Új privát üzeneted érkezett!

Szia cznok, nem sértődök meg de a teljes címe mylife in memoryan amúgy nem ez a lényeg.Üdv

Kép
eve3htv
 
 


És az mit jelent?
cznok
 
 


Sziasztok!

Továbbra is várjuk a Te Történeted rovatba a szüléssel, gyermekvállalással, neveléssel kapcsolatos vicces, nevettető, megható, megkönnyeztető, tanulságos írásaitokat 1-2 oldal hosszúságban, Word dokumentumban a szerkesztőség email címére: szerkeszto@babanet.hu

A Kölökneten pedig még lehet nevezni a Mikulás-pályázatra, a legjobb történeteket remek gyerekkönyvekből álló csomagokkal díjazzák majd! Még odaérnek majd a Télapó előtt! Itt a következő mélcímre írhattok: szerkeszto@koloknet.hu

Mindenkinek további szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

 
 

Csajok!Merre vagytok???

Kép
eve3htv
 
 


Évi én járok erre

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Krisz örülök neked, a többiek el vannak tűnve :shock:

Kép
eve3htv
 
 


Évi nem biztos csak nagyon téma sincs most amiről mehetne a beszélgetés!!
Na de akkor kezdem én :D
Karácsonyra mit tervezel??Domi kap valamit??

Reni köszi a köszöntést sajna csak itt tudok válaszolni!puszi

Kép
kriszpiri
 
 


Kicsit dicsekszek Milánnak meg volt az első tápszer nélküli evése!Csak bébikaját evett és abbol annyit h nem kellet tápszer nagyon örültem remélem lassan igy elhagyhatjuk majd! :D :D

Kép
kriszpiri
 
 


Krisz, karácsonykor itthon leszünk főzök, fát díszítünk 3-an...hogy mit kap Domim....nem tudom még :)
És ti mit terveztek?
Én is adtam már Dominak bébi ételt de nem tudom hogy jóllakik-e vele, és hogy utána kell-e adni tápszert neki.Én úgy csináltam hogy adtam neki amennyi jólesett és ha utána nyűgi volt még akkor csináltam tápszert.De nekem nem mondta senki sem hogy hogyan kell ezt csinálni konkrétan...:S

Kép
eve3htv
 
 


Évi mi is diszitünk főzők ..stb valami zenélős csörgős játékot kap mert az nagyon bejön neki!!
Nekem se mondták de először kostoltatok vele ha nem megy a hasa vagy nem lessz kiütéses akkor adok neki legközelebb is!!Én is ugy szoktam adok bébi kaját és aztán megkinálom még tápszerrel ha kell kell ha nem nem!!Én is csak kisérletezek vele!De az 5 honapostol valo kaják jobban bejönnek neki,a gyümölcsösek nem nagyon!!

Milyen tápszert esztek??Nem bukik??

Kép
kriszpiri
 
 


Most váltottunk tápszert, beba ha start aktív volt(kínlódtunk vele fájt tőle a hasa , de ezt kellett kapnia 4 hós koráig).Utána milupa milumil ha1 optima, de ez nem volt jó sok visszajött és kipattogott tőle, most humana ha 1 remélem ez már jó lesz.De a kiütések nem múltak el :oops: a védőnő azt mondta hogy a sok nyáltól van, de a kezén meg a lábán is????

Kép
eve3htv
 
 


Start Aktiv nekünk se volt jo mert bukott tőle nagyon!Mi Milupa AR optimát eszünk ez bevált neki!!

Kép
kriszpiri
 
 


AR az mit jelent?Boldog hófordulót! :D

Kép
eve3htv
 
 


Évi köszi:)
Az AR bukos tápszer mi nem hizunk annyit bukott a start aktivtol!!

Kép
kriszpiri
 
 


Aha, nem tudtam.Mi a sok?Pl a fele???

Kép
eve3htv
 
 


Évi majdnem az egész részletekbe 2 honapig miég nem váltottunk a fél kg-t se érte el a sulya amit hizott

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!
Évi,Kriszpiri!
Látom tápszer ügyben próbálkoztok!
Mi amikor kijötünk a korházból felirták a Milupa Aptamil Ha Prev-et!Azt ettük 4 hónapos koráig!Utánna kevés volt neki és váltottunk beba 1-re! 6 hónapos koráig ugye felirták utánna elkezdtük a dm-es 1 est!Semmi baja nem volt tőle!Sőt a Rossmanostól sem!Nincs kiütés se hasmenés és lényegesen olcsóbb,és a gyerek is jól lakik vele!Na meg mi nem igazán babakajáztunk!A mi kajánból evett.egyszer kétszer gyümölcsöket készítettünk,de azt pépesítettem amit mi eszünk!És amióta azokat eszi azóta jobban hízik!Nálunk a tápszertől nem nagyon hízott.Most is eszik tápszert de főleg éjszaka,meg esete napközben egyszer
Grétinek a hétvégén volt a szülinapi bulija,jól sikerült és élvezte is!
Mi karácsonyra vettünk neki egy babát.
Ahogy elekezdett járni nagyon tetzik neki a babakocsi.Tologatja és azt is vettünk neki.Meg apa ost szereli neki a hintát azt kata a tatától.

Kép
mné zsuzsi
 
 


Zsuzsi köszi az infot és utolag is Boldog születésnapot Grétinek!!
Én azért veszek neki bébikaját mert itt nagyon sokan válogatnak nem igazán főzünk olyat amit még ehetne!

Kép
kriszpiri
 
 


Levinek boldog születésnapot!!!

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!
Zsuzsi, nem tudom...most tiszta ideg vagyok mert a gyerek csupa kiütés :evil: picike nagyon de látszik kezén lábán hátán mellkasán, és a szájánál is de ott piros mert ugye sok a nyálacska és cumizik is elalváskor.Azt mondta a védőnő h kenjem őt testápolóval gyógyszertárival, nem igazán hiszek benne de ha nem múlik elvisszük bőrgyógyászatra.Baromira örülök mert ugye járvány van!!!Meg azt is mondta h a nyálától van meg a cumitól, de akkor csak a szájánál kéne lenni nem? Végülis sejtem mitől lehet, mert mondta hogy adhatok Dominak almás kekszet, mikor meg múlthéten kijött kérdezte mit kap én meg mondtam hogy, adtam neki almás kekszet, erre meg mondta hogy : juuuuuuj azt még nem lehet :evil: úgyhogy elegem van!Mi most Humana HA 1-nél tartunk remélem jó lesz.Grétának utólag is boldog születésnapot!

Krisz:az gáz lehetett, de a lényeg hogy ez már bevált!Örülök! :)

Csajok Domi este 6-kor elaludt, 7:45-kor evett következő evés 23:45-kor, de szerintem hajnalban böjtje lesz ennek a korán fekvésnek.Jó lenne pedig már aludnom egyben 6 órát mert ma is rettentő fáradt voltam :( ami nálam idegességgel is jár..mondjuk kinél nem...
Szóval szép estét mindenkinek!Jó éjt!

Kép
eve3htv
 
 


Évi nálunk most pont forditva van reggell fél 6kor evett utána aludt 7ig utána 8tol 10ig 11:30tol 14ig......
Párhete volt olyan h 10-11kor evett utána csak 5 fele kelt de most egy hete megint kel 3kor is ez a rossz idő miatt!
Én is fáradt vagyok de hidd el csaj tul jutunk ezen!!

Kép
kriszpiri
 
 


Krisz, köszi a bíztatást jól esett :)

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy belebeszélek! Én régen írtam hozzátok, de lehet ti még akkor nem voltatok, nekem volt az első topicbébim :D De nem is ez a lényeg, olvastalak titeket, és kiakadtam...
Évi, nekem Krisztián végig tápszeres volt, Humana HA1-et kaptunk kezdetektől, és szerintem tökéletes, hat hónaptól meg a Humana HA2, mert az már táplálóbb. A védőnőd, meg khmmm már ne hari, de egy katasztrófa. Egyrészt küldött volna rögtök a házi gyerekorvoshoz... Azért mondom, mert nekem Krisztiánnak az áfonyától volt ilyen kiütése amit Te írtál, a gyerekorvos adott Kalciumot, ami pici ampullákban volt 2x kellett felet adnom neki és elmúlt a kiütés!
Az meg hogy még nem szabad almát meg kekszet adni... én 3 és fél hós kora óta adtam a gyereknek gyümölcsöt, és él. Szóval nem értem, legalább egyező vélemények lennének!

Mindenesetre gratulálok nektek, nagyon szép gyerkőceitek vannak!!! Minden jót nektek! Főleg egészséget!
És mégegyszer ne haragudjatok, hogy így bepofátlankodtam, csak gondoltam megosztom az én tapasztalataimat is!

Sziasztok!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok nem bagyon pörög a topik.Már csak Évi meg Kriszti ti maradtatok?
Hogy vagytok?Babók?
Mi jól vagyunk bár kevin elég nyügi mostanába és állandóan a cicimen lógna pedig már nagy fiú. :lol:
Mit vesztek karira a törpéknek?

000kata
 
 


Csajok rakjatok képeket

000kata
 
 


Kép

000kata
 
 


Pindimanó köszi a tippet.Majd rákérdezek hogy lehet-e recept nélkül kapni.Kata most csak ennyien vagyunk :)

Kép
eve3htv
 
 


Kata jo h jöttél:)
Fogjuk rá h jol vagyunk!Milán viszont nagyon elvan:9
Szép nagyon Kevin

Kép
kriszpiri
 
 


Krisz: köszönjük :oops: :lol:
Mesélj Milánról.Miket tud már?mivel töltek napjaitokat?

000kata
 
 


Krisz, írtam neked privit,elolvastad?Mi baja Milánkának?

Na utánanéztem a dolgoknak Fenistil cseppet 1 hónapos kor felett szedhetnek babák úgyhogy kipróbáljuk,remélem bejön majd.

És egy aktuális téma....ti beoltatjátok magatokat H1N1-ellen?
Mi párommal beadattuk 1 hete és nincs bajunk.

Kép
eve3htv
 
 


Évi: oltás: én beoltatom magam hétfön kapom meg mert nem adta be mert csúnya a torkom.Apa is beadatja.Kevint nem merem oltani.

Többiek?

000kata
 
 


Sziasztok!
Elöször köszönjük a köszöntést!
Évi mi elkezdtük elég korán a hozzátáplálást!Ha kekszet még nem is adsz neki de almát nyugodtan!Attól nem lesz baja meg sütötök!kekszbe meg babakekszet!Lehet kapni ami alergiamentes!
Oltás mi felvettük a Grétivel!Tudtátok hogy anyukáknak is ingyen van csak azt az indokot kell mondanotok hogy babát szeretnétek még ha nem is!?nekem ma mondta a gyerekorvos!Mi is felvettük!Nekem kicsi húzódik a karom feszül ennyi!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Évi bocsi most olvastam!!

Kata Milán sokat jár a szája folyton hasra fordul már!!Imád reklámot nézni!Ül néha még el el dől.
Imád meztelenkedni!!Napjaink általába mindig ugyan ugy telnek nem nagyon járunk el!!

Oltás:én beadatom sztem a gyerek érdekébe és rá veszem aput is neki ingyen lenne mert veszélyeztetett de nem engedte

Kép
kriszpiri
 
 


Zsuzsi:és a picur is belett oltva?a gyerekorvos ajánlotta?

Krisz:nagyon ügye Milán :lol: sajnos mi se megyünk sehova,még egy játszó sincs a közelbe :cry:

000kata
 
 


Nah mi sem járunk sehova, meg most közösségbe nem is szabad menni.Hivatalosan is járvány van...

Kép
eve3htv
 
 


Csajok éledjetek!!!!!!!:)Mi újság van??
Pindimanó,szereztem kalcium ampullát mennyi ml-t lehet neki adni egy nap???Írj kérlek!

Kép
eve3htv
 
 


Évi vagyok csak elaludtam Milánnal

Kép
kriszpiri
 
 


Igen a gyerekorvos ajánlotta

Kép
mné zsuzsi
 
 


Nemtudom miért minden orvos mást mond

000kata
 
 


Nekem azt ondta gyerekorvos hogy mindneképp ajánlja!Összetevőre sokkal gyengébb mint a sima infulenza!Tudják mi van benne!
Majd meglátjuk mi lesz!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Nekem meg aztmondta hogy elég a családtagokat és ne vigyem áruházakba.

000kata
 
 


Ez a bosszantó hogy elbizonytalanítják az embert!Mert pl nem kell ahhoz áruházba vinned ha a kisbolt kilincsét megfogja egy beteg ember!Sztem...

Kép
eve3htv
 
 


Évi:hát igen.Rossz hogy mindenki mást mond igy hogy dönts?
Hogy vagytok?

000kata
 
 


Sziasztok!

Én is itt. Bocsánat, hog nem voltam de Levi mellett nem sok időm van. Álltalában esténként tudok csak gép elé ülni. Mostanában meg már csak fél kilenc kilenc felé alszik el Levi és még ezt is meg kell nekem is szokni mivel eddig már fél hétkor aludt. De már "nagy"fiú a drágám és nem igényli azt, hogy hamar elaludjon.

Krisz, köszönjük a köszöntést!! :D

Mi nem oltatjuk be magunkat. Annyi mindent hall az ember, jót is rosszat is. Inkább megelőzni próbáljuk. Sok gyümit és c-vitamint szedünk. Szerencsére eddig nem voltunk betegek (kopkopkop)

Most mennem kell. Este még jövök és jobban vissza olvasok.

Sziasztok!! :D

anitapo20
 
 


Kata: köszi elvagyunk.Annyit változik Domi minden nap hogy hihetetlen, mindíg csinál valamit amin meglepődöm.Most mániája a csapkodás,meg szájába veszi a lábait :)

Anita:Boldog szülinapot Levinek utólag!

Kép
eve3htv
 
 


Évi:Nagyon ügyes Domi. :lol: Nem raktok képeket?

000kata
 
 


Évi, köszönjük szépen! :D

Hoztam pár képet: Kép Kép Kép Kép

Az elsőn a szülinapi tortája amit én sütöttem neki (látszik is rajta :P )
Másodikon ismerkedik vele.

Amúgy nem is mondtam, hogy már hét fogunk van. Hirtelen jöttek ki szinte egyszerre, de most megint nem jön fogunk. :)

anitapo20
 
 


Na mi is itt!!!

Hát mi sok felé járunk Izussal,minden nap sétálunk egy nagyot!A bevásárlást is én csinálom általában.Meg járunk babatalira is,szinte hetente van!

Izusnak még nincs foga,de nagyon küzd vele...szegényelég nyűgös néha,az egész ínye be van dagadva neki...remélem h 3 hónap szenvedés után lasan előtörnek a fogak,és egyszerre vagy 20 8) :lol: :lol:

Iza is már eszik mást.Nekem ugye nem volt elég tejem,de már nem tápszert kapott hanme tejpépet(ez is tápszer amúgy csak speciális).Na és ebbe a pépbe kezdtem neki el gyümiket keverni.Alma,banán,barack,körte.Aztán 6 hós korától elkezdtük a zöldségeket.Krumplival nyitottunk.Én megpucolok pár krumplit illetve almát.Az almát nagyobb darabra vágom a krumplit kisebbre és megfőzöm őket.Főzőlével turmixolom.Imádja!!!Na ezek után 3-4 naponta kap új zöldésget,először kevesebbet h lássam tetszik e neki,aztán már többet is.Így eszünk már répa,brokkoli,fehérrépa,zeller,sütőtök,karalábé(ebből csak keveset adok neki nehogy fájjon a poci).Illetve gesztenyét is ettünk már.Ezeket itthon gyorsban összedobom,2-3 üveg lesz belőle és kész is!Pici sót szoktam bele tenni.
Néha veszek üveges babakaját is,jól jön ha esetleg úgy jön ki a lépés,de egyenlőre sok félét nem tudtam neki veni,mert mindig van benne olyan amit még nem kóstoltunk!
Most kezdjük a húst is,aztán keksz meg 1-2 új zöldség!Ez lesz a köv hónapi projekt :wink: :lol:

Amúgy a blogomban van egy jó ksi cikk a hozzátápiról!Ha érdekel vkit nézze meg,a teljes cikk a nete van,a linket megtaláljátok ott!


Ja és mindenevő a kisasszony!!!Imádott eddig még mindent amit el tetem!!!

Mindenhova eljut,de konkrétan kúszni még nem tud.Ülni csak az etetőszékben tudja felhúzni magát,máshogy még nem megy!

Levit isten éltesse!!!Gyönyörű nagyfiú lett!!!És tuti a torta is!!!Kár h fogyózom....

Kevin is nagyon édes!Jaj azok a kis fogak!!!!Nekünk is kell!!!!! :wink: :lol:

Majd dobok képet én is,csak a legfrissebbet fe kell még töltenem! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: