Új privát üzeneted érkezett!

Szia Betty,

nem, nem kaptam üzenetet töled. Hova küldted ide vagy az email cimemre? Iwiw-en rajt vagy?


Szia Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Merre jar itt mindenki? Csavarogtok? Remelem! Es nem beteg senki. En nem igazan erzem magam jol.Tegnap nevnapoztunk a ferjem nagybatyjanal es a kesöi sok eves megartott. Ma meg tean kivül nem ettem semmit. Olyan hanyinger felem van. Most fözök egy jo kis magyar huslevest.

MIndenkinek jo vasarnapot
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Szia Eszti!

Én vagyok. Csak olyan pocsék az idő, hogy az embernek semmihez sincs kedve. Igazi tévénézős, betakarózós idő van itt nálunk. Felétek is?

Tegnap este én is bevacsoráztam, egész éjjel hányingerem volt. Most hasonlóan hozzád, csak teára vágyom. Már főzöm is. :)
Hát igen, a húslevesnek nincs párja. Csodákra képes!

Jó pihizést mindenkinek! :wink:

Kriszti

Kép

Kép
martyr
 
 

 
 

Sziasztok
Jobbulást Eszti :)
Szerencsére nekem nincs és nem is volt hányingerem.
Ellenben egyre többször keményedik a hasam. Kedden kiderül miért. Drukkoljatok. :)
Addig is tövábbi szép hétvégét.
Betty

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Hat itt mar javaban megy a teli alvas :D . Itt olyan rossz ma az idö, esti sötetseg van.
Betty remelem minden rendben volt az orvosnal. Ejjel alig aludtam, mert olyan kemeny volt a hasam. Szörnyü kellemetlen erzes volt. Remelem hamar irsz, hogy mi volt.

Kriszti Szilvi merre jartok?

Sziasztok Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!
Nos voltam dokinál. Egy gumigyűrűt helyzetett fel, ami zárva tartja a méhszájat. Holnap ellenőrzi működik-e. Ha nem akkor még sziorúbb fekvés.
Remélem minden rendben lesz vele.
Délelőtt kiderül.
Akkor már csavargás is meg van engedve :lol:
Többiek jól vannak?

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Szia Betty, drukkolok, hogy müködjön a gyürü. Gondolom nem lehet könnyü egesz nap pihenni, hisz azert a mozgas jot tesz. Hogyan szeretnel szülni? Kadban, agyban stb? En meg nem gondolkoztam rajta, de azt tudom, hogy PDA-t fogok kerni, ha nem birom.
Engem ma gyomorfajas gyötör. Vannak napok, amikor reggeli utan csak elkezd fajni. Milyen folsavat szedsz? En most foliot vettem, azt szoptatas alatt is tudom szedni, de csak most olvastam a hasznalati utasitason, hogy azoknak akiknek a pajzsmirigyükkel gond van, beszeljek meg a folio hasznalatat az orvossal. En szedek gyogyszert a pajzsmirigyemre a terhesseg kezdetetöl fogva. Jövö heten kell mennem az orvoshoz, addig nem kezdem el a foliot.


Többiek merre jartok :?

sziasztok Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Bukukkantottam hatha volt itt valaki, de hat senki :( . Holnap nyelvvizsga szobeli. Ha tudtok szoritsatok nekem 11körül.
Remelem mindenki jol van.

Sziasztok Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!!!

Én is vagyok, jól vagyunk, minden oké!!!

Holnap megyünk 4D-s UH-ra Pestre, talán kiderül hogy puncis vagy kukis a bébink. Sőőőt, legyünk optimisták, biztosan kiderül!!!

Addig is minden jót! Pussz

Juti

jutiboszi
 
 


Sziasztok!


Eszti: Szorítok neked, biztosan sikerül a vizsgád!

Juti: Mi is épp betöltött 24. héten mentünk 4D UH-ra. Úgy indultam el, hogy na, most biztosan kiderül. De sajnos nem volt szerencsénk, mert épp úgy feküdt, hogy a lába közé egyértelműen nem tudtunk bepillantani! Én csalódva jöttem ki a rendelőből. Az orvos először a hagyományos UH-val kezdte, és ő látta, hogy lány, azt mondta, 95%. Mutogatta is, dehát avatatlan szemnek hiába.

Ezzel nem akartalak elszomorítani, csak nem biztos, hogy úgy alakul, ahogy mi szeretnénk!

A lényeg, hogy láttuk a pofiját, karjait, lábait. Az már mellékes, mi is van "ott". :wink:

Kriszti

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!
Eszti!
Egy kalappal holnapra, biztos ügyes leszel! Majd segít a pocaklakód :)
Nincs különösebb óhajom azzal kapcsolatban, hogy hogyan szeretnék szülni. Hagyományos szerintem. Csak legyen gyors :)
Érzéstelenítő..megyek majd akupunktúrára a 36. héten, nem szeretnék PDA-t, de minden kötél szakad, akkor persze. Csak nagyon sok mellékhatása van :evil:
Magzatvédő vitamint szedek és magnéziumut. Ez is elég. :wink:
Szóval mindent bele holnap.
Többieknek jó pocaklakóskodást :lol: (már nem sokáig élvezhetjük)

dhbetty
 
 


Na, Eszti?
Lehet gratulálni?
Hogy ment? :?:

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Kriszti!

Nem keserítettél el, nekünk szerencsénk volt, mert rögtön láttuk a dolgokat. Ééééééééés........KISFIÚ. A nőci szerint szép nagy kukaca van. Én nem tudom, mihez kell viszonyítani. De a lényeg, hogy teljesen szépen látszódott. Örült is neki az apucija. Ő mindig is fiút szeretett volna jobban, bár most utólag bevallotta, hogy a lánynak is ugyanennyire örült volna, de ő fiút csinált, szóval nem volt kérdés.

Még nincs fiúnevünk, majd együtt választunk, mert nekem az Ábel tetszik, de a férjem tiltakozik. Majd együtt.

Na, most megyek is, fáradt vagyok.

Sziasztok!

jutiboszi
 
 


Sziasztok Csajok!


Juti, gratulálok a kisfiatokhoz! Hát igen, az apukák márcsak ilyenek, fiút szeretnének. Nekünk már van egy fiunk, de nem bánta volna, ha most is fiúcska lesz. (Bár még semmi sem biztos).
Az Ábel nekem is fent van a fiúnevek listáján, szerintem is szép név.

Eszti, nálad mi a helyzet? Levizsgáztál? Biztos sikerült. :D

Betty, Te is rendben vagy?

Mazsolasyl, nagyon eltűntél. Mi van veled?

Írjatok :!:

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!

Kriszti meg volt a szobeli holnap irasbelizek. Az eredmeny februar közepen lesz meg. Szerintem a baba elöbb megszületik, mint az eredmeny :lol: Örülök, hogy jol vagy, regen nem jelentkeztel. Szerdan megyek orvoshoz, az ujhoz. Abba a korhazba ahol szülni akarok. Remelem rendes lesz a doki. Mi lehet Szilvivel mar jo regen nem volt.

Szia Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Halihóóóóó!

Itt vagyok ám :lol:
Itthon volt párom,mindent megvettünk,most már csak rendezkedni kell :lol:
Voltam dokinál,azon kívül,hogy nagyon sokat keményedek,minden rendben!Pihizni kell,meg seduxent szednem.Ja,és sűrűbben kell járnom ellenőrzésre,mert doki attól tart,hogy idejekorán kinyílok :( Hát ez van most!

Juti
Gratula a kis tököshöz! :lol:

Eszti
Hogy ment az írásbeli?
Bizti jó lesz mindkettő :lol:

Kriszti
Megkaptad amit rendeltél?Rendelgettél még?

Puszi Mindenkinek!

mazsolasyl
 
 


Mazsola!

Örülök, hogy minden oké. Hát csak óvatosan mindennel, nehogy idő előtt kinyíljon. Ahogy nézem, még van majdnem 2 hónapod! Addig szépen csukva maradj!!! :lol:

Én is sokat pihengetek, szerencsére (vagy nem szerencsére) nekünk nem kell venni sokmindent, mert annyi ruhát kaptunk, hogy még csak 1 zsákot pakoltam ki, de annyi ruha van, hogy egy egész focicsapatnyi gyereknek elég lenne. Meg kaptunk kiságyat, babakocsit, pelenkázót, bébiülést, mindent ami kell. Szóval cumisüveg, pelenka, ilyesmi kell még.

Puszi

jutiboszi
 
 


Szia Szilvi!

Igen, megkaptam a csomagot. Nagyon gyorsan lebonyolítottuk licitáláson kívül. (Nem is volt más licitáló, ahogy nézem, azóta sincs.) Egyik nap feladtam a pénzt csekken, másnap megkapta, és küldte a csomagot. Következő nap ideért a csomag. Minden vadiúj, amit vettem és Avent: 260 ml-es cumisüveg, 1 pár bimbóvédő, 1 varázsitató és ajándékba küldött az itatóra 2 pótfejet. Úgyhogy kellemesen csalódtam.

Most folyamatban van egy Avent sterilizáló, remélem, az enyém lesz!

Ti miket vásároltatok?

Nekem most is megy a mosógép, a kis plédet mosom át, amit tegnap vettem.
Még egy-két apróság kell, aztán irány a kórház :D

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!
Velnk is minden rendben, gyorsan elfáradok, pocsék az idő, más nem történt :)
Dörög az ég :shock:
De utálom.
Én is pakolgatok már, még hiányzik néhány dolog, de azt majd a férjemmel közösen veszzük meg, ami azt jelenti, hogy csak szombaton lehet, mert dolgozik amúgy.

Eszti!
Remélem ügyes voltál.

mazsola!
Szedsz magnéziumot? Hátha nem lesz semmi baj, pihizz sokat, csak ez a legjobb ellenszere ennek.

dhbetty
 
 


Jó reggelt!

Martyr
Jól van,örülök!
Most már mindenünk megvan,az utolsó szál fültisztítóig :D A mosógépet mindjárt én is elindítom,aztán nem ártana vasalni sem :)
Ja,még egy cumisüvegmosó kefe kell!:)

Juti
Hát szeretnék legalább Karácsonyig egyben maradni!Szerencsére méhszáj teljesen zárt!Doki aggódik kicsit,ezért is kell mostantól sűrűbben mennem majd méhszájellenőrzésre!

Betty
Pihizek én,csak feküdni sem jó! :) Seduxent írt fel a doki.Eddig szedtem a magne B6-ot de nem sokat használt!

Kiváltottátok már az ingyenes csomagot?

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!


Szilvi, melyik csomagra gondolsz? A terhességi tanácsadóban lévő kuponnal kiváltható csomagra?

Én azt már rég kiváltottam, érdemes.


Eszti, mi volt a dokinál?

Mennyit híztatok?

Kép

Kép
martyr
 
 


Kriszti
Aha,arra gondoltam :) Én a múlt héten váltottam ki :)

mazsolasyl
 
 


A tiédben mi volt? Az enyémben egy kicsi Avent cumisüveg, egy rózsaszín Mam cumika, meg pelenkaminta + szóróanyag.

Kép

Kép
martyr
 
 


Ugyan az mint neked,csak a cumi kék :)

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!

Korábban már valamikor beszéltünk erről, most újból megtaláltam a terhesség alatt mért átlagértékeket, ami a babára vonatkozik.

http://www.mamanet.hu/modules.php?name=Text&tid=8

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!

Na en is itt vagyok. Tul vagyok a vizsgan is tegnap meg orvosnal voltam a korhazban. Meg voltam vele elegedve, nö volt. Baba jol van, kb 1 kg. En 2 kg-t szedtem fel az elmult 4 het alatt. Tehat eddig 12 összesen :? . Holnap egy cukortesztet csinaltatok a biztonsag kedveert. Mondta a doki, hogy nincs ok aggodalomra, ö minden terhes nöt elküld. Ehgyomorral kell odamenni, elötte 12 oraval nem lehet enni, inni. Aztan vert vesznek, megallapitjak a cukrot, utana valami edes löttyöt kell inni es 1-1 ora elteltevel megint vert vesznek. Kb igy lesz a vizsgalat. Majd utana beszamolok rola, meg az eredmenyröl.
Tegnap ferjem csak ugy mellekesen megjegyezte, hogy ö 5kg-val született es 55cm volt. :roll: Mi var ram! En is magas vagyok meg ö is!

Sziasztok
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Na Eszti! Készülhetsz! De ha meg tudlak nyugtatni, barátnőméknél is hasonló volt, és mégis éppen pont jó súllyal született a kisfia. 3 kg, 51 cm. Pedig ő is meg a férje is nagy babák voltak. Meg a barátnőm bátyja is 5 kg volt!

Nálunk is van cukorterheléses vérvétel, itt Sopronban kötelező csináltatni. Illetve nem az hogy kötelező, de bele tartozik a terhesgondozásba. Bár ismerek olyan anyukát, akit csak a szülésnél látott orvos, előtte egyszer sem ment el dokihoz. De meg is van róla a véleményem!

Nekünk is hasonló! Vért vesznek éhgyomorra, aztán cukros víz (jó tömény, jó édes) és 2 óra múlva megint vérvétel. Nekem még nem jött meg az eredmény, de én raktam citromlét is a löttybe, mert megengedték, csak attól meg túl savas lett, és 40 perc múlva kihánytam. Azt mondták, nem baj, más kismama is kihányta már, ha esetleg nem lesz értékelhető a vizsgálat, akkor megismétlik. Hát, nem örülök.

jutiboszi
 
 


Sziasztok Lanyok!

Megvolt a cukor teszt es minden a legnagyobb rendben. Ugy feltem attol a szörptöl, amit meg kellett inni, nekem igen izlett. Szölöle fele volt, csak kicsit edesebb. Nem tudom Mo-n mit adnak, itt finom volt. Az eredmeny szuper azt mondta az orvos.
Tegnap megvettük a babakocsit meg a kisagyat. Na meg egy ket aprosagot. Igen jo napunk volt, ferjem is igen elvezte. Hat az arakat ne mondjam. Itt milliomosnak kell lennie az embernek,ha gyererket akar. A kocsi amugy kek-drapp szinü.

Mi van a többiekkel?
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Amikor én voltam a cukorterhelésen, nem löttyöt kellett inni, hanem 2 dl tejet 1 zsemlével. Jól is esett, mivel már nagyon éhes voltam.

Eszti, nem teszel fel képet, hogy mit vettetek? Kíváncsi vagyok a járgányotokra. Nálunk is nagyon drágák a babaholmik. A 8 éves fiamra olcsóbban tudok vásárolni, mint most a kicsinek.

Ti vesztek légzésfigyelőt? És mellszívót?

Kriszti

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!
Engem azzal biztatnak, hogy 1 hónapon belül anya leszek.. :shock:
Mivel az a babára nézve már nem veszélyes, hát legyen, legyünk túl rajta :)
Mi is el akartunk menni a baby walz-ba, fél 6-ra értünk oda, 5kor zártak. :twisted:
Majd jövőhéten. Kell még matrac.
Tervezem, hogy veszek légzésfigyelőt, de szerintem ebayről használtat. Olyan drága az is.
Egy bölcsőre vágyom.. :roll:
Mellszívó meg már van. Szerintem az fontos. Már azt ajánlják, hogy a kórházba vigye mindenki magával. Ha nem tud egyből enni babó, a tejet akkor is fejni kell, nem? Vagy ha túl sok van..szóval azt semmiképp nem hagynám ki.
Jó éjt.

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Betty, de irigyellek, en is örülnek, ha 1 honap mulva meglenne a baba. Sajnos viszont meg van hatra sok idöm.
Jövö hetfön utazunk haza egy hetre. Ugy varom mar, kicsit kikapcsolodni stb. Aztan szülesig mar nem megyünk sehova. Jöjjön az aki latni akar bennünket :lol:
Kriszti sajnos nincs digitalis kameram, igy nem tudom megmutatni a jarganyunkat, de amit lesz, mert akarunk, rögtön felteszem. Remelem jol vagy. Olyan ritkan van most mindenki itt a forumon ugye? Gondolom mar mashol jar az eszetek :D .
Szilvi Juti megvagytok?

Szep napot!
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, minden a legnagyobb rendben. Zajlik az élet rendesen. Vett anyukám egy szekrényt nekünk a nagyszobába, ma épp azt szereltük össze a párommal. Nagyon tetszik, már csak ez hiányzott a lakásból. A gyerekszobába már megvan minden, szerintem 1 hónapon belül az is kész lesz. Még ki kell szépen festeni, meg elrendezni a bútorokat. Szertnék kedves mesefigurákat festeni a falra, de az lesz a legutolsó, amivel foglalkozni tudok, mert először be kell rendezni a gyerekszobát. Oda már csak a pelenkázó hiányzik, de az is megvan, csak el kell hozni.
A kisbabán kívül minden megvan, már csak őt várjuk. De nagyon. Annyi ruhát kaptunk az ismerősöktől. Még nem számoltam össze, de szerintem 2 éves koráig minden nap újat tud felvenni, annyira sokat kaptunk. Vannak köztük használtak is, de nem zavar, mert a kis unokatesóm használta csak, ő meg családtag. Most 3 éves, és nagyon tündéri. Kislány. Igaz, nekünk fiunk lesz, de rengeteg fiús ruhát kaptunk. Szóval van minden.

Mellszívót is kapok, mert a barátnőm vett magának, de végül nem használta, mert nem kellett neki. Majd szeretnék bébiőrt is venni, nem tudom, hogy az ugyanaz-e, mint a légzésfigyelő. De asszem nem ugyanaz. Majd január körül teszek még egy kört az ismerőseim között, hátha valakinek már nincs szüksége ezekre a dolgokra. Venni sajnos nem tudunk sokmindent, mert elég gyatrán állunk anyagilag. De majd lesz jobb is.

Puszi lányok!

Írjatok!

jutiboszi
 
 


Sziasztok!


Tényleg ritkábban vagyunk mostanában. Mindenki biztos készülődik a nagy eseményre. Én is lázban égek... Meg izgulok.

Nálunk is már bekerült a kiságy a helyére, előkészítettem az ágyneműket is. Már csak a baba hiányzik belőle.
Mára vártam a sterilizálót a postán, de még nem hozták. Tegnap pedig vettem a Teszveszen egy nagyon jó állapotú Avent mellszívót. Légzésfigyelőt is érdemes ott vásárolni, mert szinte vadiújat, sőt vadiújat is lehet kapni akár 10e Ft-ért.

Milyen jó, mikor az embernek vannak olyan ismerősei, rokonai, akik tudnak kisruhákat, felszereléseket adni. Állítom, hogy a babaruhák drágábbak, mint pl. a 8 éves fiamra való ruhák. Egy normális kisrugi, amit 2 hét alatt kinő, 2.000 Ft-nál kezdődik, de láttam már 7-8 ezerért is ugyanilyet.

Én már előre félek a látogatóktól, ha megszületik a baba. Elmondhatom, hogy Marcinál a hátam közepe sem kívánta, hogy jöjjön hozzánk valaki. Majd meglátjátok! Mikor szoptatnál, fürdetnél, vagy épp pihennéd az éjszakai fáradalmakat, mindig láb alatt van valaki. Meg pláne a téli időszakban nem hiányoznak majd a bacik! Dehát ezt senki nem tudja meggondolni? Volt olyan nap, hogy egyszerre két család is jött, az volt mindennek a teteje.

Írjatok!

Kép

Kép
martyr
 
 


Ti vesztek szopipárnát?

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!

Tegnap kiengettek a kórházból,visszaolvasok és majd jövök!Jujj,olyan jó már itthon lenni egy hét után!
Jó sokat írtatok,míg nem voltam! :)

mazsolasyl
 
 


Szilvi!

Azt nem is tudtam, hogy kórházban voltál :!: :?: Mi történt? A keményedés miatt?

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi,hogy eddig nem írtam,de nem nagyon esett jól valamit is csinálni!Meg hát be kellett pótolni az elmaradt puszikat és öleléseket Emőkével!
Szóval:8.-án hajnalba furán kezdtem magam érezni,majd kis idő múlva iszonyúan görcsölt a derekam.Alig bírtam megmozdulni.Hívtam a dokit,aki azonnal beparancsolt a kórházba.Szülőszoba-NST-infúzió egész nap.Másnap megint.Aztán az elkövetkező napokban ugyan ez,szerencsére már infúzió nélkül!Most már jól vagyunk,Vivi baba megértette,hogy még bent kell maradnia!Bár a doki közölte,35 hétnél tovább nem hiszi,hogy bentmarad!Azért én mondogatom Neki,hogy Karácsonyig bírja ki,várja meg,míg Apa hazajön!
Sajnálom,hogy ide nem tudtam Nektek írni!

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon írogatunk!!! Hol jártok többiek?

Szilvi: Jó volt a megérzésed. A múltkor írtad, hogy úgy érzed, hamarabb meg fog születni. Dehát akkor még nem voltak ilyen problémáid?!
Azt olvastam, hogy a 37. hét előtt született babák koraszülöttnek számítanak. Jó lenne legalább addig kibírni.

Én is folyton figyelem magam, hogy folyik-e magzatvíz, stb. Még vannak elintéznivalóim, remélem, nem lesz olyan sietős neki.

Drukkolok Neked, hogy minél tovább bentmaradjon a picurka!

Az NST mutatott is görbéket?

Kép

Kép
martyr
 
 


Martyr

NST???Olyan fájásaim voltak,hogy néha azt hittem elájulok!Jöttek a szabályos görbék rendesen!Ráadásul még magasak is voltak!Szerencsére az infúziók segítettek,de a doki utólag bevallotta,Ő már szülésre készült!
Érdekes,pont erről beszélgettünk a dokival,hogy Gyarmaton a 37 hét előtti babákat koraszülöttnek veszik,viszont Tarjánba nem a hét,hanem a súly számít!Szóval 2500g alatt koraszülött még akkor is,ha időben volt.Tehát,ha én netán megszülnék,és elérjük a 2500g-ot,és minden jó,akkor nem viszik le a korára,velem maradhat!

mazsolasyl
 
 


Szia!

Nem gondoltam, hogy ilyen komoly volt a helyzet. Akkor most ki is vagy nyílva? Bármikor újra indulhat?

Tényleg érdekes, hogy két közeli, megyén belüli kórház között is ilyen különböző a szemlélet. Egyik helyen a hetek, másik helyen pedig a súly számít?

Ahogy bent voltál, milyen súlyúnak ítélték meg a babát?

Van egy anyák lapja mintaszám, amit még az elején a védőnő adott, abban találtam egy táblázatot. Ez alapján az én babám most a 35 hetemmel kb. 2.340 g súlyú és 45 cm-es.

32 hetesen 1.800 g és 42 cm. Valahogy így voltál?

Vigyázz magadra!

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!

Mi mar itthon Mo-on. Tegnap erkeztünk. Az ut jo volt leszamitva, hogy rentgeteg szünetet kellett tartanunk miattam. Olyan kenyelmetlen volt a sok üles. A baba rendesen tiltakozott ellene. Akkorakat rugott. Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehez lesz, mar elöre felek a visszauttol. Amugy jol vagyunk, örülök, hogy itthon vagyok. Anyukam tud kötni es kötött az unokajanak egy gyönyörü kardigant nadraggal kis sapkaval meg kesztyüvel. Ebben fogom hazahozni a korhazbol. Aztan egy halozsakot is kötött meg egy kek kardigant sapival. Tisztara meghatodtam.

Szilvi miket olvasok itt. Most aztan vigyazz magadra, hagyd a hazimunkat. Tenyleg jo lenne meg kitartani. Jobbulast.

Kriszti remelem te jol vagy es nincsenek korai tüneteid.

Sok puszi Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Kriszti

Hát remélem,hogy nem indul még útnak Vivi baba :) A méhszájam 2100,ami jó!Hetenkénti ellenőrzés van,hogy hogy állunk,mert a doki attól tart sunyin kinyílok majd.Csak most már minden kicsi furaságra reagálok,figyelem,hogy mi lehet.Ez teljesen kiborít már,aludni sem bírok rendesen.
A 30 hetesen 1737g-ra mondták.Azóta nem nézték "hivatalosan"..A doki szerint 2000g körül volt két hete.Akkor Ő csinált Uh-t este privibe!

Eszti
Tényleg nincs semmi házimeló :) Csak pihi 1000-rel :) Ti is vigyázzatok magatokra,főleg majd a visszaúton!Elég sz.a.r az idő,meg a közlekedés!Meddig maradtok?

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!

Én is így vagyok. Minden apró jelre figyelek. Aztán végül túldramatizálom a dolgokat. Pl. mikor lefekszem este, azt figyelem, hogy folyik-e a magzatvíz? Tiszta hülye vagyok. Meg arra gondolok, hogy biztos ki vagyok már kissé nyílva, mert néha azért én is keményedek, és így a strepto-s bacijaim feljutnak és fertőzést okoznak, amitől korábban beindulhat minden. Ettől tartok a leginkább.

Félek a pillanattól is, mikor majd meglátom ŐT! Bár Mártonka is nagyon szép kisbaba volt (mindenkinek a sajátja a legszebb), remélem, most sem kell csalódnom.

Rendes ez a Hajósi doki! Biztos lelkiismeretes. Egyébként Gyarmatra jársz hozzá? Azt hallottam, hogy itt is tart rendelést.

Én jövő hét kedden megyek a laborba, tegnap felhívtam a dokit. Utána pedig UH, és hetente CTG a végéig.

Eszti: Már lassan én is összekészítem a baba cuccait, amiben haza kell őt hozni. Tegnap pakoltam be a táskámat, még néhány dolgot kell vennem.
Ma nagyon jó idő van, szépen süt a nap. Érdemes kihasználni.

Be van dagadva a bokám, alig tudok cipőt, csizmát húzni. Ti hogy álltok ezzel?

Írjatok!

Kép

Kép
martyr
 
 


Kriszti
Aha,rendes.Tarjánba járok hozzá,én pl nem tudtam,hogy Gyarmaton is rendel!Mondjuk nem is mondta,hogy oda is mehetnénk!

Nekem már minden össze van pakolva,még azok a cuccok is,amiben majd hazahozzuk a drágánkat!
Gyarmatra kell bevinni rucit a benttartózkodás idejére a babának?Vagy ezt már kérdeztem egyszer?Gyengül az agyam :? :) Tarjánba nem szükséges,de én jobban szeretném,ha az Ő cuccaibanban lenne majd! :)

Lábam csak nagyon minimálisan "dagad",szinte észre sem veszem szerencsére.De a bőröm .....na,az aztán teljesen ki van száradva....nem győzöm testápolózni... :? :)

mazsolasyl
 
 


Szilvi!

Aztán lehet, hogy hülyeséget beszélek, de valaki mondta, hogy Gyarmaton is rendel, erre konkrétan emlékszem.

Ez a kérdés már bennem is felmerült, hogy kell-e rucit vinni a babának a benntartózkodás idejére. Meg pelust, törlőkendőt, stb. Úgy gondoltam, hogy majd jövő héten megkérdezem, ha úgy is megyek.

Mikorra vagy kiírva pontosan?

Épp most néztem a Reality TV-t, szüléstörténetek voltak Amerikából. Szoktátok nézni?
Néhány éve a TV2-n is volt a Kandász Andreának egy ilyen műsora, én nagyon szerettem, kár, hogy nincs már :cry:

Képzeld, Szilvi, a Teszveszről olyan jó cuccokat vettem. Már mondtam a sterilizálót, tegnap jött meg a mellszívó, alig használtak. Vettem egy szopipárnát is, az vadiúj. Annyira belemerültem a dologba, hogy már le kellett állítanom magam...
Örülök, hogy megismertetted velem ezt a lehetőséget :!:

Kép

Kép
martyr
 
 


Szia Kriszti!

Jan.3-ra vagyok kiírva :)

:D Jah,én is így voltam a tesz-vesszel :) Most,hogy már minden megvan,nem is nagyon van kedvem semmire licitálgatni :) Teljesen ellustultam :)


Többiek
MIi van veletek :?: :?:

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!

Nem igazan tellik itthon az idö, unatkozunk. Itt csak kb 10 ezren laknak, Münchenben meg 1,5 millioan. Nincs mit csinalni :( . Vasarnap reggel megyünk vissza.
Örülök, hogy jol vagytok. Latom nem sok idötök van hatra. En szombaton lepek a 30. hetbe. Dec. 6.-an megyek megint a dokihoz.

Legyetek jok'
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 


Sziasztok!


Nem nagyon írogattok :?

Nekem ma is kicsit fájdogált a hasam, délután le kellett feküdnöm. Éreztetek hirtelen szúró fájdalmat az alhasi részen? Néha így érzek, elég fájdalmas. Ez talán valami jel lehet már?

Gyakrabban látogassatok errefelé :!: :roll:

Kriszti

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!


Eszti: Remélem, szerencsésen hazaértetek :!: Hogy teltek "itthon" a napok?

Mindenki rendben van?

Kriszti

Kép

Kép
martyr
 
 


Sziasztok!

Szerencsesen visszaerkeztünk Münchenbe. A visszaut jobb volt mint az oda, nem panaszkodott annyit a baba a sok üles miatt :) . Itt sajnos a tel vart minket, annyira hideg van, hogy az embernek nincs kedve kimenni. Pedig jo lenne a mozgas :( .
Remelem mindenki jol van, igaz eleg nagy a csend.
Betty lassan itt az idöd. Szoritok neked, hogy minden rendben legyen. Aztan Kriszti es Szilvi is sorrakerül. En meg türelemmel lehetek :( .

Szep estet mindenkinek.
Eszti

Kép

Kép
eszti78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: