Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Arra szeretnélek kérni titeket, hogy osszátok meg velünk azokat a tapasztalatokat, jeleket, amiktől bizakodtatok a baba jövetelében, de ti magatok sem mertétek elhinni, amíg az első pozitív teszt nem volt a kezetekben, ill. amíg az első ultrahang felvételt nem láttátok.

Azt hiszem ez sokunkat érdekelne. :D

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Kedves dera!

Emlékszem még jól, mikor nagyon -nagyon vágytunk a babára, mindent megtettünk ami tőllünk telt, és elkeseredtem minden hónap végén, mikor megjött.
Bújtam akönyveket, magazinokat, és minden hónap felfedezni véltem magamon az egyértelmű jeleket, :
-fáradékonyság
-ingerültség
-szédülés
-hányinger
-hangulatváltozás
-fémes íz a szájban
-mellfeszülés
-és mindenkitől elnézést, de nem tudom másképp írni, de olvastam hogy ilyenkor a szemérem ajkak belső része sötétebb, vérbővebb lesz, valamint a méhszáj előredudorodik, a méhnyak megrövidül.
hát én odáig vetemedtem hogy még ezeket is ellenőriztem. :oops: :oops: :oops:

És persze mindeig biztos voltam benne hogy ez a mi hónapunk. mewrthát ott volt még a megérzés is!!...
de nem !!
Aztán fél év után egy napot késett a mensim, amikor persze én már minden jelet látni-érezni véltem.
De volt valami új!!
A mellbimbóm egyik napról a másikra(szó szerint) besötétedett. Lekaptam a cucom és rohantam a szobába adrágámhoz. És szerinte is!!
Másnap végre pozitívat teszteltem. Ennek már január 19én 3éve volt. megszületett a kisfiam és azóta már van egy 14 hós fiunk is, akivel szoptatás allatt lettem terhes és nem vettem észre hogy babát várok!!

Mindenkinek szorítok!! És kitartás!! :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Ja!!
Még valami!!
Ha végre pozitív a teszt, nem biztos hogy az uh. bármit is fog mutatni. Nekem az első terhességnél egy napos késés után lett pozitív, rohantam dokihoz, de semmit nem láttak csak egy cisztát a petevezetőben, amire azt mondták, lehet hogy méhenkívüli baba. Azt hittem meghalok, de szerencsére kiderült hogy ciszta, és túl korán mentem dokihoz.
Másodjára már 5-6 hetes voltam és még a petezsákon kívűl semmit nem láttak. üres volt még. Tehát vagy várni kell az első uh-val (teszt után 2hét), vagy nem megrémülni, ha semmit nem lehet még látni!!
Ez a legnehezebb, de türelem!!
Sziasztok!!

Kép Kép Kép
asiye
 
 

 
 

Köszönöm szépen, hogy megosztottad velünk!

Tényleg nagyon aranyos a történeted! :D
És elég tanulságos is.
Ha az ember babát szeretne, hajlamos magán mindenféle tünetet észre venni. :?

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Dera: :)
Nekem az első jel a rosszullét volt. Reggelire gyorséttermes reggelit ettem, én 2 napig rosszuléreztem magam tőle. Azt hittem gyomorrontás. Aztán ugye én hőt is mértem és soha nem látott magasságba pihent napokon keresztül ez a 37.0 volt. Majd a követkző árulkodó jel a nagyon-nagyon érzékeny mellbimbó és a feszülő mell amin az erek egyre jobban látszottak. Majd csináltam egy tesztet ami + lett de elég halvány aztán 3 nap múlva még 1-et ami már egyértelmű volt. De ez hétfőn volt és kedden mentem orvoshoz amikor még csak a megvastagodott mnyh-t láttuk, 2 hét múlva már 3 mm volt és erős szívhangja volt. 15-én megint uh remélem minden renben van a kis pocaklakóval. :wink:

drumka
 
 


Sziasztok!

Asiye!

Tőled szeretnék kérdezni. Akkor Te ciszta mellett lettél babás??
Csak azért kérdem mert nekem is cisztát állapított meg a dokim és mondta hogy nincs is most peteérésem úgyhogy semmi esély a babára. Kaptam gyógyszert ami segít a ciszta felszívódásában meg miután abbahagyom megjön a mensim. Ez eddig mindig úgy volt hogy abbahagytam a gyogyit és rá 2 napra megjött. Ma már 1 hete van hogy abbahagytam és még mindig semmi. A tünetek megvannak mintha megakarna jönni. Vagyis kb 4 napja igencsak érzékenyek a melleim és tegnap este óta egy nagyon picit érzem a pocimat de az szinte semmi.

Bocsi hogy ilyen hosszú voltam.
csipcsab
 
 


sziasztok és szia Dera!

az első terhességem nem tervezett volt, az tűnt fel, hogy elég régóta késik, de semmi rosszullétem nem volt, a második nekem is szoptatás alatt sikerült, ott elég nehéz a jeleket elkülöníteni a szoptatástól és a nemrég szülés jeleitől...a mostani babára több mint egy évet vártunk és én is beleestem az önmegfigyelés csapdájába...megvoltak a vizsgálatok, minden negatív, jött volna az első hormonkezelés...semmit nem éreztem, csak 2 nappal a mensi előtt fájt a hasam, mint amikor megjön, csak egy kicsit másképpen...a melleimen az erek vastagabbá váltak...de nem hittem...fel is hívtam az orvosomat, hogy érzem, hogy meg fog jönni, mikor menjek a receptért...majd ha megjön mondta...csütörtökre volt esedékes...én is hőmérőzöm és a testhőm rekordot döntött és ott is maradt...vasárnap reggel mikor kinyitottam a cipősszekrényt öklendezni kezdtem (pedig ugyanaz a természetes cipőszag volt, mint máskor) és akkor ugye már a 3. napja késett...nem mertem tesztet csinálni, mert egy év alatt már annyi egycsíkosat láttam...de anyák napja volt és a párom rábeszélt...pozitív volt...egy hétre rá volt UH...petezsák...legközelebb két hét múlva megyek, ahol remélem ott lesz az élő embriónk :)
de a legfontosabb az egészben a hit..elhinni, hogy sikerül...mert amitől félünk, azt a tudatunk úgy dolgozza fel, hogy abban hiszünk...ha félünk attól,hogy nem esünk teherbe, nem is fogunk...minden az agyban dől el...sajnos én egy évig féltem ettől...és pont jókor kaptam egy könyvet :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Szia Csipcsab!

mikor pontosan ezt éreztem és láttam a vonalzómon, hogy már az új ciklus 3. napját számolja, aznap csináltam a tesztet :)
drukkolok Neked!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Köszi Vorosbegy!

Én nem merek tesztet csinálni mert tuti - lenne. Elég nagy volt a petefészekcisztám. Majd 5 cm. Úgyhogy tuti csak azért nem jött még meg mert nem szívódott még fel.
Csak már nagyon unom ezt az egészet hogy mindig jön vmi és már 3 éve hogy nem jön a baba.
csipcsab
 
 


Szia Csipcsab!

Megértem, hogy nem mersz tesztet csinálni. Mi 5 évet vártunk a babára, és annak ellenére, hogy én is nagyon sok terhességi tünetet produkáltam (hányinger, álomkor, mellfeszülés, ingerültség, türelmetlenség, magasabb hő...) csak 3 héttel a mensi kimaradása után mertem megcsinálni a tesztet.
Szerintem vegyél magadnak egy tesztet és ha elég erősnek érzed magad hozzá, hogy elfogadd az eredmény akár + akár - akkor csináld csak meg. A doki tévedhetett is, hiszen Ő a cisztára koncentrált, nem azzal foglalkozott, hogy van-e peteérésed. Megértem, hogy unod és türelmetlen vagy én is az voltam.

Szoritok neked, hogy minnél hamarabb teljesüljön az álmod :lol:
Móni

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


nálunk egyébként a párom nézte meg :) én azt hiszem még mindig nem mertem volna ránézni!
de nagyon nagyon drukkolok én is és figyelem a híreket! :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Jaj Lányok!

Annyira aranyosak vagytok.

Móni!

Megkérdezhetem hogy Nektek miért kellett olyan sokáig várni a babára? És spontán jött össze??
Én egy év után mentem dokihoz hogy nem jön a baba. Egyből elküldte a páromat katona vizsgálatra. Nála minden oké volt. Nekem jöttek a vérvételek vizsgálatok stb.............
Kiderült nincs tüszőrepedésem arra kaptam szurit,így se történt semmi. Aztán kiderült hogy nincs rendesen peteérésem se, arra is kaptam gyógyszert + tüszőrepesztő így se sikerült. Ezt eljátszottuk pár hónapig aztán mondta a doki hogy műtét (lapar) hogy megnézzék hogy mi lehet a baj. Kiderült hogy endóm van a hasüregben találták meg azokat a kis csomókat. A méhem állítólag tökéletesebb nem is lehetne. Jött a 3 hónapos szurikúra aztán októbertől mehet tovább a babaproject orvosi segítséggel de azóta már ez a harmadik cisztám ami miatt nem tudunk továbblépni. Most gynevac szurikat kapok. Hát röviden ennyi.

Bocsi hogy ilyen hosszú voltam.

Puszi.
csipcsab
 
 


Dera!

hogy érzed magad a ciklus végéhez közeldve? :)
Neked is szívből drukkolok!
Szokott késni?

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Szia Marietta!

Én másfél év várakozás után mentem el orvoshoz, de csak a 2. doki vizsgálta ki, hogy mi a baj. Túl magas volt a prolaktinszintem :( Külömböző vizsgálatok jöttek,CT,MR rengeteg uh. Közben gyógyszereket kellett szednem, de nem segített. Majd jött a Kaáli intézet, inszeminációk, majd 3 teljes lombikprogram. Semmi nem
sikerült. Teljesen kibuktam...
Aztán találtam egy orvost. Akupunkturával is foglalkozik, Ő tett rendbe :D Tűkkel és homeopátiás szerekkel :!: :!:
2005 szeptemberben adta az utolsó kezelést, majd azt mondta várjunk. 2006 májusában terhes lettem, de sajnos a baba elment. Majd 5 hónappal a vetélés után várandós lettem. Írtam milyen félve csináltam meg a tesztet azóta pedig szárnyalok. Minden rendben van a manóval és velem is. Nagyon várjuk már a párommal a szeptembert, hogy a karjaimba vehessem , vehessük a kislányunkat :lol:
Ez a csöpp kis élet a pocakomban megtanított arra, hogy mindig bízni kell. És hidd el minden küzdelmet el fogsz feledni amikor elösször meghallod az uh.-on a gyermeked szívének dobogását :lol:
Keress magadnak másik orvost, ha úgy érzed a jelenlegi nem segít, de inkább vegyél egy tesztet, szedd össze a bátorságod és csináld meg. A csoda lehet a pocakodban van már :lol:

Drukkolok nagyon!
Móni

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok!

Vorosbegy :D

Köszönöm kérdésed, már kissé ideges vagyok.
Már túl vagyok egy negatív teszten (tegnapi), ami nagyon korai volt, de olvastam valamit a progeszteron-hiány okozta vetélésről és mivel én pco-s vagyok, nem kizárt, hogy gond lehet vele. Még soha nem vizsgáltuk eddig a progit. Aztán felhívtam egy dokit (mert az enyémet nem értem el) és azt mondta, hogy előbb produkáljak egy pozitív tesztet és utána visszatérünk a kérdésre.

Hát a pozitív teszt nem sikerült, de remélem nem lesz gond.

Egyébként elég sok tünetem van, ami babára is utálhat, de sajnos a hőm leesett egy kicsit. Hát majd meglátjuk. Azért még bizakodom.

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Móni!

Annyira kedves vagy. Jó volt olvasni soraidat,és olyan jó lenne ha igazad lenne abban hogy a mi kis csodánk a pocimban lenne. De hogy ez így legyen ahoz tényleg csodának kellett volna történnie.
Nagyon örülök nektek és hogy ilyen boldogok vagytok a pároddal. Hidd el hamar elfog telni még ez a kis idő és hamarosan a kezeteben tartjátok a babátokat. Ma többször éreztem fájdogálni a hasamat. Nem értem mi lehet. Ha esetleg csinálok tesztet azt csak mostmár jövő héten. És igérem hogy jelentkezem akár a jóhírrel akár a rosszal.
csipcsab
 
 


Dera!

Szorítok nagyon!!!!!!!!!!
Majd jelentkezz akármi is van/lesz.
csipcsab
 
 


Marietta :D

Szedsz valamilyen magzatvédő vitamint?
Mert még ha nem is csinálsz tesztet, vitaminok és folsav azért nagyon jó volna.
Hőmérsékletet szoktál mérni?


Vorosbegy :D
Nagyon gratulálok a kis pocaklakódhoz!
Tényleg fantasztikus érzés lehetett meglátni a "kétcsíkosat"!
Gondolom először el sem hitted!


Nekem általában időben jön meg. 30-31 naposak szoktak lenni a ciklusaim.

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Sziasztok!
Marietta!

Csak most olvastam el a hozzászólásokat, de nincs most időm sajna sokat írni, csak annyi, hogy én nem éreztem a cisztábólsemmit, és azt mondták valószínű nem lesz gond vele, fel fog szívódni.
Ha a gyerekek alszanak délben, megkeresem az akkori orvosi papírokat és leírom mekkora volt a ciszta mikor észrevették, mekkopra mikor felszívódot, stb-stb......
A 16.terhességi héten még látták, de a 20-on már nem..
Ja ! És a jelek jók!! Gratula! Nyugodtan tesztelj szerintem. Biztató a helyzeted!!
Mindenki másnak gratula és sok sikert, mihelyt tudok jövök , a gyerekek mellett kicvsit nehéz. Van hogy 2 napig rá sem tudok nézni a gépre! :D :D
SZIASZTOK!!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!!

Látom reggel óta nem írt senki, de nekim most van egy kis időm, mert alszanak a gyerekek. Gondoltam írok pár sort.


Marietta!!

Szóval, én tényleg ciszta mellett lettem terhes, de most néztem meg, hogy nekem csak fele akkora volt mint a tied.
Az első vizsgálatnál,(teszt után 1nappal),2-2,5cm-es volt. Akkor még azt hitték méhen kívűl tapadt meg a babám, de rá 3napra már megtalálták méhen belül a kis "bogyókámat", és kiderült hogy a másik az ciszta.
Jobb oldalon volt a petevezetékben. Féltem egy kicsit, hogy nehogy bajt okozzon, de azt mondták nagyon valószínű, hogy magától felfog szívódni. Aztán ahogy teltek a hetek,volt egy kis jobb oldali alhasi fájdalmam, mindig azt mondták valószínű a ciszta miatt. Minden alkalommal az orvos nézett uh.-ot is.A 16.héten azt mondta: Ez a ciszta együtt nő a babával. Ha nem történik már valami, akkor le kell szívni! Jól megijjedhetett , mert négy hét múlva már csak minimálisan látszott valami a helyén. Legközelebb meg semmi!
Szerintem a ciszta nem lehet gond a teherbeesésnél. Mondom ezt én laikus. Reméljük a legjobbakat, Bár biztos az is számít, hogy hol van.
A jeleidből ítélvecsinálj tesztett, de tudod, sokszor becsap bennünket a testünk. Pontosabban saját magunkat csapjuk be!!
De kitartás és türelem!!
Szorítok nektek!!

Vörösbegy!!


Gratulálok a kicsihez!! Biztos minden rendbe lesz!!
Te nem kapsz agygörcsöt mikor pont neked próbálják elmagyarázni "okosok", hogíy szoptatás alatt nem lehet teherbe esni?Vagy neked még nem volt ilyen? NEKEM ANNYISZOR. éS MIKOR MONDOM, HOGY ÉN AKKOR MÉG NAPONTA6-8ALKALOMMAL SZOPTATTAM, CSAK NÉZNEK, ÉS LÁTOM, HOGY AZT HISZIK, HOGY KAMUZOM!!

Móni!!

A történeted annyi ari és megható!!
Mert pont tegnap beszélgettem a legjobb barátnőmmel, hgy néhány párnak mennyit kell "szenvednie egy babáért"!!
Neki a héten szerdán volt lombik beültetése. Most nagyon-nagyon-nagyon szorítunk nekik!!
7éve nem sikerül nekik.2éve spontán lett babás, de sajnos elment a kicsi. Reméljük most minden rendben lesz és mind a két embrió megtapad.

ANNYIRA ÍROK HOGY ELFŐZTEM A RÍZST :oops: :oops: :twisted: :( )

Lányok! Ez is egy olyan topic, ahol úgy látom, hogy jó kis társaság fog összejönni,de én megint kilógok. Merthát én most mindent akarok, csak babát nem!! :lol:
Szép is lenne!! :shock:
De azért majd jövök, ha időm futja!!

Mindenkinek megy a drukk!!
Dera!!

Csináltál tesztet?? Nem most lenne esedékes??
Jó lenne ha "közzé tennéd" az eredményt!! :D Pláne, ha ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ugy legyen!!


Sziasztok!!


Évi!!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak ritkán jövök, de kedden megyek államvizsgázni és tele vagyok még tanulnivalóval. :oops:
De azért mindig szoktalak titeket olvasni. :D

Évi :D

Gratulálok a gyermekeidhez! :D

A tegnapelőtti negatív tesztem után nem csináltam tesztet, majd kedden - ha addig nem jön meg. Nem akarom még jobban idegesíteni magam a vizsgáig, bár így sem haladok rendesen a tanulással, mert mindig a baba jár az eszembe.

A hasam már 2 hete fájdogál, de ma már sajna elég menzis jellegű fájások, ráadásul a hőm is leesett. :(
Az émelygések és a szagokra való érzékenység egyre intenzívebbek viszont a mellfeszülésem egyelőre szünetelteti magát.

Hát ezután végképp nem tudom mit gondoljak.

Sajnos jobban beleéltem magam, mint kellene.

Hőjelentés: :( :( :(
Kép

Nektek mi a véleményetek?

Csipcsap :D
Mennek a drukkok!
+++++++++++++++++++++++++++

Vörösbegy :D
Vigyázz magatokra! :D

Móni :D
Igazán gratulálok a babátokhoz!
Biztos már most is nagyon sok örömöt okozott neked ez a kis csöppség! :D

Bocsi, most mennem kell. :oops:

Mindenkinek további szép napot!

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Helló Lányok!

Én is úgy látom hogy jó kis társaság vagyunk! :wink:

Dera!
Nem szedek semmilyen terhesvitamint mert már nagyon beleuntam. Egy jó ideig szedtem elevitet de nekem igen komoly székrekedést okozott. (bocsi) Tűrtem egy darabig de mikor láttam hogy csak jönnek a bajok így úgy döntöttem hogy abbahagyom. Nem hőmérőztem soha mert én 3 műszakban dolgozom és nem tudnám mindig ugyan abban az időben mérni. Meg egyébként is minden hónapban a mensi közepén néz meg a dokim uhval hogy van e pésem.

Nagyon drukkolok Neked!!!!!!!

Asiye!
Igazán szólva nekem nincsenek tüneteim,csak annyi hogy nagyon megvannak duzzadva a melleim meg oldalt tiszta csomósak de ez mensi elött is szokott lenni. Ráadásul mikor pé nézőbe voltam akkor csak ezt a cisztát látta a dokim mondta hogy érett tüszőm nincs. Ezért nem is csinálok tesztet mert tuti hogy nem lehetek terhes. Gondolom nem sikerült felszívódnia még és azért nem tud megjönni. Este egy kicsit fájdogált a hasam gondoltam is hogy na reggelre megjön. Meg rá is segítettünk apával a dologra hátha. :oops: :oops: De még mindig semmi. Kedden már 1 hete lesz hogy megkellett volna jönnie. Ráadásul úgy hogy szedtem duphastont és azt ha abbahagyod rá 2 napra megszokott jönni ha nem lettél közbe terhes. Hát fogalmam sincs hogy mi lehet. Remélem nincs vmi komoly bajom. Attól hogy Neked már vannak gyermekeid és most nem szeretnél attól csak gyere nyugodtan közénk. Egyébként gratula hozzájuk.
Ja és a dokim mondta hogy a ciszta igencsak nehezíti a teherbe esést mert olyan hormont termel ami akadályozza ezért is nincs pé olyankor. Hát jólenne rácáfolni. Ahogy olvasgatok itt ott páran már megtették.

Na jó sokat írtam. Bocsi. :oops:
csipcsab
 
 


Marietta!!

Méghogy nincsenek jeleid??!!
Lassan 1 hete késik,meg a cicid is feszül!!
Tudom nem mersz nagyon reménykedni,de valaki itt már írta,hogy a fejben dől elsokszor a dolog!!
Szerintem nyugodtan vedd számításba azt a lehetőséget is hogy babás vagy. És ha ne adj isten mégsem, akkort is volt pár perced-órád-napod ebben a hónapban is amikor boldogan gondoltál a terhességre, nem pedig szorongva és félelemmel tele!!
Ne értsd félre nem okoskodni akarok, csak valahogy segíteni szeretnék neked és másoknak lelkileg egy kicsi., mert még él bennem amikor más gondolatom nem is volt mint a baba.
Most pedig sokszor szégyenlem magam mikor panaszkodom valakinek, hogy milyen nehezen bírom a két kicsivel, milyen fáradt vagyok, hogy a párommal alig jut időnk egymásra, stb.stb...

Hátha te is rácáfolsz. Amit a cisztáról írtam, hogy nem nehezíti a teherbe esést, csak azért írtam, mert nedkem nem volt vele gondom, de remélem neked és másnek sem lesz sokáig!!

Mondenkinek köszi a gratulációkat a fiukhoz, remélem nemsokára nektek is gratulálhatok!! :lol: :lol: :lol:

Most mennem kell, már hetek óta nem ültem annyit a gép előtt mint ma!! :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek jó éjszakát, és mihamarabbi pozitív tesztez kívánok!!
SZIASZTOK!!!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!

Dera! Marietta!
A mensziszerű görcsöktől nem szabad megijedni :D, én az elmaradt vérzés után hetekig úgy éreztem, hogy most fog megjönni. Életemben nem töltöttem még annyi időt wc-n, mint akkor :oops: :lol: Bízni kell, csak akkor adsz igazán esélyt a babónak! Így utólag nagyon könnyű leírni, átélni végigcsinálni az első 12 hetet nehezebb volt. De nagyon megéri lányok :lol: :lol: :lol:
Annyira drukkolok nektek :lol:
Dera! a hőcsökkenésed pszichés is lehet a negatív teszt miatt. Kedden már tuti + lesz :lol:

Asiye! nem csoda ha fáradtnak érzed magad, hisz csak másfél év van a két gyermeked között. Gratulálok. Vannak róluk fotók? Igazán mutathatnál :oops: :roll:

Mindenkinek köszönöm a gratulációkat :lol:
Szép napot mindenkinek.
lányok: pozitív gondolatok :lol:
Móni

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok!

Hát nincsenek jó híreim. Reggel beszéltem a dokimmal és azt mondta hogy csináljak egy tesztet és annak függvényében beszéljük meg a többit. Hát ennél negatívabb már nem is lehetne!!!!!!!!!!!!!!!!! Most igen szomorú lettem mert már kezdtem egy kicsit bízni a dologban hátha. DE nem. :cry: :cry:
De legalább jönne meg hogy mehetnénk tovább.
Annyira elegem van már ebből az egészből!!!!!!
csipcsab
 
 


Azért bízzál magadban..és csinálj tesztet!!!Ne csüggedj előre feleslegesen..
Szurkolok!!!
Vendég
 


pöttye!

Köszi a bíztatást de már túlvagyok a teszten ami negatív.
Fogalmam sincs hogy hogyab tovább.
csipcsab
 
 


Szia Marietta!

Nagyon sajnálom :(
Elhiszem, hogy eleged van. Tudom, hogy hülyén hangzik, de mi lenne ha szüneteltetnétek egy kicsit a babatémát? Mi a 3. sikertelen lombik után azt tettük. Érzelmileg is stabilabban tudsz újra nekifogni és még a kapcsolatotoknak is jót tesz a pároddal.Nekünk nagyon bevált :wink:
Én akkor találtam rá az akupunkturás orvosomra, akihez eleinte csak azért jártam, hogy hozza rendbe a szervezetemet, mert a sok hormoninjekció teljesen tönkretette azt. A kezelések alatt beszélgettünk és akkor mondta, hogy megpróbál nekünk segíteni de hozzátette azt is, hogy csodákra Ő sem képes. Márpedig képes volt hisz a csoda itt van a pocakomban, holott meddővé lettem nyílvánítva :!:
Hidd el, hogy a Te csodás is már készülődik :lol: :lol: :lol:

Móni

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok!

Marietta :(
Sajnálom, de legalább biztosat tudsz. Szerintem ez is valami. Mert a bizonytalanságnál rosszabb nem kell. Móninak a szavaiban nagyon sok igazság van.

Nekem megjött piri, viszont több babás tüntetem is volt. Nálam sajnos alapból 40 % esély van a vetélésre. Most nem tudhatom biztosan, hogy mi történt. Én egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy nem menses, hanem vetélés. De ezt már 100%-osan soha nem fogom megtudni.

Viszont én nem rég kezdtem el egy természet-gyógyászati kezelést és ha annak a hatása lenne, hogy megfogant a baba, akkor jó úton haladunk, már csak végig kell csinálni a kezelést és akkor meg is marad. :D

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Marietta!!

Nagyon -nagyon sajnálom!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Biztos nagyon eleged van már!! Elhiszem!! Annyira sajnállak!! Mert átérzem a helyzeted. Tudom nekem már járhat a szám, mert itt vannak a kicsik, de hidd el nekem is volt ilyen időszakom.Türelem :!: :!: :!: Nagyon nehéz, de aztán egy nap majd te írsz ilyeneket talán egy másik babára VÁGYÓ SZOMORÚ LÁNYNAK!! hIDD EL!! nEM SOKÁRA ELJÖN A TE IDŐD IS!!

Dera!!
Sintén sajnálom nagyon!! :cry: :cry:
Hát igen! Ezt már nem tudod meg. Mármint, hogy ez most mensi v.vetélés!
De talán már neked sem kell sokat várni!!Kitartás!! :wink:


Móni!!
Annyira jó hogy te már ilyen boldog vagy!! Kell ez is ide!! A boldogságod jó hatással lehet mások hangulatára! Tényleg, tudod már hogy kislány v.fiú??
Nevem gondolkoztatok már?
És voltatok 4d uh-n? Bocsi! Ennyi kérdés! :oops: :)
Felejthetetlen !!


A gyerekekről majd akkor tudok képet rakni, ha a drágám kicsinyít, mert én nem értek hozzá!! :evil: :oops:
Mindenkinek jnóm éjt!!

Ja!! Marietta!!
Neked talán tényleg lelkileg kéne egy kicst helyre rázódni, és pihenni,mert a feszültség nehezíti az esélyeket!! NEHÉZ! tUDOM!!

sZIASZTOK!!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!

Dera nagyon sajnálom :( Elárulod miért van alapból 40% esélyed a vetélésre? Vagy ha ilyen nagy a vetélés veszély miért nem szedet veled a doki dupastont? Az segíti a megtapadást. Tök jó, hogy jársz természet-gyógyászhoz, sokat tudnak segíteni :lol:

Asiye! Az én kis pocaklakóm egy gyönyörű kislány ( lehet kicsit elfogult vagyok :oops: :lol: ) A 4D uh felvételei bizonyítják :D Majd ha sikerül a párom rávenni, hogy segítsen kissebbre vágni teszek fel róla képet. Gréta lesz a neve, most még "csak" Zizinek hívjuk mert néha olyan kis zizi amikor a pocakomban szambáz :D

Marietta! Olvastam másik topikban, hogy ajánlották neked a méhpempőt. Tényleg jó, de lehet olcsóbban is kapni ha nem ragaszkodsz az aloe verához. Én sima drogériába vettem méhpempő tablettát és napi 2 szemet szedtem belőlle.

Szép napot lányok!
Móni

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm soraitokat. Nagyon kedvesek vagytok!
Egyébként jól vagyok nem depizek nem vagyok befordulva stb...................
Mint mindig most is 2 nap után kihúztam magam a trutyiból!! :D
Egy döntésem következtében felszabadultam a dolgok alól. Úgy döntöttünk a párommal hogy megyünk megtermékenyítésre. 3 év nagyon hosszú idő és nem akarunk egy helyben toporogni. Meg is van a doki és az intézet is ahová menni fogunk. Ez a doki kezelt az endóm miatt és a kezelés végén azt mondta hogyha 6 hónapon belül nem leszek babás akkor menjek vissza és segít ne várjunk még évekig. Hát a 6 hónap múlt hónapban telt le. De elötte elmegyek a sima nődokimhoz és elmondom ezt neki mert így etikus. Egyébként ma reggel 11 napos késés után megjött. Úgyhogy mától kezdve a 13-ik napon kell mennem uhra. Hát kíváncsi leszek!

Puszi!
csipcsab
 
 


Sziasztok!!

Marietta!!

Örülök, hogy ilyen optimista vagy!! Ez biztos nem" árt" !!
Igazad van,vágjatok bele ezerrel!!
Szorítunk!!
Minden féleképpen írd meg nekünk a történéseket, mert én
is és mindenki nagyon fog izgulni és szorítani!!

Móni!!

Mégegyszer gratula akislányhoz!! Ha tudnád mennyi vágyom egy lányra!! Elsőnél fiút szerettem volna és bejött, másodjára nem isgondolkodta ezen. mire igen, addigra megtudtam, hogy kisöcsink lesz. De most minden vágyam egy kislány is!! Bár a fiúkat imádom,de ők lassan elszakadnak tőlem és apásak lesznek!! :cry:

Remélem a 3.baba az lesz :!: :!: :!: :roll: :roll: :roll:

Dera!! Mi van veled? Hogy vagy?
Gyere te is légyszi!!

Mennem kell, mert ezer dolgom van most, hogy elaludtak a fiúk!!
Sziasztok!!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!

Hát sikerült az államvizsgám, de sajnos azt megelőző nap megjött piri. Néha kiborulok, de aztán elrendezem a fejemben a dolgokat.

Csak most idegesít is a dolog. Mióta megjött elmúltak a tüneteim, kivéve a hányingert. Már a mellem sem feszül. Viszont a petefészek-szurkálásaim ismét kezdenek erősödni. Most már egy kicsit aggódom, hogy mi lehet ez. Ráadásul végig csak pecsételtem, egyedül államvizsga után erősödött meg egy kicsit piri, de csak egy 3-4 óra hosszára. Az a baj, hogy tudat alatt még mindig bízom benne, hogy valami történik, de tudom, hogy ez butaság. Egyszerúen nem tudom kiverni a fejemből.

Ma megint vettem egy tesztet, de minek? Viszont úgy döntöttem, hogy nem használom el, csak hétfőn, ha addig is megmarad a hányinger és a szúrkálás. Hétfőre bejelentkeztem a nőgyógyászhoz.

Marietta :D
Igazad van, csak az elhatározás nehéz mindig. Nagyon szorítok nektek! És kérjük szépen a visszajelzéseket!

Móni :D
A pcos-el jár, hogy a vetélési kockázat mintegy 40%.
Sajnos még én sem vagyok túlságosan tájékoztott ebben a dologban, mert számomra is újkeletű ez a betegség, nem rég derült ki. De sajnos nincs egy jó orvosom, aki átlátná a dolgot, így innen tájékozódom.

Ma már azt mondtam, hogy hagyom a csudába az orvostudományt és folytatom tovább a természet-gyógyászati kúrámat. De ez sem megoldás, ill. nem tudom mi lenne a megoldás.

Na de mindegy, most kialszom magam és holnapra biztos mindegy jobb lesz.

Bocsi a többiektől, hogy nem reagálok, de elég fáradt vagyok.

Mindenkinek szép jó éjszakát!

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Helló Lányok!

NAGYON LEÜLT A TOPIC!!!!!!!!!!!!!!!!

Merre vagytok???????

Rólam!
Én hétfőn megyek dokihoz uhra! Azt nézi hogy felszívódott-e a cisztám éa hogy van-e pésem???? Hát kicsit izgulok de nem is emiatt hanem mert most akarom megbeszélni vele hogy mostmár mennénk inszemre!!!!!! Kíváncsi vagyok mint fog mondani????
csipcsab
 
 


Szorítok Csipcsab...

Hogy álltok??
Vendég
 


Pöttye!

Köszi a drukkot remélem hatni fog! :wink: :D
Majd hétfőn tudom meg hogy állunk!!!
Túlvagyok a szurin hát ez most fájt. Még most is fáj a helye.
Igaz más adta most be lehet azért.

Nálad mi a helyzet???? Látom nemsokára tesztelsz. Vmi érzés???
Szerinted sikerült????
SZORÍTOK!!!!!!!!!!!!!
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Marietta :D
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fog mondani az uh-n a doki. Reméljük minden rendben van. Szerintem is ideje továbblépni nektek, 3 év az nagyon hosszú idő. Szorítok, hogy jó híreket kapjál.

Pöttye :D
Ciklusvégi időszakhoz közeledsz. Gondolom, kellőképpen izgatott vagy. Szoktál hőmérőzni? Mióta próbálkoztok?

Vörösbegy :D
Mi újság veled?
Mesélj nekünk valami szépet!
Hogy érzed magad, róka koma üldöz még, mekkora a kis csöppséged?
Már egy ideje keresek egy könyvet, aminek sajnos nem tudom a címét, de a leírásod alapján nagyon hasonlít arra, amiről te beszéltél korábban, add meg, légyszi, a címét és az íróját!

Rólam:
Az előző hónap nem sikerült, de próbálok optimista lenni. Valami bizonyára történt velem az előző hónapban, most ez vígasztal.
Van egy doki, aki egészen reálisnak látja, hogy a pcos nálam nem áll fenn, csak a petefészkeimben vannak ciszták, de az kezelhető, ha valóban így van. Ehhez viszont még szükséges néhány vizsgálat.
Szóval most örülök.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Sziasztok,

én is hasonló cipőben járok, mint ti jó páran. Tavaly április óta próbálkozunk. Első alkalommal elsőre összejött, majd 6 hetesen el is ment. Aztán 3 hónap várakozás után megint egyből összejött, majd 10 hetesen újra elment, műtéti befejezéssel. Ez volt szeptember végén. Akkor a doki 3 hónapot mondott, január óta próbálkozunk, de sikertelenül, nem sikerül teherbe esnem. Sőt most már ott tartok, hogy állítólag nincs tűszőérésem. Nem tudom mi lehet, eddig legalább teherbe tudtam esni. Most 3 napja késik, tüneteim is voltak/vannak, de a teszt negatív lett. Ugyanez volt áprilisban is, több, mint egy hetet késett, és csak gyenge vérzésem volt. Nem tudom mi lehet. Eddig soha semmi gondom nem volt a menstruációmmal, mindig 24 napra jött meg, erőteljesen véreztem. Már az is eszembe jutott, hogy a műtét során történt valami.
Már én is nagyon unom a dolgot, próbálok másra gondolni, nem foglalkozni vele, de nem nagyon megy. Ahogy meglátok egy kis kölköt, vagy egy terhes anyukát, megszakad a szívem!!!!!

Kíváncsi lennék a véleményetekre, hátha nektek is volt valami hasonló.
Kitartást mindenkinek, más lehetőségünk úgy sincs.

Üdv,
Tombi
tombi
 
 


Szia Tombi :D

Ismerős dolgok ezek amikről beszélsz.

Tavaly májusban 4 nap késést követően a doki azt mondta, hogy terhes vagyok, amin nagyon meglepődtem, mert én nem gondoltam rá, azt hittem, hogy ciszta lehet az állandó szúrkálások miatt, de pozitív tesztet sajnos nem láttam és 8 nap késés után megjött.

Aztán januárban ugyanolyan fura szúrkálások kezdődtek, nagyon szép görbém is volt, a mellem is nőtt. De aztán idő előtt leesett a hőm és 4 nappal a szokásosnál megjött. Ami azért is furcsa, mert hamarabb soha nem szokott megjönni.

És sajnos azóta úgy tűnik, hogy peteérésem sincs.

Az utolsó ciklusom nagyon furán ment le, 2 hétig mindenféle babás tüneteim voltak, aztán nem is jött meg rendesen, csak pecsételtem és a hőm sem esett teljesen vissza egészen a 13. napig 36,6 és 36,8 között volt, amire még nem volt példa, mert nekem a ciklus második felében 36,9 fölé szinte sose megy.

Annyi bizonyos, hogy amíg ittam a cickafarkfű teát sokkal bíztatóbb volt a hőgörbém. Azt nem tudom, hogy pé-t (peteérést) csinál-e, de valamire biztosan jó volt. Persze ez csak az én magánvéleményem.

Kivizsgáláson voltál már? Mit vizsgáltak?
Hormonokat, sárgatest-hormont néztek?
Uh. vizsgálaton voltál?
Hőmérőzöl?

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Sziasztok!

Rég nem jártam itt!
Nálam a helyzet az hogy úgy döntöttünk a párommal hogy megyünk vissza a klinikára a profhoz!!!! Már hívtam is őket ma és azt mondta az aszisztens csajszi hogy 11-e után hívjam őket és akkor adnak időpontot hogy mikor mehetek. Már nagyon várom és remélem mostmár jól alakulnak majd a dolgok!!!!!!!!!
Azért döntöttünk így mert a mostani uhn kiderült a nőgyogyimnál hogy bár a cisztám eltünt de nincs pésem gyogyi nélkül ha viszont meg gyógyszert szedek akkor cisztám jön és szerinte tartanunk kéne 2 hónap szünetet. MIre várjak még nem elég ez a 3 év amióta a babára várunk???????? Nincs a dokimmal semmi bajom de nem akarok tovább várni ezért megyek a profhoz egy konzultációra és ha ő is azt mondja hogy szünet akkor legyen!!!!!!!!!!
csipcsab
 
 


Sziasztok,

engem a doki nem küldött semmilyen kivizsgálásra, mondta, hogy két vetélés belefér, majd a harmadik után :(
A Clostilbegyt-et meg felírta, de nem mondta, hogy UH-gal követni kéne a peteérést, vagy esetleg hormonokat kéne vizsgálni, pedig most már több helyen is olvastam, hogy ennek ez a módja.
Gondolkodom, hogy új dokit keresek, mert úgy tűnik, problémás esetekkel nincs ideje foglalkozni.
Ti speciális (meddő) klinikára jártok?

Nektek mit mondtak a dokik, mi az oka annak, hogy egyik pillanatról a másikra így felborul a rendszer. Az elmúlt 15 évben tényleg soha semmi gondom nem volt a menstruációmmal, tavaly még 2x elsőre teherbe is estem (az más kérdés, hogy el is ment). De most már sem teherbe esés, sem tűszőérés???? Mi lehet ennek az oka?

Szép napot nektek,
Tombi
tombi
 
 


Sziasztok!

Marietta :D

Örülök, hogy hallok felőled!
Igazad van, menjetek el egy szakértőhöz. Az a baj, hogy a legtöbb nőgyógyász nagyon jó orvos, de ez csak addig tart, amíg egy citológiát kell levenni, vagy van egy cisztád, egy kis fertőzésed, gyulladásod, de ha komolyabb baj van, akkor megáll a tudomány. Viszont beismerni nem igazán szokták.
Csak kezelgetnek mindenfélére.

Keressetek egy jó dokit, akiben tudtok bízni!

Aztán babára fel!!!
Szorítok nektek!
Ha van valami infód feltétlenül szóljál!
Nem próbáltál valamilyen természetes módszert eddig?

Tombi :D
Ne ijedj meg!
Nekem a természet-gyógyászom azt mondta legutóbb, hogy a fejemmel van a baj. (Tudom, lekéne cserélni! :lol: )
Ha túlságosan félsz valamitől azt el is hiszi az agyad, és valóságosként éli meg és annak megfelelően reagál.

Ezzel az elmélettel sokan vitáznak. De szerintem lehet benne valami. Gondold csak végig, a háború idején sok nő nem is menstruált. A félelmeik olyan erősek voltak, hogy pusztán a tudatukkal képesek voltak a hormonjaikat, ciklusukat korlátozni.

Sokszor nem is érzi az ember mennyire fél tudat alatt.

Szóval ne aggódj, nem biztos, hogy olyan komoly a probléma mint amilyennek látszik. :wink: A vetéléstől való félelem okozhat ilyen tüneteket. De feltétlenül menj el egy NORMÁLIS dokihoz.

Egy 3. és egy 23. napi hormonvizsgálat nagyon sok mindent megmutatna.
A Clostival pedig óvatosan! Nagyon jó kis szer, de nagyon fontos az uh-os ellenőrzés!!!!!

Én javasolnám neked a hőmérőzést is, abból is lehet következtetni a peteérés meglétére. Kicsit macerás reggelente, de legalább van időd nyugisan ébredezni, nem kell kiugrani az ágyból. Én már szeptembertől csinálom. Bizonyos dolgokat le lehet szűrni belőle.

Egy kis méregtelenítés, ásványokkal, vitaminokkal való feltöltés és relaxáció nagyon jó hatással lehetne rád!

Próbáltál már valamilyen természetes módszert, teát, kúrát?

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Kedves Dera,

köszi a biztatást, általában erős vagyok, csak vannak nehezebb napok.

Próbálok egészségesen élni, sok mozgás, zöldség-gyümölcs, stressz mentes élet :)...
Természetes módszereket nem próbáltam még. Arra gondoltam, hogy felkeresek egy homeopátiás dokit, hátha neki van vmi szere a probléma megoldására. Illetve olvastam ezt a perui maca gyökeret, meg a ginsenget. De még nem jutottam el odáig, hogy kipróbáljam.

Amúgy én is úgy gondolom, hogy fejben vannak a problémák, nem kéne a dologgal annyit foglalkoznom...csak ez persze nem így működik.

De azért fel a fejjel!! Az élet szép!
Tombi
tombi
 
 


Szia Tombi!

Ha gondolod "ugorj be" a /Fogamzás - ..."ma megint megjött".../ topikba, ott eléggé képben vannak a lányok. És sokkal nagyobb a mozgás, mint itt.

Nagyon kedves, segítőkész kis társaság. Most elég vegyes a csapat, van spontán kismamink, lombikos kismamink és persze, akik még előtte állnak, különböző tapasztalatokkal.

Szívesen látunk!

További szép napot!

Erika

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Sziasztok lányok!!

Hát nálunk úgy alakult a dolog, hogy a nyár végén vesszük elő újra a babaprojectet... addig másba kezdünk..lakáshitel...ez a bűvös szó...azt hiszem jobban fogok idegeskedni, mitn a hőmérőzésnél...

De egyébként ugyanúgy mérem a hőmet, szedek vitamint..csak jót fogok azzal tenni, ha feltöltöm magam mindenféle jó kis ásványi anyaggal...

Azért még mindig vágyakozom.. és irigykedve olvasom a babás hozzászólásokat.. de tudom, hogy eljön majd az én időm is...
Muszáj neki!!!!

Ti hogy vagytok???
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Az lenne a kérdésem, hogy éreztetek--e valamit, még az elmaradt vérzés előtt, tehát a nagyon korai időszakban ami terhességre utalt. Pl. lehet érezni a beágyazódást? Vagy volt-e valami furcsa érzésetek?
mirci74
 
 


Mirci :D

Ez lenne a témája a topiknak, de sajnos olyan jelentkező nem akad, aki konkrét tapasztalatot tudna mondani.

Én bármilyen terhességi tünetet képes voltam, vagyok produkálni, de mindig megjön.

De gondolom időközben már akualitását vesztette a téma. :(
dera
 
 


Sziasztok!
Én sajnos nagyon soká lettem babás.Már azt hittük,hogy nem lehet gyerekünk,el voltunk keseredve.Az i-re a pontot,egy méhvérzés tette fel.Teljesen kiborúltam!Gyűlöltem magam,és magamat vádoltam.Aztán megtörtént a csoda!Annyi szomorúság,és két év után,babát várok!Most a 22.héten tartok,és szerencsére minden rendben van a babával.Csak az a baj,hogy a papája kint van külszolgálaton,mivel katona.Így nagyon sok szép dologról lemarad.Nemrég mozdult meg előszőr.Érdekes,leírhatatlan érzés volt.Bevallom,elsírtam magam örömömben.
rita0107
 
 


rita0107
Gratulálok.
Remélem hamarosan én is csatlakozhatom.

Kép
Kép
Kép
kriszti72
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: