Új privát üzeneted érkezett!

Semmi sirás nem volt,csak nézelődött és beszélgetett,meg a táskám szijjával játszott....:):):)

Amikor keresztelte a pap,akkor meg meg nézte hogy mit öntenek a fejére,már azt vártam hogy majd nyúl is utánna...:):):)

Na mentem...cupp..:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na,én is pont erre az elhatározásra jutottam,mert ezt kivárni.... :?

Jó éjt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flóra 11 2009.04.20 20:54-kor.

Kép
flóra 11
 
 


Hát ez jólehetett.Megnéztem volna. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Szép jó reggelt mindenkinek!

Ne haragudjatok lányok, nagyon szégyellem magam, de nem nagyon nem volt időm mostanában hozzátok írni. Olvasásban igyekeztem tartani a tempót, persze néha azzal is elmaradtam... Csak jelentkeznék, hogy megvagyok... :)

Tancsu, nagyon szépek a képek Gergő keresztelőjéről. Gyönyörű a virágos fa, és ha a torta csak fele olyan finom, mint amilyen jól néz ki, nem nagyon foglalkoznék a cukorral... :):) A kép a dédivel nagyon megható... eszembe jutott, hogy az én nagymamám 4 napja volt 2 éve, hogy elment... és hogy már apukám sem láthatja az unokáját. Nagyon szerencsések vagytok, hogy lehet még déditek. :) Jajj, és milyen jó haverok lesznek a fiúk!! Nagyon édesek a kiságyban... Ádám milyen nagy már!

Zsuzsi, Rád nagyon büszke vagyok! :) Ügyesen megoldod a problémát a szurikkal, nagyon-nagyon szorítok Nektek! Már Ti is nagyon megérdemlitek ezt a babát. Én csak egy képet láttam Rólatok régebben az iwiwen, nagyon aranyosak voltatok rajta. Remélem, minden úgy alakul majd, ahogyan szeretnétek.

Ildó, remélem, meggyógyultál már. Nem mentem addig vissza az olvasásban, de ugye rendbe jöttél a múltkori lázas-dolog után? Ugye, nem dolgozol betegen?

Tegnap felhívtam Benót, nagyon-nagyon édes volt. :) Jó volt hallani, hogy vidám, mesélte, milyen ügyesek a fiúk. :) És hogy csodaszépek... nekem még negyvenegynéhány napom van, ha minden igaz, bár a védőnő azt mondta tegnap, hogy mostanában mindenki korábban születik a frontok és az időjárás miatt... nekem igazából semmi gondom nincs. A lábdagadás alakul, szedem még azt a bogyót, amit kaptam rá, szépen le is viszi, de a védőnő tegnap szó szerint örült annak, hogy végre van vmi tünetem. :):)

A keményedések egyelőre annyira nem vészesek, naponta egyszer-kétszer érzem néhány másodpercre. Beni sokat mocorog, volt néhány nap, hogy csendesebb volt, de már határozottan érzem, hogy nagy. Persze szerencsére nem túl nagy... Pénteken lesz két hete, hogy orvosnál voltunk, akkor kb 1,8 kg volt, most már biztosan nagyobb...

Ja, igen, és befejeztük a szobát is... kifestettünk, visszarámoltunk, már tényleg csak a bébi hiányzik belőle... :)

Szép napot mindenkinek!

Heni

Kép
szheni
 
 


Jóreggelt...:)

Szép napot mindenkinek...:D

Még én sem olvastam teljesen vissza...

Örülök Heni hogy jelentkeztél,most hogy már kész vagytok a szobával és éppen csak egy jó hónapod van hátra,élvezd a semmittevést,a lazitást,pihenj amennyit tudsz,mert amint megvan Beni-baba,egy perc megállásod nem lesz és vissza fogod sirni azt az időt amikor lazithattál volna,de nem tetted ..... :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Köszönjük a dicséreteket,ráadásul nekünk dupla ünnep volt a vasárnap,mert akkor voltunk 1 éves házasok!!!!.... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


1 oldalt olvastam és mennyi minden történt...:)

Timi:nagyon ügyi Törpe..:)
Örülök hogy a hütő megoldódott és gratula az évfordulóhoz!!!!!!!!!!!!!!!!

Ildó,Zsuzska és Szilzi:a kis piri-csapat...:)

Menek olvasok tovább.:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Folyt.köv...

Látom Zsazsa hazautazott és nem jön jóidejig...:(

Ildó:örülök hogy a srácok kenete negativ...:)

Zsuzska:akkor most szabi lesz????
Végre egy kis pihenés..:)

Benó-babok ügyesen hiznak,igy tuti nem lesz 8 hét kórház!!!!...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na még lenne 2 oldal,viszont mennem kell,mert 9-re jön védőnő,éjjel nem fejtem mert hulla voltam és most már nagyon durranok,inas alszik...:)

Kö9zben az előbb hivott anyós,hogy amit otthagytunk tegnap,azt 9-10 körül hozza utánnunk...:)

A lényeget pedig nem is irtam:tegnap elvittük Gergőt ortopédiára a bordája miatt....mert hogy elkezdett kifele hajlani az alsó bordapár...
Doktornő szerint nem az alsó van kint,hanem a felsők vannak beesve és nem vitaminhiány,hanem genetikai örökség,kezdődő harangmellkas...:(:(:(
Amikor mondtam az anyósnak,akkor mondta,hogy jaaaaaa.....az öccsének is ez van,meg az öccse nagyobbik fiának...:(:(:(
Kezdeni semmit nem lehet vele,max olyan játékot ami erősiti,növeli a tüdőt és ezáltal nyomja kifele a bordákat,pl:buborékfújás,lufifújás,stb...
A sport jót tesz,pláne ami szintén növeli a tüdőt,pl az úszás,tehát ha lehet akkor egész életében ússzon a gyerek+majd erősiteni kell a mellkasizmokat,ezek majd eltakarják a beeső bordákat.
Hát nem vagyok túl boldog,de ez van..... :roll:

Na tényleg léptem,mert sosem fejek igy...

Szép napot mindenkinek!!!

Cupp...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló lányok! Mindenkinek szép napot!

Heni,örülök, hogy benéztélés jól vagy. Na és a szoba is elkészült? Nagyszerű! Váérjuk a fotókat. :wink:
Beszéltél Benóval? De jó! Biztosan nagyon örült neked.Reméljük, hogy a babok folytatják ezt a hízási tempót és akkor csak pár hét és otthon is lesznek. :wink: :D

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, gratulálok az egy éves évfordulótokhoz! :wink:

Jaj,sajnálom Gergőt! Na,akkor vehetsz neki furulyát,trombitát, van fúvós xilofon is,aztán a legjobb,ha beíratod őt majd zeneiskolába is furulyára,később fuvolára. Lehet, hogy még majd hallunk róla,olyan tehetséges lesz. :wink: :D

Kép
flóra 11
 
 


sziasztok
nagyon szépen köszönjük a gratulációkat :lol:

zsuzska: Inesit alul fagyós hütöt vettünk /ezt/:
http://www.indesit.hu/indesit/productsh ... Id=35955HU

tancsu: nagyon jók a képek és az a torta :P :lol: és gratula az évfordulóhoz.

nálunk máj 9.-én /vagy 10 :wink: / lesz keresztelö csak még a pap nem tud róla :oops:

tegnap volt a barátnöm a 2 éves lányával /aki szétszedte a lakást/ baba látogatóba és ledöbbent, hogy nekem milyen jó, nyugis fiam van :lol: :lol:

irtam, hogy az adó pénzemböl, amit vissza kapok az apehtöl akaruk megvenni a hütöt, de már nem tudtam tovább várni és ugye szombaton megvettük. hát, ma reggel megkaptam a banktól az sms-t, hogy utalt az apeh és kaptam még 220ft késedelmi pótlékot :twisted:

a villany elszámolást is megkaptam. én úgy számoltam, hogy kb. 30.000ft-ot fizetek rá, de tévedtem, mert 40.000-et kell :? .

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Ilyen pici gyereket nagyon érdekli a gyertyafújásis. Meggyújtod,elfújja, majd újból. Ott is az a lényeg,hogy megtanuljon jól fújni, csak akkor tudja elfújni. Vagy fújhattok tollpihét is, az is érdekes neki. Nálunk van kimondottan ilyen játék,ami asztmás gyerekeknek készült. Kis fúvóka végén van egy kosárka,abban egy ping-pong labda. Ha fújja a gyerek, akkor a labda felemelkedik és pörög.

Kép
flóra 11
 
 


heni: örülök, hogy jól vagytok és minden rendbe van veletek :lol:

tancsu: sajnállom a harangmellkast :? :? :cry: :cry:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Helló Timi!

Hát a pénz valami oknál fogva állandóan csak megy mindegyikünktől,a helyett, hogy jönne. :? Sajna. Ez a fránya pénz! :(

Kép
flóra 11
 
 


Timi,eltűntél? Pedig örültem,hogy valaki végre jön. :(

Kép
flóra 11
 
 


szia ildikó. itt vagyunk :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Közben meg én kalandoztam el a neten.

Tegnap beköttettem a szakdogámat. Még ráírom CD-re a prezentációmat,mellékelem és adhatom postára. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Márti,megvan a gyógyi, amit használt az Ági ismerősöm a kislányánál. Szelekre ők is az Infacolt használták, nagyon bevált nekik. Székrekedésre pedig Laevolac-ot használtak. Erről is azt írja, hogy nagyon bevált és hatásos volt. Bár egyik sem homeós, de nekik ez vált be. A babateáktól csak rosszabb lett nekik.

Kép
flóra 11
 
 



Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 



Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


te mit fözöl ma?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Ez szerintem is beteg dolog. :?
Mi viszont nagyszerűen kerülgetjük egymást. :)

Kép
flóra 11
 
 


Én ma kipróbálom azt a receptet, amit tegnap felraktam ide is. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


talán most megfoglak :twisted:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


én közben kitaláltam, hogy krumplis tészta lesz, mert az már régen volt és nagyon szeretem.
majd ha törpe felébred, felmegyünk anyumékhoz krumpliért meg elmegyünk üzibe, bevásárolni, feltöltjük a hütöt :lol: :wink: :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


De jó! Akkor most végre bevásárolhatsz!

Azt hittem, már nem leszel itt. De jó, hogy még vagy. :wink: A krumplistésztát én is szeretem, de nekünk volt múlt héten.

Kép
flóra 11
 
 


Valamelyik nap majd ráveszem magam a palacsintára is. Arra is gusztusom van, csak türelmem nincs nagyon hozzá.

Kép
flóra 11
 
 


Halihó!!

Csendes éjszakánk volt.
Köszi Ildó,hogy megkérdezted.A laevolacot is ismerem. :)

Látom anyagi téren te se jössz ki9 jól újabban Timi. :?
Nálunk se jobb sose a helyzet.

Ezt a szoptatós dolgot múltkor láttam a tévében már akkor azt mondtam,hogy gusztustalan.

Kép
martik77
 
 


Volt most de egy kolléganőm,meg a b.nőm(Edina aki késni szokott)ígérte,hogy 1 körül jön.Védőnő még nem jött,de mit is vártam. :?

Kép
martik77
 
 


Én krumplis tésztán 100 évig is el tudnék élni annyira szeretem. :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Helló Márti!

Hát a védőnő!!! :? Ha ma sem jön,szerintem nyugisan megmondhatod neki, hogy megbírkózol egyedül is a dolgokkal.

Kép
flóra 11
 
 


Nem is akarok tőle tanácsot kérni.Megakarom mondani neki,hogy nem viszem a dokinőhöz a kiütések miatt a picit mert úgy se csinálnak semmit.Majd elmúlik amikor elmúlik.

Kép
martik77
 
 


Főzök teát, ma még nem ittam.

Kép
flóra 11
 
 


megint eltüntem egy kicsit, de a kutyáknak adtam enni, inni

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Tegnap én is alig ittam.Nem is tudtam fejni rendesen de aztán estére már oké voltam.

Helló Timi!! :)

Dömének 23-án lesz a szülinapja,szerintem torta helyett én is palacsintát sütök,egymásra teszem és leöntöm csokisziruppal,vagy tejszínhabbal beborítom. :)

Kép
martik77
 
 


szerintem is mond meg a védönönek, hogy nem tartasz rá igényt.

nálunk sincs, és nem is hiányzik :twisted:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Hoztam kaját is. Itt vagyok.

Kép
flóra 11
 
 


szia :wink:

ez egy nagyon jó ötlet. csütörtökön én is meglepem a Sanyimat palacsintával :lol:
holnap készülök komáromba, de nincs nagy kedvem bemenni egyedül a gyerekkel intézkedni :evil: .

ma nyugi van, sokat alszik. este 21,30-kor elaludt, 8-kor ébredt, kapott pelust, szopizott, egy kicsit olvasott /titeket :wink: /, aztán 9,45-kor elaludt, azóta alszik :wink: :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


már régen megfözhettem volna, csak nincs otthon krumplim. múlt héten elhasználtam paprikás krumpliba, azóta meg nem hoztam. csak pár drb. van otthon, az meg nem elég. :evil:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Én ittam folyadékot, csak úgy gondoltam,hogy teát még nem. De nagyon igénylem,állandóan szomjas vagyok mióta a cseppeket szedem. De ezekhez a cseppekhez meg is kell inni naponta minimum 2l folyadékot. Lehetőleg vizet. Na én a tea mellett döntöttem.

Kép
flóra 11
 
 


Márti, a palacsintatorta nagyon jó! Én is szoktam néha csinálni. Váltogatom a töltelékeket benne. Nagyon szeretjük a diós tölteléket is benne. :wink: Meg a fahéjasat.

Kép
flóra 11
 
 


annyi dolgom lenne, de most valahogy semmihez nincs kedvem :roll: :oops:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


A fahéj nem rossz ötlet,a dió sajna drága. :) :?

Kép
martik77
 
 


Nagyon drága, igen. Én szerencsére kaptam és a F. volt olyan rendes, hogy megpucolta. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Timi, nekem is lenne millió dolgom, de se kedvem nincs és a piri is ma valahogy kínoz, fáj a derekam és a pocim tőle. Már kicsit megtornáztattam, hátha jobb lesz, de csak rosszabb lett tőle. Inkább pihenek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flóra 11 2009.04.21 10:52-kor.

Kép
flóra 11
 
 


nekem is van dióm. :wink:

apósnál van diófa. :lol: :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Küldünk a Mártinak fénypostával. :wink: :D

Kép
flóra 11
 
 


felébredt a fiam :twisted: 8) :roll: :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Köszi Ildó!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: