülye az időjárás! Szerintem itt nemsokára babaeső lesz!!!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Minden Édesanyának sok szeretettel:

Nadányi Zoltán: Anyu



Tudok egy varázsszót,
ha én azt kimondom,
egyszerre elmúlik
minden bajom, gondom.
Ha kávé keserű,
ha mártás savanyú,
csak egy szót kiáltok,
csak annyit, hogy: anyu!
Mindjárt porcukor hull
kávéba, mártásba,
csak egy szóba került,
csak egy kiáltásba.
Keserűből édes,
rosszból csuda jó lesz,
sírásból mosolygás,
olyan csuda-szó ez.
"Anyu, anyu! Anyu!"
hangzik este-reggel,
jaj de sok baj is van
ilyen kis gyerekkel.
"Anyu! Anyu! Anyu!"
most is kiabálom.
Most semmi baj nincsen,
mégis meg nem állom.
Csak látni akarlak,
anyu, fényes csillag;
látni, ahogy jössz, jössz,
mindig jössz, ha hívlak.
Látni sietséged,
angyal szelídséged,
odabújni hozzád,

megölelni téged.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Még mindig egyben!
Bacsbern! Te már lehet, hogy babázol, ma még nem is jelentkeztél.
Holnap reggel újra magzatvíz vizsgálat, ha haza küldenek jelentkezem, ha nem akkor Crissyvel üzenek, ha túl vagyunk a szülésen!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok! Még mindig mi is egyben vagyunk!!!! Dorcykám nem nagyon akar jönni :( Ma anyukámnál voltunk anyák napozni azért nem jelentkeztem. Ancsa remélem holnap nem küldenek már haza :D De még éjfélig van több mint 2óránk......mindent bele ,estére még dobjatok egy kis......hátha .......! Dicamama gyönyörű a kisfiad ,nagyon édes baba! Holnap én is jelentkezem,bár remélem már nem fogok tudni :lol: Jó éjszakát mindenkinek fölleg neked Ancsa,hátha már éjjel meglesz a baba!
Vendég
 


Ancsa Drága!!!
Kitartás!!! Takarits csak!!! :D Csinálunk neked bejárati ajtóra új táblát - "Laboratorium" áll majd rajta!!!
Lehet hogy holnap születik meg majd a Baby!! 2007-05-07 - szép :wink:

Bacsbern tuti babázik most már!!! OOOOlyan kiváncsi vagyok!!!

Ancsa, te, ugy, nem hagyod minket információ nélkül olyan sokáig :wink: !!!

Házas élet!!! mmmmmmmmmmmm hol van az még... Na ezért rosz ha váratlanul, korábban jön a baba... :shock: :D :D

Max ma vitteicipici virágcsokrokat a nagymamáknak!!! /lábaközé raktunk a hordozóba/ Hát majd nem elsirtak magukat a nagymamák... Olyan édesek voltak))...

Kép

Kép
fenix
 
 


Sziasztok!

Ancsa,Bacsbern:
VÁROM A HÍREKET!!! :D :D :D Nekem a kiírás szerint ezen a napon született a Bogi! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek NAGYON BOLDOG ANYÁK NAPJÁT utólag is!!!
Nekem ez volt az első,mint anyuka,és nagyon jól sikerült. A páromtól és a pici fiamtól kaptam nagyon szép virágot.
Gabika szépen növekszik: 5,20 kg és 61 cm
Forog már jobbról balra,oda-vissza már régóta,de tegnap beújított. A kiságyban keresztbe fordult,nem is egyszer. Még nem sikerült kilesnem,hogy csinálja :lol:
Kép
Kép
Mindenki babája tündéri,ennivalóak! :D

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Még mindig itt! Hazaküldtek! Magzatvíz tiszta. Holnap reggel 7-kor nst.
Remélem mutat már fájásokat..., bár én nem igazán érzek semmit.

Bacsbern! Helyzetjelentés....

Mindjárt indulok a tanácsadóba.

Még jelentkezem délután!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok!

Először is minden újdönsült maminak gratulálok!Utólag is boldog anyák napját kívánok!Minden nap legyetek nagyon boldogok a picurokkal!

Rég nem írtam,már egy hónaposak vagyunk szerdán!Gergő még mindíg nagyon jó baba,eszik,alszik,igaz kicsit sír evések után,mert sajna pocakfájós szegénykém,de nem vészes.

Dicamama:Végre van hír rólad is!Nagyon szép a pici fiatok.Te hogy vagy a császár után?Nekem már minden rendben,a seb csodaszép, mármint ha egy seb lehet szép.Nem látszik más,csak egy nagyon vékony csík.És már egyáltalán nem fáj.

Bacilivi:Hát Dalmi valami tündéri az üveggel,meghát amúgyis gyönyörű kiscsaj!

Két hét múlva már megyünk a 6 hetes kontrollra,rohan az idő.

Ja és lenne egy kérdésem hozzátok:Lehetséges az,hogy szülés után egy hónapra megjön???Nem szoptatok.?

Teszek fel képeket: Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Bocsi,sok lett,de egy darabig úgysem jövök!Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Helló! Nah végre beengedett ez a szar!!!! Nekem sincs még semmi!!!!! Annyi hogy kb reggel 9 óta folyamatosan fáj a hasam alja és kisugárzik a derekamba,de nem nagyon fáj de azért érzem. Na ezt jól leírtam :oops: Gondolom ezek nem fájások mert nem mulnak el és ezáltal nem is tudom mérni az időt. Vagy ezzel most hülyeséget mondtam? Annyira össze vagyok zavarodva!!! :shock: Köszi csajok hogy így drukkoltok nekünk! Ancsa remélem együtt indulunk majd a kórházba mert ha nem akkor egyikünknek tuti baromi szar érzése lesz.Vagyis nekem tuti az lesz mert akkor már tényleg mindenki beelözött. :D kÉBZELJÉTEK TEGNAP MÉG A SOGORNŐM CICÁJA IS MEGSZÜLT!Hát kivoltam mondanom se kell,még 1 macska is gyorsabb nálam :? Benkoka édi bédi a pici fiacskád. Boszibaba a te fiacskád is gyönyörű még mindig :D Nah megyek takarítok 1 kicsit hátha jönnek azok a fájások,aztán majd délután jövök!!! Ja Elizabeth ma jön haza Domcsi bébyvel a kórházból,láttam róla képet nagggyyyyon szép baba!!!!
Vendég
 


Bacsbern:
Na,akkor inkább csak pihizzél!! Mert ebből baba lesz,lehet,hogy már estére! És NAGYON kell a szüléshez az energia!! :D :D :D

Benkoka:
Tündéri a kisfiad!! :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Ancsa, Babcsern hajrá szorítok hogy jöjjenek a babók. Holnap lesz az első nst, remélem minden oké lesz. Tehnap egész nap keményedett a hasam éjszaka meg arra keltem hogy nagyon fáj de elmúlt szerencsére. Jó lenne még 1-2 hétig egyben maradni.
Benkoka tündéri a kisfiad.

KépKép
rena10
 
 


Sziasztok

Két órája jöttünk haza! Majd jövök mesélni, de most pakolászom a kórházi cuccokat vissza a helyükre!:)
Addig is egy kép, aztán majd ha lesz időm mesélek!
Babó nagyon aranyos, és nagyon jó, alszik-eszik-alszik eszik!
Én is nagyon jól vagyok, hála... :), csak a cicim nagyon-nagyon fáj, most lövell be a tej! :shock:

Addig is puszi mindenkinek! :)

Liza

Kép
elizabeth25
 
 


NAGGYYYYYOOOON DRÁGA MINDEN BABÓÓÓÓÓÓÓ!Én hétvégén szeretnék menni,s hallani:nyomjon anyukaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Nálunk még mindig semmi!
Bacsbern! Én is takarítottam, már kezdem unni. A mosógépet is el kellene lassan indítani, meg a vacsi is készül már.
Egy kis light-os kaját csinálok, hátha Nonó kiszalad tőle....:-) vörösboros oldalast sütök. A páromnak ez a kedvence, persze jó vadasan készítem, hátha mi is bevadulunk tőle....:-)

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


lányok: akik a finishben vannak, KITARTÁS!!!
Nagyon édesek a babók!!!

Kép
gyanixi
 
 


HOL VAGYTOOOOK????????SZül mindenki??????????????magamra maradtam?????neeeeeee............

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Mi még mindig egyben. Voltunk nst-n, talán egy-két halovány fájás is látszik, de haza küldtek Bennünket.
Holnap 7.30-kor magzatvíz vétel.
Ha van valami jelentkezem!

Bacsbern! Egyben vagytok még??????????????

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok lányok!

Először is örömteli babavárást és könnyű szülést kívánok mindenkinek a már babázóknak pedig sok boldogságot a kicsihez!

Az én legkiseb lánykám tavaly június 1-jén született,és ezalatt a közel 1 év alatt sok olyan kisruhát kinőtt,amire már nincs szükségünk,és néhány babafelszerelés (pihenőszék,cumisüvegmelegítő,pelenkázófeltét stb.) is feleslegessé vált.Ha van kedvetek nézzetek nálam körül,hátha találtok valami kedvetekre valót!

http://www.gportal.hu/portal/laboda/

Kedvcsináló nak néhány ruhácska: Kép Kép Kép

Ha többminden megtetszik ,akkor alkudhatunk is,vagy ajándékot adok!

Mindenkinek szép napot kívánok:

Jutka

Dundiégó
dundiégó
 
 


Sziasztok!

Éjjel nagyon jól aludt Gabikám: 21-6-ig. Jókedvűen ébredt nagyon,még nem tudta,hogy ma szuri vár rá. Én szerintem jobban izgultam,mint a baba,hiszen még hasmenésem is volt reggel. Párom is szabit vett ki,hogy eljöjjön velünk.

9:45-re volt időpontunk. Volt ott egy kislánybaba is,aki velünk 1 napon született,de mondanom se kell,hogy elveszik Gabika mellett méretre. Gabika 3 hetesen nézett így ki.

Doktornő nagyon aranyos volt,kedvesen fogadott minket. Megvizsgálta,lemérték: 5580 gr és 58 cm. Mindene szép,a BCG oltás is helye is,vmint mindenki a bőrét dícsére,hogy nagyon szép! Mikor mérte a védönő,le is pisilte a mérleget és engem. Ez nem maradhatott volna ki. A szurinál odabújtam mellé,és így nem sírt,csak egy kis pici oáá jött kia száján,és már nyugidt volt. Erős pasi lesz!!!

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


SZIASZTOK!!!!!!!!!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Bocsika mindenkitől, de összeomlott a windows-unk, és egy hetet kellett rá várnunk.



Gyorsan megcsinálom a táblázatot, és felteszem
Vendég
 


Macsek, Elizabeth!!!

Gyönyörűek a babók, hatalmas gratula nektek!

Sok tejcit, erőt, egészséget, örömet és boldogságot minden friss anyukának!

(-án voltunk dokinál, minden oké, szépen fejlődünk, 9-én voltunk cukormérésen, 4,7 lett étkezés után.
15-én megyünk AFP-re, vércsoport és ellenanyagot is néznek.
Vendég
 


Bocsi, az előbb 8-át akartam írni.
Vendég
 


Bocsika, de még mindig csak bénázok!!!


Remélem, hogy már sikerülni fog feltenni normálisan.
1178747150.97.xls
Vendég
 


Jó éjszakát mindenkinek!!!
Vendég
 


Ancsa, Bacsbern!

Nagyon szorítok nektek, hogy minél hamarabb babázhassatok!

Ancsa! Várom az sms-ed és kitartás!

Képzeljétek elkezdett nagyon nőni a pocakom. Ez valószínű azért van, mert a hasizmom nem ment vissza rendesen. Ahhoz képest, hogy 15 hetesek vagyunk, eléggé látszik. Majd csináltatok apával képet róla és felteszem nektek, ha nem baj.
Már úgy várom, hogy megmozduljon.

Na, mára befejezem!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi még mindig egyben.
Most indulok mindjárt nst-re, majd ha hazajöttem jelentkezem, feltéve, ha beenged a babanet.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok! Még mi is mindig egyben vagyunk! Tegnap voltunk dokinál fájást nem mutatott a gép, 1 ujjnyira tágultam ki ha jöv péntekig semmi nem történik megindítják a szülést. Holnap megint megyünk hát ha majd csak lesz vmi. Bár tegnap óta fáj a hasim tegnap is volt egész nap mensis görcs meg hát az ágyból alig tudok egyedül felkelni annyira fáj mindenem már. Aminek gondolom örülünk mert eddig nem voltak ilyen jelek . Ancsa neked azért mára megy a drukk! Remélem már nem jösz haza :D
Vendég
 


Jaj, csajok!!!

Nagyon drukkolok nektek!

És várom az sms-t Ancsától!!!

Bacsbern: te szólsz vkinek, ha megvan a baba?
Ha nincs, akkor szívesen bevállalom azt is, pláne, ha dupla hírt kéne feltennem!!!

Írj privit, ha úgy gondolod, utána én is elküldöm a számomat, ha kell!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát újra itthon.
Most értünk haza. Fájás semmi, legalábbis a gép szerint.
Holnap reggel 7.15-kor magzatvíz vétel.
Már azért egy kicsit unom, remélem hamar túlleszünk rajta.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Ancsa, Bacsbern!
Nagyon drukkolok nektek!
Meg tudlak érteni titeket! Az én 8 napos túlhordásom maga volt a pokol! Szóval kitartás! Tudom, nagyon nehéz, én már örjöngtem meg sírtam, de kitartás, megéri!
És nagyon drukkolok nektek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hát Ancsa sajnálom ,hogy haza engedtek,pedig nagyon drukkoltam,már abban bizok hogy ha neked megindul akkor hátha nekem is az irigységtől, de hát........ és ami a legrosszabb ma tök jól vagyok tegnap itt fájt ott fájt ma nem igen fáj sehol :cry: Ma használtam el az utsó tisztasági betétemet babonából nem vettem,szóval holnapra már nincs,remélem nem fogom érezni a hiányát!!!Komolyan nem akarok panaszkodni de ez tényleg rettenetes,és mellette ezren kérdik 1 nap hogy mi van? Már elég ingerültem mondom hogy SEMMMMMMMI! Akira és neked voltak jelek???? Vagy te is egyik nap jobban voltál ,másik nap rosszabbul persze mikor szarul vagy akkor bizol benne hogy ez már az kezd lenni . Tegnap este mondtam is apának éjjel lehet megyünk szülni,nah és mondanom se kell milyen érzés volt felébredni hogy még mindig otthon vagyok ! Szóval ennyi!!!!!!! De majd holnap a ctg-n hát ha!
Vendég
 


Bacsbern,Ancsa:
Én is NAGYON szorítok nektek!!! Azt tudom írni,amit Akíra..,az első babámat én is túlhordtam egy hetet.. Pokoli volt.. De már 6 éves :wink: .. Úgyhogy meglesznek azok a babók!!!!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Chrissy küldtem privit
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk mindjárt esik az eső, lehet, hogy megszülünk az esőben?????????????
Már komolyan mindenben reménykedem.
Most gyorsan felporszívózom és feltörlöm a követ, letörölgetek és jövök.
Ez a takarítási mánia a legújabb szórakozásom, 2 hete egyfolytában ezzel szórakozom....., már kezdem unni.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Ancsa én kiporszivoztam felmostam megföztem vasaltam és semmi azon kivül hogy leszakad a derekam. Nekem a mosás vált a mániámmá minden nap kimosok már ilyen 2 pár zoknikat és 1-2 poló 1 adag,attól félek ha netán mégis megyünk apának nem lesz mit felvenni. Nálunk különben nem esik és szerintem nem is fog mert süt a nap :( De mondom ma tuti nem megyünk mert én ma nagyon jól vagyok semmit nem érzek :( :( :( De már naggggyyyyyyon kivan a ......................!!!!!!! Te érzel valamit??????? Komolyan ez hihetetlen mennyit szenvedünk ,remélem most már egyikünk elkezdi! Ez a topic lassan már csak a mi szerencsétlenségünkről szól :oops: Már mindenki nekünk drukkol és a bébyk meg csesznek rá,nekik nagyon jó anya meleg pocijában.Apa azt mondja azért nem akar megszületni mert mindent megadok neki. Ha csoki kell megyek és megveszem ha fagyi megint csak stb....bármit kér a drága kicsi lányom mindent azonnal megkap. Hát így miért is akarna megszületni?????!!!!!!! De mostantól bekeményítek nincs kaja míg nincs baba!!!!! :twisted:
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 15:56-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Ismét bekukk hozzátok. Próbálok feltenni egy pár képet a pár napos kisfiamról. Ma már amúgy 3 hetesek vagyunk:-)!!!
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 15:57-kor.
Vendég
 


[img]http://
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 15:57-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Hát eszméletlen,hogy elment ez a 2 hónap,szinte repült. Hihetetlen,hogy nemrég született,és már ennyi idő eltelt. Nagyon szépen fejlődik,gyarapszik.


Akkor jöjjenek a számadatok:



Született: 2970gr és 53 cm
1 hónaposan: 4590gr és 56 cm
2 hónaposan: 5580gr és 58 cm


Már nemcsak néz a tárgyakat,követi a szemével,vigyorog nekik,és gügyög, valamint már ütögeti is őket,amelyiket persze eléri. A párom SZIA-t mond neki,és integet a kezével,és ő meg próbálja utánozni kicsi kezeivel. Forog sokat,hason továbbra se nagyon szeret lenni,de már szépen tartja a fejecskéjét. Sokat alszik örömünkre: 21-6ig. Étvágya se csökkent van,hogy 150-160 ml is benyom. A tejem mennyisége is nőtt,sokat iszom,meg tejserkentő teát is iszom,valószínű,hogy megtették a hatásukat.
Ma voltunk délután sétálni,szép idő van nagyon. Gyógyszertárba is el kellett mennem,de sikerült felidegesítenem magam kicsit.
A helyzet a következő volt: Jövök nagyban az ajtó felé a babakocsival. Nálunk az ajtó nem is széles,éppen hogy beférek a kocsival,és nehezen is nyílik. Egyik kezemmel nyitom,és tartom,mert különben becsukodna,másikkal meg a kocsit próbálom kitolni. Egy középkorú nő meg szépen elnézte mögöttem,hogy ott szenvedek az ajtóval. Meg nem kérdezte volna,ne segítsen-e! HÜLYE,BUNKÓ!!!! Nem sok tartotta,hogy kiosztottam,de mégis visszafogtam magam. Nem értem,hogy lehetnek sokszor ilyenek az emberek!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba nagyon édik vagytok!
Tényleg repül az idő..
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: