Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gondoltam nyitok egy ilyen topikot is.

Én ma reggel tudtam meg hogy újra babát várok. Van már 3 gyerekem.
Két lány és egy fiú.

hónapig vártunk erre a pocaklakóra. És clostylbegit mellet fogant, azért kellett szednem mert nem volt peteérésem.
Ebben a hónapban sem láttam semmi érett tüszőt az uh-on, de még is lehetett csak később.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szióka,nekem meg sikerült végre lombikkal a babóca.Augusztusra jön!sok sikert!

lanyané
 
 


szia

köszi,gratulálok neked. akkor már ketten vagyunk.

Te érzel már valamit?

Ti mióta próbálkoztok?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

 
 

az inszemekkel meg spontánnal eggyütt két év,a cicim érzékeny a pocim forró belülről és picit fájdogál meg hamar elfáradok,de semmi extra még,képzeld lehet két pocakmanóm van :lol: a hcg.ből találgatják de pontosan az uh.n tudjuk meg.

lanyané
 
 


Szia

Értem, akkor most nagyon örültök gondolom. Tök jó, kiváncsi vagyok hogy ikrek lesznek e. Esély nekem is lenne rá, így aztán izgulok, hogy a három mellé egy vagy kettő manócska jön e, de majd csak jövőhéten csütörtökön fogok menni uh-ra.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Itt is gratula neked, Gabi! :D
Hagyjatok egy helyet nekem is, hatha csatlakozom? :o :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Móni

Köszi, várunk ám, mikor is lesz esedékes?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Dec 9-en kene nem megjonnie, ebben az esetben kb aug kozepe :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Móni akkor nagyon drukkolok.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


De jó, hogy már van augusztusi topic is!! :D Mindenkinek boldog babavárást! Igyekszünk mi is a párommal, hogy még beleférjünk a nyárba! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Én is én is kérek helyet. Sziasztok.

Én nekem 15-20-án nem kéne megjönnie. Ph tesztet rendeltem leótól de jelenleg nem küldték nekem még a novemberi családimat sem nem hogy az e havit. Így ha megjön akkor utalok és kapom is.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Szaisztok!

Szeretnék csatlakozni! :lol:

27 sikertelen hónap után az első inszeminációt követően múlt hét Pénteken a 11.dpon pozitívat teszteltem . :lol:
Voltam vérvételen is, megerősítetet hogy babás vagyok.hogy egy vagy kettő csodánk van illetve hogy jó helyen van/nak e (de persze hogy igen) az a 19-ei Uh-n kiderül!
Addig is próbálok türelmesen várogatni!ollyan nehéz! ti hogy bírjátok? :oops:

Gabi, Lanyané nektek is tiszta szívből drukkolok, hogy mindne rendben legyen és gondtalan babavárást kívánok!

Többieknek pedig drukkolok hogy csatlakozhassanak!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok. Hétfőn múlt egy hete, hogy pozitívat teszteltem. :)
Tegnap pedig életem eddigi legszimpatikusabb nőgyógyászánál voltam, aki UH-val megállapította, hogy 6. hetes várandós vagyok, azaz aug. 1-jén, vagy környékén fogok szülni. Azaz kis oroszlán várható a családba :lol:

Sajnos már volt idén egy vetélésem, így most nagyon izgulok. Néha van egy kis barnázgatásom, erre a doktornő tegnap utrogestan kúpot írt fel.

Reggeli rosszullétek néha vannak, émelygés, de ezen keksszel próbálok segíteni.
Mellem nagyon feszül, hason nehezen tudok aludni, már most...mi lesz később :shock:

Mindenkinek kellemes babavárást, rókakoma mentes első trimesztert :lol:
pöttömpanni
 
 


Pöttömpanni Gondtalan babavárást kívánok! :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Jaj de jó, gyűlünk.

Nagy gratula mind kettőtöknek. Nekem október 29-én volt meg utoljára, én holnap megyek dokihoz, már csináltam kb 4 tesztet de mind +:)
Nagyon izgulok, a holnap miatt. Éz én számításom szerint augusztus 4-re leszek kiírva.

Ha gondoljátok csinálhatok táblázatot, hogy ki hogy áll a terhességben.

Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Az nagyon jó lenne Gabi1!

Tudnátok segíteni, hogy kell ilyen szép vonalzót készíteni?
pöttömpanni
 
 


Jaj, valamit ügyeskedtem lányok, nem tudom sikerült e a vonalzó...szóval ez egy próbahozzászólás.

Előre is elnézéseteket kérem :oops:
Még kezdő fórumozó és kezdő várandós is vagyok :lol:

pöttömpanni
 
 


pöttömpani ügyi vagy, sikerült.

Ok akkor majd csinálok, ha lesz egy kis időm. Írjatok még magatokról egy kicsit.

ÉS majd kérek adatokat.
név
kor
szülésvárható ideje
terhességi hét
tesó van e
melyik kórházban lesz a szülés
gyerek neme, gyerek neve.
A nem az még üresen marad egy pár hétig:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


pöttöm ügyi vagy :lol:

gabi én majd Uh után :wink:
Vendég
 


Sziasztok,
Szívesen továbbadnék egy darab S méretű, pocakbetétes kismama farmer halásznadrágot. Használtan kaptam, nem hordtam, jó állapotban van. Vastag harisnyával még most is hordható, meg esetleg tavasszal. Nagyobbfajta S, én belepréseltem magamat, sikerült, de szűk (M-es vagyok amúgy).
Ingyér' kaptam, ingyér' odaadom Laughing Csak írjon privátot, aki szeretné. Tudom, kicsit korai, de hátha...
Üdv,
Nuska+
nuska1
 
 


Gabi!

Az adataim:

Pöttömpanni
29 éves vagyok, gyakorlatilag 30 évesen leszek (nagyon remélem) anyuka.
Szülés várható ideje: 2008.08.01
6.hét lesz holnap.
Első baba
István kórház van egyelőre tervben a doki néni ott dolgozik.
Neveken még filózok(zunk), én inkább kisfiú párti vagyok, és a Kovács családnévhez valami extra nevet keresek...

Lányok, ki hol tervezi a szülést?

Reggeli émelygések gyötörnek valakit? Tipp, segítség?

pöttömpanni
 
 


Nekem ma volt először olyan hogy néha beszédültem... meg émelyegtem... de mi még nagyon pöttömök vagyunk :lol:
Vendég
 


ja állítólag a hideg kóla jó rá, hááát e van.. az egészséges életmód :lol:
Vendég
 


SZép JÓ reggelt! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Akkor én is csatlakoznék. Hétfőn és kedden volt egy-egy pozitív tesztem (biztos, ami biztos reggel is csináltam egyet). Ha minden igaz, akkor augusztus 10. körül lesz a szülés.
31 éves vagyok, ez lesz az első kisbabám és október :oops: óta próbálkozunk, szóval elég hamar összejött. Én is azt István Kórházban szeretnék szülni, mert a nőgyógyászom oda tartozik és nagyon tetszik, ahogyan ott viszonyulnak a szüléshez.
Rosszul még nem vagyok, néha feszít a hasam és természetesen feszül a mellem is.
Reggeli émelygésre állítólag jó a gyömbér is, emiatt most kaptam egy doboz gyömbéres kekszet a Mikulástól (az ikeában lehet kapni nagyon szép kék fémdobozban).

Hajrá lányok!

szuszu
 
 


szuszu boldog babavárást! kívánom hoyg minden rendben legyen!++++++++++++++++++++++majdnem együtt haladunk :wink:
Vendég
 


Szuszu Üdv a csapatban!

Főleg hogy te is első babás vagy :D

pöttömpanni
 
 


Pöttömpanni voltál már UH-n?
Vendég
 


Sziasztok

Üdv közöttünk szucsa.

Szépen gyűlünk.

Majd csinálom a táblát is.


Én ma megyek uh-ra már alig várom. Viszont beteg lettem, nagyon fája torkom, alig bírok nyelni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok:)

Én is szeretnék hozzátok csatlakozni, friss pocaklakóval a hasikámban, ha minden igaz, augusztus 7-8 körül fog a világra jönni:))


Ma du. megyek dokihoz:) már naygon várom...

Tapasztalatokat, ötleteket szívesen várok, mert én első babás vagyok:)


Üdv,


Niki
sniky
 
 


sniky szia, üdv közöttünk.

Azt elfelejtettem írni az előbb hogy ÉN a Bajcsyban fogok szülni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi:)

Örülök neked:)
Hasonló "korú" lehet a picurkánk, nekem nov. 1-én jött meg utoljára:)

Az István kórházban szeretnék szülni Artner dokinál, ma megyek hozzá először, egy ismerősöm ajánlotta. Esetleg van vkinek róla tapasztalata?


Pici segítség kellene, hogy csináljátok ezt a kis vonalzó izét...?!


Niki
sniky
 
 


Ha minden igaz, ügyködtem vmit ezzel a vonalzó dologgal:))

Mindenkinek nagyon kellemes babavárást kívánok:)

Már egy hete kezdődtek a "nem kívánatos" tünetek: émelygés, szédülés, apró alhasi fájdalmak, és iszonyatos mellfeszülés....
két napja pedig enyhe fejfájás kerülget:)

gondolom nálatok is hasonló a helyzet...

sniky
 
 


Szia Pöttömpanni:)

Most olvastam, hogy a Kovács névhez keresel keresztnevet:)
Egy cipőben járunk:)))

Üdv,

sniky
 
 


snicky a bbc kódot kell bemásolni az aláíráshoz , és akkor jó lesz!

GAby van egy homeopátiás gyógyszer direkt torokfájásra, kérdezz rá a gyógyszertárban! HOmeo... valami a neve


És Mindkettőtöknek jó kukucskát! várunk benneteket a hírekkel!
Vendég
 


Köszi boniko:)

Remélem így már látszik? :))

sniky
 
 


Boniko!

Én kedden gyorsan elmentem UH-ra, mert volt egy pici barnázgatás, meg egy pici vérzésem, és nagyon megijedtem.
Még szinte be sem tudták mérni a babus méreteit, kb. 4mm, de jó helyen van, és zárt a méhszájam is. Így utrogestan kúpot kaptam.
Napi 3x, ez elég nehéz, mert a munkahelyen nem mindig jut eszembe.

Nekem ma reggel végre nem volt émelygésem...de alhasi görcsök, mintha mensi lenne, na azok vannak.

Sniky!

Szia, neked is üdv, főleg, hogy meg vagyunk áldva ezzel a tucat névvel:) De annál izgisebb lesz a keresgélés. Majd segítsünk egymásnak!!! :lol:

Az én dokinénim Dr Lengyel Mária, az Istvánban dolgozik. El is kezdtem olvasgatni az Istvános topikokat is...kap hideget és meleget egyszerre a kórház...
Viszont a doktornő nagyon édes. Nekem 8,75 dioptriás a szemem, és mindenképpen császárral szeretnék szülni, és ő volt az első, aki azt mondta, hogy ahogy szeretném...annyira jó érzés volt, hogy nem erőszakoskodott, mint az eddigi férfi nőgyógyászok...

pöttömpanni
 
 


Én is megfázással küszködöm napok óta és Oscillococcinuim vagy valami ilyesmi nevű homeopátiás gyógyit ajánlott a gyógyszerész.

Meg sok vitamin és folyadék.

Sniky, még nem látom a vonalzódat :cry:

pöttömpanni
 
 


Sziasztok!

Én minden télen meg szoktam fázni, nem egyszer, sokszor. Mindig a szokásos: torokfájás, takony, köhögés. Most egy ideje nem vagyok beteg, mert minden reggel kifacsarok magamnak 2 grapefruitot és azzal kezdem a napot (ez a székrekedés ellen is hasznos). Ezen kívül, ha egy picit is érzem, hogy valami kapar a torkomban, akkor máris elszopogatok egy Tantum Verde cukorkát (ezt kismamák is használhatják). Ezt a cukorkát az unokanővérem ajánlotta évekkel ezelőtt, aki egyébként védőnő. Én azóta használom, nagyon jó. Ajánlom mindenkinek.

szuszu
 
 


pöttömpanni

Már bocsánat, hogy így ismeretlenül beleszólok, de nem értem én az előző dokijaidat. Ekkora dioptriával nem neked kellene könyörögni a császárért, hanem a dokinak kéne mondania, hogy ez mindenképp az lesz. Egy ismerősöm totál ki volt borulva, amikor megtudta, hogy 6-os dioptriával császárral kell szülnie, de az orvos hajthatatlan volt, azt mondta, hogy akár a látását is elveszítheti az erőlködéstől... persze gondolom minden doki mást mond ebben a kérdésben is... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


snyki küldtem privit :wink:
Vendég
 


Köszi boniko:)

Megkaptam, válaszoltam is:))

közben ügyködtem egy kicsit, hátha....

vki jelezzen vissza, hogy az én kis picim vonalzóját látja-e?

Köszi:)))

sniky
 
 


Tabati!

Nos, mindig azt kaptam a nődokiktól, hogy szültek már náluk -12D-val is, és majd a szemész eldönti, én ne magyarázzak bele...
De ne az én szememmel kezdjenek el kísérletezni könyörgöm!
És nem tudom mit félnek a császártól, amikor ez indokolt, -7D felett , és a dokiknak is könnyebb egy ilyen szülést tervezni.
Én meg már beletörődtem a császárba...
Persze sok csajszitól megkaptam, hogy nem is leszek jó anya, mert nem élem át, meg nem lesz meg a kötődés köztünk...de nem értek egyet. Kockáztassa ő a szeme világát, ha akarja. :oops:

pöttömpanni
 
 


Niki!

Ügyi vagy, sikerült:)

Hasonlít az enyémhez:)

pöttömpanni
 
 


LÁTOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


köszi pöttömpanni:)

tényleg hasonlít:))

aki meg azt meri rád mondani, hogy nem leszel jó anya, meg a kötődés, meg stb. azt jól seggberúgom :evil:

tudatlan buták, nem ezen múlik!!!

Persze az ember szeretné természetes úton világra hozni a picikéjét, na de ha ezzel az egészségét kockára teszi, kérdem én, megéri???

oda se szabad figyelni az ilyen emberek véleményére!!!

sniky
 
 


Jaj nagyon cuki vagy, hogy a védelmedbe veszel :D
Máris imádlak :lol:
Igazi kis anyatigris vagy már most is :lol: :lol: :lol:

pöttömpanni
 
 


aranyos vagy:)))

persze, hogy a védelmembe veszlek, senkinek nem hagyom, hogy a gyönyörű kismamák jókedvét, örömét bármivel is elrontsa !!!

Szerintem nekünk most a a legfontosabb, hogy kiélvezzük ennek a csodálatos állapotnak minden percét:)

sniky
 
 


Sniky!

Van már valamilyen név jelölted?

pöttömpanni
 
 


Hááát:)

Ha kislány lesz, akkor szinte tuti biztos, hogy Kovács Zengő Dorka lesz a gyönyörű neve:) a páromnak nagyon tetszik a Zengő név, nekem meg a Dorka. De ezen kívül van sok ami szimpi: Lili, Panka, Panna, Bíborka, na és a Nikolett:))

Ha kisfiú lesz, akkor azt még nem nagyon tudom: Bence, Máté tetszik, meg a Botond is.


Neked mik a tippjeid?

sniky
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: