Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
Üdv itten előszőr is.
Aki most tesztel pozitívat az innentől nagy reményekkel várhatja a babáját decemberre. Én jelenleg most 4+2 napos vagyok egy január 29-kei vetélés és műtét utánról és igaz hogy november legvégére várom 5-ik gyermekemet de még lehet hogy átmegyek decemberre. Így szívesen várom azokat a leendő és már kismamikat akik szeretnék megosztani egy jó csapattal majd ami itt kialakul (mert ebben biztos vagyok) az örömünket bánatunkat és a babavárás sima vagy rögös útját.
Gyere és beszélgessünk.
Üdv
Verus Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Kedves Várandós Kismamák,


Agárdi Fruzsina, az ELTE végzős pszichológus hallgatója vagyok, éppen a szakdolgozatomat írom.

A segítségüket szeretném kérni kutatásomhoz! Ha van kedvük és kb.30-35 perc szabadidejük, akkor örömmel venném, ha segítenék kutatásomat egy e-mailen elküldhető anonim kérdőív kitöltésével és visszaküldésével.
Olyan várandósok jelentkezését várom, akik éppen első gyermeküket várják, és ez az első terhességük!


Segítségüket előre is nagyon köszönöm!!!

Jelentkezni lehet a:
fruzsina.agardi@gmail.com e-mail címen

Üdvözlettel: Winkler-Nemesné Agárdi Fruzsina
Vendég
 


Sziasztok,

Nagyon köszönöm az eddigi segítséget! :D :D :D

Vannak még vállalkozókedvű, első babát váró (és első terhes) kismamák, akik segítenének a szakdolgozatomban egy anonim kérdőív kitöltésével? Minden kitöltött kérdőív nagyon sokat számít!

Aki tud és akar segíteni, van kb. fél órája erre, légyszi írjon a fruzsina.agardi@gmail.com címre, és elküldöm neki a kérdőívet.

Nagyon köszönöm!

Üdv.: Agárdi Fruzsina :)
Vendég
 

 
 

Sziasztok,

Ne haragudjatok, bocs a zavarásért…! :oops:
De talán jól jöhet valakinek: :wink:
Aki Sangenic szagzárós pelenkatartót használ, annak figyelmébe ajánlom a következő linket,
ahol Sangenic pelustartóhoz utántöltő fóliát lehet venni – sokkal olcsóbban, mint a gyári kazetták…! Szerintem megéri!!!

http://www.vatera.hu/pelenkatarto_vodor ... 39854.html

üdv

Dylkai

Kép
dylkai
 
 


én alternatíváról szeretném meggyőzni a kismamákat, a baba és a környezet érdekében!
textilpelenkát használjatok, sok sok infot találtok erről itt a pelenkás topikban is és a www.babamosoly.hu oldalunkon!

jó babavárást

Marica & Levi :)
marica75
 
 



Uff!

...lehet, hogy én csatlakozom! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 



Sziasztok!
én is úúúúúúúúúúúúúúgy szeretnék ide tartozni... :lol: meglátjuk. utolsó menzi időpontja március 4. a kalkulátor szerint dec.9 lenne az időpont. lehet hogy a mikulás hozná???????????? majd jövő hét végén kiderül.

Zölddisznó
teszteltél már? vagy hamarosan fogsz?

Vera
mikor mész legközelebb dokihoz? múlt héten voltál, ugye? ha jól emlékszem.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Szia Vera remélem előbb utóbb én is csatlakozhatom hozzátok :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika
úgy legyen!!!!!!!!! nekünk elég egykorúak a gyerekeink, ahogy látom. (a neved mellett a 70 a születési évszámod, én meg 71-es vagyok.) mióta próbálkoztok a tesóval?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Szia syrynx
Igen 70-es vagyok :):) mi még csak kb három hónapja mert császárral szültem Gergőt és kivártuk az egy évet de most jelenleg febr 23-án volt mensim utoljára azóta semmi de szerintem a pém múlt hét hétfőn volt ajukkal együtt is voltunk majd meglátjuk ha jövő kedd szerdáig nem jön meg akkor tesztelek:):):):):)
azért gondoltam hogy ez a decemberi topik már nekem is jó lesz mert ezzel a mensi dátummal nov 30 ra számol a kalkulátor de szerintem kissebb baba szóval én szerintem ez inkább decemberi baba lesz ha megfogant :)

nika70
Salgótarján
 
 



Nika
értem... szorítok. én is császárral szültem (2007.02.04-én). mi január óta próbálkozunk, de igazából "aktívabban" február óta.
Majd időnként benézek, hogy mi újság itt, illetve veled. :D
Nekem ebben a hónapban a ciklus közepén volt egy pici barnázásom. a lányok szerint ez a pé jele volt. (nem tudom, remélem igazuk volt, mindenesetre nekem soha nem volt azelőtt ilyen.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


ok. Vera :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Vera drukkok mennek ezerrel :):):)

syrynx: nekem sosem barnázgatott így nem tudom :) de már hallottam hogy előfordul valakinél nekem tojásfehérjés nyákom volt és máskor nem szokott ebből gondoltam hogy ez a pém de 28 napos ciklus szerinti félidőben is voltunk apával viszont én még szopiztatom Gergőt éjszakára már csak meg napközbeni altatásra igy eléggé összevissza van a ciklusom ezért is akarok még jó másfél hetet várni de nagyon bízom benne hogy baba lesz nagyon szeretném :):):)
Én január 21-én szültem :)
Jövök én is majd szurkolni a többieknek :):):):) is

nika70
Salgótarján
 
 


Nika
amúgy én is a tojcsifehérjét szoktam figyelni. januárban észleltem is, aznap együtt voltunk, baba mégsem lett. :(
szóval szoptatsz még! az jó. nekem nehezen indult a tej és végig kellett mellé kis tápszer. végül az 5. hónap végéig húztuk ki a szopit.
Majd minden nap benézek, hátha jönnek újak is.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Hát nekem is nehezen indult be és talán két hét volt csak amicsak anyatejes volt de különben csak egy nap egy adag tápot kap este lefekvéskor:) több nem kell neki:) tejcsim meg már nem sok van és szerintem nyáron már le fog róla szokni :) legalábbis remélem:)

nika70
Salgótarján
 
 



vera tuti:):):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

én is csatlakoznék hozzátok.Most nemrégiben kezdtük el a párommal a második babaprojektünket :) :) :)
remélhetőleg ha isten is úgy akarja hamar be is kapom azt a legyet,nagyon fontos lenne hogy össze jöjjön hamar. :D :D :D :D :D
pusz,majd jelentkezem
billbocika
 
 


Wera! ...aaaaassssszem én is! :wink: UH is lesz holnap? Drukk!

Syrynx! Nika! Billboci!Szurkolok!

Nekem sajna még nincs gyermekem - későn érő típus vagyok. (40 éves) Apával 4. éve vagyunk együtt, és az első randi óta próbálkozunk.
Két éve nem csak ő, hanem a dokik is. Megjártuk tolnát, baranyát, elméletileg teljesen egészségesek vagyunk, de mégsem akart jönni a bébi. 3 inszeminációm volt sikertelenül, pont egy éve az első lombikos beültetés. (Ö 5 hetesen feladta) A 2. szeptemberben volt (Ő 8 hetesen elhalt). A 3. (fagyasztott embriós) múlt hétfő, azaz 9 napja.
......éééééééés már 3. napja csíkos a tesztem!!!!!!!!! :lol: És erősödik!
Eltekintve az előzményekből következő óvatos racionalitástól határtalanul boldogok vagyunk, hogy megint elkezdett kapaszkodni a mi bébink(jeink).
Hála a Nagyszakállúnak teljesen nyugodt vagyok, és csak előre tekintünk mindketten.
.....éééééés ma kaptuk meg az "alkalmasak vagytok az örökbefogadásra" határozatunkat!!!

Hát "röviden" ennyi!

Kép
zölddisznó
 
 


Zölddisznó szia

Én sem vagyok már mai csirke :) Gergő nekem is az első babám és 36 éves voltam mikor szültem őt a párommal én is 4 éve vagyok együtt másfél év próbálkozás után jött össze hála istennek spontán. Most tesót szeretnénk neki remélem sikerült:)
Drukkolok hogy ez a mostani kisbabóka jól megkapaszkodjon és 9 hónap múlva már a kezedben tarthasd egészségben :):):):):):):)


Billbocika: üdv itt és hajrá úgy legyen ahogy szeretnéd :9 mielőbbi zebrás tesztet :)

nika70
Salgótarján
 
 


Pálinkás jó reggelt!

Gyerzem friss csíkokkal! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


A gyertekből lett a gyerzem :oops:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldike azt elfelejtettem kérdezni miért kell nektek örökbefogadási nyilatkozat? szeretnétek örökbefogadni?

nika70
Salgótarján
 
 


Zölddisznó
nagyon-nagyon drukkolok, hogy ezúttal minden rendben legyen a terhességgel és a babával/babákkal???!!! és maradjon veled 38-40 hétig. :wink: :D úgy látszik ez a 35-ön felüliek korosztálya. Én június végén leszek 37. nálunk Máté 3/4 évi próbálkozás után jelentkezett. (már épp azon tanakodtunk, hogy felkeresünk egy orvost... hogy esetleg gond lehet velünk.) Ja, és mi a párommal 3 éve vagyunk együtt, és 3 havi ismeretség után döntöttünk úgy, hogy jöhet a baba. :wink:

Billbocika
üdv itt! :D miért fontos hogy hamar összejöjjön a babó? (bár tudom, hogy mindenkinek fontos a gyors siker.) Második babaprojekt? ez azt jelenti, hogy van már tesó? :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Úgy látszik friss kapcsolatokból nincs hiány:) mi is négy éve vagyunk együtt vagyis augusztusban lesz csak négy év :)

Vera mi volt a dokinál?

nika70
Salgótarján
 
 


Nika! Igen, szeretnénk örökbefogadni.

Syrynx! Köszönöm, viszontdrukk!

Kép
zölddisznó
 
 


értem akkor is örökbefogadtok ha most babás vagy?
szerintem ez jó mert a nevelőintézetekben nagyon ritka ha valki sérülés nélkül nő fel inkább akkor családban nevelkedjen.

nika70
Salgótarján
 
 


Ezt majd meglátjuk, én nagyon szeretnék, a férjem csak 99%-ban biztos magában, hogy akkor is. Nekem ez már nyíladozó korom óta tervben van.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok újjak.
Gabikám szijja megtaláltál? Végre. Nehéz szülés volt hallode. :lol: :lol: :lol:

Anyáám nem kevesebb mint 3 órát vártam!!!!!!!!!!
Minden oké. szép szabályos 9mm-es petezsák. 5 hetes. Utrót írt fel és táppénz. Két hét múlva kontrol.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera

Itt is gratula! Jó lenne csatlakozni hozzátok ide! Nekem március 2.-án volt mensi, nem bánnám, ha a kövi nem jönne. :D
Vendég
 


Vera
itt is veled örülök. képet tedd fel ide is, többiek is had lássák. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


baba8 üdv itt és drukk hogy ne jöjjön meg :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


vera akkor most már megnyugodtál hogy tuti babás vagy :) nagyon jó hír két hét múlva már babóka szíve is fog dobogni:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


csajok olyan émelygés van rajtam már úgy 10 perce remélem babóka:)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!
Csak drukkolni jöttem mindanyiotoknak!
ZÖLDI:lol: :lol:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
katica_75
 
 


Katica! Cupp!

Vera! Taposd ki jól ám az utat! Gratulálok a 9 mm-s maszatkádhoz!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!
Ma megyek, hogy meállapítsák a véremből, hogy a HCG-m kiveri a biztosítékot! :wink:

Szép napot!

Kép
zölddisznó
 
 


Disznócska
várjuk az eredményt!!!!!!!!! :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Zöldike: várjuk a jó eredményeket:)

nika70
Salgótarján
 
 



Üdv mindenkinek!

Nemrég derült ki a terhesség és annyira boldog vagyok!!!! Biztosan egymás támaszai is leszünk itt egymásnak az elkövetkező hónapok alatt.

Erika
aries11
 
 



aries üdv itt :)

nika70
Salgótarján
 
 


Aries
üdv. :lol: mikor teszteltél? dokihoz mikor mész?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Köszönjük Emese!

Vicc félre, nagyon szépen köszönöm mindannyiotoknak az eredményes szurkolást. Határtalan a boldogságunk, és nem engedjük, hogy befelhőzzék az előzmények. Csupa jó érzés van bennem és 99%-os a nyugodtsági szintem, hogy ez most sikerül. Bár Nagyszakállú nem olvassa a topikot, de !

Üdv köreinkben Eri!

Kép
zölddisznó
 
 



Sziasztok!

Csatlakozhatok? Húsvétkor derült ki, hogy érkezik a kistesó. Nagyon meglepődtünk, pedig tervezett baba, de nem gondoltuk, hogy elsőre sikerül. Nagyon boldogok vagyunk! :D

Syry!
Mi már "ismerjük" egymást. Remélem az idén még megérkezik hozzátok is a gólya!:)

És íme a "bizonyíték":
Kép

Szép álmokat!

Kép

Kép
adriana
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: