Új privát üzeneted érkezett!

Mia, a nicknév sokat elárul... :wink:

Kép
ági_bp
 
 


én írnék még egyet: én egyre biztosabb vagyok abban h a nevelésen nem is múlik ANNNNYIRA sok... :roll: Viki tök okos, és dumálok is vele, de látom h amit produkál, az sokszor sokkal később jelenik meg, tehát lehet h felesleges is bizonyos dolgokat korán kezdeni. mármint nem felesleges, csak ha az ember "eredményt" vár (na most ez lehet h csak számomra érthető... :roll: ) meg egy csomószor mást kezd el utánozni ill megérteni, mint amit az ember gondolna - vagyis sokszor nem azt, amit az ember rengeteget ismétel, hanem olyat, amit lehet h csak kétszer hallott. v tegnap beszélgettünk Bötyiről, aki a cicánk volt, de emlékeim szerint SENKI nem mondta ki abban a beszélgetésben h egy macskáról van szó, erre Viki elkezdett nyávogni :shock: :shock: :shock: és mindeki dicsér h milyen okos a gyerek, biztos azért, mert rengeteget foglalkozom vele. sztem foglalkozom vele, de nem hinném h annyival többet, mint más, egyszerűen ő fogékony és kíváncsi. meg h azért ilyen nyitott, mert viszem magammal mindenhova. ezt sem tartom vszínűnek, uis annyira azért sztem nem is viszem. pl boltba nem igazzán jellemző, játszóra meg mindenki jár a gyerekével.
Vendég
 


Évi, na ez aztán tényleg nem titok. a nick nevembe már lelepleztem koromat. 8) De sokkal fiatalabbnak érzem magam. :lol:
Vendég
 

 
 

gyerekek, tele írtunk egy oldalt!! :shock: :shock:

de nehéz lesz reggel felkelni :roll: :oops:
Vendég
 


Doo második oldalt írtuk tele az első a szúnyogcsípéses volt.

Holnap tényleg durva lesz. Sír....
Vendég
 


Több, mint egy oldalt teleírtunk 8) 8)

Doo, látod, még emlékszem mikor írtad, hogy a tiéd nem olyan okos, hogy ezt meg azt még nem csinált, erre tessék! :D örülök.

Én néha úgy érzem, hogy annyi mindent látok másképp mióta gyerekem van, hogy az sok. Talán mindent. hmm...valószínűleg tök gáz voltam régebben, mármint sok hülyeségről meg voltam győződve. remélem nem bántottam meg túl sok embert. :oops:
most már tényleg jó éjt!!

Kép
ági_bp
 
 


Doo, igazas van Áginak: Régebben olyan sokszor panaszkodtál, hogy nem látsz benne tudatosságot és most jól rádcáfol. :lol: Kérjél Tőle bocsánatot. Kis okos Viki. :P
Vendég
 


zuhin túl, most kapcsolom ki a gépet, de még benéztem. amúgy meg számlálópróbát tartok, ha már Szilvi így felcsigázott vele, s valamit írnom kellett :lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


és IGEN! 2t ugrott! Csajok, minket nem is kukkolnak!! :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Jó reggelt!Jó sokat írtatok!
Nekem sem esett le,hogy kit akartok szidni?!Remélem nem engem!?

Szúnyogcsípés:nekem már volt benne részem,hogy permetezés után csípett meg és tényleg rondább volt mint a hagyományos csípés!Szerintem ez a permet anyag is bekerül a szívócsőjük segítségével a bőr alá....

Lakás téma:úgynéz ki,találtunk egyet.De van mit rajta újjítani,így valahova csak költöznünk kell..Az albérlő megoldható csakhát azt is el kell adnunk,hogy ezt megvegyük és felújjítsuk.Majd valahogy megoldódik,ha a kényszer rá visz anyósnál fogok lakni :cry: A páromnak jó kapcsolata van vele.Ami szerintem így helyes és azért sokszor volt már rá példa,hogy ki állt mellettem :lol:

Tegnap voltunk a helyi sörfesztiválon!Ahol sok körhinta,árusok,zene,kaja...volt.Lotti nagyon élvezte,kb 5órán keresztül barangoltunk körbe-körbe minden-mindenki érdekelte őt.Este 10-re értünk haza és még nem aludt :shock: Sőt úgy fel volt dobva,hogy egyáltalán nem volt fáradt...nem úgy mint én!

Megyek mert felkelt!

KépKép
vicuska
 
 


Köszönöm a képeket!!!Nagyon jók lettek és szépek vagytok rajta!Doo

KépKép
vicuska
 
 


Jöttem volna hamarabb de elment a villany a viharban és csak 4-kor jött vissza!!!! :(
Akkora nagy vihar volt az éjjel és kisebb dió nagyságú jég esett, aztán ömlött az eső. :twisted:
Jani kisteherautóját meg rossz szőnyegekkel takartuk le gyorsan.
Nagyon hideg van most is, a háztetőnk rendben :D van de az almát, szilvát leverte a fáról és még a kardvirágokat is félbe törte :roll: :twisted: .

A Gergő akkora nagyot aludt az éjjel csak 1* sírt :shock:, és 7-kor kelt. :shock: :roll:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Szia Vicusak :lol: visszaolvasom az éjszaka termését.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


De jó kis éjszakai party volt itt az éjszaka alig értem a végére.

Megyek az udvarra eltakarítani a vihar nyomait, aztán ma is sokat írjatok, legyen mit olvasnom délután :wink: .

Oszifő, kérem, miért nem kaptam dícséretet a babanet számláló tesztért :wink: :lol: :?: :?:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Hát most nagyon-nagyon beégtem :oops: :oops: erre nem is tudok mit írni.Most már tudom hány éves vagy.Ez nagyon ciki,nem az hogy hány éves vagy,hanem az,hogy nem figyeltem.
mia2007
 
 


:oops: :oops: javascript:emoticon(':oops:')
mia2007
 
 


Vicuska, nehogy magadra vedd! és senki más sem! nem idevaló személyről volt szó tegnap, félreértés ne essen!
majd Hajni körülírja, ha gondolja, de a lényeg nehogy sértődés legyen!!

Szilvi akkora vihar volt :shock: :? gyümölcstermés :cry: :cry: :cry:

Kép
ági_bp
 
 


KépTiszta nyálas a lufi :roll: :roll:
mia2007
 
 


de szép ez az Emma! :D :D ezek szerint nagy a szerelem a lufival :lol: enyém már nem fél tőle ANNYIRA... ha meglátja, mondja h nem bánt :roll: :lol:

olyat mondtam volna h nem olyan okos?! :shock: akkor én is elsüllyedhetek :lol: de sztem akkor mondtam vmit h sokan itt ügyesebbek, amikor ilyesmikről volt szó h tapsol, megmutatja h mi hol van a képeskönyvben, stb ő ezeket még nem csinálta. ja meg tudatosan babázni-mamázni is később kezdett, mint itt néhány poronty. de azt nem gondoltam h nem olyan okos, sőt én mindig olyan értelmesnek láttam a tekintetét. viszont most sem "produkciózik", ha nincs kedve. meg is értem.
Vendég
 


Sziasztok!
Tényleg jó kis dumaparti volt itt az éjjel! Csak győzzük itt olvasni délelőtt! :lol: :lol: Persze ez nem panasz akar lenni, épp ellenkezőleg! :D

Azt hiszem én értem, hogy kit ill. kiket akartok szidni. 8) Azt hiszem olyan női személyeket :wink: , akikről szinte biztosan mindenkinek vannak rossz tapasztalatai. :? (És ami Áginak papíron csak szeptembertől lesz. :wink: )
Vagy tévedek? :oops:

Ági, szerintem ez a színösszeállítás nagyon szép és elegáns lesz! És apának milyen színű lesz az öltöny, ing, nyakkendő?
Milyen vallású akarsz lenni? Csak azért kérdezem, mert ha mindenképpen most szeretnél templomi esküvőt, szerintem a református templomokban nem csinálnak nagy ügyet a keresztelkedésből.
Mi ugyan katolikusok vagyunk, de református esküvőnk volt, mert párom nem akart járni jegyesoktatásra. És mindenkinek nagyon tetszett a családban, nekünk is. Sokkal bensőségesebb volt, mint egy katolikus esküvő. És nem kellett járni jegyesoktatásra, csak volt egy rövid, de teljesen kellemes beszélgetés a lelkésznővel az esküvő előtt pár héttel.
Persze, ha nem csak az esküvő miatt akarsz keresztelkedni (és nekem úgy tűnt nemcsak azért), akkor gondolom nincs mese. :wink:

Párom ma Pesten van, és Ági, szétnéz ott a környéketeken is, mert megint változtak a szempontjaink. Párom cégének pesti központja a hajógyári szigetre költözött a Graphisoft park-ba, úgyhogy lehet mégis marad az eredeti elképzelésünk és a környéketekre költözünk, ha költözünk valamikor.... Vevőnk még mindig nincs. :(

Kata, köszönöm az infót!!! Némi részletnek én is örülnék. Neten nincsenek fenn esetleg?

Szilvi, legközelebb teregetés előtt nézd meg esetleg a következő webhelyet: www.idokep.hu a felhőkép menüpontban. :wink:

Blankának forró volt a feje ma reggel, miután felébredt, de "csak" 37,5 volt a hője. Más tünet nincs, de azért délután rendel a doktornőnk, elviszem nézze meg, lehet hogy a torka esetleg....
mary74
 
 


Szilvi, bocs, inkább ai időkép menüpontot nézd!

Reformátusokról eszembe jutott még valami. A sógorom a második házasságában él. Az első templomi esküvője katolikus volt, ám a második felesége is akart templomi esküvőt (mivel neki ez első esküvője volt), és református templomban simán összeadták őket. :? Ez azért nekem egy kicsit furcsa. :shock: :roll:
Félre ne értsétek, ha valaki református, nem megbántani akarok senkit, csak fura ez a rendszer. :?

Évi, mi a helyzet Emma fülével? Elmúlt a pirosság?
mary74
 
 


Ági, láttam a képeket a májusi topicban. Nagyon édesek a gyerkőcök!!! :D Zitának milyen sok haja van! :D
mary74
 
 


jaj, Vicuska, ezt ugye Te sem gondoltad komolyan hogy Téged akarunk szidni. Vagy egyáltalán innen bárkit, hiszen közösen zárt topicra gondoltunk. De gondolom mindenki életében van olyan személy akiről időnként panaszkodna. Kata elmondaná mivel akasztja ki a férje, Vicuska szidhatná az anyósát ha összeköltöznek és sorolhatnám.

Tényleg jó kis party volt az éjjel.

Évi, nem égtél le. Gondolom nem is figyeltél oda mi a nickem. Emma annyira gyönyörű. :D
Vendég
 


Mi lehet Blankával? :( Remélem ennél magasabb nem is lesz a hője. Jobbulást.

Hangának nagyon ronda a csípése. Hólyagos és szerintem fáj is neki vagy viszket.
Vendég
 


olyan jó volt olvasni, ahogy éjjel ment a pletyi :lol:

Nekem halvány lila sincs kit szeretne Hajni szidni, bár nekem semmi nem esik le :oops: Hajni, majdnem egyidős vagy a férjemmel 8)

Mit írjak magunkról? Én rohadtul vagyok egész nap és néha éjjel is, ez gondolom ennél részletesebben nem érdekes. Marci baba ölég hisztiket erszt meg mostanában, de engem annyira nem érdekel. Már majdnem földhöz is vágja magát, a kis buta :lol: Szereti nézegetni a képes könyveket, néhány percig. Jön-megy, mikor ébren van, szinte le sem ül. Minden megeszik, már fűszereset is kóstolt. Családom gyakran eszik indiai fűszerezésű ételeket, és tegnap Marci baba a sajtos kenyér mellé bevágott 1-2 ilyen csirkeszárnyat is. Imádja mindenki, utál ölben lenni, imád kukucsolni, bújócskázni, labdázni (igazán csak a kutyussal).

Férjem a vitorlázással borított ki. Mentek a kékszalagra, és egy csomó kalamajka volt, pl csütörtöki vihar miatt nem értek át bfüredre, így nekem kellett éjjel értük mennem Tihanyba és hasonlók. De tegnap nagyon aranyos volt, így persze már megbocsátottam.

Bfüreden én is a Kékszalag idején voltam, két éjszakát. Az apartman a Tagora sétánytól van kb 5 percre a dombon. Egy régi szoc épület, de mindkét apartman totál felújított és szépen. Konyha-étkező, fürdő, nagy szoba, terasz.ahonnan gyönyörű kilátás az öbölbe. Én vittem utazó ágyat, más nem nagyon kell, főzni lehet a konyhában, de tök jó kis éttermek vannak füreden. Marci pl evett tortellinit is. Ja, a harmadikon van, és nincs lift, de van szúnyogháló. Doo, aug végén már csak az egyik szabad, így azt kérték, hogy hamar jelentkezz, ha érdekel. Mary sztem Te is érdeklődj. Neten is fenn vannak, de meg kell kérdeznetek, mert a néni szerint nem jók a képek, ezért nem is mondta, hogy hol. Nem is értem, hogy lehet ezekről az apartmanokról rossz képket készíteni. Kérdezetek, mert nem tudom mire vagytok még kiváncsiak.

Bea, Rozi még mindig tiszta Marci. Most ő is ilyen szöszi. Rakok fel képet.

Emma is gyönyörű, és az összes kis csaj, úgy szeretnék lányt :oops:

Nekem is hagyományos ruhám volt, de én azt is akartam :wink:
kpetro78
 
 


Kép széles szájú kisbéka

Kép ébredés
kpetro78
 
 


Blankára vigyázz, nem lehet a fogzás, arca nem piros?

Hajni, Annácska csípései is brutlul néznek ki. Hólyag gennyes is? Fenistil, tényleg jó rá.
kpetro78
 
 


Szilvi Gergőnek sok friss gyümit, zöldséget adj. Mennyire volt alacsony a vas szintje? A doki nénim azt mondta, hogy a gyümölcsöt lehetőleg mindig fogyasztás előtt készítsem el, mert akkor a legtöbb benne a vitamin. A természetes vitamin sokkal jobban felszívódik, mint a készítmények. De C-vitamin mindenképpen bekerül így. Tényleg képzeljétek a gyümit Marci is megeszi turmixolva, örülök, mert így többet eszik belőle.

Én szinte semmi normális kaját nem tudok enni, így ma elkezdem a vitamint, mert a vajas kenyérben nem sok van. Hihetetlen nyáron nem megenni a friss zöldséget. Egyedül barack csúszik le.
kpetro78
 
 


Kata, úgy sajnállak a hányinger miatt. Remélem hamar túl leszel rajta. Nem raksz fel vonit?
Ilyan régen láttuk már Marcit. Nagyon kis cuki. Tényleg hasonlít Rozira :lol: , furi hogy két idegen gyerek ennyire egyforma. Hát ha Te arra vágysz, mi drukkolunk hogy most kislány legyen.

Lányok mit szólnátok az anyatanyához? Ha gondoljátok kézbeveszem a dolgokat, legalább megdolgozom az oszifői címért csak előbb nyilatkozatok róla akarjátok-e. Ne dolgozzak potyára. :roll: Mindjárt belinkelem.
Vendég
 


www.anyatanya.hu

Kata, nem gennyes a hólyag inkább vízhólyag-szerű csak keményebb. Szerinted lehet attól hogy permetezett volt a szúnyog?
Vendég
 


Kata jó,hogy jelenkeztél :D
Marcinak miyen szőke haja van,nagyon édes :D

Emma nagyon imádja a lufit,mindig harapja,és gyurja,ő a hangos dolgokat is szereti,turmix,hajszáritó,porszívó... :roll:

Mary
A pirosság elmúlt,viszont most olyan neki pont a lyuknál mint egy pattanás,ha piszkálom,nem zavarja,gondolom akkor nem fáj,kenem mást nem tudok.
Blankának jobbulást,remélem semmi komoly.

Emma tegnap olyan édes volt,játszott a szőnyegen este,egyszer csak elkezdett nyűgösködni,odament a szoba ajtajához felállt,és sírdogált,gondolom hogy menjünk aludni,mert nem az ő szoba ajtóhoz állt,hanem a mienkhez,ahol alszik éjszaka.Ilyet még sose csinált.

Hajni Hanga csípése remélem javul.
mia2007
 
 


mmm, én először azt hittem h élőben... :( mert tb-n van egy ilyen nevű mama-klub, babamentesen. nem voltam még, de egy ismerősöm csinálja. de nem rosz zárt topicnak sem :wink: viszont ha úgysem kukkolnak... :lol:
Vendég
 


ügyes Emma!! :shock: :D

szegény Mary! azért ne izgulj nagyon - fogadok h kutya baja Blankának! én is fogra tippelnék. Viki arca soha nem volt prios, de fogzáskor előfordult hőemi, meg nátha is... :roll:

Kata, köszi az infokat. sajnálom a hányingert - hiába jelent jót, mégiscsak nehéz elviselni, ráadásul tartósan... :roll: Marci sztem is tiszta Rozi. én alulról pörgettem visszafele, így még nem láttam a nicket, és azt hittem, Bea jelentkezett be :oops: :lol:
Vendég
 


Jöttem olvasni, látom lesz mit :wink:

A vihar tényleg nagyon komoly volt, sok helyen a faluban + a szomszédban is a műanyag redőnyöket is kilyukasztotta a jég :twisted: .

A viharról még annyit írnék, hogy a barátnőméknél teljes tetőcsere (palás) lesz a házon, (a miénk palás) és mondta az anyukája pár hete, hogy mlyen jól jönne nektek most egy nagy jeges vihar mert akkor a biztosító fizetne :shock: , erre mondom neki ez mind oké de akkor a többi házat és a miénket is nagy kár érné, erre, jaaa tényleg, arra nem gondoltam. :roll:

Hajni,
nekem nagyon tetszik ez az anyatanya ötlet :lol: :lol: :lol: .

De nem olvastam sehol a dícséretemet! Miért is nem kaptam???? :wink:

Helló Doo, ha itt vagy még. :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Jaj de szépek ezek a gyerekek :lol: :lol: (Gergő is imádja a lufit)

Mary,
köszi az idő infót.
Blankának jobbulást, remélhetőleg semmi komoly baja nem lesz.

Kata,
a dokinőnek sz.gépen jött meg az eredmény és nem nyomtatta ki,
én meg nem kérdeztem szám adatot :oops: .
Adnék én gyümit neki ha megenné, de ez a bajom, hogy csak a sárgarépát (nyersen és főzve), őszibarackot és az almát eszi meg, ez nem túl változatos és sok féle :roll: :( .
Szurkolok, hogy most lányotok szülessen :!: :!: :lol:
Ez mennyiben más terhesség mint, mikor a Marciit vártad :?:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


csináltam másik vonit

Marcival is brutál ányingerem volt, 12 héteen elvágták, várom az aug 20-t, akkor kellene vége lennie
kpetro78
 
 


Kata,
juj de jó az új vonalzód :lol: :lol: és megelőlegeztél egy leányzót magatoknak :wink: :lol: és látom már neve is van, ezt nevezem :!: pedig csak a vonit hiányoltuk nagyon, a nevét még nem is. :wink: :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Kata,
én júliustól szeptember közepéig voltam pontosan ilyen szar állapotban mint te és csak mérgelődtem, hogy nem ehetek meg sok mindent + az illatoktól és a szagoktól teljesen ki voltam :( , pedig imádom a virágok a növények, egy szóval a nyár illatát. :lol:

És hogy Áginak is írjak a szagokról, én a szőnyegeinknek éreztem :? valami furcsa szagát hajdan és azt a szagot szerencsére azóta sem. :lol: de hogy te miért érzed még az asztalnak a szagát :wink: hát..... :?
Szerintem cseréljétek le az asztalt, majd az üzletben szag alapján választasz. :wink:

Az esti nasira vigyázz, ne hogy aztán ne férj bele a csini ruhába :!: :wink:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Doo,
jól emlékszem, nektek holnap gyerekorvos progitok lesz?
Megy a drukk,hogy a 15 hós oltással minden rendben menjen :arrow: és az utána lévő napokban meg főleg.

Ági, már elképzeltelek a bútor üzletben az asztalok között szimatolva. :wink: :D

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


rendes vagy Szilvi :) épp akartam szólni h aki érdeklődne: nem holnap kajuk a szurit - ma reggel szólt a telefon és beleszólt az orvosunk h itt a doktor néni :lol: vicces h így mutatkozik be, nem? na mindegy, de mondta h nem tud jönni holnap, mert ügyelnie kell és azt akkor még nem tudta, úgyh csüt adná be. mától adok neki homeós méregtelenítő bogyót - hátha segít vmit :roll: mielőtt megkérdeznétek: ezt a doktor néni ;) ajánlotta.

Viki már alszik. ennek csak az a "hátránya" h akkor most asszem muszáj lesz vasalnom :roll: :evil:
Vendég
 


Doo,
írd meg légyszi milyen nevű golyókat vettél és milyen adagban kell alkalmazni, meg mennyi ideig tart 1 kúra :?:
Az én homeos könyvemben nem olvastam mérlegtelesítő szerről.
Nyugodtan vasalj de majd gyere vissza, én még a bevásárló listát írom holnapra a Janinak + még Barátok közt is nézem.

Irigykedem :oops: , hogy Viki már alszik :lol: .

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


sziasztok

Emma elaudt,remélem már nem kell fel játszani,ezt nem értem tegnap sokkal kevesebbet aludt mint ma,és ma korábban aludt el mint tegnap,és ma aludt napközben 4-5 órát.Jó lenne már megfejtenem mitől függ az alvása :roll: :roll:

Viki nagyon ügyes,hogy alszik :D
mia2007
 
 


Ági,hogy haladtok a napközbeni alvással,nem írtál róla mostanában,hogy alszik Zita nappal :?:
mia2007
 
 


szia Szilvi
mia2007
 
 


Helló Évi,
Na ne már, hogy Emma is alszik :oops: :oops: , most már nagyon-nagyon :oops: :oops: rátok.
Az alvási titkokat én is nagyon szeretném megfejteni, csak nem sikerül. :roll:

Még zuhanyoznom is kell, meg a nagy loboncomat is megmosni de szárítani annyira utálom.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Emma füle javulgat???

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


A babanet megint lassú nálam és ma teljesen kidobott az oldalról :roll: :shock: úgy, hogy amikor visszaléptem nem kellett újra bejelentkeznem, mert még bevoltam :shock: :shock:.
Ezt hogyan csinálja :?: de mindiig velem történik ilyen :twisted: .

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


hát nem tudom,ott van neki egy csomó,ami nem tudom,hogy mi :roll: :roll:
Igen nekem is kicsit lassú
mia2007
 
 


A Gergő most pakolta tele a pelust :shock: hűűű de műzlik :? , megyek cserélek és fürdök de jövök vissza.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


én is megyek még teregetnem kell,meg pakolni :?
mia2007
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: