Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:44-kor.
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:44-kor.
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:44-kor.
barika2008
 
 

 
 

Nem is tudom, hogy ki ismételget :lol:

Móni: Jól teszed, ha nem reagálsz. Ezt a majmot csak akkor érdekli egy topik, ha ott van élet és lehet szitkozódni :D
Akárhány olyan topikba néztem be, ahol ő is irogat, mindenhol azt láttam, hogy még az élő fába is beleköt...
Őszintén szólva engem nem érdekel a sértegetése, ugyanis csak azok tudnak megbántani, akik nekem számítanak akárcsak egy picikét is...

Kép

Kép
bettica
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:43-kor.
barika2008
 
 


Moderálva!

Kép

Kép
bettica
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:43-kor.
barika2008
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:43-kor.
barika2008
 
 


Moderálva!

Kép

Kép
bettica
 
 


Ja és a másolásom okára rajtad kívül mindenki más rájött...

Kép

Kép
bettica
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:42-kor.
barika2008
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:42-kor.
barika2008
 
 


Moderálva!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bettica 2009.12.11 14:14-kor.

Kép

Kép
bettica
 
 


Moderálva!

Kép

Kép
bettica
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:41-kor.
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 14:41-kor.
barika2008
 
 


Igazán kedves vagy, hogy megengeded itt is a társalgást...

Kép

Kép
bettica
 
 


Moderálva!
barika2008
 
 


Moderálva!

Kép

Kép
bettica
 
 


Moderálva!
barika2008
 
 


válaszoltam, hogy milyen volt a szülés... :)

Barikám, amúgy meg foglalkoztam a gyerekeimmel, amíg aludtak pedig főztem vacsorát a férjemnek (úgy látszik szerinte sem vagyok dromedár :) ), sütöttem palacsintát a családnak, meg volt egyéb elintéznivalóm is, nem fért bele átlag 8 percenként 1-1 hsz. bár 3 pontra lehet hogy lett volna időm ha nagyon szeretném. :)

Móni, ne úgy fogd fel, hogy túl kell rajta lenni. Éld át, éld meg pozitívan minden percét, a fájdalmat át kell értékelni magadban, tudatosítani hogy a fájás egy jó dolog (mert közben halad előre, szépen kifelé), ez lelkileg mindkettőtöknek nagyon jó lesz majd. :)

mia_snow
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 18:45-kor.
barika2008
 
 



Moderálva!
barika2008
 
 



...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.11 19:20-kor.
barika2008
 
 



Moderálva!
barika2008
 
 



Hello mia és Bettica!
Jo sokat irtatok!:)
Mia megprobálom ugy fel fogni de parázok nagyon!
Mirkónál is nagyon paráztam!
Elég maga biztos vagy! :)
Külgyél nekem palit!! :roll: :roll: :roll: Ugy megkivántam!

Abortusz témát én hoztam fel!
De akiről szó van ugy látszik nem fáj neki!Mert ő nem irt! :lol:
Na mindegy!
Én leirtam a véleményem ezzel kapcsolatba és örülök hogy nem vagyok ilyen emberek között!

:wink:
Vendég
 


Most már csak az rejtély elöttem hogy Pirinekmi a baja velem? :roll: :roll:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.12.12 10:16-kor.
barika2008
 
 


Moderálva!
barika2008
 
 


Moderálva!
barika2008
 
 


Hello ha van itt valaki!Tegnap este alig aludtam szét ment a fejem!
Mirkó is tiszta nyügi volt!
Nem mint ha valakit is érdekelne!
De majd én irogatok ide magamba!
:roll:
Vendég
 


Móni, nekem napok óta fáj a fejem :? Szem ez hülye hidegfront...

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Az én gyerekem is napok óta tiszta nyűgi napok óta. Szerintem is front van a dologban...

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Talán még emlékeztek rám.....................
Véletlenül belestem és csak azért jöttem,hogy
Móni! Hatalmas gratula neked és ne iizgulj nem lesz semmi gond!:)
Mirkó volt az egyik kedvenc topic babám!:)

Mia! Neked is gratulálok,de asszem ezt már írtam mikor aktuális volt!:)

Az én gyerekem is 4 napja meg van zizzenve!

Bettica! Írok privit!:)

További szép napot nektek!

Kép


Kép
ibm
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:29-kor.
Vendég
 


Sziasztok!IBM!
Persze hogy emlékszem rád!Köszi! :) :)
Grtaulálok én is neked látom te is várod a másodikat!!! :) :)
Jo rég hallottam rólad!Jol vagytok?Mi ujság?

J.Kriszta!
Nem dehogy is nem az oltás miatt!
Csak nagy volt a pangás azon a topikon!
Fejem már nem fáj de durva volt mert majdenem hánytam a fájdalomtól!
Ti hogy vagytok?
Havat már mi is várjuk nagyon!

Bettica!
És veletek mizu?

Andóca!
Ti rólatok is rég hallottam!
De jo hogy irtatok! :) :)
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta! Neked is gratulálok!

Nem tudom mikor derül ki a neme,már nagyon kíváncsiak vagyunk.
Sajnos a 18. heti uh-on csak a zsinórt látták a lába között,de majd valamikorra betervezünk egy 4d-t,hátha!
Nálatok?

Köszönjük,jól vagyunk amúgy.
Áron egy ördög,de nagyon élvezem,.
Most terhességgel együtt időnként azért fogytán az energiám,de próbálok helyt állni.
Hát tudjátok ti miről beszélek........:)

Mi is nagyon várjuk a hóesést(vagyis én :) )!

Amúgy mindenkivel minden oké?
Még régen olvastam,hogy elköltöztetek zártba (ahogy mi is,2008.nyáriak),szerencsére azóta is szuperül működünk,sok tali van,volt a babáknak 1 éves szülinapi buli az egyik kedves fórumtársunknál,ahol nagyrészt mindenki ott volt a családjával.
Én oda írogatok,elkezdtem a 2010 májusiba is,de hamar feladtam,se időm,se energiám,meg amúgy sem olyan mint rég volt...............
Inkább maradtam a régieknél!:)

Majd időnként azért benézek,jöttem régen is,csak aztán mindenki eltűnt és így már nem is néztem ír e valaki!

További szép estét nektek !

Kép


Kép
ibm
 
 


Halihó Mindenkinek!

IBM, nagyon örülök, hogy újra hallunk felőled! Várom a privit :D
Addig is hatalmas gratu a kistesóhoz! :)

Mi megvagyunk nagyából...

Bence ismét fogzik, van is szegénynek miatta hasmenése... Szerencsére csak napi 2 van, így mehetett bölcsibe... Úgy sajnálom szegényeket, nem értem a természet miért így oldotta meg...

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica!

Végül az iwiwen küldtem,mert valamiért itt nyoma veszett!
Köszi a gratut.
Hány foga van Bencének?
Mióta bölcsis?

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!
Szakad a hó végre itt nálunk,már minden fehér! :) :) :) :)

Bettica Mirkónak is folyamatosan jön a foga meg hasmenés ugye a sok nyáltól piros a feneke és olyan szinten kimarja a kaki neki hogy sajnálom nagyon én is ilyenkor de ez van sajna! :roll:
Remélem Bencének is hamar elmulnak a tünetek! :)
Vendég
 


Ibm!
A zártról inkább ne beszéljünk! :lol: :lol: :lol:
Örülök hogy jol vagytok!
Rakhatnál képet babóról ha tudsz szivesen megnézném!
Nekem nem vagy meg iwiwen! :roll:
Vendég
 


Móni! Pont tegnap néztem iwiwen a képeidet,nagyon szép volt a menysszonyi ruhád!
Törölted már magad egyszer?
Úgy rémlik mintha régen ott lettél volna az ismerőseim közt.
Bejelöltelek,ott találsz Áronról is ár képet! :)

Csütörtökre bejelentkeztem 4d-re! :wink:

Jó éjt nektek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm!
Mindjárt jelöllek vissza!
Igen egyszer már töröltem magam! :)
Nem korai még ilyenkor a 4d?
Kiváncsi vagyok mit fognak látni!
Én 24 hetesen voltam elöször Mirkóval 4d-n de már nem emlékszem mit láttam!
De szoritok hogy meglásd a nemét!
Fu de izgi!
Amugy hogy viseled a terhességet?
Szép napot!
Vendég
 


Móni! Na, akkor csak jól emlékeztem!
Mi Áronnal is a 18. héten voltunk először,szuper volt és meg is mondták,hogy fiú.
Aztán voltunk a 25. héten is,de nekünk az már nem volt akkora élmény,mert csak részletekben lehetett már látni ,a 18. hetin meg mindent egyben,hogy mit csinál.
A 25. hetin az arca nagyon jól látszott,de abszolút nem hasonlított magára mikor megszületett.
Úgyhogy mi csak most az egyszer tervezzük és nagyon bízom benne,hogy elárzlja ki is ő!
Most már jobban vagyok köszi,de az eleje nagyon gáz volt,iszonyatosan hányingerem volt mindentől,hánytam,fáradt voltam.
Most is van még időnként hányinger,de ez már jó ahhoz képest.
Eddig így "csak" 1 kg-ót sikerült híznom,de sajan most már kezdek megint többet enni.:(
És te? Hogy viseled?

Most megyek kicsit pihizni amíg alszik,később már úgysincs megállás!:)

Szép napot!

Kép


Kép
ibm
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:29-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért így karácsony előtt.
Eladnám kisfiam által használt ill. nem használt cipőinket.
Az első két képen található 3 pár cipő infók (ára 4000 Ft, amiben a postaköltség is benne van): Kép Kép
21-es méret: Deichmann-os szandálok és egy benti cipőcske. A nyitott szandál keveset használt, mászás időszakában hordott, rövid ideig. A csat a mászás miatt megkopott, a bőr viszont sérülésmentes. Nincs kitaposva, mert a kisfiam még nem járt akkoriban. A zárt szandál és a benti cipő szinte újak, lábrapróbált állapotúak, ajándékba kaptuk őket, mikorra már kicsik lettek.
Második két képen szereplő 2 cipő (ára 3500 Ft, amiben a postaköltség is benne van): Kép Kép
22-es méret: Deichmannos téli csizma két hétig hordott inkább babakocsizáshoz használt cipő, nincs kitaposva. Kinőttük a tél elejére. A csizma meleg, bundás béléses, tépőzárral és cippzárral záródik. A tetején a külön rávarrt fényvisszaverő csíkon apró, felkarcolásos sérülés van, de ez a funkciót nem zavarja, mert csak dísz, messziről nem is látszik. A benti cipő szintén új, nem hordott.

Ha valakinek felkeltette az érdeklődését írjon privit!
Kívánok Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Üdv: Vikkata
torolve_20130114141731
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: