Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Úgy néztem nincs még ilyen téma a babaneten.

Szóval úgy nézki most 6 hetes kismami vagyok.
Osszuk meg egymással tapasztalatainkat, érzéseinket.


Üdv:
Nünü
nünüke
 
 


nünüke szia.
Én már 7+4 vagyok, de így is októberre van kiszámítva a várható szülés időpontja
Te hogy vagy?

Kép

Kép
napsugár035
 
 


Szia Napsugár!
De jó! Már ketten vagyunk :)
Mikorra vagy pontosan kíírva?

Jajj hát nem túl jó. Szúrkál a hasam, meg vagyok ilyedve kicsit.
Meg persze járok a wc-re (félve) állandóan.

Te hogy érzed magad?


Üdv:
Nünüke
nünüke
 
 

 
 

Helló Két fő! :)

Úgy néz ki nálam is lesz valami. :)

A teszt halvány csíkos, be vagyok rezelve kissé :):):):) A halvány csík is csík ugye??? Ha nem hazudik a tesztecske kb 5 lehetek :)

Nektek mikorra lett totálisan erős a másik csík is. ????


Pusza
Nyusz
nünüke
 
 


Basszus nem ide akartam írni......hehe
nünüke
 
 


de ha már itt vagyok......:)

Pontosan honnan számítunk???? Mert törvényesen 6 hét, gyártásilag meg 5 körül :):)
nünüke
 
 


Sziasztok!

Puszi Napsugi :P :)

csatlakoznék Én is. Remélem jó csapat jön össze és bátoríthatjuk egymást.

Én egész jól vagyok, csak a két óránkénti pisijárat a kellemetlen. Főleg éjszaka... :shock:

Ti milyen bogyókat szedtek??

Jó egészséget mindenkinek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


:)
nünüke
 
 


Nyusz!

Engem a szomszédos topicban bíztattak a lányok a tesztelésre. A szülés óta 42-48 napos ciklusaim voltak. Végül rábeszéltek és pont egy hete a ciklus 44. napján, délután lett ilyen:
Kép


A halvány két csík is két csík. !!!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szió Zsuzsi!
De jó hogy azért gyarapodunk. :)


Bogyó??? Milyen bogyóra gondolsz??? Elevit?
A pisijárat nálam is stimm....:):)


Ti mióta próbálkoztok???
nünüke
 
 


Zsuzsu ez szuper szép:):) Jó erős a másik csík is:):)
A halovány csík is csík ugye????
nünüke
 
 


Nyusz!

Én is agyalok, hány hetes lehetek és mikor kéne dokihoz menni. Mindenképp szívhangot akarok. Furcsa ez a számítási mód. A fiammal is össze vissza számoltak, majdnem megindították a szülést. Könyörögtem, h várjunk és bízzuk a természetre, tutira elszámolták. ÍGy is lett, spontán megszületett, 9 nappal a kiirt időpont után.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


É naponta folsav, magne B6 1-1 szem. 3 naponta elevit.

nyár vége-ősz eleje óta próbálkozunk. Azt szerettük volna, ha 2 év van a gyerekek között, de kissé nehezen jött össze a tesó. Még nem vagyok persze nyugott, a korábbi vetélés miatt-, de reménykedem.

Te milyen sűrűn pisilsz? :D mennyit iszol?? Első baba??

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!
Vártam már ezt a topikot! Jöhetek én is? 7 hetes vagyok, uh szerint pedig 5. Pont most jöttem uh-ról, ahol közölték is velem, hogy "rossz hírem van, ön terhes" :shock: Jó fej volt... :shock: Persze szívhang még nincs, gondoltam, hogy korán megyek, de nem bírtam tovább.
Egyébként az első teszten nekem is nagyon halvány volt a csík. Vártam egy hetet, utána már nem volt halvány...sőt!
marek
 
 


Én Elevitet szedek és folsavat. És rettenetesen be vagyok tojva, hogy nehogy valami gond legyen...
marek
 
 


na egyszer már írtam de vuk közbekotyogott, hát kikotyogott belőlem mindent, bármit eszem később kijön, most túrós csusza csúszott ki, az a baj hogy nem kapok közben levegőt, és mindig attól félek hogy tüdőre megy.
Na nem zavarlak benneteket, nem rémisztek senkit, szerencsére ez a ritkább eset ha valaki ilyen.
üdv Zsuzsika és boldog névnapot neked.
Nem tudom hogy számítanak a dokik de uh-n már ráteszik a 2 hetet, megkérdeztem.
Én pár nappal idősebbnek hittem magam, de ha a doki ezt mondja akkor ez van

Kép

Kép
napsugár035
 
 


Sziasztok Lányok!

Csatlakozhatok én is? :) Nem tudtam, hogy melyik topicba írjak, de végül is a doki azt mondta, hogy okt. 1-re várható (az ő számításuk alapján), tehát annál elvileg csak később lesz meg. :)

UH-om sajna még nincs, ill. egyet (kb 5. héten) csináltak ügyeleten, mert kicsit beparáztam az éjszakai hasfájásoktól. De méhen belül volt, úhogy megnyugodtam. :)

Hányinger engem egyáltalán nem kerülget, még a közelembe se jött. Fura is így tünetek nélkül... csak annyi van, hogy nőttek a melleim, meg borzasztó fáradt vagyok.

Remélem, minden rendben lesz. Kicsit azért aggódok... :)

Bogyót én folsavat szedek, elvileg a hasfájáskor felírta a doki a magneB6-ot is, de azt kicsit összevissza szedem. Terhes-vitaminra azt mondta, hogy belátásom szerint. Még nem tudom, mi legyen a belátásom... :?
kgaba
 
 


Sziasztok!!

Örülök, h egyre többen leszünk!!!!! :)

Nem akarok okoskodni, de szerintem természetes, h vannak félelmeink. Talán ha itt kibeszéljük könnyebb!!!!

Napsugi!
Köszönöm a köszöntést, aranyos vagy!! A rosszullét miatt együttérzésem!!! Tudod nekem ez a 3. várandósságom, de eddig elkerült vukk. Azért remélem kislányom lesz vukk nélkül is :)

Marek!

Ne legyél szomorú! Pici türelem és lesz szívdobbi!!! Miért rossz hír, ha valaki édesanya lesz?????? bocsi, de hülye az ilyen doki....

Kgaba!
Nálam ábival csak annyi tünet volt, h szédelegtem a szagoktól. Még a férjem megszokott illataitól is kavargott a gyomrom. Nem kell tünet az egészséges babához :D :D

Szép napot mindenkinek!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


nem én indítottam a topicot, de sztem mindenkit szeretettel várunk, megbeszélhetjük a gondjainkat, szerintem a saját társunk sem érti meg annyira mit érzünk, mint mi itt egymást.
számolom a napokat, nemsoká 8 hetes leszek, ilyen messzire nem jutottam még el soha( több vetélésem volt eddig , aki még nem tudja)
ja akinek nincsenek ilyen erős tünetei az csak örüljön neki, ne kívánjátok mert nagyon rossz.
Marek te hogyan számítottad a hét hetet, mikor lett először + a teszted?

Kép

Kép
napsugár035
 
 


Én a a mensturáció alapján számoltam a 7 hetet, de tudom, hogy igazból 4 hetes (uh szerint 5)vagyok. De ugye a 40 hét a menstruáció első napjától van.
Egyébként vicces, hogy nem mondtak semmit az uh-n, úgyhogy nem tudom, mikor kell visszamennem. De igazából nem is baj, mert nem itt lesz dokim, hanem Pesten, csak most még nem akartam oda menni. Talán jövő héten rászánom magam....
marek
 
 


Persze nem is kívánom, hogy hányingerem legyen, csak néha elgondolkodok, hogy ugye tényleg terhes vagyok?
Csak márc 11-én kell mennem újra dokihoz, gondolom, akkor küld majd uh-ra.

Ti mikorra tervezitek, hogy a családnak szóltok? És az ismerösöknek?
kgaba
 
 


Én néhány embernek már elmondtam, persze mondtam, hogy nem biztos, de teljesen nem tudtam magamban tartani. Valahogy nekem ez sose ment...

Kgaba
Örülj neki, hogy nincsenek nagyon tüneteid...persze én most minden hányingernek nagyon tudok örülni, csak mondjuk buszon nem olyan jó, meg akkor sem, amikor épp órát tartok...
Egyébként nekem meg a mellem nem feszül egyáltalán, meg nem kell állandóan pisilnem se, amit nem nagyon értek. Persze nem baj, ha néha végig tudom aludni az éjszakát, mert tudom, hogy ez néhány hónapig nem lesz jellemző (ha minden jól megy)

Most megyek olvasni! Jóccaka!!!
marek
 
 


Sziasztok Lányok!

Üdv az ismerősöknek!

Csak üdvözölni akartalak Benneteket, és boldog, problémamentes babavárást kívánok Mindenkinek!
(Én az alattatok levő , 2008 szeptemberi topik "lakója" vagyok! :lol: )
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Csatlakoznék a társasághoz. Egy 4-5 hetes 7x7 mm-es petezsákocskám van. :D

Nem volt egyszerű megtalálni, sok idegeskedés van mögöttem. Ugyanis január 3-án volt az utolsó menzeszem és akkor ugyebár már lassan a 7. hétben kéne lennünk. A 4. dokihoz mentem el, aki végre komolyan vett és aki mondta is, hogy ha nem találta volna meg, akkor rögtön kórház méhen kívüli gyanúval. (bár szerencsére nem volt ráutaló jel) De meglett! :D Csak nekem így az uh alapján fognak majd számolni.
A magándokim most szabin, úgyhogy majd március 4-én megyek hozzá. Nekem igazából a mellfeszülésen kívül nincs más tünetem. Reggel a fogmosástól van némi öklendezés, de következménye még nem lett. Remélem így is marad. :lol:
barifelhõ79
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok. Én hivatalosan 8 hetes vagyok, első babóca lesz. Majdnem 1 év próbálkozás után jött össze. Nagyon örülünk neki a férjemmel,persze irtóra parázom,hogy minden rendben legyen.
Reggelente szédikézem és érzékenyebb vagyok a szagokra de ezt leszámítva minden oké.
2 hete voltam dokinál de vérvételre nem küldött el. Mikor kell egyáltalán menni? Na...kicsit hosszú lettem,bocsi :oops:
trixys
 
 


Hahó!

Trixys!
Én is 8hetes vagyok, nálunk is 1. baba. :) Nekem márc. 11-én kell legközelebb dokihoz mennem, addig házifeladatnak megkaptam, hogy menjek el laborba, meg védőnőhöz. (bár ez utóbbit azt hiszem elhalasztom egyelőre.)

...nem is lett hosszú a hozzászólásod!

Mi a Szülőknek, Testvéreknek, meg Nagyszülőknek mondtuk el, mert jól jön a jóhír. :) De megmondtuk, hogy ez még azért nagyon az eleje (akkor 6hetes+6 napos voltam), és ne modják másnak.
kgaba
 
 


Sziasztok!

Szépen gyarapszunk :D :D :D

Itt Szegeden úgy van (volt), h amikor már van szívhang, akkor ad egy igazolást a doki a várandósságról. Ezzel a papírral a lakóhely szerinti védőnő kiadja a kiskönyvet. Itt a terhesgondozó külön van, vagyis mindenkinek két védőnénije van. AKi házhoz jár és aki a terhesgondozást végzi. A fiammal előszőr a 12. heti nucha szűrés után mentem a terhesgondozóba, ott kaptam beutalót és időpontot vérvételre. (pisit mindig vittem).

Mi elmondtuk a tesóhírt az ismerőseinknek. Úgy gondolom, ha baj történne, nem amiatt, h elmondtuk. Persze annak nehéz, aki dolgozik. Amikor Ábelt vártuk sokat agyaltam ezen. Pont az eslő hetek a legkritukusabbak, akkor dől el minden. Lehetetlen 3 hónapig otthon lenni, holott sok a veszélyes munkahely. Én vegyész vagyok és minden valószínűség szerint a vegyszerek miatt volt vetélésem.

Őszintén kívánom Mindenkinek, h a legnagyobb örömben, boldogságban, egészségben teljenek a napjaink! :D

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

En a mensi szerint ma vagyok 5 hetes, okt 23-at ad a ciklus.hu szulesi idopontnak. :) Eleg nehezen akarodzott bekoltozni, tavaly aprilis ota hivjuk, most mar csak abban remenykedek, h minden rendben lesz :roll:

Sajnos en ugy 8-9 het elott nem tudok meg semmit a helyerol, szivrol, ugyhogy elegge izgulok :roll:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


bangham.
Csíkszeredai vagy?
az nagyon szép hely , nem?
Még mindig úgy öltözködnek az asszonyok népviseletben?
vagy én vagyok eltévedve kicsit?
ott hogyan mennek a vizsgálatok?

Kép

Kép
napsugár035
 
 


Sikerült feltöltenem az újdonsült vonalzómat!!! :)

kgaba
 
 


Napsugar!

Igen, csikszeredai vagyok, es igen, szerintem is szep hely :wink: Ne haragudj, de jot nevettem, h milyen kep el rolunk arrafele :lol: Nepviseletben ott is csak nagyon kulonleges esetben jarnak, alltalaban nincs is olyan az embereknek csak kolcsonoznek mondjuk elsoaldozasra vagy kicsengetesre. Kulonben mi most inkabb Oxfordban elunk, itt dolgozik a ferjem. Itt eleg szornyu az egeszsegugyi ellatas, pl ha elmegyek most, h terhes vagyok, akkor megmondjak, h rendben, jojjek 10 het mulva es meglatjuk... :? Meg szerencse, h megyunk haza marcius kozepen es igy otthon elmehetek Uh-ra. Ott nagyjabol ugyanaz a rendszer, mint nalatk. :)

Egy kicsit sok lettem. Tenyleg ne haragudj! :wink:

Latom tobb vetelesed is volt... Adtak most valamit ellene? Egyaltalan kiderult az oka?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Sziasztok! Bocsi hogy bepofátlankodok. Én júli 5 re várom a babát és a nyári kismamikhoz szoktam írogatni, de a sógornőm is kiderült babát vár kb. veletek egyidős (7 hét 4 nap) majd beajánlom.

A terhességet hivatalosan a az utolsó menstruáció első napjától kell számolni ezért hívják terhességi hétnek mert nem a baba kora. A baba kb. 2 héttel később tehát a 2. héten fogan (28 napos ciklus esetén, akinek ennél hosszabb annak annyi nappal későbbre tehető) Az így számolt korhoz képest majd az ultrahangon mondhatják kicsit nagyobbnak vagy kisebbnek, de mindig ez marad a viszonyítási alap. Vannak a neten kalkulátorok azzal könnyen ki lehet számolni.
Üdv. Kata
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak! Kicsit ma lemaradtam, mert nyolcig dolgoztam. A végén már nem voltam annyira jól, de mindegy. Attól tartok, lassan eljön az az idő, amikor ki kell mennem óráról hányni... Fergeteges lesz... :?
Asszem megyek is....
Jóccaka

Ja, nemtom ki írta, hogy a védőnőhöz még nem megy el, de nálunk a védőnő ad beutalót mindenhova, tehát nélküle nem lehet elmenni laborba... Persze tudom, hogy nem mindnhol van így...
marek
 
 


Jó reggelt Csajszik!

Hogy vagytok??

Én alig bírtam reggel felkelni. :(

Tele vagyok aggodalommal. Félek. Ugy megyek wc-re hogy úr isten ha véletlen vért látok........:( Kombinálok mindig. Kérdezhetek valamit? Hogyha ilyen csipp-csöpp, de még annyise épphogy beszínezi a tisztaságit az baj??? A hasim szúrkál időszakosan. Van hogy semm bajom nincs, a következő pillanatban meg beleszúr, szúrkál.... :roll: Be vagyok ilyedve.
Aki már volt kismami seegítsen máááárr, vagy nyugtassatok meg!!

Jajj de jó, egyre többen leszünk....:):):):)


Puszantás nektek!!
nünüke
 
 


bangham.
:oops: hát ennyit a tudásomról, de bármilyen könyvet veszel népviseletben van mindenki a képeken, na bocs.
Igen több vetélésem volt, sajnos van egy sövény a méhemben, ha rossz helyen tapad meg a terhesség, pl. a sövényen nem tud fejlődni.
Mostani terhességnél is nagyon paráztam, nehezen sikerült megnyugodnom, volt egy kis szines folyásom úgy a 6-dik hétben és azt hittem ennek is vége.Aztán kiderült hogy mégsem, szépen megdobbant a szive a picurkámnak, és hát azóta is bökdösi a gyomromat.
Tegnap a patikában kaptam b6 vitamint, és kivételesen nem hánytam, nagyon nem reménykedek a vukmentességben , a hányinger így is nagyon gyötör, de legalább tegnap bent maradt egy kevés kaja.

Kép

Kép
napsugár035
 
 


nünüke, rendes vérezgetéseket látsz?
az nem játék ám, nem tudsz elmenni dokihoz?
Nekem is volt folyás, nagyon pici vér is egyszer vagy kétszer, mostanra teljesen elmúlt, 6-dik héten volt, mire elmentem dokihoz én a baba szívének a beindulásával hoztam össze, amikor már rendesen vert ujra nézték uh-n, soha többet nem jött elő
Ja házasélétet nem ártana szüneteltetni

Kép

Kép
napsugár035
 
 


Szerencsére nincs vérezgetés, sőt olyan erős folyás sem....csak olyan pötty - két pötty (egész nap)
Szerintem csak túlkombinálom a dolgot....
Jövő héten bejelentkezem a dokihoz, várni akartam még két hetet, dehát nem fogom kibírni, ha nem is lát szívhangot, legalább megnyugtat hogy jó helyen van....

Házasélet szünet?? uhh....meddig???? Valahogy nem kívántam mostanába, de a párom már nyűgös....nyílván még nyűglődhet egy kicsit??...


Csajszik, micsoda izgalmas hónapok várnak ránk........



Pusszantás
nünüke
 
 


Jóreggelt Mindenkinek!

A felkelés nekem is borzasztó nehezen megy, és egész nap teljesen kómás vagyok.

Nünüke!
Nekem annyi volt, hogy egyszer 2 db pici világosbarna folt volt, de ez hüvelyi uh-ot követő napon. Én amilyen parázós vagyok, biztos elmennék dokihoz a helyedben, már csak a megnyugtatás végett is. Ha más nem, akkor ügyeletre. Én ezt csináltam, amikor olyan 5 hét körül 2-3 éjszakán is olyan hasfájás/görcs jött rám, mint még soha.
De persze mindemellett túl sokat sem szabad aggódni, mert az se tesz jót! :) NYUGIIII! :) (nekem is mindig ezt mondják, de persze nem mindig sikerül... :( )

Marek!
Én írtam, hogy még nem megyek védőnőhöz. A doki adott beutaló-szerűt a laborba (de azt mondta, ez se kell, ha viszem az eddigi papírjaimat). Az egyik szomszédomat kérdeztem, hogy ki a mi védőnőnk, és azt mondta, hogy úgy menjek, amikor van kb 1,5 órám, mert mire beírja a baba adatait a kiskönyve, az egy fél év. De nekem ugye még csak egy db uh-om van, ami 5hetesen készült. Ezen meg még csak annyit látott, hogy kb 2,6mm a SZIKHÓLYAG. Ennyi. Ezért gondoltam, hogy megvárom, hogy meglegyen az 1. normális uh leletem.

kgaba
 
 


Jó reggelt!

Nünüke
Én is ilyen parás vagyok. Állandóan figyelem, mert nekem már volt egy elhalt terhességem. Akkor csak egy kicsit véreztem, és mégse jött össze. Meg a hasam is fájt, de nem nagyon. Viszont a hasam a második terhességemnél is fájt, meg most is fáj. Lassan nekem is el kéne mennem egy orvoshoz asszem....

Egyébként én is baromi fáradt vagyok. Mondjuk az a szerencsém, hogy inkább délután, meg este dolgozom, tehát reggel nem kellene korán kelnem, de valahogy nem megy...mindig felébredek.... :cry: Viszont tegnap az esti órámon már nem tudtam, hogy mit beszélek...jókat röhögött rajtam a csoport... :? Az a szerencse, hogy ez csak az első 12 hétben ilyen durva, utána ismét annyi lesz az energiánk, hogy nem tudunk vele mit kezdeni... (Csak jussak el addig... :? )
marek
 
 


Egyébként ti mit dolgoztok?
marek
 
 


csináljatok már vonalzót, mert így mindig vissza kell keresnem ki hol tart. addig meg írjátok oda hogy pl.7+5

Kép

Kép
napsugár035
 
 


marek, hány hetes terhességed halt el?
előtte volt szívhang meg minden?

Kép

Kép
napsugár035
 
 


Én még nem merek vonalzót csinálni.... majd ha már el merem hinni....
(Egyébként: 7+5, uh szerint 5+2)

Napsugár
8 hetes volt. De persze uh szerint sokkal fiatalabb...és nem volt szívhang egyáltalán... De akkor még egy kissé tudatlan voltam ezügyben, a dokim meg nem világosított fel, hogy a petezsák az még semmi.... Ha nem olvasol utána a dolgoknak, akkor egy csomó mindent nem tudsz, nekem legalábbis ez a tapasztalatom....
Most már sajnos sokkal tájékozottabb vagyok...ja, és sokkal parásabb is....
marek
 
 


Én is tök nyugodt voltam amikor még 23mm petezsákban nem volt semmi, de a doki azt mondta hogy 2 hét múlva lenni kell szívhangnak, kérdezte vannak e fájdalmaim, akár gyengébb mensisek mondom nekem nem fáj semmim, nem feszült a mellem, nem volt hányingerem csak néha.mostmár tudom hogy ha ugyanez lenne most is baj lenne mert tapasztaltabb vagyok.mindkét vetélésnél ez volt.
Most szerencsére minden rendben eddig, elengedni magam így sem tudom majd ha már szopizik elhiszem, néha elcsábulok, és tervezek látom magam előtt a kis szőke fejét, kék szemét, aztán vissza a valóságba, na majd csak tul leszek rajta.

Kép

Kép
napsugár035
 
 


Én még semmit nem merek elképzelni, elhinni... Mondjuk asszem nekem az még nagyon hosszú idő, hogy megnyugodjak....valószínű el sem jön soha.... Nekem sajnos eléggé összejöttek a dolgok mostanában, és hiába mondják, hogy ne féljek, ez nem olyan egyszerű...

A vetélések a kisfiad születése után voltak? Csináltak valami vizsgálatot utánuk?
marek
 
 


Sziasztok!

Én is bejelentkezek hozzátok. 7 hetes és négy napos vagyok az utolsó menzesz szerint. Uh szerint 6 hetes 4 napos. Már volt szívhang, és már van kiskönyvem is. :)
Holnap megyek a saját dokimhoz, remélem már hasi Uh-t fog csinálni. Veszélyeztetett terhes vagyok, ezért néznek sűrűn.

Kicsit émelygek, fájnak néha a melleim, néha a hasam is szurkál. De pisilni nem járok sűrűbben...

Problémamentes babavárást kívánok mindenkinek!

Kép

Kép
perdo
 
 


Szia Perdo!
Miért vagy veszélyeztetett?
marek
 
 


Sziasztok!

Az én petezsákom 7x7 mm, ez alapján a dokim azt mondta, hogy 4-5 hetes.
Én csak az álmossággal küzdöm, de azzal nagyon. Képtelen vagyok dolgozni, csak ásítozom.
Nagyon várom március 4-ét, akkor megyek a dokimhoz.
barifelhõ79
 
 


Marek! Azért mert lombikbaba. :) Endometriosisom, Pcom van meg inzulin rezisztens vagyok, ezért gyógyszert kell szednem.

Kép

Kép
perdo
 
 


Sziasztok!

Szeretnek en is csatlakozni Hozzatok! Mar van egy tunderi majdnem 3 eves kisfiam.
Ugy latom, eddig mi vagyunk a legfiatalabbak :D Utolso menzesz szerint 5hetesek es 4 naposak vagyunk. 5+1nel voltunk uh-n, akkor mar 8mmes volt a baba, de szivhang meg nem volt.

Sajna nagyon paramami vagyok, tok sokaig nerm mertem irni es vonalzot is csak ma csinaltam, bizom benne, minden rendben lesz.

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: