Új privát üzeneted érkezett!

Helló Lányok!

Ridi! De jó, hogy jöttél! Neked is hatalmad gratula a babóhoz és kívnom ,h ogy mielőbb megoldódjana a gondjaid és felhőtlenül nagyon boldog babavárásod legyen.
REmélhetőleg a párodnak is visszacsúszik a helyére az agya mihamrabb. Te a legközelebb állítsd fejre ha taliztok! Hátha sikerül.
Jójó tudom nem vicces a dolog, csak egy kicsit vidítani akartalak.

Gigi! Ez az msn dolog nem szép. Mi is szertnénk tudni, mit műveltetek baba érdekében!!!

Andi! Jól alakul a görbid, szerintem ma ,vagy legkésőbb holnap a ferti berajzolja a pé-t.

Pusza mindenkinek!!!
Vendég
 


krisz,
erre most inkább nem mondok semmit :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi,már megint én. :oops:

Gigi!

Nem bírom ki,hogy ne írjak.Annyira ,de annyira örülök,hogy beköltözött a kis pocaklakód. :D Kívánok neked problémamentes és nyugodt babás hónapokat ,majd egy könnyű szülés után egy egészséges babát. :D Tényleg annyira örülök,hogy fülig ér a szám. :D

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 

 
 

Jajj és még valami!

Anna!

mi van veled? Írj légyszi pár szót!

Ridi!

Talán buatság amit írok,mert értem,hogy te azt szeretnéd,ha miattad jönne vissza,de én azt gondolom,ha pár hete még terveztétek a babáta,kkor az nem kérdés,hogy szeret-e,szóval én mielőbb megmondanám,mert jobb ezt hamarbb tudni.Ne rendezkedjen be,ne szokja meg az új helyzetet,Ha ezt a hírt megtudja valószínűleg elszáll a köd a szeme elöl és nem tölt el több napot ebben a téves kapcsolatban.Ha véletlenül mégsem így reagálna,azt te is jobb,ha mielőbb megtudod és lelkiekben úgy gondolod végig az életed.Elnézést a kéretlen tanácsért,de mivel a csajokat ismerem a rgi topicból így be-belesek,és nagyon megérint a történeted,de nem akarlak traktálni. :oops:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


eszter,

annyira drága vagy,olyan jól esik :D :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: reméljük hogy igazad lesz,bár most még nehezen tudom elképzelni hogy egyszer nyugodt leszek :roll: :cry: eddig egész jól voltam és nem tudom mi történt de egy pillanat alatt változott meg minden és sajnos fogalmam sincs mibe tudnék kapaszkodni :(
Vendég
 


Gigi!

Ez teljesen érthető,hogy aki már élt át vetélést sokkal jobban aggódik a baba miatt,amire mindennél jobban vágyik.De az biztasson,hogy nem tudod befolyásolni.Persze azért jobb,ha nyugodt és kiegyensúlyozott vagy,de ha ő jönni akar,úgy is jön,ha izgulsz érte,ha nem.Mert ez így van rendjén.és hát ő eldöntötte,hogy jönni szeretne,már csak egy pár hónap amíg felnő,kicsit gyötör még bent,rugdos és fészkelődik(el sem hiszed milyen hamar eljön)és nemsokára a babafotókban gyönyörködünk,hogy milyen szép is ez a gyerkőc és hogy elszaladt az idő.Így lesz. :D :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Na ezt jó érthetelenül írtam,de azért érted. :oops: :lol:

Kép

Kép
anubias
 
 


Szaisztok lányok.

Gigi nagyon gratula a babóhoz és boldog babásodást kívánok.

Ridi neked is gratulálok és remélem a párod gyorsan észhez tér és boldogan várhatjátok az új picurt.

Remélem most elindul egy nagy babásodási hullám és mindenki babás lesz.

A hőm nem akart lemenni a havim alatt csak ma reggelre lett 36,6 nem is tudom mi volt velem, még a PÉ-ig ha minden úgy lesz mint az előző hónapokban 11 nap van, és ha sikerülne a babó akkor a kicsi fiam 3. szülinapi ajándéka lenne a kistesó.

Itt a görbém:

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


eszter,
egy tündér vagy hogy próbálsz belém lelket önteni :D de sajnos én ehhez túl materialista ember vagyok :? jövö hétfőn megyek uhra,addigra biztosan kell legyen szívműködés,drukkolj majd nagyon kérlek,ránkfér :oops:

és nálatok mi a helyzet,mesélj kicsit.bolgárkerékbe mi volt?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Bár engem biztosan nem vártatok ide, azért ha nem gond én is szeretnék gratulálni Giginek!
Őszintén és szeretettel!

Éva

Kép
balimama
 
 


kedves éva,
mi tagadás meglepnek a soraid de köszönöm.
Vendég
 


Szia Gigi!

Hát velem nem egyszerű a helyzet.Mint ugye tudjátok nincs ki az összes kerekem.Nem voltam a Bolgárkerékbe,mert végül úgy éreztem,hogy nem arra van szükségem,de már magam sem tudom.Szóval össze -vissza kapkodok,ennek eredményeként vettem a neten utro.t és hormonkezeltem magam egy ciklusban.Ennek hatására olyan mensim lett,hogy a kórházban kötöttem ki,mert szó szerint azt hittem elvérzek,jobban véreztem mint szülés után.Már jól vagyok,most indul egy új hónap és én remélem ebben a ciklusban kevésbé kétségbeesetten szeretnék majd gyereket,mint az előzőben.Hát ez tudom,hogy nem hangzik valami optimistán,pedig az vagyok,majd akkor esek igazán kétsáégbe,ha lesz egy + tesztem,de ezt te úgy is érted.Nagyon fogok drukkolni neked,és várom az UH képet a kis csöppedről. :D

Kép

Kép
anubias
 
 


eszter,
önállósítottad magad és adtál magadnak némi hormonkezelést :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nem vagy szívbajos az tuti :lol: :wink: de nézzük midennek a jó oldalát,megtanultad a leckét :D mennyi utrot szedtél meg mikortól és meddig?mert ugye én nem utrot kaptam hanem duphastont minden ciklusban,de soha ilyen problémám nem volt.és nekem sem sárgatestelételenség miatt kellett a duphaston hanem csak hogy meghozza a vérzésemet emberi időn belül :roll:

én is nagyon drukkolok nektek és én sem hittem el de a gyerek meg az eső tényleg akkor jön mikor nem számít rá az ember :lol:
ezer ok miatt mi abban a ciklusban mikor babás maradtam csak egyszer voltunk együtt :roll: :oops: és meg voltam győződve róla hogy a hónap amúgy is esélytelen többi ezer ok miatt :twisted:

hidd el hogy a + teszt még semmi,akkor fogsz kiakadni mikor ahhoz az iphoz közelítesz mikor megtörtént abaj :cry: én a + tesztet teljesen jól fogadtam.és utána is nagyon jól voltam.és kb szombat óta nem ismerek magamra :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
na de nem traktállak itt a leleki bajaimmal,megvan neked a sajátod is sajnos :(

hát remélem tényleg lesz mit mutogatnom de ha most kérdezel egy üres petezsák fog fogadni hétfőn :cry: :cry: :cry: :cry:

puszi
gigi
Vendég
 


Gigi! Remélem ez az üres petezsák dolog ugyanolyan baromság, mint a múltkori elzáródott petevezető. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gigi én bízom benne, hogy nem egy üres petezsákot fogsz látni hétfőn. Tudom, hogy nem könnyű, de próbálj meg a pozítív dolgokra koncentrálni.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


little,
az elzórodott petevezeték nem baromság :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: csak az hogy mindkettő :lol: de a jobb tuti el van záródva és ha most ez a baba nem marad meg papírt is szerzek róla :twisted:
majd elmondodm msn-en az eszmefuttatást mert ha itt leírom rámismer a dokim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kíváncsian várom az eszmefuttatást! Akkor megyek msn-re, megnézem ott vagy e! :lol:
Vendég
 


Nem vagy ott!!! :twisted: :twisted: :evil: :evil:
Mindig elkerüljük egymást! :x
Vendég
 


sziasztok,

gigi, ne parázz, kérlek, mert olyat írok Neked, hogy csak na! :lol: szedj napi 3x2 optimizmus tablettát, és napi 3x1 'bizalom a babámban' bogyót. ma estétől :) puszi :)
Vendég
 


szilvi,
kűldsz nekem ilyeneket :wink:jól hangzik nem mondom :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


gigi, már küldtem is! csak figyeld a gólyákat :)
Vendég
 


Szilvi! Azért tegyél el nekem is tartalékba egy keveset! :wink:
Egyébként nálad mi a helyzet? Látom, hogy már a 28. napon tartasz!

Meri! Adj légyszi valami életjelt, mert nagyon hiányzol!
Vendég
 


szilvi,
bakker nagyon lassú az a gólya mert nem nagyon akar ideérni :roll: pedig esküszöm sosem hajigáltam kővel őket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

little,
nekem nem fog kelleni mert tanulsz az én hibámból :wink:

meri,
igen,jelentkezz :lol:

anna,
te is,nem kaptál felmentést alólunk :lol:

andi,
te meg ne dolgozzál annyit,tessék velünk is foglalkozni.na jó,csak velem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


little,
nekeD :roll: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Gigi
Nagyon-nagyon gratulálok neked! Mikor mész megint orvoshoz? Az, hogy aggódsz az teljesen normális. Amíg én nem láttam, hogy dobog a szíve addig tiszta ideg-beteg voltam és mindent bemeséltem magamnak.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Csókolom,csókolom! Ez Andika bocsánatkérő műsora!

Itt vagyok ragyogok.....lement a nagy hajtás...

Gigi: ha gondolod,hozzátok költözöm :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


H. Andi, és V.Andi /mégegyszer :lol: /

Kép
Vendég
 


sziasztok,
isten éltesse handit,vedresandit meg az összes nickje mögött rejtőzködő andreát :wink:

andi,
simán :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: van 3 gyerekszobánk,ebből egy van ami foglalt de csak mutiból mert kölök velünk alszik,még válogathatsz is :lol:
Vendég
 


Ildi,Gigi:köszönöm a székesegyház nevében :lol: :lol:
vedresandi
 
 


helló, Lányok,

minden Andreának boldog névnapot :)
gigi, milyen gólyákat vártál? nem hétköznapi, snassz gólyákat küldtem, hanem tündérgólyákat, ők vitték a tündérbogyókat!!!
little, Neked is tartalékoltam, csak szólj időben :)
mindjárt feltöltöm a görbémet is, hogy hol tartok éppen :)
Vendég
 


ő lenne az. mit szóltok?
Kép
Vendég
 


Szilvi! Jó a görbéd! Ez a 7-8. DPO-s hőesés beágyazódás gyanús! :wink: Szombaton akár tesztelhetsz is egyet!
Vendég
 


inkább vasárnap :) ha a görbém is indokolttá teszi :x
Vendég
 


Na jó, nem vitatkozom, legyen vasárnap! :wink:
Vendég
 


Meri!!!!!! Olyan szomorú vagyok! Kép
Vendég
 


meri,
most hogy tovább?vissza dokihoz clostyért vagy most closty nélkül?
Vendég
 


Gigi, Mókuska,

Annyira örülök,hogy ti is beálltatok a kismamik sorába!!! Nagyon-nagyon gratula a babákhoz!


Többiek, tessék őket mostmár követni, nagyon drukkolok értetek! :)

Millió puszi,
Ági


Kép
csné
 
 


sziasztok,

nagy a pangás...
megmutatom a görbémet, nem bíztató... :evil:
Kép
Vendég
 


Hát úgy látom ide nem nagyon akar írni senki! :evil: :evil:
Azért remélem mindenki jól van!

Gigi! Ugye még minden rendben van???? Holnap drukkolok, hogy minden okés legyen a dokinál!

Szilvi! Hááááááááát! Tényleg nem túl bíztató, de még minden lehet! :wink:
Vendég
 


ági,
egy tündér vagy,köszi :D remélem nekem is olyan szerencsém lesz mint neked most :wink:

szilvi,
sztem már tesztelhetsz nyugodtan és ha negatív el is hiheted :?

little,
csüt-ön megyek dokihoz :roll: közben voltam szerdán uh-n :wink:
Vendég
 


sziasztok,

hétfői üresség... na, csak hogy mára is legyen hsz :)
gigi, teszteltem tegnap, szép negatív lett...
új ciklus - új remények :)
pusszanat!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak érdeklődni szeretnék, hogy Szilvin kívül fog e még írni ebbe a topikba valaki???!!! Vagy bezár a bazár????!!!!

Ha érdekel valakit, akkor nekem nagyon hiányoztok, és nagyon rossz, hogy nem tudok rólatok semmi!!!!!!!
Vendég
 


little,
itt :lol: :lol: :lol: sztem fogunk írni csak ebbena szép időben mi pl egész nap kint vagyunk bvel az udvaron és nem nagyon van időm írni :cry: meg más is tavaszolt sztem,élvezi a szép időt és igyekszik nem kattogni túl sokat :wink:
mit akarsz tudni,kérdezz :mrgreen:
Vendég
 


Sziasztok!

Na csak életjelet jöttem adni magunkról, mert ahogy látom nem nagyon írtok :roll:
Tegnap voltam dokinál :) jajjjj annyira jó volt, istenem még a könnyem is kicsordult a boldogságtól :) 4.2 centis a kicsi babám, mindene tökéletes, jajj és úúúgy ficánkolt :) Annyira megható volt, dokim is látta rajtam, h teljesen kész vagyok, és mondta, hogy jól van, nézze csak nyugodtan, és még tartotta nekem az uhot pár percig :) Istenem, ennél nagyobb boldogságot még nem éreztem :)
Páromról csak gyorsan annyit, h marad :roll: de ez naponta változik... Mindegy a lényeg a drága kisbabám! Annyira imádom :)
Nah, írjatok most már Ti is!!!
Teszek fel poci képet, meg sztár fotót :)

A drága kicsi babám:
Kép :)

És ahol lakik:
Kép :)

Puszka!
Vendég
 


SZiasztok!


Gigi drága! Én ezt értem, és mi is így vagyunk,mivel az én fiam is reggeltől estig kint lenne a kertben, alig lehet becsalni. Csak néha, legalább hetente egyszer jó lenne egy kis életjel, hogy ki hogy van! Vagy ha történik valakivel valami izgi, akkor leírhatná!
Például Te, hogy mi volt az uh-on? Mekkora a babád? Hogy viseled?

Szia Anna!!!!!!!!

Jézusom de szalad az idő!!!! Nagyon édes kisbabád van, és szép a pocid is!!!!! Örülök, hogy jól vagytok! Hidd el, ha a párod majd a kezében tartja a babáját, akkor nem fog tudni elmenni tőletek. Azért majd egy későbbi uh-ra, amikor már jobban látszik a bébi, akkor elvihetnéd magaddal, és már akkor előjönne benne az apai érzés.

Hát rólam annyit, hogy tegnap hajnalban átéltem a poklot. Legalábbis nekem az volt. Annyira görcsöltem, hánytam, még terhesen se voltam ilyen rosszul. Arra gondoltam, hogy a tüszőrepi kínoz meg ennyire, mert volt tojásfehérjém is, jó nyúlós :oops: , és 2-3 órán belül el is múlt. Mivel eddig mindig a 18. napra rakta a ferty a pé-met, csak erre tudtam gondolni. Aztán ma egy nőgyógyász felvilágosított, hogy nem csak ekkor lehetnek görcsök, hanem amikor a megtermékenyült petesejt a petevezetőn átjut a méhbe. :shock: Már hétfő óta vannak kisebb görcseim, alhasi fájdalmam, erre a ferty is hétfőre tette be a pé-t. Igaz ez még változhat, csak akkor a tegnapi nyúlós izét nem értem. De hát nem is kell nekem mindent érteni, hiszen az eredmény a fontos! :lol:

MERI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VELED MI VAN??????????? CSAK EGY MONDATOT LÉGYSZI!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


sziasztok,

mókuska, nagyon szépek vagytok mindketten :)
little +++++++++++++++++++++++++++++ már csak alig egy hét, és kiderül, ki/mi kínzott meg :)
gigi? nálatok mi az ábra?
meri?
Vendég
 


Szilvi! Még egy hét.........................addigra már manikűrösre se lesz szükségem, mert lerágom az összes körmömet! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyors kérdés :roll: Nem kell valakinek egy iwiw meghívó?

Ildi, már csak 4 nap a tesztig :) Drukkolok!!!

Pusz
Vendég
 


hali

little,
sajnos valóban most csak a heti egy életjelre tellik :cry: :cry: :cry: de lesz ez még másképp is,csak most kiélvezem a terhestüneteimet :lol: :lol: :lol: ha lenne vmi akkor úgyis tudod hogy jelentkeznék de nincs.holnap megyek uh-ra,jól be vagyok tojva és nem is nagyon akarok róla beszélni.meg amúgy is szociopata lettem :roll: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

csókolat
gigi
Vendég
 


Gigi! Minden oké lesz, nyugi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: