Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Levi élvezi, hogy itt van az uncsitesója.. és végre jobban van,
de most Apának és nekem kezd fájni a torkunk... :roll:
Ma jönnek Anyuék, a sógornőmék pedig mennek haza...
Holnap bölcsi és meló... :? előre bocsi, hogy ritkábban jövök majd...

Szofi
Kép
Levi
Kép
Együtt
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok !

Rég jártam itt, visszanéztem 1-2 oldalt nagyon helyes fotók vannak fent. Próbáltam visszaolvasni titeket, a szobatisztaságra szoktatás témája érdekelne, én a wc-re szoktatást szeretném elkezdeni, nem bírom a bilit kitiísztítani :),gondolom ez a bizonyos elmo cd akkor nekünk nem lenne jó .
Ti hogy kezdtétek, van tuti tippetek ?

Lorin mozgása nagyon jó, úgy táncol mint egy gogo táncos :) szépen is rajzol, de a beszéde nem olyan szép, mint ahogy a korabeli gyerekeket hallom. Legtöbbször csak 1-2 szavas mondatokat mond. Próbálok sokat olvasni neki , mondókázni.... van aki hasonló cipőben jár ? Kép Húsvéti síelés Kép [/img]
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Kobuki!
Szép nagylány lett Lorin!!
Levinek nincs gond a beszéddel..állandóan magyaráz... nem úgy mint a Wc-zés... azt nem akarja... :roll:
..majd nyáron...

Egy hét múlva lesz az első napom, mert Levi nem gyógyult meg....
Tegnap is hányt... :(
Ma elmentünk a dokihoz, aki azt mondta, hogy jó lenne, ha a héten még nem menne bölcsibe... így én sem megyek...

Ma visszamentem az endokrinológushoz - a héten mennem kell (egy negatív terhességi teszt után) egy vizsgálatra, ahol radioaktív izotópot kapok vénásan és egy kamera képeket készít a pajzsmirigyemről..
Júni. 1-én pedig lesz egy biopsziám is... Van egy 12 mm-es göböm... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

azta mindenit :(

Lorin is dumálgat , de inkább csak hablatyol.

Lehet,hogy én is nyárra hagyom a szobatisztaságot, inkább a nyaralóban meg a kertben történjenek a dolgok :) mint itthon a parkettára.

Jobbulást kvánunk nektek ! Hova növesztetted azt a göböt ?
Vendég
 


A göböm (lehet ciszta lesz... most van a jobbos petefészkemben is egy 2 cm-es) a jobb pajzsmirigyemben van :(

Nekem is jobban fog tetszeni, ha az udvaron lesz a kaki :lol:

Levi mostanában énekel... amit a bölcsiben hall nekem előadja :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


nekem is volt régen a petefészkemben.
jártam természetgyógyászhoz és 1-2 hónap alatt fel is szívódott.

Remélem neked is gyorsan elmúlnak !
Vendég
 


Köszi!
Azóta nincs neked? ..vagy csak nem tudsz róla?
...utoljára nekem is 2006-2007-ben nézték... akkor több is volt...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


ne ijesztegess, remélem ,hogy nincs.... nálad mik voltak a jelei ? gondolom a pajzsmirigyen látszik .?
Vendég
 


Sziaasztok! elmo cd-n vannak wc-vel kapcsolatos dolgok is. Gigi nagyon szereti nézni. Nálunk "csak" utána szól, és lohol is a wc-re. Gondolom előtte szólni majd egy kicsit késöbb fog.
Beszélni szépen beszél, most már az r betűt is szépen mondja!!!

Kép
nyafi
 
 


Nyafi !

Utána szól :))

Mi a címe ennek az elmos dvd-nek?
Vendég
 


Sziasztok!

Kobuki
Ne ijjedezz!!
Nekem nem voltak jelek... csak az, hogy nem jön meg...
Februárban az UH-on nem volt egy sem (állítólag) , most pedig van :roll:
Nem tud megérni a pete - ha körbeveszi a víz :cry:

A pajzsmirigyemet a hormonok miatt nézik... ha túlműködik, akkor is lehet menstruációs gond... :roll:

Összetett gépezet az emberi test :roll:

Levi már kaki előtt vagy közben szól... de nem akar wc-re vagy bilire ülni...
Ezért lesz jó nyáron az udvar :lol:

Tecsóban
Kép
Azt kiabálja: csúszok haza bébibogyó :lol:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nagyon helyes fiú a Levi :)

Lorin kb. fél éve mindig szólt kakilás közben,mostanában meg még utána se jelenti be. A wc-re felülni felakar, de 2 másodperc múlva leszáll.

Akkor most pihengess és ne törődj semmivel, jó hétvégét !
Vendég
 


elmo nem kell többé pelus a cim

Kép
nyafi
 
 


Köszi!

Elmo
..lehet megkeresem a neten - hátha... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! ma voltam a szülésznőnél és ugy tünik nem biztos hogy kivárjuk a májust már szük egy ujjnyi....ezzel persze még hetekig is el lehet lenni, de azt mondta kíméljem magam.

Bölcsibe járunk, de nem zökkenőmentes és már be is taknyosodott.

puszi: Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Nagyon kihalt a topik...

Zsu
Kitartás!
Remélem még bent marad egy kicsit a babád!

A munka megyeget...
Bele kell tanulni, mert ezt még soha nem csináltam.. sajnálom is a kollégát, hogy nem tudok neki sokat segíteni... :roll:

A pajzsmirigyemmel a jövőhéten megyek az elős vizsgálatra - ezen a héten nem jött össze :roll:

Levi reggelente sír a bölcsiben... nem akar ottmaradni... néha - ha megyek melózni azt mondja, hogy NE MENJ ANYA :roll:
Az első éjszakát kibírták a fiúk nélkülem - csak egy kis sírás volt, Levi nagyon örült reggel, hogy én ébresztettem...

...a bölcsiben már 3x pisilt bilibe és itthon is wc-be :lol:
Alakul a fiú! :D

...és az 59. napon megjött "Piroska" :lol:
...csak volt peteérés valamikor :roll:

...még egy kép:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok !

Zsu hogy vagy, mit mond az orvos mikorra várható a kicsi ?

Kia milyen munkát kezdtél el ? Akkor nagy gond nem lehet, ha van Piroska :)
Nagyon helyes ez a fotó !:))
Vendég
 


Sziasztok!

Kobuki
Köszi!
baleseti helyszínelő lettem/vagyok...

Zsu???

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nagyon rég nem voltam.
Kia!
Jesszus! Nem irigyellek! Ezek a problémák! Remélem azért pozitívan sikerül felfogni a dolgot... Már amennyire lehetséges. Pont ilyenkor nem kéne a stressz. Sikerült jó melót találnod hozzá, azt hagyjuk meg. Anyukám is volt anno ilyen, még most sem szívesen beszél róla....

Mi jól vagyunk, kistesó növekszik. most vagyok 15 hetes. Nem csinálok vonalzót, mert semmi időm nincs, időnként bekukkantok majd.


Erika

Kép

Erika
erisunny
 
 


Erika
..igen, jönnek sorba a gondok... de egyszer csak vége lesz :lol:

Anyukádnak olyan rossz volt a vizsgálat?
Anyós is volt már... azt mondta - ha minden úgy csinálok, ahogy mondják kibírható (pl nem nyelek) :roll:

Örülök, hogy jól vagytok!
Látszik már a pocak?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?



Zsu???????

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Lassan kihal ez a topic is. :(

Mi jól vagyunk,bár most pont beteg Flórám.Igazi nagylány,járunk lovagolni,játszótéren mindenkivel pereskedik,egész nap be nem áll a szája.
Már azt is tudja és érti,hogy maszatka bent van a pocakomban,novemberben kis tesója érkezik. :D

Tényleg kivel mi van?
Csajok!
Adjatok Magatokról valami életjelet!!!
kingiii
 
 


Sziasztok!

Kingi
Jobbulást a nagylánynak!
...és nagy GRATULA a tesóhoz!!

Mi jól vagyunk...
Levi bölcsizik, én melózok...

Hétfőn fogdoki... már előkészítve a fogam... a híd tartópillére lecsiszolva...
..hétfőn leveszi a hidat és pár napig nem megyek melózni....kb. 4 nap alatt kész :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


gratulálok Kingi. :)

Jaja, haldoklik, de az én részemről direkt nem írtam. Tudtam, h nem csak annyian olvasunk, amennyien írunk, így gondoltam, h ha más nem veszi a fáradtságot, h 2 sort bepötyögjön, akkor én is leállok.
Persze nem szeretném ha megszünne, de jó lenne ha más id adna életjelet.

Egyébként jól vagyunk, nagyon sokat dolgozom már Lili mellett is. Főként éjjel...mint pl most.

dhbetty
 
 


Kingii először is hatalmas gratula nektek. Majd írj ha tudod a hugi vagy öcsi lesz. Flóri mit szól hozz? Gondolom ő már fel fogja valamennyire. Nem?

Egyetértek Bettyvel. Én sem szeretném ha kihalna ez a topik, de egy ideje azt vettem észre én is hogy alig írtok. Szinte már csak 4-en voltunk akik itt beszélgettünk. Szóval tessék csak egy pár sort írni, vagy fotót feltenni. Betty nem vagy semmi, benned aztán van energia. Két gyerkőc, mellett még munka is, minden elismerésem. Mesélj majd a picikről. Meg képeket!!!!

Zsuzsi mi újság veletek? Hogy megy a bölcsizés? Bence hogy bírja. Levi is a héten ment először majd 7 hét után. Eddig minden ok.
És kishugi mennyire igyekszik kifele? Hogy bíród, minden rendben van az érkezésére. Írj majd sms-et ha megszületett. Drukkolok nagyon, de te úgy is nagyon ügyi leszel mint Bencénél. Hip hop kint lesz.;-)

Kobuki, jó hogy itt vagy te is újra. Mi újság veletek? Jól a síelős képek. Idén mi is ki akartuk próbálni Levivel, de mikor már a hóesés tényétől kiakadt hogy a szemébe megy, így úgy döntöttünk várunk vele:-))

Kia, drukkolok hogy minden rendbe jöjjön, és a kistesó nemsokára a pocidba legyen.

Szóval csajok írjatok! Zsuzsi, Orsi, Cicus. Zuzmara, Niki, és többiek...
Kép Tesók!

Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok! még egyben vagyunk csak már nagyon fáradt vagyok hogy éjszaka nem tudok aludni és ezért nyűgösebb is a kelleténél. A bölcsi egész jól megy amikor már nem vagyok ott. Ma kaptam tőle anyáknapi ajándékot amit a bölcsiben csináltak. Mondjuk a taknyosságot nem úsztuk meg, ez már a második, de viszem sószobába így gyorsabban gyógyul.


Anna: hogy rohan az idő...már Pancsa is fél éves múlt!!! nagyon helyesek együtt.

puszi: Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy éledezik a topik... csak így tovább :wink:

Zsu
DRUKK és Jobbulást! Már nincs sok hátra!

Anna
Köszi! Nagyon szépek a tesók :D

Betty
Ügyes vagy! :P

Én sajnos alig látom Manót...
tegnap 08-tól 20-ig dolgoztam (volna)...reggel vittem Apával együtt (most sajnos ő is nappalos volt) a bölcsibe, délután Anyós ment érte... ő játszott vele, etette, fürdette, mert 19 óra után kaptunk egy balesetet és 22:30 - körül értünk haza :(
Szerencsére Levi elvan a nagyikkal, de rossz így, hogy alig látom... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Boldog anyák napját nektek!!
:)

http://picasaweb.google.com/herczegbetty/2010Aprilis#
Itt vannak friss képek.
Hajrá Zsuzsi, nem sok van hátra.

Kia tudom, h rossz érzés, 2 hete eljött anyukám segíteni és én egy hétig minden nap 12 óráztam. Nem én fektettem le soha a csajokat. :(

dhbetty
 
 


Betti nagyon szépek vagytok , az utolsó fotó nagyon édes :)

Mi sajnos betegek vagyunk, Lorin most először.
Voltam ovis nyílt napon és másnapra kapart a torkom, aztán pár nap múlva a családom is elkapta:( Mondta is a férjem, hogy várjunk még 1-2 évet az ovival, amíg megerősödöm :)) Fáj a fejünk,köhögünk, orrfolyás...homeopátiás szer van csak itthon, eddig mit sem segített:(

A héten megyek 3 oviba is beiratkozni, a körzeti ovinkról nem sok jót hallok.

A síelés Lornak egész jól ment, 2 évesen ő volt a legkisebb a pályán. A hó nem esett, így nem ment a szemébe, napszemüveg volt rajta, azt meg imádja, sokszor itthon is napszemcsiben járkál :) síelés után a bukósisakot itthon is hordta pár napig, úgy oda volt érte :)
Vendég
 


Lányok segítsetek.
Pancsi megtanult négykézlábon ringatózni, este tíztől hajnal fél kettőig csinálta ezt. Egyszerűen nem tudtuk visszaaltatni. Azt hittem kitépem a hajam. Egyszerűen nem tudtam rá mosolyogni, pedig ő szinte kacagott közben. Valaki tapasztalt hasonlót, ha igen hogy oldotta meg???????? Még egy ilyen este és.....................
Napközben is alig alszik. Kb. 3-szor 40 percet. Ami nem baj csak este aludjon.

Kép
Kép
boganna07
 
 


Pedig nem tudsz vele mit csinálni. Lehet már ma este abbahagyja. Nagyon új még neki és gondolom hatalmas élmény.
Teljesen sötét van a szobájában? Mert ha nincs akkor talán ez egy megoldás lehet. Ki szeret sötétben játszani? :)
Ne aggódj, ez nem marad így, nem bírja ő sem energiával. Viszont nagyon ügyes, gratulálok neki. Már csak 1 hajszál választja el a kúszástól.

Nyafi merre vagy?

dhbetty
 
 


Köszi Betty.
Ma már jobb volt a helyzet, időben visszaaltattam, így nem volt ideje teljesen magához térni. Sötétben alszik ezért is unta hogy nincs közönsége, ezért kezd el sikongatni. Amit ugye nem hagyok mert akkor Levi is felébred. Ja és tegnap felült, hihetetlen hogy beindult.

Levi kemény másfél hetet bírt a bölcsiben újra taknyos, és Pancsának is szívnom kellett már ma reggel. Nem baj egyszer úgy is vége lesz ennek a takony kórnak. A legjobb az hogy van egy kisfiú a bölcsibe, aki már egy hete úgy köhög a tüdejéből hogy rossza hallgatni. Már kétszer hallottam hogy szólt a gondozónő hogy el kéne vinniük tüdőgondozóba. Azért is vagyok mérges rájuk mert a nagyszülők otthon vannak, és simán tudnának rá vigyázni csak az anyuka nem engedi. Persze legyen beteg minden gyerek. Az ilyenektől kivagyok.

Kép Ezt muszáj megosztanom veletek! Pancsis beállás elölről.
Kép Hátulról.

Kép
Kép
boganna07
 
 


Betty megnéztem a képeket! Nagyon szépek a lányok!!! Te meg nagyon csini vagy:-))))))))))))))))

Kép
Kép
boganna07
 
 


Hello mindenki!!!
Itt egy elveszett. Kicsit sok a meló...Zsu remélem most már hamar kijön az picúr. És akkor vele most már csak két évet maradhatsz otthon ugye? A gyedet megkapod a gyest meg eltörölték, vagy hogy van ez?
Jé még csak most először beteg a pocok kobuki? Soká kihúztátok. Viszont akkor számolj rá fél évet, hogy főként otthon lesztek, ha majd oviba fog járni és csak utána tudsz visszamenni dolgozni.
Gigi ha taknyi a nagyi vigyáz rá míg dolgozom.
Annyira édes volt verset mondott anyáknapján és virágot is kaptam tőle...
Anna én bepólyáltam a lányom, mikor ennyire fel volt pörögve, egy párnahuzatba. Kb 10 hósan kellett elhagyni, addig egész jól viselte.

Kép
nyafi
 
 


Nem semmi a beállás anna.
Betti nagyon szépek a csajok, az én lányomnak dettó ilyen kismotorja volt, csak fekete volt ott ahol kék nektek. Most már nagyobb van, azzal már jobban halad, de még szokta kérni nosztalgiából a kicsit...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Betty
Nagyon szépek vagytok! :P

Kobuki
JOBBULÁST!

Anna
Nektek is Jobbulást!
...de édes :P ...jó póz :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk, remélem jövőhéten kiderül a neme.
A hasam nagyon nagynak tűnik nekem, de állítólag a Karcsival is ekkora volt 17 hetesn.

Kérdésem van gátvédelemmel szülőkhöz:

Mit használtatok előtte?
Sikerült gátvédelemmel szülni?
Mekkora volt a baba feje?


Köszönöm!
Erika
erisunny
 
 


Semmit nem csináltam, Lili pici baba volt még csak nem is szakadtam.
Tehát én részemről nem udok segíteni sajnos.
Cicc csinált valamit, de ő pedig már nem jár ide. Esetleg keresd meg iwiwen, vagy írj neki mélt.

dhbetty
 
 


Erika
Gátvédelem... megbeszéltük a szülésznővel, hogy megpróbáljuk... előtte nem kentem semmivel, nem masszíroztam...
...így utólag azt mondom inkább ne csinálta volna...kellemetlen volt a szülés alatt végig és még vágni is kellett....
Manónak 33 cm volt a feje.

Remélem neked sikerül!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Mi is igen eltűntünk...Olvasgatni néha szoktam, de annyira nincs időm...gondolom ez nem ismeretlen számotokra sem.Meg aztán ítuli sajnos beteg lett: egy vesemedence-gyulladás kapcsán kiderült, hogy refluxa van (hólyagból visszafolyik a pisi a vesébe).Egy évig antibiotikumot kap, és reméljük, ezalatt kinövi.Ha nem, műteni kell...Kicsit magam alatt voltam, de már túl vagyok az önsajnálaton és felvettem a harcot :wink:

Az új babásoknak nagy-nagy gratula!

Erika!
Nekem volt gátvédelem, és nagyon-nagyon jó volt!Igaz, kb. két tolófájás között tényleg nagyon fájt(mert ilyenkor nem szabad tolni, csak lihegve levegőt venni, és közben a szülésznő tartja a gátat....szóval a lényege, hogy lassan csússzon ki a baba....), de megérte!!!!Utána semmi, de semmi fájdalom alul, rögtön mentem zuhanyozni, rögtön tudtam ülni a fenekemen.Kristófnál csak egy kicsi vágás volt, de hetekig fájt, nem tudtam ráülni. Én úgy készültem fel rá, hogy jártam kismama-jógára.Ott csináltunk gátizom-tornát.(Otthon lusta voltam, nem csináltam.)És két héttel a szülés előtt (36.héttől)masszíroztam olajjal(Weledást használtam, de sokféle van.Kicsit drága...)minden este.Először fura volt, de aztán megszoktam. Ezenkívül szedtem homeós bogyókat, ittam málnalevél teát is.Igaz, Tuli feje nem volt nagy, de biztos, hogy ezeknek nagy haszna volt.És annyival "kellemesebb" volt ezzel a szülés.Ja, és bocsánat a naturális leírásért, de azt is megemlíteném, hogy négykézláb szültem, ami szintétn nagyon sokat könnyített a szülésben!
Sok egészséget kívánok!

Szépek a lyányok, Betty!!!!

Kép

Kép
linus
 
 


Pancsa nagyon nőcis !:)

Én is gátvédelemmel szültem , semmi extra nem volt, szülés közben se kellett semmire se odafigyelnem emiatt, előtte én is szedtem homeopátiás bogyókat, talán az segített. Fájni fájt...

Mi még minig betegeskedünk, az ovis nyílt napról hazahoztam vmi vírust:(
4 oviba is előjegyeztettem a Mucit a biztonság kedvéért:)

Én már dolgozom,igaz csak itthonról,alapítottam egy fodrásziskolát ( www.tarnokyfodrasziskola.hu ), kéthetente szombatonként tanítok is, egyébként itthonról csinálom távoktatásos rendszerben. A cégemnél nagyon komoly leépítés van.... de nem is bánom, már nem bírtam azt a hajtást.

Jó hétvégét !

Ja még vmi ! Muci mostanság becsapkodja az ajtókat, imádja, mindig kap néhány perc büntetést emiatt, de sajnos eddig nem vált be, a faajtókon egyre több a repedés, pereg le a festék:(
Próbálunk nem venni róla tudomást.......ez se vált be. Nincs vmi jó ötletetek?
Vendég
 


Faajtó, tegyetek gumit rá ahol csapódik, és akkor nem hangos, megunja. De mondjuk előbb utóbb egyébként is. Csak addig széteshet gondolom.
És hogy oktatsz otthonról?
Linus nem semmi. akkor tul.képp hólyagreflux? Jobbulást a kicsinek!!!
Era gátvédelem passz...én csaszis voltam. Kép Kép Kép

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Linus
Kitartás nektek és Tulinak JOBBULÁST!!
...mint ahogy Loninéknak is!!!

A fodrásziskolához DRUKK!!!

Faajtó...
Levi is szereti csapkodni (ha rászólunk abbahagyja), de ez nem csak fa... középen nagy üveg van :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Végre kilábaltunk ebből a vírusból....szerencsére csak náthával és torokfájással no meg köhögéssel járt.

A Fodrásziskolánkban kéthetente szombat délelőttönként tanítok 10-12ig és abból a 2 tételből, amit órán vettünk írnak házi dolgozatot a tanulók, emailen elküldik nekem én meg kijavítva (kiegészítve) visszaküldöm.
Úgyhogy félig meddig távoktatásban zajlik... szerencsére bevált ez a módszer, dehát ez felnőttoktatás , ők is örülnek, hogy nem kell egész nap a suliban ülni ,nekem is tök jó ez a munka a Lorin mellett és szeretem is csinálni, nincs az a stressz, ami az előző munkahelyemen volt.

Előre megírtam nekik a tananyagot, kidolgoztam az OKJ-s tételeket és elküldtem nekik emailen, úgyhogy órán sincs sok dolgunk... inkább csak konzultációnak nevezhető. Most szombaton vetélkedőt csináltunk, meg kiselőadásokat tartottak......ezt a rendszert találtam ki és most mindjárt jön a nyári szünet! :)))

Na a végére jó sokat sikerült írnom, dehát vki legalább ír:)
Vendég
 


Jövök majd bővebben...
(megyünk dokihoz Manóval - köhög, fáj a torka, náthás... és én is elkaptam)
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!

Május 7-én megszületett Sára 52cmrel és 2960grmal.
A szülés viszonylag könnyű volt 6-ra mentünk be a kórházba és 7.15kor már meg is volt, két öltésem azért lett de semmi más nem volt. Hétfőn jöttünk haza azóta szokjuk az új helyzetet. :)

puszi: Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Zsuzsi!Gratulálok és Sok Boldogságot kivánok!:):)

Kép
aniko...
 
 


GRATULÁLOK Zsu!!! :P
Sok Boldogságot Nektek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Zsuzsi, itt is nagy gratula a kis Pöttöm Sárához. Annyira tetszik ez a név nekem. Majd ha van egy kis időd tegyél fel képeket.

Kobuki, kicsit irigyellek hogy már dolgozol néha. Nekem is jót tenne egy kis szellemi tevékenység. De majd idővel. Jó dolog ez a fodrászsuli. Lorin előtt akkor te fodrászként dolgoztál? Azért hogy taníthass el kellett végezned valami sulit?

Szőrnyű ez az idő, én alig bírom nem hogy a picik. Szegény Pancsinak is vagy 4 foga jön egyszerre. Nagyon megviseli szegénykémet. Pénteken volt gyereknap a bölcsiben, és annyi minden volt. (póniló, kecske és nyuszi simogató, ugrálóvár, gyurmázás, halászás....) Majd rakok fel képet. Ja és aminek a Levi a legjobban örült egy igazi tűzoltóautó is eljött, amibe be lehetett szállni, és még a sisakot is felpróbálhatta. Levinél most a Tűzoltóautó a menő, szóval nagyon de nagyon boldog volt, pedig előtte lévő nap voltunk a sebészeten a kuki miatt. Mára már az is rendben van. Szóval happy.

Többiekkel mi újság? Zuzi olyan jó lenne ha te is írnál pár sort. Mi van veletek? Patrikkal mi újság?

Kép
Kép
boganna07
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: