Új privát üzeneted érkezett!

ejha kutyafüle ez tényleg nagy hír :):):):):) gratula

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Kutyafüle: gratula neked, vigyázz magatokra!
Pruci: egy kicsit megnyugtattál. Nyáron nátha? Én aki a masszív téli influenzát sem kaptam el, úgy hogy a férjem 2 hétig göthösködött. Ezek szerint sajna nem vagyok egyedül.... :( . Bár ezt a hol ilyen-hol olyan időt nézve, mondjuk nem is csodálom. Most főleg már leginkább füldugulással küzdök, remélem nem egy jó kis arcüreg vagy homloküreg lesz belőle.
Melegkiütések: hú azok Korin is vannak, bár mostanában visszamentek, hogy kicsit hűvösebb volt. Először meg is ijedtem, de aztán rájöttem a nagy hőség a ludas.

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi! Voltál dokinál? A fül az már nem játék. Sajnos ez a betegség nem válogat. :(

Teri

KépKépKép
pruci
 
 

 
 

Szia Teri!
Köszi az érdeklődést. A hétvégét, ahogy írtam is végigszenvedtem a füldugulástól. Hétfőn reggel fel is hívtam a háziorvosunkat, hogy megyek délután. Az asszisztensnője mondta, hogy próbáljam meg még azért a vibrocil nevű orrdugulás elleni sprayt. Gondoltam, ez a sokadik orrspray, nem sok reményt fűztem hozzá, minden mindegy alapon. Hétfő reggel meg is vettem. Az első fújás után 1 órával kidugult az egyik fülem, délután mindkettő :) . El sem akartam hinni. Azt hittem már soha nem fogok jól hallani.... Azért elmentem este a dokihoz. Mondta, hogy ő is megvan lepődve, múlt hétem tömegesen jöttek betegek hasonló tünetekkel. Megkockáztatta, hogy szinte járványos a dolog. Szerencsémre a torokkal, tüdővel semmi gáz. Sok folyadékot kell inni, fújni továbbra is a Vibrocilt, írt fel antibiotikumot, de mondta, hogy azt csak akkor váltsam ki, ha hétvégén lenne valami gáz. Megfájdulna a fülem, fejem. Azt mondta több mint 1 hét kell a javuláshoz. Egyelőre fül-orr-gégére sem kell menni. Remélem hamarosan minden oké lesz, bár már most klasszisokkal jobban érzem magam.

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi! A vibrocil tényleg jó. Nekem is csak az szokott segíteni orrdugulásnál. Pedig vettem már annyi félét, de egyik rosszabb mint a másik.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Ú, de rég jártam erre. Később beleolvasgatok, mert jo sokkal le vagyok maradva.
Képzeljétek:
7 hetes kismami vagyok!

Aki még nem kismami, tessék pocakosodni!
encike 2
 
 


Kutyafüle: Most olvastam ezt a nagyon jó hírt. Voltál már dokinál?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok lányok!
Lassan itt az ősz! Merre vagytok? Újabb pocakosok?
Mi megvagyunk, végre én is túl ezen az elhúzódó náthán. A végén sajna Kori is betaknyosodott, de ő 2-3 nap alatt vette az akadályokat :) .
Ósió sikerült állást találni? Házat néztetek?
Tabati és neked milyen az ifjú asszony lét? :D

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi: az jó ha túl vagy a náthán. Én most estem bele. Szörnyű volt. Még náthás vagyok de már mulóban van hálistennek. Én is tartok tőle, hogy a lányom elkapja. Eddig megúsztuk 1-2 tüsszentéssel.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Sajnos én már nem nagyon olvasgatom ezt a topicot, mert elkedvetlenedtem, a régi jó topiclakók nem írnak már ide, meg egyáltalán alig ír ide valaki, úgyhogy elköltöztem. :lol: :wink: (fogamzás, reménykedés a terhességre tünetek) Rengeteg ilyen új topic is nyílt, ahol viszont zajlik az élet. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Én sem olvasgatom ezt a topicot, most egész véletlenül jöttem ide, de már hetek óta nem voltam. Láttam, Tabati is pont írt ide.
Ugye, én tavasszal úgy döntöttem, hogy még nem szeretnék babát, ezért számomra eleve nem is aktuálisak az ilyen témák.
Sajnos az a munka, amiért annyit küzdöttem, nem jött össze. Nagyon össze vagyok omolva. A legprimitívebb, legszánalmasabb körülményekre alapozták a véleményüket. Biztos, hogy nem vagyok igazán jó beszélgetőpartner mostanában, így nincs is értelme a neten lenni.
Tabati, sok sikert kívánok nektek a babához! Már egy ideje próbálkoztok, szívből kívánom, hogy most már legyen meg az eredménye! A többieknek is hasonlókat kívánok!
Vendég
 


Osió: Sajnálom, hogy nem jött össze a munka. És akkromost mihez kedtél? Állást keresel még vagy hol tartasz akkor?
Sajnos nekem sem jött még össze a baba de küzdünk rendesen.
Ha megnyugtat sokan vannak akik nem jó beszélgető partnerek de talán könyebb ha a búdat kiadhatod itt.
Amúgy mikor tervezitek a baba témát előre venni megint?

Kép
csucsu05
 
 


ósió: sajnálom hogy nem jött össze pedig anniyra szeretted volna ezt a munkát

nika70
Salgótarján
 
 


Jó estét!

Csucsu, igazából nem tudom, mikor jön elő újra a babatéma. De most valahogy egyáltalán nem akarok gyereket. Eszembe se jut az egész. És akkor ennek csak lehet valami oka. Hiszen ha akarnék, akkor a szervezetem is akarná, és ezen járna az agyam. Így fogalmam nincsen, mikor kerül újra szóba az egész.
Nektek pedig szintén sikereket kívánok! Igaz, én másért küzdök, de tudom, milyen érzés küzdeni minden erővel egy dologért, és mindig újra kezdeni az egészet.

Nika, szintén köszönöm a "részvétet." remélem, egyszer csak sikerül elérni, amit szeretnék. Pedig nem a csillagos égben vannak a vágyaim, igenis reális, elérhető céljaim vannak, csak ugye a döntés mindig más kezében van. És ez meg is látszik. Ami csak rajtam múlik, minden jól sikerül. De amint másnak is van beleszólása, szinte minden elromlik.
Nektek viszont kellemes együttlétet kívánok, látom, most vagy az "aktuális" napokon!
Vendég
 


Sziasztok!

Tabati! Sajnálom h elkedvedtelenedtél!

Ósió! Kívánom h elérd mindazt ami most még reménytelennek látszik!

Csucsu! Kitartást! Össze fog jönni az a baba!

Timcsi! Ti hogy vagytok?

Nekünk se sikerült még a kistesó. :cry:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci: Ti mióta probálkoztok?

Kép
csucsu05
 
 


ósió: ajnso ilyen világban élnük sokszor rajtunk kivűlálló okokból nem sikerűl valami de tényleg kívánom hogy mielőbb siekrüljön és hidd el véletlenek nincsenek valamiért ennek igy kellett történnie hisz te vagy a legjobb erre a munkára hidd el sokkal jobb ajánlat fog érkezni

nika70
Salgótarján
 
 


Na, lassacskán mégis visszatér ide is az élet?

Ósió!

Költözéssel mi a helyzet? És most megint pályázol munkát, vagy kicsit inkább várakozó álláspontra helyezkedsz?

Kép
Kép
tabati
 
 


Csucsu! 3 hónapja próbálkozunk, és csak reménykedem... Azért remélem ez a hónap a miénk volt!!!

Nika, Timcsi! Veletek mi van?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci: Kivánom, hogy a hónap a tiétek legyen.) Mikor tudod meg, hogy sikerülhetett a dolog?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon régen jártam erre...
Bár nem volt nehéz visszaolvasni :)

Ósió, sajnálom, hogy nem jött össze a munka! Mit fogsz most csinálni? Nézel másikat?

Tabati, remélem mostmár összejön a trónörökös, mert tényleg régóta próbálkoztok már, igazán jöhetne már! :)


Mindenkinek drukkolok, hogy összejöjjön a bébi minnél hamarabb!


Velem nincsen semmi különös. Baba téma visszatérő nálunk, de mindig van valami akadálya.
Mostmár inkább a Karácsonyon töröm a fejem! Van 2-3 ember, akiknek rengeteg ötletem van, de a többieknek semmi :( Bár még van egy kis idő azért addig, hogy kitaláljam... Csak valahol nincs kedvem vizsgaidőszakban ajándékok után futkosni... Úgyhogy akinél fix ötletem van azt meg is veszem!

Kép
encsike87
 
 


Sziasztok!
Mi is vagyunk, csak 10 napig Miskolcon voltunk a szüleimnél. Bár az idő nem volt mindig túl jó, de egészében jól sikerült volna a 10 napos rokonlátogatás. Volna. Ugyanis az apukám pont az utolsó nap (vasárnap) reggel eltőrte a lábát, a telkünkön. Kimentek még gyorsan kutyusoknak kaját vinni, meg mivel fákat szeretnénk ültetni, felmérni, hogy mennyi helyre mennyi fa férne. A telkünk meg egy részen elég meredek, meg a fű is vizes volt. Apu épp szólt Árpádnak, hogy vigyázzon, erre ő lába bicsaklott meg, s reccs.... :'( . Az alsó lábszára tőrt el, talán nem is az eséstől magától, hanem édesapám se a pehelysúlyú kategória..., a gyenge 105 kilójával rázuhant a saját lábára... Így a vasárnapunk tiszta rohanás volt, kórházból be, kórházból ki. Késő este értünk haza, mert jönni kellett, Árpádnak szakmai továbbképzés van hétfőtől, meg igazán sokat most nem tudunk tenni. Na ilyenkor visítok fel, hogy milyen jó lenne ha itt lennének fönt anyuék, nemcsak miattunk, de azért is, hogyha ilyen esetek fordulnak elő, sajnos, akkor közelebb legyünk.
Egyébként velünk minden oké, én is meggyógyulgattam már, Kori is túl van az 1-2 napos nátháján.
Ósió: sajnálom, hogy nem jött össze a munka. De nem szabad feladni. Ha jól emlékszem ez pesti állás lett volna? Látod, sajnos Pesten sem minden 100%, sőt ........ Én 2 és fél évig ingáztam Miskolc és Budapest közt, mire megfelelő állást találtam. Volt olyan hely, ahova csak azért kellett pályázatot beadni (mint utólag kiderült), hogy tudják mutatni volt elég pályázó, holott rég meg volt a befutó...... :evil: . Ez van, de ne add fel.
Kistesó-ügyben még nálunk sincs semmi fejlemény. Nem számolgatunk, nem méricskézek, ha idén összejön akkor oké, ha nem akkor legfeljebb Kori egyke lesz. Mert már talán többször is írta, én úgy gondolom, hogy az embernek mindig azt kell megbecsülnie amije van, s van egy gyönyörű, tündéri csemeténk, s ez a lényeg. :lol:

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok lányok :) Úgy nagyjából visszaolvastalak titeket.

Osio sajnálom, hogy nem sikerült az állás, és igaza van Timcsinek, nagyon sok helyre csak azért hirdetnek, hogy elvegyék a gyanúsítás lehetőségét, mert már rég van befutó. Ez vidéken is így van.

Hát velem mi történt :) Tabatival "futottam" össze egy topicban, ezért gondoltam, hogy írok mi újság.

Júliusban kiderült, hogy a vérnyomásomra kapott gyógyszer nem teljesen jó, járni alig bírtam, úgy néztem ki, mint egy túlméretezett viziló úgy feldagadt kezem s főként lábam. Ez persze teljesen kiakaszott lelkileg.

Augusztusban állították át az asztma gyógyszerem, épp hogy rendbejött volna a szivem, most a tüdőm mondta be az unalmast. Valahogy az új puff nem volt jó, hörgőgyulladást kaptam.

Szeptember első hetében kórházban voltam, a hörigyulladásból mellhártya és tüdőgyuszi lett. Olyan fájdalmaim voltak, azt sem tudtam, megérem-e a saját szülinapom. Mert persze a dokik eleinte csak tanácstalanul álltak, Rod drága meg étlen szomjan képes volt napokat eltölteni mellettem annyira aggódott. A tüdőgyógyászom meg jól lecseszett, hogy ilyen betegen és ilyen idősen találtam ki, hogy gyereket akarok, miért nem kora huszonévesen. Aztán felvilágosítottam, hogy mivel 28 voltam mikor megismertem azuram, nehéz lett volna előtte szülni.

Szülinapomra viszont kisbabát kértem. :) S úgy tűnik meg is kapom. Gyönyörű zebracsíkos teszteket produkáltam, a legutóbbi ma esti. Apuka persze totál kétségbeesett, hogy most mi lesz, pedig tudta, hogy babát szeretnénk, dolgozott is az ügyön rendesen. :lol: Mivel szept 2án volt mesim, ezért csak a hét végén jelentkezek be a dokihoz, úgyis kell még szvsz vagy 2 hetet várni.

Kép

Mindenkinek kívánok legalább ilyen erős csíkokat és boldog babásodást. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.30 19:20-kor.
Vendég
 


Encsike!

De jó!! Te is adsz hírt magadról!! lassan újra a régi lesz a fórum! :D Még nem is véleményezted a tortát, hogy megszórtam rózsaszirmokkal, még mindig fenn van az iwiwen asszem... :roll: :wink:
Párod még mindig nem hajlik babaügyben? :x Esküvőtervezéssel mi a helyzet? :wink:

Timcsi!

Miért írod, hogy ha idén nem jön össze akkor Kori egyke lesz? :shock: Utána miért nem próbálkozhattok már?

Ósió!

Gyere mesélj, újra együtt a csapat! :D :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Anuk!

Ha kétcsíkos a teszted, akkor miért happolod el előlem a laptetőt?? :evil: :lol:

Akkor már tényleg lehet gratulálni?

Nem vagy semmi!! Ennyi nyűgöd után babásodni! Most aztán nagyon vigyázz magatokra. Sok pihenés!!

Kép
Kép
tabati
 
 


Anuk! jaj de jó! hatalmas gratula!!!! Nagyon vigyázz magatokra!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Anuk, gratulálok! :) Vigyázz magatokra!


Tabati, nálunk az utóbbi időben párom mondogatta a babát, én meg azt, hogy én ugyan nem szülök :) Aztán most valahogy hajlok rá én is, csak hát előbb esküvőt szeretnék... Az meg mindig úgy áll, hogy "majd ha eljött az ideje" :) Hát majdcsak eljön már!

Szép lett a torta, ügyesen megoldottad a szirmokkal :)



Képzeljétek, múlt csütörtökön apukám azzal hívott fel reggel, hogy meghalt egy nagyon jó barátom. Apa cégénél dolgozott már 17 éve, és én nagyon jóban voltam vele. Úgy szerettem mint a testvéremet. Szerdán délután együtt mentünk alkatrészért a kocsimhoz, és erre csütörtök reggel meg már nincs :( Egész nap az járt a fejemben, ahogy a kocsiban nevettünk! Úgyhogy végig bőgtem 2 napot... nem hittem el, hogy pont ő. 39 éves volt, és soha semmi baja nem volt... Annyira hihetetlen, és nem tudom felfogni még most sem...

Kép
encsike87
 
 


Encsike!

Húha :shock: , őszinte részvétem, szörnyű érzés lehet...megkérdezhetem, hogy mi történt?

Nem hiszem el, hogy húzzátok halasztjátok a babát! :lol: Egyszer te nem akarod egyszer párod nem! :lol: Majd egyszer hirtelen felindulásból megfogan a picur, amikor összefut a két akarat! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, nem tudjuk... azt mondják tüdőembólia, de nem tudják biztosan, úgyhogy szegényt még igy is nyúzzák össze vissza :(

Igen, húzzuk állandóan :) mindig van valami amiért ne :) De mivel jövőre vége a sulinak, igy nem látom akadályát utána :D


Ti mióta próbálkoztok már?

Kép
encsike87
 
 


Asszem tavaly októberben, vagy novemberben kezdtük. Karácsonykor volt ugye a méhenkívülim, utána kihagytunk 2 ciklust, és azóta ez a 9. ciklus. Én reménykedem, hogy egészségesek vagyunk és hamarosan sikerül, de januárban megyek rákszűrésre és akkor majd megkérdezem a dokit, hogy meddig várjunk még. De bármit mond, nyáron kivizsgáltatjuk magunkat. Ha azt mondja, hogy kezdjük el a vizsgálatokat, akkor szerintem belevágunk még nyár előtt, de az orvosok nem nagyon szokták ezt sürgetni, ahogy így olvasgatom a többieket. Mindegy, ez még csak az sztk-s orvos, legalább kipuhatolózom, hogy áll a kérdéshez. Ha jól akkor lehet, nála maradok, ha nem, akkor megyek a kórházi dokihoz, de akkor marad a nyár, mert az messzebb van, s munka mellett nem lesz időm dokikhoz járkálni.

Sajnálom a barátodat, nekem is egy ismerősöm halt meg fiatalon, talán írtam is nektek, nem volt közeli, de mégis sokáig rosszul éreztem magam. Ő szívműtét alatt halt meg, pedig rutinműtétre feküdt be. :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Jövő tanévben végzel, vagy most végzel és jövőre már nem lesz suli? Mert akkor már nyáron lehetne esküvő! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Kiváncsi leszek mit mond a doki majd, de szerintem nem kell azt megvárnotok :wink:

Most kérdeztem meg, hogy végül is miért halt meg... És csak tegnapra derült ki, hogy torokgyulladása volt, aminél a bacik olyan mérget termeltek amitől, tulajdonképpen toroködémát kapott és megfulladt... Ez ráadásul minden embernél fenn áll, mert bárkivel előfordulhat bármikor... Bíztató!

Emlékszem,hogy írtad, hogy meghalt egy ismerősöd... Hát igen, egy normális érzésű ember nem teszi magát túl pár nap alatt egy ismerőse, barátja halálán szerintem.
De azért van minek örülni, pl Anuk babája :D:D És persze a többieké is :)

Kép
encsike87
 
 


nyáron végzek,ez az utolsó évem :):

Én is fűzöm páromat az esküvővel... de mindig az a fránya pénz a kifogás. Én meg úgy vagyok vele, hogyha akarnánk az esküvőt, akkor pénz is lenne rá, ahogy másra is van, ha akarunk valamit...

Kép
encsike87
 
 


Hát elég rosszul hangzik, fulladásos halál... :roll: :( Gondolom ez az a tipikus eset, hogy millióból egy, s ő pont az az egy volt... :(

Kép
Kép
tabati
 
 


Encsike: Nagyon szörnyű az ilyet átélni. Sajnos nem tehetünk ellene semmi. Én is annyira át tudom érezni a halált illetve az elvesztést, hoyg napokig magam alatt vagyok.
A párodnak meg mond meg ha jól szervezitek az esküvőt akkor a pénz vissza is jön és nem lesztek minuszba. tehát tessék szépen elkezdeni szervezni a dolgokat. Mond meg neki ha kell baba akkor a kapcsolatot hitelesiteni is kell! :)
Bár sok paisnak a papir semmit nem jelent.
DE mi nők már a mesékben is azt láttuk, hoyg a királykisasszonyt elveszik stb...
Minden nőnek át kell élnie a mennyasszonyságot:)
Aki azt mondja nem érdekli az nem is mond igazat szerintem. A lelke mélyén mindenki szeretne menyasszony lenni szép ruhában:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, ez igy van :) minden lány-nő biztos, hogy szeretne egyszer olyan szép ruhában menyasszony lenni :)

Mivel mi nem akarunk nagy esküvőt, igy van esély rá, hogy visszajön a pénz, vagy ha nem is mind, akkor sem lesz sok minuszban... Majd csak ráveszi magát egyszer :)
Pedig ő pont olyan pasi, akinek jelent a papír valamit azért... de még akkor sem igazán hajlik rá. Azt mondja ne kapkodjunk :) Lassan 4 éve leszünk együtt, nem érzem, hogy kapkodnánk :D Oké hogy van aki sok év után megy férjhez, de én nem gyerekkel az ölemben szeretnék férjhez menni :)

Ti is próbálkoztok tesóval? Vagy nálatok hogy áll a bébi dolog? nem emlékszem, bocsi :oops:

Kép
encsike87
 
 


Sziasztok!
Átfutottam a hozzászólásokat!
Köszönöm a meló miatti együttérzéseket. Most szintén próbálkozom, ugyanott, de más lehetőségeket kutatva fel. Már megtanultam, hogy az én életemben minden nagyon sok időbe telik. De én kitartóan csinálok mindent, ha ennek meglesz az eredménye, akár hónapok, évek múlva.
Közben a doktori iskolát elkezdtem, és nagyon szeretem, élvezem. Ennek már most is megvannak az eredményei, olyan boldoggá tenne, ha sikerülne végre a régi célomat elérnem.

A babatéma nálunk annyira nem megy, de a férjem persze csinálná. Ma is kérdezte tőlem, nem akarok-e anyuka lenni? Vágattam a hajamból a héten, rövidebb lett, nem ér a válamig se, mondtam neki, hogy olyan anyukásnak nézek ki benne. Persze, csak viccből mondtam, mert nem igaz ez. Erre mondta, hogy ő tud segíteni a dolgon. De hát ha egyszer nem vágyok az anyaságra most, akkor mit tegyek?

Tabati!
Hogy áll a ház?

Encsike!
Megértem a kínodat. Mikor ilyen hirtelen következik be a halál, oly nehéz felfogni. Amikor egyik nap együtt vagytok, másnap pedig örökre vége az egésznek, s már csak az emlékek maradnak.

Akik teherbe estek, azoknak gratulálok. Jövő nyári babájuk lesz!
Vendég
 


Osió: Ha igy érzed akkor biztos úgy jó minden ahogy van. Majd eljön az idő mikor semmi mást nem szeretnél jobban mint anya lenni. Most viszont amíg ezt nem érzed éljél és csináld azt ami örömet okoz. Van időd még mindenre:)

Encsike: Sürgetni nem lehet a párod biztos eljön az a pillanat amikor majd akarja az esküvőt. Bevallom azonban, hoyg az első házasságomban én is nagyon akartam az esküvőt. Valahogy minden vágyam az volt, hogy feleség legyek. És 7év után elvett az akkori párom. 1évig sem voltunk házasok mertalváltunk. Valahogy nem működött. Igaz a válás után majdnem 2évig még együtt voltunk együtt laktunk nyaraltunk. De az élet úgy hozta, hoyg hiába akartuk nem müködött. És addig minden müködött amig nem volt meg az esküvő. Tehát van az úgy, hogy a kötöttség illetve apapir rossz hatást okoz.
Viszont miutzán végleg elválltunk egymástól nem csak papíron én azt gondoltam sosem akarok férjhez menni. Majd megismertem a mostani férjemet és alig egy év után megvolt az esküvő mert ő nagyon akarta.
És nem bántam meg sőt!!!
Tehát a férfiak nem egyformák valaki többet gondolkozik rajta. Viszont meg kell hagyni azt, hoyg ők is akarják.
Eljön a te időd is ne félj. Lehet hamarabb mint gondolnád.

Igen most járunk dokihoz és mostantól majd mehet a projekt dolog elvileg.
Még a vérvétel eredményére várunk az hétfőn meglesz az Uh leletem már megvan. aztán vissza a dokihoz és megbeszéljük hogyan tovább.

Kép
csucsu05
 
 


Ósió!

Még a fagyok előtt rákerül a tető. Időpontot nem tudok, mert nagyon kiszámíthatatlan az időjárás, és ha esőre áll az idő akkor már nem jönnek a munkások. Úgyhogy mostanság lassan halad, de mindegy, a tető után úgyis szünetel az építkezés.

Csucsu!

Én nem értem ezt a papír dolgot a házasságban. Nekünk ugyan nem változott semmi az ég világon! Persze más az amikor valaki házasság után költözik össze, vagy még extrémebb a mai világban, hogy akkor jön csak a szex. Akkor lehet ok a válásra, mert ki tudja, hogy tudnak együtt élni, együtt lenni, ha nem próbálták ki. Na de , ha minden úgy megy, mint eddig, akkor mit is változtat a papír? :?: :shock:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: Egy nőnél semmi sem változika a papír után. De a férfiaknál igen. Akkor sok pasi azt hiszi most aztán nincs tovább. Kimutatták, hoyg sok férfi terhernek érzi, hoyg szétmenni ha arra kerüölne a sor nehezebb már mintha csak szimpla párkapcsolatban él. Sok pasi azt hiszi hogy házas lett akkor ő már börtönben van. Aki nem élte ezt át az valóban nem tudja. De pl: az én első férjemet zaklatta a papir hiába együtt laktunk és 7évig minden jól müködött. Aztán a papír után azt hitte ő már be van skatulyázva nős ember és menekülni akart. Majd elváltunk és minden megint jó lett. Tehát saját tapasztalatból is tudom a pasik néha ettől a felelőségtől megijednek. De ez pasi függő. A mostani férjemnek kifejezetten kellet a papir ő ettől volt boldog.

Kép
csucsu05
 
 


Nálunk sem változott semmi. Mi már egyébként is nagyon régóta együtt vagyunk, 19 éves koromban főiskolára mentem, akkor Pesten közösen albérletbe mentünk, előtte a férjem már nálunk lakott hétvégenként, mikor hazajött a főiskoláról. Szóval, mindig is együtt voltunk jóformán. Három éve meg teljesen külön vagyunk a szülőktől.
Én sem értem, hogy egy felnőtt ember hogyan képes máshol lakni, mint a párja. Szóval, 18 évesen elmegy, na de mondjuk 25 évesen?? Pláne a szex. Csak házasság után? Ha egyszer szeretek egy férfit, akkor mindenére vágyom, nem? Vagy csak fogom a kezét? Hát, ki tudja, biztosan vannak ilyenek is. De szerintem egészséges dolog, mikor az ember a szüleitől már elvágyódik, és mással akar élni. Ekkor valóban semmit nem változtat a papír, ami az érzelmeket illeti. Mert jogilag természetesen változtat, hiszen attól házasság.
De akik sose éltek együtt, ott esetleg lehet probléma, de én azért mégis azt mondom, hogy azért együttélés nélkül is ki lehet ismerni a másikat. Nem kell ahhoz éjjel-nappal együtt lenni, hogy megismerjem valaki rossz tulajdonságait, de ha meg szeretem, úgyis elnézem neki, újra és újra megbocsátom. - beszél belőlem a filozófus.
:)
Vendég
 


Ósió: Filózofus :) Ez tetszett. De igazad van. Ez a természetes. De ha mindenki igy gondolkodna soha senki nem válna el.
Amúgy én az idősebb korosztályt becsülöm mert ők nem mentek el rögtön vállni ha volt valami gondjuk hanem megoldották. Manapság meg ha gond van rögtön vállnak.
DE az egész világ felborult valahol. De én is ezen az állás ponton vagyok. Csak nem mindenkinek jön össze.

Kép
csucsu05
 
 


Hát mindenesetre elég fura gondolkodásmódja van egyes férfiaknak. De nőkben is van olyan (és nem csak a filmekben), hogy egy gyerektől várják a kapcsolat jobbra fordulását, vagy éppen azért esnek teherbe, hogy megtartsák a pasit. Szerintem aki menni akar, azt egy gyerek sem fogja visszatartani, főleg nem akkor amikor még a pociban van.

Hozzánk meg jöttek megint a munkások, hétágra süt a nap, úgyhogy tudnak haladni! :D Imádom ezt az időt, hűvös van, de süt a nap. Igazi őszi kirándulóidő! :D (kár, hogy nemsokára mehetek melózni :lol: )

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: Hajjaj sok nő ilyen ahogy írtad.
Mit csinálnak ma a munkások??
Legalább tudnak haladni. :)

Kép
csucsu05
 
 


Persze, haladnak! :D Ma ráöntenek még egy adag betont a koszorúra, meg lehet, hogy elkezdik rakni a tűzfalat is. (nekünk a ház mindkét végén tűzfal lesz) De ha nem, akkor majd holnap rakják, és utána nem is tudom mennyit kell várni, hogy teljesen megkössön a beton, de jöhetnek az ácsok! :D Nem tudom, ki hogy van vele, de én szeretem a hétfőket. :oops: Nekem ez könnyű napom, meg mindig örülök, hogy elkezdődött egy újabb hét. Mondtam is férjemnek tegnap, hogy az idő nekünk dolgozik! :lol: Minden szempontból! :lol:

Egy másik topicban meg azt írták, hogy minden új ciklusban ki kell próbálni valami új taktikát (vitamin, tea, póz, stb. ) , hogy az új reményt adjon. Mi ezt eddig is mindig így csináltuk, de jó így megfogalmazva.

És még valamit írt egy ismerősöm az iwiw üzenőfalára, ha valakivel konfliktusotok van, akkor gondoljatok erre a mondatra:

"Sose vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az ő szintjükre, és ott legyőznek a rutinjukkal." :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Mi is vagyunk, itt is szépen süt a nap. Tegnap is egész jó idő volt. 11-től Korit szülinapi buliba vittük egy játszóházba, hú nagyon élvezte, a 3 órás program végén szinte rögtön elaludt a kocsiban, úgy hoztam ölben fel, s rögtön raktam a kiságyba, 2 órát csucsukált. Miután felkelt még elmentünk sétálni is egyet, tényleg olyan szép séta illetve kirándulóidő volt, s van ma is. Nemrég ébredt Kori lehet mi is lemegyünk még sétálni egyet.
Csucsu: drukk, hogy minden oké legyen!
Papír-nem papír: ahogy már írtam régebben, én is házasságpárti vagyok. Bár tudok olyanokról, akik közel 2 évtizede együtt élnek papír nélkül.De akit megváltoztat egy papír, az szerintem egyébként sem lett volna stabil kapcsolat. A házasság az én véleményem szerint egyfajta bizalom erősítés, nagyobb felelősségvállalás önmagunkért, a társunkért, a tetteinkért.
Tabati: remélem sikerült a munkákkal haladni. Az idézeted pedig szuper, óriási.... :lol: . Már az iwiwen is olvastam, nagyon jó, nagyon tetszik, nálam épp aktuális, hétvégén sikerült a férjem egyik rokonával összevitatkozni.... Ugye van a mondás, a barátaidat megvállogathatod....... :cry:

Kép
timcsi73
 
 


Hú lányok, borzasztó ez a vonatkatasztrófa! :shock: :( Hozzánk nagyon közel van, és ráadásul mi is vonattal járunk be Pestre, csak nem azon a vonalon. Mégis hogyan fordulhatnak elő ilyen balesetek????? :shock:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: szörnyű tényleg ez a baleset. Látva a képeket hát nem egyszerű baleset ez az biztos.

Amúgy ma megvan a véreredményem. MIndenem jó. Talán eg ykicsit alacsony a progeszteronom. 6,1.
És azt hallottam 5fölött már van valószinű peteérés. De sok doki a 10vagy afölöttiu eredményt szereti.
Holnap hivom a dokimat és meglátjuk mit mond.

Kép
csucsu05
 
 


húúúúúúúú csajok végre újra van mit olvasni :):)

Anuk aztaaaaaaaaa gratula ennyi betegség után rátok fért hogy siekrüljön

nálunk rajta vagyunk az ügyön pénteken kiderűl minden

Encsike: részvétem szegény nagyon fiatal volt még:(:(

hát nálunk más miatt nincs esküvő de ezt nem írnám ide le :)de amúgy már szerintem összeházasodtunk volna :):):):):) szerintem is minden nő valahol a leke mélyén házasodni szeretne még az is aki azt mondja nem :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: Igazad van hisz sok nő tagadja de ez bennünk van kiskorunk óta. Igenis a fehér riha ami hercegnős az kell a lekünknek.
De persze papir nélkül is lehet valaki boldog.
Van egy barátnőm már két gyerekük van 14éve élnek együtt egy háztartásban. a foú az istenért sem akarta elvenni a lányt. Ez a lány a gyerekkori barátnőm és a lányom kerianyuja. Szóval a lánnyal beszélgettünk erről és tudom, hogy ez a szivfájdalma hogy ő nem lehet menyasszony. Mert kövér na jó nem vékony de azért kitalálta rá nincs ruha. na én szereztem egy esküvői ruhást aki varr rá ruhát. Mondtam ha van ruiha akkor megnyugszik??
Igen ám de a fiú nem akar nősülni mert egyszer már volt nős.
Na én aez a lányom keresztapja: elbeszélgettem vele, hogy a barátnőm nem mondja neki de ez az álma. És jövőre elveszi májusban mikor lesz az évfordulójuk. :) ELINTÉZTEM:) Igaz sokat kellet beszélnem a keriapuval erről és belátta tényleg akarja ő is. csak azt mondta sosem mondta meg neki hogy a másikmit akar.
Mert a barátnőm mélyen hallgatott erről hisz a párja úgysem fogja akarni. Na szóval januárban megyünk a ruháshoz a lányom és az ő két gyerekük lesz a koszorúslány:)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: