Új privát üzeneted érkezett!

Szia Brumbrum!Nagyon sajnálom,hogy "idekerültél"!Én nekem a 20 héten 3110 volt a méhszájam,a második babámat várom.Nekem mg írtak 3x1-et,de nem ítéltek fekvésre.Kaptam bórsavas kúpot,hogy ne kapjak fertőzést.Persze én is feküdtem az elején,de mikor a 24 hetes,és a 28 hetes vizsgálatkor is annyi volt a méhszájam,már felbátorodtam,és mindent úgy csinálok,mintha nem lenne semmi bajom.Holnap töltöm a 34 hetemet,és holnap megyek dokihoz.Kiderül,hogy mit mond!Nekem most kiütéseim vannak,nehogy jól érezzem magamat!:(pici piros pöttyök,és irtozatósan viszkednek!Remélem,hogy semmi komoly!

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Szia Izolda! De jó neked, bárcsak már én is ott tartanék, megnyugodnék.
Én is szedek napi 3*1 Magneziumot, a Bérest. Én legközelebb 2 hét múlva a 27. héten megyek a dokihoz, remélem nem lesz rosszabb a méhszáj. Ha igen, nem tudom mi lesz, addig is inkább fekszem, amikor csak tudok a gyerekek mellett.
Kicsit beleástam magam a témába, és olvastam, hogy van egy Proluton nevű progreszteron injekció, amit Ausztriából lehet beszerezni, nem drága, és az megtartja a méhszájat, és csökkenti a koraszülés kockázatát. Ti hallottatok már erről? Majd ha megyek a dokihoz rákérdezek.
Viszkető pici pöttyeid vannak? Lehet hogy megkéne mutatni a háziorvosodnak, vagy a védőnőnek. Vagy gondolod valami allergia?
Vendég
 


Brumbrum!Én nem hallottam arról az injekcióról,de persze attól még létezhet!Nekem a dokim azt mondta,hogy a fertőzéstől jobban kell félni,mint attól,hogy teljesen kinyílik a méhszáj.Attól még kilehet hordani időre a babát!Görcseid vannak?keményedések?Ezek a kiütések reményeim szerint,csak terhességi kiütések,amit fürdőkrémmel,kenőccsel lehet enyhíteni.Állítólag gyakori a vége felé.Remélem nekem is csak az van!Reggel megyek a körzetihez,ő majd megmondja,hogy menjek-e tovább a bőrgyógyászhoz,vagy esetleg máshova.Délután meg a nőgyógyihoz megyek.Brumbrum!Akik ide írnak,mind kihordják időre a babákat,úgyhogy fel a fejjel!:)Itt van Keny akit varrtak,és már túl van a 30 héten!Neked is sikerülni fog!!!!!!!Kislányod lesz,vagy kisfiad?mesélhetnél a másik kettő gyermekedről!mennyi idősek?

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 

 
 

Szia! Ezek jó hírek! Bízom benne, hogy nekem is sikerül. :-)
Csak én már átéltem egy koraszülést a kislányommal (most 5 éves, Noémi), normál terhességem volt, semmi probléma, majd a 34. héten egyik hajnalban arra ébredtem, hogy folyik a magzatvíz. Derült égből villámcsapás. Simán meg is szültem, semmi gond nem volt, de mivel éretlen volt, 2 hétig inkubátorban volt. Azt az aggódást amit akkor mi végigéltünk, senkinek nem kívánom, és amiket ott láttam.... Azt mondták biztos felszálló fertőzés indította be. De szerencsére egészséges a kislányom, nem is volt lemaradva a fejlődésben. Aki látta, el sem hitte, hogy koraszülött.
Aztán van egy kisfiam Bálint, ő most 3 éves. Vele minden rendben ment, a 37.hét után jött. :-)
Mivel a második babánál, nem volt gond, ezért belemertünk vágni a harmadikba, így lesz teljes a család. :-) De erre nem számítottam, hogy méhszájgondok lesznek. :-( Most úgy siettetném az időt, hogy lenne már január, kissé bizakodóbb lennék. :-) Görcseim nincsenek, de a hasam keményedik néha, de nekem nem tűnt eddig kórosnak. Nem gyakran, naponta max.3-4-szer rövid ideig. Vagy ez már rosszat jelent?
Különben óvodába járnak egy csoporta. (vegyes csoport). Olyan édesek, várják a kisbabát nagyon, és segítenek ahol tudnak a maguk kis módján. :-)
Vendég
 


Ja most kislányt várunk, Léna lesz a neve, legalábbis most ez N1.
Nekem a Nóra is tetszik. De a férjem a Lénát preferálja jobban. :-)
Vendég
 


Sziasztok!

Brumbrum, én is sajnálom, hogy ide kellett írnod! Én egy kicsit kilógok a sorból, mert nekem csak a 30. héten kezdődtek a problémáim. c2000 lett a méhnyak, majd a 32. héten c1000. 3x2 magnéziumot szedtem és feküdtem. A doki nagyon rám ijesztett. Első babám és nagyon féltem, így én valóban feküdtem. A 36. héten abbahagytam a magnéziumot azt hittem megszülök azon a héten. De a kislányom 40+1 született meg, igaz 3 óra alatt megvolt és egyeltalán nem volt nehéz szülés. Nem volt nagy baba 3100 g és 52 cm, de nagyon örültem, hogy kibírta. Minden héten aggódtam nagyon nehéz volt várni. Igazából a 36. hét után megnyugodtam. Nálunk mindig azt mondják, hogy ha többedik baba akkor a 2100 érték akár természetes is lehet. De vigyázz magadra, gondolom 2 gyerkőc mellett nehéz pihenni.
Léna szép név, nálunk a Miléna volt még a befutó, de Nóra lett. Merre laksz? Hol fogsz szülni?

Izolda, nekem is voltak ilyen kiütések a hasamon, nem is egyszer. Én nem csináltam vele semmit elmúlt pár nap alatt.
Majd írj mit mondott a doki.

Nekem is menni kell vissza lassan a 6 hetes kontrollra. Olyan gyorsan szalad az idő. ( Persze a 30.-36. hétig csigalassúsággal telt :? )
Megint elkezdtem vérezni és fáj a hasam, vagy nem is tudom mi. Remélem nincs semmi gond velem. Mindig van valami. Nórikám is kikeveredik valamiből, és jön a következő. Most éppen a popsija tiszta piros és alig akar múlni neki.

Jaj lányok annyira szorítok nektek .Olyan jó lett volna ha vagytok amikor nekem is a legnehezebb időszak volt.
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok Csajok!

Brumbrum!
Üdv a klubban :) 1-es számú szabály, aki ide ír kihordja a babáját :!: :!: :!: Tudom milyen nehéz napokat élsz meg, nem is akarok viccelödni, de néha muszáj különben bekattannánk itt mindannyian.Én a 2-ik babámat várom 15.héten varrtak össze 1001 volt a méhszájam.Azóta tartom ezt az állapotot :lol: láthatod a vonalzómon 30 hetet már betöltöttem.15 hónapos a fiam, így nehéz sokat pihenni feküdni, ha vissza olvasol pár oldallal Őt is nyitott mszájjal hordtam ki (24.héten C 1111 volt a mszájam asszem ennél rosszabb nincs is) igaz vele befektettek a kórházba de 38+4-re hatalmas egészséges babát szültem, inditott szülés volt, esze ágában se volt kiesni belőlem :lol:
Izoldának igaza van a fertőzéstől kell nagyon óvakodni!Én is a bórsavas kúpot használom, valamint a betadine folyékony szappant az intim területre, nekem ez jött be az előző terhességemnél is.A magnéziumot is szedjük mindannyian ki ennyit ki annyit, a görcsökre jó lehet.
A trombózist kérdezd meg a dokidtól, esetleg vannak visszereid?
Nekem a kórházban adtak véralvadás gátlót de én ott napi 22 órát feküdtem, adtak a megelőzésre.Itthon most nem kapok semmit igaz én vékony vagyok és nincs egy darab visszerem sem.Na és nem is fekszem 22 órát.

KépKép

Kép
keny
 
 


Remélem kicsit megnyugtattunk, ha bármi kérdésed van írj!
Gratulálok a 2 nagyobb gyerköchöz!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok! Akkor jó, hogy megtaláltam ezt a fórumot, így biztos hogy sikerül kihordanom a babát! :D
Köszi a sok bíztatást! Reménykedem! Különben, én is úgy gondolnám, hogy a 3. terhességnél már nem olyan vészes a 2100-as méhszáj, de a dokim nagyon rám ijesztett, hogy pihenés!
Tinam, gratulálok Nórihoz! Sok örömet a babázáshoz, olyan hamar megnőnek ám! :-) Én Csömörön lakom, és a SOTE II. női klinikán fogok szülni, 2012. febr.16-án, a már bevált dokinál. Mindkét gyerkőcőt ott szültem.
Keny, te nagyon ügyes vagy, hogy ilyen méhszájakkal kihordod a babákat! Fantasztikus! Te hol, fogsz szülni? Ki a dokid?
Ezt a bórsavas kúpot receptre adják? Hogyan használjátok? Állandóan, vagy bizonyos időközönként? Erről a betadine folyékony szappanról az intim területre még nem hallottam. Hol lehet venni?
Vendég
 


ja a trombózis gondolata csak úgy felmerült, a sok fekvés miatt. Szerencsére nincsenek viszereim.
Vendég
 


Brumi!

Én Zuglói vagyok SOTE I-en szülök, Kornélt is ott szültem.A harmadik terhességnél szerintem ez nem életveszélyes, azzé is mondtam, hogy nyugodj meg!103 napot voltam a klinikán sok mindent láttam hallottam sokan voltak nyitva és aki nem kapott fertőzést az nem is szült meg.A bórsavas kúp patikai kutyulmány a nődoki írja fel.A kórházban 2-3 naponta kellett használnom, most itthon hetente 1-2x teszem fel.A betadine szappant én csak önszorgalomból használtam.A nődoki is mindig azzal mosta le az "alvázam" mielött megvizsgált, ezért is gondoltam, hogy az nem árthat.És tudod attól is féltem, hogy benn a klinikán kapok el valamit, ugye a magyar egészségügyi viszonyokat ismerjük...

KépKép

Kép
keny
 
 


Köszi Keny!
Ilyen betadin szappant veszek én is a patikában, amíg kúpot nem kapok a dokitól használni fogom. Igen a kórházban hemzsegnek a bacik, nagyon kell vigyázni. 103 nap a kórházban az nem semmi. De jó, hogy most otthon lehetsz.
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Hogy vagytok?

Érdekes cikket találtam, a koraszülés időben felismerhető, és néhány elavult módszerről.

http://www.femina.hu/gyerek/megdobbento ... arorszagon
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Brumi!
Ja van sok igazság a cikkben, ezt a fibrines vizsgálatot még nem hallottam, de tény, hogy ha nincs nagy gáz akkor a sok fekvéssel halálra lehet idegesíteni a kismamákat.Valamint én is hiányoltam a megnyugtató szavakat annó, mindig csak rémisztgettek, hogy fel ne keljek, ne emeljek!!!!Totál kiborultam töle, aztán a végén úgy kellett kifüstölni a gyereket császár lett a vége...Szóval tényleg ne parázz annyira.

Itt minden oks, ma töltöttem be a 31 hetet :lol: , még egy hét és ismét egy nagy forduló pont!Kicsit bátrabb is vagyok tegnap is csavarogtunk nem birok feküdni annyira fáj a hátam vízszintben.Pénteken megyek dokihoz, kiváncsi leszek mekkora a babám :?:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!
Keny grat. a 31. héthez! Már nem aggódom annyira.
Én most a 26 héten vagyok.
Ti beoltatjátok magatokat infuenza ellen?
Vendég
 


Brumi!

Nemtom lesz e oltás, de lehet kellene pénteken megyek dokihoz akkor megkérdezem mit javasol?

Szépen elmennek ám a hetek meglátod, most nehéz de 30 felett könnyebb lesz :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Izolda, hova tűntél? Remélem még nem! Még várj legalább egy hetet!

Keny, milyen szépen telnek a hetek. Veled mi a helyzet? Hogy érzed magad?

Brumbrum, igaza van Kenynek, meglátod milyen gyorsan telnek a hetek. Mindig tűzz ki valamilyen célt magad elé, ha az a hét megvan, jöhet a következő.

Bocs, hogy így eltűntem, de nem volt gépem. De újult erővel és új géppel itt vagyok.
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok Csajok!

Sajna kórházban vagyunk Kornéllal, hasmenés, láz, kiszáradás...infúzió, antibiotikum.Szombat reggel jöttünk be, Kornél rohamosan javul, már rosszalkodik is:)Nem tudni még mi okozta a bajt a kaki tenyésztés jó pár napig eltart.De ha holnap is láztalan akkor haza engednek.

Nórikám jól van pénteken voltam dokinál 2 kg a becsült súlya :lol: A magzatvizem mennyisége normális, lepény oks :wink:Méhszájam tartja magát varrás ott van.Már 11 kg-ot híztam!

Brumi!
Mizu veled?

Izolda még nem szült meg nyugi :wink:

Tinam!
Veletek mizu?Nórika szépen fejlődik?Nunija rendbe jött?

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!
Keny jobbulást nektek!
Velem is minden rendben. Ma voltam a dokinál, és a méhszáj stagnál 2100-es. Most a 27. héten vagyok, majd 3 hét múlva megyek újra. A baba még haránt fekszik, súlya kb.1100 gramm. De képzeljétek el, közben beiktattam egy kis magánakciót, amiről ma nem számoltam be végülis a nődokimnak, mert nem biztos hogy jó néven vette volna. Bár ki tudja. Jobbnak láttam hallgatni. Szóval elmeséltem a férjemnek ezt a koraszülés (magzati fibronektinn), aki közölte, hogy menjünk nézessük meg, kerül amibe kerül. Egy budai medical centert találtam ahol ezt elvégzik. Elmentem, profi volt minden. Jó pénzért, jó ellátás. Lemérték uh-n hogy , 2.6 cm a méhnyak, 5 mm-re van nyitva. Ez a fibronektin negatív lett, és vettek kenetet is. Majd pár nap múlva felhívtak, hogy a kenet pozití, több baktérium is van a méhnyaknál, antibiotikum a megoldás. Férjem elment a receptért, be is szedtem, most kontrollálni kell.
Ma a dokinál mégsem mondtam el a kis magánakciómat. :-( Most arra gondoltam visszamegyek a "profihoz" és lekontrolláltatom hogy hatott-e az antibiotikum. De azért az érdekes, hogy a dokimban fel sem merül, hogy vegyen kenetet, hogy megnézze nincsenek-e korokozók, nem?
Na most itt tartok. :-)) Jól bekavartam magamnak, de örülök is, hogy erre fény derült.
Vendég
 


Sziasztok!Bocsi,hogy nem írtam de sajnos csak rossz dolgok történtek velem,nem akartam addig leírni,míg nem tudok valami biztatót.Szóval a kiütéseim neve rózsahámlás.Nagyon kellemetlen,mert viszked csúnya,és nem akar elmúlni.:(de szerencsére állítólag nem árt a babának.Nagyon magam alatt voltam,most már megnyugodtam egy picit.de legalább még kb 4 hét mire eltűnnek.Rozim náthás nem ment oviba,de hála most nem lázasodott be.

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok!

Nálunk minden rendben. Nóri már rájött, hogy van keze. Jelenleg mindenkire nevet és megtanítottam integetni. Most éppen az a legfontosabb neki, hogy mindent meg akar fogni és a szájába tenni.
Kicsit beteg. Köhög és náthás.Már 58 cm és 4600 gr.Sajnos még mindig sokat bukik, de mivel a súlya megvan, nem foglalkoznak vele.

Izolda, mindjárt 37 :!: Remélem Csenge már meggyógyult. Hogy bírod így a végét? Meglesz a 40 hét :!: Csongor aktív?

Keny, nagyon szép súlya van Nórikádnak! Nekem is pont ennyinek mérték 32 hetesen. Már nem sok van hátra! Nálatok Kornél nem beteg?

Brumbrum, hogy vagy? Szerintem legyenek nyugodtan magánakcióid, ha az téged megnyugtat! Én is csináltattam pár külön dolgot. De én is így éreztem jól magam. Mikorra vagy kiírva? Hogy vannak a gyerekek?
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok!
Tinam, Nóri már szép nagy baba. Mennyi idős most pontosan?
Izolda, te már a finisben vagy, de jó neked! :-) Reméljük a rózsahámlás hamar elmúlik, fel a fejjel.
Keny, veled mi újság? Minden rendben?
Én jól vagyok, sokat fekszem, szerdán töltöm be a 28. hetet. Most babonából nem is pakolok, majd a 36.héten. :-) Elvileg febr.16-ra vagyok kiírva, de febr. 1-e után már kiegyeznék a szüléssel. :-)
A gyerekek jól vannak köszi, volt egy kis nátha, itthon voltak, de most már mentek oviba.
Vendég
 


Sziasztok!talán már javulgatnak a kiütéseim picit!Basszus ezt nem kívánom senkinek.nem elég,hogy csúnya,még oltárian viszked!:(csak a Csonginak ne legyen baja!!!!!Tinam ,örülök,hogy ilyen szépen nődögéltek,kérünk képet Nóridról!:)Brumi örülök,hogy nálad is szépen múlnak a hetek!Kenym!Most már te is lassan a finisbe érkezel utánam!:)Én már 1 hét múlva akár meg is szülhetnék!:)Már nagyon várom az én kis kukisomat!:)

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Izolda!
Hatalmas gratula 37 betöltött hét :lol: :lol: :lol:

Brumi!
Hogy vagy???

Itt minden oks, lassan kikecmergünk a betegségekből.Nórikám nagyokat rugdos, fészkelődik, feszeget :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok! Én jól vagyok, elkezdtem a 29. hetet. A méhszáj még mindig 2100-es, nem változott a 24. hét óta szerencsére. Kezdek bízni benne, hogy kihúzom a 37. hétig. Olyan jó lenne...
Vettek kontroll kenetet, még nem jött meg az eredmény. 2 hét múlva megyek ultrahangra. Már alig várom.
Készültök a karácsonyra lányok?
Vendég
 


Sziasztok!

Mi tegnap voltunk a védőnőnél. Nóri holnap lesz 9 hetes és 58 cm, 4600 gr.Viszont képzeljétek, hogy jártunk. A csípővizsgálat eredményét nézte a gyerekorvos és ellentmondásos a lelet. A fizikai vizsgálat negatív, de terápiát írt fel. Úgyhogy megint mennünk kell, mert most nem tudjuk mi a helyzet. :cry:

A karácsonyi díszeket én hétvégén már kiteszem.
Izolda olyan jó nézni ezt a 37 számot. A kiütéseiddel mi a helyzet? Javulgatsz?

Brumbrum, nálunk nincs kenetvétel. Sok helyen hallottam, hogyy szülés előtt megcsinálják, de nálam nem volt.Nemsokára eléred a 30. hetet. Utána már sokkal könnyebb. Te készülsz már a karácsonyra? Gyerekeknek ajándékkal hogy álltok?

Keny, nálunk azt mondták, hogy a 34. hét után már nincs visszatartás. Meg is lepődtem rendesen. Kornél már meggyógyult?
tinam1
Füzesabony
 
 


Én is kiteszem vasárnap az adventi díszeket. Karácsonyi ajándékokkal még sehogy nem álllok, előtte még lesz a lányom 5. szülinapja dec.10-én. Most arra készülök, majd utána koncentrálok a karácsonyra. :-)
Reméljük nem lesz a csípővel semmi gond. Nekünk annak idején volt egy csípő ultrahang, meg egy fizikai vizsgálat is.
Vendég
 


Sziasztok!
Próbálkozom a vonalzót beilleszteni. Sikerült! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Izolda, hogy van Csongor? Készülődik már?
Keny, Brumbrum hogy vagytok?
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok!Tinam pont ma voltam ultrahangon,hát még nem siet kifelé,pedig már 3,5kg.Van egy kis folyadék a herezacskójában,remélem elfog múlni!Mindig van min aggódni!:(A kiütéseim lassan múlnak és még mindig viszetnek.Holnap megyek NST-re.Hogy van Nórika csípője?Nem raktál fel új képet!

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok!
Köszi lányok jól vagyok, minden rendben. Azon kívül, hogy kontroll kenetet vettek, és újra antibiotikumot kapok, mert streptococcus baci még mindig van. Elég makacs. :-(
Hú Izolda, irigyellek, már bármelyik nap szülhetsz. De jó neked! :-)
Vendég
 


Sziasztok! Hol vagytok lányok? Mindenki úgy eltűnt!
Izolda megszületett Csongor?
Keny bírod még?
Vendég
 


Sziasztok!december 10 én,11.20-kor 4150g,57cm,megszületett Töreki Csongor Ottó.ma jöttünk haza.Kitartást nektek,majd jövök!Puszi.

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Kedves Izolda!
Gratulálok!!! Minden jót nektek, majd ha tudsz, írd meg a részleteket!
Vendég
 


Sziasztok!

Izolda gratulálok és jó egészséget!
Szép nagy baba lett Csongor! Kérünk képet. Majd írj ha kipihented magad. Jó nagy hasad lehetett :D

Keny veled mi a helyzet?Remélem jól vagytok. Nóri hogy van?

Brumbrum te hogy érzed magad? Mi lesz a kislányod neve? A nagyobbak jól vannak? Mikor voltál az orvosnál?

Nálunk minden rendben. Nóri 5100 g és 60 cm. .Mostanában kicsit rosszul alszik, de ez legyen a legkevesebb.
tinam1
Füzesabony
 
 


Tinam, kösz kérdésed, jól vagyok. Betöltöttem a 31. hetet.
A kislányom neve Nóra lesz. :-)))
Orvosnál már jó két hete voltam, akkor még 2100-es volt a méhszáj. Most megyek majd 28-án megint. Bízom benne, hogy olyan sokáig kihúzom, mint Izolda. Ahogy mennek a hetek, úgy csökken az aggodalmam. :-)
A lurkók jól vannak, egyik kicsit náthás. Ma lesz az oviban a karácsonyi műsor. Nagyon várom.:-)
Nórika szépen növöget. Csak így tovább.
Aggódom Keny-ért. Rég nem írt, remélem nincs semmi baj.
Vendég
 


Sziasztok!Először is Keny jól van csak költözködtek!:)Köszönöm a jó kívánságokat!Nagyon hamar meglett Csongi.Hajnalban erős keményedések,fájdalom nélkül.Nyolckor kórház 5 perces de csak keményedések,magzatvíz szivárgás.Ekkor már 8 cm-re tágultam,dehogy hogyan azt nem tudom.:)10-kor buroksapka repesztés,még mindig fájdalom nélkül.Utána jó 1 óra megdöglős fájdalom!:)11.20-kor kibújt Csongi!:)röviden ennyi!:)A kispasi eszik,alszik!:)Rozim meg csak féltékenykedik!:)Hüha ennyi Nóri!:)nehéz lesz követni!:)Örülök,hogy jól vagytok!

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Kép Csongor

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok!
Izolda, gyönyörű ez a kispasi. Hogy vagytok? Milyenek az éjszakák?

Brumbrum milyen volt a karácsonyi műsor? Lassan betöltöd a 32-t. Én utána már egy kicsit nyugodtabb voltam.

Mi ma voltunk védőnőnél. Nóri 5400 g és 60 cm. Mindig ülni szeretne és már egy kis kanál almalé is volt. Nagyon tetszett neki. Majd küldök képeket.
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok!
Izolda, gyönyörű ez a kisbaba. :-)
Igen holnap kezdem a 33.hetet. Bevallom kicsit már felbátorodtam, így karácsony előtt. Köv.szerdán majd kiderül a dokinál, hogy minden rendben van-e. Igazából megnyugodni a 36. hét betöltése után fogok.
Tinam, szépen növöget Nóri.
Ja, képzeljétek, végképp eldőlt a baba neve, és mégsem Nóri lesz, hanem engedtem a férjemnek, és Zita lesz. :-) Már beszereztem Zita névtáblát a babaszoba ajtóra, úgyhogy a kocka el van vetve. :-)
Mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok!
Vendég
 


Sziasztok!Köszönöm szépen!:)Csongi jó baba,Szopizásnál kicsit lusta,de ilyenek a fiúk.:)Brumi kitartás,hamar elmegy az idő!Majd csak azt vesszük észre,hogy küldöd Zitádról a képet!:)Tinam!Szépen nődögél Nórid!:)Csenge már nagyon várja a karácsonyt számolja a napokat!:)Én nem annyira,mert még olyan nagy dolgokra nem vagyok képes!:)Sajna van még egy kis problémám az alsó fertájon!:(de majd az is elmúlik.27.-én szorítsunk Kenynek!Nórika akkor érkezik!:)Brumi,neked hova tünt a vonalzód?nem tudom,pontosan mikorra vagy kiírva!:(Boldog karácsonyt,ha addig már nem jöttök!:)

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok!

Én is teljesen el vagyok havazva, majd ünnepek után jobb lesz. Szorítok Kenynek 27.-én. Örülök, hogy mindenki jól van, most ezerfelé kellene szakadnom, úgyhogy megyek is.
Kellemes ünnepeket mindenkinek!
tinam1
Füzesabony
 
 


Csajok!Nagyon Boldog Új Évet Mindenkinek!

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Jól eltüntetek!:)

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!
Itt vagyok én, csak mindig van valami Nórival. Sajnos. Most éppen a kis 6 kg!-os mókuskámnak kirepedt a bőr a nyakán. Dévény tornára kell járnunk és ma még az orra is vérzett.

Veled Izolda mi újság? Csongor lassan egy hónapos. Hogy szalad az idő! Csenge babusgatja a kistesóját?
Kenyről tudsz valamit?

Brumbrum, hogy telt a karácsony? Remélem nem hajszoltad túl magad!
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok. 33+5 napnál tartok. Két ünnep között voltam dokinál, és a méhszáj nem változott 2100-es. Most jan.11-én megyek megint. Megy az idő szerencsére. A karácsony zsúfolt volt, de élveztem. Ez a január már uncsibb, főleg ezek az utolsó hetek. :)
Szegény Nóri. Mitől vérezhetett az orra? Én is jártam mindkét gyerekkel Dévényeshez. Nagyon jó.
Én is várom Keny jelentkezést, és a szüléstörténetét.
Vendég
 


Sziasztok!Tinam!miért kell járnotok Dévény tornára?Látom nálad is van mindig valami.Csongi nődögél,már majdnem 5kg!:)Elkapta tőlem a náthát,köhög szegény!:(de hogy legyen még idegeskedni való,Csenge meg hasmenéses lett.Most azon idegeskedek,hogy a pici el ne kapja!:(Kenyék jól vannak.Vártam,hogy majd kiírja,mikor,mekkora lett a Nóri,de nem tette,akkor elmondom én!:)12.27-én,09:02perckor megszületett Nóri,3640gr,57cm.Nagyon szép baba!!!!!majd biztos jelentkezik!:)Brumi!Már neked sincs sok vissza,örülök,hogy minden ok veletek!

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Izolda örülök, hogy írtál. Remélem a gyerkőcök hamar meggyógyulnak.
Azért kell Dévényre járnunk, mert méhen belüli rossz fejtartása volt Nórinak. Vagyis csak jobbra fordította a fejét. ( Méhen belül nem tudta fordítani a fejét, kicsi volt neki a hely. Végül is csak 104 cm volt a pocim amikor szülni mentem. Ahogy visszanéztem az ultrahang képeket valóban mindig egyirányba nézett.)De már csak egyszer kell mennünk szerencsére, mert nem jól viseli a picúr.
Ráadásul ma adtam neki egy kis almát, nagyon szerette. Viszont szinte emésztetlenül viszont is láttam egy nagyobb hasmenéssel. Szerintem hanyagolom még egy kicsit a dolgot.

Örülök, hogy Kenyék jól vannak. Szép nagy baba lett Nóri.
Neked is elég nagy lett Csongor, esetleg ti is magasak vagytok? Mert az én Nórim a ti babáitokhoz képest elég picinek született.

Brumbrum várom mit mondott neked a doki. De már neked is csak pár hét van. Gyorsan eltelik meglátod. Neked mennyivel születtek a gyerekek?
tinam1
Füzesabony
 
 


Sziasztok!Tinam!Nem is gondoltam,hogy az is befolyásolja a picit,hogy hogyan tudott mozogni a pocakban!mindig tanul az ember. Amúgy mikor vetted ezt észre Nórinál?én nem vagyok magas 162cm,és normál esetben 54kg.apa viszont 182cm,és 100kg!:)állítólag mi közösen ilyen nagy babákat tudunk "gyártani"!:)

Családient.hu vonalzók picibaba.hu vonalzó
izolda
Bakonyszentkirály
 
 


Sziasztok!

Nórinál a védőnő vette észre a 3 hónapos státuszon. Vagyis már előbb észrevette csak azt hittük magától megoldódik.
Nálunk is a gének lehetnek felelősek, hogy Nóri picin született. Igaz az apukája neki is magas és szintén 100 kg körül van, viszont 2,1 kg-mal született a párom és 46 cm. A tesója is 3 kg alatt volt és 47 cm. Biztos rá ütött Nóri.
De a lényeg, hogy behozta a lemaradását.
Jól teltek az ünnepek? Csenge babusgatja a kistesót?
tinam1
Füzesabony
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: