Új privát üzeneted érkezett!

Gigi! Minden oké lesz, nyugi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok

Be be nézek én is néha de nem nagyon irtok.

Gigi nagyon nagyon szorítok, biztosan minden rendben lesz.

Anna el sem hiszem, hogy már ilyen nagy a bébid és milyen szép, remélem rendbe jön az életed is és nyugodtan és boldogan pocakosodhatsz.

Én is sokat vagyok kint Bálintommal.

Felteszem a görbémet:



Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Nem sok kedvem van nekem se ide írni, de máshova meg nem tudok, pedig olyan jó volna megosztani mással is a napi történéseket :roll:

Andi :) Köszönjük szépen! Neked pedig a görbéd szép :)
Hétfőn megyek tarkóredő mérésre, és felveszik videóra, vagy dvdre is :D Annyira várom :)
Ja, és szintén hétfőn megyek a védőnőhöz is (először) Jajj olyan izgatott vagyok már :roll:
Aztán kedden a háziorvoshoz... na ahhoz már kevésbé van kedvem.
Hát rólam ennyi nagyjából :roll:
Istenem annyira jó várandósnak lenni, a legutóbbi uh képet már rongyosra nézegettem :) Olyan mintha szerelmes lennék, persze az is vagyok a kis drágámba!
És képzeljétek azt álmodtam. hogy kisfiú :lol: Már a nevét is eldöntöttem: Ádám lesz :lol:

Little, holnap akkor tesztelsz, vagy megvárod a hétfőt? Jajj de izgi, drukkolok nagyon Neked is!!!

Na megyek, mert csak magamról tudnék írni, miután ide senki be se néz :cry:

Puszi, jó hétvégét, és az Anyuciknak Nagyon Boldog Anyák Napját! :)
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Megint beugrottam! :D

Mókuska!

Csak tudd,hogy én folyamatosan figyelem a sorsodat és drukkolok neked,meg persze belül aggódok is nagyon,amiért nem olyan a párod,amilyennek lennie kellene.Na de nem lehet minden tökéletes.Elég,ha veled és a babaával minden ok! :D

Gigi!

Mizu? Ugye jól vagy? Mikor mutatsz egy UH képet?Gyakran eszembe jutsz ám.Csak pozitívan. :wink:

Little!

Már tesztelsz? Jajj de izgi! Nekem meg még csak most volt a pé, a hülye utro miatt. :roll: Nagyon drukkolok neked a + teszthez.Gyere légyxszi a hírekkel. :wink:

Puszi

ESzter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Megjöttem az uhról :) A tarkó redő vastagsága: 1mm :) Mondta a szonográfus is, hogy szép formás baba, ilyennek kell lennie :) 61 mm a CRL és így az uh 1 héttel többnek látta... Ja, és úgy ficánkolt megint, annyira furi, hogy még nem érzem :roll: És kirakta a kis kezét is :) Tök olyan volt, mintha integetett volna :) a kis lábai pedig keresztbe voltak :)
Jajj úgy örülök :) Azért attól függetlenül, hogy milyen rossz itthon a légkör, most vagyok életemben először igazán boldog, és ez a pici baba olyan sok erőt ad nekem :roll:
Eszter, annyira aranyos vagy, írok majd privit, hogy mi újság itthon, meg hogy miket intéztem munkával kapcsolatban eddig :roll: Olyan jól esik amit írtál, hogy figyelemmel kíséred a sorsomat, és drukkolsz... Köszönöm!!!

Ma voltam a védőnőnél is... na arról inkább nem írnék, nagyon ellenszenves :? De az is lehet, sőt biztos, hogy csak én vagyok túlérzékeny...

Teszek képet a babuciról:

Kép

A gerince, és az egyik kis keze:
Kép

és szemből, olyan mint egy kis földönkívüli:
Kép

Majd teszek fel a hasamról is, ha valakit érdekel :oops:

Puszi!
Vendég
 


Pandácska nagyon örülök a pici babődnak nagyon szép. Remélem otthon is rendbe jönnek a dolgok.


Ildi remélem jó hirekkel jössz, megy a drukk.

Gigi remélem te is jól vagy.

Velem annyi, hogy nem fáj a hasam pedig eddig a ciklusom második felében mindig fájt, a mellem szombat óta fáj, de ez is lehet mensi előtti jel, azért reménykedem hogy ez a hónap összejön, akkor a babó a kisfiam harmadik szülinapi ajándéka lenne. :lol: :lol: :lol:

Felteszem a görbémet:



Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Anna!!!!!!!! Jaj de jó, hogy minden rendben van veletek!!!!! Nagyon aranyos Kis "földönkívüli" :lol: babád van! Várjuk a pocakképet!!!!!!!!!!!

Andi! Hú de klassz a görbéd! Legszíveebben más most gratulálnék a pozitív teszthez! Csak maradjon ott fent az a hő!

Gigi!!! Helyzet? Mi volt a dokinál?

Eszter! De jó, hogy írtál ide is! Örülök, hogy végül meglett az a fránya pé-d! :lol:

Hát nálam még semmi! Tegnap akartam tesztelni, de szombaton volt egy pici barna, ezért elhalasztottam. Ma vagyok a 29. napon mensi meg sehol. Barna az van, de nem folyamatosan, hanem csak ritkán a budi papíron. Pedig tegnap már beletörődtem, hogy meg fog jönni, már számolgattam, hogy mikor kell majd akciózni meg ilyenek, erre nem jött még meg! De ha nincs baba, akkor inkább minnél előbb jöjjön az a fránya piri, és ne hagyja, hogy beleéljem magamat, amikor már kezdtem beletörődni, hogy ez is egy sikertelen hónap lesz! :evil:

Lányok írjatok, mert úgy utálom a saját nevemet látni utolsó hozzászólóként! :lol:
Vendég
 


Ezt pedig utólag szeretném anyák napjára küldeni minden már meglévő és leendő anyukának:

http://www.videoplayer.hu/videos/play/53590
Vendég
 


Little, akkor gyorsan írok, hogy az enyém legyen utoljára, bár azt én is utálom :lol:
Te szegény... Nem lenne jobb tesztelni egyet? Márcsak a barna miatt is. És akkor majd ide is írd meg lécci a teszt eredményét, mert nagyon-nagyon szeretném, ha sikerülne Neked is, és drukkolok tudod! :)

Andi, gyönyörű a görbéd :) Jajj, de jó lenne :) 4-5 nap múlva már tesztelhetsz is!

Ari vagy Little, akkor teszek egy szombati pocak képet...

Kép
Vendég
 


csajok,
imádlak benneteket és megígérem nektek hogy visszakapjátok a régi gigit..........csak még legyetek egy kis türelemmel és nézzétek el nekem de egyszerűen képtelen vagyok bármit is írni :cry: nem tudom neketek megindokolni azaz tudnám de nincs lelkierőm belemenni és a múltat felidézni :roll: :? remélem 2-3 hét múlva megnyugodhatom és én is felhőtlenül élvezhetem az áldott állapotot :wink:

sokat gondolok rátok és nagyon drukkolok mindenkinek!

ölellek titeket
gigi
Vendég
 


Anna!!!! Édi a pocid! :lol:
Engem is érdekelne, hogy mi újság munkaügyben nálad! Meg minden, ami ki akar jönni belőled, és szeretnél róla dumcsizni!

Drága Gigi!
Mi itt vagyunk és várjuk a régi gigit! Nem kell megindokolni, hogy miért nincs erőd írni, azt hiszem megértem. Nyugodj meg, nem lesz semmi baj! A villám nagyon ritkán csap be kétszer ugyanoda! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt! Csak egy gyors helyzetjelentés!
Még nem jött meg, a barna se jelentkezett még ma!

És egy édes történtet: Tegnap este lefektettem Bencit, elmondtam a mesét, jó éjt puszi és kijöttem a szobából. Kb 10 perc múlva a gyerek nagyon kiabál valamit. Gyorsan felrohanok, mert azt nem értettem lent, hogy mit kiabál. Hát az én gyerekem ül a nagy ágyon és azt kiabálja: "Meg akarod szeretni anyát!" Majd a nyakamba ugrott és úgy szorította, hogy majdnem megfulladtam, és vagy 10 percig csak szeretgetett és simogatot. Eléggé bujós kissrác, de ez elég fura volt és amikor megkérdeztem, hogy mire ez a nagy szeretgetés pláne alvásidőben ezt válaszolta: "azért szeretgeted anyát, mert kistesó van a pocijában!" Na akkor egyből elbőgtem magam, és úgy ölelgettük tovább egymást. Annyira imádom ezt a kiskölyköt!!!

És mi történik reggel? A hőm újra emelkedik! Itt a görbém:
Kép


Most már magam se tudom mit gondoljak. Tesztelni nem mertem, majd talán holnap vagy holnapután!

Andi! Nálad mi a helyzet? Hogy áll a hőd?????
Vendég
 


Ildi, drukkolok nagyon! :)

meri
 
 


Meri! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Little, jajj édes lehett a kisfiad :) Én annyira bízom a gyerekek megérzéseiben... Nekem is, még sztem nem is mondtam, de kb 6 hetes lehettem, amikor az uhra várakozva a rendelőben egy kisfiú mondta a mamájának, hogy "nézd, baba van a pocijában" :shock: Kész voltam :) Úgyh drukkdrukkdrukk!!!
Na, és akkor most már gyere légyszi és írd meg, hogy mi újság :lol: Teszteltél???

Andi, Te is gyere légyszi, mert addig 10 percenként nézni fogom a babanetet, míg nem jöttök a hírekkel!

Pusszanat!
Vendég
 


Sziasztok itt vagyok, a hőm még mindig elég magasan van és a melleim is nagyon fájnak de semmi mást nem érzek, tesztelni sem fogok csak hétfőn ha nem jön addig meg mert Bálintomnál is csak 5 nap után lett pozitív a tesztem.

Itt a görbém:

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


SZiasztok!

Andi! Mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++

Én már reggel éreztem, hogy meg fog jönni, ezért úgy döntöttem, hogy egy kis vásárlással rendbe teszem a lelkemet! Persze tampon társaságában indultam neki, amire útközben szükség is volt, mert délután megjött! De már kész az e havi akcióterv! Úgy döntöttem, hogy most csökkentjük az akciók számát, hogy a kiskatonák jobban megérjenek, és fittebek legyenek! És nézzük a dolgok jó oldalát, az eddigi 10-11 napos luterális fázisom 14 napos lett ebben a ciklusban! Hurrá!
Vendég
 


Jajj, Ildi :cry: A fenébe :cry: Pedig annyira szép volt az a görbe, meg annyira drukkoltam is, meg... :cry:
Azért annak örülök, hogy 14 nap volt a ciklus 2. fele :roll: és hogy nem csüggedt a lelekesedés...
És nem akarod használni az Lh tesztet? sztem megbízhatóbb, mint a pg53 :roll: mondjuk ez csak az én tapasztalatom...


Andi, ez nagyon bíztató! :)
Vendég
 


Ja! és azt nem is meséltem, hogy reggel kértem Bencét, hogy szeressen meg, erre azt mondta, hogy nem, mert már nincs kistesó a hasamban! :shock: :shock:

Anna! De veszek lh tesztet, ha el nem felejtem, mert most ez történt, aztán már késő volt! Szerintem se megbízható a pg/53. Még így elhasználgatom, de védekezés céljából tutira nem használnám!
Vendég
 


Sziasztok lányok

Ildi sajnálom, hogy megjött de annak azért örülök, hogy a ciklusod rendbe jött.

Pirinek semmi jele, de még nem merek bizakodni:

Itt a görbém:


Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Szisztok!

Andiiiii :) Ha valóban ez a 14. dpo akkor ma kellett volna megjönnie elvileg... A görbéd pedig továbbra is babásnak tűnik :) Jajj nagyon fogok Rád gondolni, hogy maradjon ez így 9 hónapig!!!

Ildi, Bence hihetelen kisfiúcska :shock: Hááát talán jobb is, ha nem tudjuk vajon tényleg baba volt e a pocidban, de én azt gondolom, hogy hihetlen ézékekkel van megáldva 8)
Az lh tesztet pedig mindenképp úgy csináld majd, hogy a full + után 1 nappal, amikor már negatív akkor legyen eksön :wink:
Olvastam, hogy érdeklődtél az ecetes irrigálásról, én is olvastam az egyik Czeizel könyvben róla... Azt olvastam, hogy fél liter vízbe 4 kiskanál ecet kell. És az ecet savassága körülbeül megegyezik a hüvelyével, pl a gombát is ezzel kezelték régebben :roll:
Úgyh sztem ártani nem ártasz...

Én meg olyan sz@rul vagyok :cry: Párom tegnap elmondta, hogy már nem szerelmes belém, ugyan szeret mint emebrt, és segít is, amíg helyre nem jövök anyagilag, de... :cry: Amikor ezt közölte olyan szívdobogás kapott el, hogy azt hittem rögtö elájulok...
Darabokra törtem, és fogalmam sincs hogy tudok felállni, azt hittem Ő az igazi nekem :cry:
És annyira de annyira sajnálom a babát is, tegnap is sírógörcsöt kaptam. Tudom, hogy nem szabadna ennyire elengednem magam a baba miatt, de nem megy. Teljesen összeomlottam, és már nem látom a jövöt se...
Életem legszebb hónapjai ezek, és én mégis magányosnak, kihasználtnak, és csalódottnak érzem magam :cry:
Jajj, na be is fejezem, mert már megint úgy ver a szivem, hogy az nem igaz.

Puszi
Vendég
 


Jajj Anna annyira sajnálom. Nem hiszem el, hogy pont életed legszebb hónapjait teszi ezzel tönkre, ez elég önző dolog a részéről. Biztosan nem vigasztal de ha a párod nem szeret nem szabad ezt erőltetni, sajnos jobb lesz neked is ha továbblépsz, de az is lehet, hogyha megszületik a pici a párod hozzállása is megváltozik, és be lehet tudni annak, hogy megijedt a felelőségtől, vagy csak a hormonok dolgoznak benne.

Most próbálj meg a babára koncentrálni, és a jelenre koncentrlni, a jövővel meg akkor foglalgkozz, amikor már sikeült megnyugodnod és túltenned magad ezen a csalódáson.

Sajnos a hugom is hasonló cipőben járt az első terhességénél az ötödik hópnapban tartott amikor a párja kitalálta, hogy nem is az övvé a gyerek és nem vállalja és elhagyta. Később kiderült, hogy folyamatosan csalta a srác. Neki is elég nehéz volt ezt feldolgoznia akkor, de a kicsi lánya elfeledtette vele, és utána a srácnak el kellett ismernie a gyereket mert a DNS vizsgálat egyértelműen bizonyíttta, hogy ő az apa. De azóta sem látta a lányát aki már 8 éves. A hugom talált magának egy másik srácot akihez hozzáment és már van két közös gyerekük is a legynagyobb lány pedig úgy szerti a férjét mintha az édesapja lenne.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Ildi, sajnálom!!! :( :( :(
Andi, hogy áll a hőd? Jól látom, hogy 16. dpo????

meri
 
 


Andi,
mi újság??? Figyellek ám titeket, és már nagyon izgulok érted!!! MIkor tesztelsz? Már a 17. dpo-n vagy!!!! :D

Anna,
nagyon szép a pocid!!! :)
Nem irigyellek a párod miatt, irtó erős csajszi vagy, és a gyereked büszke lesz rád amikor felnő!!!
csné
 
 


Sziasztok!

Ági :) De jó, hogy benéztél ide is! És nagyon szépen köszönöm amit nekem írtál, annyira jól esett :) Én is mindig elolvasom, hogy mi van Veletek. Eszméletlen, hogy már 30. héten vagy, bárcsak én is ott tartanék már... :)

Lenne egy kérdésem is... A tarkó redő mérésre pontosan 12+1nél mentem, és ugye mondtam, hogy az uh szerint akkor már 12+5 napos volt a baba. Ugyan a vonalzómat nem állítottam át, mert fogalmam sincs miért, de tökre biztos vagyok benne, hogy nem annyi volt akkor. (főleg, mert mi is 1x voltunk együtt, mikor megfogant a szerelmem) De így a 15. héten kell mennem a dokimhoz az AFP beutalóért, és nem tudom, hogy lényeges e az a pár nap eltérés :roll:
A másik bajom pedig az, hogy eszméletlen iramban hízom :roll: 62 kilóval kezdtem a terhességet, amiből a 12. hétre lett 71 :oops: :oops: :oops: Még annak ellenére is, hogy a 6. héttől kb a 9.ig szinte 1 falat nem ment le a hányingertől. Egyébként először azt hittem, hogy biztos sokat eszem, de nem :roll: Kb ugyanannyit, mint a baba elött, csak kicsit változatosaban, meg most már nem az van, hogy du. 3kor eszembe jut, hogy ja, enni kéne, hanem rendesen reggelzek is, de nem hiszem, hogy ez baj lenne. Jajj, mit csináljak, már a védőnő is szólt, hogy nem lesz ez így jó :cry: Beiktattam sok gyümölcsöt is, meg nyers zöldséget, de azoktól nagy mennyiségben még most is felfordul a gyomrom. Valakinek van valami ötlete? :roll:

Ja, és még valami! Andi gyere már :lol:

Puszi!
Vendég
 


Szisaztok

Sajna vasárnap reggelre megjött, úgyhogy nem jött össze a szép görbém ellenére se. Mos nagyon letaglozott a havi pár napig csak magam alatt voltam de most már úgy gondolom túl vagyok a nehezén és kezdem az új hónapot. Voltam orvosnél is aki azt mondta szerinte nincs semmi akadáklya a babának csak ne görcsöljek rajta.

Remélem mindenki jól van.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi! Nagyon sajnálom tudom mit érzel most! Én is padlót fogtam, ahogy megjött, és nagyon neki keseredtem. Most próbálok nem csak ezzel foglalkozni, mert a vetélés óta, csak ezzel foglalkozom, ezzel kelek, ezzel fekszem, és még éjjel is agyalok. Így telt már pár napom és most sokkal jobban érzem magam. Végig takarítottam a házat, Bencét tanítgatom, és gyorsan telnek a napjaim!

Anna! Szerintem pár nap csúszás az AFP-n nem fog gondot okozni. Mert hát mi van azzal, akinek maratoni ciklusai vannak, és tényleg nem igazán lehet belőni, hogy mikor is fogant az a baba.
A súlyod miatt se aggódj, mert szerintem ez egyéntől függ. Én Bencével 57-ről indultam és 70 voltam amikor megszültem. Baromi lassan mentek le a kilók, pedig sokáig szoptattam. és még mindig van 2-3 kiló, ami fel-le vándorol. Viszont az egyik munkatársam több mint 20 kilót hízott a terhessége alatt, és szülés után egyből lement az összes felszedett kiló, és már a kórházból a régi gatyójába ment haza.
Vendég
 


Sziasztok lányok nagyon el vagytok tünve mi van veletek? :roll: :roll: :roll: :roll:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


sziasztok csajok,

na kérem tessék feléledni és visszatérni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: én itt vagyok :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gigi Drága!!!!!!!!!
Akkor most már ugye lehet gratulálni! NAGY-NAGY GRATULA!!!!!!!!!!

És mit lehet tudni a pocaklakóról? És Te hogy vagy? Hogy viseled?
Vendég
 


little,
köszönjük szépen most már örömmel vesszük :wink: hát azt lehet tudni hogy nagyon stramm kis baba és gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és az anyukája nagyon szerelmes belé már most úgyhogy gondolhatod mennyire lesz elkapatva a drágám :lol: :wink: és elég jól vagyok most már,minden téren.........volt három kemény hét,akkor az is nehezemre esett hogy felkeljek,de persze én meg tök boldog voltam tőle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lelkileg meg bejött a taktikám úgy érzem, jobban viseltem mint hittem volna.úgy igazán csak 2X kapott el a pánikroham :? :oops:

többiek,merre??????????????????????????????????????
Vendég
 


Szia Gigi én is nagyon gratulálok a picurhoz, el sem hiszem, hogy már 12 hetes vagy.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


sziasztok,

Gigi, gratula! további problémamentes, boldog pocakosodást ;)
Vendég
 


sziasztok,
ne én eltűnök megint :roll: :oops: benyeltem egy vírusos torokgyuszit úgyhogy brühühühühühühü :cry:
Vendég
 


Jajj, Gigi te szegény :cry: Egyél jó sok mézet, meg kamilla teázz, meg biztos van valami homeopátiás bogyó ami jó erre a hülye torokgyulladásra :roll:
Millió puszi!
Vendég
 


Sziasztok!
Még mielőtt néhány nagyon kedves ismerősöm elkezdene aggódni: táborban leszek jövő héten. :D És vigyázok, ígérem. :D:D:D

meri
 
 


Meri Jó táborozást

többiek mi van veletek nagyon el vagytok veszve!!!! :roll: :roll: :roll:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Meri, érezd jól magad! :)

Andi, Veled mi újság?

Képzeljétek, tegnap voltam AFP-n meg megcsinálták a cukorterhelést, hát azt hittem belehalok...
és voltunk uhon is, és hát elég egyértelműen (még nekem is) KISLÁNY :) :) :)
Már azt is eldöntöttem, hogy Boginak fogom hívni 8)

Gyertek írjatok légyszi, olyan jó lenne :roll:

Puszi!
Vendég
 


Anna nagyon gratula a kislányhoz remélem a cukorterhelésnek is jó lett az eredménye.

Velem nem sok újság van szerintem ez a hónap uszott elég furcsa lett a hőgörbém de még mindenki azt mondta ne adjam fel de nem sok kell már és kiderűl mi a helyzet.

Itt a görbém:

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok lányok!

Már régen jártam erre!!!!!!!!!
Anna:Gratulálok a (kislányhoz)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Anna!!!!!!!! Nagyon nagy gratula a kislányhoz! A Bogi nagyon szép név, ha nekem kislányom lenne legszívesebben én is így hívnám, de sajnos a nővéremnek már így hívják a lányát. :cry:

Meri! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


sziasztok,

én is itt néha csak nem nagyon van kedvem írni :roll: és ne is kérdezzetek csak drukkoljatok nekünk nagyon,asszem addig míg meg nem szülünk :wink:

cupp
Vendég
 


Gigi! Akkor nem kérdezünk, csak kezünk, lábunk összerakjuk és drukkolunk! :wink:

Andi! Teszt?????

Szilvi! Te már nem jársz erre?

Meri! SZeretnék egy új profilt tőled! :wink:

Én tegnap reggel már nem bírtam tovább és teszteltem! POZITÍV lett!!!!!!!
Vendég
 


Little!!! (halkan ugyan, de) NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK, ÉS KÍVÁNOM, HOGY A LEGNAGYOBB RENDBEN LEGYEN VELETEK MINDEN!!! :) :) :) Nagy-nagy ölelés, és millió puszi!! :)
Vendég
 


Andi! meglestem a másik topicban a görbéd, és sztem tök jól néz ki :) drukkolok nagyon tudod!

Ancsa, Ti hogy vagytok? :)

Hogy bírjátok ezt a meleget? én nagyon rosszul egész nap poshadok a szobában 8)

Puszi!
Vendég
 


little,
yessssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nem akarok semmit szépíteni,rohadt nehéz lesz míg letelik a 12 hét és egyáltalán nem fog gyorsan eltelni :? és ha ahogy közelebb kerülsz ahhoz az ominózus terhességi héthez úgy fogsz egyre inkább megbolondulni :roll: :twisted: :twisted: :twisted: de nekem pl segített az gyakran mentem dokihoz meg az hogy igyekeztem magam érzelmileg távol tartani az egésztől..........és tudod, a nők 6.érzéke ritkán téved :wink: ha bepánikolnál bármikor tudod hol találsz 8)

anna,
ez nem sikerült túl halknak,nem gondolod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ?miután tegnap beszéltünk és letettem a telefont b fél órán át azt kérdezte hogy anna miért nem jön hozzánk :lol: mivel tökre nem volt hajlandó semmi magyarázatot elfogadni meg kellett hogy ígérjem neki hogy eljössz :lol: úgyhogy csináltam neked programat :lol: :lol: :lol:

meri,
te már itthon vagy,tartozol egy bekukkal :wink:
Vendég
 


Arik vagytok! Kép
Megpróbálok nem görcsölni, és aggódni! Jöjjön aminek jönnie kell, a sorsomat úgysem tudom kikerülni! Élvezni akarom a várandóságom minden egyes percét!!!
Vendég
 


Andi!!!! :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Gigi :lol: hát tényleg nem sikerült halkan mondanom, de úúúgy örülök Ildinek :lol:
Bálintkád pedig egy tündér :lol: annyira édes :) Köszönöm a meghívást :lol:

Andi, jelentkezz!

Ha már itt tartunk, nincs kedve valakinek eljönni velem este fél 6ra az 1. kerületbe? :lol: Annyira nincs kedvem egyedül menni :roll:

Puszi!
Vendég
 


Bekukk! :D
Majj jövök. :D:D:D:D:D

meri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: