Új privát üzeneted érkezett!

Doo, várjuk a privit. :wink:
Vendég
 


Jaj, Doo... :cry: :cry: :cry: írd meg priviben plíííz. Hogy fogunk így aludni?? Cserébe írjak én is valamit??? :wink: :wink: :lol: üzleteljünk

Kép
ági_bp
 
 


Hajni, miért nem tudsz elképzelni hagyományos ruhában?! ha egyszer nem is ismersz... :shock: :wink:

a keresztelő az más tészta. az Viki dolga lesz majd h ezzel mit kezd. azt nem szerettem volna, ha felnőtt korában kell "küzdenie" a keresztségért. az elég macerás. az értékrendemet tekintve sztem "elmennék" bmelyik egyházközség tagjaként, de egyébként nem az én világom, nem tehetek róla...
Vendég
 

 
 

Doo csak még egyet a párod milyen színű ruhában volt :?:
mia2007
 
 


Hajni, kezdem úgy érezni mi jól kijönnénk "élőben" is :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Én amondó vagyok legyen egy zárt topic is, ahol kibeszéljük az intimebb dolgokat, szidhatjuk akit szidni kell stb. Attól maradhat ez is és akkor még lehetnek csatlakozók. Vagy írunk egy zárósort hogy akinek tetszett az eddigi társalgás, küldjön valamelyikünknek privit.

Imielőbb bele akart olvasni, én meg nem engedtem, erre ő, miért valami pasiról írsz? :twisted:
Vendég
 


na, vége a gyereknapnak! nem is volt esküvőnk, csak Ágit szerettem volna rágódásából kizökkenteni! :wink: 8) :lol:
Vendég
 


nagyon nagyon dör :evil: ög
mia2007
 
 


Felnőttkori keresztelkedés tényleg nehéz. Jó, én elmesélem, végülis nem titok. Nekem az lenne az esti 2 hetenti programon, felnőtt hittan, mert én nem lettem megkeresztelve anno. Ezért nem lesz most templomi esküvőnk sem. Bár azzal nehezen tudok azonosulni, hogy "csak" azért most máshogy kezelne az egyház ha a szüleim elvittek volna kiskoromban és megkereszteltetnek. Szóval attól ugyanaz vagyok és szerintem sok megkeresztelt embertől jobban hiszek. És itt 2-3 évig tart ez a hittan :shock: amit egy és később 2 kisgyerek mellett nehezen tartok kivitelezhetőnek, este 8-10ig. Bár még nem döntöttem...

Kép
ági_bp
 
 


Jaj, Doo, ne haragudj, nem ismerlek, de azért mégiscsak kialakul egy kép. Plusz írtál már olyan félinfókat az esküvődről amiből kiderült ez nem volt hagyományos. Ebből gondoltam a ruha sem voltklasszikus. De tényleg bocs, ha megbántottalak, nem állt szándékomban. :oops: Csöppet sem rossz értelemben írtam. Sőt....

Ági, jó kis pletykapartikat tartanánk a játszótéren.
Vendég
 


Hajni, hogy lehetne ilyen zárt topicot csinálni szerinted?? :shock: :shock: hol? Én nem értek ilyenekhez. De társulok ha megvan. Kit akarsz Te szidni, mi? :shock: :shock:

Kép
ági_bp
 
 


Ági, keresztelkedés ügyben egyetértek. sógornőmet is szívatták az egyik helyen, aztán másutt egy év alatt megkeresztelték. korrektül. azóta is rendszeresen jár a gyülekezetbe az egész kis családjával.
(mellesleg Ági, te a nagy kíváncsiskodó nem szép tőled h ezt a fontos infót eddig nem osztottad meg velünk!!! pedig mennyit kérdezgettük - élünkön Hajnival :wink: :lol: )
Vendég
 


melyik átszótéren?! :shock: félúton pest és gyula között? :lol:
Vendég
 


Ági, szerinted kit? :wink:

Biztos lehet, több topic csinált ilyet, csak nem itt. Szerintem az nlc-n-
Vendég
 


Hajni jön Pestre, mondta. Zita nem bír annyit utazni :wink:

Kép
ági_bp
 
 


majd Imi megoldja nekünk. aztán megígéred neki szent esküvel h nem őt fogd szidni ;) :lol: remélem, engem sem hagytok ki. :roll:
Vendég
 


Hajni, nem tudom :shock: pedig nekem nagy általánosságban le szokott esni a 20 fillér. Ez lehet 1 forintos?? :lol:

Kép
ági_bp
 
 


ha Hajni megy pestre, akkor jöhet majkra is, oda meg Zita is kibír egy utat!!! :wink: én nagyon bánom h nem jött össze még korlátozott létszámban sem a topic tali :(
Vendég
 


Senkit nem hagyunk ki aki ide már belépett!!! Nem lesz ez annyira zárt csak egy kicsit :wink:

Kép
ági_bp
 
 


Hajni, írd meg Áginak priviben! azért van, amit ezek az ifjoncok még nem értenek... :wink: :lol:
Vendég
 


Hajni, most komolyan a kormányt akarod szidni, vagy kiiit?? :?:

Kép
ági_bp
 
 


mikor is van a szülid, Hajni? nem tudtam kiszámolni, mert elfelejtettem h melyik nap írtad... :roll: :oops:
Vendég
 


naív lennék?? :oops: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Na annyit elárulok nem Imit akarom szidni. Ő egy jó ember. Ej, ej erre nem jöttök rá??? :shock:
Vendég
 


a szomszédodat?? :lol:

Kép
ági_bp
 
 


rájöttem!

Kép
ági_bp
 
 


Emma felsírt visszaaltattam.

Hajni engem is felcsigáztál kit szeretnél szidni :?: Ha tudhatok róla
mia2007
 
 


kormányt :lol: :lol:
Vendég
 


nem, nem a szomszéd, de ha már szóba jött mesélek valamit csak el nem menjetek addig
Vendég
 


100. oldalon vagyunk, ejha!!

Kép
ági_bp
 
 


Szilvi hova tűnt? pedig akartam neki mondani h már itt is esik. bár nem mondanám olyan nagy viharnak. de lehet, csak azért, mert be vannak csukva az ablakok... :roll:
Vendég
 


A múltkor a lépcsőházban bezélgettem vele, ikor Hangi mondott valamit. Erre ő: Úristen ez a gyerek milyen okos, az enyém olyan ostoba!!! Süllyedjen el az ilyen szülő aki így beszél a saját gyerekéről. Hiszen minden rajtuk múlt, a gének is és a nevelés is.
Vendég
 


A múltkor a lépcsőházban bezélgettem vele, ikor Hangi mondott valamit. Erre ő: Úristen ez a gyerek milyen okos, az enyém olyan ostoba!!! Süllyedjen el az ilyen szülő aki így beszél a saját gyerekéről. Hiszen minden rajtuk múlt, a gének is és a nevelés is.
Vendég
 


ne csináld Hajni, most akartam elbúcsúzni!! mondd inkább h holnap reggel elmeséled! már két órája itt ülök - ráadásul nem is vacsiztam, arra nem foghatom :roll: :oops:
Vendég
 


Doo nálunk a vihar most csendesedett el.
mia2007
 
 


Nem, nem a kormányt. :lol: Gondolkodni lányok, gondolkodni.

Szülinap, 28-án.
Vendég
 


Mostmár alhatsz Doo :lol: , nekem is menni kéne.
Vendég
 


na akkor előre is Isten éltessen!!! (tuti el fogom felejteni jövő hétfőn :oops: :oops: )
Vendég
 


Vicuskának le fog esni, ugye? :wink:

szomszéd no komment :x szegény gyerekük :(

Kép
ági_bp
 
 


áá, ha aludni akarnék, de még a konyha, tudod... meg a zuhi :roll: :oops:
Vendég
 


Hajni én még nem tudom légyszi ne kínozz tovább.
Érdekes szomszédod van,hogy mondhat ilyen a saját gyerekére valaki :evil:
mia2007
 
 


lehet hogy akkor tudom :oops:
mia2007
 
 


Ági :lol: :lol:

Előre is köszönöm, de ne félj úgyis eszetekbe juttatom még :lol:
Vendég
 


Mi meg majd eszedbe juttatjuk hogy hanyadik is.... 8) 8)

Kép
ági_bp
 
 


jó éjszakát lányok :D
megyek aludni :D
mia2007
 
 


Ági, na most rontottál magatartásból egy jegyet. :twisted:
Vendég
 


én is elköszönök. Megyek zuhizni. jó éjt!
Hajni, Imit izzítsd rá a zárt topicra, hozzátok már létre, Ti műszaki família vagytok. :wink:

Kép
ági_bp
 
 


pedig én kiváncsi lennék hányadik :?:
mia2007
 
 


Oksa, mindenkinek jó éjt!
Vendég
 


Magatartásból??? Ezt kicsengetés után mondtam, tanár néni. :wink:

Amúgy én kaptam valamiért osztályfőnökit anno...de nem emlékszem miért...jó nevelő hatása lehetett, ha így megmaradt bennem... :roll:

Kép
ági_bp
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: