Új privát üzeneted érkezett!

Szia!:)

Mi hárman egy mára széthullott topikban találtunk egymásra. :D

Elég különböző mindhármunk természete. Ami közös bennünk, az az, hogy mindannyian babát szeretnénk. Van, ki türelmesebben vár a sor(s)ára, és van, aki kevésbé. :D Az is jellemző mindannyiunkra, hogy mellébeszélés nélkül mondjuk, amit gondolunk. Vannak jobb és rosszabb napjaink is, de elég jól bírjuk egymás hangulatingadozásait. :D

Ha ezzel még nem vettük el a kedvedet, akkor várunk téged is. :D

Anna, Gigi és Meri

Kép

meri
 
 


Na, Gigi, most már írhatsz! :D Én meg majd jövök később...
Nem röhögni az indítóüzin, megkínlódtam vele. :D:D:D

meri
 
 


meri,
yesssssssssssssssssssssssssssss,ez nem is volt olyan ilyesztő :lol: :lol: :lol: jó csaj vagy,maradhatsz a topicba :wink:
a kevésbé türelmes lepereg rólam :mrgreen:

azon filóztam tegnap csináljak e én is cnos vonalzót :roll: de győzött a babonám :shock: :twisted:

anna,
ha 7re érsz haza kapsz haladékot úgy 7:10ig hogy idetalálj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gigi 6.cn 8)
Vendég
 

 
 

imádom az új topicunkkat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon jó kedvem lett tőle meri,rulez vagy :wink:
Vendég
 


De jóóóóóóó, Gigi!!!!!! Aztán mennyit kellet dumálnom, hogy ti is örüljetek! :D:D:D

Na hátha arra is rá tudlak beszélni, hogy vonalzót tegyél be... Legalább azt lássuk, hol tartasz... Aztán a babásat majd eldöntöd... Nos??? :D

meri
 
 


meri,
már az egész karom kell :lol: :lol: :lol: :lol: ?
Vendég
 


Sziasztok!

Hurrá, én is ide találtam :D Még a munkahelyemen vagyok, de gondolhatjátok, hogy húznék már haza Hozzátok :roll:
Most sajna csak ennyire futotta... Késöbb jövök 8)

Puszi!
Vendég
 


Helló!

Megvagytok!

Végre vidámak vagytok!!! Hurrráááá!!!

Kép

Manó most nem nagyon hagy gépezni, de majd még jövök!!!

Millió pisza!
Vendég
 


Pisza =pusza :oops: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Krisz!!! :D

Mi mindig vidámak vagyunk!!! :D:D:D Úgyhogy ha vidámságra vágysz, gyere nyugodtan! :)
Örülök, hogy idetaláltál. :D

meri
 
 


Én is itt!!!!!!! Ugye befogadtok? :cry: :cry: :shock: :shock:
Vendég
 


meri írta:Szia!:)

Mi hárman egy mára széthullott topikban találtunk egymásra. :D

Elég különböző mindhármunk természete. Ami közös bennünk, az az, hogy mindannyian babát szeretnénk. Van, ki türelmesebben vár a sor(s)ára, és van, aki kevésbé. :D Az is jellemző mindannyiunkra, hogy mellébeszélés nélkül mondjuk, amit gondolunk. Vannak jobb és rosszabb napjaink is, de elég jól bírjuk egymás hangulatingadozásait. :D

Ha ezzel még nem vettük el a kedvedet, akkor várunk téged is. :D

Anna, Gigi és Meri

Kép


Szeretnék helyesbíteni: NÉGYEN vagyunk, csak Ildi szabadságolta magát egy kis időre, így kimaradt a topikindításból. De a dumapartikból nem fog!!! :D:D:D

meri
 
 


Na akkor nekifutok még egyszer! :D:D:D

Szia!:)

Mi NÉGYEN egy mára széthullott topikban találtunk egymásra. :D

Elég különböző mindhármunk természete. Ami közös bennünk, az az, hogy mindannyian babát szeretnénk. Van, ki türelmesebben vár a sor(s)ára, és van, aki kevésbé. :D Az is jellemző mindannyiunkra, hogy mellébeszélés nélkül mondjuk, amit gondolunk. Vannak jobb és rosszabb napjaink is, de elég jól bírjuk egymás hangulatingadozásait. :D

Ha ezzel még nem vettük el a kedvedet, akkor várunk téged is. :D

Anna, Gigi Ildi és Meri :D
Kép

meri
 
 


Ari vagy Meri! :wink:

Gigi! Szerintem meg tegyél egy vonalzót, hátha az a babát is meghozza! :wink:

Szia Anna! :wink:

Szia Krisz!
Vendég
 


Lányok! Csak szólok, hogy a lelkivilágom helyreállítása érdekében szőkébbre festettem a hajamat! :lol: Remélem ez a hozzászólásaimon is meg fog majd látszani! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Meri! Akkor még egyszer fuss neki! "Elég különböző mindhármunk természete." De azért négyen vagyunk! :lol:
Vendég
 


Meri! Akkor még egyszer fuss neki! "Elég különböző mindhármunk természete." De azért négyen vagyunk! :lol:
Vendég
 


Na akkor nekifutok még egyszer, remélem, utoljára! :D:D:D

Szia!:)

Mi NÉGYEN egy mára széthullott topikban találtunk egymásra. :D

Elég különböző mind a négyünk természete. Ami közös bennünk, az az, hogy mindannyian babát szeretnénk. Van, ki türelmesebben vár a sor(s)ára, és van, aki kevésbé. :D Az is jellemző mindannyiunkra, hogy mellébeszélés nélkül mondjuk, amit gondolunk. Vannak jobb és rosszabb napjaink is, de elég jól bírjuk egymás hangulatingadozásait. :D

Ha ezzel még nem vettük el a kedvedet, akkor várunk téged is. :D

Anna, Gigi Ildi és Meri :D

Kép

meri
 
 


Na, kedves idelátogatók, asszem, én alaposan bemutatkoztam. :D:D:D Kábé ennyire vagyok lökött egyébként is. :D

Anna, alig várom, hogy hazaérj!

Ildi, én meg sötétebbre festettem. :D Hogy Anna ne lógjon ki annyira a sorból. :D:D:D

Ha már ennyiszer átírtam az indítóüzit, akkor most azért újra leírom azt is, hogy de már ÖT topiklakó van, mert Krisz is csatlakozott hozzánk. :D:D:D

meri
 
 


Na, hogy valami értelmeset is írjak...

Hatalmas buli volt hétvégén!!!!! :D Naggggggyon jól éreztem magam!!!! Olyan érdekes, hogy ezek a bulik mindig valahogy a ciklus első felére esnek. :D:D:D

Kezdek aggódni viszont, hogy mennyire nem "izgat" még mindig a gyerektéma. Nehogy félreértsétek, szeretném, de november vége óta szinte egy percet nem görcsöltem rajta. Ez persze nem rossz... Csak amikor elkap az érzés: hogy persze, nem is akarom eléggé, akkor meg ne is csodálkozzak, ha nem jön össze... Érdekes. Mostanában annyira elvesztettem a fonlat, hogy tegnap Anna jobban tudta, hanyadik napon tartok. :D


Ezt mutattam már nektek?

A barátságról

– A barátom nem jött vissza a rohamból, Sir. Kérek engedélyt kimenni és megkeresni őt.

– Nem engedélyezem – mondta a tiszt. – Nem akarom, hogy kockáztasd az életedet egy olyan emberért, aki valószínűleg halott.

A katona ennek ellenére kiment, és egy óra múlva maga is halálosan megsebesülve, halott barátjának tetemét cipelve tért vissza. A tiszt dühöngött:

– Mondtam, hogy halott. Most aztán mindkettőtöket elveszítettem. Mondd, volt annak valami értelme, hogy kimenj és becipelj egy holttestet?

– Ó, persze, hogy volt, Sir – válaszolta a haldokló. – Amikor megtaláltam, még élt. És azt mondta nekem: „Jack, biztos voltam benne, hogy értem jössz.”

Anthony de Mello

meri
 
 


Meri! Tök jó lehetett ez a farsangi buli! Mi régen jártunk a párommal egy helyre, ahol felnőtteknek volt ilyen farsangi buli, és éjfélig jelmezben kellett lenni. Nagyon jó volt, de sajna már nincs ilyen....

Az nem baj, ha nem görcsölsz a babán. Akkor sokkal hamarabb össze fog jönni. Nekem is megfordult a fejembe, hogy azért vesztettem el, mert nem is akartam igazán. Mindig ott volt bennem, hogy mi lesz velem két gyerekkel, ha sokszor ezzel az eggyel sem bírok. De ez hülyeség, nem ezért történt, és neked se ezért nem jött még össze. Az viszont biztos, hogy a történtek után kicsit máshogy láttom a dolgokat, és máshogy tekintek Bencire is. Valahogy türelmesebb is lettem vele, pedig éppen az előbb áztatta el a fürdőszobát, még a törölközőket is leszedte és berakta a kádba. Na régen ezért biztos kiakadtam volna, de most csak elmondtam neki, hogy nem szabad /amit már kb 100-szor elmondtunk már :lol: ), és vittem a felmosót.

Egyébként úgy néz ki, hogy meg volt a pé-m! Csináltam lh tesztet, amin igaz nem volt teljesen olyan erős a teszt csík, mint a kontroll csík, de tegnap és tegnapelőtt szerintem pozitívnak mondható volt. Tegnap és ma egy kicsit véreztem is, amire a doki azt mondta, hogy az ovuláció idejében előfordulhat. Mára az lh teszt tök negatív lett, a hőm leesett, és már nem fáj, nem szúr sehol. Kíváncsi vagyok, hogy reggel mit fogok mérni! A pg/53-at elfelejtettem használni :oops: . Tegnap és ma reggel néztem meg, amikor is páfrányos volt. Most annak is nagyon örülnék, ha lenne pé-m, és nem olyan későn mint a múltkor. Aztán ciklus vége felé már biztos nem fogom ennyivel beérni.... :lol:
Vendég
 


hű de megszaporodtunk :wink:
Vendég
 


Ildi, én sem gondolom komolyan a töprengéseimet, csak olyan nehéz lelkifurdalás nélkül azt mondani, hogy nem érdekel, lesz, ami lesz. :)

Gigi, hű, de bőbeszédű vagy! :D:D:D

meri
 
 


ja bocs,csak elkondolkodtam :lol: :lol: :lol: :lol: meg közben mást csinálok még,meg összevesztünk apafejjel :shock: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
De jó, hogy megtaláltalak Titeket! Már úgy elszomorodtam mikor a másikba nem írtatok. Jöhetek közétek azért mert már babás vagyok?
Szeretném tudni, hogy mi van veletek és drukkolni ha kell.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Szia Ági!
Egy feltétellel jöhetsz közénk: ha komolyan veszed a kérésemet, és nem beszélgetünk rólam. :D:D:D Rendben? :D
Bár, nem is tudom, fog-e működni egyáltalán ez a topik... :(

meri
 
 


meri,
fog ám :lol: most már kerek a világ :wink:
egész nap rohantam :x de holnap jövök és mesélek,csak most nagyon befáradtam :?
Vendég
 


Sziasztok!

Ági! Nagyon gartulálok, szép, problémamnetes várandósságot kívánok Neked!
Kép

Krisz, gyere írj magadról, mikor is mész dokihoz? :roll:

Magamról nem sokat tudok írni... :roll: Semmi nem történt velem mostanában... Eddig olyan nyugodt voltam, azt se tudtam hányadik napon vagyok, nem mértem a hőmet se, de 2 napja megint olyan gyagya vagyok :roll: Azért rendesen ott van bennem, hogy hátha sikerült... Párommal hó közepén szépen összevesztünk, úgyhogy sikerült kihagyni a pé-t, de azért reménykedem... Jajjj, na nem nyavajgok, megyek dolgozni 8)

Puszi! (ja, és nem 12. hanem 10. dpo ma)
Vendég
 


Ja, és még valami :roll: Valaki nem tud nekem valami homeos szorongásoldó bogyeszt? :roll: Csak jó erős legyen, mert rám eddig még nem hatott sajnos egy sem... :cry:

Na tényleg megyek, pusz
Vendég
 


anna,
dm-eset próbáltad már amit mondtam :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: irgumburgum,viszek neked pénteken :lol: :lol: :lol:
és ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá,akkor péntek lesz a 12.dpo :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gigi :lol: Tényleg, bocsi, pedig itt van a közelben a dm :roll: Olyan szita az agyam mostanában :roll: :lol:
Péntek, bizony :roll: ja, és ma még nem teszteltem :lol:
Vendég
 


azaz ma még nem teszteltem... :oops:
Vendég
 


Ezt már leírtam :lol: :lol: :lol:
Na megyek is asszem :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Örülök, hogy mindenki ilyen jókedvű ma reggel. :D:D:D
Az én kedvem most kevésbé jó. :(
Először is a suliban keresztülhúzták egy programomat. :( :(:(
Másrészt valami nem okés a görbémmel. Most néztem, hogy ma vagyok a 18. cn.-on, és sehol semmi emelkedés. :( Pedig a 17.-en illett volna lennie a pé.-nek... Bár, amilyen lazán bírom venni mostanában az életet, azt sem tudom követni, mikor hol tartok, lehet, hogy jobb is így...
Mindegy...

meri
 
 


anna,
öööööööööööööööööööööööööööö,majd fogsz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: én meg pénteken viszem
a bogyeszt,megvettem neked mert már nem bízom benned :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

meri,
nem hiszem hogy a lazaság azt okozná hogy nem lesz pé-d :wink: lehet csak kicsit hosszabb ciklusod lesz ez most..........
suli meg :evil: :evil: :evil: de gyere sűrűn ma és majd jókedved lesz tőlünk :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Na bejelentkeztem a dokimhoz! Sajna a héten már nem volt hely. A jövőhét meg nekem nem jó, így 19-én este megyek az a 20. napom lesz, lehet hogy jobb is így, mert akkor esetleg látszódik majd valami pé-féle. Bár a múltkor is a 31. napra jelölte a ferti a pé-t.

Puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Én is megtaláltalak benneteket eddig is figyelgettem a másik topikot de senki nem irt sajnos.

Azt szeretném kérdezni, hogy én is csatalkozhatom hozzátok?

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


andi,
szia,persze hogy jöhetsz :wink: mikor tesztesz,mára nagyon izgi a helyzet :lol: ?

krisz,
jól tetted,kivi vagyok mit fog mondani :roll:
Vendég
 


Szia Krisz!
Bennem van a hiba, de miért is mész dokihoz? :oops:

Szia Andi!
Én nem látom az egyik vonalzódat. Lehet, hogy ezért nem értem, miért mondja Gigi, hogy izgi a helyzet? Hol tartasz?

Ildi!
Merre vagy???

meri
 
 


meri,
jobb már a kedved?amúgy nem értem mit értetlenkedsz itt andi vonalzóján :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szijjjjja Gigi!
Te hogy kerülsz ide??? Msn-en meg nem vagy... Letiltottál vagy mi? :D:D:D:D:D
A kedvem? Hááát... Nemtom, mi van velem, de nem vagyok formában... Asszem nyűgös vagyok. Egyik pillanatban pörgök ezerrel, a másikban meg szeretnék meghalni. :D Ki érti ezt? :D Időnként nagyon nagy erőfeszítésembe kerülni elviselni magam. :(

Most már látom Andi vonalzóját, de az előbb nem mutatta... :shock: Andi, görbéd nincs?

meri
 
 


meri,
persze,mindenkit letitottam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ja és én kb egy éve szeretnék öngyi lenni :mrgreen: :mrgreen:
de most is fent vagyok és nem írsz nekem :( félsz,mi :lol:

anna,
te hol?várlak msn :lol:
Vendég
 


ja és 70.000 az átjárhatóságim :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Meri! Azért megyek dokihoz, mert szerintem a 42, 40 vagy épp a legutóbbi 48 napos ciklusom nem normális.
Szóval irtó kíváncsi vagyok mit mond majd. :roll:

Gigi! Mi az hogy 70.000? 70.000 Ft-ba fog kerülni?
Ne mááááááá?
Vendég
 


Sziasztok!

Gigi, azért a 70000 nem semmi!!! :(

Krisz, lehet, hogy szpotatás után nem állt még helyre a rend? Megmutitzod az utolsó görbédet? De persze teljesen jogos, hogyí mész dokihoz. Ezeken a problémákon olyan könnyű segíteni. És ha az ember lánya babát szeretne, akkor muszáj is tenni valamit. :D

Ma végre felment a hőm, úgyhogy mégiscsak volt pé.-m. Bár most pontosan nem tudnám megmondani, mikor. És nem is voltunk túlságosan aktívak abban az időben. Bezzeg előtte! :D:D:D Na mindegy, Áginak is egy próbálkozásból jött össze. :D És március amúgy is az én hónapom! :D:D:D

Látjátok, ma már jobb a kedvem! Lassan a napocska is kisüt... :D

Puszi mindenkinek!

Ági, eltűntél??? A válaszom miatt? :shock:

meri
 
 


Itt vannak a görbéim:

Kép

Kép
Vendég
 


krisz,
jaja,és ebből 50.000 maga a kontrasztanyag :shock: :shock: :shock: :shock:

görbuszhoz nem tudok mit mondnai de ma én is a 9.napon vagyok és majdnem + az lh tesztem :shock: :shock: :shock: ilyen a14.napon szokott nekem lenni :x
Vendég
 


hol van mindenki :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ????????????????????????????
Vendég
 


Gigi!
Na mi lett végül az uh-val?

Krisz!
Úgy tűnik, pé.d azért van! És az jó! Persze akkor is elég hosszú a ciklus első fele, de ettől simán jöhet a baba!

Bár elég kevesen olvassátok ezt a topikot, de azért ideírom, mégiscsak itt lakom. :D
Szóval ebben a hónapban érzem azt először komolyan, hogy vágyom egy babára. Tehát úgy, ha szembejönnek az utcán, arra gondolok, hogy én is, én is! :D Ez tök furi... Bár az is igaz, hogy valamiért annyira bízom ebben a hónapban. Illetve pár hónapja mondtam azt, hogy enyém a március. És pont ezt a hónapot annyira elhanyagoltuk. Háááát, nem tudom... Majd kiderül. De most először igazán szeretném....

Puszi nektek!

meri
 
 


ILDI, bocsi, tegnap nem jöttem, de ma kívánok BOLDOG NÉVNAPOT!!! :D:D:D

meri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: