Új privát üzeneted érkezett!

Ki szeretne még???? :D
vándor
 
 


Szia!

Én, amit ha jól számolom, még össze lehet hozni :oops:

üdv.: andi

És Ti? :D
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék decemberre babát! De azt se bánom, ha még november végén megszületik. :wink:


Ildi
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Nekünk sajna nem fog összejönni. :cry:
vándor
 
 


Nekem mág 24ig várni kell, hogy biztos legyek benne :lol:, hogy lesz :oops:
vedresandi
 
 


Szorítok neked, hogy sikerüljön!!!
vándor
 
 


Sziasztok!

Látom, Ildi, nagyon egyre gondolunk! :D
Végül is az a topik címe, hogy decemberre, tehát a lényeg, hogy még idén. :D

Ti mióta próbálkoztok? Mármint Vándor, és Andi? (Merthogy Ildit már ismerem :))

Vándor, miért mondod, hogy nem fog összejönni????

Andi, neked meg drukkolok!!!

meri
 
 


Meri!

Mi idén kezdtük.Febr.28-án vették le a spirálomat.
A tünetekből ítélve jók az esélyeink, de meg kell várni, hogy nem jön me.Az a biztosabb :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Hanyadik napon vagy? Milyen tüneteid vannak? Mértél hőt? Vagy ez csak az első "majd meglátjuk" hónap volt? :)

meri
 
 


Szia Meri! :lol: Decemberbe még belefér ha valakinek az utsó mensi dátuma márc.24-e, tehát még a köv ciklusnál is beleférünk! :wink:

Vándor! Miért nem fog összejönni? Írsz egy kicsit bővebben magadról?

Andi! Mennek a drukkok!!!!!!!
Szerintem én is a körül fogok megpróbálkozni a teszttel. Bár nálam most nagyon nem lehet tudni, hogy mi a helyzet, mivel az utolsó mensim dátuma a spontán vetélésem dátuma is, és úgy néz ki még javulgatni kell a szervezetemnek, mert érdekes dolgokat produkálok!
Vendég
 


Meri!

Nem mérek hőt, mert nem ezen múlik (szerintem).
Nem is értem a méréses dolgot.
Febr.24 én volt meg utoljára.
Tünetek: hányinger,émelygés, álomkór napközben, pisilés sokszor, fáj a cicim.Tudom milyen, van már egy nagy fiam.Úgy érzem összejött.
Nagyjából ennyi.
Majd kiderül egy hét múlva :roll: :roll: :roll:
vedresandi
 
 


Vándor, most olvastam a másik topikban az inszemet. Azért nem fog sikerülni? :(

Ildi! Bizony belefér! :)

Vándor, Andi, nem akartok átjönni a mi topikunkba? És akkor legalább az is pörögne, és nekem is csak egyet kéne figyelni. :D:D:D Apropó, Ildi, oda is írtál???? :D:D:D

meri
 
 


Little!

Nekem febr 24-én volt meg utoljára, és legközelebb márc 24-én kellene megjönnie.
Remélem nem fog:)
vedresandi
 
 


Meri, melyik topikba kell menni? :lol:
vedresandi
 
 


Meri! Jelentem írtam! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Én szívesen átmegyek a másik topikba, ha akarjátok, de melyik az a másik topik? :oops: Bocsi még elég kezdő vagyok itt.

Szóval mi 2004. tavasza óta próbálkozunk. Már egyszer teherbe estem, de sajnos a 8. héten elhalt a baba. Tavaly másrcius óta járunk a Dévaiba, két inszemen vagyunk túl és a 3-at most hétfőn állította le a dokim, mert túl sok tüsző nőtt meg. Most két hét pihi és utána UH.
vándor
 
 


Szia Vándor!

A másik topik: Várandósság/Mi mikor kerülünk sorra
vedresandi
 
 


Szia Andi!

Köszi, akkor átnézek oda.
vándor
 
 


Sziasztok!

Ha lehet én is csatlakoznék hozzátok.
Nekünk ez az első próbálkozós hónap.Ha szerencsénk van karácsonykor már mi is babázhatunk.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Szia Ancsa!
Gyere a Mi mikor kerülünk sorra? :) topikba! :)

meri
 
 


Meri!

Már irtam neked,olvashatod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!: :!:
Vendég
 


MERI!

Csak,nem ide, Mi mikor kerülünk sorra!
Vendég
 


Kriszti, gondoltam. :) Én ide nem is szoktam jönni. Csak a múltkor szaladtunk be Andiért és Vándorért, hogy elcsábítsuk őket. :D

meri
 
 


Sziasztok,
Még új vagyok itt, de gondoltam ez pont egy olyan topic ahol el tudom mesélni, hogy ha minden jól fog menni, akkor december közepére megszületik Bébikénk :)
Márciusban kezdtem el hőmérőzni, a közepén Lh tesztet is megcsináltam (a hőgörbés topicba be is raktam), aztán már csak a végét kellett várni és lám 3 pozitív tesztet is produkáltam :) Jövő héten megyünk első uh-ra, már tűkön ülök :) És mindez első próbálkozásra...el sem hiszem :)

Kép Kép

Kép
huncutka78
 
 


Szia Huncutka! :)

Először is hatalmas gratula!!! Ha társaságra vágysz, a Mi mikor kerülünk sorra? topikban vagyunk. Csatlakozz, ha elég lökött vagy! :D

meri
 
 


Sziasztok!
Azt hiszem épp beleférek. A kalkulátor szerint dec. 1 :D
Huncutka gratula!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Köszike mindenkinek.NAgyon izgulok a jövő heti uh miatt... Csak jó helyen legyen a pici kis zsákocska :)

Kép
huncutka78
 
 


Huncutka! Melyik nap lesz az UH? Majd írd meg, hogy mi volt...
Én is megyek csüt-ön... ismét.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok,
Megvolt a tegnapi ultrahangom. Méhen belüli egyértelmű terhesség, szabályos petezsák, szabályos szikhólyag, gravid s. 5-6, CRL 2,4mm
Annyira boldog vagyok :D
Kép

Kép
huncutka78
 
 


Sziasztok!

Ma csináltam egy tesztet és pozítiv!!! :-) Igy ha minden jól megy akkor Mi is beleférünk a decemberbe dec. 22
dorotty
 
 


Sziasztok, lanyok, lehet, dilisnek neztek, de immar egy jo ideje jelentkeztek nalam a terhessegre jellemzo tunetek a negativ terhessegi teszt ellenere. Es kitartoan maradnak is. :D A tortenetemet azzal kellett volna kezdjem, hogy en fogamzasgatlot szedtem es megis ugy erzem, varandos vagyok. Holnap megyek nogyogyaszhoz es ha pozitiv az eredmeny, szeretnek csatlakozni hozzatok.
Es egy "kezdo" kerdes: Tegnaptol egyik mellem joval nagyobb, mint a masik. Lehet ez is a terhesseg jele?
Szep napot kivanok nektek es sok sok + tesztet!
hajnalvos
 
 


Sziasztok!

GRATULÁLOK Huncutka és Dorotty!!!

Én ma voltam Apával a nődokihoz. Manó ülőmagassága 12 mm. :)

Hajnalvos előfordul, hogy még a teszt negatív, és mégis ott van a bébi. A ciklusok szabályosak voltak eddig?
Az a kérdés tényleg elég érdekes... egy nap alatt megnőtt az egyik?!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok, csatlakozhatok?

Szombat reggel csináltam egy tesztet, +, aztán futás a gyógyszertárba, du. csináltam még egy tesztet, még két csík... :D
Szóval, ahogy számoltam a húsvéti babánk mellé most lesz egy karácsonyi is! :D :D :D Ma du megyek dokihoz, úgyhogy talán estére okosabb leszek.

Bocsi, a nagy örülés közepette be sem mutatkoztam: Ági vagyok, egy 1 éves kiskölök boldog anyukája, aki akart ugyan tesót, de álmában sem gondolta volna, hogy ilyen gyorsan összejön... :o :)
Csongira ugyanis öt hónapot "gyúrtunk" 8) .
tejszin
 
 


Ági GRATULÁLOK a + teszt(ek)hez!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szijjjasztok!:)

Miután én is decemberre várom majd a picurkám gondoltam csatlakozom hozzátok.:D

A nagyfiam 16 éves, nagyon furiiii ujra kismamának lenni!:D
Leginkább azért mert mellfeszülésen kívül semmi mást nem érzek!
Lehet,hogy most a 7. héten kezdődik majd a hányinger és egyebek???Remélem nem...
krittti
 
 


Na, voltam a dokinál. Hát, nem lettem sem okosabb, sem nyugodtabb... :? Amúgy is olyan lámpalázzal mentem, mintha legalábbis ítélőszék elé vinnének, meg jól befurakodtam, mert fogalmam sem volt, hogy már "új rendszer" van a rendelésén, és előre be kell jelentkezni mindenre (mentségemre szóljon, én próbáltam hívni, de nem vette fel...), de rendes volt, mert nem küldött el.
Elmondtam neki mindent, egyből azt mondta, hogy hú de korán van még, és persze az uh-n sem látszott semmi! :( Bár azt mondta, tapintani már lehet (és mivel nagyon fájt a hasam, jó, hogy eljöttem, legalább, hogy lássuk, nincs-e baj), és berendelt jövő hétre a kórházi uh-ra - remélem akkor már látok dobogni vmi kis szivecske-félét!!! A hosszú ciklusom (30-34 napos) alapján a fogamzás ápr. 4-e körül lehetett, így most 4 hetes terhes vagyok.
Szóval van még három hetem a hányingerig... 8)

Krittti, remélem elkerül a hányinger, azt nem kívánom senkinek!!! Nagyfiaddal volt?

Légyszi drukkoljatok nekünk, hogy minden rendben legyen, annyira sz.r ez a bizonytalanság. Én meg folyton csak suttogom neki, hogy "kapaszkodj ügyesen kicsikém", remélem hallgat rám!!! :D
Mindenkinek jó éjszakát!
tejszin
 
 


Tejszin, én drukkolok Nektek!!:)

A nagyfiammal 6-7. hét körül kezdődött a hányinger, de érdekes módon nekem mindig este volt, nem reggel.Remélem ez a terhesség egészen más lesz, hisz' nincs két egyforma egyébként sem.Eltelt 16 év + más az apuka,ugyhogy bízom benne,hogy minden rendiii lesz!!

Én jövőhéten megyek uh-ra.....nagyon izgulok!!!!
krittti
 
 


Tejszin én is drukkolok Neked! Kapaszkod picur!!!!
Remélem minden rendben lesz.
Első baba? Nekem igen, sokat "dolgoztunk" érte... 3 év alatt sikerült.

Kittti GRATULÁLOK!!! ...és remélem veletek is minden rendben lesz.
Biztos örül a fiad, hogy jön a tesó. :)

A hányinger... szerencsére nekem ritka, nincs minden nap. Néha reggel, néha este...

Majd írjátok meg mi volt az UH-on. Bár most ritkán tudok majd felnézni, mert megyünk végre haza! Vidékre! Most fogják megtudni a leendő nagyszülők.... végre nem kell tovább titkolózni. :D

Vigyázzatok magatokra és a picikre!
Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Krittti, Kia köszi!! :D

Kicsi rizsszem királyfi (így neveztük el apájával :lol: ) már a második trónörökös, van már egy cukorfalat kiscsákónk, és őt is nagyon fiúnak szeretnénk, de majd meglátjuk. Egyelőre legyen vmi jó a jövő heti uh-n.

Szerencsések vagytok, hogy nincs folyamatos hányingeretek, én Csongival eléggé megszenvedtem, mert nekem a 16. hétig folyamatosan volt. Néha már csak sírni tudtam, hogy én ezt nem bírom tovább... :oops: Rossz volt azért is, mert imádtam, hogy Bütyök ott van bent, és mégsem tudtam élvezni a terhességet, ettől meg totál lelkiismeret-furdalásom volt. Remélem, most másképp lesz, de ha nem, hát legalább már tudom, hogy ki lehet bírni. A CÉL érdekében bármit :wink: .

Kia, gratula a kitartásotokhoz, látod nem ment "veszendőbe" az a három év kemény munka... :lol: Csongi nekünk öt hónap alatt jött össze, kicsirizs meg szinte elsőre... meg is lepődtem (persze apa nem! :D )

Krittti, melyik nap mész uh-ra? Majd gondolok rátok! Én pénteken megyek csak, már nagyon várom!!!

Na, jó éjt mindenkinek, pihizzetek nagyokat!
tejszin
 
 


Sziasztok!

Ha lehet csatlakoznék hozzátok!Mi Dec 11-re várjuk a babánkat.Nekünk még nincs,mert az első sajnos elment,de a most első próbálkozásra összejött.

Tejszin:az elsővel én is 16 hétig hánytam folamatosan,azt mondtam,hogy már nem lehet kibirni..
Most meg cukorbeteg lettem,és inzulinbeállitáson vagyok,és picit görcsölgetek,de nem vagyok rosszul.Nem tudom melyik a rosszabb..
Na de nem panaszkodom,inkább örülök,hogy legalább a baba jól van.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Ancsa GRATULA! Remélem minden rendben lesz a 40 hét alatt.

Szerencsére nekem most semmi bajom... a vérnyomásom sem megy már le nagyon, csak ez a gyomorsav... :( ...és persze álmos is vagyok, mindig.

A leendő nagyszülők megtudták..... és örülnek, izgulnak....... már tervezgetnek.... :)

Ti hogy vagytok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Helló!
Ancsa, nagy gratula, ügyesek vagytok. Úgy látszik másodszorra könnyebben összejön a dolog...
Szabad megkérdezni, hogy mi történt az első babával? Sokat gondolkodtam, hogy kérezzem-e, és ha fájó, inkább vedd úgy, hogy nem kérdeztem, jó?!
Most inkább a jóóó dolgokkal kell foglalkoznunk, és feltöltekeznünk + gondolatokkal!!!!
Én pl. próbálok nem rettegni előre a hányingertől, de hát állandóan figyelem magam... Ma pl. elkezdtem újra vadászkutya lenni: már a konyhában éreztem, hogy Csonginak tele a pelusa bent a szobában, és érzem a hagymát, amit apa tegnap evett... De hányinger még nincs hál'isten (talán még korai), viszont megint fájdogál a hasam, ami azért aggaszt, mert Csongival ilyen nem volt. Ja, és olyan falásrohamaim vannak (ilyen sem volt), hogy ha nem figyelek, nemsokára mammut leszek! :lol:
Kia, és hogy fogadták a nagy hírt, meglepődtek, leültek, nyakatokba ugrottak? Sztorit! :wink:
tejszin
 
 


Tejszin: Röviden annyi,hogy megrepedt a burok,és elfolyt a magzatviz.........Hogy mitől?Sokmindent mondtak,de már nem agyalok rajta.A legutolsó az az volt,hogy már akkor is magas lehetett a cukrom..
Megkérdezhetem mennyi idősek vagytok?(terhesség)?Miért nem csinálsz vonalzót?

Hát a rosszullét,és a hányinger most nagyon változó,nem úgy mint az előzőnél,viszont a gyomorsav nálam is jelen van.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Szijjasztok!!!

Remélem mindenki jól van!!:)

Az én pocaklakóm nagyon rendetlenkedik, most már több mint egy hete szinte folyamatosan hányingerem van, időnként elviselhető de néha nagyon kellemetlen!!Az étvágyam meg hatalmas!!De utána mindig rosszul vagyok.

Ancsa! Az én pocaklakóm 8 hetes, a héten megyek uh-ra.

Hogy tudok ilyen vonalzót csinálni????

Vigyiiii magatokra!!!:D
krittti
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni :) . Mi december 12-ére vagyunk kiirva és most 8 hetesek vagyunk. Nekem is van állandó émelygés, farkas étvágy és álomkór. Nem dolgozom már táppénzen vagyok.

A hányinger ellen nekem a folyamatos evés segít :oops: de már próbáltam fagyos dolgokat enni és az is jó volt..

Ancsa: NAGYON ÖRÜLÖK hogy nektek is rögtön sikerült. :D

Nekem legközelebb a 10. héten lesz ultrahang már alig várom!

puszi:

Zsuzsi
tn_zsuzsi
 
 


Ancsa, hát, nagyon sajnálom! :cry: De most aztán vigyázz magadra!!! Izé magatokra! :wink:
Csináltam vonalzót, de majd meglátjuk, hogy sikerül-e beilleszteni.

Most a héten lehetünk 5-6 hetesek, talán inkább hat, mert tegnap óta hányingerem van, Csongival is akkor kezdődött. Pedig reméltem, hogy megúszom... De szerencsére nem állandóan, hanem impulzusokban jön rám, néha tök jól vagyok, aztán meg majd meghalok. Olyankor hancúrozom egyet Csongival, az eltereli róla a figyelmemet.
A rendszerre még nem jöttem rá (mármint, hogy mitől lesz hányingerem, és mitől múlik el), az előzőnél nekem is a folyamatos evés jött be, most nem segít... Azért remélem ennél durvább nem lesz! :wink:

Zsuzsi, elhiszem, hogy várod az uh-t, én pénteken megyek, és akkor kiderül minden! Hú, csak már lenne péntek!!!!!

Vigyázzatok magatokra!!!!
Pussz: Ági
Kép
Kép
tejszin
 
 


Sziasztok!

Ancsa én is sajnálom, hogy úgy alakult akkor :(

Szia Zsuszi! Üdv közöttünk! Nektek is rögtön sikerült? Gratula!

Kittti - kattincs egy vonalzóra, amelyik tetszik - bejön az az oldal, ahol tudsz magadnak csinálni vonalzót.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Tejszin
nem nagy a sztori... örülnek, de félnek is a szülők...
Apával úgy adtuk elő, hogy mindketten betegen vagyunk.. Ő kényszerből, mert csak így tudtunk hazajönni vidékre, én pedig... és akkor odaadtuk az UH felvétekleket :) Majdnem sírtak örömükben..........

Zsuzsi - bocs a Zsusziért :( Jól elírtam.

Most megyek iszok tejet, mert ez a sav :(

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!!
Új vagyok köztetek, de remélem , reméljük, hogy én is decemberben fogok szülni, bár nekünk lombik úton jött össze!!!
Legalábbis még idáig minden rendben van! Hétfőn megyünk a 8. hetes Uh-ra!
Remélem mindenkinek jól alakul a pocakosodás! Üdv. nektek!

Kép
tini75
 
 


Sziasztok!

Ha lehet, én is szeretnék csatlakozni Hozzátok. Zsu vagyok, van egy 20 hónapos kisfiam, Krisztofer, és úgy néz ki, december vége fele érkezik a kistesó. 6.hétben vagyok. Kicsit fura, mert az első terhességgemmel szemben most szinte egyáltalán nincs hányingerem. De ami késik, lehet hogy nem múlik..

Minden kismamának gratulálok!!

Sziasztok

Kép
Kép
deaknezsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: