Új privát üzeneted érkezett!

közel lakok, legközelebb tárcsázz és maradj úgy kb 15 percig :wink: kb addig tart,hogy odaérjek :lol:


na róla se feltételeznék rosszat


namegyek dógomra 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Mi talán egy fokkal jobban, remélem nem kell az antibiotikum Laurának. Az éjszakánk is egész jó volt. Délelőtt kint voltunk a kertben, hóembert építettünk.

Boni - Állatkertes story tetszik :) Én is megijedtem volna. Remélem jövő héten mi is tudunk menni a medvés programra.

Panna - jó lehet a síelés nagyon, irígykedem!

Beus - munkára egyenlőre én sem akarok gondolni, pedig valószínűleg ősszel vissza megyek megint félállásba, ha tudok itthonról dolgozni. De addig van még egy jó fél évem. :) MI ez a FlyLady program? A hangoskönyv jó ötlet, bár van egy érzésem, hogy nem tudnék rá így odakoncentrálni, mindig elkalandozna a gondolatom. A babruhákat szabásminta alapján csináltad? Jók lettek!

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Hehe Boni, örülök, hogy azért bejött a denevéres/ repülő kutyás ház! Bár most, hogy leírtad, mással már nem tudom megcsinálni :lol: . Félre a tréfát, a denevérek csak akkor ugrottak be, mikor már benn voltatok.

Andi, látom, belinkelted a kis vadállatot :), kis tündér, én őt is megsimogattam, és nem evett meg.

Egyébként állatkertre mindig vevő vagyok. Most láttam, hogy csütörtökönként a játszóházban van zenebölcsi. Holnap ki akartam próbálni, de most nagyon gondolkodom, mert sok az influenzás. Szerintetek hülyeség?

Petra, gyógyuljatok, aztán megint találkozhatnánk! Múltkor beugrott hozzánk Andris Szuszuval, és Emma egész jól viselte, fejlődik. Bár ha állatkertezni megyünk együtt, akkor még valószínűbb, hogy nem lesz gond.

Na megyek, hívnak!

sushy
 
 

 
 

Boni!Csütörtökön lefényképezheted Andit ha jön :D

Kuszkusz aranyos,de én is csak az ételt ismertem.

Anna!Zenebölcsi biztos jó lehet.Aki beteg csak nem megy közösségbe,amugy meg bárhol összelehet szedni vmi vírust.(Mi mindig jövünk megyünk ,de megértem ha vki emiatt inkább óvatosabb)Emma hisztis?vagy mi a gond?

Vera
l.veronika
 
 


lyányok! eddig hol voltatok!? :) azért jó, hogy pörög a régi topic!!!

csak olvasok, regagálni ma tuti nem tudok! sorry!

sophie27
 
 


Zsófi én végig itt :)

VEra na akkor vihetem az új gépet:)

Anna bocsi, hogy lelőttem a poént :mrgreen:

igen én is emiatt gondolkodok a zenebölcsin.. az influ miatt

:oops:
Vendég
 


REggelt!
Vendég
 


Jó reggelt :D

Itt olyan szép hó lett reggelre:)

Holnap megyünk játszóházba,megnézem az ujnyomdát.Ha valakit tényleg érdekel szóljon.
Úgy emlékszem 2200 ft volt egy csomag ás 20 db van benne.
(mindegyik formából 2 db,tehát akár felezni is lehet)

Mazska majd mesélj mi volt a phulmonológián.
Vera
l.veronika
 
 


Vera engem mindenképp érdekel, a másik felét majd odaadom unokahúgomnak?) .. sima nyomdánk van, de az még elég gázos,mert nyakig festékes tőle. ezzel is? :lol: akkor ez olyan,hogy ráhúzzuk az ujjra és nem fognia kell ugye?

:lol: interneten nem találtam rá képet.

szerintem Mazs még csak most kér időpontot.. nekem 1,5 hónapra rá adtak akkora a tumultus... :cry:

Niki biztos elfáradtál estére azért nem néztél be...


itt is szép a hó
Mazska hóembert olyan régen építettünk már.. az a baj,hoyg itt minden csupa kutyaszar meg pisi így kinek van kedve.. de szánkózni azt tudtunk, ma is megyünk:)

Anna mi nem megyünk azt hiszem most zenebölcsibe..,most kicsit kivárok,mert még van 3 hétvége a tanfolyamból, és mivel ZSiga eléggé be tud fulladni ha lebetegszik nem tudnám nyugodt szivvel itthon hagnyi..
Vendég
 


Vera, engem is érdekel!

Csenge
KépKép
_csenge
 
 


Boni!
Igen rá kell húzni a mutatóujjra és hüvelykujjal odafogni,ha lötyög egy kicsit.Késöbb majd a ceruzát kell igy fogniuk,ezt a fogást segíti elő.Olyasmi mint az ujjecset.(azt ismeritek?)
Mi simán vízfestékbe szoktuk nyomkodni.
l.veronika
 
 


l.veronika
 
 


A FlyLady programot magyarul az alábbi linken éred el (egyébként az egész blog elég jó):

http://www.urban-eve.hu/flylady-program/

Beus

Kép
félhold
 
 


na helló csajok, itt vagyok egy percre, mert már indulunk is Ritusékhoz szülinapozni;)

tegnap már nagyon késő volt mire hazaértünk Szuszuéktól, nem tudtam jönni, este jövök bővebben, ha lesz egy kis időm.

Addigis élvezzétek a havat, jó szánkózást, aki teheti:)

csütörtökön mi is vevők vagyunk egy állatkertezésre! kuszkusz és a rókakuzu???? nem hallottam még róluk, mindig tanul az ember:)))

na muszáj mennem, hogy jöjjek:) szép napot mindenkinek!

sniky
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Gondoltam benézek egy kicsit ide is,lányok előőbb is idetalálhattatok volna.

Boni állatkertes story :lol: :lol: :lol: :lol:

ujjnyomda tetszik nagyon!

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Boni! :) ha nem mondod! :)

az ujjnyomdás bolt honlapja, azon belül nyomdák: (de szuper cuccok vannak, nézzetek körül!)

a Vera által betett link nagyon jó áron van! ;)

http://www.katica.hu/termekcsoport.php?csoport=Nyomdák

Niki, hú, tényleg elfoglalt vagy! szuper programok!

Beus, köszi a linket neked!

Mazska, megkaptama privid, válaszolok majd, de most én is rohanok! :)

sophie27
 
 


Boni, mi se mentünk végül zenebölcsibe, inkább szánkóztunk. Én nagyon élveztem, de Emma 2 csúszás után megelégelte.

A kuszkusz tényleg kaja, egy köret, rizs-szerű, igen apró darabokból áll. Mi mostanában próbáltuk ki, meg a bulgurt is. Nagyon finomak, és jó egy kis változatosság.

sushy
 
 


Mecsi, mi benéztünk, csak nem mindenki örült neki....

Anna, mi az a bulgur, azt sem ismerem... kéne már nekünk is egy klis változatosság, sokszor bajban vagyok hogy mit főzzek, főleg hogy naponta teszem;)

asszem be kell szerezzek én is egy ilyen nyomdát;)

na megyek fürdetni, Barnus lehet már fel sem ébred, főleg, hogy nemrég aludt el.

sniky
 
 


Niki hozok neked ha gondolod :wink:

Zsófi!Jó ez a link pár játékot ismerünk már az oldalról :D

Bulgurt se ismerem:(Anna dobhatnál pár peceptet.
Vera
l.veronika
 
 


Vera, azt megköszönöm, ha hozol nekünk és akkor jövő héten lebótoljuk;)

sniky
 
 


Zsófi, tényleg szuper a link, jó sok minden van náluk!

sniky
 
 


Niki NA milyen volt a szülinap Rituséknál?
REMélem ő is bekukk majd meg Szuszu is
:D

Anna jól tettétek.. eléggé sokan betegek most:(

Mazska javultok?

CsengeAndi elmentél narancsot szedni?
:wink:

Én ma színházba voltam Abigélt néztem.. utoljára ZSigivel pocakban láttam :lol: holnap egész nap tanfolyam, este HOmonnay Polyák koncert :lol:

Kuszkuszt, Bulgurt megkostólnám :lol:

VEra köszi a linket :wink:
Vendég
 


Niki én a történések előtti időkre gondoltam ezelőtt jó pár hónapra!!!

Zsófi jó a link!

Boni kezdelek nem érteni :?

Mirával óriás alvási küzdelemben vagyok, nagyon nem megy 2napja hogy aludjunk , úgyhogy megyek is aludni!

Jóccaka

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Jó reggelt!

Boni jó koncertezést?Ilyenkor Zsigit kire hagyjátok?Vagy lányos buli lesz?

Mecsi remélem sikerült aludnotok:)
l.veronika
 
 


VERa én megyek barátnőmmel, ZSigi és Apa itthon:)

Mecsi remélem kii tudod magad pihenni! :cry: :lol:
Vendég
 


Boni, nem narancsot szedni voltam, hanem szülinapozni :) este meg Csernus előadáson, aminek a címe őszinte mosoly volt :) és a tudatos szülők iskolája szervezésében volt. Ma este meg homeopátiáról szóló előadásra megyek, www.tudatosszulokiskolaja.hu, ha nem ismeritek, érdemes megnézni. De most mennem kell, mert délelőtt stílus iskolába megyek, majd edzeni, kihasználom, hogy kivételesen itt van a nagyi unokázni és tanulni különben is sose késő :D

Csenge
KépKép
_csenge
 
 


narancsot szedni..... :) jót mosolyogtam;)
Andi, jó volt a Csernus, ilyenre számítottál?

Andi, Boni, jó kis mozgalmas napotok lesz, hú én már nagyon rég nem voltam színházban, nem nagyon volt kivel elmenni:( pedig nagyon jó lenne

Boni, nagyon jól sikerült a szülinap és jó volt tegnap is kimozdulni, egész másképp érzem magam ilyenkor, na meg ha ilyen szép idő van:)

Mecsi, alváshoz kitartást, lehet ez még rosszabb is;) én 1 hónapja nem alszom, min. 4-5x kelek éjjelente.... "történések előtti idők", milyen szépen fogalmaztál.....:) jöttünk akkor is, ahogy tudtunk!

sniky
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak tegnap dokinál voltunk (valami csoda folytán másnapra kaptunk időpontot, ide Soroksárra a pulmanológushoz).
Asztmás Oliver, most kapott egy gyógyszert amivel meg lehet gátolni, hogy a nehézlégzés kialakuljon. Tegnap délután teljesen jól volt, éjszakla is egész jól aludt, de most reggel megint nagyon zörög. :( Remélem jobban lesz hamarosan. Vesznek tőle majd vért is, amiből elvileg ki lehet mutatni, hogy mire allergiás, hátha az okozza nála ezt az egészet. Szerencsére jó a kedve. Úgy szeretném ha már meggyógyulna, vagy legalábbis normalizálódna a helyzet. Küldjetek nekünk egy kis pozitív energiát. A sógépre rá akartam kérdezni a dokinál, de elfelejtettem, de úgyis megyünk jövő héten is...Meg majd bőrgyógyászatra is valamikor...Boni, ti mikor mentek, február végén?

Álarcot mi is próbáltunk készíteni, de nálunk főként a vágás megy, a ragasztás nem annyira. Az nem köti le, csak a matrica. Ujjnyomda engem is érdekel - köszi Boni. A henger annyira Laurának nem tetszett - én jót szórakoztam vele. :) Valamikor elmehetnénk múzeumba is - Laurát érdeklik a festmények. Szerintem a Nemzeti Gallériába vannak nekik is emészthető képek.

Andi - milyen volt a homeopátiás előadás?

Megyünk sétálni,ha tudok, majd jelentkezem.

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Andi!
Mesélj majd az előadásokról,biztos érdekesek lehettek:)Csernus milyen stílusban nyomta?

Mazska!Remélem Oliver hamar rendbejön:)
Múzeum jó ötlet,bár nem tudom Mikut meddig kötnék le a képek :D

Vera
l.veronika
 
 


Mazska, sajnálom Olivert :( remélem rendbejön hamar. Olyan rossz amikor az ilyen pici babák betegek.

Homeós előadásra még csak most megyek, máris késésben vagyok. És hát Csernusnak van egy stílusa, az biztos... Ha lesz időm majd mesélek.

Csenge
KépKép
_csenge
 
 


Sziasztok!

Íme egy rövid történet, ami ma esett meg velünk és a hóemberrel.
Tegnap Emma a nagymamájával egy kis hóembert épített a kertünkbe a homokozó tetejére. A szeme gesztenyéből, az orra kavicsból volt. Ma reggel, mikor sétálni indultunk, és Muci már megint nem akart jönni, ránéztem, és ez adott egy ötletet. Mondtam Emmának, hogy a hóember nagyon várja kinn, sírdogál, csak őt hívja. Sikeres volt az akció, Muci kiszaladt a kertbe, én meg addig Lilit öltöztettem. Ahogy kész voltunk, és kiléptünk az ajtón, látom, hogy sehol sincs a hóember. Valaki talán lerombolta?
És ekkor észrevettem: Emma ott állt a kert közepén fülig érő szájjal, a karjában babusgatva a hóembert. Mikor megnyugtatta, lefektette a homokozó tetejére. Azóta is ott alszik, és még az orra sem tört le :).

Utána remeket szánkóztunk.
Holnap a Balcsira megyünk korizni 2 napra, remélem jól sikerül. Emma is kapott korcsolyát. Ha hazaértünk, jelentkezem, nektek jó hétvégét!

sushy
 
 


Anna, nagyon édes történet :) a korizás meg remek ötlet. Én is megpróbáltam megint most a télen egyszer, de úgy tűnik nem az én sportom, csak akkor ki tanítja meg majd a fiaimat korizni?? (sajnos párom se tud).

Most jöttem a homepátiás előadásról. Sok erdekes, elgondolkodtató dolgot hallottam, de az igazat megvallva kicsit össze is zavarodott az eddigi tudásom... szóval még emésztem a halottakat és még nem tudom mire jutok végül.

Hát igen a Csernus előadása sem volt semmi, ott is volt egy-két alap gondolat, ami nagyon elgondolkodtatott. A stílusról meg a módszereiről inkább nem nyilatkozok. Az egyik ilyen érdekes gondolat az volt, hogy a boldogságot akkor tudjuk értékelni, ha van mihez viszonyítani. vagyis akkor értékeljük a jót, ha ismerjük a rosszat is és el tudjuk azt is fogadni. És őszintén akkor tudunk mosolyogni másra, ha magunkra is, vagyis elfogadjuk és értékeljük magunkat.

Csenge
KépKép
_csenge
 
 


Anna, nagyon aranyos a hóemberes történet:) ezek szerint nálatok is nehézkes az elindulás? Én mindennap küzdök Barnussal, mire nagy nehezen lejutunk, utána meg nem akar feljönni:)

Nagyon jó korizást nektek és vigyázzatok magatokra az úton!

Andi, jó lehetett ez az előadás, megnéztem volna én is szívesen élőben a palit, tényleg van egy stílusa ;) elgondolkodtató, amit írtál....

sniky
 
 


Sziasztok!

Anna jó korizást nektek:)Balatonon hova mentek?Emma története a hóemberrel nagyon aranyos.

Andi!A homeopátiás előadáson mit tudtak mondani ami így összezavart?

Boni milyen volt a koncert?

Mi mára egy Tropicárium látogatást terveztünk,de az alvással nagyon elcsúsztunk.Talán holnap délelött,mert délután a fiuk lasertagozni mennek:)

Szép hétvégét nektek.
l.veronika
 
 


Tropicarium holnap? :) mikor mentek?
Némi ellentmondás van bizonyos szerek használatát ill. adagolását illetően a között amit az én dokim és a tegnapi előadó mondott.

Csenge
KépKép
_csenge
 
 


HOlnap a MArcibáni téri müv házban mackóbál lesz 10-12 ig mi oda megyünk
mackós felső vagy nadrág ha van az jó, illetve mackó amit táncoltatni lehet.
http://www.marczi.hu/index.php?option=c ... &Itemid=56


koncert nagyon jó volt :lol:
Vendég
 


mi nem megyünk egész éjjel ébren voltunk...
Vendég
 


Boni, ez jól hangzik, de mára már más programot terveztünk. Milyen koncerten voltál?

Vera világosíts fel, hogy mi az a lasertag??

Anna, mesélj majd milyen volt a korizás? Hola koriztatok a Balaton jegén?

Az IBS színpadon február 12-én Gryllus Vilmos Maszkabál című előadása lesz! Nálunk nagyon szeretik ezt az albumot a fiúk.

Csenge
KépKép
_csenge
 
 


Boni!jobbulást Zsiginek!(gondolom ezért nem aludtatok)

Andi! www.lasertag.hu
Gryllus koncert jól hangzik:)Ti mentek?
l.veronika
 
 


Most talán lesz egy kis időm, alszanak a lányok.

A hétvégénk jól sikerült, egy nagyobb szállodában szálltunk meg Balatonföldváron, ahol mi voltunk az egyetlen vendégek :). Anyukám is jött segíteni. Első nap Emma is korizott, kaptunk kölcsön felcsatolható korit. Nagyon élvezte, de mindig szétcsúszott a lába, így hamarosan teljesen kipurcantunk tőle. Ő bezzeg még akart.
Este jót biliárdoztunk Ádámmal, majdnem győztem :)
Másnap is sétáltunk és koriztunk, kihasználtuk a jó időt. A jég azért nem volt az igazi, kicsit megijedtünk, amikor repedéshangot hallottunk magunk mögött. Szerencsére nem szakadt be a jég.
Emma odavolt a szállóért, aminek az aulájában egy nagy pálma volt. Azt játszotta, hogy oroszlán, és körberohangálta. Lili is élvezte az utat.
Kép

Kép

sushy
 
 


sziasztok!

benézek gyorsban, apa tápit ad Eszternek, Beni fürdésre készen...

Anna, nagyon jó képeket hoztál! én nem merek nyílt vízen korizni, max. a műjég! :D de ezer éve nem voltam, és gondolom még ezer évig nem is leszek!

Andi, Zéti ovizik most? atya világ, mindjárt 6 éves lesz!!! megy suliba, vagy évvesztes lesz? vagy most nem lehet kérni, hogy menjen attól függetlenül, hogy május után született? Zsombi hogy van?

Maszkabál nálunk is menő Beninél!

Boni kiregisztrált! :(

FMHban Csiribiri koncert lesz febr. végén, bár több infót nem tudok! lehet, hogy oda elvinném Benit, de csak kettesben mennénk, Esztert nem szívesen viszem még ilyen össznépi bulikba, olyan kis pici még!

milyen volt a tropicárium? gyerekek élvezték?

most mennem kell! Beni teáért üvölt! :P

sophie27
 
 


Anna!

Mi is voltunk Rékával korizni, igaz csak a szénatéri kori pályán... Mi úgy jártunk, hogy megvettük Neki a kétélű cipőre csatolható "korit" ... Én gondoltam, hogy olyan kori pályán, ahol hétvégén közönség korizhat és nem csak tanfolyamok vannak, ott hétvégén is lehet élezni.... hát rosszul gondoltam.... Nincs hétvégén korcsolya élezés ott... ellenben felajánlották, hogy van 25-ös egy élű korijuk... Gondoltam, hogy Réka a jégig nem fog tudni az egy élen kitotyogni, de ráadtam.... Hát tévedtem, kijött, és nagyon élvezte... Azóta már kétszer voltunk, de inkább béreltük a korit. A mienk érintetlenül van itthon a szekrényben szívesen továbbadjuk, ha szeretnétek. De ezt másnak is szívesen felajánlom!!!!

Szép estét!

Dorka
dorkak
 
 


Dorka, köszi, aranyos vagy, de nekünk nem vált be nagyon a kétélű (emlékszem, anno én is próbáltam, és nem volt az igazi). Jó tudni, hogy lehet kölcsönözni 25-ös egyélűt. Meg tudod mondani, mennyi a kölcsönzés, illetve a korizás? Talán kipróbáljuk!

Zsófi, mi kicsit könnyelműek voltunk , nem volt kijelölt koripálya a Balcsin. De olyan szabadnak érzi magát az ember így! Egyébként az alsó képen a kis fekete alak én vagyok.

Boni miért regisztrált ki?

sushy
 
 


Sziasztok!

Anna nagyon jó lehetett a korizás:)Én sejtettem hogy te vagy az alsó képen:))
Köszi a tapasztalatokat mi két hét múlva megyünk korizni a balatonra.Remélem lesz még jég:)
Én is kétélű korit gondoltam beszerezni(nekem is az volt anno és én élveztem)ráadásul Mikunak csak 23-as lába van.
Dorkak így minket érdekelne a kétélű kori:))

Boni :( :( :(

Vera
l.veronika
 
 


Zsófi, Zéti ovizik és nagyon élvezi. Csak jövőre magy suliba, nem akarom erőltetni, hogy alig hatévesen 7-8 évesekkel legyen egy osztályba. Zsombi jól van, köszöni szépen :D most éppen gyurmával kreatívkodik. Tegnap voltunk állatkertben, meglepő mennyi állatot ismer már, még arra is emlékszik, hogy a kedvencei merre vannak az állatkertben. Kint voltunk több, mint két órát s végig jött a motorjával ügyesen, a hidegre se panaszkodott, csak nekem fagyott le a fülem :)
Papagájok is ettettünk megint :)
Mi az a Csiribiri koncert? És pontosan mikor lesz?
Boni miért regisztrált ki?

Képek tegnapról:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Csenge
KépKép
_csenge
 
 


Andi, tök jók a képek, sajnálom, hogy így elbénáztuk. Szerintem Lilinek jön a foga, mert tök nyűgös volt, amihez enyhe hasmenés is társult. Örülök, hogy nem vittem el kendőben, jobb arra nem is gondolni, hogy amit a ruhájába+ágyába produkált, a nyakamba folyik :? .
Csütörtökön viszont megpróbálunk menni, remélem addigra kijön az a fránya fogacska.

sushy
 
 


Sziasztok!

Anna: szenater.hu itt tudsz utána nézni, hogy mikor szabad a pálya, illetve egyéb információt (árak)... Amúgy a nagyközönségi időben az utolsó óra mindig féláras (a kölcsönzés is és a belépés is) Én azért nem tudok Neked pontosan írni, mert egyszer hasára ütött a beengedő bácsi és kért a két koriért és a két bemenetelért (Réka és én) 1500ft-ot, következő alkalommal meg néni volt, aki szépen kiszámolta az összeget és 2500ft-ot fizettem mindenért....
Ami vicces, hogy én még árulni 25-ös korit nem láttam.... Már mint egy élűt....

Vera: ezen az oldalon, közép tájon, jobb oldalon van a korcsolya... és írok privit! :)

Csenge: Nagyon szuperek a képek!

Szép napot!

Dorka
dorkak
 
 


Sziasztok!

Nálunk a gyerekek jobban, Oliverrel holnap megyünk vissza a pulmanológiára, kiváncsi vagyok mit fognmak mondani. Lehet, hogy az allergia tesztet is holnap fogják megcsinálni.

Laura hétvégén megy az apukájával Tallinn-ba, kíváncsi vagyok, hogy fogja viselni az utat. Lelkes, bár mindig mondja, hogy anya is jöjjön, meg amikor mondtam, hogy anya itthon marad Oliverrel, az nem nagyon tetszett neki - remélem nem lesz féltékeny.

A korizást szerintem mi inkább majd jövőre próbáljuk ki - a síelés, szánkózás viszont tetszett neki, nekünk cipőre köthető sítalpak vannak, a kertben csúszkált vele.

Csütörtökön próbálunk mi is menni az Állatkertbe, remélem nem lesz nagyon hideg.

Andi - te írtad a Maszkabál koncertet, ugye? Hol lehet rá jegyet venni? Én Gryllus koncertre szívesen elmennék Laurával, kíváncsi vagyok élőben milyen. Tavaly próbáltunk menni a FMH-ba, de az előadás előtt már nem volt jegy. A Csiribiri a Halász Judit koncertje - mi már kétszer voltunk, jó volt.

Kellemes estét!

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Sziasztok :)

Mazska jó lenne ha meggyógyulnátok holnapra

Vera Bence hogy van?

Niki jobbulást

Andi naggyon tuti ez a kép! na egyszer élőben is tarthatnál bemutatót
:wink: :lol:

A maszkabál cd tényleg nagyon jó. engem is érdekelne:)

Anna örülök,hoyg jól sikerült korizás!
hóemberes kép meg csúcs :wink:

MI jól vagyunk, Zsiga mostanában valamiét felkel megint éjjel és nem akar visszaaludni. egyfolytában azt hangoztatja,hogy szomorú vagyok anya.. kérdem tőle mi a baj, nem tudja. ilyenkor kénytelen vagyok Hófehérkét játszani..(kb fél óra visítás után engedi meg,hogy ,melléfeküdjek, mire már emeltebb hangon mondom neki,hoyg más gyerek örülne ha az anyukájával aludhatna, te meg itt csapkodsz meg visítozol hogy nem így jó nem így jó :twisted:

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


ja és off

ZSiga imád puzzlet játszani

Alexandrában most vettem neki 10 az 1ben Verda 3200 ért
2 12 dbos, 2 24 dbos, 2 36 dbos, 2 40, 2 48 dbos, 1 50 és egy 70 dbos .most csak a 4 kicsit adtuk oda.többi ment szekrény tetejére.
uez van HErcegnősben de az kifutó darab
meg 3 dbos is van lehet mazsolázni:)

azért írom,hogy jó ár,mert Tescóban vettem múltkor 2 in 1 db miicmackósat mondjuk az fa de 2200Ftért.

http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... kiadvanyai

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: