Új privát üzeneted érkezett!

Aki ide is írogatott, nem számít, mikortól, az szerintem simán jöjjön anyatanyára

Hát nem? :roll: :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Halihó!
Hát én is szívesebben maradnék itt,de ha mindenki menne,ám legyen! :(

Kubu!
Hogyan lehet egy örökmozgó mellett pakolni, porszívózni, mosogatni, vasalni, ruhát összehajtani, felmosni ???

JÁROKA!!!!

Gabidani!
Nekünk van(lesz)FP-s járássegítö. Akkor te is ilyet vettél? majd írd meg hogy tetszik!
susy75
 
 


Én is szívesebben maradnék, már a 20 év körüli kismamik is mindig csábítottak, de eddig nem sok sikerrel. :) Viszont ha most mindenki megy, én is megyek. Hogy működik? Hova, hol és hogyan kell regelni?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 

 
 


Aida! A Solya által létrehozott decemberi kismamiknál kell jelentkezni és ő engedélyezi a belépést. Nekem annyira nem tetszik, bár én egyébként is nehzen váltok mindenben.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Csajok! Én azt sem értem, hogy ott az első oldal az utolsó? Hogy kell frissiteni?

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Erika! Simán rányomsz a frissítés gombra.

Kép
zölddisznó
 
 


zöldi!gabi!
sajnos le kell mondanom a talit
,
mert a hercegnőm elaludt, és nincs szívem felébreszteni. :cry: :cry: :cry: már nagyon nyonyó volt. aztán álomba énekelte magát. annyira sajnálom.
mit szólnátok, ha szerdán vagy pénteken kimennénk gabihoz???(mármint ha jó neki is)

KépKép
KépKép
mush589
 
 


sikerült regisztrálnom az a nyatanyarára napokkal ezelött, de az aktiváló link a spam mappámba ment,így bejeletkezni, és felvételt kérni nem tudtam, de most igen! vagyetek fel légyszi!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mush!
Meddig maradsz Mo-on? Párod már hazautazott?
susy75
 
 


suzy. igen, most ment el egy órája.

zsebi.cucc feladva. 800ft volt a postaköltség. majd beszélek zöldivel, hogy neki átutalhatod-e. gondolom nem fog tiltakozni. :wink:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


erika. a doki két receptet nem tudtam kiváltani, mert a doki nem írta alá. ha visszküldöm, aláíratnád? köszi

KépKép
KépKép
mush589
 
 


bakker. szegény apa! 2 órát kének, este 8-ig a reptéren fog rohadni. tovább velunk lehetett volna. :evil: :evil:

suzy. mi 23.-án megyünk vissza

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Kép Kincső és Írisz pancsizik
Kép Mush és Sarmi Kép Zöldi-Hanna Sarmi-Írisz Mush-Mózes Kép szintén csak itt már látszik Mushi is Kép szombati esküvőn a templom udvarán a két nővéremmel

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


persze megyek , csak ahogy Erika is irta nehéz a váltás

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Musi! Így már én is jártam egyszer. :twisted: Persze küld vissza, csak így már nem tudod hazavinni. Sajnálom, hogy nem néztem meg.

Sarmi! Jók a képek, aranyosak vagytok.
Nem is tudtam, hogy két nővéred van.
Zöldi! Tényleg ne gondold, hogy hízelegni akarok, de nem tudom elképzelni hogy fogsz kinézni -10 kg-al. Szerintem tök csini vagy! :D

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


A csajok nagyon édik!

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Mush: szupi-szupi, gyertek! Mikor?

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Hát képzeljétek ótvarunk van, pontosabban Vivinek :cry: :cry: teljesen odavagyok. Találkozott már vele valaki?

KépKép
jurmine
 
 


Jók a képek! Mindannyian jól néztek ki!(és nem csak úgy írom, hanem tényleg)

KépKép
jurmine
 
 


regisztráltam, jelentkeztem

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Jurmine:
Mi is az az ótvar?

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Jurmine: azt hogy lehet összeszedni? :shock:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Ótvar:igen közönséges betegség, az ekzemának (l. o.) egy neme, amely majdnem kizárólag gyermekeken és csecsemőkön fordul elő, különösen az arcon, homlokon, fülkagylókon és a hajzatos fejbőrön.
Ezt találtam, azt írja, hogy egyszerű a kezelése.

Jurmine! Nektek mit mondtak, hogy kell kezelni? Nem fáj Vivinek?
Remélem gyorsan elmúlik, gyógypuszit küldöm.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Kicsit utána olvastunk. Az alapján egy szunyogtól kaphatta. De amúgy is úgy néz ki allergiás a szunyogcsípésre. Itt az interneten elég csúnya képek vannak ótvarról. Miénk is csúny és novekszik. Holnap vissza kell menni, látni akarják nem terjed e. Kenőcsöt kaptunk rá, de másik anyuka előtt meg sem merte mondani a doki, mintha leprásak lennénk. Remélem nem fog terjedni. Azt mondta még a doki, hogy valószínú nem ússzuk meg antibogyó nélkül. Bár szerintem is inkább kapja, mert veszélyes szívre és vesére.

KépKép
jurmine
 
 


Gyógypuszit köszönjük! Nem fáj neki. Az a rossz, hogy (vagy jó az írások alapján) ledörzsöli rögtön. Csak így el is tudja fertőzni, mésem kötözhetem le.

KépKép
jurmine
 
 


Jó éjt! Megyek aludni, remélem menni fog, és reggel azt látom majd, hogy gyógyul a kislánykám!

KépKép
jurmine
 
 


Jurmine! Jelentkezz be az anyatanyára, ha lesz időd! Én sem akartam menni, de lassan mindenki átmegy. :cry:
Szúnyogtól? :shock: Hihetetlen mik vannak, nem is gondoltam volna.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Jurmine: sajnálom, hidd el minden rendben lesz! Gyere át az anyatanyára!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

első körben visszaolvasás

boci: utazóágy, mi vettünk bele egy matracot 2000 forintért,méretre szabva, lehúzható, mosható huzattal nem kókusz de arra pár napra tökéletes lesz

zöldi: légzésfigyelő mivel Réka kiköltözött extra megabrutál éjjeli "nemalvási" miatt,így már mi sem használjuk
amúgy nem alvás lehet, hogy frusztrálja a rács?
komolyan bnőm ezért vette ki a rácsos ágyból a lányát 10 hónaposan,alvás időben állt a rácsoknál és üvöltött.
vettek egy gyerekágyat az Ikeába és mintha elvágták volna, annak az oldalán van szegély,hogy ne tudjon legurulni.
Réka is azóta alszik jobban mióta nem alszik a kiságyba, rátoltuk az ágyunkat a gyerek heverőre.
basszus jó drága és még carul is néz ki
http://bolthely.hu/kepessegfejlesztojat ... uzos_kocka
apa holnap megy és megnézi milyenek a pelenkák, lehet kérni 10db próbát is belőlük, itt is van házhoz szállítás
http://www.pelenkaakcio.hu/pelenkak/kinalat.html

suzy: jó az ülés, mi(gyakorlatilag én:D) is Römert szeretnék, amióta manna felhívta rá a figyelmemet, már spórolunk is rá

kubu: 8.fog??? azta gratula:)
masszírozó, fenékrész bizsereg, milyen masszírozó ez vmi szexshopba vette apa?
video nekünk is kéne, küldöm apa emilcímét priviben


ha mindenki megy akkor én is, bejeltekeztem, deakkor már ide ne is járjunk?
most ezt megirtam akkor oda is megírjam?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Jurmine: szúnyogtól????? :shock: :shock: :shock:
Hát, ez nem semmi. Kobinak is elég csúnyák a csípései... Bár nem hólyagosak...
Jobbulást Vividnek....

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Jelentkeztem én is, várom a felvételt

(Verzso, ha nem irsz, lehet hogy nem tettem volna)Köszi :wink:

Kép
galzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Most egy darabig gondolom, párhuzamosan irogatunk mindkét oldalra. Aki még nem tette, jöjjön át minnél hamarabb, hogy gyorsan letudjuk a költözködést! :wink:

Tegnap jó kis családi napunk volt. Itt voltak anyósomék a két amerikai uncsitesóval, sajnos már jövő héten utaznak haza. A gyerekek medencéztek, játszottak, Szabi nagyon élvezte a gyerektársaságot. Apósommal viszont nincs kibékülve. Mindíg sírvafakad, ha meglátja :?
Délután grilleztünk, fini-fini volt, majd este fölmentünk a Főtérre, ahol a virágkarneváli hét alkalmából Fenyő Miklós koncert volt. Nagyon jó volt, Szabi is élvezte, csak amikor mentünk, elaludt a kocsiban, aludt egy fél órát, és ez úgy megzavarta, hogy utána alig tudtam elaltatni. Volt fél 11, hogy elaludt, ami nála nem nagyon szokott előfordulni, úgyhogy még most is alszik. (Gergő is :) )
Szabi egyébként még mindíg pöttyös, de úgy tűnik, nem zavarja.

zsebi_baba
 
 


LAURA:
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!

Kép
eszterke24
 
 



Musi! Azt találtam ki, hogy megpróbálok ma íratni receptet, feladom elsőbbségivel, akkor holnap megkapod és ki tudod váltani. Jó így?

Rékának boldog hófordulót!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Laura! Boldog szülinapot!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


apa holnap megy és megnézi milyenek a pelenkák, lehet kérni 10db próbát is belőlük, itt is van házhoz szállítás

de csak ha min. 5000 ftért rendelsz!

Jurmi jobbulást vivikének!

Erika írj légyszi ha megkapod a csomit!!!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Mush:: tudod már, mikor jöttök? Mert akkor úgy szervezzük a hétvégi progit.... :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok, itt egy "zugolvasó"!

Szomorúan látom, hogy elköltöztök én nagyon sajnálom, mert bár az elejébe írogattam én is ide (még pocakoskorom elején), de nem tudtam veletek tartani a tempót, ezért váltam zugolvasóvá. Szóval csak azt akarom mondani, hogy nagyon sok jó ötletet olvastam itt, gyakorlatilag kérdezés nélkül is minden problémánkra találtam itt megoldásokat amik akár a terhesség alatt, akár a babázás alatt felmerültek, ezért tényleg rossz, hogy most ez a topik megszűnik. Persze megértem, hogy a magánéletet nem akarjátok kiteregetni az egész világnak, ezt teljes mértékben elfogadom, de azért tényleg kár, hogy már nem olvashatlak titeket!

Csak ennyit akartam így ismeretlenül, bocs a belekotyogásért, de ez most kijött belőlem, mert tényleg elszomorodtam! :oops:

Mindenkinek jó anyatanyázást és a gyerkőcöknek boldog babakort kívánunk:

Tünde és Míra "a zugolvasók"

Kokitti
Kép
kokitti
 
 


Szia Kitti!

Hátha beengednek az "adminok" az anyatanyán a fórumunkba... Próbát megér.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Mushi! Köszi, ma meg is jött a csomi. Majd írj, hogy hova utaljak!

zsebi_baba
 
 


Helló Csajok!

Balcsiról jelentkezem. Idő szuper, Zsófi baromi jól érzi magát, nagy családi összeröfi van, imádja, hogy mindenki vele foglalkozik. Ma este megyünk vele pancsizni. Nem visszük be a vízbe (tegnap egy adag kaki úszott benne :evil: ), de felfújhatós csónakkal bevisszük.

Basszus, néhány napig nem jövök és majdnem nem talállak itt benneteket... Mi ez az anyatanya dolog??? Miért költözünk??? Bizti írtátok, de nem volt időm visszaolvasni... Próbálok beregizni oda.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


hát azt hiszem nekem ez nem fog menni.. képtelen vagyok lépést tartani itt is és ott is..
Szóval én nem tudok Anyatanyán is lenni, márpedig itt a babaneten van másik fórum is,ahová írok.
Így aztán akkor én elköszönök tőletek :cry:
Jó volt veletek csajok, puszi mindenkinek! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági, óó de kár! Én is nagyon elleneztem az anyatanyát, itt is írogatok máshova is meg amúgy sem tetszik az az oldal, egyszerűen rosszul van összerakva mégis átmentem és be-bekukkantok oda is. Próbálj meg Te is néha benézni ott is közénk!! Te olyan régóta velünk vagy! Csapattag, aki nem hiányozhat a csapatból! Komolyan. :oops:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


hahó!

olvasni vissza nyilván esélyem sincs :lol: de azért majd próbálkozok.

nyaralás meg lagzi szupi jól sikerült majd mesélek remélem mindenki jól van itt is!

most annyira van időm h megkérjelek titeket h (tom lerágott csont) de milyen etetőszéket vegyünk?

ez pl jó lenne?
http://www.teszvesz.hu/item715140750_uj ... k_kek.html

köszi csajok majd jövök puszpusz mindenkinek!

andy

Kép
andy30
 
 


Mági!
Ide szerintem már nem nagyon fogunk irogatni. HA átjössz oda, akkor szerintem nem lesz nehezebb lépést tartani,mint itt. :wink: :wink:
susy75
 
 


Andy, mi már az anyatanyán írogatunk, gyere Te is oda!
Etetőszék amúgy nagyon tuti ;) kb. nekünk is olyan van és imádjuk -én is, Noel is. :-D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


susy:
csak az a gond, hogy itt más fórumba is írok, és így már nincs időm 2 felé "szakadni", a babanet be van nyomva egész nap, ráfrissítek, és kész. Nem tudok így már lépést tartani veletek (így is nehéz volt)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


erika én már hármat kiváltottam, az nekem elég, de Kubunak kéne a másik kettő. ma feladtam őket! előre is köszi!

KépKép
KépKép
mush589
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: