Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Voltam egy bónusz UH-n. Számomra fantasztikus élmény volt (még itthon is megjegyezte apája, aki sajna nem tudott jönni, hogy milyen mosolygós vagyok-sugárzik róla a boldogság)
Ez valami továbbképzés volt, amihez jelentkezőket vártak ingyenes 4d uh-ra. Nálam 1 profi vizsgálódott, ő magyarázott a többieknek. Minden rendben volt, egészséges, méreteket nem mért, de megnéztünk minden artériát, vénát, belső szervet, agykamrákat, és még egy csomó latin nevű dolgot. Nade a lényeg (amellett, hogy egészséges) KISFIÚ :) (Holka :) rontom a statisztikádat :lol: , habár a 75% így is nagyon tuti!)
Kaptam néhány képet, igaz, nem lettek nagyon jók, mert belefúrta magát a lepénybe. Ettől függetlenül szépen látszott, ahogy integet, kalimpál, fogja a fejét stb. Minnyá kicsinyitek párat. Pusz

levakarhatatlanvigyorú_minyu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára minyu 2009.10.29 22:10-kor.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


képek:
arc: Kép

láb: Kép

FIÚ: Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


upsz, kicsit nagyok lettek bocsi :oops:

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 

 
 

Sziasztok!

Meg kell állapítsam, hogy minél tovább nem jövök, annál nehezebben fogok bele az írásba. Bocsánat, de megint nem reagálok mindenkire. :oops: A legtöbb témához amúgy sem tudnék hozzászólni, színházba már ezer éve nem voltam :( , ellenanyaghoz, leszoktatáshoz stb. nem értek.

Viszont nagyon megható volt látni a kis Dávid és Nimród (Minyu gratula a kis kukacoshoz!!! :D ) fotóit, édesek ezek a kis csöppök!
Nándi-klón Csongi is eszméleten bájos ezen a fotón! Kép

Blúmi,
Sajnálom az alvásmizériátokat! Nem látszik javulni a helyzet?
Hétvégén tali?

Pidlacsek,
Én még nem merek sima csapvizet adni Julinak, mert itt Gödöllőn nagyon fos a víz. Leginkább ízesítetlen csipkebogyóteát iszik.

Márti,
Sajnálom ezt a sok nyavalyát, ami előjött. Hogy telt a mai gyerekmentes szabadnapod?

Mi kedden végre eljutottunk Ringatóra, ahol találkoztunk Gabolinoékkal. (Tényleg, Gabolino, merre vagy?) Hát ez az Andor egy haláli jó fej kiskrapek! :lol: Fele annyira sem élveztem volna a foglalkozást, ha ő nincs ott. Igazából a néha furulyázó, néha ujjcintányérozó, folyamatosan dalolászó néni csak a háttérzenét adta Andornak, aki prímán elszórakoztatta magát - és engem. :lol:
Juli is biztos élvezte a ringatót, mert annak ellenére, hogy félkómás állapotban volt, egyáltalán nem nyenyerézett, ami nagy szó. Pláne mostanában....néha kitépném az összes hajamat, annyira kiborít a folyamatos hisztikkel és nyavalygásokkal. :?

Angelt is már nagyon hiányolom, nincs az a pénz, amiből ilyen sokáig lehetne wellneselni :D

Többieknek Kép

Rakok fel mindjárt én is pár képet, hogy lássátok, azért vidám pillanataink is vannak. :D

Kép
hbetti
 
 


Kép szökésben

Kép hintalavór

Kép uzsi

Kép megpihenek

Kép
hbetti
 
 


Minyu!

Na akkor végre nem titkolózik tovább a kicsi fiad. :lol: Gratula hozzá. Nagyon jól látszik a férfiassága :lol: Nekünk azért még nincs ilyen tuti bizonyítékunk,hogy kislány lenne,de novemberben elmegyünk 4D-re Kecskemétre és akkor hátha már 100% lesz.
Tudom,hogy korai még ilyet kérdezni,de így gondolkodtok,hogy lesz-e 4. baba (aki esetleg lány lenne) vagy mostmár meg lesz a teljes tervezett létszám?wink:
Pár évvel ezelőtt azt szerettem volna ha 3 fiam lenne. Szerintem csodálatos,hogy ennyi fiú rajong majd körül téged

Szerintem is jó ötlet a 2 hét múlva tali,de a többség dönt.

Betti!
Hát egy Tündér falat ez a Julcsi lány :lol: .Jól gondolom,hogy pelusozás elől menekült el???

Kép
Kép
a.m.
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Csjúúú de rég voltam...
Most gyorsban végigfutottam ezt az oldalt, a többit majd később.

Köszi Betti a hiányolást! :) És a kedves bókokat Andorról, örülök ha megnevettetett. Meg kell,hogy mondjam, hogy Julcsi is egy tünemény,csaodaszép kisangyal. Annyira édesen szemlélte az eseményeket, azt hittem megzabálom :)

Minyu,
GRATULA A KISFIÚCSKÁHOZ!!!! :) GYÖNYÖRŰŰŰŰ!

Sajnálom,hogy elmaradt a tali, de a 2 hét múlva sztem is jó ötlet. Nekem Betti mondta,hogy lehet nem lesz és akkor bekukkanottam és láttam a halasztás ötletét, csa időm nem volt írni, így halgatásos beleegyezéssel "jeleztem",hogy akkor jó lesz nekem is így.

Eltünésem oka:
Egész héten lótottam-futottam Andorral együtt, házakat/lakásokat néztünk. Most ráálltunk a projektre és jelenleg Dunakeszi van terítéken. Bármennyire is tetszik nekünk Vác, elég messze lenne. Kirándulni meg közel van, szóval lehet megmarad majd kirándulós helynek.
Van 1 kiszemeltem már, de húzós az ár és iiiigen sokat kéne lefaragni belőle :? De megpróbáljuk. U.az a kivitelező, mint a váci sorháznál amit néztem (aki mellesleg egy velem egyidős 29!éves srác) és úgy látom puhítható. Kérdés mennyire.
Tegnap megnéztem 5! lakást, tenapelőtt 3at és eddig persze a legdrágább tetszik (25.9 a kikiáltási ár és a Drágám azt mondta,hogy 20 mellől nem tágítunk. Ha nem megy,akkor nem vesszük és várunk még, keresgélünk) Max meghosszabbítjuk 1 évvel a már lejárt fundamentát és közben azért résen leszek, nézelődök. Tudom,hogy duuurván hangzik a majd 6 milla alku, de év vége van, meg vannak szorulva a kivitelezők (általában) és már tanultunk a hibánkból. Ugyanis amikor először Veresen akartunk letelepedni Andor érkezése előtt,akkor kinéztünk itt egy házat 25 mill volt. Nekünk 22.7re sikerült lealkudni, valszeg mert eléggé rá voltunk pörögve. Aztán miután úgy döntöttünk,hogy lehet mégsem Veres az igazi, elálltunk, majd biztos forrásból tudjuk,hogy a csávó 20ért adta el a házat. Amennyit mi is akartunk volna adni érte először. Szóval igenis lehet nagyot alkudni! :)
Szóval szurkoljatok nagyon.
Mivel szerdán voltam ennél a lákásnál, így Szabolcsom még nem akarja a hétvégén megnézni, majd csak jövő héten vagy utána (volt most egypár tárgyalástechnika tréningen és ott kiokosították, hogy mik a jó tárgyalás "elemei" ) így most még nézelődök, és amjd meglátjuk. Végülis úgy vágtunk neki,hogy ha sikerül valami akkor megyünk, ha nem,akkor még maradunk.

Most mennem kell, mert Andorom hív.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Humanka,
Borzasztóóóan sajnálom!!!!! :( :( :( :( :( Várunk vissza szeretettel!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Sziasztok!

Minyu: gratula a kisfiúhoz, és nagyon édes Csongi! :D

Betti: te gödöllői vagy? Az hozzánk nagyon közel van :) Juli nagyon kis tünemény :)

Gabolino: hajrá lakáskeresés!

Rólunk: Zalán egyre többet ácsorog kapaszkodás nélkül, illetve feláll a szoba közepén aztán gondolkodik hogyan tovább :) 1-2-t néha lépeget de általában még azonnal fenékre csüccsen.

Kép
kistiggrincs
 
 


betti,
mindig kész vagyok a lányodtól!! :D

minyu,
Éljen a 3. kiskukis!!! Csak nem márti nyomdokaiba lépsz és ráhajtasz a 4. kislányra?! :wink: :D :D

Nálam sajna nincs sok jó hír. Mivel az utóbbi időben nagyon jól éreztem magam...így nagyon sokat programoztam Flórával (is). Sajna meg is lett az eredménye, mert újra brutál keményedéseim lettek. Amin most a fekvés és a magnézium sem segít.
Ma de már olyan szarul voltam, hogy felhívtam a dokimat és ő azonnal berendelt a kórházba.
Szerencsére a méhnyakkal minden ok, zárt, nem rövidült meg. De a méhem folyamatosan kemény, így azonnal be akart fektetni.
Már írta a kórlapomat, amikor kikönyörögtem, hogy "kisdobosbecsszóra" mindent betartok otthon, de a lányom miatt had menjek haza.
Most annyi engedményt kaptam, hogy szedek egy furi nevű gyógyszer, csak pisilni kelhetek fel - még enni sem!! És folyamatosan hivogatnom kell szombat vasárnap is, hogy mi a helyzet.
Ha nem javul, akkor hétfőn befektetnek. :cry: :cry:
Azt nem tudom hogy bírnám ki, és Flóra hogy bírná ki!! :cry:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey!


Jaaaj! Ez nagyonnem jó hír! Muszáj lesz tudomásul venni, hogy ez a kispasi kiköveteli magának a kipihent, nyugton fekvő anyukát!
Nagyon megértelek, nekem is ez a rémálmom! és, amikor a srácok kiborítanak (estére azért, főleg a 2 nagy tud már olyan kópéságokat produkálni, hogy a hajamat tépem és üvöltök), na az idegtől rögtön keményedik a pocim és hiába vettem be előtte félórával a Magnerotot, nem múlik! Múltkor egy ilyen nap után felvázoltam a fiúknak annak a lehetőségét, hogy engem esetleg hónapokra befektethetnek kórházba, ha ez így megy tovább és a kisbaba is veszélybe kerülhet...hát, nagy csend volt utána! Nem megijeszteni akartam Őket, de tudniuk kell, mivel játszanak...
Tegnap és ma is sokszor keményedett a pocak, mondjuk tény, hogy mivel ELKÉSZÜLT A CSERÉPKÁLYHÁNK, nagyon agyonhajtottam magam és tegnap meg ma egéz nap takarítottam a nyomokat, törölgettem a port, porszívóztam stb. Anyósomék már tegnap mondták, hogy ma délelőtt jönnek segíteni, erre beállítanak 11h-kor, amikor már majdnem mindent megcsináltam egyedül ( a gyerekek nem túl hathatós közreműködésével-de legalább jót akartak :lol: ), aztán anyós látványosan áttörölt 3 ablakot és kiporszívozott 2 fotelt, miközben azzal példálózott, hogy bezzeg náluk nem számítógépeznek ennyit a gyerekek, meg Ő percre pontosan betartja, hogy fejenként csak 20 percet játszhatnak és annyi minden mást játszik velük (mintha én egész nap a számítógép meg a tv előtt tartanám a srácokat) stb., egy idő után elfogyott a cérna és odavágtam, hogy előszőr sem én ültettem a gyerekeket a gép elé ( Csabit 3 évesen tanította meg, hogy kell egeret használni és játszani a számítógépen), mire jól besértődött és hajtogatta tovább az igazát! Na több se kellett, megint olyan keményedések jöttek, hogy le kellett (volna) ülnöm, de nem lehetett. Mindegy, ez most csak úgy kibukott belőlem, de én is félek, hogy mi lesz, ha kórház lesz a vége! Főleg a 2 picivel, de a nagyok is olyan kis érzékeny lelkűek...

Betti!

Ééédes a Julcsi lány!!!

Megyek, hív Kamilla-begyulladt a szeme, hőemelkedése van és ömlik az orra (már megint) :cry:

Márti
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára borossné becz márta 2009.10.30 16:41-kor.
borossné becz márta
 
 


Honey!

Téged a keményedések beköszöntével nem tiltott el a dokid minden tornától, szextől, emelgetéstől?
Nem Terbutalint szedsz véletlen? Nekem tavaly, Kamillánál azt kellett és nagyon használt! 1 hét után kellett vele fokozatosan leállni és utána elég volt már a Magnerot.

Márti
borossné becz márta
 
 


márti,
huu, kemény az anyósod! :x Sajnálom, hogy segítség helyett csak rontott a helyzeten.

Múltkor csak úgy foghegyről vetettem oda neki, hogy "ja, amúgy keményedik a pocakom". De mivel túl laza volt a közlési módom, így joggal azt gondola, hogy semmi komoly.
Most hogy azért látta rajtam, hogy be vagyok rezelve, már rögtön komolyan foglalkozott ő is a dologgal.
Többek közt azért akart befektetni, mert tudja, hogy a kórházban unalmamban úgyis tényleg feküdnék...itthon meg nem biztos, hogy betartom. ( de most betartom!! )
Úgyhogy momentán tényleg mindentől eltiltott!! Nem csak szextől meg ilyenektől.. a kaját is elméletileg ágyba kéne kapnom.

Ki is vagyok rendesen... Pont most keseregtem azon, hogy a férjemmel még csak most lesz a 2. évfordulónk, de már itt a küszöbön a 2. gyerek. Ami nem is lenne baj... csak hát
1, a szexuális életünk katasztrófa - a folyamatos tiltások miatt
2, Én sem az a nő vagyok a folyamatos terhesség/szoptatás miatt ( se kívül se belül ) akit eredetileg elvett...
2, egymásra se nagyon van időnk...
Ez még mind áthidalható is lenne egy "nemesebb ügy" érdekében, ha már legalább mögöttünk állna jó néhány átbulizott, átutazott, átszexelt, és minőségi időben együttöltött , élményekkel teli év. :?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Ja, amúgy Cordaflex-et szedek. ez eredetileg vérnyomáscsökkentő, de nagypn jó hatása van ( állítólag ) a méhösszehúzódásokra.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey!

Néha én is úgy érzem, hogy hamar jöttek a babák ( az esküvőnk után 3 hónappal már terhes voltam, igaz, hogy akkor mi akartuk így és az is, hogy mi akkorra már 5 éve együtt jártunk, de mivel nem éltünk együtt, talán nem ártott volna nekünk is kicsit kettecskén lenni. de akkor bezsongtunk, hogy baba kell és, hát 2. hónapban terhes is lettem. Nem bántam meg, csak néha vágyakozom azután, ami már soha nem lehet olyan, mint akkor lehetett volna, amíg csak ketten voltunk!
Kitartást!

Márti
borossné becz márta
 
 


Honeymoon :)
húúúú, PIHENJ! És tényleg tessék megijedni, ez nem vicc. Mennek a drukkok és a pozitiv energia!
És hát ja, az ember sokszor kesereg valamin. Vagy azért, mert nem akar jönni a baba, vagy azért, mert hamar jött. Nálunk nem jött túl korán Nándi (esküvő után 4 évvel), szinte igy is terveztük, igaz, most Nimród elég korán kopogtatott. Ha kicsit magam alatt vagyok, meghallgatom ezt: http://www.youtube.com/watch?v=_tf86skPjeQ kipityergem magam, és aztán jobb is lesz a kedvem (Szabó P. Szilveszter egyébként a kedvenc "Halálom" :lol: -persze csak az Elizabethben ).

Márti :)
te is vigyázz magadra, bár tudom, mindent megteszel, dehát az ember irni akar valamit biztatásul.
Cserépkályha: na, az egy szuper találmány. Nekünk kandallónk van, de imádom, nagyon hangulatos, ahogy a cserépkályha is (na és nem utolsó sorban iszonyat sokat lehet vele spórolni)

am :)
neeeeeeeem, nem tervezünk 4. babát. :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu! Gratulálok!!!!!!!!!!!!! Nagyon fitos az a kuki! :lol: (gondolom mindenki elsüti, de én sem hagyom ki: Egy boszorka van... :) bocs!)

Honey! Nagyon jóképő Dávid! Én már azt is látom, hogy az apjára hasonlít. :lol: A keményedés tényleg nem vicc! Kitartást a pihihez!!!!! Vigyázz magadra!!!! a kettesben elöltött idő hiányát nagyon megértem. Mi a baba előtt 3 évet voltunk együtt, rengeteget utaztunk, egymással foglalkoztunk, stb... De azért néha így is nosztalgiám van. Semmiért nem adnám a mostani életemet, de néha picit hiányzik a régi... Már csak pár év....

Gabi! Én nem tartom lehetetlennek az ilyen nagy alkut sem. Pláne most. Dolgoztam egy ingatlanközvetítő cégnek, ahol a válság beköszönte óta nagyon visszaesett az ingatlanértékesítés. (azóta be is csukott a bolt) Viszont rengeteg a csere. Ebből csak azt akarom kihozni, hogy aki tényleg el akar adni, az előbb utóbb kénytelen igazodni a kereslethez, és levinni az árakat. Én is nézem pár hónapja az ingatlanokat, mifelénk gyakorlatilag ugyanazok az ingatlanok pörögnek. És rengetegszer kénytelenek levinni az árat, mert egyszerűen a drága iránt nincs kereslet.

Márti! A drága mama megint hozta a formáját! Úgy sajnálom! Elég nehéz lehet tolerálni a hülyeségeit, amellett, hogy ennyi teher van rajtad! A cserépkályháért irigykedem! :) Szuper lehet!

Tiggrincs! Úgy látom lassan nálatok is vége a nyuginak! Párat alszol, és Zalán már szalad!

Betti Julcsi szenzációs!!!!!!! Ahol megpihen, ott kedvem lenne megpuszilgatni!!! A randi elvileg jó lenne, de Bálint még beteg, nem akarnám Julit megfertőzni.

Bálint egyébként kruppos. Azt hittem elájulok, amikor a doktornő mondta. Még az a szerencse, hogy nagyon az elején vittem el orvoshoz. Nagyon gyanús volt az a köhögés... Szerencsére eddig nem fulladt be, de azért rendesen megviseli a betegség. Bálint után apa is rendesen lebetegedett, és már nekem is fáj a torkom.

Szeder! Mi tévők legyünk???
blúmi
 
 


blúmi,
jaj de sajnálom!! :cry: Nálam a krupp a mumus!! Mielőbbi gyógyulást Bálintnak!

minyu,
nem vagyok magam alatt azért annyira, csak hiányzik apa. :) Hiába ül itt mellettem most is.. az nem ugyan az.
Sajnos olyan sok házasságot látok tönkremenni a környezetemben - még olyanokét is, akiket megingathatatlannak tartottam...
Szóval az ember lányának nagyon oda kell figyelni és nagyon sokat kell belepakolni, hogy összetartsa a családot.


Sajna Flóra is belefutott a takonykórba. :( Pedig valahogy olyan illúzióm volt, hogy az én gyerekem sosem lesz beteg.
Semmi komoly egyenlőre, csak "víz" folyik az orrából. De az pont elég ahhoz, hogy szarul aludjon és nyűgi legyen.
Ilyenkor az orrszíváson és a Cebionon kívül tudok még tenni valamit?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey!

Calcimusc az innivalójába, vagyha nincs otthon, akkor kalcium kid szirup (ez nem vényköteles)! És, ha szereti a teát, akkor citromfűtea és hársfatea 3-4dl vízben elkészítve 1-1 filter!
Jobbulást Flórának!

Márti
borossné becz márta
 
 


márti köszi!
Sajna csak vizet iszik semmi mást.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Na, nááááálam most telt be a pohár. :oops: :roll: :?

Valaki vegye fel a kapcsolatot Szederrel, hogy hol van az a banyatanya topic és húzzunk innen.
Nagy az Isten állatkertje, és sokan vannak az ő barmai... (nameg sok a nagyonráérős-mindenféletopicotolvasós-nagyonkedves ember...)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


minyu,
igen-igen! Tökéletesen egyetértek! Tudom kire, mire gondolsz!!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Ha gondoljátok, és nem baj, hogy "új cica vagyok", és Szeder nem jelentkezik, már csinálom is a topicot az Anyatanyán.

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


pidlacsek,
részemről ok!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Humanka rettenetesen sajnálom! Remálem hamar visszatalálsz önmagadhoz! sok sok +++++++

Honey,Minyu,Márti nagyon vigyázzatok magetokra, gyerekekre és pocaklakókra.

Én nagyon szeretném ha mennénk az anyatanyára, ha már itt a zárt dologból nem lesz semmi. Volt férjem és a drága rokonság egyfolytában nyomoz utánunk. Nagyon nem merek semmit irni, semmiről mesélni, mert kiforgatnak mindent. Pont mint Szeder esetében. Nagyon jönnék már közétek nemcsak olvasni.
Egyébként nagyon mennek a cirkuszok az exel... követeli a gyerekeket... Néha már ott tartok, hogy becsavarodok....
Szóval ha lehet ezt kérésként megfogalmazni, lépjünk valamerre...

Hoztam képeket Rékáról, hogy eddig miért nem, és most is csak félve fent magyarázom. Tennék olyan képet ahol többen vagyunk, de nem merek...

Kép Kép Kép Kép

szisziKép
sziszi7
 
 


Oké csajok!!!! Bár rohadtul tanulnom kellene, én rohadtul nem azt csinálom... :oops: 8) :lol:
..............................................................................................
.............................................................................................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.07 22:32-kor.
Vendég
 


Bejci!
Dehogy haragszom! De így legalább megvolt a kezdés! :lol:

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


jelentkeztem :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Én is jelentkeztem. :D

Kép
Kép
a.m.
 
 


én is!
ide max csak olvasni jövök, ha még írtok ide

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Jelentkeztem!

Kép

Kép
starlark
 
 


Na...ott már 14-en vagyunk!!! Gyertek! :wink:
Vendég
 


Sziasztok LÁnyok!

Én is jelentkeztem :)
Várom a "befogadást" ;)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Biztos én vagyok csak ennyire homály... Engem mindig visszadob a gép, és nem enged jelentkezni. Pedig regisztráltam, beléptem, tettem, amit előírtak... Valakinek van ötlete? (Nehogy itthagyjatok!)
blúmi
 
 


Blúmi: Küldtem Neked meghívót a wiw-es mail-címedre... talán azzal sikerül! :wink:
Vendég
 


Csajok!

Mikor várható, hogy elküldik az aktiváló linket? Egyenlőre nem jön az e-mail, hiába frissítek!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti: Neked is küldök meghívót... hátha...
Vendég
 


Hát egy időre én ittragadtam, úgy tűnik. Még a meghívóval sem engedik a tagfelvételt. :( :( :( :shock: :evil: Küldtem hibajelentést, egy héten belül reagálnak rá. Bejci, ezen ne pörögj, tanulj nyugodtan. (máris hiányoztok)
blúmi
 
 


Bejci! Egyébként köszönöm szépen a meghívót, meg a fáradozást!
blúmi
 
 


Blúmi: Privit írok!
Vendég
 


Bejci! Köszönöm! válaszoltam, és egyben lassan fel is adom....
blúmi
 
 


Blúmi!
Nagyon sajnálom,hogy nem tudsz még egyenlőre belépni,de nagyon várunk már. Remélem lesz rá hamarosan megoldás.
Addig is kitartást neked,

Kép
Kép
a.m.
 
 


blúmi drága: Megvan a megoldás!!!! Most tényleg!! Privi ment!! :)
Vendég
 


sziasztok!

Bejci, én is jelentkezetem!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Bejci: én is jelentkeztem! Engedjetek beeeeeeeee!
Vendég
 


Blúmi
ne izgulj,nem csak te jártál így... :D
Regisztráltam tegnap este és itt nálam is befulladt a dolog..még mindig nem kaptam aktiváló linket...
holka
 
 


Eszike, Holka küldjetek nekem priviben egy mail cimet, és küldök meghivót Blúmi már bejutott, őt lehet egyébként faggatni hogy csinálta :D

Kép
kistiggrincs
 
 


Holka! Nálam azzal volt a baj, hogy nem voltak engedélyezve az előugró ablakok. Az engedélyezés után úgy néz ki, működik. (bár valószínüleg a meghívós módszer egyszerűbb lesz.)
blúmi
 
 


Kobak, Humanka! Gyertek!!!
(Humanka, legalább jelentkezz be, ha nincs is kedved írni Kép )

Kép
hbetti
 
 


Holka! Van valami fejlemény? (nem látlak a másikon, még nem kaptál aktíváló linket?)
blúmi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: