Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A 2009. márciusban megszülető babák most, a napokban fogannak meg az anyukájuk pocakjában. :D
Mint a 2008. márciusi topik egyik tagja, engedjétek meg, hogy ezzel a topiknyitással jelképesen átadjam nektek a márciusi kismamik staféta-botját! :wink:

Kívánok minden 2009. márciusi baba anyukájának szép zebrás tesztet, hányingermentes napokat, gondtalan várandósságot, egészséges vizsgálati eredményeket, csodálatos babavárást és meseszép kisbabákat!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Ejha, ez aztán szépen hangzott. :) Én is hasonló jókat kívánok a márciusi babáknak, kismamiknak! :)

Aida a decemberi blogból

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Csatlakozom Patihoz, bár nekem áprilisi a csöppségem, de eredetileg márciusra vártam ;)
Pont a minap említettem a páromnak, hogy nemsoká egy éve lesz, hogy megfogant a mi Gyümölcsünk :) Legyen nektek is olyan vidám ez a topik, mint a mienk, és kívánok én is gondoltalan, mosolygós várandósságot és majd ha eljön az ideje, egy problémamentes nyugodt szülést :)

Kép

Kép
kolyok28
 
 

 
 

Milyen izgi, hogy lehet, hogy ebben a pillanatban fogannak!!!!!!! Én tavaly június 29-én tudtam meg. Mindig emlékezni fogok rá, mert 1. annyira izgatott voltam, hogy nem sikerült pisilnem 4 órán át (addig kávéztam és cigiztem egyfolytában, hogy hátha az utolsó... miközben én sem gondoltam volna)

2. akkor tettem le a cigit, ami a mai napig rettenetesen hiányzik

Úgyhogy anyukák, kitartást, 2 hét múlva napról napra fogtok ide bejelentkezni és egy hihetetlen izgalmas év vár rátok!!!! Telis tele sok-sok aggódással, de annyi örömmel, amit más nem adhat :lol:

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


sziasztok!
2 hét múlva?? nekem ma lett pozitív a tesztem, és már márciusra várom a babát! :D
köszönöm a topiknyitónak és a többieknek a jókívánságokat! :D

a nagylányom is márciusi, csak 2007-es :D

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


Gratulálok az első zebrásnak!!!!!!

Böbi

Kép

Kép
bosek
 
 


mamacsibe

Szia én is ma teszteltem pozitivat :lol:
Juhéé már ketten vagyunk.
zümis
 
 


Isten hozott, MÁRCIUSI mamik!
GRATULA A PÖTTYÖCSKÉKHEZ!!!

Már attól tartottam, hogy csak jókívánságok meg nosztalgiák lesznek...... :shock:

Szóval hajráhajrá és meséljetek, tünetek, terveztétek-e, kispasi vagy kiscsajszi a terv?

És szerintem -ahogy így elnézem- előre is bocsássatok meg nekünk, a 2008-as márciusiaknak, hogy néha bekukkantunk Hozzátok és szurkolunk Nektek. Természetesen, ha bármiben segíteni tudunk, kérdezzetek bátran. Azért majd igyekszünk háttérben maradni és a saját -kettyósok gyülekezete :roll: - topikunkba írogatni....

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Kedves 2009 márciusi babák topik lakói!

Kívánok Nektek nagyon boldog pocakos hónapokat és gyönyörű gyermekeket!
Legytek olyan össztartó, boldog és szuper csapat, mint amelyenek mi is lettünk!

Nagyon drukkolok Nektek!

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Mamacsibe, Zümis, gratulálok!!!

Hányadikát számoltatok, mikorra várható????????

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Én is Gartulálok a 2008-asból :wink: :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


nagyon aranyosak vagytok lányok!!!! :D :D :D :D
köszönjük a jókívánságokat még egyszer!!

zümis, gratula!
neked első babád lesz?

az én számolt dátumom március 4. korai még nagyon a tesztem, még csak jövő csütörtök lenne a banya esedékes... jól meg is lepődtem, hogy már csíkos lett :lol:
halvány, de egyértelműen látható:
Kép

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


mamacsibe!

Szia!

Hát ahogy én számoltam ugy február 25.
Képet majd én is teszek fel, nekem 18án kellett volna jönnie...
De a hatodik érzékem azt sugta most tesztelni kell ,nem várni.

Köszönjük a fogatattást és az előkészitett fórumot.
zümis
 
 


Sziasztok 2009. márciusi mamik!

Csatlakozom a saját topicom hozzászólóihoz!
Kívánok örömteljes áldott állapotot, feledhetetlen ultrahangos vizsgálatokat, egészségben teljes 9 hónapot!
A babavárás végére pedig egy könnyű világrajöttét! :)

Kép
Kép
tündérmanó27
 
 


Sziasztok!
Jöttem én is nosztalgiázni a 2008 márciusi topikból... Örülök Nektek és a legjobbakat kívánom én is!
Vendég
 


mamacsibe, zümis! Gratula a zebracsíkos teszthez!
Néha-néha majd én is átkukkantom ebbe a topikba, ha nem zavarok. Ha bmi kérdést látok majd itt, amin én már túl vagyok és tudok segíteni, szívesen írok majd.

Üdv,

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Gratulálok a jogutódoknak :lol: :lol: :lol: mamacsibe, zümis...
zümis:

mpatr..az elkövetett bűnöm...igaz, ő 1978. május 16-án fogant...a zümis nickről jutott eszembe: már kívül boldogított a lányzó, lehetett vagy 5 éves....Éppen menstruációs napjaim voltak..és az első napok galádul bántak velem..Odajött hozzám kisdedem:

-mi a baj? anyuci?
- fáj a pocim, de inkább a méhem..

Okos gyermektől érdeklődött az óvó néni: hogy van anyukád? Válaszként Patti ezt mondta: most nem valami jól..mert zümmög a méhecskéje :wink: :wink: :wink:

Kívánok Nektek kíméletes hónapokat a csodavárásra)))

nanó:))

Kép
nanó:))
 
 


Sziasztok!
nanó:)) édes lehetett a kislányod, édes kis beszólásaik vannak.
aida:Köszönöm.Hogy telnek a mindennapjaitok??
0bea0:Szia Nektek is minden szépet jót.
Mindenkinek köszönöm a kedves fogadtatást!
A kisbabásoknak pedig átalvos éjszakát ......Kinek ,hogy megy?Éjszakáztok még?

Eldöntöttem dokihoz kb 2-3 hét mulva megyek mert szeretném hallani vagy látni azt az édes kis szívhangot.Képecsét majd akkor teszek fel remélem mindenki más is .

mamacsibe holvagy?
Nem hagyhatsz egyedül.

:oops:

Kép
zümis
 
 


Nanó, ez nagyon aranyos :lol: :lol:

Zümis, itt vagyok :) de látom te azért írsz a februáriba is :)
meglehet, nekem is meglesz a babám már februárban, de én ragaszkodom a márciushoz, hiszen a kislányom is akkor született :D

hogy vagy?
dokihoz én se megyek még. de a szülésznőt, akit választottam, felhívom a hírrel :D

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


zümis: Jól telnek a napok, az első trimesztert megúsztam kb. 2-3 kicsit émelygős nappal meg pár gyomorsavas estével, de egyébként semmi egyéb. Ti hogy vagytok így az első trimeszter közepe táján? Most a 14. hétbe lépve nálam kezd előjönni a "barnamaci nem jön rendszeresen probléma" amire mondta az orvos, hogy azért van mert a méh már kilépett az üregéből és nyomja a beleket. No ez nem hiányzik, de egyébként tök jó minden. Amúgy kismanó növöget, megmutatom Nektek is, 13+2 (orvosi vizsgálat szerint 13+5) naposan a picurkánk:
Kép Kismanó

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


mamacsibe!
igen írogatok oda is mert annyira határon vagyok ?hogy ki tudja!
semmi exra tünetem nincs még

IDE IS TESZEK VALAMIT NÉZZÉTEK MEG NEKEM NAGYON TETSZIK:
http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38

aida!
jajj de klassz az uh_s kép!
milyen szépen látszik már húúúú
GRATULA NEKED IS!!!

Bocsi de vacakol a billentyüzetem semmit nem enged se pontot se semmit áááááááá

Remélem holnap minden szebb lesz mindekinek Jó éjt

Kép
zümis
 
 


Aida, édes a kisbabád! :)

Zümis, nekem nem nyílik meg ez a link.

tünet nekem se sok van :)

jöhetnének újabb tesztelők :)

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


aida!annó volt lekvár amit lehetett venni és az segit,vagy barack,esetleg habár nemmindenkinél a magne b6.Tudom mit érzel most.

mamacsibe!
nekem most is megnyitotta.Próbáld meg ugy,hogy:www.ehd.org
de igy nem magyarnyelvű.A másik lehetőség írd be a keresődbe azt ,hogy A SZÜLETÉS ELŐTTI FEJLŐDÉS BIOLÓGIÁJA és az elsőre kattintva uezt hozza be csak magyarul.Sok sikert hozzá.

Kép
zümis
 
 


Zümis, köszi így bejött! hihetetlen tényleg!! :D

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


mamacsibe a szülésznödet hívtad?Örült ugye?

Kép
zümis
 
 


Sziasztok!

Bár eleinte csak olvasni akartam, nem tudom megállni .. Remélem, h csütörtökön egy pozitív teszt tulajdonosaként jöhetek hozzátok, és akkor már igazából is a topic tagja lehetek :) Addig is, ha nem bánjátok, leskelődnék és írnék, meg pozitív energiát gyűjtenék .. :D

Mamacsibe, Zümis! Nektek hatalmas szeretettel gratulálok a babákhoz, és persze kicsit irigyellek is titeket :)

2008. márciusi Mamik, ti meg olyan aranyosak vagytok .. :) Nem volt közülletek olyan, aki június 26-án tesztelte a zebrát?

Kép
szöszke.
 
 


Szöszke, drukkolok hogy te is jöhess :)

Zümis, igen örült, gratulált, de amíg doki nem látott, ő se akar találkozni. végül is igaza van...

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


mamacsibe írta:Szöszke, drukkolok hogy te is jöhess :)

Köszönöm :) remélem addig sem zavarok :oops:

Kép
szöszke.
 
 


[i]Sziasztok!

Én még teljesen új vagyok a fórumon!
Tegnap derült ki, hogy babánk lesz, pozitív lett a tesztem! :D
Szóval, ha minden igaz, akkor március elejére lesz meg a picurka.
Na megyek orvoshoz,nagyon izgalmas és egyben félelmetes is! :P
[/i]
vanda1980
 
 


Sziasztok!
Sóvárogva olvastalak én is titeket!
Gratulálok azoknak, akik már legálisan lakják a topicot. A tavalyi mamiknak pedig köszönöm ezeket a kedves gondolatokat!
Szöszkéhez hasonlóan én is reménykedem, hogy nemsokára én is teszteljek egy pozitívat végre. Szöszke drukk!
Kinga

Kép
németh
 
 


üdv szöszke!
szoritok neked a + teszthez!!
köszönöm.
Mióta probálkoztok?


mamacsibe!Igen valahol igaza van.Addig is növesszük a pocinkat :lol: .

Kinga várunk ám gyere!

!Alszik a kislányom.annyira örülök neki.nemszenved a hőségtöl.
Rengeteget iszik,Hála.

A többi "csöpség "hogy birja?

Kép
zümis
 
 


Kinga! Én is drukkolok neked nagyon, remélem összejön a babóca :) Mikor tesztelsz? Vagy még nincs konkrét időpont?

Zümis! Köszönöm neked is, kedvesek vagytok :) Ez a 3. hónap, h élesben próbálkozunk, de már márciusban sem védekeztünk. Nektek mennyi idő után jött össze a baba?

Kép
szöszke.
 
 


Mérettáblázat ha érdekelne vkit:http://www.mamanet.hu/modules.php?name=Text&tid=8

Kép
zümis
 
 


Zümis: igyekszem! :D

Szöszke: tesztelni csak kb. egy hét múlva merek legkorábban. Jaj de az milyen messze van még! :roll:

Kép
németh
 
 


Sziasztok Mamik!

Én is a 2008-as topic-ból jöttem egy kicsit!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:
Én is kívánok nektek örömteljes áldott állapotot!!!!!!!!!
Remélem nektek is olyan csodaszép 9 hónap van előtettek, mint amilyen nekünk volt!!!!!!!!!

Németh Szöszke!!!!!!
Nektek pedig megy a Drukkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 


Vanda, gratulálok!!! :D
(egyidősek vagyunk, ha a neved mellett az évszám a születési évedet jelenti :) )

Németh, drukkolok!

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


Sziasztok! :D

Én a 4-gyerekes topicba írogatok már kb. egy éve..,bár 3 gyerkőcünk van..
De teszteltem egy pozitívat.......,és még fel kell fognom...,mert védekeztünk,és egyáltalán nem volt tervbevéve még egy csöppség..

Zümis,ugyanarra a napra vagyunk kiírva... :)


A próbálkozóknak sok sikert!!! :!: :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Kicsit be kukucskáltam ide és kit látok:
Mamacsibe!
Nagyon Gratulálok neked nemrég mondtad,hogy kis babát szeretnétek és tessék örülök.
Majd össze futhatnánk persze amikor nincs ilyen meleg.

A többi kis maminak is Gratulálok.
Akik még tesztelés előtt állnak azoknak meg
jó erős két csíkot kívánok. :D

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


barbamami gratulálok!Jajj de jó ,hogy egy idősek vagyunk :lol: :lol: .
Szöszke már csak 1 nap a tesztig :roll: szurkolok.

Kép
zümis
 
 


Sziasztok újdonsült kismamák! :)

Én vasárnap és hétfőn teszteltem pozitívat, több mint egy év várakozás után, első babánkat várjuk.

Én annyira nem vagyok ennek tudatában, nem fogom fel! Ti hogy vagytok ezzel? Talán félek attól, nehogy történjen valami baj, és ezért távol tartom magamtól az érzéseim....

Üdv,
Alma
f_alma
 
 


Hahó!!!!

Gratula a zebrásoknak és drukk a zebrásodandóknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tyű, annyira megértelek Benneteket! Nagyon-nagyon gáz ez a várakozás. Az ember már nem a napokat, hanem az órákat számolja.... Már akkor, hogy teljen az idő, írogattam az egyik topikba, ahol kiokosítottak, hogy elsőre biztos nem sikerülhetett... dühített, mert hiába is bizonygattam, hogy pontos a ciklusom, a fiam is elsőre megfogant és tüneteim vannak....

Mondjuk nekem nagyon gyorsan voltak már tüneteim, a fogamzás utáni 3. napon már feszült a méhszalagom, aztán a 6. naptól a mellem, és émelygés. A teszt a 9. napon halványan, de bejelzett. (!)
Emlékszem, nem bírtam ki, kb. a 6-7. naptól inkább negatívat de teszteltem. Aztán ismétlés másnap (pénztárca kérdése..) és újra.... aznap, amikor + lett, 3 tesztet is megcsináltam.... :oops: :oops: :roll:

Azt hittem, mikor meglesz a + tesz, végre jön a nyugi. Aha, frászt! Ugyanúgy, ahogy Alma megfogalmazta, jött a majré, megmarad-e a bébi, vajon jó helyre ágyazódott be, vajon egészséges lesz-e... És a java csak ezután jött.....

Szóval szurkolok továbbra is Veletek, tesztre várók, figyeljétek az apró jeleket, a pociszurkálást, a többet pisilést, és marhára foglaljátok el magatokat, hogy teljen az idő. Lehet ám ide is írni :wink:

Zebrások, tünetek? Mikor mentek dokihoz?

Barbamami, hogy védekeztetek?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok!

Nem akartam írni, csak olvasgatni Titeket egy ideig, de nem megy. :oops:
Remélem hamarosan biztosra vehetem, hogy közétek tartozom! :wink:
A tesztre még minimum 6 napot kell várnom, de TALÁN kibírom. Igaz, ha nem mértem volna a hőmet, akkor már tesztelhetnék, hiszen ez a 31. napom, és a szülés óta még csak egyszer volt ennél hosszabb (32 nap). Viszont tudom, hogy peteérésem csak a 25. napon volt, tehát hat napja. Így nincs az a teszt, ami kimutathatná a babát. Pedig van már mindjártmegjön érzés, émelygés néha... Remélem inkább a babát jelzi és nem pirit!
Maradhatok?
Vendég
 


Szia Mamacsibe!

Igen, a születési évemet jelenti a nevem melletti szám! :D
Neked a 2. babád lesz, ugye? Nekünk az első, de csak júliustól szerettünk volna próbálkozni nyaralás után, de úgy gondolta a kis csöppség, hogy ő most szeretne jönni. Én kis naív el is mentem dokihoz, de max. a 3. hétben lehetek és nem látott még semmit. :? Azt hittem elküld vérvételre, de nem! 2 hét múlva kell visszamennem hozzá! Kicsit elkeseredtem, és a dokitól haza felé ismét vettem egy tesztet, teljesen másmilyet, mint amit eddig és persze az is pozitív lett! Szóval, akkor kicsit megnyugodtam! Lassan telik az idő! :cry: Nagyon izgalmas időszak van előttem "elöttünk". Kicsit félek, mert 1 hónap múlva megyünk Horvátországba nyaralni és hát nagyon szeretnék fürdeni a tengerbe, de bennem van a félsz, hogy nehogy ártsak a picinek! Van valami ötleted? Tanácsod?Tenger függő vagyok! :lol:
Szóval a net szerint 2009.03.02-án lesz meg a baba!


Gratula minden pozitívat tesztelő, leendő anyukának! :)
Sok sikert mindenkinek, aki még csak próbálkozik! :D
vanda1980
 
 


Hali Alma!

Hát szerintem ehhez idő kell mire az ember felfogja ezt a más állapotot! Nekem is állandóan ezen jár az agyam! Próbálom a rossz dolgokat elhesegetni magamtól és csak a jóra gondolni, hogy minden rendben lesz! És miért ne lenne?? :wink: Csak pozitívan! Hidd el minden rendben lesz!
vanda1980
 
 


Vanda!

Én Benivel voltam Horvátországban amikor még csak sejtettem, hogy terhes vagyok (6-7. hét). (Nem csináltam tesztet, mert a párom azt mondta, hogy ne siessük el, hiszen előtte már volt minimum 4 negatív.) Ezért csak a hetedik hét után juottam el orvoshoz. Trogírban voltunk autóval, ami nincs közel. Semmi baja nem lett a babának!
Fürdésről azt mondta az orvosom, hogy természstes vizekben lehet, medencében nem igazán ajánlja. Főleg nem olyankor, amikor a menstruációd lenne, mert nagyobb a fertőzésveszély.
Vendég
 


Barbamami, F-Alma, gratulálok! :D
Alma, ilyenkor nehéz elhinni, talán majd uh után fogsz tudni örülni.
Annyi mindenen lehet aggódni! Szerintem, történjen akármi is, ráérsz utólag "feldolgozni". vagyis, a mának kell örülni :)
miért ne lenne minden rendben?

Catherine, persze, drukkolunk :)

Mpatr, de jó, úgy látszik, nem vagyok ufó :) én is éreztem a lányom rögtön, de vele a 10. nap fogantatás után még negatív volt.
most a 8. nap már pozitív :D

Vanda, tengerben nyugodtan lehet fürödni. de addig még annyi idő van! a dokit is megkérdezheted. ha nagyon parázol, olivaolajba mártott tampont tegyél fel, én azt csináltam 2 éve, bár nem tengerben, hanem itthoni tóban voltam fürödni.
van az olivaolajnál jobb anyag is, a barátnőmet megkérdezem, ő is babát vár most :) nem tudom épp nyaral-e, de mire neked aktuális lesz, meg tudom írni bőven :)

dokik ilyenkor még nem tudnak mondani semmit, sajnos. én jövőhéten hívom fel az enyémet, és 8-án tervezek hozzá menni, akkor már betöltöm a 6 hetet biztosan.

Kép
Kép
mamacsibe
 
 


Egyébként a kistesó mensi alapján március 3-án, pé alapján pedig március 13-án születne... :D :D :D
Vendég
 


Mamacsibe!

Köszi a kedves fogadtatást! :D
Szerintetek teljesen hülye vagyok, hogy már úgy gondolkodom, hogy a pocimban van a kistesó? :oops:
Vendég
 


Catherine és Mamacsibe!

Köszönöm a segítségeteket! Még biztos lesz ezer kérdésem a 9 hónap alatt! :)

Kép
vanda1980
 
 


Sziasztok Csajok!

Szeretnék hozzátok mától kezdve hivatalosan is csatlakozni, ugyanis pozitív lett a ma reggeli tesztem :) Akkör jöhetek már tényleg? :)

Kép
szöszke.
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: