Új privát üzeneted érkezett!

Mi itthon voltunk, felállítottuk Kyrának a kis medencéjét a család többi részének meg a nagyot! Pár nap és a nagyba is lehet fürcsizni :D
Kyra már pancsolt sokat a kicsibe, és imádja! Elhiszem, hogy a csúzdaparkot hogy élvezhették :lol:

Meg volt nálunk fent a Pince hegyen gyerekeknek minden féle játék, állat símogató, lovaglás, hinta, Ringató, szóval ott is voltunk! Csak 1-2 órát de Kyra azt is élvezte nagyon! Annyi kép készült róla megint :lol:

Olyan jó, hogy már ilyen "nagy"! Imádtam én kicsi babának is, de most már olyan jó, hogy bontakozik ki az értelme, egyre több mindent tud csinálni, lehet őt vinni...szóval tök jó :lol:

Többiek? Ki hogy bírja ezt a nagy meleget? Nagy pocakkal?

Emmalena? Sikerült időpontot kapnod? Mikor mész? :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Én a héten letudom az orvosválasztást remélhetőleg :) Jövő hétfőn megyek AFP-re, reméljük a legjobbakat...

MÁS: barátnőm szólt most, hogy a kenguru bababoltokban, ahol most a terheskiskönyvvel ha bemész, kapsz egy kupont jó csomó kedvezménnyel. (van ott állítólag kismamaruha, meg ha jól látom azért ti már elkezdtetek vásárolni a babának is dolgokat). A neten fennvan hol vannak boltok, lehet, hogy megér egy próbát.

Pipal

Kép
pipal
 
 


Szisztok!Én is vagyok csak kicsit sok volt a dolgom :D Voltam dokinál pénteken 1000%-hogy fiú csinált 4D de a kispasim annyira szégenylös,hogy folyton a keze az arca elött volt.majd legközelebb rakok képet nem mind jó mert a dvd-ről fotoztam.

Akíra!Zsófi is sokat pancsizik :lol: Te,hogy birod a meleget?Én néha nagyon nehezen és még csak június van mi lesz késöbb???Képet ragsz fel?

Pipa!Köszi az infot!!!

Csajok hol lehet Kenguru goldos cucokat rendelni neten?Lehet egyáltalán?Itt kecson van de semmilyen kedvezmény nem érvényes ide és még árut se kapnak :evil:
A képek:
Bizonyíték Kép
pofija: Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 

 
 

Hali Kíra!

Igen, kaptam időpontot, pénteken megyek fél 12-re.mÁR NAGYON IZGULOK, jó lenne ha megmutatná magát.Mi is pancsiztunk a hétvégén.Anyukámnál voltunk, kapott Ábi egy homokozót meg egy kismedencét.Először csak a lábát dugta bele, majd a mancsát, aztán beleguggolt.Na akkor levettem róla a rövidgatyát, reménykedtem, hogy megússzom ennyivel.De nem.pár perc és már a pelus meg a body is lekerült, és fülig vizes lett.annyira élvezte:-)
És a Hugid?kijött már a kórházból?
emmalena
 
 


Sziasztok Mamikák!
Engedjétek meg, hogy virtuálisan átnyújtsam Nektek a szórólapomat
http://www.tiger.hu/robi/anitja.jpg

Akit érdekel kismama jóga az V.kerületben (az első alkalom ingyenes :wink: )

További kellemes pocisodást :D

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Sziasztok!

Itt is elújságolom, hogy tutira kisfiú pocaklakó randalírozik odabent!!!
Nevet nem tudok, még hátra van a névcsata apával!
Boldog a család apraja-nagyja, a nagyik sírtak (főleg ugye a nagypapák), Barbi pedig sikított, mert mostanában valamiért jobban szeret a fiúkkal játszani a bölcsiben, mint a lányokkal.
Biztos megérezte, amin nem csodálkoznék, mert ő azt is előbb mondogatta, hogy tesója lesz, mint ahogy én tudomást szereztem róla. :D Édes volt, egyik reggel átcsattogott hozzám, bebújt mellém az ágyba, és azt mondta, neki tesója lesz :shock:
3 hét múlva én is tudtam :lol:

Kata! Nagyon jók a képek!!! Már a másik fórumon is meg akartam dícsérni!!! Szuper! 1 fiú+1 lány, szerintem nem is akarhatunk ennél jobbat! Akartok még illetve terveztek még gyereket?

Andi
Kép
handrea75
 
 


Andi!Igen ennél jobb felálást nem is lehet kíváni :lol: 3.baba ez jó kérdés igazából anyagi függö mert azon nem múlna hogy szeretjük-e a gyerekeket.Igazából én még 24vagyok és olyan 30-35éves korom körül még ha az anyagiak engedik én beválalnám(férjem is)És ti?Mi a vezeték nevetek?Csak mert látom ti is azonos betüs gyereket szeretnétek mint mi :lol: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Jelentem, én nagyon vizesedem már a melegtől, és még hivatalosan nyár sincs!Szóval iszom a csalánteát, nyelem a Bilace-t, eddig bejött!
Van abban valami, hogy a nagyobb gyerkőc megérzi a kicsit! Nekem a középső már a kezdetektől azt mondja, hogy kislánybaba van a pocimban! És lám, a dokim szerint is tuti! :lol:

Márti
borossné becz márta
 
 


Márta!

én még nem vizesedem, de rettegek tőle. A csalántea vizhajtó hatásu?Én nem is hallottam még a Bilace-ról.Az mi?

üdv
emmalena
 
 


Sziasztok!

Jajj, nagyon örülök, hogy eddig mindenkinek olyan nemű babája van amilyet akart :) Ez tök jó! Én leszek az egyetlen aki kisfiút akart és kislánya lesz :? Hát ez van! De minnél több magamutogató baba fotót kérek :lol:

Én a meleget még elég jól bírom, még nincs akkora hasam, szóval nekem még tűrhető...bár hogy mi lesz később...hát attól én is rettegek! Mondjuk abba reménykedek, hogy mivel novemberi lesz Zsebi, így talán amikor már jó nagy lesz a hasam nem lesznek akkora melegek...de ki tudja... :roll:

Nagytesó megérzi a kistesót! Ez tuti! Nekem Kyra még nem olyan értelmes, hogy megértse mi van, és még nem is akarom elmondani neki, gondoltam majd egy két hónap múlva amikor már tényleg látványos lesz, hogy nem csak úszógumit növesztettem, hanem terhes vagyok! Erre múlthéten jön a Kyra, felhúzza a pólómat, ráteszi a kezét a hasamra, és megszólal, hogy baba! :shock: Teszem hozzá Kyra még nem beszél! Egy szót se! :shock: :shock: Na szóval erre mondja valaki, hogy nem érzik meg :lol:

A kapor is vízhajtó hatású! Szárított kapor levél bele a forró vízbe, mintha tea lenne! Leszűrni, és be a hűtőbe! Még üdítőnek is jó! Már persze annak aki szereti a kapor ízét :lol: (én útálom :lol: )

Emmalena, örülök, hogy kaptál időpontot! Nagyon remélem, hogy minden ok lesz, és kiderül ki lakozik a pociba :) A hugom már kijött a kórházból, és szombaton megyünk is meglátogatni! De már küldött képet a kis Lizáról! Hát nagyon nagyon édes! Komolyan, annyira csepp! Halálra fogom fogdosni :lol: Olyan rég volt már ujszülött a kezembe :)

És akkor teszek fel egy két képet! Remélem nem baj! És mindenki tegyen ám fel a nagyobb gyerkőcről :)

Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Kata! De jó, hgy ilyen fiatal vagy! Én majd' egy tízessel több :cry:
33 éves leszek az idén. Én szívesenm vállalnék még 35-ig harmadikat, de apa nemigen hajlik a dologra. Van azért reményem, mert másodikat se nagyon akart - lévén, neki nincs tesója :?
Aztán tessék... lassan megszületik ketteske :P ! (jó lassan, de biztosan!)
A vezeték nevünk Oláh. Nem egy ritka név, ráadásul nem is túl különleges, tehát jó lenne, ha a keresztnév feldobná valamelyest. A lányomé úgy érzem szépen hangzik: Oláh Barbara. Valami ehhez fogható férfinév kellene, én bevallom, az Oláh Dánielre szavazok, vagy esetleg Oláh Marcell-majd meglátjuk.
Akíra, gyönyörű a lányod! Én is bemutatom az enyémet, ő már elvesztette ezt a babás külsőjét, már inkább kislányos...
Kép Kép Kép

Andi
Kép
handrea75
 
 


Handrea!

Édes a lányod, és látom a könyvespolcon, hogy Ti is szeretitek Bartos Erika és Marék Veronika könyveit!

Akira!

A Tiéd is bűbáj, nekem most nagyon fura, hogy kislányom lesz! Ne értsd félre, de kicsit olyan érzésem van, mint amikor az 1. szülésemre készültem...

Emmalena!

igen, a csalántea természetes vízhajtó, napi 1 csésze éhgyomorra, nagyon jó, mert magas a vastartalma, úgyhogy még a vasraktáraidat is feltölti, ami szülés előtt nem árt! A Bilace pedig kapszulában kapható feketeáfonya-kivonat, jó vízhajtó és segít a visszerek kialakulása, gyilladása ellen is! Nagyobb gyógyszertárban megkapod, kifejezetten ajánlják kismamáknak!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márta!

Ó nálunk is, igen! És egyébként is könyv, könyv, könyv minden mennyiségben. Látom most már Barbin, hogy lételeme lesz az olvasás, mindenhol mindent el kell olvasnunk, mert a "mi van odaírva" a leggyakoribb kérdés mostanság :lol: Én persze ennek nagyon örülök, én magam csak felnőtt fejjel szerettem meg az olvasást (a középiskolában), most csak kevés időm van rá, de amennyi van, azt kihasználom én is erre.
És köszi az infó a vízhajtókról, nagyon hasznos lesz, sajna én is bizesedős vagyok.

Andi
Kép
handrea75
 
 


Sziasztok Lányok!

Gratulálok mindenkinek a kisfiúkhoz, kislányokhoz!!!!


Nagyon helyesek a gyerekek a képeken, én is csatlakozom, igaz az enyémek már jó nagy "babák":


Kép

Kép


Kép


Kép

Kép

Kép
éva75
 
 


Hát Éva, ehhez a csodálatos családhoz tényleg csak gratulálni tudok!!!! Szívből!!! Képzelem, hogy várják már a kistesót!!!! A lányod babázhat, egy életre elsajátítja a mit-hogyan dolgokat, mert sztem ő lesz a legnagyobb segítséged.
A fiúk is gondolom ellágyulnak majd.... :lol:

Ne haragudj, nem emlékszem :oops: , tudjátok már kisfiút vagy kislányt vártok? Esteleg meglepetés lesz?

Andi
Kép
handrea75
 
 


Andi

Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!!!

A 15 hetes uh-on kisfiúnak látta a dr.nőm, azóta még nem voltam nála, 9én megyek megint, most már biztosan sokkal jobban fog látszódni.

Hát igen, a kislányom már nagyon várja a babát, szülinapjára is csak azt kérte, hogy legyen kistesója és nagyon boldog volt, hogy valóra vált a kívánsága. Ő eleinte nagyon kislányt szeretett volna.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Itt is felteszem a kérdést:

Közeleg az AFP vérvételem, és elgondolkoztam valamin.

Aki volt kombinálton: valakinek a MoM értékei lettek magasabbak, mint 1? Totál negatív volt az eredmény, a doki annyit mondott csak, hogy átlagosan 1 szokott lenni a MoM, de valszeg mivel nekem mindkettő hormonnál magasabb lett (2 és 4) ez valami rám jellemző genetikai dolog. De az AFP-nél is MoM-ot néznek nem? És ha nekem az is alapból magasabb lenne, azt beparáztatnak majd feleslegesen?! na én most ezen gondolkoztam.... Valaki esetleg valami okosat?

Köszönöm előre is!

Nagyon szép mindenki kisebb és nagyobb babája! Mi az elsőt várjuk...

Szép estét mindenkinek!

Pipal

Kép
pipal
 
 


Sziasztok!

Na, akkor próbálok én is képeket rakni! Nem frissek, tavalyiak, de ezek a kedvenceim azóta is!

Márti Kép Kép Csabi Kép Lehel Kép Berci
borossné becz márta
 
 


Márta!
Neked is nagy gratula ehhez a csodás csapathoz! Jól vettem, ugye: 3 fiú!!!! Most mire készültök?
Köszi a csalántea és Bilace-infókat. Én biztos beszerzem, mert mindkettőre hajlamos vagyok (visszér és vizesedés) függetlenül attól, hogy nem vagyok túlsúlyos. Normál állapotomban is bedagad a lábam nyáron annyira, hogy alig tudok du., este felé járni...Igaz, irodában dolgozom és sokat ülök. Barbit télen és tavasszal hordtam ki, az utolsó két hónapban már nagyon bevizesedtem.:cry:
Szóval köszi szépen!!!!

Pipal!
Nemtom :oops: :oops: Valószínűleg úgy lesz, ahogy írod. :cry:

Éva!
De édes a lányod! Kistesót a szülinapjára :lol: ! Nagyon szép kérés! Barbi is nagyon várja a tesót. Ő is lányozott eleinte, de aztán ahogy a bölcsiben nyitni kezdett a fiúk felé, úgy változott a véleménye is. Már jóideje kisfiúzik, valszínűleg megérezte...! Én hiszem ezt, mert a fogantatás pillanatát is megérezte!!!Ő három héttel előbb kezdett a tesóról beszélni, mint mi :oops:
Picit azért tartok a testvér-kérdéstől, mint féltékenység esetleg durvaság, hiszti ilyesmi, de igyekszem a kezemben tartani a dolgot és az ő fontosságát hangsúlyozni az egészben. Sokat beszélgetünk arról, hogy milyen jó lesz, hogy ő már ilyen nagylány és sokat tud nekem segíteni, és mi mindenre kell majd kettőnknek figyelni és megtanítani a kicsit. Ő lesz a légzésfigyelő be-kikapcsoló, a popsikrémező, a pelenka-kidobó és hozó stb. stb. Már nagyon várja! Hát még én...
Ha a szitura gondolok úgy érzem csak a szoptatásoknál lesz gond, azt majd valahogy közös összebújássá varázsolom.
De azért biztosan segítségetekre szorulok majd. nektek már nagy tapasztalatotok van!!!!

Andi
Kép
handrea75
 
 


Sziasztok!

Bocsika, hogy kicsit eltűntem, de otthon nem volt tegnapig netünk, amúgy meg borzasztóan fáradt vagyok mostanság. Hétvégéken pedig most a Balcsin vagyunk, mert a párom újítja fel a házikókat. Fest, csempéz, szerel, stb. én pedig csak nézem szegényt, nem vagyok nagy segítség! :roll: Éjjel nem nagyon alszom, vagyis a fenntlétet néha meg-meg szakítom egy kicsi szunyával. :? Rendesen feszül a pocim is mostanság, leginkább a köldökömnél érzem úgy, hogy mindjárt szétszakadok! Pedig még messze a vége!!! :( Dolgozni ha minden igaz már csak a héten dolgozom. Pénteken megyek a dokibácsimhoz, majd akkor meglátjuk.
Nagyon tündériek a gyerkőceitek! Klasszak a képek!

Akíra! Kyra ahogy kostolgatja a tobozt :arrow: nagyon ari!!!

Andi! Barbi :arrow: igazi kis hölgy! Akkor a következő babóhoz bele kell húzni.... :wink:

Éva! Márti! Csodállak titeket!!! Igazi szép nagy család!!! :D

Korábban én is úgy gondoltam, hogy ha lesz még valaha gyerkőcöm, akkor az 35 éves koromig. Hááát! Rendesen kivártam! :wink: De most nagyon boldog vagyok, hogy lesz egy pici babócánk, viszont mi már nem tervezünk többet. Jó kis második házasság: egy gyerek itt, egy gyerek ott és egy közös: az már 3.
Tamáskám is nagyon várja már a tesót! Apukájáéknál már van 2 kicsi: egy 1,5 éves fiú és egy kislány, aki még csak 3 hónapos. Így a fiam azt mondja, hogy: mire szeptember lesz anya, addigra én már profi leszek! Biztos, hogy sokat fog segíteni, már most is nagyon odafigyel, hogy pl. ne emeljek. Már azt is mondta, hogy csak egyet nem szeretne: pelenkázni (pfúúúj!!!). Szerintem meg fogunk egyezni. :wink: :D

Kép
Kép
konan
 
 


Sziasztok!

Hát azt hiszem ebbe a topikba csak szép gyerekek anyukái irogatnak :lol:

Éva
, bizti írtad már csak nem emlékszem :oops: a fiúk ikrek? Mert olyanok mint két tojás :lol:

Handrea, nekem ugyanilyen fejtörést és félelmet okoz a szoptatás! Komolyan szerintem a többi még talán így úgy megoldható! De szerintem Kyra ott féltékeny és hisztis lesz! :roll: Valahogy úgy gondolom, hogy neki majd mindíg olyankor kell elmennie wc-re vagy valami olyat talál ki ami lehetetlen szopizás közbe! Hacsak nem kendőbe kötöm a kicsit és megyek közbe :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Handrea!

Kislány lesz a 4., én is alig tudom elhinni,de 2 hete megkértem a dokimat, hogy nézzünk már rá, mielőtt elkezdek rózsaszín, fodros cuccokat venni! Hát azt mondta, Ő visszaadja a diplomáját, ha ebből a babából fiú lesz! Úgyhogy, mivel azt nem illik, nem mond 100%-ot, de 99%!

Akíra!

Ne aggódj, meg fogod oldani! Én is a 2. babánál tanultam meg mindenféle extrém pózokban, 1 kézzel tartva a babát szoptatni! De azért valamennyire elejét tudod venni a dolgoknak! Nálunk pl. bejött nagyon az, hogy amikor közeledett a szopi ideje, akkor adtam inni a nagynak, megpisiltettem;építettem neki gyorsan egy garázst kockákból, hogy autózhasson; a kezébe nyomtam egy számára még ismeretlen, érdekes könyvet( nálunk könyvmániások a fiúk) vagy egyszerűen olyan tárgyat kapott a kezébe, amit még nem ismert és amíg felfedezte, mit tud vele kezdeni, már végeztünk is a szopival! :lol:
Szóval a 2. gyerkőc érkezése szerintem nagyon jól fejleszti az anyai kreativitást minden téren és szituációban! :lol:

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Ma kezdődik a baba-mama expo a sima csarnokban és vasárnapig tart, én holnap kimegyek, nagyon szeretem az ilyen babás vásárokat.

Akíra

Igen, ikrek a fiúk.

A szoptatás eleinte nekünk is nagyon nehéz dolog volt, pláne , hogy én egyszerre kettőt szoptattam, úgyhogy még oda sem tudtam ölelni magamhoz Lorenát, aki akkor 2 éves volt és eleinte sajnos végigsírta a szopizásokat, azt kiabálta közben,hogy engem vegyél ölbe és ne a fiúkat szoptasd, és sajnos ezt játszotta el éjszaka is, de aztán valahogy beletörődött, hogy kénytelen vagyok szoptatni,mert a babák csak úgy tudnak enni és leszokott erről. Nem volt könnyű, de ez is megoldódótt, ahogy általában minden probléma.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Lányok, a próféta szóljon belőletek... :roll:
mármint ami a problémák megoldódását illeti...Most sokat beszélgetünk Barbival erről, ezt sem én eröltetem, ő hozza szóba sokat és kérdez! Olyan édi dolgokat mond és kérdez :lol:
Krémez, puszilgat stb. úgyhogy azért van remény arra, hogy ne útálattal fogadja a kicsit. majd meglátjuk. Azért abból a szempontból könnyebb lesz talán, mint neked, Akira, hogy Barbi már ovis lesz, tehát sokat lehetünk majd kettesben is a kisöcsivel.
Én pedig arra fogok majd próbálni koncentrálni, hogy ha ő hazaér, akkor már a szopit leszámítva csak rá tudjak koncentrálni.
És apával ki fog törödni??!!! Na, ez aztán a feladat :roll: :roll: :roll:
Tud még az ember lánya önfeledten feleség és szerető lenni valaha? Lányok, én már egyre kevésbé hiszem :( :( pedig úgy próbálom magam "szinten tartani", de tudom, hogy barbi óta se vagyok már ugyanaz...

Andi
Kép
handrea75
 
 


Handrea hát ezek a gondolatok bennem is megfogalmazódtak már :( De reménykedek benne, hogy ez azért sikerülhet!

Én nem is tudom, hogy Kyra hogy fog hozzáállni ehhez az egészhez! Ő még annyira kicsi! Fel se fogja fogni talán, hogy ki az a csöppség! Szóval talán könyebb lenne, ha már tudna beszélni és megértené a dolgokat :roll: Na de ahogy ti is mondjátok, minden meg fog oldódni előbb vagy utóbb! Legalábbis remélem :?

Szoptatás mint az anyai kreativitás fejlesztője, ez tetszik! :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Voltam ma a baba-mama expon, szuper volt. És a legjobb az volt, hogy 3000Ft!!!!!! volt a 4D-s uh!!!! igaz, hogy csak 10 perc, de az elég volt a lényegre. Most már 100%, hogy kisfiúnk lesz.
És még holnap is lesz expo, akinek még nincs programja menjen el, szerintem megéri.

Már a babakocsit is megvettük, olyan szuper volt a mai nap!!!

Jó éjt mindenkinek!!!

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Bocs a betörésért!

Van egy elektromos és kézi mellszívó szettem mindenféle kütyükével, táskával, cumisüvegekkel eladó.
Aventes szett.
Akit érdekel, írjon privit!!!

Ohhh és boldog babavárást a pocakosoknak!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


És akkor itt a bizonyíték a kisfiúnkról:

Kép


Kép


És egy kép a babakocsinkról, aminek nagyon örülök:

Kép

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Éva gratula a fiúhoz!


Mi is voltunk vasárnap, de maga az expo nekem nem tetszett, valahogy nagyobb dologra számítottam, több kiállító, meg nekem mindneki tulságosan erőszakos volt. Állandóan megállítottak, és próbálták az emberre rábeszélni a dolgokat. Én ezt nem szeretem, ha érdekel ugyis veszek el szórólapot, vagy kérdezek.

A 4D viszont egész jó volt, bár aki csinálta nem volt annyira szimpi. Mondom neki az elején, hogy ha véletlenül látná, hogy fiú vagy lány, akkor nem szóljon. Erre: "ilyenkor az még nem látszik".

És közben meg csak a fejét kereste folyton, de a mi gyerekünk nagyon cseles volt, végig háttal volt, a fenekét mutogatta, amikor meg megfordult egy kicsit, akkor meg keresztbe tette a lábát (tudja, hogy meglepit szeretnénk). De nekem megérte, hogy végre a férjem is láthatta élőben, meg hallhatta a szívverését...

Na de szép napot mindenkinek!

Pipal

Kép
pipal
 
 


Pipal

A mi babánk is tudta, hogy mit szeretnénk látni, mert egyből szétrakta a kis lábait.

Eleinte nekem sem volt olyan szimpi az expo, de velem ott volt a 8 éves nagylányom is és ő aztán a gyerekfodrászattól kezdve mindent kipróbált és az uh is nagy élmény volt neki is és nekem is.

A babakocsik is elég drágák voltak ott, végül nem is ott vettünk, hanem a Baby outletben.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok.Én is öszi kismama leszek. most vagyok a 20.hétben október 30-ra vagyok kiirva, de lehet, hogy átcsúszunk novemberbe.
timirosicka
Külföld
 
 


Szia Timi!

Üdvözöllek köztünk! Kb. egy idősek vagyunk, én október 25-re vagyok kiírva.
Már tudjátok a baba nemét? Első babátok vagy többedik? Irj magatokról.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


szia éva75
köszi. sajnos nem tudjuk. kedden voltunk uh-on, de nem mutatta magát, lába között volt a köldök zsinór és eszébe se jutott elvenni.de lagalább integetett.igen, ö az elsö babánk. kérdezz miröl szeretnél pontosabban tudni és irom is.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Csak úgy gondoltam írj magatokról egy pár sort, merre laktok, hol fogsz szűlni stb??

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Timi!

Szia! Üdv itt! Remélem, lassan felpörög ez a topic is, bár gyanítom, hogy mindenki többet írogat abba, amelyik hónapban szül! Én is... de azért lesek ide is mindig!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Ha nem haragszotok, ide is szeretnék írogatni, elvégre a november eleje még bőven ősz.... :wink:

Néha benézek a novemberiekhez is, de ott annyian vannak, számomra már követhetetlen, ki kicsoda... :roll:

Itt végigfutottam az oldalt, és vannak képek, többnyire tudtam tájékozódni.........

Majd én is dobok fel képeket!

Akíra :)
Üdv. itt is, na, téged "ismerlek", mert az elsők között voltunk a novemberiben!

Márti!
Nagyon szép családod van!!

Csakúgy, mint neked, Éva! Nekem van egy 8 éves lányom, és egy majdnem 5 éves fiam!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta!

Üdv köztünk!! Gyere bátran!

Akkor majdnem egykorúak a gyerekeink, igaz nekem másodjára duplán jöttek! Lorena 8 éves, az ikrek Ádám és Zoli 6 évesek. , én október 25-re vagyok elvileg kiírva.
Te hol fogsz szűlni? Tudod már a baba nemét?

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Szia Éva!

Én Miskolcon fogok szülni a Megyei Kórházban. Az első kettőt is ott szültem. Kissé lepukkant a kórház, de legalább bababarát, nem viszik el a babákat, nem adnak tápszert, és a nővérekkel sem volt semmi bajom. Én nov. 5 körülre várom. Te mikor kezdted érezni a mocorgást?? Én már a 15. héten éreztem valamit, és azóta is, de még mindig nem túl erősen, sőt van úgy, hogy 2-3 napig semmi..... :roll: Na, ilyenkor jön a para.....Bár lehet, hogy befolyásolja a mellső fali lepény, meg az is, hogy nem vagyok túl sovány alkat....

Gyerkőcök várják, gondolom.......nálunk főleg Veronika! Alig árja , hogy abázhasson, segíthessen! A kicsi csak úgy elvan a gondolattal, meg tudja, hogy tesó, meg a hasamban van, de ő valahogy közömbösebb.

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


árja=várja
avázhasson=babázhasson :oops:
Bocsi, siettem!

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Ditta!

Üdv itt, köztünk!
Nálam is mellső fali a méhlepény (eddig mindig hátsó fali volt) és én is kevésbé éreztem aktívnak a mocorgást eleinte! ma reggel viszont hohetetlen aktív rúgásokat kaptam a lánykámtól, de mi már lassan betöltjük a 26. hetet!

Lányok!

Már csak 100 nap, elvileg és kibújik a picurkám!
Drukkoljatok, tegnap reggel elég erősen begörcsöltem, fájt a derekam is nagyon, de feküdtem sokat +4 Magnerot is lecsúszott, mára már sokkal jobb a helyzet! Elvben, ha nincs semmi, akkor holnap megyek dokihoz, csak félek, hogy megint idő előtt nyílik ki a méhszáj, nem előszőr fordulna elő...

Márti
borossné becz márta
 
 


Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Ditta! Üdv itt is :)
Nekem ugyan ez a bajom a novemberivel! :oops: :roll:

Márti, remélem minden ok lesz! Drukkolok! Pihenj amennyit csak tudsz :?

Timi, neked is üdv itt :)

Pénteken megyünk a párommal a genetikai uh-ra! Már nagyon várom! Vagyis várom is meg nem is! :roll: Nagyon félek, hogy hogy fogom feldolgozni, ha lány lesz ez a bébi is! :oops: De várom, mert akkor ha minden jól megy végre tudni fogom, hogy ki lapul odabent és nem kell tovább reménykednem :lol:
Szerdán telefonálok a dokim rendelőjébe az AFP eredményekért! Remélem az is rendben lesz!

Jó lenne ezt a topikot jobban felpörgetni :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Ditta

Én csak a 19. héttől érzem a baba mocorgását, de azóta egyre jobban. Általában délelőtt rugdos sokat és délután mikor hazaérek a munkából és lefekszem egy picit.

Nálunk is a nagylány várja a legjobban a kistesót, de azért a fiúk is sokat emlegetik a babát és állandóan simogatják, puszilgatják a hasamat, olyan aranyosak.

Ki merre megy nyaralni? Vagy mentek még egyáltalán?

Mi jövőhéten megyünk Gyulára egy hétre, a gyerekek már nagyon várják.


Akíra

Én meg mindig kislányt szerettem volna az ikreknél is, elsőre össze is jött, de azóta ő lesz a harmadik kisfiúnk és hidd el, ugyanolyan boldogság mindegyik baba, mindegy az fiú vagy kislány. Nekem már tényleg mindegy volt, hogy mi lesz, mert egyformán imádom a lányomat és a fiúkat is. Meglátod, ha lány lesz is ugyanolyan édes lesz ,mint Kíra!! Emiatt ne szomorkodj!! De azért szorítok, hogy teljesüljön a vágyad és kisfiú legyen!!

Nevek:
Ki hogy áll a nevekkel? Nálunk eddig fix volt az Áron, erre a férjem bejelentette, hogy neki mégsem tetszik annyira és ő inkább Balázst szeretne, úgyhogy most lehet , hogy mégse Áronunk lesz, de még van addig bőven időnk.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Márti

Tegnap este és ma reggel is nekem is nagyon görcsölgetett a hasam, de én tegnap jól becseresznyéztem és szerintem attól voltam rosszul.

Te nem ettél valami szeleset?

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Éva, hát igen, tudom ez tényleg így van, mindegy, csak egészséges legyen! Csak tudod, az éremnek két oldala van, én szeretném megtapasztalni mindkettőt! Mert ugye mi nem akarunk több gyereket! És így jó lenne egy fiú és egy lány :)
De persze tudom, amint meglesz már eszembe se fog jutni, hogy fiú is lehetett volna! :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Éva!

Mi is Gyulára megyünk majd július végén! Nekünk jó messze van, kiváncsi vagyok, hogy bírják majd a srácok a 4 órás utat! Majd írd meg légyszi, hogy gyerekszemmel nézve merre érdemes menni a környéken! Na persze a strandon akarunk sok időt tölteni, de ki tudja, milyen időnk lesz!

Akíra!

Nekem még a 3. is fiú lett és őszintén, most már kb. 2 hónapja biztosra mondja a doki, hogy a 4. babánk kislány, de számomra még mindig hihetetlen, majd, ha a kezemben lesz, akkor fogok megdöbbenni, biztos!
A 2-nál éreztem én is egy kis csalódás-félét, de tényleg jó volt tudni, hogy fiú, mert akkor már kisfiúként gondoltam rá és csak a boldogság volt, amikor megszületett!
Egyébként pedig, ha csak 2-en lsznek, nem biztos, hogy nekik is az a jó, hogy ha különneműek! Az enyémek között 2-2 év van és a 2 nagyfiú már nagyon összenőtt, most lesznek 4 és 6 évesek! Ugyanazok a dolgok után érdeklődnek, együtt játszanak és rajonganak egymásért, persze azért a jótestvéri csetepaté ebbe simán belefér!
Úgyhogy nálunk meg tuti, hogy a kiscsaj hamarabb fog vonatozni mint babázni!

Márti
borossné becz márta
 
 


Akíra

Azért még szorítok, hogy megtapasztald milyen fiús anyukának is lenni!!

Márti

Hát nekünk sincs közel, kb. 3 óra lesz nálunk is az út. A múlt hétvégén Balatonfüredre mentünk és az 1 órás útat is alíg bírták ki.
De azzal vígasztalom magam, hogy tavaly, pont egy éve június 16án Olaszországba mentünk autóval nyaralni és a 8-9 órás utat is kibírták, nagy részt aludtak, aztán persze néha veszekedtek, hol egymással, hol velünk, hogy mikor érünk már oda, de kibírták, igaz mostanában nem vállalkoznék megint egy ilyen hosszú útra, amúgy az ottlét csodálatos volt, a tenges stb, de most egy darabig elég lesz itthon.

Még nem voltunk Gyulán, majd felfedezzük a helyeket és megírom.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


tenges=tenger

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Tegnap megvolt a genetikai uh, és lesz még egy kisfiunk! :)
Sajnos képet nem kaptunk, mert elég futószalagszerűen ment, meg nem is a dokim uh-zott, de majd a 24.-25. héten megyek 4d-re, majd ott kérek képet, videót, mindent!
Kérdeztük a dokit, mit lát...annyit mondott, hogy nagyon bizonytalan, mert nem mutatja...és egyszer csak felkiáltott, hogy na, most! Ott van! Kimerevítette a képernyőt, és a páromat kérdezte, hogy mi az...persze ő csak nézett bambán, nem is fogta fel, mit kell nézni, én meg egyből ránéztem, és egyértelmű volt a kis kukija! :)
Ja, és a lényeg, hogy minden rendben van!!!
Össznépileg mentünk, mert Atit vinni kellett a sebészetre, műtéti előjegyzést kapott júl. 8-ra, sajna fitymaszűkülete van.... :roll: és nincs más megoldás, csak a műtét!
Fiús anyukák, ha van ilyen tapasztalatotok, írjátok már meg, lehet priviben is......

Márti, Éva! :)
Komolyan Gyula???? Mi is megyünk, de mi már kb. 6-7-szer voltunk az évek során! Imádjuk, és a gyerekek is! Mi mindig a Hotel Erkelben vagyunk, ami egybe épült a várfürdővel, nagyon gyerekcentrikus minden! És a város is gyönyörű!! Mi júl. vége felé tervezzük 4 napra, mert augusztus elején Erdélybe megyünk egy hétre.
Ha akarjátok, rakok ide Gyulai képeket, korábbi nyaralásokról, ízelítőnek!

Akíra!
Drukk, hogy kisfiút mutasson a gép! Nálunk Veronika nagyon lányt szeretett volna, és még kicsit pityergett is, mikor mondtuk, hogy kisfiú.......de azóta már megbékélt vele....remélem!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: