Új privát üzeneted érkezett!

Ilyen topik meg nincs, gondoltam inditok egyet. A nyariaknal nagy az elet, gondoltam,hatha ez is beindul!
Remelem jo sokan leszunk!
Udv!
Eniko

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Ismet en.
Gondoltam irok magamrol egy par sort, hat attol masnak is kedve tamad! :lol:
29 eves vagyok, Sheffieldben elek a ferjemmel. Elso babankat varjuk nagy izgalommal es nemi paraval. Titkarnokent dolgozom. 5 eve jottem ki.
Remenykedem, hogy ebben a topikban majd vegig segitjuk egymast a babavaras csodalatos es neha rogos utjain, meg aztan majd mikor anyukak leszunk is hasznos tanacsokkal latjuk majd el egymast.
Szoval udvozollek itt! :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Szia!

Ahogy láttam, sok hasonló topik van.

Ha esetleg valamivel érdekessé tudnád tenni mások számára, biztosan többen látogatnának!

Bocs! Nem beleszólni akartam, csak egy tipp volt!

Angliában nincsen Babanet?

Üdv

Jardina
jardina
 
 

 
 

Szia Mush! :)

Remélem, nem vagyok korai a novemberi kiirt időpontommal :oops:
Mi másfél éve szerettünk volna babát, mire összejött. :wink:
33 éves leszek augusztusban és nekünk is az első babánk, és már tudjuk is, hogy kisfiú lesz :)
Vendég
 


Hogy bírod a terhességet?Mármint rosszullétek még kerülgetnek?
Vendég
 


Jardina!

Te hová szoktál írogatni?
Vendég
 


Szia Mush!

Jó ötlet volt ez a topik, mert igy a téli kismamák mind jöhetnek, nem csak akik bizonyos hónapban szülnek... én például még november végén is szülhetek, mert dec. 6 az még nagyon az elején van.

Szia Melus! persze, hogy bele férsz te is :wink: , gondolom!

De jó, hogy tudod már a nemét a babának! Gratula a kis tököshöz! :lol:

Nekem van már 2 fiam, 34 éves vagyok.

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok

köszi Enikő a meghívást :lol:
bár én is a novemberi topicból jöttem át megnézni benneteket, mint melus :lol: de hát a november is már tél, nem igaz?
én már a 3. babámat várom, szintén nagy izgalommal :lol:
És november 4.-re vagyok kiírva, ha minden igaz :wink: mert a mensim szerint November 11, de a doki szerint nagyobb a baba, így előrébb hozták a szülés várható időpontját is.

Mindenkinek jó babavárást kívánok!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok!
ne butaskodjatok, mar hogy lenne baj, hogy novemberiek vagytok! akkor mar kezdodik a tel!!! :D
nagyon orulok, hogy jottetek!

melus. gratula a kisfiuhoz!

ancsa te tudod mit varsz? vagy neked mindegy egy fiu egy lany utan? gondolom nagyon varjak a kistesot.

rosszulletek? haaat meg neha vannak, foled este :( de alakul. es nektek? feltetelezem ti mar tul vagytok ezen.

dolgoztok? mit?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


marti. teged kihagytal. ne hari. neked is udv!
izgulsz mar az utazas miatt?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


melus

én még nem tudom, hogy kisfiu vagy kislány, mert eddig nem mutatta meg magát :wink:
jövő héten kedden megyek UH-ra, remélem akkor már kiderül :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa. es mit szeretnel?

en julius vegen tudom majd meg, de apa nem akrja tudni, szoval en bajban vagyok ezzel

KépKép
KépKép
mush589
 
 


azt szeretném hogy egészséges legyen, a többi mind másodlagos :lol:
amugy most kislányra vágyom :lol: egy tündérkére :lol:
de a királyfi is tökéletes lessz :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


a kepen az valamelyik korabbi csemeted? kedden akkor majd megy a drukk+++++++++

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok,

Szerintem is jó ötlet ez a topik. Én december 5re vagyok kiírva, az első babánkat várjuk és hát plusz minusz egy hét, szal akár november is lehet a szülésből:wink:

Mi július 11én megyünk genetikai uh-ra, reméljük, megmutatja magát Picuri. Mi egyre jobban a kislányra álltunk be, miután megtaláltuk a nevet :lol: , de a lényeg, hogy ne legyen semmi gond. Ha fiú lesz is hazahozzuk :lol:

Ja és már nagyon várom, hogy megmozduljon.

Kép
wruska
 
 


szia wruska
akkor drukkolunk, hogy puncis legyen! milyen nevet valasztottatok?

mi is jobban allunk lany nevvel, mint fiuval, de nekunk amjd csak juli 29-en tudjuk majd meg, hogy mivel rendelkezik a csemetenk. szivem szerint en is kislanyt szeretnek, bar amikor meg nem tudtam, hogy terhes vagyok, akkor volt egy megerzesem, hogy ha az vagyok, akkor fiu lesz. barmi is lesz, imadni fogjuk!

Ha jol tudom elso babasoknal nem nagyon erezni a mozgast a 18-20. hetig. szoval turelem! persze nem tudnek jobban egyet erteni:)

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Ha kislány, akkor Maja, ha kisfiú, akkor Olivér lesz.

Mozgásról, azért én reménykedek, hogy előbb is érzem az aktivitását. Már most is van egy kis csiklandozás, de hát ez még akármi is lehet...
:wink:

Kép
wruska
 
 


akkor azert is drukk++++++++++++++

KépKép
KépKép
mush589
 
 


köszi a drukkokat++++++++ :lol:

nem, a mostani baba, a 16 hetes 4D-én készült :lol:
csak akkor eltakarta magát és így nem láttuk a lényeget :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


wruska. szep nevek!

ancsa. nagyon cuki a kep. feltenned nagyobban is? koszi
en augusztuban megyek haza 2 hetre akkor megyek majd 4d-ra. ez a 23-25 kozott lesz. szerintetek varjak a leheto legkesobbig? majd megbeszelem a gyerekkel, hogy mutogassa magat! :lol: nekem az az egyetlen eselyem:)

kerdes: mikor el kezdeni kenni a pocakot? es mit javasoltok?

melus. merre vagy?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Eladnám félévet használt,Herlag típusu babakocsinkat!további képet kérésre küldök(téli lábzsákkal,napernyővel)
ár:fix:15000ft+pk
geosel.klara@freemail.hu
Kép
geosel.klara
 
 


Hali:)
Van ilyen topic, a gyermekek /magzatok kor szerint alcímnél :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


lanyok. elutazom ket napra. majd kedden leszek legkozelebb.

magnes. jol elrejtetetted a topikot, de megtalaltam. en irok ide is meg oda is.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mush, szerintem a pocidat és a cicidet már akár most is el kezdheted kenni (gondolom a stiák ellen), jó zsíros testápoló elég hozzá, de vehetsz speckó krémeket is. Én is kenem már, mert ahogy elkezdett feszülni a ahsam, ki is száradt veszedtül. Nem kenem minden nap, mert szerencsére nem kell, de olyan kát három naponta már érzem, hogy viszketek:) A cicimet meg féltem, mert amúgy is elég nagy, és nem szeretném, ha még "ronda" is lenne. És ilyenkor a cicit fontosabb ápolni, mint a szoptatásnál, legalábbis én így hallottam. Mindenesetre ártani nem árt.

Ja és szerintem a legideálisabb időpont a 4Dre az, amit írtál. Bármelyik. Ilyenkor már szép formásak, de még nem túl nagyok, így jó fotót tudnak csinálni. Van itt egy 4Ds topik, kukkancs be, nagyon jó képek vannak fent :wink:

Kép
wruska
 
 


szisztok,remélem mindenki jól van :lol:
én picurkám még mindg nem akar sürűbben mocorogni :( már nagyon aggódok ez miatt :oops:
vigyázzatok magatokra!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


nyugi ancsa. biztosan minden oke, es csak lusti a draga.

wruska. koszi az infot. akkor elkezdem kenegetni. vettem 2 kulonbozo speckosat.
nekem az arcborom is szornyen kiszaradt. olyan mint a csiszolo papir. hiaba kenem.

en lehet, hogy erztem a babat egyszer penteken. hasonfekven olvastam es olyan erzesem volt, mintha valaki egy masodpercre beleutkozott volna a hasfalamba, de lehet, hogy csak a beleim voltak :roll: :lol: mivel eslo baba fogalmam sincs, hogy mit kell erzeni.

na megyek szunditok egyet. hosszu volt az elmult ket nap! meg kiakaszto is. lehet, hogy torolnunk kell a nyaralasunkat a ferjem munkaja miatt. elveszitunk egy csomo penzt. bar en szivesebben odaadnam akkor mar valakinek. de hol talalok olyat, aki keszenletben varja, hogy mi tudunk-e menni. 2 nappal utazas elott is lehet nevet valtoztatni.(ez jo), meg van penze, koltopenzre.
vagy en megyek valaki massal, de kivel? meg kulonben is a ferjem akart annyira menni, es ugy nem lenne az igazi. nem egyszeru :(

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok, megjöttem Uh-ról

Grav.s20

BPD:48 mm
HC:174 mm
AC:137 mm
FL:31 mm
Lepény a mellső falon, normális magzatvíz, 4 ÜREGŰ SZÍV!Juhéjj

És ami még fontos, KISLÁNYOM lessz

Annyira elvoltam foglalva a baba szívével, hogy meg sem kérdeztem a dokit, normálisak-e ezek a méretek.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


szia ancsa!

gratulalunk a fantasztkius uh-hoz es a kiscsajhoz.

en meg hoztam egy poci kepet! Kép 13+6

KépKép
KépKép
mush589
 
 


nagyon jó a kép :lol:
nekem még most sincs ekkora hasam :roll:
igaz nekem széles a csípőm nagyon

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ugy latszik csak mi ketten maradtunk...

nekem reszben azert ekkora a hasam, mert egy resze haj, egy resze a baby, es neha meg fel is fujodom. de szerintem foleg a haj a bunos. sebaj, most lehet. :D

orulnek a nagyobb csemetek az uj tesonak?
ott is esik? viharos az ido?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Én is súlyfelesleggel kezdtem,és az is a hasaom volt öbbnyire, ugyhogy anélkül most szerintem nem is lenne hasam :(
kicsit furcsállom is :wink:

Lassan nehezen megy a hajolás,mert érzem, hogy nem jó a pocimnK, ha nyomódik, amikor lehajolok.

arról nem is beszélve, az étvágyam úgy megnőtt,egyfolytában éhes vagyok, pedig eszem rendesen

igen,örültek nagyon,főleg a lányom,mert ő kislányt akart :lol:

nálunk is esik és nagyon nyomott az idő 2 napja :roll:
bár én ezt jobban szeretem, mint a nagy meleget :lol:
de olyan álmosító az idő,hogy egész nap tudnék aludni még állva is :lol:

nem baj, majd visszajönnek :lol: és remélem lesznek majd még többen téli babák :lol:

te hogy vagy?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Hali. Vagyok én is, csak nem volt semmi esemény, csak olvastalak titeket.
Ma lett volna az első jógaórám, de amilyen az én formám, természetesen nem nyitották ki du az iskolát, így majd csak holnap délelőtt tudunk menni. Nem baj, én a délelőtti időpontnak jobban örülök, így leglább apával többet tudok együtt lenni.

Ancsa: gratulálok a kislányhoz!

Mush: helyes az a pocak és nem hájnak, hanem valódi kismama-pocaknak látszik!

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Gondoltam en is bekoszonok. Ha minden jol megy akkor nalunk februar kozepen lesz baba. :lol: Az is tel meg...

Mush - latom te is errefele vagy, bar en delen vagyok Readingben. Majd tapasztalatot cserelhetunk a yorkshire-i es barkshire-i NHS kozotti hasonlosagrol es kulonbsegrol. :wink:

Wruska - szia itt is! :lol:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Szia Hajni, hogy vagytok?

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!
Na hát, ha már mush bekukkantott a másik téli babűs topicbam én is bejelentkezek ide, meglátom hol lesz élet :)
A mi meglepi babánk dec. 29 és jan. 5 között érkezik remélhetőleg. :) Nővérkéje dec. 28-án érkezett, titkon mindig is szerettem volna még egy dec. 28-i babát :) Lehet, hogy sikerül..:)
Három időpontunk van, dec. 29, dec. 31, és jan. 5.
27-én megyek az Istenhegyire ,ott már kiderül valójában mennyi idős várandós is vagyok :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szia :lol: Koszi megvagyunk, visszszmolok... 12 nap a kovetkezo UH-ig. :D

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


ancsa. en megvagyok. koszi! neha eg a gyomrom este, de 1-2 rennivel leteritem ezt a tunetet. ennel nagyobb bajom ne legyen! :D otthon is lehet olyan renniet kapni, mint a tutifrutti? puha es ragni kell? nekem ez jobban bevalt, mint a masik.

magnes. szia itt is!

wruska.koszi :oops:
majd meselj milyen volt a joga. ha minden jol megy en juli 8-tol megyek itt. eppen ma beszeltem az oktato csajjal. kedd estenkent lesz.

hajni. udv korunkben! hat irhattal volna par nappal hamarabb! pont vasarnap/hetfon voltam Readingben! Pontosabban Thatchamban, de Readingben vartam egy orat a cstlakozo vonatra!:)
te mennyi idos terhes vagy? csinalsz majd vonalzot?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mush - meg nem tudom pontosan mennyi idos. Hetfon voltam uh-n es ott 4.1 mm-t mertek, ami kb 5 hetesnek felel meg. Sajat szamitasom es a 31. napi vervizsgalat szerint viszont mar ma lennek 6+3. Szoval volanlzot meg nem csinalok. Talan majd a kovetkezo utan, ami 30-an lesz. :roll:

Egyebkent mi most megyunk fel eszakra egy hosszu hetvegere. Igaz nem Sheffiled-be csak Buxton-ig a ferjem rokonaihoz. O is arra kornyekre valo (csalad meg mindig ott lakik), csak miattam koltozott delre. :D

A joga engem is erdekel, de meg nem neztem itt utana, hogy hol van.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Sziasztok, jöttem a mocorgás jelentéssel

Mozgások:így állunk most jelenleg

Vasárnap este 22 után és
Kedd este 22 után és
Szerda este 20-kor 1 rúgás , aztán 22 után sok mocorgás

Megint este málnát ettem, azt hiszem arra indul be a kisasszony,mert mind 2 este azt ettem és mocorgott is

Érdekes, hogy a rúgásai is olyan nyugodtak, szépen lassan komótosan rúg 1-1 et .
Semmi kapálózás, semmi kapkodás....

Vigyázzatok magatokra! üdv az új kismamiknak! :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!
Végigolvastalak titeket és szeretnék csatlakozni. A január 13-i időpontommal igencsak télinek számítok, nem?
Hányingerrel küszködök és a savam is sok, bár az mindig is az volt. Remélem jól elleszünk itt együtt.:))
kapiani
 
 


udv kapiani! gratulalunk a babohoz! a savra rennit javasolnam!

ancsa. na latod mozog a babo, ha komotosan is. a vegen biztosan beindul, akkor meg majd mondod, hogy barcsak olyan lenne, mint az elejen.
kaptal kepet a 20-es uh-n?
felteszed majd a 4d-s keped nagyobban?

yogarol. en mar talaltam itt sheffieldben. es julius 8-tol megyek hetente egyszer. augusztus vegetol meg aquanatalra is szeretnek.

kozuletetk mindeki dolgozik? vagy van, aki tappenzen van?

csatolok 1-2 kepet. a legelso babas szerzemenyek. Kép Kép

KépKép
KépKép
mush589
 
 


es a nagy kedvencem. Humphrey's corner. Nalunk minden, amire ra tudom tenni a kezem ilyen lesz. :lol: :lol: :lol: :lol: Kép

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mush: nagyon édesek a cuccok, amiket vettél.

Én egyébként táppénzen vagyok. Sajnos egy babát már elveszítettünk és most az első trimeszterben volt egy kevés barnás folyásom, Duphastont szedtem és ezért áprilistól táppénzen vagyok. Nem is bánom, nagyon jó itthon és annyit pihenhetek, amennyit csak akarok. És most még lehet. A második csemeténél már nem valószínű :wink:

Jóga: hát ez valami isteni volt. Biztosan megyek következő alkalommal is. Olyan jó volt csak magunkkal (mármint a babával és magammal) foglalkozni. Az elmélyülés egyik jeleként a tejem mindkét mellemből folyt a jóga alatt. Megfigyeltem, hogy akkor jön elsősorban, ha nagyon a babára koncentrálok :roll: Hát ez van. Legalább ez működik..De már nem zavar, lassan hozzászoktam már. De tényleg tudom ajánlani. Jó kis gyakorlatok, semmi megerőltető, csak ami jól esik.

Úszni én is szeretnék menni, nagyon. Amúgy igazi vizicsibe lennék és most a gátlásosságom sem zavarna, de tartok a fertőzéstől, és nem tudok megbízni egyik medencében sem itt a környékünkön, úgyhogy nem kockáztatok, kénytelen vagyok kihagyni :cry:marad a zuhany :wink:

Ági, Ani, üdv itt.

Ancsa, az már tökre jó, hogy érzed. Szerintem még most is egészen csöppnyi a kishölgy odabent, szóval nem hiszem, hogy az probléma, ha kevesebbet érzed. Még elég nagy a helye mozogni, de majd később! Anyukám azt mondta, hogy nekem még a könyökömet is meg tudta fogni, annyira tele volt velem a pocakja :lol:

Végül bejelentkeztünk 4Ds uhra, jövő hét péntekre. Éppen 17 hetesek leszünk. Nem a 4D kedvéért, csak hogy lássuk, minden rendben zajlik e odabent. Mert a következő hivatalos uh csak júli 11én lesz és én addig nem bííííííííííírom ki. :oops:

Kép
wruska
 
 


wruska.drukk az uh-hoz!biztosan minden rendben lesz!
nekem a kov uh julius 29-en lesz, es nekem ki kel birni! itt egy 4d-s uh tobb, mint 50 ezer forint. szoval passzolom. talan jobb is, mert biztos en is gyakrabban mennek otthon es nem hiszem hogy olyan jo nekik az uh. de persze ki tudja?!

mar en is nagyon varom a jogat!

en csak 5 orat dolgozom naponta, de legszivesebben en is itthon maradnek. tenyleg hasznald ki, hogy sokat pihizhetsz most! kesobb nem nagyon lesz ilyen.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Nem hiszem, hogy káros lenne, a lombikosokat hetente nézik és 4-5 percnél tovább nem is vizsgálódnak általában.
Kivétel a fizetős 4Ds, de emiatt nem aggódok.
Egyébként itt sem olcsó, 9000Ft a vizsgálat + DVD 2500 Ft + fotó 500ft/db. De egy ilyen alkalom be volt tervezve, hát most kicsit előbbre hoztuk.

Kép
wruska
 
 


ha nem nezik sokaig, akkor biztosan nem karos.

hat azert ott meg mindig sokkal olcsobb a 4d, mint itt. en abbol, amit itt fizetnek, meg a repjegyemet is megveszem, elmegyek 4d-re es 1 hetig meg koltopenzem is van.
en is megyek otthon augusztusban. lehet, hogy ketszer is , ha eppen bujkal a kicsike:)

KépKép
KépKép
mush589
 
 


hogy bírjátok ezeket a melegeket?

én totál kivagyok tőle :oops: majd kiugrik a szívem a helyéről és izzadok,mint egy ló :oops:

vigyázzatok magatokra!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa. itt nincs meleg! be van borulva es nagyon fuj a szel. ki se merek menni.

remelem ti nem kaptok hogutat.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


én is remélem, mert már totál készen vagyok tőle :shock:
rosszul viselem a meleget terhesen :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


mindjart 21. het! de jo neked! en olyan turelmetlen vagyok.:(

ma is meleg van? itt mar nincs szelvihar, a nap is sut, de nincs tul meleg. majd augusztusban megmondom, hogy en hogy birom a tropusi magyaroszagon a meleget:)

KépKép
KépKép
mush589
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: